HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 16:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: ispis s jednog i upis na drugi fax
PostPostano: 01 ruj 2014, 18:27 
Offline

Pridružen/a: 01 ruj 2014, 18:25
Postovi: 1
Ovako- studirao sam gradjevinu u studentskoj 2012/2013 godini pa nisam polozio skoro nista i rekao sam sebi necu vise ici na faks. Nakon toga godinu dana sam radio i nisam isao na faks, sada se opet zelim upisati ali na matematiku i na istom sveucilistu. Prvo sto trebam uraditi je ispis ali posto sam izgubio index to ce trajati duze a upis na matematiku traje jos samo ovaj tjedan. Meni samo trebaju original svjedodzbe koje su na gradjevini da ih kopiram i ovjerim da se mogu upisati na drugi fax pa cu se onda ispisati s ovog. Ali jedan je probleM---> gđa sa referade mi ne zeli dati original svjedodzbe a ja mislim da su to moji osobni dokumenti i da imam pravo podici ih i vratiti kad god mi treba??? Mozel mi iko potvrdit da ih ja moram dobiti kad ih zatrazim i bez indexa sa svojom osobnom????????? hitttttttttttno imam jos 4 dana upisa. Hvala unaprijed.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ispis s jednog i upis na drugi fax
PostPostano: 12 ruj 2014, 09:22 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
To rade na svim fakultetima, al sumnjam da bi smijeli upravo iz razloga sto su to tvoji dokumenti i ne znam po kojem ih pravu oni tebi odbijaju dati. Ti si izgubio index sto oni traze, al bez obzira. I index je valjda tvoj, ti si ga platio. Trazi dokumente na revers, i ako ti ih ne daju bez indexa daj im osobnu, vozacku (mozda i preslike ovjerene u opcini ako ti je zgodnije) da uzmes te dokumente s faxa i dok ti se index ne rijesi. Ako ni tako ne bude islo zovni im policiju. Ja sam tako uzimao papire s faxa kad bi mi zatrebali za posao i sl., ako nisam imao index ostavim im umjesto njega vozacku dok ne vratim papire.

Nadam se da nije prekasno i da si nesto rijesio. Upisi cesto traju koji dan duze, a i ako ti kazu da je kasno napisi molbu dekanu i fino objasni situaciju te moli da ti odobri naknadan upis.

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 44 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO