HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 22:58.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2193 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 88  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 27 vel 2015, 21:51 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
5 bomba makedonske opozicije.Makedonski premijer narucuje, sredjuje sudska reshenja, daje komandu da ve rushi objekat dinamitom.Sve to i ne bi billo tako tragicno.Ako taj objekat ne bi pripadao fijatu canovskom.Opozicionom predstavniku iz sdsm-a.Isti taj canovski je rodjak zatvorenog, osudjenog, shefa privatne televizije A1 nkoja je vazhilla kako jedina opoziciono nastrojena televizija u makedoniju.Nastavlja se otkrivanje makedonskih vllasto drzhaca.U svemu tome allbanci sa vllasti stoje kao proliveni hlladnom vodom.Srpska partija koja je u koaliciju sa gruevskim se isto ne cuje.
https://www.youtube.com/watch?v=W2owLL7iOBQ
o slucaju prisllushkivanje po prvi put se javio i premijer gruevski.Koji je priznao da sistem sigurnosti je otkazao i popucaju svi shavovi.na konferenciju za shtampu nije billo bash puno zainteresiranih novinara
https://www.youtube.com/watch?v=w0xm1zw_cr0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 02 ožu 2015, 10:09 
Offline

Pridružen/a: 22 sij 2014, 15:14
Postovi: 161
sokoli je napisao/la:
Divanjol je napisao/la:
Znam imao sam prilike da vidim izgradila se cela naselja pogotovo ad autobusek pa do čaglavice ceo jedan novi kvart ali došlo vas je preko 100.000 novih mora negde da se smestite da živite a jeftina radna snaga +cement i crep iz Srbije pa se zgrade brzo grade
Ako krenemo da se prisećamo šta je nekad negde bilo ako pamtiš davna vremena seti se šta je bilo gde je izgrađen grand pa gde je bila "bela česma" ili šta je bilo gde su izgrađene zgrade Univeryiteta, kakvi su bili prvi studentski domovi a kakve je Srbija ostavila 99, kakve su bile zgrade tehničkih fakulteta pre Slobe a kakve su uselili studenti Albanci posle rata.
Ja se vidiš sećam da su bile bašte i livade tamo gde su danas Ulpijana, kodra e dielit, kurizzi, dardania, kupusište pa je neko to izgradio za par decenija tako i ti sad veličaš što se za 15 godina podiglo nešto zgrada i lokala ali zaboravljaš da proizvodnje nema a tu bi se našlo posla za nezaposlene mlade ljude a ne da se huškaju da beže i traže azil ili još gore da idu u Irak i Siriju da ratuju

Divanjol pa tu jevtinu radnu snagu je kosovo oduvijek imallo.Ali ta dostignuca kosova sa njegovom jevtinom radnom snagom prije rata prepisujesh serbima i srbiji ili bolje receno srbosllaviji.Ondak i sllovenski gorenje ili hrvatski rade koncar sve to je srpska zaslluga jel da?
U tvom postu na svaku rjec trebam replicirati kazhesh jevtin srpski ciment i crep.Pa to je logika ekonomije uzmem najbolje za naj jevtinije pare.Na kosovu imash makedonski cement iz usja.Imash kosovski iz elez hana jer je general jankoviç umro.imash albanski cement iz albanije.Imash italijanski i normalno onaj paracinski iz popovaca.Uzmem naj jevtino i najbolje.Budi konkurentan, uopshte me ne boli za patriotizam ja gledam svoj xhep.
kazhesh doshlo nas je 100 hiljada novih.Odakle su oni doshli?Iz albanije sigurno nisu doshli.
Ja se toga svega secam cega je sve billo u prishtini.Znam da je postojallo jedno preduzece ramiz sadiku koja je permanentno gradilla na kosovu.Znam da kosovari nisu gradilli samo kosovo nego i cellu jugosllaviju.Ja znam da na najgora mesta u termoelektrani u obrenovcu gde su se raspadalli pluca od prashine radili su allbanci.Znam da se svaki beogradski podrum punio sa qumur uz angazhman allbanskih fizikalaca.Znam da smo bili najgori fizikallci iz gevgelije pa do jesenice.I ti kazhesh da je sve to uradilla drzhava srbija.Jebem li ga cijella srbija je radilla.Mi smo samo uzhivalli i pushili nargilu kao turske pashe.Ne divanjol mi smo to sve sami izgradili.I kada bismo mogli da koristimo sve nase resurse mi danas ne bismo bili gde jesmo.Sigurno ako ne ponaprijed ali zigurno ne bismo bili veoma iza slovenije i hrvatske.
Sta se proizvodnje tice divanjol daj molim te spomni mi neke industriske produkte sa kosova.Fabrika cijevi i ne znam gde je to billo.Pa ondak fabrika municije u srbici.To je billa fabrika za punjenje llovackog oruzhja.u gnjillane se proizvodio dunhill.Koje je fabrike billo u decanima, peci, djakovici u prizrenu, da ne spominjem sve gradove kosova.
Veoma lepo se secash znaci prishtine.Ja sam znao da putujem ranije i vozom iz skoplja do kraljeva.Pa desillo mi se vishe puta da se zaustavim u kosovo polje jer prishtina nije imala zheleznicku stanicu.Iz kosovo polja do prishtine smo putovali autobusomsve je billo prazno.Proshle godine sam putovao na relaciji cirich prishtina jer u sezoni odmora iz ciricha za prishtinu pollaze i po 7-8 aviona na dan.Dalje sam putovao kolima.Cekao sam da vidim onu prazninu izmedju kosovo polja i prishtine.nema je vishe.Pollako kosovo polje postaje predgradje prishtine.Sve je povezano


ti sokole baš voliš da prdiš u praznu tikvu
kad ti nešto nije po volji kriva je država Srbija za bilo šta na Kosovu ali kad treba da priznaš da je ta država radili i gradila i na Kosovu i to na uštb mnogih gradova po centralnoj Srbiji onda kažeš "sami smo gradili"
Pitaš o fabirkama u Peći na primer kao da ne znaš za pivaru pa fabriku za proizvodnju šećera , kožara pa tamošnji "ramiz sadik" u Prizrenu si imao "famipu" i PK "progres" u Gnjilanu fabirku radijatora "jugoterm"
Spominješ stalno izgranju zgrada i lokala a nigde neke prozivodnje ili neke farme, plantaže voća ili povrća a vidim ne znaš ni to da je Priština imal železničku stanicu ispod dragodana samo je železnička stanica u Fushe e Kosoves bila glavni železnički čvor pa se tamo odvijao jači saobraćaj dok je iz Prištine išao direktno voz samo za Niš preko Podujeva
Kosovo i Prišinu ja nosim u srcu i poznajem svaki delić tog prostora a to ko je odakle došao znate vi sami ali je lakše nabiti glavu u pesak kao noj

_________________
Braća su se vratila na Krim
daće bog i mi ćemo na Bistricu i Drim


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 06 ožu 2015, 23:20 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Makedonska opozicija danas objavilla 7 epizodu prisllushkivanja.Tema je billa llazhiranje izbora, pritisak na gllasace,kazne policije i inspekcije i brishenje svega ako se gllasa vmro i dui.Sllan je autobusa opozicije na teknicku kontrollu.Zapllashivanje gllasaca sa specijallnom policijom.Sve to je danas objavio shef makedonske opozicije zoran zaev
https://www.youtube.com/watch?v=GNJX-jpasOg


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 06 ožu 2015, 23:37 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Divanjol je napisao/la:
sokoli je napisao/la:
Divanjol pa tu jevtinu radnu snagu je kosovo oduvijek imallo.Ali ta dostignuca kosova sa njegovom jevtinom radnom snagom prije rata prepisujesh serbima i srbiji ili bolje receno srbosllaviji.Ondak i sllovenski gorenje ili hrvatski rade koncar sve to je srpska zaslluga jel da?
U tvom postu na svaku rjec trebam replicirati kazhesh jevtin srpski ciment i crep.Pa to je logika ekonomije uzmem najbolje za naj jevtinije pare.Na kosovu imash makedonski cement iz usja.Imash kosovski iz elez hana jer je general jankoviç umro.imash albanski cement iz albanije.Imash italijanski i normalno onaj paracinski iz popovaca.Uzmem naj jevtino i najbolje.Budi konkurentan, uopshte me ne boli za patriotizam ja gledam svoj xhep.
kazhesh doshlo nas je 100 hiljada novih.Odakle su oni doshli?Iz albanije sigurno nisu doshli.
Ja se toga svega secam cega je sve billo u prishtini.Znam da je postojallo jedno preduzece ramiz sadiku koja je permanentno gradilla na kosovu.Znam da kosovari nisu gradilli samo kosovo nego i cellu jugosllaviju.Ja znam da na najgora mesta u termoelektrani u obrenovcu gde su se raspadalli pluca od prashine radili su allbanci.Znam da se svaki beogradski podrum punio sa qumur uz angazhman allbanskih fizikalaca.Znam da smo bili najgori fizikallci iz gevgelije pa do jesenice.I ti kazhesh da je sve to uradilla drzhava srbija.Jebem li ga cijella srbija je radilla.Mi smo samo uzhivalli i pushili nargilu kao turske pashe.Ne divanjol mi smo to sve sami izgradili.I kada bismo mogli da koristimo sve nase resurse mi danas ne bismo bili gde jesmo.Sigurno ako ne ponaprijed ali zigurno ne bismo bili veoma iza slovenije i hrvatske.
Sta se proizvodnje tice divanjol daj molim te spomni mi neke industriske produkte sa kosova.Fabrika cijevi i ne znam gde je to billo.Pa ondak fabrika municije u srbici.To je billa fabrika za punjenje llovackog oruzhja.u gnjillane se proizvodio dunhill.Koje je fabrike billo u decanima, peci, djakovici u prizrenu, da ne spominjem sve gradove kosova.
Veoma lepo se secash znaci prishtine.Ja sam znao da putujem ranije i vozom iz skoplja do kraljeva.Pa desillo mi se vishe puta da se zaustavim u kosovo polje jer prishtina nije imala zheleznicku stanicu.Iz kosovo polja do prishtine smo putovali autobusomsve je billo prazno.Proshle godine sam putovao na relaciji cirich prishtina jer u sezoni odmora iz ciricha za prishtinu pollaze i po 7-8 aviona na dan.Dalje sam putovao kolima.Cekao sam da vidim onu prazninu izmedju kosovo polja i prishtine.nema je vishe.Pollako kosovo polje postaje predgradje prishtine.Sve je povezano


ti sokole baš voliš da prdiš u praznu tikvu
kad ti nešto nije po volji kriva je država Srbija za bilo šta na Kosovu ali kad treba da priznaš da je ta država radili i gradila i na Kosovu i to na uštb mnogih gradova po centralnoj Srbiji onda kažeš "sami smo gradili"
Pitaš o fabirkama u Peći na primer kao da ne znaš za pivaru pa fabriku za proizvodnju šećera , kožara pa tamošnji "ramiz sadik" u Prizrenu si imao "famipu" i PK "progres" u Gnjilanu fabirku radijatora "jugoterm"
Spominješ stalno izgranju zgrada i lokala a nigde neke prozivodnje ili neke farme, plantaže voća ili povrća a vidim ne znaš ni to da je Priština imal železničku stanicu ispod dragodana samo je železnička stanica u Fushe e Kosoves bila glavni železnički čvor pa se tamo odvijao jači saobraćaj dok je iz Prištine išao direktno voz samo za Niš preko Podujeva
Kosovo i Prišinu ja nosim u srcu i poznajem svaki delić tog prostora a to ko je odakle došao znate vi sami ali je lakše nabiti glavu u pesak kao noj

Drzhava srbija je za nas uradilla da mi danas imamo najacu dijasporu.Shta se firmi tice to ne samo na kosovu nego u cijellu bivshu jugosllaviju ne cvetaju ruzhe.Nema vishe istocnog blloka gde smo imalli obezbedjeni pazar za prodaju nashih nikakvih proizvoda.Istok isto ode u sto djavolla nema vishe gadafija da kupuje sharsko jagne.Danas se trebash hvatati u koshtac sa konkurencijom.
Ni turizam u hrvatsku nije ono shto je nekad billo.jer danas shpanci a da ne pricam za turke prave jaku konkurenciju, a kamoli za industrisku proizvodnju.Nemamo ni mi ni vi kapacitet da proizvodite CNC masine koje su konkurentne na svetskom trzhishtu.
Shta se voca i plantazha tice danas na kosovu imash svega.zemlja je u rukama naroda.Subvencije postoje i proizvodi se.
Shta se toga tice tko odakle je dosho do juce je zvanicna billa vasha verzika na koju vi josh uvbijek insistirate i mislite da ste u pravu.Ali na vashu nesrecu postoji i druga verzija sprotivno one vashe.A ta je nasha verszija koja se potpuno skllapa sa mnenjem cijellog sveta.Ali vi za to mislite da je cijelli svet protiv vas.A nikako vam ne pada na pamet da ste vi protiv cijellog sveta.
I za kraj divanjoll osim peckog piva mi sada proizvodimno i bash lepa vina.Ja sam na kosovu bash dva put mjesecno.Avionska karta cirih prishtina van sezone je 50 franaka.Postoji jedan lepi kal center u prishtini u koji sam i ja akcioner.Poslednje smo imali nekoliko projekata swicarskog telefonskog operatora YALLO.Bofrost i swis lloto vec imamo u grif.Pojacanje swicarskog franaka, omogucava nam da cijellokupni asortiman projekata swicarskog SUNRISE dodje u prishtini.Dollazim cesto pa te mogu pocastiti kosovskim vinom uz pristojan rucak


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 10 ožu 2015, 08:36 
Offline

Pridružen/a: 22 sij 2014, 15:14
Postovi: 161
U Orahovcu se odavno prave dobra vina pa me ne čudi da je i dalje tako. Znam da ima dve porodice Srba iz Velike Hoče koje imaju svoje vinarije i prave odlična vina koja plasiraju u Srbiji ali verovatno ih ima i na KOsovu a ne bi bilo loše da probaš i vino koje se pravi u Manastiru Dečani
Lično retko pijem vino ali uz ručak uvek može jedna čaša, nekih ponuda za povratak na Kosovo ima videćemo da li se mogu realizovati...

_________________
Braća su se vratila na Krim
daće bog i mi ćemo na Bistricu i Drim


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 13 ožu 2015, 21:15 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Divanjol je napisao/la:
U Orahovcu se odavno prave dobra vina pa me ne čudi da je i dalje tako. Znam da ima dve porodice Srba iz Velike Hoče koje imaju svoje vinarije i prave odlična vina koja plasiraju u Srbiji ali verovatno ih ima i na KOsovu a ne bi bilo loše da probaš i vino koje se pravi u Manastiru Dečani
Lično retko pijem vino ali uz ručak uvek može jedna čaša, nekih ponuda za povratak na Kosovo ima videćemo da li se mogu realizovati...

Na kosovu mozhesh uvijek.Normalno ako ti ruke nisu prljave.
Ne volim vino.Ponekad potegnem neki crni Johnnie bez leda jos uz to ako je balkanska kombinacija sa bakljavom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 16 ožu 2015, 14:18 
Offline

Pridružen/a: 22 sij 2014, 15:14
Postovi: 161
Nema tog ko je živeo na Kosovu a da mu ruke nisu bile barem malo prljave

_________________
Braća su se vratila na Krim
daće bog i mi ćemo na Bistricu i Drim


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 21 ožu 2015, 15:34 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
E to ne valja divanjol.Prljave ruke sa bilo koje strane ce josh da ganja i specijalni sud.Svaki ce prije ili kasnije u aps za ono sta je uradio.Dikovic ce da pocne da posrne.A i remi i hashim sa drenickom grupom ce da odlezhe malo, znash gde


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 23 ožu 2015, 21:00 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Shef makedonske opozicije je danas prineo javnosti bombu broj 13 u kojoj premijer makedonije sa ministrom milem janakievski dogovaraju prodaju raznih parcela firmi sa sedishtem u belize lugano.Ondak promenom i prenamenom zemljishta dolazili do vishemilionskih zarada.Malöverzacije su se odvijalle na relaciji skopje-bratisllava (gdje je glavni protagonista advokat tomas sokol ja koji ga poznajem znam shta to znaci) pa belize lugano na fiktivne firme na ime binda, koji je isto tako person koji poseduje preko 150 firmi na njegovo ime, i dalje do haitija.
https://www.youtube.com/watch?v=zAWI15EVAEk


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 20 tra 2015, 20:56 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Sledeca bomba makedonske opozicije.Premijer makedonije priprema nerede ispred sjedista opshtine centar.Gradonacalnik opozicije je predstavnik sdsm-a.Premijer drzhave priprema proteste od 2000 ljudi koji ce sillom uci u zgradu opshtine.Premijer tvrdi da treba da se odbere jedan koji ce gradonacalnika opstine centar da isamara sa cetiri pet samara.To se nece smetati kao krivicno dello nego ce to biti samo prekrsocni postupak.
https://www.youtube.com/watch?v=HEtq05Yi-hU
To se desava posle 12 minute.
i evo rezulltate.propracen i sa gllasom narucenog protesta
https://www.youtube.com/watch?v=rWq4CKkQFsI


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 21 tra 2015, 13:27 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
UŽIVO HAOS U MAKEDONIJI: 40
naoružanih terorista OVK zauzelo policijsku
stanicu Gošince
Osobe u maskirnim uniformama UČK od
zarobljenih policajaca oduzele su oružje, mobilne
telefone i radio-vezu, trojicu su vezali, snimali
kamerama i fizički maltretirali poručivši im da
žele svoju državu
Crna Hronika , Utorak, 21. april, 2015.



SKOPLJE - Četrdeset naoružanih osoba sa
oznakama UČK, koji su ušli sa Kosova, zauzelo je
policijsku stanicu u selu Gošince, opština Lipkovo,
javili su makedonski mediji.
Teroristički napad na policijsku stanicu Gošinci,
opština Lipkovo, dogodio se rano jutros u 2.30
sati, potvrdilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova
Makedonije.
- Naoružana grupa sa Kosova napala je policijsku
stanicu u kojoj su bila četvorica službenika na
dežurstvu. Razoružali su ih i obratili im se na
albanskom jeziku sa prevodiocem, rečima da žele
svoju državu i da ne žele nikakve "ohridske
dogovore". Policija preduzima sve potrebne mere i
u toku su istražne radnje kako bi se utvrdile sve
okolnosti - rekao je za portal Kurira portparol
MUP Makedonije Ivo Kotevski.
Foto: Profimedia
S druge strane, portal Kurira od svojih izvora iz
Makedonije saznaje, da je teroristička grupa posle
puštanja policajaca navodno napustila karaulu, ali
još nema podataka da li se grupa nalazi u blizini
karaule. Naime, makedonske snage bezbednosti
intenzivno pretražuju teren, a proverava se i da li
je okoline karaule Gošince možda minirana.
Osobe koje su nosile maskirne uniforme UČK od
zarobljenih policajaca oduzele su oružje, mobilne
telefone i radio-vezu, trojicu su vezali, snimali
kamerama i fizički maltretirali, saopštilo je
Ministarstvo unutrašnjih poslova Makedonije.
Pritom, rekli su policajcima da im "neće pomoći ni
Gruevski, ni Ahmeti".
Policajci sa karaule Gošinci su posle pola sata od
zauzimanja pušteni da pešice napuste objekat, a
po njihovim rečima dugo se čula rafalna paljba
terorističke grupe.
Potsetimo kratkotrajni rat u Makedoniji započeo je
gerilskom aktivnošću albanske separatističke
grupe "Oslobodilačka nacionalna armija" ONA
početkom 2001. godine. Sukobi su završili
Ohridskim sporazumom kojim je dogovoren prekid
vatre i razoružavanje gerilaca koje su obavile
snage NATO-a.
Prvi sukobi počinju oko sela Tanuševaca, blizu
granice sa Kosovom (Srbijom), preko koje se
teroristi ubacuju u Makedoniju i počinju prvi
napadi na makedonsku policiju. Kada snage
KFOR-a ulaze u to selo albanski teroristi se
povlače južnije, prema Tetovu. Približavaju se tom
gradu i počinju da granatiraju njegove periferne
delove. Tada makedonska policija reaguje oštro i
razbija snage koje su opkolile Tetovo.
Hronologija Albansko-makedonskog sukoba
2001. godine
- 28. aprila 2001. albanski vojnici ubijaju 8
makedonskih vojnika i policajaca u zasedi na
kolonu vozila.
- 24. maja makedonske snage silovito napadaju i
zauzimaju selo Vaksince. Nastavljaju se zasede i
manji sukobi do 9. juna, kada albanski teroristi
zauzimaju selo Aračinovo, koje se nalazi samo 10
km od Skoplja.
To stvara još veću krizu, pa se zatvara skopski
aerodrom zbog mogućnosti minobacačkog
napada. Tek krajem juna makedonske snage
nakon silovitih napada oslobađaju to mesto. U
sledećim mesecima, vojna moć albanskih terorista
iz redova ONA znatno je opala i oni ograničavaju
na manje gerilske napade, kidnapovanja i zasede.
- 8. avgusta 2001, u zasedi albanskih terorista
gine 10 makedonskih vojnika.
Krajem avgusta postiže se dogovor u političkim
krugovima oko prekida vatre i razoružavanja
gerilaca, koje obavljaju snage NATO-a u tzv.
operaciji Presudna žetva.
Nakon razoružavanja albanskih terorista
zabeleženi su sporadični incidenti, ali u delovima
Makedonije koji su bili zahvaćeni sukobima
porastao je kriminal.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 21 tra 2015, 13:35 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
http://m.youtube.com/watch?v=dA8d67ISiZUslika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 21 tra 2015, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ti bi i vijest o padu WTC blizanaca objavio da bude dosadna kao parenje žaba.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 21 tra 2015, 21:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lip 2009, 12:19
Postovi: 5391
Lokacija: Croatia Alba; site:hercegbosna.org/forum
Citat:
utorak, 21. travnja 2015.

„Gnjilanska grupa odgovorna za napad“

slika

Skopje -- Makedonska policija osigurava karaulu Gošince, rekao je televiziji Sitel glasnogovornik makedonske policije Ivo Kotevski.

On je naveo da je za incident, prema prvim informacijama, "odgovorna grupa iz Gnjilana", čiji je lider stanoviti Xhevahir Ademi.

Četrdeset naoružanih i maskiranih osoba s oznakama OVK zauzelo je tijekom noći policijsku ispostavu u makedonskom selu Gošince, u blizini sjeverne granice zemlje.

Četiri policajaca koji su bili na dužnosti su pretučeni i vezani lisicama, a ministarstvo je napad okarakteriziralo kao "teroristički čin".

Konvoj od nekoliko oklopnih vozila makedonskih snaga sigurnosti se zaputio ka selu Gošince, javlja makedonska televizija NOVA. Nejasno je da li se napadači još uvijek nalaze u tom selu.

Glasnogovornik policije Ivo Kotevski je rekao da je naoružana grupa s Kosova napala postaju, dok su četiri policajca bila na dežurstvu.

Kosovska policija je priopćila da nije zabilježeno kretanje sumnjivih grupa ili pojedinaca oko makedonske granice, prenosi Koha ditore.

Mediji: Teroristički napad ili izmišljotina Gruevskog?

Nakon potvrde glasnogovornika makedonskog MUP-a da je u karaulu u makedonskom selu Gošince, u općini Lipkovo, prošle noći upalo 40 naoružanih maskiranih osoba, najvjerojatnije s Kosova, uslijedili su demantiji stranaka i pojedinaca da je to samo pokušaj premijera Nikole Gruevskog da skrene pozornost javnosti s eskalacije političke krize u toj državi.

TV Nova je s lica mjesta javila da je u Gošince popodne pristiglo sedam-osam oklopnih vozila, kao i dva terenska vozila OESS-a, te da je to područje proglašeno nesigurnim.

Iz razloga sigurnosti je, kako se navodi, spriječen prolazak nekoliko novinarskih ekipa.

Inače, karaula Gošince nalazi se iznad Kumanova, na granici sa Kosovom. U neposrednoj blizini je i karaula Tanuševci, a riječ je o dvjema točkama koje su prve napadnute 2001. kada su članovi OVK-a na tom području proglasili "slobodni teritorij".

Glasnogovornik makedonskog MUP-a Ivo Kotevski potvrdio je ranije danas da je u selu Gošince počinjen teroristički napad, kada je 40 maskiranih i naoružanih osoba s oznakama OVK nekoliko sati zauzelo karaulu u kojoj su bila dežurna četiri policajca.

Napad se, prema njegovim riječima, dogodio prošle noći u 2:30, a nakon upada naoružanih osoba policajci su razoružani, trojicu su vezali, udarali ih istovremeno snimajući kamerom, prenio je makedonski Fokus.

Napadači su, kazao je Kotevski, govorili albanski, a jedan od njih se policajcima obratio na lošem makedonskom jeziku riječima: "Mi smo pripadnici OVK, prenesite svima da vas ne može da spasiti ni Nikola Gruevski, ni Ali Ahmeti, nitko se ne smije popeti ovdje jer će svi biti likvidirani".

Kada su, kazao je, napadači otišli, policajac kome nisu bile vezane ruke je odvezao ostalu trojicu kolega i zajedno su se pješice spustili u selo.

Prema prvim informacijama MUP-a napadači su s Kosova, a ostali detalji će biti kasnije priopćeni.

Kotevski nije želio kazati je li karaula u ovom selu bila osigurana, prenijeli su makedonski mediji.

I makedonski mediji su taj napad okarakterizirali kao teroristički i napad na državne institucije.

Također, prenose, da je kosovska policija službeno priopćila da oni nemaju informaciju da su naoružani pripadnici OVK-a ušli u Makedoniju s kosovske strane.

"Ne možemo to potvrditi", izjavio je glasnogovornik kosovske policije Baki Kelani.

Zbog pogoršane sigurnosne situacije u Makedoniji odloženo je održavanje nogometnog derbyja između Shkendije i Vardara, javio je portal Sportmedia. Derby se trebao održati sutra u Kumanovu.

A bivši član Oslobodilačke narodne armije (ONA) Abedin Zymberi, koji živi u Lipkovskoj regiji, kaže da na tom području nema nikakvih naoružanih osoba, objavio je Radio Slobodna Europa na makedonskom jeziku.

"Ja sam odatle i gledam ljude kako normalno žive, nema nikakvih incidenata", rekao je Zymberi.

"Ovaj incident o kome izvešćuju mediji sliči na nekakav scenarij vlade, (premijera Nikole) Gruevskog, kao i Ministarstva unutarnjih poslova. Sigurno se planira nekakav scenarij kako bi se pozornost građana skrenula s onoga što se u Makedoniji događa i pokušava se spasiti što se spasiti da", rekao je Zymberi.

"Tvrdim, dodao je, da im to neće uspjeti zbog toga što građani ne žele rat, žele mir, perspektivu, žele raditi, živjeti", rekao je Zymberi.

Da je napad u selu Gošince izvršen s Kosova izmišljotina Gruevskog, tvrdi i prištinski portal "Indeksonline".

Prištinski mediji, naime, tvrde da je napad u Gošincu izmišljotina i, kako navode, pokušaj makedonskog premijera da skrene pažnju javnosti s političke krize koja već duže vrijeme traje u toj državi.

Albanska partija DUI, članica vladajuće koalicije u Makedoniji, lidera Ali Ahmetija priopćila je da incident u Gošincu šteti agendi Albanaca.

DUI poziva građane da ne brinu i da ne nasjedaju na provokacije, a od nadležnih traže da preuzmu odgovornost i da građanima jamče sigurnost kao i da što brže rasvijetle ovaj slučaj.

Lokalno stanovništvo, pak, tvrdi da za njih incident nije iznenađenje budući da se, kažu tako reći cijelog mjeseca tim krajem "kretala velika grupa nepoznatih ljudi vršeći određene pritiske".

I prištinski Lajme podsjeća da već odavno najavljuje mogućnost formiranja "oružanih albanskih struktura" koje bi provocirale makedonsku policiju i dale joj povod za intervenciju.

Na žalost, incident koji se dogodio u selu Gošince sliči na dio takvog scenarija, piše ovaj dnevnik.

Zbog ovoga, kako se navodi, žitelji općine Lipkovo trebaju se organizirati i izolirati ove grupe prije eventualne intervencije policije, budući da će poslije toga nastati kaos koji se teško može kontrolirati.

Lajme je pozvao kosovske institucije da ne dopuste "zloporabu svojih granica i teritorija, budući da postoje velike šanse da je cilj ovih grupa izazvati sukob koji neće štetiti samo Albancima u Makedoniji već i imidžu Kosova kao države".

List poziva i predstavnike međunarodne zajednice da poduzmu sve da ne dopuste da pred, kako navodi, našim očima dođe do insceniranog sukoba čiji bi cilj mogao biti "brisanje tragova prljavog novca natopljenog ljudskom krvlju".

Za podsjetnik, današnji napad u selu Gošince se poklapa s početkom napada prije 14 godina. Albanci su, naime, 2001. s dva projektila otpočeli napad na selo Tanuševce koji je odnio prvu žrtvu, policajca Momira Stojanovskog.

Ta pobuna Albanaca je okončana Ohridskim sporazumom.

Inače, u posljednjih nekoliko mjeseci u Skopju su izvršena tri granatiranja zgrade Vlade Makedonije za koja je, kako su javili mediji, odgovornost preuzeo izvjesni Kushtimi u ime OVK.

(Tanjug)


Više na: http://www.nspm.rs/hronika/makedonija-teroristi-ovk-zauzeli-karaulu-u-selu-gosince.html?alphabet=c


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 tra 2015, 21:59 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Vojno-politički komentator Miroslav Lazanski
ocenio je da Albanci sa Kosova nisu zauzeli
policijsku stanicu u Lipkovu iz obesti, niti iz
hobija, već da su za to dobili nalog iz Vašingtona
kojem je iz političkih i ekonomskih razloga
potrebna stalno nemirna Makedonija.
„Sve zavisi od toga šta će Vašington da im kaže.
Ako Vašingtonu odgovara nestabilna situacija u
Makedoniji, onda će se ovo ponavljati“, rekao je
on.
Lazanski je ukazao da današnji napad Albanaca,
koji je makedonski MUP okvalifikovao kao
teroristički, može biti usko povezan sa namerom
Vašingtona da spreči realizaciju gasovoda Turski
tok iza kojeg stoji Rusija.
„To znači da, ako gasovod Turski tok iz Rusije
dođe to Turske, ako prođe kroz Grčku, onda je
Makedonija ta koja treba da odobri trasu budućeg
gasovoda. Moguće je da neko na Zapadu sad
namerno talasa situaciju u Makedoniji da bi ta
buduća trasa gasovoda bila dovedena u pitanje i
ne bude realizovana zbog trusne Makedonije“,
ukazao je Lazanski.
On je napomenuo da je sve prisutnije i glasnije
zagovaranje tzv. velike Albanije usmereno ka
istom cilju Vašingtona, a to je da po svaku cenu
spreči Rusiju da uđe na prostor jugoistočne
Evrope, i politički i ekonomski.
„Otud i podržavanje priče o ‘velikoj Albaniji’ i
podstrekavanje tenzija u Makedoniji“, rekao je
Lazanski.
On je naglasio da Albanci mogu biti ostrašćeni, ali
da sami nikada neće preduzeti ništa spontano.
„Sve rade onako kako im je servirano iz
Vašingtona i situacija u Makedoniji će se odvijati
onako kako Vašington želi“, zaključio je Lazanski.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 tra 2015, 22:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
Srbija je slala dobrovoljce čak u Ukrajinu, najmanji problem će biti da pomognemo Makedoncima.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 tra 2015, 22:28 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Blitz je napisao/la:
Srbija je slala dobrovoljce čak u Ukrajinu, najmanji problem će biti da pomognemo Makedoncima.

Za početak:
Promenite vlast.
Očistite Srbiju i zavedite red.
Povećajte natalitet.
Povratite Kosovo i Metohiju.
Imate vi pune ruke posla.Prepune.
Makedonija neka se krčka u *** čorbi koju je sama zakuvala.
Kad dođete na nivo Republike Srpske dobićete dalja uputstva.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 tra 2015, 23:02 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Glazbenik je napisao/la:
Citat:
utorak, 21. travnja 2015.

„Gnjilanska grupa odgovorna za napad“

slika

Skopje -- Makedonska policija osigurava karaulu Gošince, rekao je televiziji Sitel glasnogovornik makedonske policije Ivo Kotevski.

On je naveo da je za incident, prema prvim informacijama, "odgovorna grupa iz Gnjilana", čiji je lider stanoviti Xhevahir Ademi.

Četrdeset naoružanih i maskiranih osoba s oznakama OVK zauzelo je tijekom noći policijsku ispostavu u makedonskom selu Gošince, u blizini sjeverne granice zemlje.

Četiri policajaca koji su bili na dužnosti su pretučeni i vezani lisicama, a ministarstvo je napad okarakteriziralo kao "teroristički čin".

Konvoj od nekoliko oklopnih vozila makedonskih snaga sigurnosti se zaputio ka selu Gošince, javlja makedonska televizija NOVA. Nejasno je da li se napadači još uvijek nalaze u tom selu.

Glasnogovornik policije Ivo Kotevski je rekao da je naoružana grupa s Kosova napala postaju, dok su četiri policajca bila na dežurstvu.

Kosovska policija je priopćila da nije zabilježeno kretanje sumnjivih grupa ili pojedinaca oko makedonske granice, prenosi Koha ditore.

Mediji: Teroristički napad ili izmišljotina Gruevskog?

Nakon potvrde glasnogovornika makedonskog MUP-a da je u karaulu u makedonskom selu Gošince, u općini Lipkovo, prošle noći upalo 40 naoružanih maskiranih osoba, najvjerojatnije s Kosova, uslijedili su demantiji stranaka i pojedinaca da je to samo pokušaj premijera Nikole Gruevskog da skrene pozornost javnosti s eskalacije političke krize u toj državi.

TV Nova je s lica mjesta javila da je u Gošince popodne pristiglo sedam-osam oklopnih vozila, kao i dva terenska vozila OESS-a, te da je to područje proglašeno nesigurnim.

Iz razloga sigurnosti je, kako se navodi, spriječen prolazak nekoliko novinarskih ekipa.

Inače, karaula Gošince nalazi se iznad Kumanova, na granici sa Kosovom. U neposrednoj blizini je i karaula Tanuševci, a riječ je o dvjema točkama koje su prve napadnute 2001. kada su članovi OVK-a na tom području proglasili "slobodni teritorij".

Glasnogovornik makedonskog MUP-a Ivo Kotevski potvrdio je ranije danas da je u selu Gošince počinjen teroristički napad, kada je 40 maskiranih i naoružanih osoba s oznakama OVK nekoliko sati zauzelo karaulu u kojoj su bila dežurna četiri policajca.

Napad se, prema njegovim riječima, dogodio prošle noći u 2:30, a nakon upada naoružanih osoba policajci su razoružani, trojicu su vezali, udarali ih istovremeno snimajući kamerom, prenio je makedonski Fokus.

Napadači su, kazao je Kotevski, govorili albanski, a jedan od njih se policajcima obratio na lošem makedonskom jeziku riječima: "Mi smo pripadnici OVK, prenesite svima da vas ne može da spasiti ni Nikola Gruevski, ni Ali Ahmeti, nitko se ne smije popeti ovdje jer će svi biti likvidirani".

Kada su, kazao je, napadači otišli, policajac kome nisu bile vezane ruke je odvezao ostalu trojicu kolega i zajedno su se pješice spustili u selo.

Prema prvim informacijama MUP-a napadači su s Kosova, a ostali detalji će biti kasnije priopćeni.

Kotevski nije želio kazati je li karaula u ovom selu bila osigurana, prenijeli su makedonski mediji.

I makedonski mediji su taj napad okarakterizirali kao teroristički i napad na državne institucije.

Također, prenose, da je kosovska policija službeno priopćila da oni nemaju informaciju da su naoružani pripadnici OVK-a ušli u Makedoniju s kosovske strane.

"Ne možemo to potvrditi", izjavio je glasnogovornik kosovske policije Baki Kelani.

Zbog pogoršane sigurnosne situacije u Makedoniji odloženo je održavanje nogometnog derbyja između Shkendije i Vardara, javio je portal Sportmedia. Derby se trebao održati sutra u Kumanovu.

A bivši član Oslobodilačke narodne armije (ONA) Abedin Zymberi, koji živi u Lipkovskoj regiji, kaže da na tom području nema nikakvih naoružanih osoba, objavio je Radio Slobodna Europa na makedonskom jeziku.

"Ja sam odatle i gledam ljude kako normalno žive, nema nikakvih incidenata", rekao je Zymberi.

"Ovaj incident o kome izvešćuju mediji sliči na nekakav scenarij vlade, (premijera Nikole) Gruevskog, kao i Ministarstva unutarnjih poslova. Sigurno se planira nekakav scenarij kako bi se pozornost građana skrenula s onoga što se u Makedoniji događa i pokušava se spasiti što se spasiti da", rekao je Zymberi.

"Tvrdim, dodao je, da im to neće uspjeti zbog toga što građani ne žele rat, žele mir, perspektivu, žele raditi, živjeti", rekao je Zymberi.

Da je napad u selu Gošince izvršen s Kosova izmišljotina Gruevskog, tvrdi i prištinski portal "Indeksonline".

Prištinski mediji, naime, tvrde da je napad u Gošincu izmišljotina i, kako navode, pokušaj makedonskog premijera da skrene pažnju javnosti s političke krize koja već duže vrijeme traje u toj državi.

Albanska partija DUI, članica vladajuće koalicije u Makedoniji, lidera Ali Ahmetija priopćila je da incident u Gošincu šteti agendi Albanaca.

DUI poziva građane da ne brinu i da ne nasjedaju na provokacije, a od nadležnih traže da preuzmu odgovornost i da građanima jamče sigurnost kao i da što brže rasvijetle ovaj slučaj.

Lokalno stanovništvo, pak, tvrdi da za njih incident nije iznenađenje budući da se, kažu tako reći cijelog mjeseca tim krajem "kretala velika grupa nepoznatih ljudi vršeći određene pritiske".

I prištinski Lajme podsjeća da već odavno najavljuje mogućnost formiranja "oružanih albanskih struktura" koje bi provocirale makedonsku policiju i dale joj povod za intervenciju.

Na žalost, incident koji se dogodio u selu Gošince sliči na dio takvog scenarija, piše ovaj dnevnik.

Zbog ovoga, kako se navodi, žitelji općine Lipkovo trebaju se organizirati i izolirati ove grupe prije eventualne intervencije policije, budući da će poslije toga nastati kaos koji se teško može kontrolirati.

Lajme je pozvao kosovske institucije da ne dopuste "zloporabu svojih granica i teritorija, budući da postoje velike šanse da je cilj ovih grupa izazvati sukob koji neće štetiti samo Albancima u Makedoniji već i imidžu Kosova kao države".

List poziva i predstavnike međunarodne zajednice da poduzmu sve da ne dopuste da pred, kako navodi, našim očima dođe do insceniranog sukoba čiji bi cilj mogao biti "brisanje tragova prljavog novca natopljenog ljudskom krvlju".

Za podsjetnik, današnji napad u selu Gošince se poklapa s početkom napada prije 14 godina. Albanci su, naime, 2001. s dva projektila otpočeli napad na selo Tanuševce koji je odnio prvu žrtvu, policajca Momira Stojanovskog.

Ta pobuna Albanaca je okončana Ohridskim sporazumom.

Inače, u posljednjih nekoliko mjeseci u Skopju su izvršena tri granatiranja zgrade Vlade Makedonije za koja je, kako su javili mediji, odgovornost preuzeo izvjesni Kushtimi u ime OVK.

(Tanjug)


Više na: http://www.nspm.rs/hronika/makedonija-teroristi-ovk-zauzeli-karaulu-u-selu-gosince.html?alphabet=c

Jeste danas je ekstremna grupacija preuzela odgovornost.Tacno receno vojno ekstremisticka formacija uçg preuzela je odgovornost za napad na policisku stanicu u lipkovskom regionu.uçg znaci ushtria clirimtare e gruevskit.Ili u prevodu oslobodilacka vojska gruevskog.
Eks general policije stojanco angelov je prije dvije nedelje porucio da ce biti napade na makedonsku policiju.Da padaju i granate na parlament ali se narod za to ne grizhi puno.Zna da to radi sama drzhava da bi odvukla pazhnju od bombi opozicije.
Evo link i poslushajte generala stojanca angelova posle 4 minute.Vllada makedonije za ove ekscese je pllatilla 2 miliona evra.
https://www.youtube.com/watch?v=XYlKvU1ZADM
A evo i komunike od uçg ekstremne organizacije koja je izvrshila napad na stanicu policije u lipkovskom regionu

http://fokus.mk/osloboditelnata-vojska- ... goshintse/.

Napadaci jeste da su iz gnjilana.I znaju se imenom i prezimenom.A znaju se i njihove lumperajke sa puno novaca po lokalnim kafanama ovaj poslednji mesec.Takozvani napadac je xhevahir ademi.On u centralu srpske obavestajne sluzhbe u beogradu uvijek ulazi nenajavljen.Njegovi pomagaci su bili izvesni faruk isto placeni legioner svih balkanskih tajnih sluzhbi.Pa braca erhan i kadir bajrami koji su ljudi sa istim pedigreom.
Moje licno pitanje.Gde su bile ove ucke kada je likvidiran komandant kushtrimi ili bolje receno harun aliu.Zasto nisu napali zasto ga nisu osvetili.Gde su bili kada se dogodillo smilkovsko jezero i gorenje allbanskih kuca i lokala u gjorce petrov.Za koje se pokazallo da su to montirali policija i tajna slluzhba makedonije.To su dokazalli prisllushni materijalli opozicije.Zashto ovi komandanti ne otidnu u severnu mitrovicu da sredjuju tamo stanje nego u makedoniju i bash u vrijeme kada opozicija obljavljuje prisllushne materijalle za korupciju i kradju drzhavne svojine.Vllast u makedoniju zheli da simulira gradjanski rat u makedoniju da bi se izgubio trag kriminalla.
Ali mi nemamo interes za takvo neshto.Ne treba nam rat.Nama trebaju dobrosusjedski odnosi.Mirno stanje i ullazak i nato i eu.To je nash spas i nash cilj.Svi allbanci u jednu drzhavu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 tra 2015, 23:09 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
A evo i cetnici tastature vec su u pokretu.Prave pllanove kako ce da zakolju sve allbance.A meni se od straha jezhi kozha.Bem li ti cojeka sta ce nas da snadje


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 24 tra 2015, 21:56 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
I srbija vishe ne cuva svoju celjad.Pusta ih niz vodu da se podave.Ranije je billo drugacije.Pa to znaci da se i srbija menja.Pa svoje pulene car nikollu zvanog gruevski i svog aleksu antica zvani hazreti ali ahmeti ne cuva svojom politikom nego gadja po njima:
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/553387/SP ... a-za-napad


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 25 tra 2015, 22:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
chat nick je napisao/la:
Blitz je napisao/la:
Srbija je slala dobrovoljce čak u Ukrajinu, najmanji problem će biti da pomognemo Makedoncima.

Za početak:
Promenite vlast.
Očistite Srbiju i zavedite red.
Povećajte natalitet.
Povratite Kosovo i Metohiju.
Imate vi pune ruke posla.Prepune.
Makedonija neka se krčka u *** čorbi koju je sama zakuvala.
Kad dođete na nivo Republike Srpske dobićete dalja uputstva.

Ja lično mogu da se složim sa tobom u svemu što si naveo, čak i da dodam mnogo toga, ali ja sam naveo činjenice koje će se desiti kada bude izbio rat sa orcima, bez obzira šta se nas dvojica slažemo da Srbija ima svoje probleme.
Od svih van MK, Srba će biti najviše u redovima makedonske vojske i više razloga, a svi znamo koji su to razlozi.

Sa druge strane meni je Ukrajinaca žao, to je slovenski narod pravoslavne vere, dakle jako blizak narod nama i čak nisu ni priznali tzv islamsku državu kosovo.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 26 tra 2015, 04:26 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Štedite dobrovoljce za KiM i BiH a Makedonci neka malo krvare.Ne valja da im se odmah pomaže.Hoću da vidim očaj i bol.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 26 tra 2015, 10:46 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Drzh se evropo.Koje ti demokratske vrijednosti dollaze.Koja je to humanost i civilizacijske vrijednosti.
Koja je to logika blesava.Nadaju se krvolocne zhivotinjice da ce neko da gleda da oni zavrse stvar sa bosnom pa da se okrenu prema nama.Ne racunaju dzhukelle da ce prvim metkom u bosni mi da napadamo sa juga.Ne mogu da svate krvolocne hijene da nece da se odigra vec do sad odigrano da gore prvo po hrvatskoj pa po bosni pa po kosovu.
Nisu svesne zhivotinjice da nece vishe imati poslla sa golorukim boshnjacima i da boshnjaci danas poseduju oruzhje oklopna vozilla aartileriju a da ne govorimo da svaka kuca ima arsenall oruzhja.
Ne racunaju dzhukelle i krvolocni koljaci da allbanija ovog puta nece da stoji sa strane.Ne mogu shvatiti krvolocne ubice da dok oni stagniraju u svom posranom crveno zastavinim kalashnikovom kod nas postane standardno naoruzhanje HK.
Ne mogu shvatiti jednokletni hajvancici da dok se oni dive crveno zastavinog dragunova mi smo danas na Chey tac i Barrett.Ne mogu shvatiti zhivotincinjata da u ovih poslednjih dvadeset godina toliko izgubili i da im preti potpuno unishtenje.
Ne mogu shvatiti zhivotinjice da dok se spremaju da proliju tudju krv proliva se njihova.Nie im jasno i ne mogu shvatiti koliko su izgubili.Okupirali sloveniju danas je nema.Okupirali hrvatsku -bosnu-polla allbanske teritorije-makedoniju.Sve su izgubili sa tom politikom krvolocnosti prema svima ostalima.Reshili su da prokockaju i ovo malo shta im je ostalo.E pa dollazi momenat ispllacanja svih racuna.Dollazi vrijeme kada cemo sve napllatiti sa kamatom.Napred krvolocne zhivotinjice cekacemo vas.Samo naprijed


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 03 svi 2015, 14:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2010, 18:33
Postovi: 4967
Lokacija: Capica curica kaze Tetovo
Netko je istog mentalnog sklopa kao i prije dve godine kada sam zadnji put ovdje bio.

_________________
Gospodja ministarka, gdje li sam je vidio...Obozavam tu komediju, osobito kada je Seka Sabljic glumi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 03 svi 2015, 17:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32148
totem je napisao/la:
Netko je istog mentalnog sklopa kao i prije dve godine kada sam zadnji put ovdje bio.


O.đes Totem,nema te dugo?Što se dešava u Mk?


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2193 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 88  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 56 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO