HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 18:56.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 108 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 10 vel 2012, 14:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 svi 2009, 13:05
Postovi: 263
Lokacija: Bosanski Šamac
MRSHO je napisao/la:
Stjepan Tvrtko je napisao/la:
Može li neko staviti karte ili opisati pad Kotor Varoši? Ja nalazim ispovjesti protjeranih, mučenih, silovianih itd, ali nigdje ispovjest vojnika, neke naše uspjehe tamo, a znam da se srbi često žale da su imali nekih gubitaka tamo. Mogli bismo za svaku općinu možda opisati pad ili obranu. Mene bi posebno zanimale borbe u krajini(jajce, dobretići, kotor varoš, ljubija).


Mislim da je Kotor Varoš (grad i okolna sela) prije pada bio doslovce enklava okružen sa svih strana. Od Čelinca na zapadu, Maslovara na istoku itd... južno su držali nešto Muslimani ali su bili odsječeni od sjevernog dijela oko grada pod kontrolom HVO-a

Sad ako se ne varam povlačili su se preko brda prema Pougarju!?!


btw, mislim da u Ljubiji uopće nije bio pružen oružani otpor, ali nemojte me držat za riječ.


i ja mislim da u ljubiji nije pruzan otpor, ali u gradu prijedoru jest i znam da su nasi skoro zauzeli vojarnu, ali nakon dolaska jedinica iz banja luke brzo su odbijeni. vođa te jedinice je bio neki hrvat slavko, a u jedinici je bilo i nesto muslimana.

_________________
Oduvijek naša je sa oca na sina, zauvijek ostat će naša Posavina


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 10 vel 2012, 14:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Stjepan Tvrtko je napisao/la:
MRSHO je napisao/la:

Mislim da je Kotor Varoš (grad i okolna sela) prije pada bio doslovce enklava okružen sa svih strana. Od Čelinca na zapadu, Maslovara na istoku itd... južno su držali nešto Muslimani ali su bili odsječeni od sjevernog dijela oko grada pod kontrolom HVO-a

Sad ako se ne varam povlačili su se preko brda prema Pougarju!?!


btw, mislim da u Ljubiji uopće nije bio pružen oružani otpor, ali nemojte me držat za riječ.


i ja mislim da u ljubiji nije pruzan otpor, ali u gradu prijedoru jest i znam da su nasi skoro zauzeli vojarnu, ali nakon dolaska jedinica iz banja luke brzo su odbijeni. vođa te jedinice je bio neki hrvat slavko, a u jedinici je bilo i nesto muslimana.


Ako se ne varam u Ljubiji se nisu stigli organizirati. Imali su nešto oružja ali nedovoljno te su srpske jedinice gotovo prošetale kroz mjesto .

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 10 vel 2012, 14:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 svi 2009, 13:05
Postovi: 263
Lokacija: Bosanski Šamac
Zadar1993 je napisao/la:
Stjepan Tvrtko je napisao/la:

i ja mislim da u ljubiji nije pruzan otpor, ali u gradu prijedoru jest i znam da su nasi skoro zauzeli vojarnu, ali nakon dolaska jedinica iz banja luke brzo su odbijeni. vođa te jedinice je bio neki hrvat slavko, a u jedinici je bilo i nesto muslimana.


Ako se ne varam u Ljubiji se nisu stigli organizirati. Imali su nešto oružja ali nedovoljno te su srpske jedinice gotovo prošetale kroz mjesto .


tamo su muslimani bili neorganizirani skroz. srbi su sve do bihaća preorali

_________________
Oduvijek naša je sa oca na sina, zauvijek ostat će naša Posavina


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 10 vel 2012, 14:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Stjepan Tvrtko je napisao/la:
Zadar1993 je napisao/la:

Ako se ne varam u Ljubiji se nisu stigli organizirati. Imali su nešto oružja ali nedovoljno te su srpske jedinice gotovo prošetale kroz mjesto .


tamo su muslimani bili neorganizirani skroz. srbi su sve do bihaća preorali


Muslimani iz Prijedora su puno snage potrošili 1991. ratovanjem po Hrvatskoj u uniformama JNA...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 10 vel 2012, 14:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 svi 2009, 13:05
Postovi: 263
Lokacija: Bosanski Šamac
MRSHO je napisao/la:
Stjepan Tvrtko je napisao/la:

tamo su muslimani bili neorganizirani skroz. srbi su sve do bihaća preorali


Muslimani iz Prijedora su puno snage potrošili 1991. ratovanjem po Hrvatskoj u uniformama JNA...


hahahaha dobra lave. pa o tome zaista nista neznam, ali ovaj nas covjek je bio inicijator otpora

_________________
Oduvijek naša je sa oca na sina, zauvijek ostat će naša Posavina


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 10 vel 2012, 14:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Stjepan Tvrtko je napisao/la:
MRSHO je napisao/la:

Muslimani iz Prijedora su puno snage potrošili 1991. ratovanjem po Hrvatskoj u uniformama JNA...


hahahaha dobra lave. pa o tome zaista nista neznam, ali ovaj nas covjek je bio inicijator otpora


Imaš na Youtube nekoliko snimaka gdje ih kapetani hvale.. mislim da ih je bilo najviše na ratištu po Baniji, oko Pakraca itd....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 24 vel 2012, 00:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lis 2009, 20:15
Postovi: 914
Lokacija: Dobretići
28.12. u Požegi održano 6. Kotorvaroško sijelo u ogranizaciji udruge raseljenih Hrvata Kotorvaroške doline...mislio i ja otic, zvali me neki, al isti dan bilo nase Pougarsko silo
bilo nazocno oko 600 osoba
jedan od sponzora bio Enver Moralic, Kotorvarosanin...prvi put cujem za tog tipa, ukucam u google i kaze jedan od najbogatiji ljudi RH :D

http://www.nacional.hr/clanak/20377/env ... de-i-konje
"Ovako sam razmišljao: imam diplomu, agronom mogu biti svugdje, pa ako sve propadne, idem u Bosnu, u Skender Vakuf, i bavit ću se ovcama." :zubati

a dan kasnije 29.12. na Žitanjaku - Zagrebu predstavljena humanitarno-kultura udruga Orahova
Orahova je jedno od najveci sela Kotorvarosa, kazu ovde u Vjesniku da je bilo prije rata oko 1900 Hrvata
ciljevi: povratak prognanih i raseljenih, obnova srusenih kuca i gospodarski objekata, infrastrukturni poslovi, pravna pomoc osobito oko povratka, itd


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 10 svi 2012, 20:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lis 2009, 20:15
Postovi: 914
Lokacija: Dobretići
valjda mi se jaran nece ljutit sto mu slike kradem

kaze naslov albuma: komšijama je drago da se mi vraćamo

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 10 svi 2012, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Vidio sam ta sela, strašno...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 11 svi 2012, 08:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Jesu i gamad.. Trebaju pogledat ove slike razni srboljupci

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 14 svi 2012, 15:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Ovaj je čini mi se Hrvat:

http://www.otisak.ba/index.php?option=c ... Itemid=149

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 19 svi 2012, 09:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lis 2009, 20:15
Postovi: 914
Lokacija: Dobretići
jest, Hrvat, mada to prezime prije cuo nisam, a dosta sa njima kontaktiram

TECI VRBANJO TECI, PRSKOSI DUŠMANIMA, KAŽI IM DOĆI ĆEMO, U NAMA NADE IMA!!



danas ovaj pjevac cerku udaje, za Pougarca...sinoc mene u 11 noci zove u svatove, vice nisam prije mogo broja nabavit, haha...a i ne znam cojeka, al sam neke popise Kotorvarosa stavio na njiovu fejs stranicu, sto mi Pavo slao, i to njega jako dojmilo, i eto sjetio me se nakon godinu dana, da me potrazi...ljudina


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 24 svi 2012, 19:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lis 2009, 20:15
Postovi: 914
Lokacija: Dobretići
imaju i Kvarosani svoji igraca, nije samo Kovacic tu

Ilija Ivic, Sant Galen

http://www.transfermarkt.de/de/ilija-iv ... 66053.html

Ilija Kovacic, isto Sant Galen, golan, i za mladu repku RH pisu tu neki nastupi

http://www.transfermarkt.de/de/iljia-ko ... 59305.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 15 kol 2012, 18:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 kol 2012, 17:36
Postovi: 123
Lokacija: Kotor Varoš, Republika Hrvatska
Sinoc je bilo opasno u KV-u...Vjerujem da ce nocas biti jos gore. Kao i svake godine oko Velike Gospe i Rokova. Inače ljepa scena u kaficu u samom centru grada preko puta pravoslavne crkve. Kafic pun ko cep i obojen u kockice. Svaka vam cast nedajte nas grad!

:zastava_Hrvata

_________________
Sjetite se nekad Vukovara,grada Knina i starog Mostara,
procvala su i kupreška vrata,stala braća Hrvat do Hrvata!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 17 kol 2012, 11:49 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2010, 15:52
Postovi: 2769
Lokacija: Žepačko-bobovačka županija
slava! je napisao/la:
Sinoc je bilo opasno u KV-u...Vjerujem da ce nocas biti jos gore. Kao i svake godine oko Velike Gospe i Rokova. Inače ljepa scena u kaficu u samom centru grada preko puta pravoslavne crkve. Kafic pun ko cep i obojen u kockice. Svaka vam cast nedajte nas grad!

:zastava_Hrvata


Pozdrav i dobro došo na forum. Piši nam još malo o Kotor Varošu jer mi se nekako čini kako za taj kraj imamo na ovom forumu malo informacija, a volio bih znat više jer sam upoznao u stvarnom životu mnoštvo Kotor Varošana a sve ljudine.

Okači koju sliku sa proslave Rokova. :zivili

_________________
Herceg-Bosno brdovita, zemljo mila plemenita, sva prkosna i od pjesme osvojit te nitko ne smije.
ivica je napisao/la:
Tuđman je za muslimane učinio više i od alije...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 01 lis 2012, 15:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 kol 2012, 17:36
Postovi: 123
Lokacija: Kotor Varoš, Republika Hrvatska
slika

_________________
Sjetite se nekad Vukovara,grada Knina i starog Mostara,
procvala su i kupreška vrata,stala braća Hrvat do Hrvata!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 27 stu 2012, 05:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 kol 2012, 17:36
Postovi: 123
Lokacija: Kotor Varoš, Republika Hrvatska
EDIT:

slika

_________________
Sjetite se nekad Vukovara,grada Knina i starog Mostara,
procvala su i kupreška vrata,stala braća Hrvat do Hrvata!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 10 pro 2012, 16:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 11 ožu 2013, 20:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lip 2009, 12:19
Postovi: 5376
Lokacija: Croatia Alba; site:hercegbosna.org/forum
MRSHO je napisao/la:
Mislim da je Kotor Varoš (grad i okolna sela) prije pada bio doslovce enklava okružen sa svih strana. Od Čelinca na zapadu, Maslovara na istoku itd... južno su držali nešto Muslimani ali su bili odsječeni od sjevernog dijela oko grada pod kontrolom HVO-a

Sad ako se ne varam povlačili su se preko brda prema Pougarju!?!


Citat:
Dolaskom na to područje, uspostavlja se kontakt s braniteljima Kotor Varoša, koji pružaju žestok gerilski otpor duboko u neprijateljskom teritoriju.

S ciljem pomoći i bolje organizacije otpora u Kotor Varošu, 1. bojna HVO Kotor Varoš tijekom ljeta 1992., u nekoliko navrata s područja Dobratića, probijajući se kroz neprijateljski teritorij u dubini od oko 50 kilometara, šalje pomoć u ljudstvu i naoružanju.

Također, radi bolje vojne organizacije, u kolovozu 1992. formira se Općinski stožer HVO Kotor Varoš. Tijekom cijelog ljeta 1992. postrojbe HVO Kotor Varoš vode teške i krvave borbe s neprijateljem na području Jajca i Kotor Varoša pri čemu pogiba i biva ranjen veliki broj branitelja HVO Kotor Varoš.

Krajem ljeta i početkom jeseni 1992., obzirom na premoć srpskih snaga na području Kotor Varoša, nakon teških borbi i stradavanja većeg broja pripadnika HVO Kotor Varoš, izvršen je proboj branitelja prema Dobretićima, Jajcu i Travniku.

Također, neposredno nakon proboja dolazi i do pada Jajca te se pripadnici HVO Kotor Varoš izvlače prema Travniku.

Više na: http://www.braniteljski-portal.hr/sadrzaj/hrvatska/16337


Citat:
11. lipnja 1992., Prvi i Drugi krajiški korpus VRS i srpske paravojne formacije zauzimaju Kotor Varoš. Hrvatski i bošnjački civili su uhićeni i smješteni u četiri logora, u zgradu Starog suda, pilane, srednje škole i u selu Maslovare. Teškom artiljerijom do temelja je srušeno selo Hrvaćani, 12. lipnja, a dva dana poslije, više od 10 civila je ubijeno u Kotor Varošu. 25. lipnja, u predjelu Kukavice, ubijeno je šest civila, a nekoliko civila je ubijeno na mostu preko Vrbanje, čija su tijela bačena u Vrbanju. Toga dana, u Kotor Varošu ubijeno je 30 civila, a dvije masovne grobnice su nastale u Donjem Varošu Vrbanjcima. Srpsko zrakoplovstvo je sustavno bombardiralo Večiće, Viševice i Sokoline. Selo Sokoline je zauzeto početkom listopada, civili su protjerani, a više od 200 muškaraca je završilo u logorima.

Više na: http://hr.wikipedia.org/wiki/Bosanskohercegova%C4%8Dki_Hrvati_u_ratu_u_Bosni_i_Hercegovini

Sokoline su na popisu 1991.g. imale 497 Hrvata od 504 stanovnika.
http://hr.wikipedia.org/wiki/Dodatak:Popis_stanovni%C5%A1tva_u_Bosni_i_Hercegovini_1991.:_Kotor_Varo%C5%A1


Citat:
Čvrste veze i prijateljstvo Hrvata Kotor Varoša i Jajca sežu daleko u povijest, ali ono je posebno iskovano i dobilo na značenju tijekom obrane Jajca u ljeto 1992.

Tada su pripadnici 1. bojne HVO Kotor Varoš aktivno četiri mjeseca sudjelovali u obrani Jajca na bojišnici u Dobratićima-Pougarje.

Tijekom tih teških i krvavih borbi nekoliko desetaka branitelja HVO Kotor Varoš je poginulo i ranjeno, dajući na najteži i najuzvišeniji način svoj obol obrani i očuvanju hrvatstva i spomena na hrvatski kraljevski grad Jajce.

Više na: http://www.ukh.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=16:jajce-anino-polje-otkrivanje-spomen-obiljeja-poginulim-braniteljima-hvo-jajce-&catid=1:naslovna&Itemid=18

Hrvati ubijeni/nestali -> općina Kotor Varoš
Civili = 44
Vojnici = 89
Ukupno = 133

http://www.svjetlorijeci.ba/pdf/posebnibrojevi/ubijeni_nestali_hrvati_BIH_082008.pdf => str. 10


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 11 ožu 2013, 21:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Glazbenik je napisao/la:
MRSHO je napisao/la:
Mislim da je Kotor Varoš (grad i okolna sela) prije pada bio doslovce enklava okružen sa svih strana. Od Čelinca na zapadu, Maslovara na istoku itd... južno su držali nešto Muslimani ali su bili odsječeni od sjevernog dijela oko grada pod kontrolom HVO-a

Sad ako se ne varam povlačili su se preko brda prema Pougarju!?!


Citat:
Dolaskom na to područje, uspostavlja se kontakt s braniteljima Kotor Varoša, koji pružaju žestok gerilski otpor duboko u neprijateljskom teritoriju.

S ciljem pomoći i bolje organizacije otpora u Kotor Varošu, 1. bojna HVO Kotor Varoš tijekom ljeta 1992., u nekoliko navrata s područja Dobratića, probijajući se kroz neprijateljski teritorij u dubini od oko 50 kilometara, šalje pomoć u ljudstvu i naoružanju.

Također, radi bolje vojne organizacije, u kolovozu 1992. formira se Općinski stožer HVO Kotor Varoš. Tijekom cijelog ljeta 1992. postrojbe HVO Kotor Varoš vode teške i krvave borbe s neprijateljem na području Jajca i Kotor Varoša pri čemu pogiba i biva ranjen veliki broj branitelja HVO Kotor Varoš.

Krajem ljeta i početkom jeseni 1992., obzirom na premoć srpskih snaga na području Kotor Varoša, nakon teških borbi i stradavanja većeg broja pripadnika HVO Kotor Varoš, izvršen je proboj branitelja prema Dobretićima, Jajcu i Travniku.

Također, neposredno nakon proboja dolazi i do pada Jajca te se pripadnici HVO Kotor Varoš izvlače prema Travniku.

Više na: http://www.braniteljski-portal.hr/sadrzaj/hrvatska/16337


Citat:
11. lipnja 1992., Prvi i Drugi krajiški korpus VRS i srpske paravojne formacije zauzimaju Kotor Varoš. Hrvatski i bošnjački civili su uhićeni i smješteni u četiri logora, u zgradu Starog suda, pilane, srednje škole i u selu Maslovare. Teškom artiljerijom do temelja je srušeno selo Hrvaćani, 12. lipnja, a dva dana poslije, više od 10 civila je ubijeno u Kotor Varošu. 25. lipnja, u predjelu Kukavice, ubijeno je šest civila, a nekoliko civila je ubijeno na mostu preko Vrbanje, čija su tijela bačena u Vrbanju. Toga dana, u Kotor Varošu ubijeno je 30 civila, a dvije masovne grobnice su nastale u Donjem Varošu Vrbanjcima. Srpsko zrakoplovstvo je sustavno bombardiralo Večiće, Viševice i Sokoline. Selo Sokoline je zauzeto početkom listopada, civili su protjerani, a više od 200 muškaraca je završilo u logorima.

Više na: http://hr.wikipedia.org/wiki/Bosanskohercegova%C4%8Dki_Hrvati_u_ratu_u_Bosni_i_Hercegovini

Sokoline su na popisu 1991.g. imale 497 Hrvata od 504 stanovnika.
http://hr.wikipedia.org/wiki/Dodatak:Popis_stanovni%C5%A1tva_u_Bosni_i_Hercegovini_1991.:_Kotor_Varo%C5%A1


Citat:
Čvrste veze i prijateljstvo Hrvata Kotor Varoša i Jajca sežu daleko u povijest, ali ono je posebno iskovano i dobilo na značenju tijekom obrane Jajca u ljeto 1992.

Tada su pripadnici 1. bojne HVO Kotor Varoš aktivno četiri mjeseca sudjelovali u obrani Jajca na bojišnici u Dobratićima-Pougarje.

Tijekom tih teških i krvavih borbi nekoliko desetaka branitelja HVO Kotor Varoš je poginulo i ranjeno, dajući na najteži i najuzvišeniji način svoj obol obrani i očuvanju hrvatstva i spomena na hrvatski kraljevski grad Jajce.

Više na: http://www.ukh.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=16:jajce-anino-polje-otkrivanje-spomen-obiljeja-poginulim-braniteljima-hvo-jajce-&catid=1:naslovna&Itemid=18

Hrvati ubijeni/nestali -> općina Kotor Varoš
Civili = 44
Vojnici = 89
Ukupno = 133

http://www.svjetlorijeci.ba/pdf/posebnibrojevi/ubijeni_nestali_hrvati_BIH_082008.pdf => str. 10


:palacgore2


Hvala što si ovako iscrpno potvrdio moje navode.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 11 ožu 2013, 21:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lip 2009, 12:19
Postovi: 5376
Lokacija: Croatia Alba; site:hercegbosna.org/forum
MRSHO je napisao/la:
:palacgore2


Hvala što si ovako iscrpno potvrdio moje navode.


Nema na čemu. :zivili

***

Rijeka Vrbanja
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 11 ožu 2013, 21:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Prije sam svako malo prolazio kroz Kotor-Varoš pa se spuštao za Teslić preko prijevoja Borje, sad ne idem više tim pravcem.

Na granici između KV i Teslića na vrh prijevoja nalazi se motel Hajdučke vode sa malim ski centrom

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 11 ožu 2013, 21:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 17 ožu 2013, 12:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lis 2009, 20:15
Postovi: 914
Lokacija: Dobretići
Kotorvarosan

http://www.vecernji.hr/vijesti/umirovlj ... nak-525396


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kotor Varoš
PostPostano: 21 ožu 2013, 19:32 
Offline

Pridružen/a: 21 ožu 2013, 18:51
Postovi: 7
Ibar je napisao/la:
PRestrasno!! Jos nasi branitelji ispastaju a četnici su satrali HRvatski Kotor VAroš sa zemljom

Evo jedan link s nepravednog ,namjestenog sudjenja http://www.glassrpske.com/hronika/vijes ... 30311.html


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 108 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO