HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 21:37.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1829 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 74  Sljedeća

Za koga ćete glasati na izborima za predsjednika RH (drugi krug)?
Anketa je završila: 13 sij 2015, 18:08.
1. dr. Ivo Josipović (Kukuriku koalicija - SDP-HNS-IDS-HSU) 26%  26%  [ 9 ]
2. Kolinda Grabar-Kitarović (HDZ-HSP AS-HSS-BUZ-HDS-ZDS) 56%  56%  [ 19 ]
3. Neću glasati 12%  12%  [ 4 ]
4. Nisam registriran/nemam glasačko pravo 6%  6%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 34
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 07 srp 2014, 22:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Josipović: Što je Grabar-Kitarović napravila za Hrvatsku? Ništa
slika

http://www.vecernji.hr/hrvatska/josipov ... sta-949103

:D

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 07 srp 2014, 22:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13036
Lokacija: Zagreb
Rejting efendiji rejting upravo pao 2-3% :zubati
Kao osoba koja je vodila europske integracije u najosjetljivijoj fazi te bila veleleposlanik u SAD-u sigurno je više zadužila Hrvatsku nego Josipović prije prvog mandata kada je bio politički anonimus, poznat najgorljivijim gledateljima prijenosa saborskih sjednica, onih nešto slušatelja moderne klasične glazbe i naravno studentima Pravnog fakulteta. Sve u svemu 10% populacije.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 07 srp 2014, 22:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Ulazak u Vijeće sigurnosti prvi put u povijesti je mala stvar :D

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 08 srp 2014, 07:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 07:39
Postovi: 1695
Zadro što kažu u stranci?

Kolike su Kolindine šanse?

_________________
Neću NATO
Hoću na te


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 09 srp 2014, 10:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21674
Ja bih rekao velike.
Tko voli ZAMPira/Lignjicu?
Gdje je bio i što je radio dok nije postao predsjednikom?
Samo problem je što i on(i) to znaju.
Pogledajte koje se reforme i "strateški" planovi pokreću po državnoj upravi pred kraj mandata vlade...

Što se Kolinde tiče, ženska nije blesava, da je ne bi bila tamo gdje je (iako joj neki komentari na tv-u u zadnje vrijeme zvuče kao da misica odgovara ). Sjećam se legendarne scene na televiziji dok je bila ministrica VPa, ona i N eu-ministara, stari prdonje, svi pred smrt, a sline za njom na veliko.
Zar itko ozbiljan misli da Josipović ima šanse?
Bez obzira što je yutarnji promijenio vlasnika i što su starom vlasniku otpisani dugovi...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 18 srp 2014, 08:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Krpelj obilazi kuću svog komunističkog zločinca Broza. Tuđmanovu kuću posjetio samo da bi imao priliku pred novinarima ocrniti ga.
Hrvatska je stvarno banana država. Skidajte te majmune sa vlasti, samo vas sramote.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 19 srp 2014, 02:25 
Offline

Pridružen/a: 15 lip 2014, 13:19
Postovi: 28
Da se Josipović tu i tamo ne prošeće te usput kaže neku "mudrost"(čitaj glupost), ja ne bi ni znao da imamo predsjednika.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 19 srp 2014, 21:00 
Offline

Pridružen/a: 13 svi 2009, 23:53
Postovi: 168
Mislim da će ova sjeda komunjara pobjediti jer je ovaj narod i dalje glupoglav, full ga je lako manipulirati, a komunjare su majstori manipulacije plus imaju sve medije u svojim rukama. S tim u svezi pitanjue je hoće li HDZ pobjediti iduće parlamentarne izbore što je puno bitnije od ovoga. A ja mislim da to neće ići tako lako, jer će komunjare kako budu išli izbori peglati učinak, a sdruge strane bit će po HDZ-u te "lopovi" te "sve su pokrali", te "locirali su i identificirali" i već vidim stoku stinog zuba kako se povija pod naletom komunističkih manipulacija. Ovdje treba napraviti lustraciju ali tako da se silom, ognjem i mačem iskorijeni taj jugo-komunistički mentalitet, bitnije je iskorijeniti taj mentalitet nego pozatvarati ili udaljiti iz državne službe neke ljude.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 19 srp 2014, 21:05 
Offline

Pridružen/a: 13 svi 2009, 23:53
Postovi: 168
Inače, glasam naravno za Kolindu, kakav Kujundžić, kakva Markićka, te koji oduzimaju glasove desnici i guraju Bandiće u druge krugove treba sve nogom u guzicu ponabijati. Zadnji put sam napravio takvu grešku, glasao za Mireka Tuđmana umjesto da glasam za Hebranga, i tad sam rekao sebi, "Nikad Više!!"
Politika nije zanat za uvrijeđenu dječicu i uvrijeđene frajle s napoleonskim kompleksom, desnica može svog predsjedničkog kandidata dati samo, jedino i isključivo kroz HDZ, a sve ovo drugo je, što bi rekao naš dragi Hrobatos, pljeva i boranija...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 21 srp 2014, 12:00 
Offline

Pridružen/a: 11 sij 2011, 12:22
Postovi: 2999
marasovac je napisao/la:
Inače, glasam naravno za Kolindu, kakav Kujundžić, kakva Markićka, te koji oduzimaju glasove desnici i guraju Bandiće u druge krugove treba sve nogom u guzicu ponabijati. Zadnji put sam napravio takvu grešku, glasao za Mireka Tuđmana umjesto da glasam za Hebranga, i tad sam rekao sebi, "Nikad Više!!"
Politika nije zanat za uvrijeđenu dječicu i uvrijeđene frajle s napoleonskim kompleksom, desnica može svog predsjedničkog kandidata dati samo, jedino i isključivo kroz HDZ, a sve ovo drugo je, što bi rekao naš dragi Hrobatos, pljeva i boranija...


Ne slažem se gospon, ništa bez konkurencije ne može napredovati. :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 21 srp 2014, 12:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Konkurencija je ljevica a ne desnica, desnica u Hrvata, ako izuzmemo HDZov blok i Željku Markić sa njenim UIO te par časnih iznimaka, je neorganizirana skupina egotripova, odnosno kako je marasovac lijepo opisao uvrijeđene frajle s napoleonskim kompleksom. Ako ti je to glavna konkurencija možeš jedino nazadovati tj. okrkaniti kako bi rekao jedan moj prijatelj.

S druge strane ljevica ima vrlo dobru umreženost i povezanost relevantnijih likova s tog spektra političke scene, to je prava konkurencija, ona koja te može razvaliti ako zasereš jednom - kao što vidimo u primjeru RH u periodu izbora od 2010.g. do 2011.g.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 22 srp 2014, 18:54 
Offline

Pridružen/a: 11 sij 2011, 12:22
Postovi: 2999
Još mi je živo u sjećanju kako su drugovi iz HDZ-ova potegli za druga Bandića. :D

p.s. Zadar, ti imaš naš glas :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 22 srp 2014, 19:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Bandić je skupio masu sa svojim populizmom i u Dalmaciji, no pravi razlog zašto Hebrang nije u bio u 2. krugu je lepi Nadan i lepi Primorac. Obojici su određeni ljudi iz stranke "odradili" teren a dr. Hebranga sabotirali, no u detalje ne bih išao. Što je bilo, bilo je.

Hvala Sonja, no o tom po tom nema žurbe :zubati

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 24 srp 2014, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Ajmo malo o očekivanjima, ciljevima, zaokretima od dosadašnje politike koje bi Kolinda trebala provesti.

I da budu u sferi realnosti, a ne društveno-političko-ekonomski plan i Nove pravednosti za koje nema ovlasti.

Budući da su najveće ovlasti u vanjskoj politici mislim da bi HDZ mogao i trebao formulirati svoju vanjsku politiku.

Prioritet bi trebao biti izglađivanje i uspostavljanje novih odnosa sa Njemačkom i popravljanje štete koju su kukurikavci proizveli. Umjesto politike "regije" dobro bi bilo uvesti novu politiku susjedstva, odnosno održavanja dobrih odnosa sa svim susjednim državama, kako na jugu, tako i na sjeveru i zapadu. Svođenje politike regiona u njegov normalan i prirodan okvir.

Svakako bi nam prioritet nad prioritetima BiH i hrvatsko pitanje u BiH. Uloga transmitora i mentora zemljama regije također nije štetna pogotovo što se tiče Makedonije, Albanije, Crne Gore i BiH. Sa Srbijom bi trebalo pokušati riješiti ona pitanja koja se daju riješiti mada nam interes nije da oni što brže uđu u EU. Sad su na razdjelnici i treba vidjeti kako će to razriješiti no ne treba biti pakostan ili ih namjerno odugovlačiti (i kad bi se dalo) samo štititi naše nacionalne interese i nadati se da će ih formalni kriteriji zadržati, što najvjerojatnije i hoće osim ako ne odluče unovčiti svoje moguće suncokretstvo.

Mislim da je Orbanova ideja srednjoeuropske grupe unutar EU nešto što nam je najprirodnije i najpoželjnije i to bi objeručke trebalo prihvatiti. To je ono gdje povijesno i kulturno pripadamo, to je nešto čemu trebamo težiti i to su zemlje koje su nam najbliže po vrijednosnom i civilizacijskom sudu. Poljska, Slovačka, Mađarska, Litva, Hrvatska, ne bi imao ništa protiv Češke i Austrije kao "stare" članice. Grupa koja bi zastupala zajedničke interese svih zemalja, a ponajprije definirala odnose prema Njemačkoj kojoj bi mogli držati leđa u igri velikih dok bi za uzvrat dobili više novca iz fondova i nemiješanje u unutarnje stvari. Umjesto regiona srednjoeuropska regija.

Tu bi mi mogli igrati dvostruku ulogu. No ako progura autocestu do Dubrovnika ili se izvuku novci za brzu prugu Budimpešta - Zagreb - Rijeka, vjerojatno pruga od Munchena do Istambula ne bi išla preko Zagreba pa da se i Osijek ugura na taj pravac.

Koliko bi ona mogla utjecati unutar NATO-a i preko bare na pitanje BiH, vjerojatno malo, no mislim da bi se moglo dosta toga dobiti. Recimo u donaciji vojne opreme koji ionako imaju u suvišku, energetika, gradnja LNG terminala...

Ako sleti kojih 100 Leoparda ili 10 Apaša po diskontnim cijenama odradila je posao. U ovoj situaciji treba iskoristiti svoj granični položaj.

I naravno guranje hrvatskih kadrova u diplomaciju i tajne službe koje bi konačno trebalo reformirati i staviti u službu zaštite hrvatskih interesa.

S Rusijom sada ne znam koliko se može žonglirati, a da ne bude talasanje. A od njih bi potencijalno mogli imati velike koristi. Od Jadrana, INA-e, gdje bi se u nekom idealnom scenariju moglo dobiti lovu za kupnju od Mađara, a za koncesije za plin, šteta za krak Južnog toka i Družba Adriju gdje se moglo za uzvrat nuditi da INA radi na malim poljima u Rusiji za koje njihove megakompanije nemaju interes, a dokazali smo da to znamo, moguće otvaranje ruskog tržišta za naše prehrambene tvrtke, mogućnost povoljnijeg financiranja od strane ruskih banaka (kredit Sberbanke Agrokoru). Mi bi svakako imali dosta interesa od ruskog sudjelovanja na ovim prostorima. Nažalost u ovoj situaciji vjerojatno nemoguće, pa kako Aga kaže...ali treba znati što mi hoćemo, pa probati koliko se može. Rusi su svakako konstruktivni glede Hrvatske i pozitivci što se tiče BiH.

Na unutarnjem planu osim društvenog komentatora mogla bi intenzivirati suočavanje sa jugo prošlošću, naročito sa komunističkim zločinima gdje bi buduća Vlada mogla osnovati jednu Komisiju koja bi se bavila time, kao i iznošenjem relevantnih podataka o mreži bivše commie elite u Hrvatskoj. Time bi se Vlada rasteretila ideoloških tema i mogla baviti gospodarstvom i reformama, a ovo bi se moglo prepustiti predsjednici koja bi na jedan fin, uglađen način organizirala stručnjake koji bi polako dekonstruirali jupeke.

Tu ima i fantazije i dobrih želja, pa treba vidjeti što je realno, no ipak se može dosta toga učiniti.

I sama promjena lignje bi bila pozitivan korak naprijed.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 24 srp 2014, 15:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Glede susjedstva - jedino što treba napraviti je utjerati BiH(sa temeljitom reorganizacijom ili povratkom na Washingtonske mehanizme zaštite Hrvata+uvođenje nekih novih) Crnu Goru i Albaniju u EU, definirati trasu Jadransko-Jonsko-Mramorno more te se dogovoriti sa Rusim glede Srbije . Mislim da bi i EU i Rusiji, a u konačnici i samim Srbima bilo najbolje da ne ulaze u EU jer će se od njih sigurno zahtijevati(već sada se to i događa) zaoštravanje prema Rusima pa bi moglo doći do podjela kao u Ukrajini.

To zahtijeva relativno malo energije, vremena i vizije, većinu vremena treba raditi na Orbanovoj ideji i razvijanju bilateralnih odnosa sa strateški zanimljivim zemljama van europskog kontonenta (SAD, Australija i Japan).

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 24 srp 2014, 15:21 
Offline

Pridružen/a: 11 sij 2011, 12:22
Postovi: 2999
Nakon Mesića je i ( lignja) gospon. Josipović skok u "warp" brzinu RH. :sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 24 srp 2014, 19:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 20:26
Postovi: 1431
Što je to Kolinda, kojoj su političku karijeru zacrtali Mesić i Sanader, napravila da se promijeni pogubna politika SAD-a spram Hrvata u BiH? Bila je na pozicijama na kojima je mogla, a očito nije napravila ništa.

Stoga mislim da bi za Hrvate u BiH bilo bolje da Lignja uzme drugi mandat (koliko god užasna i ponižavajuća bila ta pomisao) nego da na njegovo mjesto dođe Kolinda Grabar-Kitarović-Mesić-Sanader.

Šteta što Miroslav Tuđman nije kandidat HDZ-a. Potukao bi i Lignju i Bandića možda i u prvom krugu.

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 24 srp 2014, 19:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13036
Lokacija: Zagreb
protein je napisao/la:
Što je to Kolinda, kojoj su političku karijeru zacrtali Mesić i Sanader, napravila da se promijeni pogubna politika SAD-a spram Hrvata u BiH? Bila je na pozicijama na kojima je mogla, a očito nije napravila ništa.

Stoga mislim da bi za Hrvate u BiH bilo bolje da Lignja uzme drugi mandat (koliko god užasna i ponižavajuća bila ta pomisao) nego da na njegovo mjesto dođe Kolinda Grabar-Kitarović-Mesić-Sanader.

Šteta što Miroslav Tuđman nije kandidat HDZ-a. Potukao bi i Lignju i Bandića možda i u prvom krugu.

Ne pričaj gluposti, Kolinda se već izjasnila oko BiH i to nije na liniji Mesić-Sanader. Uostalom, dok su žarili i palili Meske i Sanader Milanović je sudjelovao u kampanji Komšića i Lagumdžije, a pogledaj mu sadašnje izjave. Stavri su se jako promijenile u tih 5-6 godina.

Miroslav Tuđman je imao svoju šansu.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 24 srp 2014, 19:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Mira su htjeli kooptirati u predsjedništvo odmah nakon izbora u HDZu,no ovaj je to odbio. Da je tad prihvatio tko zna.

Kolinda inače nije dobila drugi mandat jer je smetala Sanaderu jer nije bila u svemu na njegovoj liniji(a bila je i popularna kao ministrica što se egotripu nije svidjelo). Kasnije ju je Mesić mislio koristiti kao neku svoju kartu za pomutnju odnosa u HDZu (imenovao je kao veleposlanicu u Washington) pa je popio košaricu jer se dotična nije dala manipulirati za takve igre (ostala je lojalna stranci).

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 25 srp 2014, 05:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 20:26
Postovi: 1431
Zadar1993 je napisao/la:
Kolinda inače nije dobila drugi mandat jer je smetala Sanaderu jer nije bila u svemu na njegovoj liniji(a bila je i popularna kao ministrica što se egotripu nije svidjelo). Kasnije ju je Mesić mislio koristiti kao neku svoju kartu za pomutnju odnosa u HDZu (imenovao je kao veleposlanicu u Washington) pa je popio košaricu jer se dotična nije dala manipulirati za takve igre (ostala je lojalna stranci).


To je današnje službeno objašnjenje unutar HDZ-a činjenice da su joj Mesić i Sanader popločali put za uspješnu političku karijeru ili si se ti osobno to dosjetio tako prepričati?

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 25 srp 2014, 09:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Za razliku od vas gospodine protein ja sam itekako umrežen u zagrebačkim strukturama vlasti pa mi nije problem provjeriti i doznati svaku ovu zakulisnu priču, to što sam i sam priklonjen desnoj opciji ne smeta nikome.

S druge strane vidim da baš ne shvaćate razvoj njene karijere čim tu spominjete Mesića - dotični s njom ima veze tek nakon što ju je imenovao veleposlanicom i pokušao koristiti za svoje igre što baš i nije prošlo.
Sa Sanaderom je radila u MVPu 90ih dok nije postala voditeljicom odijela za Sjevernu Ameriku, a kasnije i savjetnica u hrvatskom veleposlanstvu u Kanadi.

Po čemu je dakle njena karijera obilježena Sanaderom ili Mesićem ? Prije bi trebalo reči da je Granić popločao njen put uspjeha nego Sanader s obzirom da potonji 90ih nikad nije imao ovlast imenovanja na visoke funkcije u MVPu.

Ministarski posao obavljala je vrlo dobro, o čemu se manje više svi slažu jer neki od nas sa duljim pamćenjem se vrlo dobro sjećamo situacije oko ulaska RH u Vijeće sigurnosti i posao koji je ona tu odradila kao i posla oko pristupnih pregovora.

Dakle gospodine protein tih djetinjastih ocjena da su ovaj ili onaj odredili njenu karijeru nas oslobodite na ovoj temi (povlačeći paralelu vašom logikom Tuđmanu je Tito odredio karijeru) ,a ako imate konstruktivne kritike drago bi mi bilo poslušati ih. Odgovorite i gospodinu volvoksu usput.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 25 srp 2014, 19:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 20:26
Postovi: 1431
Volvoksu se nema što odgovoriti jer pitanja nije postavio. Kaže ona se izjasnila po pitanju BiH, ali očito da se ranije nije izjašnjavala po pitanju BiH tamo gdje je trebala, na pozicijama na kojima je bila. Ili još gore, ako se izjašnjavala i djelovala na isti način kao i njen stranački drug i nasljednik Jandroković.

Nema što, ministarski posao je radila vrhunski. Ugurala RH na jedno od ona dva nebitna mjesta u Vijeću sigurnosti, a istovremeno okretala glavu od onoga što međunarodna zajednica na čelu sa "saveznicima" RH radi Hrvatima u BiH. Ma svaka čast.

Ako ima mjesta na kojem bi svi jednodušno trebali biti protiv te karijeristice, onda je to forum HB. Jer naprosto činjenice tako govore da ili je:

- imala ogromne propuste kada su u pitanju Hrvati u BiH
- ili ih nije imala što je još mnogo gore

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 25 srp 2014, 20:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Mjesta u VSu nebitno =)) o tito dragi što ne ću čuti od forumaša na bespućima međumrežja :laugh . U vrijeme njenog mandata smo se odlijepili u predpristupnim pregovorima od Srbije te nas se napokon počelo gledati odvojeno od komšija glede ulaska.

Glede Hrvata BiH što je točno loše učinila? Nije imala izjava poput Jandrokovića (Kaj je to Treći?) ili Picule (Moja briga su Hrvati do Save, vi južno se snalazite.) , mislim kada radite takve teške tvrdnje molim da ih potkrijepite nečim a ne samo svojom intuicijom. Osim toga nije li njen glavni protukandidat nedavno izjavio nešto tipa da "Treći entitet nije riješenje" nije li to nešto protiv čega bi se ovaj forum morao boriti a ne protiv kandidatkinje koju je iznjedrio Karamarkom HDZ koji ,u čemu su se složili i određeni ljudi na forumu, pristupa najkonstruktivnije problemu Hrvata u BiH u posljednjih 14 godina :D ?

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 28 srp 2014, 10:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
K`o što već i govorim par godina Kolinda je jedina koja može tuć Lignju :D

I Bogu hvala neki u HDZ-su to shvatili, na vrijeme :)

Ajmo širit optimizam ljudi, Kolinda to može :)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori u RH 2014.g.
PostPostano: 28 srp 2014, 12:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Prvo i najveće očekivanje je da prekine srbijansko điberenje sa sportskim medaljama.

Zemlja im ni u pubertet nije ušla al bitno da imaju 20 medalja na jednom natjecanju u momčadskom sportu. :D

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1829 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 74  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano, Navodni Poslanik, pakovic i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO