HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 18:02.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1861 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 75  Sljedeća

Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
1. Da 34%  34%  [ 64 ]
2. Ne 46%  46%  [ 85 ]
3. Ne znam 20%  20%  [ 37 ]
Ukupno glasova : 186
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 23 stu 2013, 14:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Robbie MO je napisao/la:
Papina poruka o "Gospi koja nije poštar" mislim da se nije odnosila samo na Međugorje (možda se uopće nije odnosila na Međugorje), nego je reakcija na novi i navodno brzorastući kult (deseci tisuća sljedbenika) Maria Divine Mercy (MDM) (Marija od božjeg milosrđa - MBM) neke vidjelice iz Irske kojoj se također ukazuju Gospa i Isus svako par dana. Skupila je desetke tisuća sljedbenika (ima ih i u HR http://upozorenjepreddrugidolazak.info/ ; reakcija http://www.bitno.net/vjera/knjiga-istin ... -od-crkve/) koji sebe smatraju jedinim "obavještenim" i pravim katolicima, prema njoj je zadnji pravi papa bio Benedikt XVI, a trenutačni papa predstavlja lažnog proroka i sotoninog slugu, koji će liberalizirati crkvu i spojiti ju s drugi religijama. Također smatraju da će za koju godinu biti "drugi" Isusov "dolazak".

S obzirom da direktno napadaju papu Franeta (izabrali ga masoni :zubati ) i skupljaju tisuće sljedbenika koji u svakom koraku/izjavi/slici Pape vide neki znak Sotone i teorije zavjere, mislim da je njegova izjava prvensteno vezana za to.
Mislim da KC obično ignorira takve kultove i sekte jer brzo odumru, ali ovi su skupili u kratkom vremenu toliko sljedbenika da su ovi očito morali reagirati.


Nije mi bilo poznato, nice find. Da, čini se da nije govorio o Međugorju, i sve dok "naša" Gospa bude slala afirmativne poruke, neće bit problema. :D

Nisam ni znao da je ova naša iznikla iz Davidove zvijezde

slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 23 stu 2013, 19:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
dudu je napisao/la:
ovaj papa je pravi komunist. :D iz Južne Amerike drugo i nije bilo za očekivat.


Pravi dokaz zašto su tamo di jesu.

Odmah znaš kad Ratzinger to sve postoji iz koje i kakve je zemlje, a ne ovaj...neki papski Junuz samo sa simpatičnijom spikom. :zubati

O ukazanjima ne znam ni približno dovoljno niti me interesiralo. Tako da ne znam. Nešto se događa ali po porukama koje sam ja polovio, sumnjivo da se uklapa u narativu prave strane.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 06 sij 2014, 21:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Citat:
BLAGOSLOVLJENA VODA LIJEČI OPAKU BOLEST

Starija je gospođa bolovala od zloćudnoga tumora. Liječnici se nisu usudili operirati ju zbog slaba srca i loša krvnog tlaka.
Njezina je kći uzela blagoslovljene vode iz Međugorja i navlažila njome tumor. Usrdno je molila mažući bolesnicu blagoslovljenom međugorskom vodom, a onda se crni melanom skupio u malu crnu točkicu. Žuto-siva zloćudna izraslina potpuno je nestala. Kći je nekoliko godina kasnije potvrdila da je majka u međuvremenu umrla zbog svoje dobi, ali je ozdravljenje potrajalo sve do smrti.


Ako ne povjeruješ, gad si bezbožni, bezdušni i besčudni.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 06 sij 2014, 22:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Životopis?

http://glasbrotnja.net/religija/vidjeli ... -zivotopis

WTF?

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 19 sij 2014, 22:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23302
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Nakon 4 godine Komisija u petak završila rad i predala zaključke Kongregaciji.

Citat:
Međunarodno vatikansko povjerenstvo koje je istraživalo fenomene navodnog ukazanja Majke Božje u Međugorju završilo je svoj rad i predat će svoje nalaze Kongregaciji za nauk vjere, potvrdio je u subotu Vatikan. Ravnatelj tiskovnog ureda Svete Stolice otac Federico Lombardi potvrdio je da je međunarodno povjerenstvo u petak održalo svoj posljednji sastanak, objavio je Vatikan.

"Povjerenstvo je završilo rad", rekao je otac Lombardi.

Povjerenstvom, koje je uspostavila Kongregacija za nauk vjere, predsjeda talijanski kardinal Camillo Ruini. Ono treba predstaviti rezultate istraživanja Kongregaciji za nauk vjere koja će ih analizirati. Članovi povjerenstva su i kardinal Vinko Puljić, nadbiskup vrhbosanski i kardinal Josip Bozanić, nadbiskup zagrebački.Nakon što izvješće prouči Kongregacija ono će biti predano papi Franji koji o tome donosi konačnu odluku, ali to može potrajati.

Međunarodno povjerenstvo koje radi zatvoreno za javnost od 2010. čine dvadesetak kardinala, biskupa, teologa i drugih stručnjaka koji su detaljno proučili izvješća o ukazanjima Djevice Marije u Međugorju koja su započela 1981. kada je o tome izvijestilo šestero djece i produžila su se sve do danas. Ovo marijansko svetište koje je postalo jedno od najpoznatijih u svijetu privlači do milijun hodočasnika svake godine a do sada je Međugorje posjetilo više od 30 milijuna hodočasnika.Za razliku od ukazanja u francuskom gradu Lourdesu i Fatimi u Portugalu Vatikan nije službeno priznao Gospina ukazanja u Međugorju. Mostarski biskup Ratko Perić je prošle godine upozorio katolike na opasnost nekritičkog vjerovanja u međugorska ukazanja.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 30 sij 2014, 22:21 
Offline

Pridružen/a: 25 lip 2012, 07:32
Postovi: 2505
Lokacija: United States Of Balkan
A sto bi sa kipom Marije koji svijetli? Nesto su se usutili.. Sigurno su ostali bez rijeci.. :yes

_________________
Israel


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 30 sij 2014, 22:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5879
Ministry of Sound je napisao/la:
Obrazložite odgovor ako možete.

Ja ne vjerujem. Racionalnost i skepsa prema paranormalnim zbivanjima mi to ne dopuštaju (isto vjerujem za Fatimu, Lourdes i sl). Tu je i mišljenje biskupa Perića, no revidirat ću stav ako to crkva proglasi za svetište i ako obrazloži zašto.

No, usprkos svemu, mislim da nema svrhe agitirati protiv Međugorja agresivno, jer već 30 godina tu dolaze ljudi, i tu nalaze neki unutarnji mir, spokoj, i mislim se da se vraćaju kao bolji i duhovniji ljudi.


Pa ovo baš nije fair pitanje. Ti ne vjeruješ da postoji Bog (ovako ili onako),
pa bi bilo besmisleno da se problematizira nešto što je, po definicji-možda-
Božje očitovanje.

Ako nema Boga, kakvoga očitovanja uopće može biti ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 27 ožu 2014, 17:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
'Iz kipa su izašle dvije zrake. Jedna prema srcu, druga prema kuku'

slika

http://www.vecernji.hr/svijet/ozdravio- ... uku-928934

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 14 tra 2014, 21:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
Bivši londonski gangster: Moja prva ispovijed bila je kod fra Slavka Barbarića iz Međugorja – plakali smo zajedno

slika

John Pridmore ekskluzivno za Bitno.net

- Što je vas privuklo? Niste dolazili iz siromašne obitelji pa da je za vas kriminal morao biti očajnički način preživljavanja?

Taj glamur, moć koja ide uz takav način života. Ulaziš u popularne restorane i klubove, dok drugi moraju čekati satima da uđu njih. Kada uđeš u prostoriju, svi zastaju, gledaju u tebe – znaju tko si, kakve “kontakte” imaš. Čeka te tvoj stol, najbolji u restoranu i šampanjac na njemu. Dolazim iz rastavljene obitelji, što je stvorilo u meni emocionalnu prazninu za koju sam mislio da će je ta moć ispuniti. Mislio sam da će me novac i lijepe žene s kojima sam bio ispuniti. A što sam više dobijao bio sam sve prazniji. I onda tražiš sve više, počinješ uzimati sve teže droge, spavati sa sve više žena, a praznina u tebi je istodobno sve veća.
Znate li za pse labradore? Toliko su pohlepni da će, ako nemaju ništa drugo, jesti sami sebe. Pojest će sami sebe dok ne umru. I to je ta ista pohlepa koju sam ja imao u sebi, pohlepa za drogom, novcem, seksom i koja me je ubijala. Sjećate li se priče o razbludnom sinu iz Biblije koji čezne za hranom za svinje? A pa ja sam upravo jeo tu hranu za svinje, tu prljavštinu sastavljenu od materijalnih požuda. Često kažem kako je za mene razbludni sin svetac, jer on tu hranu nije jeo, a ja sam bio na njoj godinama.

Cijeli tekst:
http://www.bitno.net/vjera/bivsi-london ... e-sa-mnom/

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 23 svi 2014, 18:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68955
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Jeruzalemski sindrom u Međugorju. :zubati

http://en.wikipedia.org/wiki/Jerusalem_syndrome

Polugol hodao cestom za Međugorje uzvikujući da je prorok

http://www.avaz.ba/vijesti/crna-hronika ... -je-prorok

Citat:
Pripadnici Policijske stanice (PS) Čitluk u pratnji ljekara Hitne pomoći u jučer su u mostarsku Kliničku bolnicu doveli polugolog muškarca koji je, kako ističu iz policije, hodao sredinom ceste od Čitluka prema Međugorju uzvikujući prolaznicima na engleskom jeziku kako je on poslan od Boga te da je prorok.

Iz Policijske stanice Čitluk kažu da je muškarac ometao saobraćaj te se svađao s prolaznicima, zbog čega je i policija izašla na lice mjesta nakon čega ga je odvela u mostarsku Kliničku bolnicu.

- Na sebi je imao samo šorc te je bio vidno preplanuo od sunca. Pretpostavljamo da je riječ o Ircu iako kod sebe nije imao nikakve osobne dokumente- kažu iz policije.

Muškarac je nakon prijema u Kliničku bolnicu smješten na Odjel psihijatrije.


Citat:
The Jerusalem syndrome is a group of mental phenomena involving the presence of either religiously themed obsessive ideas, delusions or other psychosis-like experiences that are triggered by a visit to the city of Jerusalem.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 23 svi 2014, 20:47 
Offline

Pridružen/a: 11 sij 2011, 12:22
Postovi: 2999
Robbie MO je napisao/la:
Jeruzalemski sindrom u Međugorju. :zubati

http://en.wikipedia.org/wiki/Jerusalem_syndrome

Polugol hodao cestom za Međugorje uzvikujući da je prorok

http://www.avaz.ba/vijesti/crna-hronika ... -je-prorok

Citat:
Pripadnici Policijske stanice (PS) Čitluk u pratnji ljekara Hitne pomoći u jučer su u mostarsku Kliničku bolnicu doveli polugolog muškarca koji je, kako ističu iz policije, hodao sredinom ceste od Čitluka prema Međugorju uzvikujući prolaznicima na engleskom jeziku kako je on poslan od Boga te da je prorok.

Iz Policijske stanice Čitluk kažu da je muškarac ometao saobraćaj te se svađao s prolaznicima, zbog čega je i policija izašla na lice mjesta nakon čega ga je odvela u mostarsku Kliničku bolnicu.

- Na sebi je imao samo šorc te je bio vidno preplanuo od sunca. Pretpostavljamo da je riječ o Ircu iako kod sebe nije imao nikakve osobne dokumente- kažu iz policije.

Muškarac je nakon prijema u Kliničku bolnicu smješten na Odjel psihijatrije.


Citat:
The Jerusalem syndrome is a group of mental phenomena involving the presence of either religiously themed obsessive ideas, delusions or other psychosis-like experiences that are triggered by a visit to the city of Jerusalem.


:001_tongue

Imamo takvih u politici koliko hoćeš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 28 srp 2014, 12:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Konačno kao uvjereni ateist dođem u priliku da posjetim Brdo ukazanja. Ne znam je li vjerujem ili ne je li ti ljudi vide Gospu, možda i vide. No, znam da zavidim vjernicima. Evo zašto. Pored mene su išle neke babe bose. Pješačile uzbrdo normalno kao u obući, pa odlučim i ja probat...

Smatram se fizički spremnijim od tih baba, ali opet sam se sporije kretao. Kamenje je oštro, nezgodno, bolno. Može se ali je teško. Uglavnom, razlika u lakoći kretanja po tom kamenju između mene i njih je - vjera.


Privitak/ci:
20140712_154829.jpg
20140712_154829.jpg [ 84.36 KiB | Pogledano 4904 put/a. ]

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 28 srp 2014, 13:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58733
Lokacija: DAZP HQ
to si dobro primjetio, furajuce bosonoge babe. neke idu i na koljenima. :D

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 28 srp 2014, 13:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Junuz Djipalo je napisao/la:
Konačno kao uvjereni ateist dođem u priliku da posjetim Brdo ukazanja. Ne znam je li vjerujem ili ne je li ti ljudi vide Gospu, možda i vide. No, znam da zavidim vjernicima. Evo zašto. Pored mene su išle neke babe bose. Pješačile uzbrdo normalno kao u obući, pa odlučim i ja probat...

Smatram se fizički spremnijim od tih baba, ali opet sam se sporije kretao. Kamenje je oštro, nezgodno, bolno. Može se ali je teško. Uglavnom, razlika u lakoći kretanja po tom kamenju između mene i njih je - vjera.


Valjda znaš da sa godinama slabe čula, pa tako i osjećaj za bol. A među mlađim (kako vjernicima, tako i sado-mazohistima) imaš ljude kojima fizička bol predstavlja ili užitak ili zagušuje puno jaču bol psihičkog intenziteta.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 28 srp 2014, 13:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32123
Junuz Djipalo je napisao/la:
Konačno kao uvjereni ateist dođem u priliku da posjetim Brdo ukazanja. Ne znam je li vjerujem ili ne je li ti ljudi vide Gospu, možda i vide. No, znam da zavidim vjernicima. Evo zašto. Pored mene su išle neke babe bose. Pješačile uzbrdo normalno kao u obući, pa odlučim i ja probat...

Smatram se fizički spremnijim od tih baba, ali opet sam se sporije kretao. Kamenje je oštro, nezgodno, bolno. Može se ali je teško. Uglavnom, razlika u lakoći kretanja po tom kamenju između mene i njih je - vjera.

A u čemu je poanta tog hodanja?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 28 srp 2014, 13:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Mar-kan je napisao/la:
A u čemu je poanta tog hodanja?


Šta pitaš mene, nevjernika. Meni bilo blizu pa navratio.

Čini mi se da ih ima koje su se zavjetovale. Mislim da je to čin zahvale za nešto, pokušaj plaćanja pretrpljenom boli protuusluge za nešto. Ozdravljenje djece i sl.
Iako ne vjerujem, trudim se da razumijem.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 28 srp 2014, 14:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32123
Junuz Djipalo je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
A u čemu je poanta tog hodanja?


Šta pitaš mene, nevjernika. Meni bilo blizu pa navratio.

Čini mi se da ih ima koje su se zavjetovale. Mislim da je to čin zahvale za nešto, pokušaj plaćanja pretrpljenom boli protuusluge za nešto. Ozdravljenje djece i sl.
Iako ne vjerujem, trudim se da razumijem.

Ti,da si nevjernik,raspoteg'o bi u adidaskama,a ne bos :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 29 srp 2014, 03:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mar-kan je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Konačno kao uvjereni ateist dođem u priliku da posjetim Brdo ukazanja. Ne znam je li vjerujem ili ne je li ti ljudi vide Gospu, možda i vide. No, znam da zavidim vjernicima. Evo zašto. Pored mene su išle neke babe bose. Pješačile uzbrdo normalno kao u obući, pa odlučim i ja probat...

Smatram se fizički spremnijim od tih baba, ali opet sam se sporije kretao. Kamenje je oštro, nezgodno, bolno. Može se ali je teško. Uglavnom, razlika u lakoći kretanja po tom kamenju između mene i njih je - vjera.

A u čemu je poanta tog hodanja?


Pitaj svoje susjede. Oni najviše gore bosi idu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 24 kol 2014, 19:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Robbie MO je napisao/la:
Papina poruka o "Gospi koja nije poštar" mislim da se nije odnosila samo na Međugorje (možda se uopće nije odnosila na Međugorje), nego je reakcija na novi i navodno brzorastući kult (deseci tisuća sljedbenika) Maria Divine Mercy (MDM) (Marija od božjeg milosrđa - MBM) neke vidjelice iz Irske kojoj se također ukazuju Gospa i Isus svako par dana. Skupila je desetke tisuća sljedbenika (ima ih i u HR http://upozorenjepreddrugidolazak.info/ ; reakcija http://www.bitno.net/vjera/knjiga-istin ... -od-crkve/) koji sebe smatraju jedinim "obavještenim" i pravim katolicima, prema njoj je zadnji pravi papa bio Benedikt XVI, a trenutačni papa predstavlja lažnog proroka i sotoninog slugu, koji će liberalizirati crkvu i spojiti ju s drugi religijama. Također smatraju da će za koju godinu biti "drugi" Isusov "dolazak".

S obzirom da direktno napadaju papu Franeta (izabrali ga masoni :zubati ) i skupljaju tisuće sljedbenika koji u svakom koraku/izjavi/slici Pape vide neki znak Sotone i teorije zavjere, mislim da je njegova izjava prvensteno vezana za to.
Mislim da KC obično ignorira takve kultove i sekte jer brzo odumru, ali ovi su skupili u kratkom vremenu toliko sljedbenika da su ovi očito morali reagirati.


Kreten Drago Pilsel u 24 Expressu napisao kolumnu u kojoj sav sretan najavljuje da Papa neće priznati Međugorje.

Pri tome uopće nije ništa obrazložio nego se samo referirao na izjavu ("Marija nije poštar") koju smo mi ovdje prenijeli prije 10-ak mjeseci, i koja se uopće nije odnosila na Međugorje, nego na tu gorespomenutu ženu.

PS: Bio u Međugorju danas.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 24 kol 2014, 19:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
Ministry of Sound je napisao/la:

PS: Bio u Međugorju danas.



iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?


ja idem za mjesec dana. change of heart. :D

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 24 kol 2014, 19:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
ZGabriel je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

PS: Bio u Međugorju danas.



iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?


ja idem za mjesec dana. change of heart. :D


Nisam išao zbog mene nego zbog onih u mojoj obitelji koji vjeruju u to, i ja to poštujem.

No, nitko ne navija jače od mene da RKC prizna Međugorje, iako je jasno da se neće izjasniti ni pozitivno niti negativno dok su ovi vidioci živi.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 24 kol 2014, 19:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
Ministry of Sound je napisao/la:
ZGabriel je napisao/la:


iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?


ja idem za mjesec dana. change of heart. :D


Nisam išao zbog mene nego zbog onih u mojoj obitelji koji vjeruju u to, i ja to poštujem.

No, nitko ne navija jače od mene da RKC prizna Međugorje, iako je jasno da se neće izjasniti ni pozitivno niti negativno dok su ovi vidioci živi.



ma ne pitam te to. :D

kakvi su dojmovi, onako intimno?

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 24 kol 2014, 19:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
ZGabriel je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Nisam išao zbog mene nego zbog onih u mojoj obitelji koji vjeruju u to, i ja to poštujem.

No, nitko ne navija jače od mene da RKC prizna Međugorje, iako je jasno da se neće izjasniti ni pozitivno niti negativno dok su ovi vidioci živi.



ma ne pitam te to. :D

kakvi su dojmovi, onako intimno?


Pa bio sam jedanput ili dvaput prije, pa mi ovo nije neko novo iskustvo, ali dovoljno da se konsolidiraju neki dojmovi. Nismo išli na misu niti gore na brdo ukazanja, nego samu ušli u crkvu se pomolit i razgledat okolo.

Fino je što je baš multi-kulti, i što to ljudima nešto znači, pogotovo onima koji se vraćaju svako malo.

Jedino što bih promjenio je to što bih uklonio one suvenirnice (ima ih mali milijun) na glavnoj ulici jer su neprimjerene i "buvljačko-čaršijske".

Sve ostalo je OK i baš fino i primjereno, počevši od same crkve pa do vanjskog prostora za mise itd.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 24 kol 2014, 19:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
Ministry of Sound je napisao/la:
ZGabriel je napisao/la:


ma ne pitam te to. :D

kakvi su dojmovi, onako intimno?


Pa bio sam jedanput ili dvaput prije, pa mi ovo nije neko novo iskustvo, ali dovoljno da se konsolidiraju neki dojmovi. Nismo išli na misu niti gore na brdo ukazanja, nego samu ušli u crkvu se pomolit i razgledat okolo.

Fino je što je baš multi-kulti, i što to ljudima nešto znači, pogotovo onima koji se vraćaju svako malo.

Jedino što bih promjenio je to što bih uklonio one suvenirnice (ima ih mali milijun) na glavnoj ulici jer su neprimjerene i "buvljačko-čaršijske".

Sve ostalo je OK i baš fino i primjereno, počevši od same crkve pa do vanjskog prostora za mise itd.


nisam te to pitala. :mad

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vjerujete li u ukazanja u Međugorju?
PostPostano: 24 kol 2014, 20:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
ZGabriel je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Pa bio sam jedanput ili dvaput prije, pa mi ovo nije neko novo iskustvo, ali dovoljno da se konsolidiraju neki dojmovi. Nismo išli na misu niti gore na brdo ukazanja, nego samu ušli u crkvu se pomolit i razgledat okolo.

Fino je što je baš multi-kulti, i što to ljudima nešto znači, pogotovo onima koji se vraćaju svako malo.

Jedino što bih promjenio je to što bih uklonio one suvenirnice (ima ih mali milijun) na glavnoj ulici jer su neprimjerene i "buvljačko-čaršijske".

Sve ostalo je OK i baš fino i primjereno, počevši od same crkve pa do vanjskog prostora za mise itd.


nisam te to pitala. :mad


Ah. Ne osjećam ništa posebno ili sveto, no možda moj mozak i čula ne hvataju te frekvencije. :D No, nije to do Međugorja, meni bi bilo isto u Vatikanu, Lourdesu, Fatimi itd.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1861 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 75  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 36 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO