|
|
Stranica: 1/1.
|
[ 22 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
lider30
|
Naslov: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu. Postano: 28 tra 2013, 19:26 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11 Postovi: 25345 Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
|
Danas su igrači NK Viteza gostovali u Lukavcu protiv domaćina Radničkog u okviru Prve federalne lige. Utakmica je bila bitna za raspored na vrhu tablice, ulog je bio ulazak u Premijer ligu BiH, jer Vitez prije ove utakmice bio na vrhu tablice, sa tri boda prednosti ispred Radničkog. Rezultat je završio 2:2. Nevjerojatna je činjenica da je na kraju utakmice sa tribina navijači nasrnuli na nogometaše Viteza napadajućih ih svime i svačim. Bilo je tu palica, kamenja i flaša. Bilanca nezapamćenog divljanja navijača je da su tri igrača Viteza povrijeđeni: Badrov, Jurčević i Živković. Igrači Viteza su još u svlačionicama i ne smiju izaći do autobusa. http://www.vitez.info/sport/vijesti-iz-sporta/bih/6305-radnicki-vitez-2-2-igraci-viteza-napadnuti-autobus-razbijen
_________________ Safe European Home
|
|
| Vrh |
|
 |
|
VUKsaJUGA
|
Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu. Postano: 28 tra 2013, 19:37 |
|
Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38 Postovi: 4586
|
|
Mislim da tu treba naknadno upisat tri poena Vitezu i gotova prica !
|
|
| Vrh |
|
 |
|
lider30
|
Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu. Postano: 28 tra 2013, 19:40 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11 Postovi: 25345 Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
|
VUKsaJUGA je napisao/la: Mislim da tu treba naknadno upisat tri poena Vitezu i gotova prica ! Ali nisu normalne okolnosti da ne smiješ negdje x izvući ili nedajbože pobijediti. Moraš strahovati za život, ako rezultat ne bude po domaćinski. Radnički treba vratiti u najniži rang natjecanja, novčano dobro oglobiti klub zbog slabe organizacije. Ako bude samo 3 boda i neka manja novčana kazna, to nije nikakav zalog, da se ovakve situacije neće ponavljati.
_________________ Safe European Home
|
|
| Vrh |
|
 |
|
cromwell
|
Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu. Postano: 28 tra 2013, 19:42 |
|
Pridružen/a: 10 lip 2009, 22:10 Postovi: 455 Lokacija: Mostar
|
VUKsaJUGA je napisao/la: Mislim da tu treba naknadno upisat tri poena Vitezu i gotova prica ! Kazniti novčano domaćina ili mu oduzeti koji bod, ali što reći, dobri Bošnjani ponovno nije da nismo očekivali... 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Metemma
|
Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu. Postano: 28 tra 2013, 19:43 |
|
Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09 Postovi: 15511
|
|
Sreća pa je u pitanju tolerantni Tuzlanski kanton a ne neka ekstremna sredina...
_________________ + Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu. Postano: 28 tra 2013, 19:51 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
To su ovi što gube lokalne izbore iako su većina u općini ? Nema žaljenja dok ne prođu na popravnom.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
volvoks
|
Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu. Postano: 28 tra 2013, 19:53 |
|
Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35 Postovi: 13002 Lokacija: Zagreb
|
|
Da su bila dva kruga ne bi izgubili, no što drugo očekivati od tebe nego vrijeđanje svih nehrvatskih, nekatoličkih neHDZ-ovskih Hrvata
_________________ Summum ius, summa iniuria.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu. Postano: 28 tra 2013, 19:55 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
S kim ti pričaš ? I zašto opet ni riječ osude muslimana, jel Perec ?
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
volvoks
|
Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu. Postano: 28 tra 2013, 20:06 |
|
Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35 Postovi: 13002 Lokacija: Zagreb
|
|
Očito s tobom, djelitelju Hrvata...
_________________ Summum ius, summa iniuria.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu. Postano: 28 tra 2013, 20:12 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Što jednog Pereca boli kita za Hrvate u dijaspori. Glasovao si za one koji im kroz hrvatski Ustav oduzimaju pravo glasa, sad razguli.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
volvoks
|
Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu. Postano: 28 tra 2013, 20:20 |
|
Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35 Postovi: 13002 Lokacija: Zagreb
|
BBC je napisao/la: Što jednog Pereca boli kita za Hrvate u dijaspori. Glasovao si za one koji im kroz hrvatski Ustav oduzimaju pravo glasa, sad razguli. Nitko nikome nije oduzeo pravo glasa, samo ga je otežao, uz pristanak HDZ-a... Otkud tolika potreba za laganjem, da nisi polumusliman??
_________________ Summum ius, summa iniuria.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu. Postano: 28 tra 2013, 20:22 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Tema je bila dobra dok je nisi usrao.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
zmajček
|
Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu. Postano: 28 tra 2013, 20:41 |
|
Pridružen/a: 07 ožu 2012, 15:05 Postovi: 1274
|
|
Prva federalna liga je jedna velika zakulisna igra. Nedavno je sličan slučaj bio u Rodoču na utakmici Branitelj-Sloboda. Sve su to igre i igrice.Do zadnjeg se neće znati tko želi u Premier ligu,tko ne. Mutne stvari.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
zmajček
|
Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu. Postano: 28 tra 2013, 20:54 |
|
Pridružen/a: 07 ožu 2012, 15:05 Postovi: 1274
|
|
Dekle,ispadanje iz Premier Lige-Gošk ili Travnik. Ulazak u Premier ligu-NK Vitez,Sloboda ili Radnički. Dosta će tu biti štele.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
kiler
|
Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu. Postano: 28 tra 2013, 21:38 |
|
Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26 Postovi: 8395 Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
|
Mislim da bi najpoštenije bilo da iz PL ispadne Travnik,a uđe Vitez.Mere li tako?? 
_________________ Pogledaj u nebo majko, evo sinova...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
zmajček
|
Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu. Postano: 28 tra 2013, 21:44 |
|
Pridružen/a: 07 ožu 2012, 15:05 Postovi: 1274
|
Pa,dobro bi bilo. Vitez nikad nije bio u PL. citat sa SS-a. Kod: Bod zlata vrijedan za NK Vitez. Nije jos gotovo, ima da se igra. U zadnje vrijeme Vitez lose igra kuci, ali sve ce sigurno dati od sebe da dobiju utakmicu. Tribine ce biti pune. Ja cu prvi doci, iako vise gotivim FK Vitez, red bi bio zbog grada da NK udje u ligu, pa da onda svoje manijake ugostim kako treba
|
|
| Vrh |
|
 |
|
POL_GASOL
|
Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu. Postano: 28 tra 2013, 22:12 |
|
Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54 Postovi: 7533 Lokacija: Danska
|
Na onom smrdljivom b..... portalu ni riječi o tome, samo stoji kratko u naslovu - neredi u lukavcu, znači niti riječi o domaćim navijačima, niti o povrijeđenima, niti o tome da je sudac bio njihov a već okreću priču kako ih je sudac pokrao to je recimo u redu za taj smrdljivi b.... portal da ispod nisam vido veliki naslov koji stoji od prošlog kola " Ultrasi napali navijače slobode" Znači dovoljna su 3-4 čovjeka da napadnu te iz tuzle u rodoču dok su u isto vrijeme ultrasi pratili utakmicu ispod BB za ovaj naslov, a ovdje cijeli stadion ove izdegenečio za ovaj naslov! JVMBzavazda!
_________________ Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%
“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’
|
|
| Vrh |
|
 |
|
PCM
|
Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu. Postano: 28 tra 2013, 22:39 |
|
Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01 Postovi: 14229 Lokacija: ZG
|
|
JVMB hahahahahahaha
_________________ Muslimane ko je kleo, nije dangubio.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu. Postano: 28 tra 2013, 22:50 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64237 Lokacija: DAZP HQ
|
|
firauni.
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
bumbar92
|
Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu. Postano: 29 tra 2013, 11:39 |
|
Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57 Postovi: 9751 Lokacija: HR HB
|
baš, firauni,...firge 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
POL_GASOL
|
Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu. Postano: 01 svi 2013, 11:12 |
|
Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54 Postovi: 7533 Lokacija: Danska
|
_________________ Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%
“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu. Postano: 01 svi 2013, 14:08 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
MZ izgubi volju za tim sranjem, 3 mjeseca i pravi rat će ponovo biti.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Stranica: 1/1.
|
[ 22 post(ov)a ] |
|
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|