HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 21:50.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 607 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Hrvatska u kvalifikacijama za EP 2016?
Prva u skupini 52%  52%  [ 16 ]
Druga u skupini 39%  39%  [ 12 ]
Treća u skupini (najbolja treća u kvalifikacijama) 0%  0%  [ 0 ]
Treća u skupini (doigravanje i prolaz) 3%  3%  [ 1 ]
Treća u skupini (doigravanje i ispadanje) 3%  3%  [ 1 ]
Četvrta u skupini 0%  0%  [ 0 ]
Peta u skupini 0%  0%  [ 0 ]
Šesta u skupini 3%  3%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 31
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 15 lis 2015, 17:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Zadnji redci su me podsjetili na jednu genijalnu izjavu jednog upucenog koji dobro vidi sto se dogadja i nije ovca, dakle kaze taj upuceni da je nas najveci problem ako repka napravi dobar rezultat ili nedaj boze osvoji prvenstvo jer tada ce se potpuno zamaskirati kako je repka unistena i opljackana .
Valjda je htio reci da ce tada mase popusit foru, pasti na to sto se napravio rezultat i onda ce samo inteligentni i upuceni znati kako je sve devastirano i tako ce nestati dovljno kriticne mase za nuzne promjene , bez cega ce hr nogomet nastaviti nazadovati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lis 2015, 11:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35951
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Vatreni protiv ostatka Ex-Yu: Hrvatska je sama bolja od svih reprezentacija bivše države

Posljednjim uspješnim zaključenjem kvalifikacija, Hrvatska je i egzaktnim pokazateljem ostvarila više nastupa na EP i SP od svih zemalja zajedno nastalih na prostoru bivše Jugoslavije! Deveti plasman Hrvata strši kao trend u odnosu na četiri vize Srbije (jednu uz Crnu Goru), tri Slovenije i jednu Bosne i Hercegovine - ukupno osam!

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lis 2015, 11:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
I to još uništena i opljačkana, šta bi tek bilo da nije toga, Hravti su nevjerovatno talentirani za nogomet, unatoč vodstvu koje ne radi ništa, naprotiv samo radi na svojim privatnim interesima na uštrb reprzentacije, mi smo bolji od onih s kojima smo zajedni krenuli, ne samo bolji nego bolji od svih njih zajedno, nevjerovatan talentnt i pod hitno moramo smijeniti nogometnu mafiju koja nas je dovela do toga da se takav rezultat napravi sam od sebe i da se takav talent ne ostvari u potpunosti , nogomet je aktivnost kojom seintezivno bavi čitav sijet, u koji se ulažu ogromna sredstva, ali kao što vidimo unatoč vodstvu, naš nogomet je sam od sebe u vrhu svijeta.
I zato treba prestati sa teorijama zavjere kako je naš nogomet ičija zasluga jer naš nogomet je posljedica bogom danog talenta i zato treba odjebati dogmatike koji podržavaju rad dosadašnjih vodstava kao da su s ovi s neba pali, nego se treba pouzdati u bogom dani talent i moliti Boga da nam podari što više talenata i odjebati nogometnu mafiju s razlikom u prihodima i imovini kao što je pisalo na Indeksu,


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 19 lis 2015, 19:34 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Evo sad je malo jasnije zašto su neprijatelji žestoko nagazali čovjeka koji je jedini trener koji se direktno sukobio sa mamićevim igračkim investicijama u Dinamo, škartao ih zbog nediscipline bez da trepne i radio isključivo u intersu struke i svog trenerskog posla, evo zašto su neprijatelji naparavili nečuven čin u povijesti i optužili čovjeka za budući kriminal koji će po njima tek počininti i zašto su nahuškali debile, huligane i prema Hrvatskoj indiferentne, na Antu Čačića.
Citat:
Ante Čačić: Pozivati na bojkot reprezentacije je svojevrsni čin veleizdaje!

- Učlanio sam se u HDZ 1989. godine. Učinio sam to zbog ideje o neovisnoj Hrvatskoj i moja se jedina politička aktivnost svela u izlasku na izbore i glasanju za HDZ! Ne za hadezeovce, nego za HDZ, za Tuđmanovu ideju o sveopćoj pomirbi i hrvatskoj samostalnosti...

Citat:
– Kroz nogomet se vodi politika, to je činjenica, umjesto da se kod nas politika potrudi da osigura kvalitetnu infrastrukturu, red i mir na stadionima. Žalosno je da nemamo adekvatan stadion po europskim mjerilima, a reprezentacija nam je od zadnjih 11 velikih natjecanja nastupila čak na devet. Dinamo zadnjih deset godina igra u skupinama europskih natjecanja, sve su to fantastični dosezi za malu zemlju poput naše. Ali, za razliku od pokojnog predsjednika dr. Franje Tuđmana, nijedna dosadašnja vlada nije to prepoznala, niti je težila poboljšati infrastrukturu. K tome, situacija postaje opasna kad se dopušta huliganski način ponašanja i to se ne sankcionira, kad nagovaranja na bojkot reprezentacije postaju normalna pojava. Gledajte, nenormalno je da skupina izgrednika napravi nered u Italiji zbog kojih je kažnjen HNS, pa se onda dogodi i “svastika” na praznom Poljudu i HNS bude drastično kažnjen od Uefe, a uzročnici svega toga ostali su nekažnjeni ili nisu još ni pronađeni! Čak je bivši predsjednik države pronašao opravdanje za huliganizam, to je nečuveno! Ili izjave našeg premijera da ga nogomet ne zanima. Nevjerojatno, nogomet nam je najbolji promidžbeni artikl, a njega to ne zanima!? Pa što ga onda zanima?


http://www.vecernji.hr/nogomet/ante-cac ... tu-1031330


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 22 lis 2015, 10:14 
Online

Pridružen/a: 26 sij 2010, 11:13
Postovi: 649
zaba1111 je napisao/la:
Evo sad je malo jasnije zašto su neprijatelji žestoko nagazali čovjeka koji je jedini trener koji se direktno sukobio sa mamićevim igračkim investicijama u Dinamo, škartao ih zbog nediscipline bez da trepne i radio isključivo u intersu struke i svog trenerskog posla, evo zašto su neprijatelji naparavili nečuven čin u povijesti i optužili čovjeka za budući kriminal koji će po njima tek počininti i zašto su nahuškali debile, huligane i prema Hrvatskoj indiferentne, na Antu Čačića.
Citat:
Ante Čačić: Pozivati na bojkot reprezentacije je svojevrsni čin veleizdaje!

- Učlanio sam se u HDZ 1989. godine. Učinio sam to zbog ideje o neovisnoj Hrvatskoj i moja se jedina politička aktivnost svela u izlasku na izbore i glasanju za HDZ! Ne za hadezeovce, nego za HDZ, za Tuđmanovu ideju o sveopćoj pomirbi i hrvatskoj samostalnosti...

Citat:
– Kroz nogomet se vodi politika, to je činjenica, umjesto da se kod nas politika potrudi da osigura kvalitetnu infrastrukturu, red i mir na stadionima. Žalosno je da nemamo adekvatan stadion po europskim mjerilima, a reprezentacija nam je od zadnjih 11 velikih natjecanja nastupila čak na devet. Dinamo zadnjih deset godina igra u skupinama europskih natjecanja, sve su to fantastični dosezi za malu zemlju poput naše. Ali, za razliku od pokojnog predsjednika dr. Franje Tuđmana, nijedna dosadašnja vlada nije to prepoznala, niti je težila poboljšati infrastrukturu. K tome, situacija postaje opasna kad se dopušta huliganski način ponašanja i to se ne sankcionira, kad nagovaranja na bojkot reprezentacije postaju normalna pojava. Gledajte, nenormalno je da skupina izgrednika napravi nered u Italiji zbog kojih je kažnjen HNS, pa se onda dogodi i “svastika” na praznom Poljudu i HNS bude drastično kažnjen od Uefe, a uzročnici svega toga ostali su nekažnjeni ili nisu još ni pronađeni! Čak je bivši predsjednik države pronašao opravdanje za huliganizam, to je nečuveno! Ili izjave našeg premijera da ga nogomet ne zanima. Nevjerojatno, nogomet nam je najbolji promidžbeni artikl, a njega to ne zanima!? Pa što ga onda zanima?


http://www.vecernji.hr/nogomet/ante-cac ... tu-1031330


Hrvatska ima odlican stadion-Poljud i porezne obveznike bi sigurno manje kostalo sminkanje istog koji ima svrhu i posjetu nego ulupavanje stotina milijuna eura u novi stadion gradu koji ga napuni jednom u pet godina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 23 lis 2015, 10:14 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
zaba1111 je napisao/la:
Zadnji redci su me podsjetili na jednu genijalnu izjavu jednog upucenog koji dobro vidi sto se dogadja i nije ovca, dakle kaze taj upuceni da je nas najveci problem ako repka napravi dobar rezultat ili nedaj boze osvoji prvenstvo jer tada ce se potpuno zamaskirati kako je repka unistena i opljackana .
Valjda je htio reci da ce tada mase popusit foru, pasti na to sto se napravio rezultat i onda ce samo inteligentni i upuceni znati kako je sve devastirano i tako ce nestati dovljno kriticne mase za nuzne promjene , bez cega ce hr nogomet nastaviti nazadovati.


Ja isto ne mogu nikako progutat ovu njihovu logiku. Mene iskreno zanimaju samo rezultati, a inzistirat na tome da su katastrofalni, da je sve pokradeno i devastirano može samo dogmatik. A to im je glavni argument. Kako to može stajat nakon što je Dinamo u LP i igra nikad bolje, a repka klasika dobri rezultati uz dosad neviđene sabotaže. Majke mi, ne kužim. :neznam

Maminja nek rješavaju institucije, libo me. Pod pretpostavkom da je samo SDP u stanju nešto poduzet protiv njega, imali su sada 4 godine, kako ništa nisu uspjeli? Jovanović je krenuo u boj odmah nakon izbora.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 23 lis 2015, 10:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
useless je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:
Zadnji redci su me podsjetili na jednu genijalnu izjavu jednog upucenog koji dobro vidi sto se dogadja i nije ovca, dakle kaze taj upuceni da je nas najveci problem ako repka napravi dobar rezultat ili nedaj boze osvoji prvenstvo jer tada ce se potpuno zamaskirati kako je repka unistena i opljackana .
Valjda je htio reci da ce tada mase popusit foru, pasti na to sto se napravio rezultat i onda ce samo inteligentni i upuceni znati kako je sve devastirano i tako ce nestati dovljno kriticne mase za nuzne promjene , bez cega ce hr nogomet nastaviti nazadovati.


Ja isto ne mogu nikako progutat ovu njihovu logiku. Mene iskreno zanimaju samo rezultati, a inzistirat na tome da su katastrofalni, da je sve pokradeno i devastirano može samo dogmatik. A to im je glavni argument. Kako to može stajat nakon što je Dinamo u LP i igra nikad bolje, a repka klasika dobri rezultati uz dosad neviđene sabotaže. Majke mi, ne kužim. :neznam

Maminja nek rješavaju institucije, libo me. Pod pretpostavkom da je samo SDP u stanju nešto poduzet protiv njega, imali su sada 4 godine, kako ništa nisu uspjeli? Jovanović je krenuo u boj odmah nakon izbora.



Kako ti je nejasno, prvo empirijski dokaži da dinamo bez Mamića nebi bio još bolji, tj bolji nego ikad, pa onda nešto tvrdi jer u suprotnom, znači bez empirijskih dokaza ,to je tek vjerovanje, a vjerniku tumačiti logiku je bespredmetno ili možda bolje rečeno, bez empirijskih dokaza Dinamova dobra igra je tek teorija zavjere, a teoritačari zavjere su mahom debili.
Ja mislim da bi ti sad trebalo biti jasnije.

A to što SDP nije riješio Mamića ustavri samo govori kako mu oni drže ljestve, a HDZ ko HDZ , lopvksi i potkupljiv, i samo zato Mamić nije u zatvoru,a još kontrolira i medije i pravosuđe, a to samo dogmatici ne mogu shvatiti.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 607 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO