HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 14:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 362 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 24 lis 2014, 11:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
doc je napisao/la:
Mala sličica. Bandić se negdje kretao sa svitom po Zagrebu i zaustavi se. Tamo skupina mladih cura. Popričaju nakratko, našale se, rukuju se, njima je super rukovati se s gradonačelnikom. Joj, gradonačelniče, pa mi imamo neku godišnjicu mature za tjedan, jel bi vi došli. Naravno da bi on došao. Ne zna ih i nikad se prije nisu vidjeli.

I Bandić se normalno pojavio na godišnjici mature. Pozdravio, nazdravio, slikao se i rukovao sa svima. Okupljenima je to bilo strašno simpatično. Pola sata, pola sata.

Koliko je glasova i simpatija zadobio tko zna.

Ali je jedini naš političar koji je radio tako nešto.


Imao je mota s ljudima to sigurno. S obzirom da će mu sada Cvitan metnuti po ZKPu ograničenja (istražni zatvor i zabrana obavljanja funkcije) ne će se moći kandidirati za Gradonačelnika ukoliko dođe do razbijanja vlasti u Zgu. Time je priča o njemu i njegovoj listi u velikoj mjeri završena, osim ukoliko ne izvede neku fintu tipa Željko Komšić sa svojom Demokratskom Frontom na razini Zagreba, no njegova zamjenica bi i u tom slučaju završila kao Emir Suljagić.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 24 lis 2014, 12:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
slika

http://www.vecernji.hr/zg-vijesti/istet ... uku-969206

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 24 lis 2014, 14:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
Zadar1993 je napisao/la:
doc je napisao/la:
Mala sličica. Bandić se negdje kretao sa svitom po Zagrebu i zaustavi se. Tamo skupina mladih cura. Popričaju nakratko, našale se, rukuju se, njima je super rukovati se s gradonačelnikom. Joj, gradonačelniče, pa mi imamo neku godišnjicu mature za tjedan, jel bi vi došli. Naravno da bi on došao. Ne zna ih i nikad se prije nisu vidjeli.

I Bandić se normalno pojavio na godišnjici mature. Pozdravio, nazdravio, slikao se i rukovao sa svima. Okupljenima je to bilo strašno simpatično. Pola sata, pola sata.

Koliko je glasova i simpatija zadobio tko zna.

Ali je jedini naš političar koji je radio tako nešto.


Imao je mota s ljudima to sigurno. S obzirom da će mu sada Cvitan metnuti po ZKPu ograničenja (istražni zatvor i zabrana obavljanja funkcije) ne će se moći kandidirati za Gradonačelnika ukoliko dođe do razbijanja vlasti u Zgu. Time je priča o njemu i njegovoj listi u velikoj mjeri završena, osim ukoliko ne izvede neku fintu tipa Željko Komšić sa svojom Demokratskom Frontom na razini Zagreba, no njegova zamjenica bi i u tom slučaju završila kao Emir Suljagić.


Blefer svih blefera, što se vidi i ovdje. Recimo, Bandić prodaje priču da je radio ne znam koliko, a, primjerice, niti jedan metar tramvajske pruge nije napravljen u 15 godina, dok je u doba HDZ-a 1997.-2000. napravljeno novih 3,5 kilometara.

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 24 lis 2014, 15:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32151
SDB je napisao/la:
dok je u doba HDZ-a 1997.-2000. napravljeno novih 3,5 kilometara.

Kako se financirala izgradnja autoputeva kroz Hr?Da li je to projekat HDZ-a?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 24 lis 2014, 16:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Mar-kan je napisao/la:
SDB je napisao/la:
dok je u doba HDZ-a 1997.-2000. napravljeno novih 3,5 kilometara.

Kako se financirala izgradnja autoputeva kroz Hr?Da li je to projekat HDZ-a?


Ova trasa A1 je zamišljena u vrijeme Jure Radića. Čačić je htio petljati nešto oko unske doline i autoceste Zagreb-Split preko Bihaća no to nije prošlo pa su se vratili na ovu trasu.
Model financiranja je kreditni i u vrijeme jedne i u vrijeme druge vlade, odakle izvorna zamisao kredita ne bih znao no pretpostavljam da je Radić to isto predvidio kada se ucrtavala trasa autoceste.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 24 lis 2014, 16:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
SDB je napisao/la:
Zadar1993 je napisao/la:

Imao je mota s ljudima to sigurno. S obzirom da će mu sada Cvitan metnuti po ZKPu ograničenja (istražni zatvor i zabrana obavljanja funkcije) ne će se moći kandidirati za Gradonačelnika ukoliko dođe do razbijanja vlasti u Zgu. Time je priča o njemu i njegovoj listi u velikoj mjeri završena, osim ukoliko ne izvede neku fintu tipa Željko Komšić sa svojom Demokratskom Frontom na razini Zagreba, no njegova zamjenica bi i u tom slučaju završila kao Emir Suljagić.


Blefer svih blefera, što se vidi i ovdje. Recimo, Bandić prodaje priču da je radio ne znam koliko, a, primjerice, niti jedan metar tramvajske pruge nije napravljen u 15 godina, dok je u doba HDZ-a 1997.-2000. napravljeno novih 3,5 kilometara.


Jasna stvar, nažalost nije svima jasno. No najgore je što su se izgubile godine 2004-2008. kada je para bilo sa svih strana i ulupalo ih se u gluposti.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 24 lis 2014, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23320
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Ja ne znam, komu se sviđao taj jeftini populizam. :neznam Sjećam ga se prošle predsjedničke izbore, kad je obilazio BiH, u Bihaću govori protiv trećeg entiteta, u stilu fuj, fuj - a u Hercegovini samo dva dana poslije totalno promijenio priču i govorio o entitetu u pozitivnom kontekstu. :thumbdown Ma fuj s tim vrijeđanjem inteligencije.

Demagog, populist, pun energije - dobitna kombinacija za široke mase.

Za organizaciju hobotnice, koja je isisavala lovu i namještala poslove i tendere po Zagrebu u potpunosti vjerujem tužiteljstvu.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 30 lis 2014, 20:59 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6121
Dobro Lider na izborima za parlament se pokazalo da se takav populizam nikome ne svidja, medjutim na gradskim izborima ljudi su očigledno glasovali za nešto drugo, a to je valjda ono što vide oko sebe, a opipljivo je i provjerljivo...

I koliko vidim pošutili se sa umjetničkim slikama, mediji i policija pokušavaju sve da se Bandić inkriminira u javnosti , ali zasad je to sve tanko i neuvjerljivo.
Neki dan poslikali kuću Bandićevog kuma i stavili kako susjedi sumnjaju da je to njegova kuća, mislim može li jadnije, ovo sve više vuče na politički progon.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 13 stu 2014, 12:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
SDB je napisao/la:
ZlatkoZG je napisao/la:
A što je tek sa slučajem Studetski centar , Bandićev čovjek Niko Vidović je u 8 godina natuko 120 miliona kuna minusa , tu su kuhane "poslovne knjige" i nikom niš. Inače , zaposlenici SC-a pokazali da za razliku od uvriježenog stava da radnici javnog sektora ne mare za poslovanje i ekonomiku dok im sjeda plaća , i nije baš istinita , pa mi je zanimljivo kako je to stavljeno pod tepih od širih pogleda javnosti.

Iskreno , Bandića i ekipu terete za sitniš.


E to je legenda, s velikim L. :klanjam

A tek Cibona i drug Lovrić...


Da malo dignemo temu. :zubati

http://www.vecernji.hr/crna-kronika/pri ... ort-973163

Citat:
Priveden Ivica Lovrić, pretražili mu stan i ured.

Ivan Lovrić našao se na meti istražitelja zbog odnosa koje je grad imao s Cibonom.

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 13 stu 2014, 23:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
To je ured u kojemu su se podaci masovno stavljali u recycle bin proteklih tjedana... =))

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Danas je Milan Bandić izašao iz zatvora
PostPostano: 19 stu 2014, 21:15 
Offline

Pridružen/a: 17 tra 2012, 18:44
Postovi: 6
19.11.2014., srijeda
:herceg_bosna
NI poznati sicilijanski mafijaš Corleone "Kum" ne bi mogao platiti 15 milijuna kauciju, da izađe iz zatvora. To je samo dokaz kakav korumpirani sistem imamo. Normalno je; da pametni ljudi su s takvom odlukom su zbunjeni. Rekao sam i prije - da je cijeli Zagreb, koji je Milan Bandić, pokrao, skupljao odbačene "šibice-drvca" ne bi mogli skupiti 15. milijuna. Ovoj vlasti je samo bitno da dobije novac a nije im bitan kriminal.

HRVATSKI POKRET “ŠTIT”
BRANKO STOJKOVIĆ


Privitak/ci:
Politika.jpg
Politika.jpg [ 15.58 KiB | Pogledano 2709 put/a. ]
Vrh
   
 
 Naslov: Re: DANAS JE MILANA BANDIĆA IZAŠAO IZ ZATVORA
PostPostano: 19 stu 2014, 21:45 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Riječ je o hipotekama na zemljišta i nekretnine njegovih frendova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 02 pro 2014, 00:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2010, 22:57
Postovi: 2546
Zadar1993 je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Kako se financirala izgradnja autoputeva kroz Hr?Da li je to projekat HDZ-a?


Ova trasa A1 je zamišljena u vrijeme Jure Radića. Čačić je htio petljati nešto oko unske doline i autoceste Zagreb-Split preko Bihaća no to nije prošlo pa su se vratili na ovu trasu.
Model financiranja je kreditni i u vrijeme jedne i u vrijeme druge vlade, odakle izvorna zamisao kredita ne bih znao no pretpostavljam da je Radić to isto predvidio kada se ucrtavala trasa autoceste.


vrli inzenjer

_________________
...naši zadržavaju po koju usamljenu zgradu, kao: "Hrvatski dom", hotel "Kalin", jedna zgrada u Gaju... Sva vojska u potpunom okruženju. Takvo nešto ne bih ni ja baba rasporedila.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 17 pro 2014, 01:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 03 sij 2015, 11:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 svi 2012, 16:26
Postovi: 76
Čak 306 uhljeba u Bandićevom Holdingu krivotvorilo diplome i svjedodžbe

U ZAGREBAČKOM holdingu otkriveno je 306 zaposlenika s krivotvorenim srednjoškolskim svjedodžbama i diplomama, koji su oštetili najveću gradsku tvrtku za oko 88,5 milijuna kuna, izjavio je voditelj revizije u Holdingu Pero Kovačević.

Najviše krivotvoritelja u ZET-u

Zagrebački holding počeo je u ožujku prošle godine s provjerom vjerodostojnosti svjedodžbi i diploma svih svojih zaposlenika, a rezultati revizije pokazuju da je nevjerodostojno, odnosno krivotvoreno 299 svjedodžbi srednjih škola i sedam fakultetskih diploma, rekao je Kovačević Hini.

Najviše krivotvorina pronađeno je u ZET-u - 94 krivotvorene svjedodžbe i diplome, a nakon toga u Čistoći - njih 84. Zaposlenici s lažnim svjedodžbama i diplomama oštetili su Holding za otprilike 88,5 milijuna kuna, koliko iznosi razlika između ukupno isplaćenih plaća i plaća prema stvarnoj stručnoj spremi.

Kovačević ističe da su u svim slučajevima otkrivanja lažnih svjedodžbi i diploma podnesene kaznene prijave Državnom odvjetništvu, te istovremeno pokrenut postupak otkazivanja ugovora o radu.

Još se obrađuje stotinjak svjedožbi iz Srbije i Kosova

Top pet srednjih škola u Hrvatskoj čije su svjedodžbe krivotvorili djelatnici Zagrebačkog holdinga bile su Škola za cestovni promet (98 krivotvorenih svjedodžbi), Elektrostrojarska obrtnička škola (29 svjedodžbi), Trgovačka škola (13 svjedodžbi), Pučko otvoreno učilište (12 svjedodžbi) i Ugostiteljsko učilište (šest svjedodžbi). Od fakulteta tu su Pravni, Građevinski, Prehrambeno-biotehnološki i Prometni fakultet u Zagrebu.

Od obrazovnih ustanova u BiH najviše su krivotvorene svjedodžbe Mješovite srednje škole u Gračanici (15 krivotvorenih svjedodžbi), Metalske škole u Doboju (10 svjedodžbi), Tehničke škole u Banja Luci (četiri svjedodžbe), te Mješovite srednje škole Hasan Kikić u Gradačcu i Saobraćajne i elektro škole u Doboju (po dvije svjedodžbe).

Kovačević je napomenuo da treba još obaviti posao revizije za nešto manje od stotinjak svjedodžbi i diploma s područja Kosova i Srbije.

Nužan zakon o registru svjedožbi i diploma

To je jedini slučaj u Hrvatskoj da je veliki sustav kao što je Zagrebački holding proveo cjelokupnu reviziju svjedodžbi i diploma, istaknuo je Kovačević i pozvao predsjednike Republike, Hrvatskog sabora i Vlade da potaknuo donošenje zakona o registru svjedodžbi i diploma, kako bi se mogućnost krivotvorenja svjedodžbi i diploma svela na minimum.

Osim toga, dodaje Kovačević, trebalo bi provjeriti svjedodžbe i diplome i u samoj Vladi, te u Uredu predsjednika Republike i Hrvatskom saboru, uključujući i saborske zastupnike.

Tvrdi da mu se obraćaju i ljudi iz drugih velikih sustava, poput HAC-a, HŽ-a, Hrvatskih šuma, HEP-a i drugi javnih poduzeća. "To moramo obaviti radi naših mladih koji su bez posla, a ljudi s krivotvorenom dokumentacijom im zauzimaju radna mjesta", kaže Kovačević.

_________________
.


.


.


.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 28 vel 2015, 19:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Bandiću našli još četiri stana koje je platio s tajnih računa

http://www.24sata.hr/politika/bandicu-n ... ki+portali

Ajde barem nešto.

Citat:
...stanu od 93,85 kvadrata i parkirnom mjestu od 12,50 kvadrata na Gračanskoj cesti 145 F, gdje se kao izvanknjižni vlasnik vodi Bandićeva supruga.


http://www.vecernji.hr/hrvatska/bandici ... ana-992301

Hahaha...kakav car. :smijeh

Like a boss. :thumbup

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 28 vel 2015, 19:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Prvi Travanj.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 28 vel 2015, 22:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
Kakvi su to izvanknjižni vlasnici? Ili si knjižni ili nisi vlasnik. Čovjek ima jedno dijete i to žensko i trebaju mu 4 stana. Doista mislim da je Bandinjo muljao s lovom i kumovima kako bi imao za predsjedničke kampanje. I baš zato mi nije jasno zašto su toliko nesposobni da u ne mogu stavit soli na rep nego su pretvorili ovo u najveću neuvjerljivu farsu koja mi je poznata, sve neki "dokazi" i medijsko pumpanje praznina.

Nekako mi je rukopis poznat, kao ono kad su Ameri izmišljali o bh. prosvjedima kao općim socijalnim a ne od njih zapaljenim i isključivo bošnjačkim. Nedavno je HND kaznio Krešića jer je baš to napisao, istinu koja se nije svidjela Amerima.

E sad, kakve veze oni imaju? I ja se pitam. A i ako ste čitali wiki-leakse doista nije bilo jasno zašto su Ameri tako pomno pratili svaki Bandinjov korak. Očito im je negdje stao na žulj.

Izmišljanje događaja, pritisak na državne organe i onda pumpanje preko medija do iznemoglosti ničega je jednostavno prepoznatljiv potpis. Doista ne vidim zašto bi smetao Bandinjo i SDP-u i HDZ-u. Mislim da mu oni ne pakiraju. Ovo je nešto drugo.

Što god bilo, čine to diletanstki i traljavo.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 01 ožu 2015, 00:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Kako to da ti ne znaš za šefovu prinovu?

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 01 ožu 2015, 00:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
doc je napisao/la:
Kako to da ti ne znaš za šefovu prinovu?


Ne znam kakvu prinovu ima, a šef je? :D

Ovo su neke sumnje. Čuj prigovor na hipoteku dokazuje izvanknjižno vlasništvo. Pa idem ja okolo prigovore davat, a mogu, pa neka mi daju u vlasništvo stanove.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 01 ožu 2015, 00:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Nisu nikakve sumnje.

I nisam bezveze podebljao supruga za stan u Gračanima gdje je Banderas i uhićen (kod koga je boravio, živio, ipak smo mi mali grad u odnosu na Beograd ( :D ) pa se raspitaj ali nije kod supruge ;).

Samo da kažem gradonačelniče, mazel tov!

Rekao bi prvo pa muško al nisam znao za dite prije toga. :D

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 01 ožu 2015, 00:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
Ma ništa ne kužim niti se išta šuška. Tako nešto bi se puknulo kao munja.

Nego, zanimljiva je ova vijest iz sela iz rujna 2014.

http://www.dnevno.hr/vijesti/zagreb/132 ... ikend.html

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 01 ožu 2015, 01:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Ma ajde svi u gradskoj upravi znaju. Čak se zezaju šta će kupit šefu za krstitke.

Jako malo stvari puca ko munja. Zanimljivo ali je tako...

A kao mediji, bla, bla...

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 01 ožu 2015, 08:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
On je rođ. 1955. Malo mu je prekasno da bude pater. Izvlače protiv njega vrlo tanke stvari i žvaču medijski pa teško da bi takvo što ostalo skriveno. Lija poput njega bi se teško tako nasukala.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 10 ožu 2015, 17:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
Fino su ga sprcali. Džaba krečite, gospodine Junuze. :zubati

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 362 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano, Revizija i 32 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO