HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 01:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 355 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sljedeća

Moj kandidat je
dr. Dragan Čović (HDZ - Hrvatski Narodni Sabor) 83%  83%  [ 34 ]
Martin Raguž (HDZ1990) 17%  17%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 41
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 15 lis 2014, 09:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Bolje i 50 000 bolesnika po tvojoj uvrnutoj teoriji od preko 2,5 miliona ili više ..Bošnji.

Nego 75-80% " istomišljenika" bez vizije i pravca :D

Jednoumlje na kub!

Kao što rekoh treba s vama prije bilo kakve vlasti ugovor :D
Da ne bude pobuna borgova opet! Zbog stozernikove nesposobnosti.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 15 lis 2014, 09:39 
Offline

Pridružen/a: 23 srp 2013, 14:48
Postovi: 1102
Ministry of Sound je napisao/la:
Bošnjo demografski mag je napisao/la:
kad će tebe proć ta bolest ?
čovjeće ti si sjeban totalno...kakva mržnja prema hrvatima i *** i u cilju toga "organizovano" glasanje za hrvata (Raguža)
Komšić je dobio glasove jer je bio predstavnik SDP-a kad je bila u usponu i pobjednička
da je kojim slučajem sad ostao kao kandidat sdp-a ne bi bilo šanse da ponovi rezultate, jer je i čitav sdp doživio krah, iako bi nesumljivo dobio više glasova od same stranke
dalje, i sada Bošnjaci glasaju za NJEGOVU stranku, gdje nije nikakva opcija "Muslimani" hrvatima, o čemu stalno laprdaš
dakle, vjernost Bošnjaka jednoj ljevičarskoj opciji u liku i djelu Komše je ostala, i to iznad svih očekivanja
glasove koje je pokupio Raguž veze s vezom nemaju sa namjerom da se "opet Muslimani" hrvatima, već jednostavno opcija onih Bošnjaka koji nisu među bošnjačkim kandidatima prepoznali svoj izbor
lično znam mnoge koji su glasali za Raguža, i pored mog insistiranja da "ne biraju tuđeg predstavnika"
iskreno rečeno, da nije bilo Fahra, Raguž bi možda bio i moj izbor...jednostavno čovjek je pokupio simpatije svojom normalnošću, staloženošću i objektivnošću...šteta što je hrvat....ako baš hoćeš


Komšić je 2010. dobio 71.000 glasova više od SDP-a. Raguž je 2014. dobio 53.000 više glasova od 90-ke. Ovo sad sa Ragužem je još veći grijeh jer su Bošnjaci imali čak 10 kandidata!

Znači među tih 10, koji su pokrivali sve od ljevice do desnice, dijaspore, od džamije do ateista, ljudima se niko nije sviđao, nego se moralo ići na Raguža. Ma pričaj mi priču. I to je opet riječ o sličnom broju ljudi kao i 2010. kojima je prioritet metnuti ga Hrvatima, a ono "naši su svi u pet deka".

Bolesnici čija je mržnja nemjerljiva.

ponavljam, šteta što je hrvat
bolji je od ijednog bošnjačkog kandidata koji je bio ponuđen (ja sam za Fahru glaso, da njega nije bilo lično MOJ IZBOR bi bio Raguž!!
čovjek je prva liga...kulturan, normalan...umjesto da budete ponosni na njega, pljujete ga....bolesni ste
a da mi NISMO bolesni kao vi, dokazuje to što većina jebe mater i alijici i malim zelenim, od mene lično pa nadalje
čik nek se evo na forumu nađe ijedan koji će hrvatskom pandamu alijice, čoviću ovako javno jebat mater

_________________
pregled izgradnje auto-puteva u BH

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 15 lis 2014, 09:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Znači po nekom zakonu, Hrvat mora biti prihvatljiv svima, a Bošnjak se obraćati samo svojima (i implicitno a nekad i eksplicitno prijetiti drugima). Što je moje je moje, a što je vaše je zajedničko.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 15 lis 2014, 09:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Ministry of Sound je napisao/la:
Znači po nekom zakonu, Hrvat mora biti prihvatljiv svima, a Bošnjak se obraćati samo svojima (i implicitno a nekad i eksplicitno prijetiti drugima). Što je moje je moje, a što je vaše je zajedničko.



Mozete birati koga zelite i biti kakvi hoćete. No ne mozeš drugim osporiti da u Raguzu prepozna mrvicu bosanstva i dobronamjernosti dok je u Čoviću nema.

To je razlika. Mene lično ne zanima FBiH i fildzandzije nego BiH sa cjelokupnom teritorijom.

Nikad ne bi dala glas nekom Hrvatu. Ne zato što ga mrzim nego što ne vidim svrhu.

Značajnije mi je ovo što je Suljagić pokrenuo u RS-u nego bilo što na nivou federacije.

Ali ne garantiram da ima i ljudi koji mozda po Hercegovini namjerno glasaju za Raguza.

No pokrenuti izborni inzenjering bez logistike Jake stranke nemoguće je ..

A u spontanu mrznju 50000 Bošnjaka naspram vas ne vjerujem.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 15 lis 2014, 09:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Uostalom, moja razmišljanja o Ragužu su na njegovoj temi:

Ministry of Sound je napisao/la:
Par riječi o Ragužu.

U načelu mi se sviđa ideja pokušaja spajanja i legitimnosti unutar svoga naroda, i prihvatljivosti od strane drugoga naroda. Retorika koja upućuje na Europu i ulazak u EU je baš nekako hrvatska spika i baština.

No, to je vrlo delikatno balansiranje i sustav je takav da nažalost pogoduje retorici koja se dodvorava većinskom nacionalizmu i otklonu od vlastite baze.

Raguž je nažalost ostao možda 25% hrvatski, a 75% bacio na građansku spiku.

Po meni je idealan omjer 75% hrvatski i 25% građanski, pomirljiv prema drugima.

Idealan hrvatski član predsjedništva bi uspio biti u potpunosti vjeran i dosljedan svome narodu, a ostalima ponuditi viziju europske BiH, koju realno mogu ponuditi samo Hrvati jer mislim da imamo najveći interes da BiH uguramo u EU.

Možda će se idealan kandidat isprofilirati do 2018. koji će biti i dobar Hrvat i dobar Bosanac i Hercegovac. To je apsolutno spojivo.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 15 lis 2014, 09:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Pa razmišljaj ti o čemu zeliš tvoje pravo no nećeš meni osporavati da i ja izreknem svoje zato što se kosi sa nekim tvojim zamišljenim teorijama urote, mrznje i sl.

I optuzivati me za laganje i brisati.

To je zadnje.

Baniraj brate u totalitarnom rezimu tako rade.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 15 lis 2014, 09:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
No dobro, kad već hoćeš. Kakvim "bosanstvom" se diče svi oni čisti Bošnjaci koji Romima i "Ostalima" kradu političke funkcije ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 15 lis 2014, 10:03 
Offline

Pridružen/a: 23 srp 2013, 14:48
Postovi: 1102
Ministry of Sound je napisao/la:
Znači po nekom zakonu, Hrvat mora biti prihvatljiv svima, a Bošnjak se obraćati samo svojima (i implicitno a nekad i eksplicitno prijetiti drugima). Što je moje je moje, a što je vaše je zajedničko.

pa u principu, da većina jeste normalna, kao što nije, da većina ima mentalni sklop ljudi zapadne civilizacije, upravo takvi ljudi bi bili birani, koji su prihvatljivi i svom narodu a "dragi" i drugima, ali, jok, kod nas je baš OBRATNO
sinoć/preksinoć Inscko reče, rijetko, šta pametno
izabrana ministrica u Švedskoj vladi, Bošnjakinja, je izabrana jer je sposobna....a nije se gledalo da bude Šveđanka, nit je to izgleda njima toliko bitno, kao i u većini zemalja zapadne civilizacije
ali daleko smo mi od zapadne civilizacije

_________________
pregled izgradnje auto-puteva u BH

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 15 lis 2014, 10:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kakve veze jedna muslimanka u Švedskoj ima sa jednim konstitutivnim narodom. Kao da je ona neka opasnost za švedske nacionalne interese.
Koliko nisko ćete vi pasti u opravdavanju muslimanskih pizdarija.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 15 lis 2014, 10:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Čović: Napravit ćemo detaljnu analizu SDP-ovog preusmjeravanja glasova jednom hrvatskom kandidatu
Objavljeno 14.10. - 20:51

-Moramo poručiti vrlo jasno u vezi s ovim igrama koje su neki pravili, kao što je to SDP, da ćemo napravit detaljnu analizu ponovnog pokušaja usmjeravanja znatnog broja pripadnika bošnjačkog naroda na neke hrvatske kandidate. Time su pokušali još jednom napraviti kaos i krizu u BiH. Dao Bog pa nisu uspjeli, izjavio je sarajevskom “Dnevnom avazu”, novoizabrani član Predsjedništva BiH Dragan Čović, prenosi Hrvatski Medijski Servis.

Ali, to će nam, dodao je, dobro poslužiti kada budemo definirali Izborni zakon, kada budemo donosili odluke o presudi „Sejdić – Finci“. Neka nam to bude jedan nauk, i od onih koji su bili spremni nuditi i u taj projekt ući, pa do onih koji su prihvatili takav paket. Ali, ja mislim da će i jedni i drugi dobiti kaznu od glasača već na ovim izborima.

Čović je izrazio iznimno zadovoljstvo uvjerljivom pobjedom HDZ BiH unutar hrvatskog korpusa, koja, kako je rekao, u nekim gradovima, kao što su Mostar i Široku Brijeg, ide preko 80 posto, te brojem glasova koje je osvojio kao kandidat za hrvatskog člana.

– Naš ambiciozni plan bio je da dobijem oko 130.000 glasova. To je tu negdje. Posljednja informacija iz SIP-a je da smo na oko 125.000 glasova.

Komentirajući izborni rezultata SDP-a kazao je: – Kada se igrate narodom duže vrijeme, izigravate i svoje glasače, pa i na ovaj način, preusmjeravajući glasove, kada uvijek nešto lobirate u vezi s foteljama Pa, pogledajte u posljednje tri-četiri godine u Federalnoj vladi, to su samo fotelje, od 100 odluka 50 se vežu uz neka imenovanja. Pred izbore su imali stotine imenovanja, kako bi ti ljudi ostali u foteljama, jer su bili svjesni da gube vlast. Naravno, za to dolazi kazna. Poslije kazne koju su na ovim izborima doživjeli od svojih glasača, mislim da će se teško oporaviti.

Upitan naziru li se već neke koalicije ili partnerstva na osnovu kojih bi se mogla formirati vlast, predsjednik HDZ BiH i novoizabrani hrvatski član Predsjedništva Bih je kazao kako je još rano o tome govoriti, kako treba sačekati izborni rezultat, ali i dodao: -Siguran sam da će se u naredna dva-tri dana vidjeti obrisi mogućih partnera u vlasti. Ja sam već obavio neke razgovore. Evidentno je da će dvije ili tri bošnjačke stranke imati utjecaj na definiranje izvršne vlasti, SDA, SBB i, vjerovatno, DF. Kod Hrvata će tu biti HDZ BiH, a vidjet ćemo kod Srba. Koliko ja vidim, gospodin Milorad Dodik dobiva izbore. Tako da ćemo morati sjesti i dogovoriti se kojom dinamikom što prije načiniti vlast, kako bismo se počeli baviti životnim problemima, kazao je.

Komentirajući rezultate u utrci za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH, Čović kaže kako je izvijesno da će novi- stari bošnjački član Predsjedništva BiH biti Bakir Izetbegović, ali da je Fahrudin Radončić i njegov SBB napravio fantastičan rezultat.

-Bošnjački narod izabrao je svog kandidata, to će biti sutra kolega u Predsjedništvu, s kojim želim korektno surađivati. Kao što ja želim da Hrvati biraju svog kandidata, koga god izabrali, tako je logično da to radi i bošnjački narod. Tako je i kada je u pitanju srpski član Predsjedništva BiH./HMS/

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 15 lis 2014, 14:23 
Offline

Pridružen/a: 11 sij 2011, 12:22
Postovi: 2999
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Znači po nekom zakonu, Hrvat mora biti prihvatljiv svima, a Bošnjak se obraćati samo svojima (i implicitno a nekad i eksplicitno prijetiti drugima). Što je moje je moje, a što je vaše je zajedničko.



Mozete birati koga zelite i biti kakvi hoćete. No ne mozeš drugim osporiti da u Raguzu prepozna mrvicu bosanstva i dobronamjernosti dok je u Čoviću nema.

To je razlika. Mene lično ne zanima FBiH i fildzandzije nego BiH sa cjelokupnom teritorijom.

Nikad ne bi dala glas nekom Hrvatu. Ne zato što ga mrzim nego što ne vidim svrhu.

Značajnije mi je ovo što je Suljagić pokrenuo u RS-u nego bilo što na nivou federacije.

Ali ne garantiram da ima i ljudi koji mozda po Hercegovini namjerno glasaju za Raguza.

No pokrenuti izborni inzenjering bez logistike Jake stranke nemoguće je ..

A u spontanu mrznju 50000 Bošnjaka naspram vas ne vjerujem.



Tu opciju za sada nemamo. Tih 50 000 Bošnjaka je u biti nebitno, bitan je ovaj koji je uzeo tih 50 000 tisuća glasova i to nazivati dobronamjernost i bosanstvo može samo naivac. Ne samo da nije dobronamjeran već vrlo podao i podmukao i prema narodu iz kojeg dolazi i prema glasačima bošnjačke nacionalnosti.

RS je za Hrvate bitna onoliko koliko se uključe svi Hrvati koji su izbjegli iz RS-a toliko mogu i politički predstavnici tada učiniti, malo toga Hrvati mogu učiniti dok je stanje u zajedničkom blentitetu Federaciji ovako. Za sada stanje izgleda ovako , povratnici u RS-u za sada su sigurniji od povratnika u federaciji s obzirom na broj napada na hrvatske povratnike u Federaciji u većinski bošnjačkim mjestima broj napada je daleko veći.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 15 lis 2014, 15:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27386
BBC je napisao/la:
Citat:
Čović: Napravit ćemo detaljnu analizu SDP-ovog preusmjeravanja glasova jednom hrvatskom kandidatu
Objavljeno 14.10. - 20:51

-Moramo poručiti vrlo jasno u vezi s ovim igrama koje su neki pravili, kao što je to SDP, da ćemo napravit detaljnu analizu ponovnog pokušaja usmjeravanja znatnog broja pripadnika bošnjačkog naroda na neke hrvatske kandidate. Time su pokušali još jednom napraviti kaos i krizu u BiH. Dao Bog pa nisu uspjeli, izjavio je sarajevskom “Dnevnom avazu”, novoizabrani član Predsjedništva BiH Dragan Čović, prenosi Hrvatski Medijski Servis.



Privitak:
sdp-raguž.jpg

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 15 lis 2014, 17:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58742
Lokacija: DAZP HQ
ovim Bosnjacima koji su glasali za Mahira Raguza je najveca nagrada Covic 4 godine u predsjednistvu i 12 od 17 HDZ-ovih zastupnika u federalnom DN-u. dakle, dominacija punog spektra. HDZ je jedini siguran clan vlade FBIH, a sve ostale opcije su u igri.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 17 lis 2014, 14:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6883
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Biskupova čestitka Čoviću


Biskup mostarsko-duvanjski i upravitelj Trebinjsko mrkanjske biskupije dr Ratko Perić uputio je čestitku novoizabranom hrvatskom članu Predsjedništva BiH Draganu Čoviću u povodu njegove i pobjede koalicije stranaka članica HNS-a, predvođene HDZ BiH i Čovićeve na općim izborima u BiH, javlja Hrvatski Medijski Servis.

U čestitci biskupa Perića, uz ostalo, stoji:

“Poštovani gospodine Predsjedniče (…)znana nam je sva težina puta na koji ste ovim izborima stavljeni. Vjerujemo, ipak, da ćete istom jasnoćom i snagom danih i ustrajnih obećanja u predizbornim ogledima, kao legitiman predstavnik hrvatskoga naroda, učiniti sve što je u Vašoj osobnoj i koalicijskoj moći da se očekivano i ostvari.

Službena je Crkva i ovoga puta, kao uostalom i kod svih izbora do sada, pozvala pripadnike svoje zajednice da izvrše svoje građansko pravo i dužnost izlazeći na izbore, glasajući po savjesti i uprisutnjujući temeljne kriteirje po kojima katolički glasači trebaju birati svoje političke zastupnike. Gledamno na rezultate glasovanja, može se zaključiti da je velika većina takvih birača u Vašem programu i programu Hrvatskoga narodnog sabora prepoznala ono što su i odgovorni crkveni predstavnici u svojoj poruci i pozivu istkalnuli.

Molimo Boga da Vas i sve Vaše sumišljenike i suradnike obdari dostatnom snagom duha i tijela, pronicljiovšću uma i odgovornom službom vrsnih provoditelja društvenoga, ekonomskoga i političkoga programa kako bi svi oni koji su Vam na izborima dali povjerenje što prije osjetili vrijednost svoga glasa, kako na osobnoj tako na obiteljskoj i nacionalnoj, kao i na općoj razini”./HMS/


Mostarski biskup Perić,pravi čovjek na pravom mjestu u pravo vrijeme.
Još tamo od ratne 93.,uvijek zna ispravno rasuđivati i ukazivati narodu na jedini ispravni izbor.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 17 lis 2014, 15:21 
Offline

Pridružen/a: 21 ožu 2011, 14:43
Postovi: 342
Lokacija: Središnja Bosna - Lašvanska dolina
dudu je napisao/la:
ovim Bosnjacima koji su glasali za Mahira Raguza je najveca nagrada Covic 4 godine u predsjednistvu i 12 od 17 HDZ-ovih zastupnika u federalnom DN-u. dakle, dominacija punog spektra. HDZ je jedini siguran clan vlade FBIH, a sve ostale opcije su u igri.


ako je tako onda je ista stvar i s vlašću na državnoj razini, jer s 5 ne-HDZovih delegata ostali ne mogu dobiti više od jednog državnog delegata

edit: i to je više od 2/3 delegata iz jednog kluba naroda i može se odbiti svaki zakon u parlamentu i stopirati rad istog (jer se sve zakonodavne odluke moraju donijeti u oba doma)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 17 lis 2014, 15:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58742
Lokacija: DAZP HQ
ovaj put je HDZ SNSD-u osigurac da ce biti dio drzavne vlasti jer realno vlada BIH se moze jednostavno sastaviti bez SNSD-a. nevjerojatno, ali sve se poklopilo da HDZ naplati sve dugove i isplati svoje.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 17 lis 2014, 16:14 
Offline

Pridružen/a: 21 ožu 2011, 14:43
Postovi: 342
Lokacija: Središnja Bosna - Lašvanska dolina
dudu je napisao/la:
ovaj put je HDZ SNSD-u osigurac da ce biti dio drzavne vlasti jer realno vlada BIH se moze jednostavno sastaviti bez SNSD-a. nevjerojatno, ali sve se poklopilo da HDZ naplati sve dugove i isplati svoje.


tako nekako, mada Dodik je imao jače oružje - entitetski veto i tako u startu onemogućio izbor vijeća ministara

sada će HDZ imati 2/3 u domu naroda a bez toga nema nijedne nove odluke ili zakona, iako je teoretski moguće izabrati vijeće ministara kojeg bira samo predstavnički dom, no što će ti vijeće ministara tada kada ćeš imati disfunkcionalan parlament bez ijednog usvojenog zakona, isto tako noi moment je da je čović u predsjedništvu pa nema više ni preglasavanja pri izboru mandatara ala kukić

uglavnom, svi ključevi su u čovićevim rukama :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 21 lis 2014, 22:27 
Offline

Pridružen/a: 06 tra 2014, 16:38
Postovi: 261
Čaušević nastavio davanje iskaza: Da li će biti uhapšen budući hrvatski član Predsjedništva BiH?
http://nap.ba/new/vijest.php?id=4979

Objavila

Citat:
Bh. novinska agencija Patria

inovativni medijski servis za digitalno doba

Osnivač: NA PATRIA D.O.O.

Direktor: Fikret GRAČIĆ

Glavni urednik: Edina LATIF

Sjedište: Sarajevo, Čemaluša 6


Patrija je izgleda SDPprćija. A ovaj članak je odmah prenio i Depo Portal, također SDPprćija.
http://www.mojevijesti.ba/novost/200422 ... -kriminalu


Iako, prijašnji glavni urednik Patrije je bio i urednik SAFFA I Avaza
mediji/kontrola-novinskih-agencija-monopol-na-medijski-prostor-u-regiji-t11365.html
------------------------------------

Ček malo, glavna urednica je Edina Latif, istaknuta članica SBB-a. Pa to je SBBprćija.
Izgleda Fahro nešto ljut na Dragana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 21 lis 2014, 22:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Stavi na temu o muslimanskim ublehama, koristi tražilicu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 21 lis 2014, 22:36 
Offline

Pridružen/a: 06 tra 2014, 16:38
Postovi: 261
Eh, editirao sam. To je SBB. Fahro nešto nervozan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 21 lis 2014, 23:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Citat:
Politiku SDP-a i predsjednika Zlatka Lagumdžije, koja negira i želi zbrisati političku volju jednog konstitutivnog naroda, profesor na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu i bivši predsjednik Hrvatskoga helsinškoga odbora dr. Žarko Puhovski usporedio je sa Staljinovom politikom.

Gostujući jučer u programu Radiju Herceg-Bosne dr. Puhovski je kazao kako se ne može vući paralela između Miloševića i Lagumdžije jer srpski diktator svoju politiku nije skrivao.

- Za razliku od Miloševića nisam čuo da Lagmudžija svoju pravu poziciju jasno govori. On se skriva iz jednoga tipa programa koji se meni čini simpatičnim, građanskoga programa, ali nije mi simpatičan građanski program koji se igra s etničkim realitetom da bi sebe realizirao.


To me podsjeća na Staljinovu formulu da su komunisti po formi nacionalisti, a po sadržaju internacionalisti- ocijenio je Puhovski.

Citat:
Naglasio je kako je došlo do internacionalizacije hrvatskoga pitanja u BiH. Zauzeo se i za formiranje hrvatske federalne jedinice ukoliko će BiH ostati podijeljena na principu entiteta.

- U tom slučaju to je jedino realno rješenje“, poručio je dr. Puhovski.


Citat:
Mišljenje anacionalne protuhrvatske lijevo liberalne struje iz RH...


politika/izbori-u-bih-listopad-oktobar-2014-t11472-750.html

A vi bošnjački šovinisti trkeljajte i dalje. :biceovodobro

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 13 stu 2014, 15:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Čisto da se evidentira da nova garnitura daje prisegu u ponedjeljak. Vjerujem da su u uredu hrvatskog člana predsjedništva nužne manje renovacije, npr. ubacivanje jedne nove zastave, sklanjanje par slika itd.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 13 stu 2014, 16:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ministry of Sound je napisao/la:
Čisto da se evidentira da nova garnitura daje prisegu u ponedjeljak. Vjerujem da su u uredu hrvatskog člana predsjedništva nužne manje renovacije, npr. ubacivanje jedne nove zastave, sklanjanje par slika itd.


:laugh

Bošnjaci sebi i napravili cirkus sa RS da zaborave na tu muku.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 17 stu 2014, 14:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
slika

slika

slika

slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati hrvatskih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 17 stu 2014, 14:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
Al pazi Čovinu facu na najgornjoj slici. =))

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 355 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 380 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO