HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 lip 2026, 07:51.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu.
PostPostano: 28 tra 2013, 19:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 25345
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Danas su igrači NK Viteza gostovali u Lukavcu protiv domaćina Radničkog u okviru Prve federalne lige. Utakmica je bila bitna za raspored na vrhu tablice, ulog je bio ulazak u Premijer ligu BiH, jer Vitez prije ove utakmice bio na vrhu tablice, sa tri boda prednosti ispred Radničkog.

Rezultat je završio 2:2. Nevjerojatna je činjenica da je na kraju utakmice sa tribina navijači nasrnuli na nogometaše Viteza napadajućih ih svime i svačim. Bilo je tu palica, kamenja i flaša.
Bilanca nezapamćenog divljanja navijača je da su tri igrača Viteza povrijeđeni: Badrov, Jurčević i Živković. :neznam

Igrači Viteza su još u svlačionicama i ne smiju izaći do autobusa.

http://www.vitez.info/sport/vijesti-iz-sporta/bih/6305-radnicki-vitez-2-2-igraci-viteza-napadnuti-autobus-razbijen

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu.
PostPostano: 28 tra 2013, 19:37 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4586
Mislim da tu treba naknadno upisat tri poena Vitezu i gotova prica !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu.
PostPostano: 28 tra 2013, 19:40 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 25345
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
VUKsaJUGA je napisao/la:
Mislim da tu treba naknadno upisat tri poena Vitezu i gotova prica !


Ali nisu normalne okolnosti da ne smiješ negdje x izvući ili nedajbože pobijediti. Moraš strahovati za život, ako rezultat ne bude po domaćinski.

Radnički treba vratiti u najniži rang natjecanja, novčano dobro oglobiti klub zbog slabe organizacije.

Ako bude samo 3 boda i neka manja novčana kazna, to nije nikakav zalog, da se ovakve situacije neće ponavljati.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu.
PostPostano: 28 tra 2013, 19:42 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2009, 22:10
Postovi: 455
Lokacija: Mostar
VUKsaJUGA je napisao/la:
Mislim da tu treba naknadno upisat tri poena Vitezu i gotova prica !


Kazniti novčano domaćina ili mu oduzeti koji bod, ali što reći, dobri Bošnjani ponovno nije da nismo očekivali... :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu.
PostPostano: 28 tra 2013, 19:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15511
Sreća pa je u pitanju tolerantni Tuzlanski kanton a ne neka ekstremna sredina...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu.
PostPostano: 28 tra 2013, 19:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
To su ovi što gube lokalne izbore iako su većina u općini ? Nema žaljenja dok ne prođu na popravnom.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu.
PostPostano: 28 tra 2013, 19:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13002
Lokacija: Zagreb
Da su bila dva kruga ne bi izgubili, no što drugo očekivati od tebe nego vrijeđanje svih nehrvatskih, nekatoličkih neHDZ-ovskih Hrvata

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu.
PostPostano: 28 tra 2013, 19:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
S kim ti pričaš ? I zašto opet ni riječ osude muslimana, jel Perec ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu.
PostPostano: 28 tra 2013, 20:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13002
Lokacija: Zagreb
Očito s tobom, djelitelju Hrvata...

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu.
PostPostano: 28 tra 2013, 20:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Što jednog Pereca boli kita za Hrvate u dijaspori. Glasovao si za one koji im kroz hrvatski Ustav oduzimaju pravo glasa, sad razguli.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu.
PostPostano: 28 tra 2013, 20:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13002
Lokacija: Zagreb
BBC je napisao/la:
Što jednog Pereca boli kita za Hrvate u dijaspori. Glasovao si za one koji im kroz hrvatski Ustav oduzimaju pravo glasa, sad razguli.

Nitko nikome nije oduzeo pravo glasa, samo ga je otežao, uz pristanak HDZ-a...
Otkud tolika potreba za laganjem, da nisi polumusliman??

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu.
PostPostano: 28 tra 2013, 20:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Tema je bila dobra dok je nisi usrao.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu.
PostPostano: 28 tra 2013, 20:41 
Offline

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 15:05
Postovi: 1274
Prva federalna liga je jedna velika zakulisna igra.
Nedavno je sličan slučaj bio u Rodoču na utakmici Branitelj-Sloboda.
Sve su to igre i igrice.Do zadnjeg se neće znati tko želi u Premier ligu,tko ne.
Mutne stvari.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu.
PostPostano: 28 tra 2013, 20:54 
Offline

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 15:05
Postovi: 1274
Dekle,ispadanje iz Premier Lige-Gošk ili Travnik.
Ulazak u Premier ligu-NK Vitez,Sloboda ili Radnički.
Dosta će tu biti štele.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu.
PostPostano: 28 tra 2013, 21:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 8395
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Mislim da bi najpoštenije bilo da iz PL ispadne Travnik,a uđe Vitez.Mere li tako?? :HercegBosanac

_________________
Pogledaj u nebo majko, evo sinova...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu.
PostPostano: 28 tra 2013, 21:44 
Offline

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 15:05
Postovi: 1274
Pa,dobro bi bilo.
Vitez nikad nije bio u PL.
citat sa SS-a.

Kod:
Bod zlata vrijedan za NK Vitez. Nije jos gotovo, ima da se igra. U zadnje vrijeme Vitez lose igra kuci, ali sve ce sigurno dati od sebe da dobiju utakmicu. Tribine ce biti pune. Ja cu prvi doci, iako vise gotivim FK Vitez, red bi bio zbog grada da NK udje u ligu, pa da onda svoje manijake ugostim kako treba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu.
PostPostano: 28 tra 2013, 22:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7533
Lokacija: Danska
Na onom smrdljivom b..... portalu ni riječi o tome, samo stoji kratko u naslovu - neredi u lukavcu,
znači niti riječi o domaćim navijačima, niti o povrijeđenima, niti o tome da je sudac bio njihov
a već okreću priču kako ih je sudac pokrao :palacgore1
to je recimo u redu za taj smrdljivi b.... portal da ispod nisam vido veliki naslov koji stoji
od prošlog kola "Ultrasi napali navijače slobode"
Znači dovoljna su 3-4 čovjeka da napadnu te iz tuzle u rodoču dok su u isto vrijeme ultrasi pratili utakmicu ispod BB za ovaj naslov, a ovdje cijeli stadion ove izdegenečio za ovaj naslov!
JVMBzavazda!

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu.
PostPostano: 28 tra 2013, 22:39 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 14229
Lokacija: ZG
JVMB hahahahahahaha

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu.
PostPostano: 28 tra 2013, 22:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 64237
Lokacija: DAZP HQ
firauni.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu.
PostPostano: 29 tra 2013, 11:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9751
Lokacija: HR HB
baš, firauni,...firge :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu.
PostPostano: 01 svi 2013, 11:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7533
Lokacija: Danska


http://www.vitez.info/sport/vijesti-iz- ... -u-lukavcu

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Napad na nogometaše Viteza tijekom utakmice u Lukavcu.
PostPostano: 01 svi 2013, 14:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
MZ izgubi volju za tim sranjem, 3 mjeseca i pravi rat će ponovo biti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO