HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 23:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: HNK Rijeka
PostPostano: 01 ruj 2014, 19:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Kek razočaran prodajom Brezovca: Ne razumijem ljude u klubu...
slika

Rijekin trener Matjaž Kek ne skriva da mu nije dobro sjela odluka uprave da pusti Josipa Brezovca u Speziju. To je ponovio i jutros gostujući u programu Radija Rijeke, a prenosi Goal.com.

Kek je sinoć poljubio i zagrlio Brezovca.

"Djelomično sam razočaran i tužan jer znam koliko je truda uloženo u stvaranje jedne momčadi. Kad sklopiš dijelove, to izgleda dobro, a jučer smo izgubili jedan važan kotačić. Neću reći da je Breza najbolji, najkorisniji igrač, koji je nosio Rijeku, ali izgubio sam karakter, a ja volim igrače pozitivna karaktera, to mi puno znači. Igrači koji se znaju ponašati. U tom slučaju kao trener nisam zadovoljan kad se usred prvenstva to dogodi." govorio je Kek.

"Razumijem ljude koji rade u klubu, nekad i ne, ali i oni moraju razumijeti trenera. Toliko prometa u svlačionici nije dobro. I jedva čekam da prijelazni rok završi, da se situacija smiri, da mogu početi normalno raditi, a ne svaki dan dva brišeš, dva nova pišeš..."

"Zato se čudim nekim ljudima koji su dugo bili u nogometu, kako ne razumiju. Rijeka je priča karaktera, ne tako strašne kvalitete, nego karaktera igrača koji su pronašli sebe. To će ljude dovući na stadion. A mi gubimo karakterne igrače. Neću reći da dovodimo igrače bez karaktera, to ćemo tek vidjeti. Jasno, nije moja zadnja, predsjednik i sportski direktor odlučuju, ali ja ću uvijek reći što mislim."

"Malo sam razočaran, ali i ponosan. Rijeka stepenica iznad B ligaša, pa makar bila riječ o talijanskom, i iza toga ću uvijek stajati. Breza je bio dio divne priče, sad treba raditi dalje, opet ću tražiti karekter, igrača koji će barem približno moći računati da će se ljudi oprostiti od njega kao od Breze. A ako netko misli da je jednostavno sad pronaći igrače i raditi, neka dođe i radi."

"Imat ćemo probleme, ali ja volim raditi u problemima, u konfliktu, situaciji koja te tjera naprijed, a ne volim gdje je nesređeno i gdje odlučuju stvari koje nemaju veze s igralištem. Kao što je bilo važno ono što je Damir (predsjedenik Mišković, nap. a.) postavio prije dvije godine, sada je momčad važna, a mi smo servis igračima."

Novi igrači Rijeke danas bi trebali postati Vešović iz Torina i Lima iz Dinama.

"Tražili smo igrača za desni bok, ali ja nisam za taj način praćenja igrača. Vešovićev je CV dobar, no ljudi koji su ga pratili morat će preuzeti odgovornost što su ga doveli. A kad dođe na teren, mene ne zanima je li iz Manchester Uniteda ili iz Riječine. Lima? Ja volim takve igrače, koji iskazuju želju da možda nekome i nešto dokažu, u novoj sredini. Kao što su sad kod nas Kramarić i Tomečak, tako može i Lima doći otpisan, zaboravljen, pa pronaći ovdje lijepu priču. Neka samo pokaže karakter i već ćemo ga uklopiti, ja nema predrasude dolazi li iz Dinama, Hajduka... Eto, sad dolazi u treći veliki hrvatski klub, moža u prva dva nisu znali s njim pa ćemo mi pronaći put s njim." zaključio je Kek.

http://www.vecernji.hr/nogomet/kek-razo ... ubu-958503

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Rijeka
PostPostano: 01 ruj 2014, 19:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Dobra suradnja
Još jedan igrač Dinama otišao u Rijeku kod Matjaža Keka!
slika
Za Portugalca se zainteresirao klub s Kantride, Dinamo nije stvarao probleme i Ruben Lima je krenuo stazama Kramarića, Tomečaka, Krstanovića...

Posljednjeg dana prijelaznog roka Portugalac Ruben Lima (25) napustio je Maksimir i preselio na Kantridu! Ovaj lijevi branič, koji je u Hajduku igrao i na poziciji zadnjeg veznog, nije se lani uspio nametnuti treneru Zoranu Mamiću i ovu je sezonu trenirao s Dinamovom B momčadi koja igra u Trećoj HNL.

Međutim, za Portugalca se zainteresirao klub s Kantride, Dinamo nije stvarao probleme i Ruben Lima je krenuo stazama Kramarića, Tomečaka, Krstanovića... Prema dostupnim informacijama, Dinamo je Rubena Limu posudio Rijeci do kraja sezone, a Riječani imaju pravo otkupa ugovora.

http://www.vecernji.hr/nogomet/jos-jeda ... eka-958393

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Rijeka
PostPostano: 02 lis 2014, 18:10 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Rijeka Sevilla u tijeku na Arena Sport. Ako ovdje Rijeka izvuče x, mogu se svi kolektivno nogom u guzicu udarati.

Sevilla od početka krenula ofenzivno. MOćna momčad.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Rijeka
PostPostano: 02 lis 2014, 19:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58277
Lokacija: DAZP HQ
sve to stoji, ali Rijeka vodi 2-1. :D

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Rijeka
PostPostano: 02 lis 2014, 19:51 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Steta da primise jos taj 2 goal !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Rijeka
PostPostano: 02 lis 2014, 19:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
2-2 protiv osvajača Europske lige

http://www.vecernji.hr/nogomet/rijeka-n ... 64819/live

Naklon za Riječane. :zivili

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Rijeka
PostPostano: 23 lis 2014, 11:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
U Rijeku dolaze mrzitelji svega što je židovsko i muslimansko!
slika

http://www.vecernji.hr/nogomet/u-rijeku ... sko-968938

Nešto dobro da može doći iz Nizozemske? :D

Konačno malo da i mi vidimo Europe...

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Rijeka
PostPostano: 23 lis 2014, 11:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb


Citat:
Prošlog kolovoza, tijekom utakmice protiv Bilićeva Bešiktaša na Kuipu, domaći su navijači napali turske, uzvikujući: "Alah je kurvin sin".


I za koga sad navijati? :D

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Rijeka
PostPostano: 23 lis 2014, 11:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13033
Lokacija: Zagreb
Bitno je da ne mrze sve što je srpsko, tako da u Rijeci neće biti problema :zubati

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Rijeka
PostPostano: 23 lis 2014, 20:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Andrej Kramarić :klanjam

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Rijeka
PostPostano: 24 lis 2014, 01:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Bravo Rijeka.

Hoćemo li mi to nakon Šukera dobiti pravog klasnog napadača?

Mandžukića kao klasu ne ubrajam baš u klasične golgetere.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Rijeka
PostPostano: 24 lis 2014, 16:43 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
doc je napisao/la:
Bravo Rijeka.

Hoćemo li mi to nakon Šukera dobiti pravog klasnog napadača?

Mandžukića kao klasu ne ubrajam baš u klasične golgetere.


Ovaj je bolji od Šukera. osporavan u Dinamu i od klana Mamića, pravi je primjer, kako kvaliteta uvijek ispliva.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Rijeka
PostPostano: 26 lis 2014, 01:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
I primjer šizofrene atmosfere u Dinamu. Koliko smo samo igrača uništili jer nije normalna atmosfera.

Svakom igraču treba neko vrijeme.

A i primjer kako se uz nešto malo novca, pravog trenera i strpljenje može složiti jako jako dobra momčad.

Da se Hajduk nekako sredi. Nebi ni njima trebalo puno, samo da ne moraju rasprodavati prije vremena...

To bi onda već bilo nešto.

Rijeka, ne znam koji je to proračun. Ali igrati neriješeno protiv pobjednika Lige UEFA i tako uvjerljivo dobiti Feynoord...respekt.

Sjajan trener i dobra momčad.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Rijeka
PostPostano: 03 stu 2014, 17:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Puno sreće kod svojih u Sarajevu. Neka te oni lansiraju u pičku materinu. Kako uvijek oni u sukobu sa svima.

Citat:
Ermin Zec za Klix.ba: Napustio sam Rijeku, Kek je bio nekorektan

Sasvim iznenada Ermin Zec raskinuo je saradnju sa Rijekom, dva mjeseca nakon što je potpisao ugovor sa klubom sa Kantride.

Na prvim utakmicama postigao je tri pogotka i nagovijestio vedre dane na Kantridi, nakon čega je uslijedio sukob sa trenerom Kekom. Sve se odigralo u Koprivnici gdje je Rijeka remizirala sa Slaven Belupom.

“Desilo se iznenada, ali život jednog profesionalnog igrača je takav. U Koprivnici sam ušao u igru i od starta bio na meti Keka koji je samo kritikovao mene i to na nekorektan način. Bio sam izrevoltiran i odmahnuo sam mu rukom, što ga je pogodilo. U svlačionici je nastavljena prepirka, pale su teške riječi i zaista više nije bilo smisla sa njim dalje sarađivati. Neko je morao otići”, izjavio je Zec za Klix.ba.

“Moram pohvaliti čelnike Rijeke koji su bili izuzetno korektni. Ja sam bio uvjeren da sam napravio dobar potez dolaskom u Rijeku iako je povratak iz Turske u Hrvatsku objektivno povratak pedeset koraka unazad. Mislio sam da je sredina zdrava i da će me igre ovdje lansirati u veliki klub. Prevario sam se, ali šta mogu”, dodao je Zec.

Nakon epizode u Rijeci Zec će trenirati u Sarajevu do januara kada bi trebao potpisati za novi klub.

“Sad idem u Bugojno deset dana da odmorim i da dođem sebi, a onda dolazim u Sarajevo gde ću se sa privatnim trenerom pripremati za zimu. Formalno ostajem do januara igrač Rijeke, a od januara sam u novom klubu”, najavio je Zec.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: HNK Rijeka
PostPostano: 15 lip 2015, 19:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58277
Lokacija: DAZP HQ
Novi Rijekin kamp i zamjenski stadion (5.500) su već pri kraju. Za manje od mjesec dana bi Rijeka trebala odigrati 1. kolo HNL-a na novom stadionu kad se kreće s rušenjem Kantride. Vrijednost kampa i zamjenskog stadiona prelaze 25 milijuna eura. Dok HNS godinama mašta o kampu, Rijeka je svoj podigla u vremenu manjem od godinu dana.

slika

slika

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 19 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO