HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 10:55.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1265 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 51  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 03 svi 2015, 23:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10
Postovi: 1060
Lokacija: Sarajevo
Citat:
Par napada u koliko i koliko godina, vi to odradite prema Hrvatima i Srbima za par mjeseci


Srbi i Hrvati dva divna miroljubiva naroda, ne bi oni mrava zgazili ...

Majka Tereza, do Majke Tereze ...

Na ranu ljutu ih priviti ...

Samo njih napadaju zli mali zeleni 24 sata 7 dana u tjednu 365 dana u godini...


:no :zubati

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 00:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Bistrik je napisao/la:
Citat:
Par napada u koliko i koliko godina, vi to odradite prema Hrvatima i Srbima za par mjeseci


Srbi i Hrvati dva divna miroljubiva naroda, ne bi oni mrava zgazili ...

Majka Tereza, do Majke Tereze ...

Na ranu ljutu ih priviti ...

Samo njih napadaju zli mali zeleni 24 sata 7 dana u tjednu 365 dana u godini...


:no :zubati


Nabroji hrvatske terorističke napade, i srpske terorističke napade od 1995. Ja ću otić ranije, od hrvatskih ću navest Bušićevu otmicu aviona i Bugojansku skupinu, to je davno prije ovih nedavnih ratova. Od srpskih, eventualno ubojstvo Franje Ferdinanda. A znaš i sam da su bosanskohercegovački muslimani ili Bošnjaci (isti korpus), počinili niz terorističkih napada od 1995. (ne ulazim u ratno razdoblje, bit ću dobar).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 02:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10
Postovi: 1060
Lokacija: Sarajevo
Citat:
Nabroji hrvatske terorističke napade, i srpske terorističke napade od 1995. Ja ću otić ranije, od hrvatskih ću navest Bušićevu otmicu aviona i Bugojansku skupinu, to je davno prije ovih nedavnih ratova. Od srpskih, eventualno ubojstvo Franje Ferdinanda. A znaš i sam da su bosanskohercegovački muslimani ili Bošnjaci (isti korpus), počinili niz terorističkih napada od 1995. (ne ulazim u ratno razdoblje, bit ću dobar).


Što se ti praviš naivan... da ti Hercegovci nisu što u rodu ? Ne spominješ rat - vrlo si ti "naivan" ...

RS je napravljena jednim "monumentalnim" djelom terora. Sve i jedna vojna akcija Srba u ratu je ujedno terorističko djelo. Istjerali Bošnjake iz 10 općina gdje su bili većina, Hrvate iz 3, očistili još par desetaka općina od manjina, zauzeli pola BiH, napravili sudski dokazan genocid. Što će njima terorizam - kad je VRS već sve obavila ?

Nadalje. Srbi su najbolji primjer ambivalentnosti naziva terrorizam. Za čitav svijet je Gavrilo Princip terorista, a za njih borac za slobodu.

Što će Hrvatima terorizam, kad su postigli gotovo sve što žele. RH je etnički očišćena, Srbi izbačeni i iz ustava i iz života, ostaje još da ucjenama i pritiscima dobiju treći i skrhaju Bošnjake i njima sve lijepo. Imaju dosta zemlje u RH, dosta u BiH više no što im treba ... kakav terorizam - to je na vrijeme u ratu obavljeno ...

Slažem se ja da pojedinačni akti nasilja nisu rješenje, ali Bošnjaci su u najtežoj situaciji u povijesti i Srbi i Hrvati ne mogu očekivati da se stvari smire sve dok se ne nađe optimalno političko, sigurnosno i gospodarsko rješenje za sve narode ...

Sve dok pritisak na Bošnjake jača referendum RS i 3. entitet, sve više očaja, ludila i mržnje će se producirati ...
Svaka čast i strancima i vlastima što su ovoliko dugo uspijevali da stvari relativno dobro drže pod kontrolom.

Želim i sanjam mir, ali oko mene su se nakupili oblaci ...

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 04:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Bistrik je napisao/la:
Citat:
Nabroji hrvatske terorističke napade, i srpske terorističke napade od 1995. Ja ću otić ranije, od hrvatskih ću navest Bušićevu otmicu aviona i Bugojansku skupinu, to je davno prije ovih nedavnih ratova. Od srpskih, eventualno ubojstvo Franje Ferdinanda. A znaš i sam da su bosanskohercegovački muslimani ili Bošnjaci (isti korpus), počinili niz terorističkih napada od 1995. (ne ulazim u ratno razdoblje, bit ću dobar).


Što se ti praviš naivan... da ti Hercegovci nisu što u rodu ? Ne spominješ rat - vrlo si ti "naivan" ...

RS je napravljena jednim "monumentalnim" djelom terora. Sve i jedna vojna akcija Srba u ratu je ujedno terorističko djelo. Istjerali Bošnjake iz 10 općina gdje su bili većina, Hrvate iz 3, očistili još par desetaka općina od manjina, zauzeli pola BiH, napravili sudski dokazan genocid. Što će njima terorizam - kad je VRS već sve obavila ?

Nadalje. Srbi su najbolji primjer ambivalentnosti naziva terrorizam. Za čitav svijet je Gavrilo Princip terorista, a za njih borac za slobodu.

Što će Hrvatima terorizam, kad su postigli gotovo sve što žele. RH je etnički očišćena, Srbi izbačeni i iz ustava i iz života, ostaje još da ucjenama i pritiscima dobiju treći i skrhaju Bošnjake i njima sve lijepo. Imaju dosta zemlje u RH, dosta u BiH više no što im treba ... kakav terorizam - to je na vrijeme u ratu obavljeno ...

Slažem se ja da pojedinačni akti nasilja nisu rješenje, ali Bošnjaci su u najtežoj situaciji u povijesti i Srbi i Hrvati ne mogu očekivati da se stvari smire sve dok se ne nađe optimalno političko, sigurnosno i gospodarsko rješenje za sve narode ...

Sve dok pritisak na Bošnjake jača referendum RS i 3. entitet, sve više očaja, ludila i mržnje će se producirati ...
Svaka čast i strancima i vlastima što su ovoliko dugo uspijevali da stvari relativno dobro drže pod kontrolom.

Želim i sanjam mir, ali oko mene su se nakupili oblaci ...


Ostavi se patetike, uključi i rat ako te volja. Pa onda opet pobroji. Ali ako si dovoljno pametan, napravi razliku između protjerivanja i terorizma.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 06:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10
Postovi: 1060
Lokacija: Sarajevo
Citat:
Ostavi se patetike, uključi i rat ako te volja. Pa onda opet pobroji. Ali ako si dovoljno pametan, napravi razliku između protjerivanja i terorizma.


Što da pobrojim ?
Preko 5000 lokacija na kojima je pronađeno od jednog do par tisuća tijela civila, uglavnom Bošnjaka. Hoću li to da brojim ili ono što je od ostataka nađeno, pa sada DNK analize rade ?
Svako ubojstvo civila je akt terora.

Zašto su ljudi ubijani ? (ako su Bošnjaci za tebe uopće ljudi)
Evo tvoje definicije terrorizma :
politički/vjerski cilj kao motiv i zastrašivanje ili stvaranje atmosfere straha u široj populaciji kao željena posljedica
politički/vjerski cilj - etnički i vjerski čista srpsko-pravoslavna država i zastrašivanje i atmosfera straha da se stvori željena posljedica bijega ...

To što neko provodi organizirani državni terrorizam, a neko pojedinačne akte - to je sada druga tema, a ima veze sa bezbroj razloga.

Za tebe je vjerojatno terorizam samo neki izdvojeni pojedinačni akt u samoproglašenim mirnodopskim uvjetima.

Koje patetike ? Prvo : ovo naše pisanje čitaju i djeca. Hoćemo li ih učiti nasilju i mržnji ? Drugo : svatko voli svoj narod i ja tebi ne zamjeram ako ti je žao hrvatskih ili židovskih civila.
Meni je žao svakog čovjeka, jer nisu svi ljudi 24 sata dnevno pripadnici neke vjere ili nacije. Dosta je ljudi u BiH stradalo, najviše Bošnjaka, i krajnje je vrijeme da se političari počnu brinuti o narodu kojeg zastupaju.
Ne gubim iz vida ni big picture i jasno mi je da za nasilje ima kontekst i obično uzrok. To ne opravdava nasilje, ali daje putokaz kako da ga se riješimo.

Problem vehabijskog terora će se riješiti :
a.) kada Bošnjaci budu jednakopravni u BiH uzimjući u obzir i Srbiju i Hrvatsku, što će omogućiti konačni završetak rata na našim prostorima tj. kada Bošnjaci dobiju minimalne uvjete za nesmetan barem minimalan politički, gospodarski i kulturni razvitak
b.) nakon političkog rješenja slijedi izgradnja sigurnosne strukture koja će biti u stanju da ili rehabilitira (njihove obitelji resocijalizira) ili kazni (potencijalne napadače) ili uništi (direktne počinitelje) ekstremne elemente vehabijskog tipa

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 07:12 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Mnogo smaras bistrik.Sa Hrvatima ili bez njih,mi vas cekamo.
No se spremi i izadji biraj mjesto za megdana.
Sledeci put nece biti autobusa za blatnjave bule i slinavu balavurdiju.
Ti bednice polazis od toga da ako Hrvati ne bi iskoristili svoju sansu da se otcepe(a sto ne bi valjda jedino da su maloumni)vi bi pobedili-SRBE?
Ja stvarno ne znam sta vi to jos cekate?
Hajde.
Jednom sam te vec pitao,znas li ti uopste sta je rat kako to pocinje i kako se stvari razvijaju i sve ostalo?
Tvoj problem je sto ti i ostali tvoji mudzosi sebe dozivljavate kao nekakav narod ravan narodima u okruzenju.A vi to niste.
Vi ste obican go qrac.
Eto tako da ti kazem.
I to slinav.
Pa vas ne spasavaju ni Hrvati iz HBa sve da bi hteli sa vama protiv nas.
Tek da se i Hrvatska direktno umesa mi bi tad bili u problemu a Srbija bi se onda morala direktnije umesati.
Glupi ste.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 08:53 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Bistrik je napisao/la:
a.) kada Bošnjaci budu jednakopravni u BiH uzimjući u obzir i Srbiju i Hrvatsku, što će omogućiti konačni završetak rata na našim prostorima tj. kada Bošnjaci dobiju minimalne uvjete za nesmetan barem minimalan politički, gospodarski i kulturni razvitak

Pa ko vam je prepreka ovome? Napravite nekakvu svoju administrativno teritorijalnu jedinicu na kojoj imate sto posto vlasti i razvijajte se.

Citat:
Evo tvoje definicije terrorizma :
politički/vjerski cilj kao motiv i zastrašivanje ili stvaranje atmosfere straha u široj populaciji kao željena posljedica
politički/vjerski cilj - etnički i vjerski čista srpsko-pravoslavna država i zastrašivanje i atmosfera straha da se stvori željena posljedica bijega ...

To što neko provodi organizirani državni terrorizam, a neko pojedinačne akte - to je sada druga tema, a ima veze sa bezbroj razloga.

Za tebe je vjerojatno terorizam samo neki izdvojeni pojedinačni akt u samoproglašenim mirnodopskim uvjetima.

Tamo gdje je linija razdvajanja mutna, definicija nejasna ili je netko namjerno muti jedino je bitna perspektiva iz koje ljudi promatraju. A 99,99% ljudi će ti reć da je to što podmećeš za terorizam zapravo otvoreni građanski rat, s razlogom, jer na način na koji ti to radiš termine možeš razvlačit i oduzimat im značenje do besvijesti. Zapadni svijet se jasno opredijelio prema konceptu terorizma.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 09:20 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Još jedan zanimljiv termin:
Citat:
Passive Terrorism - (Passive + Terrorism) is an, inert or quiescent behavior towards terrorism; an inaction, non-reaction, non-participation, non-involvement in countering terrorism. Passive terrorism describes a behavior of general public or government which silently allows the spread or promotion of terrorism by turning a blind eye or tolerating terrorism. Passive terrorism prevails when there is no deliberate effort or decision to either counter it or raise voice against it.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 09:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 19:35
Postovi: 309
Kao što rekoh :kava

Citat:
Također je izvršena i premetačina po kući ubijenog. Pretpostavlja se da je motiv ovoga ubistva koristoljublje s obzirom na to da je Alić primao njemačku penziju te je živio sam.

_________________
I don't hate you, I'm just not necessarily excited about your existence


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 09:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10
Postovi: 1060
Lokacija: Sarajevo
Citat:
Mnogo smaras bistrik.Sa Hrvatima ili bez njih,mi vas cekamo.


Znači nećete ovaj put napasti. Jel to strah u kostima ? :zubati

Citat:
No se spremi i izadji biraj mjesto za megdana.


Vidim čita se "Gorski vijenac". :zubati

Citat:
Sledeci put nece biti autobusa za blatnjave bule i slinavu balavurdiju.


Ionako ste samo za kamere glumili u Srebrenici. Daj brate ne stidite se

:zubati

Citat:
Ti bednice polazis od toga da ako Hrvati ne bi iskoristili svoju sansu da se otcepe(a sto ne bi valjda jedino da su maloumni)vi bi pobedili-SRBE?


Razmatranje vojno-političke strategije u jednoj rečenici :ucelo

Citat:
Ja stvarno ne znam sta vi to jos cekate?


Pa vas :smajl007

Citat:
Hajde.


Veli se "Ajde" na srpskom ... Znaš ono, ajde jano, ajde dušo ... :zubati

Citat:
Jednom sam te vec pitao,znas li ti uopste sta je rat kako to pocinje i kako se stvari razvijaju i sve ostalo?


Nemam pojma imam 5 godina i nisam još pošao u školu. U kojem razredu se to uči ?

Citat:
Tvoj problem je sto ti i ostali tvoji mudzosi sebe dozivljavate kao nekakav narod ravan narodima u okruzenju.


Tebi su svi Bošnjaci mundžosi ... "Mnogo si pametan i obavešten".
Da - nismo vam ravni - vladali smo nad vama 500 godina, a vi radili na našim imanjima.

Citat:
A vi to niste.


I ja velim ... :zubati

Citat:
Vi ste obican go qrac.


Svi obrezani su goli odavde do Amerike ( tamo se i kršćani obrezuju). Znaš zašto ? Zato što je i Isus Krist bio obrezan ...

Citat:
Eto tako da ti kazem.


Hvala.

Citat:
I to slinav.


Kako slinav ? Kod nas je samo nos slinav :neznam

Citat:
Pa vas ne spasavaju ni Hrvati iz HBa sve da bi hteli sa vama protiv nas.


Nek se bratja Hrvati ne miješaju - dosta od njih. To nije njihov sukob, hoš da ljudi izginu, pa da ih još manje bude ...

Citat:
Tek da se i Hrvatska direktno umesa mi bi tad bili u problemu a Srbija bi se onda morala direktnije umesati.


Nema sad Hrvatska, ima samo NATO !

Citat:
Glupi ste.


Hvala profesore Einstein !

:nanana

Preporučam ti da se više ne javljaš - pokvarit ćeš savez Srba i Hrvata u BiH, pošto bi Hrvati mogli prokužiti da im saveznici nisu baš najbistriji ...

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 10:00 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Samo se ti majmunisi.Svaka vam se pise.Sva *** koja ste izasrali ce te pojesti.I pre ste imali NATO.Imali ste i Hrvate iz BiH.I Hrvatsku.I bracu od Somalije do Iraka.Pa ste arlaukali potpisuj alija ..
Sad nemate nista od toga pa ni NATO.
Vi ste u regionalnom okviru saka bestidnih ocajnika sludjena islamom i bezizlaznim polozajem u koji ste se sami uvalili jer ste mislili da ste ravni okolnim narodima.
Videla zaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu.
Smece.
Prljavi iscedak iz rane na hriscanskom telu ostao od islamskog noza.To ste vi.
Kao sto volim da kazem.Uzivacu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 10:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Bistrik je napisao/la:

Znači nećete ovaj put napasti. Jel to strah u kostima ? :zubati

Za koji *** bi vas napadali. Vi ste nezadovoljni situacijom, ne mi. Mi imamo RS.

I kada se RS bude osamostalila, da bi to sprečili, vi ste ti koji ćete morati da napadnete i budete agresori.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 10:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10
Postovi: 1060
Lokacija: Sarajevo
Citat:
Pa ko vam je prepreka ovome? Napravite nekakvu svoju administrativno teritorijalnu jedinicu na kojoj imate sto posto vlasti i razvijajte se.


Jest pa da vi stavite granične prijelaze ka EU kod Mostara i Kiseljaka...

Prvo nova preraspodjela teritorija i novi ustav + jednaka prava za Bošnjake u RH, pa ćemo biti savez 3 republike ...Dotada ... :pepam

Citat:
Zapadni svijet se jasno opredijelio prema konceptu terorizma.


Svakako... Ali nije sukob civilizacija ...

Na listi su pored brojnih muslimanskih i katoličke IRA i ETA, protestantski LVF i slični, gomile komunista, Donjecka - Luganska Republika u Ukrajini, organizacije Sika, indijski kršćani, FARC u Kolumbiji, tamili itd. itd. itd.

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 10:02 
Offline

Pridružen/a: 22 ožu 2011, 00:44
Postovi: 1618
Lokacija: big shit
useless je napisao/la:

Pa ko vam je prepreka ovome? Napravite nekakvu svoju administrativno teritorijalnu jedinicu na kojoj imate sto posto vlasti i razvijajte se.

100% Bosne :bihzastava

_________________
Potpisi Alija neka je ko avlija!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 10:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Carmello Šešelj je napisao/la:
Bistrik je napisao/la:

Znači nećete ovaj put napasti. Jel to strah u kostima ? :zubati

Za koji *** bi vas napadali. Vi ste nezadovoljni situacijom, ne mi. Mi imamo RS.

I kada se RS bude osamostalila, da bi to sprečili, vi ste ti koji ćete morati da napadnete i budete agresori.


Baš ste im utjerali strah u kosti. Oni i danas misle da ćete ih opet napadati.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 10:06 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Bistrik je napisao/la:
Citat:
Pa ko vam je prepreka ovome? Napravite nekakvu svoju administrativno teritorijalnu jedinicu na kojoj imate sto posto vlasti i razvijajte se.


Jest pa da vi stavite granične prijelaze ka EU kod Mostara i Kiseljaka...

Prvo nova preraspodjela teritorija i novi ustav + jednaka prava za Bošnjake u RH, pa ćemo biti savez 3 republike ...Dotada ... :pepam

Citat:
Zapadni svijet se jasno opredijelio prema konceptu terorizma.


Svakako... Ali nije sukob civilizacija ...

Na listi su pored brojnih muslimanskih i katoličke IRA i ETA, protestantski LVF i slični, gomile komunista, Donjecka - Luganska Republika u Ukrajini, organizacije Sika, indijski kršćani, FARC u Kolumbiji, tamili itd. itd. itd.

Citam li ja da bi ti to trazio konsitutivnost Muslimana u Hrvatskoj?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 10:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10
Postovi: 1060
Lokacija: Sarajevo
Citat:
Za koji *** bi vas napadali. Vi ste nezadovoljni situacijom, ne mi. Mi imamo RS.

I kada se RS bude osamostalila, da bi to sprečili, vi ste ti koji ćete morati da napadnete i budete agresori.



Pričaj srpski da te ceo svet razume :zubati

a.) RS bez dogovora sa Bošnjacima ne može izaći iz BiH.
b.) Bošnjaci nikada neće biti agresori u Srebrenici, Bratuncu, Doboju, Foči, Vlasenici itd. itd. Svi na svoje ili zamjena. Ne misliš valjda da Bošnjake zanima tuđe. Tuđe nećemo, svoje nedamo.

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 10:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10
Postovi: 1060
Lokacija: Sarajevo
Citat:
Citam li ja da bi ti to trazio konsitutivnost Muslimana u Hrvatskoj?


Ne - ništa konstitutivnost, čuo si, RH je država hrvatskog naroda ...

Svi Bošnjaci koji potpišu lojalnost hrvatskoj državi i nisu islamisti - RH im treba državljanstvo.

razlog : da ne ostanemo u bantustanu kad se obnovi HZHB

Ili ovako ili nikako ...

Ne pada nam na pamet da nam stave granične prijelaze u Kiseljaku i Mostaru, pa da nas još maltretiraju kao strance ...

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 10:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Bistrik je napisao/la:
Citat:
Citam li ja da bi ti to trazio konsitutivnost Muslimana u Hrvatskoj?


Ne - ništa konstitutivnost, čuo si, RH je država hrvatskog naroda ...

Svi Bošnjaci koji potpišu lojalnost hrvatskoj državi i nisu islamisti - RH im treba državljanstvo.

razlog : da ne ostanemo u bantustanu kad se obnovi HZHB

Ili ovako ili nikako ...

Ne pada nam na pamet da nam stave granične prijelaze u Kiseljaku i Mostaru, pa da nas još maltretiraju kao strance ...


Ne pada mi na pamet da me jebu, reče kurva :smijeh

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 10:19 
Offline

Pridružen/a: 17 tra 2015, 19:31
Postovi: 931
Može konstitutivnost za Muslimane u RH u onih par sela kod Vojnića hahahahaha.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 10:19 
Offline

Pridružen/a: 22 ožu 2011, 00:44
Postovi: 1618
Lokacija: big shit
Bistrik je napisao/la:

Pričaj srpski da te ceo svet razume :zubati

a.) RS bez dogovora sa Bošnjacima ne može izaći iz BiH.
b.) Bošnjaci nikada neće biti agresori u Srebrenici, Bratuncu, Doboju, Foči, Vlasenici itd. itd. Svi na svoje ili zamjena. Ne misliš valjda da Bošnjake zanima tuđe. Tuđe nećemo, svoje nedamo.


Kakve veze imaju Bolestnjaci sa izlaskom RS iz BIH,o tome ce se se izjasniti gradjani RS na slobodnom i demokratskom referendumu koji ce se vjerovatno odrzati 2018 god

Bolestnjaci ako misle odrzati BIH morce napasti i biti agresori.Uostalom zar ovaj scenario nisamo gledali 1991-1995, danas su samo uloge zamjenjene jedina razlika je ta sto su srbi imali sa cim da brane Jugoslaviju a muslimani danas prete praznom puskom

_________________
Potpisi Alija neka je ko avlija!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 10:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Pogledajte kako su šugavci poletili da jučerašnje ubistvo u Kozarcu pripišu odmazdi za teroristički napad u Zvorniku. Čovjek se nije ni ohladio a oni krenuli sa jedenjem govana. Inače, još se ne zna ko je ubica jer je istraga u toku. Slično se desilo i prije pola godine/godinu, otvorili su identičnu temu a onda je utvrđeno da je ubica Bošnjak a oni ostali ko popišani. Bukvalno navijaju za ubijanje bošnjačkih povratnika kako bi ta ubistva pripisali Srbima.

http://forum.klix.ba/viewtopic.php?p=11340337#p11340337




Dvije osobe uhapšene zbog ubistva penzionera u Kozarcu, u toku i pretresi

Dvije osobe su uhapšene i trenutno su na saslušanju u prijedorskoj policiji zbog sumnje da imaju veze sa ubistvom sedamdesetčetverogodišnjeg Hasana Alića u zaseoku Dera kod Kozarca.

Kako je za Klix.ba Kazala Marija Matić, glasnogovornica Centra javne bezbjednosti Prijedor, u toku su pretresi i na više lokacija u gradu Prijedoru, a sa ciljem pronalaska predmeta koji bi se mogli dovesti u vezu sa ovim krivičnim djelom.
Koji je bio motiv ovoga ubistva trebalo bi biti poznato nakon saslušanja osumnjičenih.

Tijelo 74-godišnjaka je pronađeno u njegovoj kući jučer u poslijepodnevnim satima, i to sa ustrelnom ranom glave.

Navodno, u neposrednoj blizini Alićevog tijela pronađene su i hepo kocke i progorjeli tepih pa se sumnja da je ubica pokušao zapaliti kuću ubijenog kako bi prikrio cijeli slučaj.

Također je izvršena i premetačina po kući ubijenog. Pretpostavlja se da je motiv ovoga ubistva koristoljublje s obzirom na to da je Alić primao njemačku penziju te je živio sam.


http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /150504037


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 10:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
Bošnjaci jesu konstitutivni u RH samo se to tako ne zove nego se zove upisanošću u preambulu Ustava:

Citat:
Izmjenama Ustava Republike Hrvatske u preambuli su navedene sve nacionalne manjine među kojima i Bošnjaci.


http://www.uljppnm.vlada.hr/index.php?o ... &Itemid=16

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 10:29 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Bistrik je napisao/la:
Citat:
Citam li ja da bi ti to trazio konsitutivnost Muslimana u Hrvatskoj?


Ne - ništa konstitutivnost, čuo si, RH je država hrvatskog naroda ...

Svi Bošnjaci koji potpišu lojalnost hrvatskoj državi i nisu islamisti - RH im treba državljanstvo.

razlog : da ne ostanemo u bantustanu kad se obnovi HZHB

Ili ovako ili nikako ...

Ne pada nam na pamet da nam stave granične prijelaze u Kiseljaku i Mostaru, pa da nas još maltretiraju kao strance ...

I tako ode 100% islambih za-hrvatski pasos.
Jesi ti svestan uopste kolika je vasa inferiornost u odnosu na Srbe i Hrvate?
Jebo li te dragi Bog.
Ovo zahteva detaljnu analizu od strane Dzoni BG @Tuta i BBC.I novu temu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: TERORIZAM U BIH: Islamist napao policijsku postaju u Zvorniku!
PostPostano: 04 svi 2015, 10:31 
Offline

Pridružen/a: 17 tra 2015, 19:31
Postovi: 931
Jadni Bošnjaci. Jedini koji nemaju nacionalnu državu :P


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1265 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 51  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Aquinas_, Naša Kvačica, pomocnik kuhara i 505 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO