HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 11:17.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8511 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 341  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 06 lis 2015, 19:28 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
Vladimir RUS je napisao/la:
Imao je i SDS jaku političku figuru i to čak dvije (Karadžića i Čavića), no to ništa puno ne odmaže SDS-u, niti pomaže niti odmaže pošto SDS je jak bio Karadžić, Čavić, Bosić ili neko četvrti na čelu te stranke, pošto ljudi koji glasaju za SDS glasaju za stranku, ne za pojedinca, dok sa druge strane ako Dodik recimo ode sa čela SNSD-a propašće i sama stranka jer su činovnici te stranke sudbinu svoje stranke usko povezali vsudbinu svoje stranke sa političkom sudbinom svoga Vođe. Iskreno, da sam ja SNSD-ovac ili simpatizer SNSD-a ja bih se zapitao za budućnost svoje stranke, jer je neizvjesna dokle god se SNSD poistovjećuje sa jednim čovjekom. Kao da SNSD nema više kadrova koji bi mogli da zauzmu glavno mjesto na čelu partije. :neznam

Igor Radijičić se nešto busa, malo busa, malo se sakrije, pušta bradu, pa se opet busa i opet se sakrije. To je ujedno najozbiljniji kandidat za zamjenu u slučaju Dodikovog pada i on se boji svoga gazde. Ostale neću ni da spominjem, ne smiju ni da pisnu gazdi.

Ako je partijsko jednoumlje i jednoumlje u društvu jedino što Dodik ima da ponudi građanima RS onda blago se našim "neprijateljima" kako unutrašnjim, tako i spoljnim jer neće imati težak zadatak. Dovoljno je samo da ućutkaju jednog čovjeka i ućutkali su cijelu RS pošto je ovaj svu moć skoncentrisao u svoje ruke. Poslije mu đavo kriv kad Incko počne da mlatara sa papirima za internu jedokratnu upotrebu štampanim u OHR-u. :zubati

Samo što onaj SDS i ovaj nisu ista stranka,samo ime je ostalo.Ovo je preobraćeni SDS,finansiran od zapada,da radi što sad radi u Sarajevu.Jedino muslimani prizeljkuju reakcije OHR, i intervenciju Incka,od tebe me ne čudi da se pališ na to,ali dzabe.Koristio bi on to davno,nema od toga više ništa.Zna on dobro da to ne bi niko sproveo,a njemu blamaza ne treba.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 06 lis 2015, 19:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Svarog je napisao/la:
Rus , kako tumacis hvalenje SDS - a na sva usta , od strane Alijinog sina Bakira ?
Zasto su mu toliko prirasli srcu ?

Mislis li da se varam kada mislim, da ono sto njemu / njima pase , nama ne pase sigurno ?
PS.
Kada nikako izborima nisu mogli na vlast , SDS i bratja su odlucili da zatraze Bakirovu pomoc...Platice mu interesima sopstvenog naroda .
Ja to zovem izdajom. Ko to ne vidi , ili je supak , ili corav kod ociju ?
Mislim da si ti ovo drugo.

Citat:
SAZNAJEMO: Dodik više puta zvao ministre SzP, a krivicu o "izdaji" svaljuje na novinare i RTRS?!

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik svakodnevno zajedno sa svojim partijskim istomišljenicima javno optužuje Savez za promjene, naročito lidere SDS-a Mladena Bosića i PDP-a Mladena Ivanića, da su izdajnici i da u zajedničkim institucijama BiH rade na štetu interesa Republike Srpske, a tajno ,daleko od očiju javnosti, šalje razne misionare i poziva telefonom na "jedinstvo" visokopozicionirane kadrove Saveza za promjene.

slika

Kako BN TV saznaje, Dodik je u više navrata upućivao takve pozive, prije svega kadrovima SDS-a. U tim razgovorima, kako otkriva jedan od sagovornika, Dodik traži spuštanje tenzija i uspostavljanje zajedničkog nastupa dvije najjače stranke u Republici Srpskoj.

Na pitanje - zar će razgovarati sa izdajnicima, Dodik je rekao da on nema ništa s tim, navodeći da to rade novinari RTRS-a bez njegovog znanja!?

Dodik je pozive upućivao i ranije ministru bezbjednosti BiH Draganu Mektiću, nakon optužbi koje je na njegov (Dodikov) račun iznio bivši ambasador u Rusiji Gordan Milinić.

Dodik, prema tvrdnjama našeg izvora, obećava da neće biti posebnog skupštinskog zasjedanja na kome se treba raspravljati, po zahtjevu SNSD, štetan rad srpskih predstavnika u zajedničkim organima BiH, ukoliko čelnici Saveza za promjene pristanu na "jedinstvo".

Prema nasem izvoru Dodik u tim “tajnim razgovorima” čak i priznaje da kadrovi Saveza za promjene u Sarajevu dobro rade svoj posao i da su "javni napadi” stvar politike.

U više navrata je ponavljao da RTRS ne gleda i da ne zna šta oni rade, navodeći ”da postoje ljudi i postoje novinari".

Da Dodik sprema ponovo neku igranku pokazuje i današnji poziv liderima stranaka u Republici Srpskoj da lično dođu na sastanak u Palatu Republike Srpske, zaboravši da je te iste samo do prije nekoliko sati nazivao izdajnicima i pozivao na njihov linč.

Izvor: http://www.rtvbn.com/360661/SAZNAJEMO-Dodik-vise-puta-zvao-ministre-SzP-a-krivicu-o-izdaji-svaljuje-na-novinare-i-RTRS

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 06 lis 2015, 19:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Svarog je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Izvor: http://www.rtvbn.com/360248/Rusi-Dodik-tezak-600-miliona-dolara

Opa, Miki. Biće zanimljivo kad Dodik padne sa vlasti. To će biti spektakl neuporedivo veći od hapšenja Sanadera. Jedva čekam taj trenutak. :biceovodobro

Hajmo kladionica. Koliko vi biste dali Dodiku? 5? 10? 15 ili 20 godina? Više?

Dolaze veoma interesantni dani za Republiku Srpsku. :)

Stavljas sliku te gnjide Krsmanovica i pricas o dolasku interesantnih dana za Republiku Srpsku ?!
Ovdje si vec glup .
PS
Koji ti je qurazz ? Nije u pitanju derbi Zvezde i Partizana , nego Srpska .

Hvala, dijelimo obostrano mišljenje.

To reci Dodiku i "njegovima" koji su prvi počeli sa time i koji mjesecima (pa i godinama unazad ako hoćeš) optužuju opoziciju i njihove pristalice za tobožnju izdaju. Pa nije ni čudo zašto je podijelio Srpsku. Pa upravo je on svojim izjavama natjerao ljude ili da ga fanatično vole do te mjere da sve druge i svako drugo mišljenje "mrze" ili da ga smatraju odbojnim i jedva čekaju da mu vide leđa jer čovjek je uspio da "razjebe" sve ono što su vlasti prije njega mukotrpno stvarale. Počevši od jedinstva naroda pa sve do jedinstva boraca i drugih kategorija u društvu. Dodik je sve to izokrenuo naopačke, posvađao je borce, posvađao je studente, posvađao sav narod i to se najbolje odražava na prošlim izborima kojima se vidjelo do koje mjere je uspio društvo da podjeli. Na pola.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 06 lis 2015, 19:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
storaB je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Svima je poznato kako Dodik dobija izbore. Uspomoć Pavića i Đokića (uspomoč lijeve i dasne štake). :zubati


A Ivanić uz pomoć bošnja koji ne vole Srpsku. :laugh

Ivaniću Bošnjaci pomogli mnogo nisu, kao ni Hrvati Željki Cvijanović, ali zato Dodiku Pavić i Đokić jesu itekako pomogli jer bez njih Dodik nebi ni bio u mogućnosti da ima parlamentarnu većinu i to opet krhku.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 06 lis 2015, 20:00 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
Bošnjaci nisu pomogli Ivaniću???Bez njihovih glasova on bi izgubio.Presudni su bili tih 30-ak hiljada glasova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 06 lis 2015, 20:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
chubura je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Imao je i SDS jaku političku figuru i to čak dvije (Karadžića i Čavića), no to ništa puno ne odmaže SDS-u, niti pomaže niti odmaže pošto SDS je jak bio Karadžić, Čavić, Bosić ili neko četvrti na čelu te stranke, pošto ljudi koji glasaju za SDS glasaju za stranku, ne za pojedinca, dok sa druge strane ako Dodik recimo ode sa čela SNSD-a propašće i sama stranka jer su činovnici te stranke sudbinu svoje stranke usko povezali vsudbinu svoje stranke sa političkom sudbinom svoga Vođe. Iskreno, da sam ja SNSD-ovac ili simpatizer SNSD-a ja bih se zapitao za budućnost svoje stranke, jer je neizvjesna dokle god se SNSD poistovjećuje sa jednim čovjekom. Kao da SNSD nema više kadrova koji bi mogli da zauzmu glavno mjesto na čelu partije. :neznam

Igor Radijičić se nešto busa, malo busa, malo se sakrije, pušta bradu, pa se opet busa i opet se sakrije. To je ujedno najozbiljniji kandidat za zamjenu u slučaju Dodikovog pada i on se boji svoga gazde. Ostale neću ni da spominjem, ne smiju ni da pisnu gazdi.

Ako je partijsko jednoumlje i jednoumlje u društvu jedino što Dodik ima da ponudi građanima RS onda blago se našim "neprijateljima" kako unutrašnjim, tako i spoljnim jer neće imati težak zadatak. Dovoljno je samo da ućutkaju jednog čovjeka i ućutkali su cijelu RS pošto je ovaj svu moć skoncentrisao u svoje ruke. Poslije mu đavo kriv kad Incko počne da mlatara sa papirima za internu jedokratnu upotrebu štampanim u OHR-u. :zubati

Samo što onaj SDS i ovaj nisu ista stranka,samo ime je ostalo.Ovo je preobraćeni SDS,finansiran od zapada,da radi što sad radi u Sarajevu.Jedino muslimani prizeljkuju reakcije OHR, i intervenciju Incka,od tebe me ne čudi da se pališ na to,ali dzabe.Koristio bi on to davno,nema od toga više ništa.Zna on dobro da to ne bi niko sproveo,a njemu blamaza ne treba.

Ni ovaj SNSD nije isti kao onaj SNSD. Ovaj je takođe preobraćen, kako stranka, tako i njen lider. Od zapadnih plaćenika postali su patriote preko noći. Od "tenkista" koji nsu sa muslimanima i SFOR-om došli na vlast u Srpskoj, do danas zaštitnika interesa RS. Zanimljiva transformacija, reklo bi se.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 06 lis 2015, 20:10 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
Vladimir RUS je napisao/la:
chubura je napisao/la:
Samo što onaj SDS i ovaj nisu ista stranka,samo ime je ostalo.Ovo je preobraćeni SDS,finansiran od zapada,da radi što sad radi u Sarajevu.Jedino muslimani prizeljkuju reakcije OHR, i intervenciju Incka,od tebe me ne čudi da se pališ na to,ali dzabe.Koristio bi on to davno,nema od toga više ništa.Zna on dobro da to ne bi niko sproveo,a njemu blamaza ne treba.

Ni ovaj SNSD nije isti kao onaj SNSD. Ovaj je takođe preobraćen, kako stranka, tako i njen lider. Od zapadnih plaćenika postali su patriote preko noći. Od "tenkista" koji nsu sa muslimanima i SFOR-om došli na vlast u Srpskoj, do danas zaštitnika interesa RS. Zanimljiva transformacija, reklo bi se.

Da,tada je SDS vodio politiku koju sad vodi SNSD,tada je ispravnu politiku vodio SDS.Bolje postati patriota,iako nisi bio,nego izdajnik od bivšeg patriote.zar ne?A ko je SNSD-u platio da se preobrati,da nisu mozda Rusi? :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 06 lis 2015, 20:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
chubura je napisao/la:
Bošnjaci nisu pomogli Ivaniću???Bez njihovih glasova on bi izgubio.Presudni su bili tih 30-ak hiljada glasova.

Ne možeš spriječiti ljude da glasaju za koga hoće, to je demokratija, kao što ne možeš spriječiti Hrvate da glasaju za Željku Cvijanović. Šta da se radi, sindrom Komšića. Ni meni se to ne sviđa nikako, ali ni Vođi, pogotovu kada gubi. Da je njegova ljubimica pobjedila siguran sam da mu to što drugi glasaju za njegove pijune nebi smetalo nimalo.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 06 lis 2015, 20:16 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
Vladimir RUS je napisao/la:
chubura je napisao/la:
Bošnjaci nisu pomogli Ivaniću???Bez njihovih glasova on bi izgubio.Presudni su bili tih 30-ak hiljada glasova.

Ne možeš spriječiti ljude da glasaju za koga hoće, to je demokratija, kao što ne možeš spriječiti Hrvate da glasaju za Željku Cvijanović. Šta da se radi, sindrom Komšića. Ni meni se to ne sviđa nikako, ali ni Vođi, pogotovu kada gubi. Da je njegova ljubimica pobjedila siguran sam da mu to što drugi glasaju za njegove pijune nebi smetalo nimalo.

Jeste,ali ipak su presudili ti glasovi.Za Zeljku ne bi ni mogli presuditi hrvatski glasovi,jer da su svi glasali za nju to je oko 5000 glasova.A na kraju krajeva bošnjački glasovi koji su presudili za Ivanića su većina iz inostranstva poštom,ljudi koji ni ne zive u RS.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 06 lis 2015, 20:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
chubura je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Ni ovaj SNSD nije isti kao onaj SNSD. Ovaj je takođe preobraćen, kako stranka, tako i njen lider. Od zapadnih plaćenika postali su patriote preko noći. Od "tenkista" koji nsu sa muslimanima i SFOR-om došli na vlast u Srpskoj, do danas zaštitnika interesa RS. Zanimljiva transformacija, reklo bi se.

Bolje postati patriota,iako nisi bio,nego izdajnik od bivšeg patriote.zar ne?A ko je njih platio da se preobrate,da nisu mozda Rusi? :zubati

Dali postoji kakav patriotmetar koji mjeri nivo patriotizma kod ljudi? :zubati

Bolje ne mućkati nikako jer prevrljivim ljudima teško je vjerovati.

Ja i moji stavovi su poznati i od prije. Treći (hrvatski) entitet i televizija da - jer mi glupo da i Hrvati nemaj svoj entitet i svoj televizijski kanal, a imali su ga prije nego što genijalci iz OHR-a ga nisu ukinuli, OHR - neprijatelj i okupator kojem je davno isteklo vrijeme za odlazak iz ove zemlje. Što prije odu, to ćemo prije početi razmišljati svojom glavom, Bošnjaci - neprijatelji i konkurencija, ali možemo sa njima sarađivati da ne bismo oboje nastradali zarobljeni u vremenu prošlosti i stagnacije. Amerika - neprijatelj sa kojim sam na oprezu, a koji može doprinijeti razvoju, EU - bivši napredni svijet, a danas avet prošlosti i raspadajući leš od koga samo možemo učiti samo od Njemačke kada je u pitanju ekonomija, Rusija - prijatelj Srbija i srpskog naroda i globalni balanser.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 06 lis 2015, 20:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Gledam um ovog Vladimira, SDSovac i mladomusliman, isti mentalni sklop... glupo i bezobrazno... tuga...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 06 lis 2015, 20:27 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
Izdajica.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 06 lis 2015, 20:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Citat:
Dodik pozdravio dogovor SDA i SBB-a

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da će Federacija BiH, dogovorom koji su postigli lideri SDA i SBB, dobiti stabilnu vlast, čime će Republika Srpska imati partnera u FBiH.

slika

"Do sada obično to nismo imali. Ta vrsta priče da se stabilizuje FBiH me raduje i ne ulazim u detalje njihovog dogovora", rekao je Dodik novinarima u Banjaluci.

Prema njegovim rječima, svako stabilizovanje entiteta je u funkciji realizacije Dejtonskog sporazuma u njegovom iskonskom obliku.

"Sva ova priča koja se čuje u vezi sa prenosom nadležnosti na nivou BiH nije dejtonska priča. Stvarni subjekti u BiH, odnosno jedini pravi subjekti u BiH su entiteti, koji mogu shodno Ustavu i Dejtonu, da se dogovore šta će se raditi na nivou BiH", naglasio je Dodik.

On je rekao da za takve stavri do sada Srpska nije imala partnera u FBiH, dodajući da će tim dogovorom FBiH dobiti stabilnu vlast i da će se moći dogovarati onako kako je to Ustavom predviđeno.

Izvor: http://www.rtvbn.com/360616/Dodik-pozdravio-dogovor-SDA-i-SBB-a

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 06 lis 2015, 20:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
Metemma je napisao/la:
Gledam um ovog Vladimira, SDSovac i mladomusliman, isti mentalni sklop... glupo i bezobrazno... tuga...

Što. Nije on budala kakvih je kod vas više od pametnih.
Rekli Ugari knjazu Mihajlu: hoš uzet to Neretve i Vrbasa, a on reko - hoću.
Reko Tuđman Slobi: hoš uzet to Neretve i Vrbasa a Slobo reko - hoću.

Hoćete ***.

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 06 lis 2015, 23:56 
Offline

Pridružen/a: 06 lis 2015, 23:34
Postovi: 216
Ovaj SDS je meni smiješan, kakvi su ljudi u vrhu te stranke, Bosić i kompanija koja bi se prodala za za par fotelja. Žestoko pljuvanje BN-a po Dodiku i SNSD-u je jedini razlog što su dobili dosta glasova na izborima, ali sreća nisu pobijedili. I u SNSD-u ima raznog šljama ali su bolja opcija od ovih likova iz SDS-a svakako.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 07 lis 2015, 00:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10158
Lokacija: Banja Luka
Kum Bečo je napisao/la:
Metemma je napisao/la:
Gledam um ovog Vladimira, SDSovac i mladomusliman, isti mentalni sklop... glupo i bezobrazno... tuga...

Što. Nije on budala kakvih je kod vas više od pametnih.
Rekli Ugari knjazu Mihajlu: hoš uzet to Neretve i Vrbasa, a on reko - hoću.
Reko Tuđman Slobi: hoš uzet to Neretve i Vrbasa a Slobo reko - hoću.

Hoćete ***.


Eto te Ruse , ti i Kum Beco ste na istoj ( njegovoj) strani .
Cestitam . :zubati

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 07 lis 2015, 00:48 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Što je više kleveta i laži Dodik nam je miliji i draži.

Ne napadaju oni Dodika,oni napadaju Republiku Srpsku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 07 lis 2015, 15:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Metemma je napisao/la:
Gledam um ovog Vladimira, SDSovac i mladomusliman, isti mentalni sklop... glupo i bezobrazno... tuga...

I ja gledam tebe i ne vidim ništa osim bota koji je izgubio i ono malo svježine i inteligencije u svojim komentarima što si nekad imao. No ne brini, nisi mnogo izgubio pošto po tom, pitanju nisi ni imao šta da izgubiš.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 07 lis 2015, 15:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Брчак je napisao/la:
Ovaj SDS je meni smiješan, kakvi su ljudi u vrhu te stranke, Bosić i kompanija koja bi se prodala za za par fotelja. Žestoko pljuvanje BN-a po Dodiku i SNSD-u je jedini razlog što su dobili dosta glasova na izborima, ali sreća nisu pobijedili. I u SNSD-u ima raznog šljama ali su bolja opcija od ovih likova iz SDS-a svakako.

Dodik se prodaje za kilogram zlata i bruka se zbog jednog ili dva politički nedozrela čovjeka. Gdje ćeš jeftinije prodaje. Ja da sam na njegovom mjestu ja bih podnio skupštini prijedlog zakona o vanrednim parlamentarnim izborima i zatim poslije usvajanja zakona i stupanja istog na snagu, raspisao parlamentarne izbore. Neuporedivo mu je bolje to nego da mu vlada i svaka akcija u skupštini zavisi od trabanata zrelih za penzionerske dane.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 07 lis 2015, 15:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Svarog je napisao/la:
Kum Bečo je napisao/la:
Što. Nije on budala kakvih je kod vas više od pametnih.
Rekli Ugari knjazu Mihajlu: hoš uzet to Neretve i Vrbasa, a on reko - hoću.
Reko Tuđman Slobi: hoš uzet to Neretve i Vrbasa a Slobo reko - hoću.

Hoćete ***.


Eto te Ruse , ti i Kum Beco ste na istoj ( njegovoj) strani .
Cestitam . :zubati

Bećo je luhkava lisica koji svaku priliku koristi da nam ga šukne do balčaka. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 07 lis 2015, 15:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
chat nick je napisao/la:
Što je više kleveta i laži Dodik nam je miliji i draži.

Ne napadaju oni Dodika,oni napadaju Republiku Srpsku.

U redu je, pokazao si se, zaslužio si sendvič. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 07 lis 2015, 16:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Još jedna afera u režiji don Milorada.

Citat:
Mile Radišić "otvorio dušu": Dodik u zgradu "Grand trejda" uložio 15 mil.KM

Ovih dana pojavio se audio snimak, koji kruži Beogradom i to u krugovima ljudi, bliskim vlastima Republike Srpske, a u kome je ispovijest odbjeglog Mila Radišića, koji se u Beograd sklonio kako ne bi išao na izdržavanje zatvorske kazne u trajanju od tri godine.

slika

Prema audio zapisu Radišić je "otvorio dušu" i otkrio mnoge "javne" tajne o kojima se u poslednje vrijeme sve glasnije priča u javnosti.

Tako, Mile Radišić na audio snimku, koji je očito snimio neko od njegovih prijatelja, objašnjava kako funkcioniše "korupcionaški" sistem u Republici Srpskoj i kako ministar finansija Zoran Tegeltija i njemu blizak tajkun Mladen Milanović Kaja planiraju da kupe Novu banku. Tegeltija i Kaja slove kao vođe i organizatori tzv. Mrkonjićkog kriminalnog klana", a Radišić govori i o njegovim vezama sa sudijama i tužiocima.

Tonski zapis:



Pored ovog, postoji još jedan audio snimak koji kruži u beogradskim krugovima, bliskim odbjeglom Milu Radišiću, gdje on detaljno govori o odnosima i poslovnoj saradnji sa kumom Miloradom Dodikom, koji je i predsjednik Republike Srpske, a izražava i ogorčenje kumovim (Dodikovim) ponašanjem. Radišić kuma (Dodika) smatra najodgovornijim što je presuđen na tri godine zatvora.

Na tom snimku, Radišić tvrdi i da je njegov sin Renato jedini iskreni i pravi prijatelj Dodikovom sinu Igoru i najavljuje da će Renato biti kum na vjenčanju Igoru, što ukazuje da je audio zapis nastao prije svadbe Dodikovog sina, koja se desila prije par mjeseci.

Radišić optužuje Dodika da maksimalno iskorištava svoje stranačke kolege, prijatelje i kumove, navodeći da je i sam žrtva "Dodikovih spletki".

"Dodik je nepredvidiv", priča Radišić i dodaje da je on (Radišić) osuđen za zloupotrebe u Medicinskoj elektronici, nakon što je bio kod "kuma (Dodika) na slavi, gdje mu je ukazana velika čast da sjedi u neposrednoj blizini patrijarha".

Zanimljiva je i Radišićeva opaska na sudski proces koji Milorad Dodik vodi protiv Mladena Bosića, gdje on izražava čuđenje što je Bosić među dokazima dostavio i dokumentaciju o Dodikovom švercu naftom i cigaretama tokom rata, jer je to, kako je rekao, "sitan kriminal u odnosu na mnogo krupnije afere u koje je umiješan Milorad Dodik".

Na audio snimku čuju se i detalji o izgradnji zgrade "Grand trejd" u Banjaluci, gdje Radišić otkriva da je cijela "operacija" izvedena preko Građeviskog preduzeća "Krajina" i da je Dodik u izgradnju te zgrade uložio 15 miliona KM. Prema njegovom kayivanju, to je urađeno tako što je Radišić osobama bliskim Dodiku prodao građevinsko zemljište u vrijednosti 15 miliona KM, a koje je prethodno kupio za 100 hiljada KM.

Sve to, prema Radišiću, je izvedeno preko Dodikovih bliskih ljudi, Ljube Čubića i Čičiča.

Radišić se čudi što novi vlasnici nisu ništa gradili na zemljištu koje je plaćeno "astronomskom" sumom i za što je obezbjedio sve potrebne uslove za gradnju. Na pitanje sagovornika - da li nakon svega ima neku obavezu prema Dodiku, jer nema dokumenata i dokaza da je investirao novac u zgradu "Grand trejda",u koju je trebala da se useli kompanija "M:tel", Radišić odgovara da se ne mogu negirati "Dodikovih 15 miliona".

On se se dalje začuđeno pita - koliko novca ima Dodik kada je spreman "olako da žrtvuje i odrekne se svojih 15 miliona maraka". Radišić vjeruje da će, uprkos problemima, kompanija "M:tel" ipak da kupi poslovni prostor u njegovoj zgradi u Banjaluci, jer bi to, kako kaže, garantovalo sigurnost njegovoj porodici.

Mile Radišić, za koga je svojevremeno predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik tvrdio da je uspješan biznismen, nalazi se u bjekstvu, čime je odložio odlazak na izdržavanje zatvorske kazne u trajanju od tri godine zbog zloupotreba akcijama Medicinske elektronike. U javnosti se najavljuje i mogućnost da je Radišić spreman i na nagodbu sa sudskim organima da čak svjedoči o raznim aferama, kao i poslovima koje je obavljao sa kumom Dodikom.

Izvor: http://www.rtvbn.com/360736/Mile-Radisic-otvorio-dusu-Dodik-u-zgradu-Grand-trejda-ulozio-15-milKM

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 07 lis 2015, 16:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Citat:
Mnoge ptičice su odlučile da propjevaju

Ministar finansija Republike Srpske Zoran Tegeltija izjavio je danas da se nikada nije bavio "sivom zonom“, niti privatizacijom banaka, već da obavlja poslove u ime Vlade Republike Srpske. Opozicija ukazuje na novu aferu u Srpskoj.

slika

"Nikada se neću baviti sivom zonom. Ne bavim se prisluškivanjem nikoga, posebno ne ljudi koji se u ovom trenutku nalaze u vrlo teškoj životnoj situaciji", rekao je Tegeltija u izjavi novinarima u Banjaluci.

Kaže da nije slušao audiosnimak koji se pojavio u nekim medijima, na kojem, navodno, odbjegli banjalučki biznismen Mile Radišić objašnjava kako funkcioniše "korupcionaški" sistem u Republici Srpskoj i kako ministar finansija Zoran Tegeltija i njemu blizak tajkun Mladen Milanović Kaja planiraju da kupe Novu banku.

Na tom snimku, Tegeltija i Kaja slove kao vođe i organizatori tzv. "Mrkonjićkog kriminalnog klana", a Radišić govori i o njegovim vezama sa sudijama i tužiocima.

"Volio bih da vidim šta sam to pogriješio. Ne bavim se poslovnim politikama banaka, niti privatizacijom banaka i to nije predmet mog interesovanja", naveo je Tegeltija.

Šef Kluba poslanika SDS-a Vukota Govedarica tvrdi da su "mnoge ptičice odlučile da propjevaju“.

Smatra da mnogi ljudi, da bi zaštitili sebe od odgovornosti, morat će da kažu kako se nešto dešavalo, a čime treba da se bave istražni organi.

Ističe da se mora provesti istraga o detaljima iznesenim na ovom snimku.

Poslanik NDP-a Dragan Čavić smatra da je ovaj audiosnimak nova afera u Republici Srpskoj "papak 2“.

"Sad će opet MUP loviti onog ko je sve to tajno snimio", rekao je Čavić ističići da, ako su tačne informacije koje su sadržaj ovog snimka, onda se radi o vrlo teškim kvalifikacijama.

Izrazio je sumnju da će i u ovom slučaju uslijediti optužbe da se radi o montiranom snimku, kojim se žele srušiti "režim u Srpskoj“.

Izvor: http://www.rtvbn.com/360755/Mnoge-pticice-su-odlucile-da-propjevaju

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 07 lis 2015, 16:41 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
I to sve iz BN kuhinje :zubati Pa Vlado,pa nemoj ti o botovima,pa ti si bot na b92,čitam redovno :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 07 lis 2015, 16:49 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
Vladimir RUS je napisao/la:
Još jedna afera u režiji don Milorada.

Citat:
Mile Radišić "otvorio dušu": Dodik u zgradu "Grand trejda" uložio 15 mil.KM

Ovih dana pojavio se audio snimak, koji kruži Beogradom i to u krugovima ljudi, bliskim vlastima Republike Srpske, a u kome je ispovijest odbjeglog Mila Radišića, koji se u Beograd sklonio kako ne bi išao na izdržavanje zatvorske kazne u trajanju od tri godine.

slika

Prema audio zapisu Radišić je "otvorio dušu" i otkrio mnoge "javne" tajne o kojima se u poslednje vrijeme sve glasnije priča u javnosti.

Tako, Mile Radišić na audio snimku, koji je očito snimio neko od njegovih prijatelja, objašnjava kako funkcioniše "korupcionaški" sistem u Republici Srpskoj i kako ministar finansija Zoran Tegeltija i njemu blizak tajkun Mladen Milanović Kaja planiraju da kupe Novu banku. Tegeltija i Kaja slove kao vođe i organizatori tzv. Mrkonjićkog kriminalnog klana", a Radišić govori i o njegovim vezama sa sudijama i tužiocima.

Tonski zapis:



Pored ovog, postoji još jedan audio snimak koji kruži u beogradskim krugovima, bliskim odbjeglom Milu Radišiću, gdje on detaljno govori o odnosima i poslovnoj saradnji sa kumom Miloradom Dodikom, koji je i predsjednik Republike Srpske, a izražava i ogorčenje kumovim (Dodikovim) ponašanjem. Radišić kuma (Dodika) smatra najodgovornijim što je presuđen na tri godine zatvora.

Na tom snimku, Radišić tvrdi i da je njegov sin Renato jedini iskreni i pravi prijatelj Dodikovom sinu Igoru i najavljuje da će Renato biti kum na vjenčanju Igoru, što ukazuje da je audio zapis nastao prije svadbe Dodikovog sina, koja se desila prije par mjeseci.

Radišić optužuje Dodika da maksimalno iskorištava svoje stranačke kolege, prijatelje i kumove, navodeći da je i sam žrtva "Dodikovih spletki".

"Dodik je nepredvidiv", priča Radišić i dodaje da je on (Radišić) osuđen za zloupotrebe u Medicinskoj elektronici, nakon što je bio kod "kuma (Dodika) na slavi, gdje mu je ukazana velika čast da sjedi u neposrednoj blizini patrijarha".

Zanimljiva je i Radišićeva opaska na sudski proces koji Milorad Dodik vodi protiv Mladena Bosića, gdje on izražava čuđenje što je Bosić među dokazima dostavio i dokumentaciju o Dodikovom švercu naftom i cigaretama tokom rata, jer je to, kako je rekao, "sitan kriminal u odnosu na mnogo krupnije afere u koje je umiješan Milorad Dodik".

Na audio snimku čuju se i detalji o izgradnji zgrade "Grand trejd" u Banjaluci, gdje Radišić otkriva da je cijela "operacija" izvedena preko Građeviskog preduzeća "Krajina" i da je Dodik u izgradnju te zgrade uložio 15 miliona KM. Prema njegovom kayivanju, to je urađeno tako što je Radišić osobama bliskim Dodiku prodao građevinsko zemljište u vrijednosti 15 miliona KM, a koje je prethodno kupio za 100 hiljada KM.

Sve to, prema Radišiću, je izvedeno preko Dodikovih bliskih ljudi, Ljube Čubića i Čičiča.

Radišić se čudi što novi vlasnici nisu ništa gradili na zemljištu koje je plaćeno "astronomskom" sumom i za što je obezbjedio sve potrebne uslove za gradnju. Na pitanje sagovornika - da li nakon svega ima neku obavezu prema Dodiku, jer nema dokumenata i dokaza da je investirao novac u zgradu "Grand trejda",u koju je trebala da se useli kompanija "M:tel", Radišić odgovara da se ne mogu negirati "Dodikovih 15 miliona".

On se se dalje začuđeno pita - koliko novca ima Dodik kada je spreman "olako da žrtvuje i odrekne se svojih 15 miliona maraka". Radišić vjeruje da će, uprkos problemima, kompanija "M:tel" ipak da kupi poslovni prostor u njegovoj zgradi u Banjaluci, jer bi to, kako kaže, garantovalo sigurnost njegovoj porodici.

Mile Radišić, za koga je svojevremeno predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik tvrdio da je uspješan biznismen, nalazi se u bjekstvu, čime je odložio odlazak na izdržavanje zatvorske kazne u trajanju od tri godine zbog zloupotreba akcijama Medicinske elektronike. U javnosti se najavljuje i mogućnost da je Radišić spreman i na nagodbu sa sudskim organima da čak svjedoči o raznim aferama, kao i poslovima koje je obavljao sa kumom Dodikom.

Izvor: http://www.rtvbn.com/360736/Mile-Radisic-otvorio-dusu-Dodik-u-zgradu-Grand-trejda-ulozio-15-milKM

Radišić u audio izjavi za RTRS demantuje da je bilo šta od ovog izjavio http://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=170938 lazu Vlado,lazu :zubati


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8511 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 341  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Aquinas_, crni_bombarder, korne, Naša Kvačica, Patriota, pomocnik kuhara i 496 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO