HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 09:16.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 03 srp 2015, 07:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
kak bi se reklo, falilo im kuveta :D

sad jel do visine, zraka, vode, atmosfere, ali sigurno je do amaterskih grešaka.



Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 03 srp 2015, 09:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Na Otoci prva utakmica prvog pretkola Lige Europe: Oimpic-Spartak Trnava 1:1.

Jako dobro, s obzirom da je u pitanju mnogo renomiraniji protivnik od ostalih u prvom pretkolu Lige Europe.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 06 srp 2015, 15:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Plavi traže rješenje: Utakmica zakazana u terminima zakupljenim za koncert Dine Merlina

06. juli 2015. u 15:08

Fudbalski klub Željezničar sasvim sigurno će igrati u drugom pretkolu Evropske lige. Vjerovatni protivnik Plavih s Grbavice bit će mađarski Ferencvaroš koji je u prvom susretu prvog pretkola remizirao s holandskim drugoligašem Go Ahead Eaglesima rezultatom 1:1, pa će vjerovatno u Mađarskoj ovjeriti plasman u drugo pretkolo i osigurati duel sa Željezničarom.

Voljom žrijeba Plavi će prvi duel s Mađarima igrati 16. jula u Budimpešti na stadionu Ferencvaroša, dok je revanš na rasporedu sedam dana kasnije, 23. jula na stadionu Asim Ferhatović Hase.
Kako je za 25. juli najavljen koncert velike pop zvijezde Dine Merlina, a naš najveći stadion zakupljen od 22. jula, Plavi bi mogli imati veliki problem. Željezničar ne može prijaviti drugi stadion za ovu utakmicu, a protivnici ne žele pomjeriti termin za 21. juli, pa su tako izabranici Milomira Odovića u velikom problemu.

"Teška je situacija, izuzetno teška. Mi smo već najavili da ćemo igrati na stadionu Asim Ferhatović Hase i sada ne možemo promijeniti stadion na kojem će se igrati utakmica. Iz CSR-a su nam savjetovali da se utakmica igra 21. jula, ali su iz Ferencvaroša poručili da im taj termin ne odgovara. Kontaktirali smo ih opet i pokušat ćemo zamijeniti domaćinstvo. Još uvijek čekamo odgovor", rekao je Šiljak.

Radiosarajevo.ba

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 06 srp 2015, 15:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Metemma je napisao/la:
Plavi traže rješenje: Utakmica zakazana u terminima zakupljenim za koncert Dine Merlina

06. juli 2015. u 15:08

Fudbalski klub Željezničar sasvim sigurno će igrati u drugom pretkolu Evropske lige. Vjerovatni protivnik Plavih s Grbavice bit će mađarski Ferencvaroš koji je u prvom susretu prvog pretkola remizirao s holandskim drugoligašem Go Ahead Eaglesima rezultatom 1:1, pa će vjerovatno u Mađarskoj ovjeriti plasman u drugo pretkolo i osigurati duel sa Željezničarom.

Voljom žrijeba Plavi će prvi duel s Mađarima igrati 16. jula u Budimpešti na stadionu Ferencvaroša, dok je revanš na rasporedu sedam dana kasnije, 23. jula na stadionu Asim Ferhatović Hase.
Kako je za 25. juli najavljen koncert velike pop zvijezde Dine Merlina, a naš najveći stadion zakupljen od 22. jula, Plavi bi mogli imati veliki problem. Željezničar ne može prijaviti drugi stadion za ovu utakmicu, a protivnici ne žele pomjeriti termin za 21. juli, pa su tako izabranici Milomira Odovića u velikom problemu.

"Teška je situacija, izuzetno teška. Mi smo već najavili da ćemo igrati na stadionu Asim Ferhatović Hase i sada ne možemo promijeniti stadion na kojem će se igrati utakmica. Iz CSR-a su nam savjetovali da se utakmica igra 21. jula, ali su iz Ferencvaroša poručili da im taj termin ne odgovara. Kontaktirali smo ih opet i pokušat ćemo zamijeniti domaćinstvo. Još uvijek čekamo odgovor", rekao je Šiljak.

Radiosarajevo.ba


Kakvi diletanti. Predsjedniku Želje je nabitnije da kara žene uokolo, boli ga kuki i zašta... :smijeh

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 06 srp 2015, 15:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
A dobro, bolje i to nego da halače i ide u Siriju :zubati

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 06 srp 2015, 15:18 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2014, 15:40
Postovi: 3307
Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
Slusajuci vas covjek bi pomsilio da je pola Bosne otislo u Siriju, kad ono 0,00016666667%.

_________________
A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 06 srp 2015, 16:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Kontaktirali smo i Centar za sport i rekreaciju u čijoj se nadležnosti nalazi stadion Asim Ferhatović Hase, a iz kojeg su nam poručili da razloga za zabrinutost nema.

"Nakon utakmice počet će pripreme za koncert i ja zaista ne vidim problem. Pa zar vi stvarno mislite da bismo mi ugrozili odigravanje utakmice. Ma dajte molim vas", rekla je Jasmina Polić, direktorica Centra za sport i rekreaciju za Radiosarajevo.ba.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 08 srp 2015, 08:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Skeptičan sam, da će nadoknaditi 2 gola razlike. :kava

Citat:
U prvoj službenoj utakmici sezone koja jedva da je i počela, nogometaši Zrinjskog doživjeli su neugodan 0:2 poraz kod armenskog Shiraka.

Zrinjski u Armeniji nije ličio na sebe. Mostarci su djelovali su beskrvno, bezvoljno, tromo. Znali su da ih čekaju teški uvjeti, velika nadmorska visina (1500 m) i vrućina, ali najbolji strijelac Zrinjskog Stevo Nikolić tvrdi da to nisu bili razlozi za lošu igru.

"Nisu uvjeti bili tako teški. Jeste visina od 1500 metara neuobičajena za igru, ali ne možemo se na to vaditi. Ni mi ne znamo što je bio problem. Nitko od nas ne zna razlog zašto smo onako odigrali. Sada je nezahvalno pričati o tome, ali svi smo dojma da smo izgubili od lošije ekipe. Uvjereni smo da smo bolji, i to za klasu, ali to je sada deplasirano kada izgubiš s dva gola razlike, bez da si postigao ijedan". kaže nam Nikolić.



Unatoč porazu, iz mostarskog tabora stižu optimistične najave da Zrinjski u uzvratu može izboriti rezultat koji bi ga odveo u drugo pretkolo. Slično razmišlja i Stevo Nikolić.

"Da smo dali gol puno bi nam značilo i bili nemjerljivo lakše igrati uzvrat. Ovako smo si sami zakomplicirali život i moramo iz petnih žila potegnuti kako bi prošli dalje. Zabrinjavajuće je što smo mi ekipa koja je dobra naprijed i koja svima može zabiti gol, no to nismo Shiraku. Ipak, vjerujemo da smo puno bolji i da ćemo proći dalje", dodao je Nikolić.

Zrinjski se u Armeniji suočio s problemom svih naših predstavnika koji u prvim pretkolima igraju protiv nepoznatih klubova iz egzotičnih zemalja.

"Problem je što je Shirak bio velika nepoznanica i nismo znali kako se spremiti za njega. Nismo imali dovoljno materijala za kvalitetnu analizu. Vidjeli smo samo jedan njihov prijateljski susret i neke starije utakmice, od prije pet ili šest mjeseci. Sve to nedovoljno je da bi se prostudirao protivnik. Nismo znali s kim imamo posla sve dok nismo istrčali na teren", zaključio je Stevo Nikolić.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 08 srp 2015, 08:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35585
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Samo se sramote što ne priznaju da je stručni stožer nesposoban kao da je problem doći do snimke utakmica i informacija u 21st i doba interneta, čuj nisu znali s kim igraju ako si bolji nije ti potrebno ništa nego da istrčiš na teren i odigraš kako znaš.
Druga je stvar što su oni izgledali kao izgubljeni naručito obrana.
Vidim da su glavno nabili cijenu karti na 10km kao da dolazi neki ozbiljan klub, pa koji mazohist će platiti toliko da gleda kako se pate i kako ih razvaljuje seoski klub s nogometnih margina Europe.
Umjesto da spuste barem cijenu ulaznica da privuku gledatelje i nešto pokušaju uz atmosferu, ovako ću vjerojatno to sramoćenje kao i većina Mostaraca pratiti na tv.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 08 srp 2015, 11:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Filipović bi vas mogao obradovati.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 08 srp 2015, 13:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6803
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
I ja sam vrlo sumnjičav u prolaz Zrinjskog.
Pratio sam svaku europsku utakmicu i ne pamtim da smo ikada nadoknadili rezultat iz prve utakmice.
Nije se ni trener još uvijek snašao,često mijenja igrače i sustav igre,nikako da se ustali.
Nije se ostvarila ni moja želja da postignu zgoditak u gostima pa će trebati krenuti napadački odmah na početku,a temperatura je predviđena 'samo' 33 stupnja.
Utakmica počinje u 19:30 uz izravan prijenos na BHT1.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 08 srp 2015, 14:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
kiler je napisao/la:
I ja sam vrlo sumnjičav u prolaz Zrinjskog.
Pratio sam svaku europsku utakmicu i ne pamtim da smo ikada nadoknadili rezultat iz prve utakmice.
Nije se ni trener još uvijek snašao,često mijenja igrače i sustav igre,nikako da se ustali.
Nije se ostvarila ni moja želja da postignu zgoditak u gostima pa će trebati krenuti napadački odmah na početku,a temperatura je predviđena 'samo' 33 stupnja.
Utakmica počinje u 19:30 uz izravan prijenos na BHT1.


Da je bio u gol u gostima, siguran bio bih stoposto u prolaz.
Šabanska su oni ekipa, samo se mudro postavili u prvoj tekmi - Zrinjski igrao i imao posjed lopte (jalovo), oni kontrirali i čekali greške obrane, koja je ionako bila katastrofalna.

Ovako, 2:0 se ne može lako nadoknaditi niti protiv neke malo uigranije amaterske ekipe, a kamoli protiv kakvih-takvih profesionalaca.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 09 srp 2015, 08:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Danas je dan D. U 19:30 uzvratna utakmica na stadionu pod Bijelim Brijegom.

Upad 10 kerma, prenosi BHT.

Citat:
U četvrtak navečer nogometaši mostarskog Zrinjskog pokušat će napraviti pothvat i izboriti drugo pretkolo Europske lige, unatoč 0:2 porazu iz prve utakmice kod armenskog Shiraka.

U momčadi Zrinjskog vlada optimizam da mogu pobijediti Shirak s tri ili više golova razlike, a optimizam temelje na uvjerenju da su bolji od armenskog predstavnika, bez obzira na taj vrlo neugodan poraz prošlog četvrtka.

“Očekuje nas težak zadatak s obzirom da Shirak ima prednost od dva gola i nije primio pogodak na svom terenu. Ipak, gajimo optimizam i nadu da možemo dostići tu prednost. U prvoj utakmici primili smo golove zbog vlastitih pogrešaka i zato ako budemo maksimalno disciplinirani možemo postići dva ili više golova te izboriti plasman u drugi krug”, kazao je trener Vinko Marinović na press konferenciji uoči ove utakmice.

Mostarci imaju svoj plan kako napasti Shirak koji, dakako, neće otkriti javnosti, ali ono što ne moraju skrivati je želja da ne odigraju onako lošu utakmicu kao u Armeniji.

“U Armeniji smo odigrali jalovo, možda najjalovije otkako sam ja u klubu. Imali smo posjed lopte, šokirali smo se koliko smo imali bolju statistiku, ali nismo stvorili konkretne prilike. Imamo velik zaostatak i to moramo stići. Dosta puta smo pokazali karakter i očekujemo od sebe i cijele ekipe da to uradimo i sutra. Bit će teško, jer će se oni zatvoriti, ali moramo tražiti visoku pobjedu”, istaknuo je najbolji strijelac Zrinjskog Stevo Nikolić.

Zrinjski bi trebao biti jači u odnosu na prvu utakmicu, jer će za sastav konkurirati Zakarić, Mešanović i Radulović. Pitanje je hoće li krenuti od početka jer nisu u optimalnoj fizičkoj formi, ali Marinoviću trebaju svi igrači kako bi napao Armence.

Istovremeno, mora se čuvati njihovih kontranapada, jer samo jedan primljeni pogodak bacio bi domaćina u bezizlaznu situaciju.

“Shirak se s dva igrača koja su dosta brza i kući se orijentirao na kontranapad, pa očekujem da isto igraju i u Mostaru. U Armeniji smo im ostavljali puno prostora jer smo željeli zabiti gol, pa na tom planu moramo biti oprezni”, istaknuo je trener Zrinjskog.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 09 srp 2015, 09:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35585
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ne bi ovo nadoknadili ni protiv Turbine iz Jablanice a ne Shiraka.
Imaju onu dvojicu crnaca u napadu koji uopće nisu loši tako da će nam sigurno zabiti koji iz kontre.
Obrana im izgleda ozbiljno i uigranost za razliku od naše, iako smo imali posjed nismo stvorili niti jednu ozbiljnu izigranu priliku.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 09 srp 2015, 10:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
malo je reći da sam razočaran sa Zrinjskim, fakat su slabiji bili, kao lafo držali loptu pa pogriješe kao zadnji levati,... nisu mogli niti zaprijetiti ozbiljnije, a onda sam nakon drugog gola prestao gledat jer su fakat levati i takve su golove i primili da ih nisam mogao više gledat.

ako su se onda usrali, evo im prilike na domaćem terenu da se pokažu, ali kontam da ovi znaju kako se valja po terenu, a i znaju zabiti iz kontre, ono malo što sam odgledao djelovali su ozbiljnije od naših, zato mrka kapa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 09 srp 2015, 10:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
bumbar92 je napisao/la:
malo je reći da sam razočaran sa Zrinjskim, fakat su slabiji bili, kao lafo držali loptu pa pogriješe kao zadnji levati,... nisu mogli niti zaprijetiti ozbiljnije, a onda sam nakon drugog gola prestao gledat jer su fakat levati i takve su golove i primili da ih nisam mogao više gledat.

ako su se onda usrali, evo im prilike na domaćem terenu da se pokažu, ali kontam da ovi znaju kako se valja po terenu, a i znaju zabiti iz kontre, ono malo što sam odgledao djelovali su ozbiljnije od naših, zato mrka kapa.


Ili im je kladionica platila. Ne možeš vjerovati, koje greške su pravili. Golmanu ispada lopta i kiksa kao amater, zadnja linija ispadne k'o budale kod prvog gola. :smajl006

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 09 srp 2015, 10:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
:D sve opcije su izgledne, ali ono je prirodni spontani levatluk.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 09 srp 2015, 10:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35585
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ma Dujković uplatio koju markicu na Shiraka =))

Gledam malo Transfermarkt cijela ekipa Shiraka vrijedi duplo manje 2,9mil €, onaj crnac u napadu Bijelokošćanin Bougouhi vrijedi 300k € vidi se da se radi o solidnom igraču tek su mu 23 godine.
Najbolji igrač im je onaj zadnji vezni Hakobyan, dobar i mlad 22 godine a vrijednost mu je 375k €.
Potom ovaj Srbin Stamenković, kako momak iz Beograda završi u nedođiji Gyumria, on im drži obranu 275k €.
To im je okusnica ekipe plus još onaj drugi Bjelokošćanin Diarrassouba.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 09 srp 2015, 20:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
storaB je napisao/la:
Filipović bi vas mogao obradovati.


Odličan igrač. :zrinjski1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 09 srp 2015, 20:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Šteta za Zrinjski.

Rekoh ja vama za Filipa. Još ako ga natjerate da redovno trenira, jedan od 3 najbolja tehničara u ligi. Slobodnjaci su njegov zaštitni znak.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 09 srp 2015, 20:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35585
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Hebem mu sve uvijek moramo glupo ispasti, opet nas crnjo izigra.
Umjesto da malo stanu na loptu do produžetaka oni se ko amateri prepuste atmosferi.
Stvarno šteta puno su bolji od Shiraka ali džabe ti kad na gostovanje ideš nonšalantno i onda se izvlačiš iz nemoguće situacije.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 09 srp 2015, 21:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
storaB je napisao/la:
Šteta za Zrinjski.

Rekoh ja vama za Filipa. Još ako ga natjerate da redovno trenira, jedan od 3 najbolja tehničara u ligi. Slobodnjaci su njegov zaštitni znak.


Kakav slobodnjak. :klanjam

S tribine se vidjelo, kako je pod devedesetku smjestio loptu.

Šteta. Zrinjski je bolja ekipa od ovih.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH predstavnici u Europi 2015
PostPostano: 09 srp 2015, 21:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6803
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Ma ovo je definitivno ispušten prolaz u prvoj utakmici.
Još ne mogu vjerovati od kakve debilne ekipe smo ispali. :ucelo

Previše je snage utrošeno da bi se stigao rezultat i onda nas nokautiraju kad je već koncentracija nam pala,samo se čekao zadnji sučev zvižduk.
Još jedno ispadanje u zadnjim trenucima utakmice,tužni niz se nastavlja... :placipicka

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO