HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 07:14.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5064 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 203  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 09 vel 2016, 21:28 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Gledan danas na dnevniku, gospon Azimov najavljuje drasticno povecan broj ruskih turista ove godine, te organizranje ucestalih letova Zagreb-Moskva.

Zanimljiv interview

Poznajete li predsjednika Putina osobno?

- Predsjednik Putin je potpisao vjerodajnice. Predao mi ih je ministar vanjskih poslova Lavrov, takva je kod nas praksa. Jedan sam od veterana Ministarstva vanjskih poslova. Rekao sam vam, 43 godine sam profesionalni diplomat. Cijeli život služim Sovjetskom Savezu i Rusiji, ali ja sam Uzbek. S Putinom sam se sretao kad sam bio veleposlanik, stalni predstavnik u OESS-u u Beču. On često dolazi u naše Ministarstvo.

Lavrova znate dobro?

- Lavrov je istaknuti i iskusni diplomat, koji radi na dobrobit ne samo Rusije, nego i cijelog svijeta. Putin i Lavrov govore istim jezikom. Potpuno se razumiju. Kad mi je ministar Lavrov predavao vjerodajnice, na svečanost smo namjeravali pozvati i veleposlanika Hrvatske u Moskvi. No, nažalost, vaš veleposlanik, Igor Pokaz, napustio je Rusiju prije toga, u lipnju prošle godine. Već sedam mjeseci Hrvatska nema veleposlanika u Rusiji. Mi ne razumijemo - zašto? To je neuobičajeno... Rusija je bitna za Hrvatsku. Mi nudimo prijateljstvo i suradnju. Razumijemo i poštujemo izbor Hrvatske prema Europskoj uniji i NATO-u. I vi i mi smo Slaveni. To nije nevažno. Imamo puno zajedničkoga. Vi ste u NATO-u i Europskoj uniji, ali mora biti neki prostor i za - Rusiju...

Vaše, rusko Veleposlanstvo u Zagrebu, čini mi se, dobro je ekipirano...

- Jako dobro. Imam ovdje više od dvadeset vrsnih diplomata. To vam pokazuje koliko ste nam važni. Ja volim Hrvatsku. Svakog jutra imam sastanak sa svojim diplomatima. Svaki taj sastanak počinjem riječima: ‘Volimo i poštujemo ovu državu’. Nikad nećemo napraviti nikakvu štetu hrvatskom narodu. Naš cilj je razvitak odnosa u interesu i na dobrobit hrvatskog i ruskog naroda. Ne želim kazati da Hrvatska ovisi o ruskoj nafti i plinu, ali činjenica je da 60% toga dolazi iz Rusije. No, ne odgovara nam što ruski plin i nafta dođu u Hrvatsku kroz treće ruke, iz drugih država. Ja želim direktnu vezu i u tome. Bit će vam to jeftinije. Želim da ovdje budu predstavništva Gazproma i Rosnjefta.

Poznajete li naše političare?

- Vrlo poštujem vašu predsjednicu gospođu Grabar-Kitarović. Kad sam došao u Hrvatsku, gospođa predsjednica me primila, imali smo jako dug, zanimljiv i stručan razgovor. Smatram, u vašoj državi jednu od najvažnijih uloga ima vaša pametna i sposobna predsjednica. Rekao sam: ‘Gospođo predsjednice, kao veleposlanik i predstavnik svog predsjednika, radit ću samo ono što je na dobrobit i u interesu hrvatskog naroda. Molim, dajte nam priliku da to realiziramo’.

Imate li već priliku to realizirati?

- Još ne u punoj mjeri. Posljednjeg desetljeća vidi se pad razvoja rusko-hrvatskih odnosa, u svim područjima. Nisam slučajno poslan tu kako bih dao što veću dinamiku našim odnosima. Prije nego što su nam uvedene sankcije robna razmjena je iznosila oko dvije milijarde dolara. Moja je namjera dovesti razmjenu do tri, pa i četiri milijarde dolara.

Kolika je vrijednost robne razmjene upravo sada?

- Zbog djelovanja sankcija, na žalost, opala je čak za 40 posto. Dakle, iznosi samo oko jednu milijardu i 200 milijuna dolara. Osim voća i ribe, kupujemo od vas i medicinske preparate, lijekove. Volimo i vašu kozmetiku. Tekstilne i kožne proizvode. Zainteresirani smo naručivati od vas i brodove.

Male ili velike?

- I jedne i druge. Nažalost, u zadnje vrijeme je opao i broj ruskih turista u Hrvatskoj. Ne samo zbog toga što je Hrvatska uvela vizni režim, nego i zato što je Hrvatska dio tog sankcijskog režima. Mi smo veliki patrioti pa nam to smeta. Kad sam trebao dobiti novi veleposlanički mandat ponudili su mi u Ministarstvu tri države: dvije lake i jednu tešku - Hrvatsku. Lavrov mi je rekao: ‘Anvar, idi u Hrvatsku’. Došao sam. Moram, nastojim zaustaviti taj negativan trend odnosa.

http://www.zabranjeni.hr/ekskluzivni-inte ... -/1515048/

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 09 vel 2016, 21:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10155
Lokacija: Banja Luka

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 09 vel 2016, 21:38 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Gospon Azimov, kapa dole.



Veleposlanik Ruske Federacije u Republici Hrvatskoj Anvar Azimov položio cvijeće na grob prvog Predsjednika Republike Hrvatske Franjo Tuđmana




Po dolasku u Zagreb novi Veleposlanik Ruske Federacije u Republici Hrvatskoj Anvar Azimov iz zračne luke smjesta je krenuo na groblje Mirogoj, gdje je položio cvijeće na grob prvog Predsjednika Republike Hrvatske Franjo Tuđmana.

slika

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 10 vel 2016, 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58
Postovi: 2352
Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
Ја ružnije, a praktičnije, vozilo ne vidjeh skoro.
Ruski ŠERP



Joj da mi je jedno ovako da se kurčim po gradu

_________________
Za dobar zivot nije rodjen svako


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 11 vel 2016, 22:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Narkobossov „udar“ na Rusiju



slika



Amerikanska podguzna muva š kategorije na listu nepoželjnih Rusa u Crnoj Gori koji imaju i zabranu ulaska na teritoriju ove nekad dične i Rusima hipernaklonjene a danas privatne narkodržave u vlasništvu ovog katila, dodao i ime ruskog predsednika, gospodina Vladimira. Pamtite Rusi jer ako dođe dan da se konji opet sedlaju a taj dan doživi i ovaj nesoj, ovog žohara i istrošenog kurtona pod obavezno zgazite čizmom da ni *** ne ostane iza njega.


Опширније: http://rs-lat.sputniknews.com/analize/2 ... z3ztceHhzJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 18 vel 2016, 17:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
http://lat.ruskarec.ru/economics/2016/0 ... oza_567811

Široka lepeza ruskog izvoza
15. februar 2016. Ana Kučma
Nafta i gas nisu jedini proizvodi koje Rusija izvozi. Asortiman izvoza posebno je proširen i uvećan posle pada vrednosti ruske rublje.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 18 vel 2016, 18:04 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Agathonikos je napisao/la:
Narkobossov „udar“ na Rusiju



slika



Amerikanska podguzna muva š kategorije na listu nepoželjnih Rusa u Crnoj Gori koji imaju i zabranu ulaska na teritoriju ove nekad dične i Rusima hipernaklonjene a danas privatne narkodržave u vlasništvu ovog katila, dodao i ime ruskog predsednika, gospodina Vladimira. Pamtite Rusi jer ako dođe dan da se konji opet sedlaju a taj dan doživi i ovaj nesoj, ovog žohara i istrošenog kurtona pod obavezno zgazite čizmom da ni *** ne ostane iza njega.


Опширније: http://rs-lat.sputniknews.com/analize/2 ... z3ztceHhzJ


Citan da se rusko veleposlanstvo u Srbiji opet oglasilo o mogucnosti da Srbija udje u NATO, te da bi u tom slucaju priznali Kosovo.Jel' to tocno.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 18 vel 2016, 18:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Agathonikos je napisao/la:
Narkobossov „udar“ na Rusiju



slika



Amerikanska podguzna muva š kategorije na listu nepoželjnih Rusa u Crnoj Gori koji imaju i zabranu ulaska na teritoriju ove nekad dične i Rusima hipernaklonjene a danas privatne narkodržave u vlasništvu ovog katila, dodao i ime ruskog predsednika, gospodina Vladimira. Pamtite Rusi jer ako dođe dan da se konji opet sedlaju a taj dan doživi i ovaj nesoj, ovog žohara i istrošenog kurtona pod obavezno zgazite čizmom da ni *** ne ostane iza njega.


Опширније: http://rs-lat.sputniknews.com/analize/2 ... z3ztceHhzJ

Gosn. Milo Đukanovići može slobodno ove godine da se pozdravi sa jednim dobrim dijelom ruskih turista pošto ne samo obični ruski turisti nego čak i oni ruski turisti koji su nekretninom vezani za Crnu Goru (znači oni najvjerniji ruski turisti koji su dolazili svake godine) odlaze i prodaju svoje nekretnine i to po čak duplo nižim cijenama.

Budva je "pukla" što se tiče nekretnina. Sada ni jeftiniji stanovi ne idu, a kamoli skuplji. Prije samo koju godinu, zahvaljući upravo Rusima, cijene su rasle uprkos svjetskoj krizi no crnogorske sankcije Rusiji, kriza u Rusiji i ozbiljne aspiracije CG za članstvo u NATO-u, kao i Krim kao nova turistička destinacija za Ruse su dovele do toga da Crna Gora, kao i Albanija, ali i najvjerovatnije Hrvatska će ove i sljedećih godina ostati praznih ruku kada su pitanju ruski turisti barem kada su u pitanju prosječni ruski turisti, ne brodovlasnici. ;)

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 18 vel 2016, 18:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
puntar2.0 je napisao/la:
Citan da se rusko veleposlanstvo u Srbiji opet oglasilo o mogucnosti da Srbija udje u NATO, te da bi u tom slucaju priznali Kosovo.Jel' to tocno.


Nije.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 18 vel 2016, 18:53 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Ne?

Pojma neman, citan izjave ovog strasila i nekako mi se cini kao da tu puca bratska ljubav. Jos ako uzmemo Vucicevu izjavu da je NATO potriban kako bi se cuvali kosovski Srbi.

http://poskok.info/wp/nikolic-vatikan-n ... pogresaka/

Na stranu bezobraznost ovog krmka spram Hrvatima, da se tu i naslutiti tihi, anti-ruski ton.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 18 vel 2016, 22:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
puntar2.0 je napisao/la:
Ne?

Pojma neman, citan izjave ovog strasila i nekako mi se cini kao da tu puca bratska ljubav. Jos ako uzmemo Vucicevu izjavu da je NATO potriban kako bi se cuvali kosovski Srbi.

http://poskok.info/wp/nikolic-vatikan-n ... pogresaka/

Na stranu bezobraznost ovog krmka spram Hrvatima, da se tu i naslutiti tihi, anti-ruski ton.


Jesi ti ovaj kvaternik što komentariše? :zubati

Pa nije rusko veleposlanstvo reklo to i nije reklo na taj način, rekli su da se nadaju da će Srbija ostati neutralna.

"Rusija uočava da Srbija razvija odnose sa NATO, ali računa da će se pridržavati politike vojne neutralnosti, izjavila je danas za agenciju Beta zvanična predstavnica ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova."

Vučić odavno balansira između Rusije i zapada koliko može, ovo je samo jedna epizoda u toj sapunici, jer ne možeš imati dobre odnose s Amerikom a da ne radiš barem veći dio onoga što od tebe traže, ako ne i sve.

S druge strane, ni najprozapadnije srbijanske vlade dosad nisu do kraja okrenule leđa Rusiji, ali nikad ne znaš, ovaj je dosad najprozapadniji.

Biće zanimljivo za pratiti u svakom slučaju.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 18 vel 2016, 22:54 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Metemma je napisao/la:
puntar2.0 je napisao/la:
Ne?

Pojma neman, citan izjave ovog strasila i nekako mi se cini kao da tu puca bratska ljubav. Jos ako uzmemo Vucicevu izjavu da je NATO potriban kako bi se cuvali kosovski Srbi.

http://poskok.info/wp/nikolic-vatikan-n ... pogresaka/

Na stranu bezobraznost ovog krmka spram Hrvatima, da se tu i naslutiti tihi, anti-ruski ton.


Jesi ti ovaj kvaternik što komentariše? :zubati

Pa nije rusko veleposlanstvo reklo to i nije reklo na taj način, rekli su da se nadaju da će Srbija ostati neutralna.

"Rusija uočava da Srbija razvija odnose sa NATO, ali računa da će se pridržavati politike vojne neutralnosti, izjavila je danas za agenciju Beta zvanična predstavnica ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova."

Vučić odavno balansira između Rusije i zapada koliko može, ovo je samo jedna epizoda u toj sapunici, jer ne možeš imati dobre odnose s Amerikom a da ne radiš barem veći dio onoga što od tebe traže, ako ne i sve.

S druge strane, ni najprozapadnije srbijanske vlade dosad nisu do kraja okrenule leđa Rusiji, ali nikad ne znaš, ovaj je dosad najprozapadniji.

Biće zanimljivo za pratiti u svakom slučaju.


Ne. :zubati

Neznan. Imas drzave poput Hrvatske ili Madjarske koje ne slove kao tradicionalne ruske saveznice, pa imaju daleko veci manevarski prostor, i ruska pozicija spram tin drzavama je dosta popustljivija i susretljiva. Ima na primjer famozan okret pokojnog predsjednika spram Rusiji, zbog nesuglasica sa Americanima.


Mislin da je srpska pozicija tu kud i kamo losija, nekad je bolje imati ''rodijacki'' odnos, nego bratski, a neznan koliko bi Rusi prastali Srbima.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 18 vel 2016, 23:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
puntar2.0 je napisao/la:
Neznan. Imas drzave poput Hrvatske ili Madjarske koje ne slove kao tradicionalne ruske saveznice, pa imaju daleko veci manevarski prostor, i ruska pozicija spram tin drzavama je dosta popustljivija i susretljiva. Ima na primjer famozan okret pokojnog predsjednika spram Rusiji, zbog nesuglasica sa Americanima.

Mislin da je srpska pozicija tu kud i kamo losija, nekad je bolje imati ''rodijacki'' odnos, nego bratski, a neznan koliko bi Rusi prastali Srbima.


Ima tu više faktora sigurno.
Jedan je unutrašnji, koliku petlju imaš a koliko misliš da ti vlast zavisi od milosti embahade.

Orbana boli qrac, opoziciju je uništio, ne mogu mu ništa. Nisam upućen u to Franjino, ali on je bio državnik, uporediti ga s *** tipa Tadića ili nesposobnjakovićem tipa Koštunice je malo smiješno. Đinđić je možda imao potencijal državnika, zato sam ubijeđen da su ga Ameri ubili :zubati

Drugi je spoljašnji, koliko si opasan, odnosno koliko štete možeš da napraviš. Recimo MAĐ i HR su u NATO, gdje oni mogu i šta mogu, Srbija nije, ima neku polubazu rusku u Nišu, Rusofilija među narodom je jaka, neka stranka s mudima ako bi došla na vlast mogla bi da uradi nešto s tom podrškom... da ti uvali Ruse usred Balkana.

Moguće je i naravno da je Vučić veliki državnik koji hoće da Srbiju uvede u Evropu i koji je svjestan da se za to određena količina govana mora pojesti, te da se mora hodati po ivici noža, Karmelo vjerovatno vjeruje u to :zubati

Glede Rusa, kad razmišljamo šta sve oni mogu da traže, pitanje je šta mogu i da ponude.
Ok, blokiraćeš kosovske Šiptare, blokiraćeš napade na RS, ali to je defanziva, možeš li da ponudiš neko napredovanje, tipa jačanje RS, Zajednicu srpskih opština na Kosovu, investicije, ekonomiju, pomoć... ne mogu Rusi puno da traže a da ništa ne daju.

Srbija je pojela *** jer je ekonomiju usmjerila na zapad a politiku na istok, a to ne ide. Ako ćeš biti Lukašenko, moraš i državu da vodiš ko Lukašenko, sa 1,5% nezaposlenih i 50% zaposlenih u državnim firmama.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 19 vel 2016, 18:29 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Tarasov na tekmi kontra Fenerbahcea. :aleale

slika

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 19 vel 2016, 18:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Majke ti Puntar otkad ti postade Putinovac ?
Život je stvarno čudan, nepredvidljiv kao rijeka Tara.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 19 vel 2016, 18:39 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Metemma je napisao/la:
puntar2.0 je napisao/la:
Neznan. Imas drzave poput Hrvatske ili Madjarske koje ne slove kao tradicionalne ruske saveznice, pa imaju daleko veci manevarski prostor, i ruska pozicija spram tin drzavama je dosta popustljivija i susretljiva. Ima na primjer famozan okret pokojnog predsjednika spram Rusiji, zbog nesuglasica sa Americanima.

Mislin da je srpska pozicija tu kud i kamo losija, nekad je bolje imati ''rodijacki'' odnos, nego bratski, a neznan koliko bi Rusi prastali Srbima.


Ima tu više faktora sigurno.
Jedan je unutrašnji, koliku petlju imaš a koliko misliš da ti vlast zavisi od milosti embahade.

Orbana boli qrac, opoziciju je uništio, ne mogu mu ništa. Nisam upućen u to Franjino, ali on je bio državnik, uporediti ga s *** tipa Tadića ili nesposobnjakovićem tipa Koštunice je malo smiješno. Đinđić je možda imao potencijal državnika, zato sam ubijeđen da su ga Ameri ubili :zubati

Drugi je spoljašnji, koliko si opasan, odnosno koliko štete možeš da napraviš. Recimo MAĐ i HR su u NATO, gdje oni mogu i šta mogu, Srbija nije, ima neku polubazu rusku u Nišu, Rusofilija među narodom je jaka, neka stranka s mudima ako bi došla na vlast mogla bi da uradi nešto s tom podrškom... da ti uvali Ruse usred Balkana.

Moguće je i naravno da je Vučić veliki državnik koji hoće da Srbiju uvede u Evropu i koji je svjestan da se za to određena količina govana mora pojesti, te da se mora hodati po ivici noža, Karmelo vjerovatno vjeruje u to :zubati

Glede Rusa, kad razmišljamo šta sve oni mogu da traže, pitanje je šta mogu i da ponude.
Ok, blokiraćeš kosovske Šiptare, blokiraćeš napade na RS, ali to je defanziva, možeš li da ponudiš neko napredovanje, tipa jačanje RS, Zajednicu srpskih opština na Kosovu, investicije, ekonomiju, pomoć... ne mogu Rusi puno da traže a da ništa ne daju.

Srbija je pojela *** jer je ekonomiju usmjerila na zapad a politiku na istok, a to ne ide. Ako ćeš biti Lukašenko, moraš i državu da vodiš ko Lukašenko, sa 1,5% nezaposlenih i 50% zaposlenih u državnim firmama.



Da, Djindjo van bise najveci kalibar. Sican se kako san gleda njemacki dokumentarac o njemu, kao omiljen student medj' njemackin profesorima i tako to. Kad ono prikazuju njegova dijela, knjige, a ono jedan cover karta rsk, rs plus Srbija. Znat ces ti bolje koji je to uradak. :zubati


Realno gledano, srbijanska politika ce se okrenuti spram zapadu, to je jasno. Bar mislin. Vucicevo novoizrazeno germanofilstvo upucuje na to.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 19 vel 2016, 18:46 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
BBC je napisao/la:
Majke ti Puntar otkad ti postade Putinovac ?
Život je stvarno čudan, nepredvidljiv kao rijeka Tara.



Sta je tebi cudno, sto se tice Ukrajine i Balta stav je isti, sto se tice svega ostalog tuce Putin nemilice po lijevo liberalima Europe, po ovim ISIS, al nusra *** palac talibanima tako da mi malo zagrije dusu u ove hladne dane.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 19 vel 2016, 18:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Hebe se Putinu za liberale Europe. Ne funkcioniraju stvari na taj način.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 19 vel 2016, 18:51 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Gosn Aga, za onog nesoja i crnoga katila, nije cizma da ga zgazi, vec RUSKI GUSENICAR. Da ostane flekica na asfaltu od smrada.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 19 vel 2016, 18:57 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Naravno, zvizda vodilja je tu interes, sto ne znaci da mi neki potezi nece biti simpaticni. Znaci nebitno zasto on radi sto radi, ima dobar efekt. A to je najvaznije.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 19 vel 2016, 19:09 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Puntar, to bi da prekines slavnu tradiciju Hrvata sa 5 B (Budim, Bec, Berlin, Beograd, Brisel). Hteo bi sutra i M = Moskva.

Priznaj dokurcilo noih 5 B. Samo 5B Puntara spasava . Grb sa 5 oscila slova B.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 19 vel 2016, 19:19 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
KiM je napisao/la:
Puntar, to bi da prekines slavnu tradiciju Hrvata sa 5 B (Budim, Bec, Berlin, Beograd, Brisel). Hteo bi sutra i M = Moskva.

Priznaj dokurcilo noih 5 B. Samo 5B Puntara spasava . Grb sa 5 oscila slova B.


slika

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 20 vel 2016, 01:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68808
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Nazad na temu.

Istocni kozmodrom, na ruskom dalekom istoku, zaposljavat ce oko 20-25 tisuca ljudi.

_________________
Bošnje kontroliraju 5% prostora Ex Yu
Vojni proračun im je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 20 vel 2016, 01:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68808
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Citat:
Approximately 500,000 ethnic Koreans reside in the former Soviet Union, primarily in the now-independent states of Central Asia.


U Uzbekistanu 200 000 Korejaca i vecinom su pravoslavci? wtf

_________________
Bošnje kontroliraju 5% prostora Ex Yu
Vojni proračun im je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija
PostPostano: 21 vel 2016, 11:45 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Putinova ponuda Oreškoviću: Hrvati, hoćete li EU centar za remont helikoptera?
projekt žele česi, slovaci i litavci



S novim ruskim veleposlanikom u Zagrebu Anvarom Sarvarovičem Azimovim čini se da Moskva želi šire otvoriti vrata gospodarskoj suradnji s Hrvatskom.

Posao na koji Rusija računa, ali i kroz koji u Hrvatsku namjerava dovesti svoje investicije, jest planirani remont transportnih helikoptera Mi-171Š iz sastava Eskadrile višenamjenskih helikoptera HRZ-a.

Budući da se korisnici u Europskoj uniji prvi put suočavaju s remontom svojih helikoptera Mi-171, pravi je to izazov i za MORH, čiji stručnjaci trebaju imati na umu kako remontnu dokumentaciju i uvjete za remont Mi-171 za sada posjeduju samo ruski zavodi kao originalni proizvođači.

To za "Slobodnu Dalmaciju" ekskluzivno ističe Aleksandar Mihejev, generalni direktor ruske kompanije "Ruski helikopteri" i donedavni zamjenik direktora "Rosoboronoexporta", tvrtke koja godišnje od izvoza vojne opreme i tehnike zaradi više od 10 milijardi eura
http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti ... elikoptera

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5064 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 203  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO