HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 01:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1580 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 64  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 28 svi 2016, 22:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
puntar2.0 je napisao/la:

Sa curama bi posa na kavu, to moze.


Smatrajte da smo se već dogovorili.



slika

Vodite ih i ne vraćajte ih više. Plaćamo vam kafe do kraja života, pijte je u hektolitrima, a za novac ne brinite.






slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 28 svi 2016, 23:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
A evo i nekih bisera pomenutog smrada. Opisuje Banja Luku.

A grad je sređen i dotjeran, ne može se reći. Al čim malo čačneš, obratiš pažnju na ljude koji sjede na klupama pored Vrbasa shvatiš da je spolja gladac a unutra teški jadac. Ljudi čudnih fizionomija i neartikulisanog jezika jedu nešto na tim klupama i bace papir, koru od narandže, najlonsku kesu - direktno na friško ošišanu travu. Oni sjede na klupama naopačke: leđima su okrenuti Vrbasu. Da l zbog tog što je još uvijek smaragdno zelen a ne pravoslavno trobojan? Ili zbog tog što njima Vrbas ništa ne znači, sem da, možda, niz vodu bace još koju kilu đubreta? Urbicid, nego šta! I sad opet treba da prođu najmanje dvije generacije da se koliko-toliko naviknu na asfalt i na pristojno ponašanje. E, moji laloši, ne znate vi šta su “pravi” dođoši!

A bilo je čak i ideja da se Vrbas ofarba u plavo, kao i krošnje u Aleji uzdisaja i u Aleji izdisaja. Ili u crveno-plavo-bijelo, što bi bilo još i najbolje. Ponestalo, međutim, farbe. Sa ljiljanima je, pak, bio drugi slučaj. Njih su u Banjaluci jednostavno zabranili i niste ih ni za lijek mogli naći tokom rata a bogami ni dugo poslije. Jer ljiljani su, kao što je poznato, islamsko cvijeće!

Gledam onda djevojke, jer je Banjaluka nekad bila nadaleko čuvena ne samo po njihovoj brojnosti (sedam na jednoga, veli legenda, a ja se “udao” u Vojvodinu, od silnog izbora!), već i po ljepoti. Ima ih sređenih, što jest - jest. I na štikle se odvaže, mada im hod baš nije ko u srne. Ali nema onih lijepih, dugonogih, dugovratih, suptilnih, mističnih gradskih ljepotica koje oduzimaju dah. I to nam je fašizam donio. Od grada u kojem su nekada živjeli svi, pretvorio se u etnički čistu naseobinu, gdje me, pogotovo ovi mlađi, čudno gledaju kad kažem da se zovem Dinko. U takvom gradu, u kojem žive samo jedni, ni ženske ni muške ljepote neće biti. Noge će biti sve kraće, a pogledi sve tuplji. Sem pred kamerama Radiotelevizije Republike Srpske, javnog servisa svijetle koljačke tradicije!





Znači, Srbi su neandertalci a Srpkinje raspale rage koje ne znaju ni hodati ulicom, iz njegove vizure vojvođanskog odvajača, pljuvača i notornog балије koji bi se malo odvajao od Srbije i malo turkovao po Banja Luci. E hoćeš *** moj, zelenko, a i gledaj da malo smanjiš doživljaj da se ne bi pročulo za tebe pa kad drugi put svratiš u Banja Luku, gledaj da ti neki neandertalac ne ispomera kičmu iz ležišta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 28 svi 2016, 23:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58
Postovi: 2352
Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
Veoma inspirativni citati, gospodine Agathonikos

_________________
Za dobar zivot nije rodjen svako


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 29 svi 2016, 07:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
joe enter je napisao/la:
puntar2.0 je napisao/la:
Pozivan gospodina Agu da se podsiti miroljubivih rici kad se sad vec bivsi user Hunter dobrano izasra po Hrvatskoj i Hrvatima, te rici upucene meni da ja napadan gospodina Huntera, i da se isti samo brani.

Pa, gospodine von und zu Aga, ne napadajte Jovu onda.


Fala Ujo Moj, ali nema potrebe da me braniš od mojih sunarodnika lažova , ja uživam kad ovako besne i psuju me , jer onda je još očitije da sam u pravu , i nema lepšeg osećaja nego kad uhvatim u laži takve opskurne likove.

Inače ima dosta tzv.besremnioh lažova i izmišljatora sa svih strana po forumima , prošle godine sam uhvatio jednog Bošnjaka kako laže i izmišlja kao što to rade BBC i Agaton.

Taj Bošnjo napisao kako u zap.Hercegovini su zabranili Sarajevsko Pivo po kafićima.
Ja mu rekoh kao i ovim da da dokaze za to , a on poludeo psujući me , i odmah mi rekao da sam genocidaš i da sam se udružio sa ustašama. :zubati

Onda sam ga isprozivao da je osim što je lažov nego je i glup , jer zaista treba biti glup lažov pa izjaviti glupost da Hrvati iz Hercegovine su zabranili sarajevski pivo.

Taj bošnjo je bar imao malo obraza pa je nestao sa dotičnog foruma , dok BBC i Agaton su ponosni na to što lažu i izmišljaju jer očito ih grize nešto iznutra pa nisu u stanju da budu bar jendom ljudi u životu.

Jako loših ljudi ima ovde , jako loših bez obzira na naciju , zapamti!

Ti najozbiljnije misliš da je tvoja reakcija na klip "Ćeri Manjače", koju je postavio gospodin Agathonikos, reakcija normalnog i psihički uravnoteženog čoveka!?

I onda se posle uvrediš kada ti se kaže da si lud i da te treba lečiti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 29 svi 2016, 21:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 10:48
Postovi: 618
Retko sam citao Dzoa...ali posle ove polemike sa Agom vidim da nista nisam propustio osim gomile gluposti

Nemam ja nista protiv bosnji u Vojvodini,ni protiv muslimana uopste.Deo moje ulice su muslimanski ganciji,nekad od one njihove muzike ne mozes ni u kuci normalno da pricas..i veliki raskorak u kulturi imaju sa nama...al u zivotu nikog nisam mrko pogledao(osim jedne prilike kad sam bejzbolkom jurio dileju-jer je jurio 80km/h po ulici punoj dece)....al ako su tacne ove izjave o ova 2 lika sto Aga postavi...da ih vidim fleka ne bi ostala od njih

A ti ih Joe i dalje brani


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 29 svi 2016, 22:40 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Pa Džo ih ne brani već traži od g. Age neke dokaze da je tačno ono što piše o njima u članku, dok sam sadržaj i ono za što se ova dvojica (navodno) zalažu Džo nije branio.
Tako ja to vidim.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 29 svi 2016, 23:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Inkognito je napisao/la:
Retko sam citao Dzoa...

A niste ništa ni propustili. Uglavnom opus bi mu se mogao svesti na pljuvanje po SPC, popovima, svecima, Bogu, VRS, smatra nas koljačima, iskopačima jama i preturačima leševa... Uglavnom, ako ste Srbin iz Srpske a niste u njegovom svetu, onda ste koljač, masovni ubica, pušač popovskih kuraca itd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 30 svi 2016, 00:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Gospodine Karmelo, čini mi se da ste nedavno napisali da vam na ganglije idu izrazi iz J. R. R. Tolkien-ovog sveta koji se masovno koriste u objašnjavanju nekih pojava, ljudi i sl.
Idu i meni.
A evo i gospodin Sabahudin nam ih koristi.


Gospodin Sabahudin: SRBIJA JE MORDOR

Duboko verujemo da, uprkos njima, Vojvodina još uvek postoji





Godina će 2013… Osećaj je kao da će 1991. Samo se pitanje razlikuje: zašto smo ostali ovde živeti? Suvislog odgovora nema. Ma koliko ga se čovek trudio pronaći…

Godine 1991, sećam se, bilo je teško naći potvrdu da si normalan. U stvari, sve je ukazivalo na to da si lud. Jer, sva svetina (“Pučina je stoka jedna grdna!”) tiskala se po pijacama, ulicama, po gradskom prevozu, na radnim mestima, sa penom, sa besnilom na usnama: ubiti, ubiti, ubiti!

Gledam sada klince na Limanu. Između dve zgrade napravili su pravo malo bojno polje: s jedne strane dvorišta jedan tabor, s druge strane dvorišta drugi. Imaju od osam do 14 godina, naoružani su petardama, zelenim, crnim, kakvim god hoćeš. Oni se ne igraju klasičnih dečjih pasjaluka: da tek tu i tamo bace poneku petardu ili “žabicu” u komšijski haustor, ili iznenade zamišljenu komšinicu jednom malom eksplozijom. Ne, oni su zauzeli prave-pravcate tabore. Oni ne bacaju petarde u haustore ili pred komšinice, oni petarde, topovske udare, dinamite… bacaju – jedni na druge. I silno uživaju u tome! Sline, balave, malo im je, iako se na sve strane i dimi, i puši, i oseća se miris baruta u vazduhu. Oni bi, nema sumnje, u ruke uzeli prave puške, puškomitraljeze, snajpere, bazuke, minobacače…, samo da dovrše pokolj koji su im očevi započeli.

Pitam se, da li majka jednog od njih zna da joj sin na Fejsbuku, umesto svoje, drži Ratka Mladića kao profilnu fotku? Za kojeg klinac tvrdi da je “najveći srpski heroj”. Siguran sam da ona, “majka”, pojma nema. Prilično sam uveren da ona čak i ne zna kako upaliti računar. A kamoli šta je Fejsbuk. “Nisam znala…”, reći će za koju godinu, kada ga budu dovodili kući, prebijenog skoro pa namrtvo u uličnoj tuči između “Firme” i “Koride”. Ili kada ga policija bude odvodila jer je nožem unakazio utrobu imaginarnog protivnika. To su “navijačke” grupe koje danas vode neki mali, malecki arkani… Koji maštaju o svojim cecama i o nepočinstvima koje je onaj veliki arkan za života uspeo ostvariti. Po njihovom poimanju sveta, ovde se još jedino krv može valjati ulicama. Jer krv se vratila kući. Krv i tlo – krv na tlo.

No, situacija je danas čak i ponešto bizarnija nego 1991. godine. Niko ništa naučio nije, jer je nacionalizam metastazirao u galopirajući tumor mozga. Pokušavajući se “prilagoditi” tome, takvi ljudi ovdašnji su se pretvorili u zveri. Oni škrguću zubima na svakom ćošku, na svakoga. Oni ne znaju šta je ljubav, ne sećaju ju je se, a samim tim su prestali želeti ljubav. Oni se najbolje osećaju kada mrze.



Zato sada obožavaju Gospodara Vučića. Jer on je hodajuća mržnja, on je otelotvorenje zla, on je Udaj Husein, on je Sauron. Zato ga, kao u Mordoru, prizivaju da, kao hordama orki, upravlja njima. Svetina, pučina vapi za diktaturom. I diktaturu će dobiti. Potpuno poremećeni Gospodar će nastaviti sa hapšenjima. Uhapsiće i svoga bivšeg druga Tomu. Uhapsiće na kraju i sebe. A svetina će urlikati: uhapsi mene, uhapsi mene, uhapsi mene! Pa će se potom međusobno ubijati u zatvorima. U zatvoru koji se zove Srbija. Ne petardama, već pravim mecima. To će, naravno, sve biti podržano od strane prijatelja sa Zapada i sa Istoka. Što je i za razumeti. Jer ti naši prijatelji naučili su lekciju iz devedesetih: više neće dati da se ludilo iz Srbije izlije na susede, na Evropu celu. Niko se neće mešati u “unutrašnje prilike” u Srbiji. Zato će nastaviti podržavati Vučića. Kao nekog talibana, koji im odgovara baš u datom momentu. I to je i legitimno i logično s njihove strane.

Drugim rečima, mi više nemamo u koga da se uzdamo van ove zemlje. Sem u sebe same. I od toga čoveka može spopasti samo jeza. Jeziva, hladna jeza, trnci koji lede krv u žilama. Opet srljamo u propast, jer sem propasti ništa drugo, možda, nismo ni zaslužili.

Zašto smo ostali ovde? Zar da maštamo o tome da naša deca odu odavde, netragom da nestanu? A mi da pokušamo ovde zaraditi kako bismo im omogućili školovanje negde tamo?

Ili smo ostali zato što ne pristajemo na Udaja, na Mordor, na Had na Zemlji, na neljudskost, na mržnju? Ako smo već ostali, nema nam druge nego nastaviti jurišati na vetrenjače. Svom snagom i svom silinom. Srećni zbog toga što jesmo, a ne zbog onoga što nismo. Srećni što smo, uprkos svemu, ostali Ljudi. Postoji li u današnjoj Evropi veće iskušenje nego ostati Čovek, baš u Srbiji, u Mordoru? Ne postoji.

Naša je uteha naša Vojvodina. Možda je to samo imaginarna Vojvodina. Vojvodina za koju verujemo da postoji. Vojvodina kao poslednje utočište i poslednja šansa za odbranu od nacionalističkih zveri. Vojvodina kao ostrvo slobode. Vojvodina kao ideal slobode. Vojvodina kao horizont.

Duboko verujemo da, uprkos njima, Vojvodina još uvek postoji.

Upalite prskalicu, otvorite šampanjac, zagrlite vaše voljene… Sretna nam Nova 2013. godina!



http://www.autonomija.info/dinko-gruhon ... ordor.html






Znači, banjalučki балија s mestom boravka u Novom Sadu bi malo odvajao Vojvodinu od Srbije a od rata u BiH je šturnuo u Srbiju a ne u Tursku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 30 svi 2016, 00:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
boksnamnik je napisao/la:
Veoma inspirativni citati, gospodine Agathonikos



http://www.e-novine.com/stav/37057-tele ... html?print


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 30 svi 2016, 00:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 kol 2015, 04:49
Postovi: 521
Nema tu šta da se priča. I bez da mu plate, Gruhonjić je samo prosečan Bošnjak, Musliman, koje god da je agregatno stanje u pitanju.

Mada, priznajem, te izjave o Srpkinjama ne mogu nikako da mu uzmem za zlo. Jasno ko dan o čemu se tu radi. Dosta mi je da vidim fotografiju i odmah znam njegovo mesto među Srbima u razredu, u kraju, u studenjaku, subotom uveče, gde god. Jasno da takva pojava ne može mnogo da bira. Dodaj ime Sabahudin i liku bukvalno ostaje dostupan samo neki škart. I šta će onda, kad se nakupe frustracije, nego da pljuje po ženama koje ga štapom ne bi takle.

A tu je i još jedan olakšavajući momenat. Naime, kakav god da je, čovek je jedan nežan i posvećen otac. To kažem kao redovan čitalac i dugogodišnji pratilac na Tviteru g. Dinka. Da se razumemo, ne mislim na srceparajuće ispovesti oca koji gaji muslimansku decu u gradu punom Srbendi. Neee.... Mislim na muku poznatu svim roditeljima smotane i ružnjikave dece, naročito kad porodica živi u lepuškastom okruženju koje veoma polaže na izgled. Kad ti je sin tinejdžer tunjavi primerak romsko-kavkaske fizionomije a ćerka mezimica, kako raste, sve više izgleda kao zdepasti potomak Igora Crnatka i Ružne Beti, onda hteo-ne hteo moraš baš kao g. Dinko. Nije pedagoški reći detetu "jer su oni normalna deca, jer si ti zrikav/a, kratkovrat/a, podgojen/a kao krmača, ružan/a kao kriv k...., trapav/a, nesnađen/a". Nije. Dobrom roditelju ostaje samo da laže kako je problem u okruženju. Tupavom, plitkom, zlobnom, nevaspitanom, prostačkom, kičastom, kurvastom, sa pomerenim vrednostima, i tako dalje. Da mali skrndelj ne pati što je skrndelj i što nikad neće biti deo tog lepuškastog sveta, već da se raduje što je šatro poseban. To je univerzalna istina, videla milion puta.

Znači... pljuje malo iz besa, malo što mora.

I, jer sam nežna dušica koja se lako sažali, opraštam g. Dinku taj konkretan deo opusa. Kamen bi zaplakao.

Privitak:
BnONWfpIUAEkPTF.jpg
BnONWfpIUAEkPTF.jpg [ 40.41 KiB | Pogledano 5368 put/a. ]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 30 svi 2016, 01:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
A tu su izjave i sabrata mu Nedima.



„Većina Srbije hronično je obolela od raznih oblika nacionalizma, ksenofobije i šovinizma“

"Ne znači da su Beograd i Srbija postale tolerantne sredine, naprotiv – ovde se mržnja i žeđ za krvlju prosto valja ulicama, samo se traži – žrtva"


http://lupiga.com/vijesti/raj-za-mazohi ... -sovinizma



I onda ćete vas dvojica балија odvojiti Vojvodinu od Srbije kako biste se rešili i Beograda i Srbije, a sroljo?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 30 svi 2016, 01:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Agathonikos je napisao/la:
A evo i nekih bisera pomenutog smrada. Opisuje Banja Luku.


Gledam onda djevojke, jer je Banjaluka nekad bila nadaleko čuvena ne samo po njihovoj brojnosti (sedam na jednoga, veli legenda, a ja se “udao” u Vojvodinu, od silnog izbora!), već i po ljepoti. Ima ih sređenih, što jest - jest. I na štikle se odvaže, mada im hod baš nije ko u srne. Ali nema onih lijepih, dugonogih, dugovratih, suptilnih, mističnih gradskih ljepotica koje oduzimaju dah. I to nam je fašizam donio. Od grada u kojem su nekada živjeli svi, pretvorio se u etnički čistu naseobinu, gdje me, pogotovo ovi mlađi, čudno gledaju kad kažem da se zovem Dinko. U takvom gradu, u kojem žive samo jedni, ni ženske ni muške ljepote neće biti. Noge će biti sve kraće, a pogledi sve tuplji. Sem pred kamerama Radiotelevizije Republike Srpske, javnog servisa svijetle koljačke tradicije!





slika




Sabahudine, bi li je a ovakvih je puna Banja Luka?
Bi?
E evo ti *** u zube :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 30 svi 2016, 17:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Zaboravaio sam na temu , ali pošto me je prozvao Karmelo , moraću da odgovorim.

Sve što je napisao u ovom zadnjem tekstu ovaj Gruhonjić je tačno.
Srbija jeste Mordor i u njoj žive naivni i tupavi ljudi u kojoj javno mnenje drže tabliodi sa svoji koljačkim ideologijama na čelu sa crkvom i raznim koljačkim partijama.

Ja sam ovde polemisao sa Agatonom jer tabloidska laganja i opanjkavanja predstavlja kao istinu , u kojima kaže da je su ova dvojica nazvali Srbe genetskim otpadom.
Kad sam rekao da da dokaze za to iz njihvog pera i ustiju počeo me psovati i naravno nije imao ništa jer je LAŽOV kao i svi tabloidi.

Svaki tekst koji sam pročitao od njih je tačan i nikog ne vređa , tj.vređa samo one koji vole da kolju decu i da ubijaju nedužne ljude.

I to bi učinili odmah sa njima , što se da videti i nas ovoj temi gde krv lipti iz ustiju Agatona i sličnih.

Znači sve što je napisao Gruhonjić je vidljivo iz stavova mnogih Srba sa teme.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 30 svi 2016, 17:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
E, tako te volim. A pošto si čovek koji veruje u akciju i smatra svoje pisanje po forumima prosvetiteljskom borbom za nepredak srpskog naroda, očekujem da ih kontaktiraš i ponudiš im svoje talente njihovoj borbi za civilizovanje Srba (barem onih u Vojvodini)

Uz tvoju pomoć, njih dvojica, iako neće imati neke veće rezultate u svojoj misiji nego do sad, ipak će se desiti neka promena. Velika promena. U tvojem finansijskom stanju. Nema smisla da ti ostaneš jedini civilizator koji nije popravio svoje finansijsko stanje radeći svoju humanističku misiju podstaknutu samo i isključivo altruizmom i iskrenom željom za napretkom ovog tebi dragog, ali zavedenog i zaglupljenog naroda.


Naravoučenije koje ja izvlačim iz ovoga je da nisi samo lud, nego i glup. Uzmi bar neke pare, jesti *** bez naknade je gubljenje vremena.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 30 svi 2016, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Carmello Šešelj je napisao/la:
E, tako te volim. A pošto si čovek koji veruje u akciju i smatra svoje pisanje po forumima prosvetiteljskom borbom za nepredak srpskog naroda, očekujem da ih kontaktiraš i ponudiš im svoje talente njihovoj borbi za civilizovanje Srba (barem onih u Vojvodini)

Uz tvoju pomoć, njih dvojica, iako neće imati neke veće rezultate u svojoj misiji nego do sad, ipak će se desiti neka promena. Velika promena. U tvojem finansijskom stanju. Nema smisla da ti ostaneš jedini civilizator koji nije popravio svoje finansijsko stanje radeći svoju humanističku misiju podstaknutu samo i isključivo altruizmom i iskrenom željom za napretkom ovog tebi dragog, ali zavedenog i zaglupljenog naroda.


Naravoučenije koje ja izvlačim iz ovoga je da nisi samo lud, nego i glup. Uzmi bar neke pare, jesti *** bez naknade je gubljenje vremena.


Prozvao si me i nazvao pičkom , a ništa nisi demantovao od onog što sam napisao , kao što nisi rekao šta konkretno lažem ja i šta konkretno lažu ova dvojica.

Šta ti oni smetaju?? , opni građani moje zemlje i moje pokrajine i imaju prava reći šta misle i svim društvenim događanjima kao što i ti imaš , sve dok ne lažu i ne opanjkavaju ili pozivaju na linč.

Tebi i Agatonu i ostalim smeta njihova nacionalnost pa shodno sa time oni nemaju prava ništa reći ako žive u Srbiji , jer u Srbiji se eto samo pitaju koljači,popovi i oni koji misle da su bogom dani da određuju šta će ko reći i kritikovati.

Ako ti nešto smeta kod njihovih tekstova i ako nešto lažu , daj navedi konkrento šta pa da to raspravimo.

Bavljenje mojom ličnošću od strane tebe ili psovanje od strane Agatona ne umanjuje činjenicu da ste jad i beda , jer Agaton prenosi koljačke tabloide kao istinu a ti ćutiš na to i mene napadaš kao i ovu dvojicu verovatno jedinih Bošnjaka u Vojvodini.

Junački i srpski , uvek na slabijeg i malobrojnog, i uvek lažima i silom.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 30 svi 2016, 18:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Ne vredi s njim, gospodine Karmelo. Gospodin Joe je duboko u toj septičkoj jami i mislim da je to otišlo u ekstrem. Da barem zna unovčiti to ali ne zna, jer nije njihove fele. On je samo jedna obična žrtva manipulacije daleko od perjanica te manipulacije i svako ko je kao on je njima dobrodošao, jer besplatno šire njihove ideje a ne moraju s njima deliti pazar.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 30 svi 2016, 18:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Joe,

Srbija je zemlja slobodnih ljudi. Tako da, slažem se, oni, kao i svako drugi u ovoj zemlji ima pravo da sere šta god hoće bez da za to odgovara, jer je verbalni delitk odavno ukinut.

Tako i ti imaš pravo da sereš šta hoćeš, kao što i ja imam pravo da ti kažem da si lud, glup i pička. Ja samo hoću da ti otvorim oči da možeš lepo da zaradiš na tom lupetanju, tako ćeš barem imati materijalni rezultat od svog aktivizma, pošto idealistički rezultat kojem se nadaš svakako nećeš imati, jer građanke i građani Srbije u ogromnoj većini ne padaju na te psihopatske priče koje ti, Dinko i Nedim valjate.

I to nije moje mišljenje, to je realnost koja se potvrdi nakon prebrojavanja glasova svakih izbora do sad. Posebno na pokrajinskim izborima, gde Sabahudinovi i Nedimovi kandidati nikako da dobace do dvocifrenog procenta glasova na nivou pokrajine. Već decenijama.


I znam ja da ti nisi separatista, ali ljudi sa kojima deliš svako mišljenje bez izuzetka, jesu. Ali jebiga, tolika su sila da su uspeli da sakupe celih petnaest ljudi na mitingu za Vojvodinu Republiku pre par meseci u NS. A o izbornim rezultatima LSV (koji ni ne smeju javno da priznaju da su separatisti, jer bi dobijali još manje glasova nego što dobijaju), da i ne pričam. Koliko ono? 5,kusur % na nivou pokrajine? :D



I da ti kažem, ne mislim da si loš čovek, verujem da imaš dobre namere, ali si ludak i treba ti terapija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 30 svi 2016, 18:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Agathonikos je napisao/la:
Ne vredi s njim, gospodine Karmelo. Gospodin Joe je duboko u toj septičkoj jami i mislim da je to otišlo u ekstrem. Da barem zna unovčiti to ali ne zna, jer nije njihove fele. On je samo jedna obična žrtva manipulacije daleko od perjanica te manipulacije i svako ko je kao on je njima dobrodošao, jer besplatno šire njihove ideje a ne moraju s njima deliti pazar.

Naša braća Anglosaksonci imaju dobar izraz za tu pojavu, "useful idiot".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 30 svi 2016, 19:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Carmello Šešelj je napisao/la:
Joe,

Srbija je zemlja slobodnih ljudi. Tako da, slažem se, oni, kao i svako drugi u ovoj zemlji ima pravo da sere šta god hoće bez da za to odgovara, jer je verbalni delitk odavno ukinut.

Tako i ti imaš pravo da sereš šta hoćeš, kao što i ja imam pravo da ti kažem da si lud, glup i pička. Ja samo hoću da ti otvorim oči da možeš lepo da zaradiš na tom lupetanju, tako ćeš barem imati materijalni rezultat od svog aktivizma, pošto idealistički rezultat kojem se nadaš svakako nećeš imati, jer građanke i građani Srbije u ogromnoj većini ne padaju na te psihopatske priče koje ti, Dinko i Nedim valjate.

I to nije moje mišljenje, to je realnost koja se potvrdi nakon prebrojavanja glasova svakih izbora do sad. Posebno na pokrajinskim izborima, gde Sabahudinovi i Nedimovi kandidati nikako da dobace do dvocifrenog procenta glasova na nivou pokrajine. Već decenijama.


I znam ja da ti nisi separatista, ali ljudi sa kojima deliš svako mišljenje bez izuzetka, jesu. Ali jebiga, tolika su sila da su uspeli da sakupe celih petnaest ljudi na mitingu za Vojvodinu Republiku pre par meseci u NS. A o izbornim rezultatima LSV (koji ni ne smeju javno da priznaju da su separatisti, jer bi dobijali još manje glasova nego što dobijaju), da i ne pričam. Koliko ono? 5,kusur % na nivou pokrajine? :D



I da ti kažem, ne mislim da si loš čovek, verujem da imaš dobre namere, ali si ludak i treba ti terapija.


OK , ja nisam kao većina Srba i to je jasno kao dan , a ti budi niko ti ne brani , stado uvek prihvata nove ovce jer sve one jednako imaju isti jezik zvano blejanje..

U nacističkoj Nemačkoj su svi voleli Hitlera tj.preko 50 miliona Nemaca , ali to ne znači da je Hitler bio u pravu niti da je njegova misao i idelogija ispravna.

Tako da priče oko toga da ako većina nešto misli uopšte ne znači da su u pravu niti ne znači da nismo na civilizacijskom dnu , jer voleti zločince , negirati zločine,....je odlika necivilizovanih ljudi , u ovom slučaju većine Srba. :kava

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 30 svi 2016, 19:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
joe enter je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Joe,

Srbija je zemlja slobodnih ljudi. Tako da, slažem se, oni, kao i svako drugi u ovoj zemlji ima pravo da sere šta god hoće bez da za to odgovara, jer je verbalni delitk odavno ukinut.

Tako i ti imaš pravo da sereš šta hoćeš, kao što i ja imam pravo da ti kažem da si lud, glup i pička. Ja samo hoću da ti otvorim oči da možeš lepo da zaradiš na tom lupetanju, tako ćeš barem imati materijalni rezultat od svog aktivizma, pošto idealistički rezultat kojem se nadaš svakako nećeš imati, jer građanke i građani Srbije u ogromnoj većini ne padaju na te psihopatske priče koje ti, Dinko i Nedim valjate.

I to nije moje mišljenje, to je realnost koja se potvrdi nakon prebrojavanja glasova svakih izbora do sad. Posebno na pokrajinskim izborima, gde Sabahudinovi i Nedimovi kandidati nikako da dobace do dvocifrenog procenta glasova na nivou pokrajine. Već decenijama.


I znam ja da ti nisi separatista, ali ljudi sa kojima deliš svako mišljenje bez izuzetka, jesu. Ali jebiga, tolika su sila da su uspeli da sakupe celih petnaest ljudi na mitingu za Vojvodinu Republiku pre par meseci u NS. A o izbornim rezultatima LSV (koji ni ne smeju javno da priznaju da su separatisti, jer bi dobijali još manje glasova nego što dobijaju), da i ne pričam. Koliko ono? 5,kusur % na nivou pokrajine? :D



I da ti kažem, ne mislim da si loš čovek, verujem da imaš dobre namere, ali si ludak i treba ti terapija.


OK , ja nisam kao većina Srba i to je jasno kao dan , a ti budi niko ti ne brani , stado uvek prihvata nove ovce jer sve one jednako imaju isti jezik zvano blejanje..

U nacističkoj Nemačkoj su svi voleli Hitlera tj.preko 50 miliona Nemaca , ali to ne znači da je Hitler bio u pravu niti da je njegova misao i idelogija ispravna.

Tako da priče oko toga da ako većina nešto misli uopšte ne znači da su u pravu niti ne znači da nismo na civilizacijskom dnu , jer voleti zločince , negirati zločine,....je odlika necivilizovanih ljudi , u ovom slučaju većine Srba. :kava

Jel smatraš Engleze necivilizovanim narodom zato što smatraju Čerčila za jednog od svojih najvećih, ako ne i najvećeg državnika? A čovek je bio veći zločinac od svih balkanskih zločinaca zajedno, pa još pet puta toliko. Jel su oni isto necivilizovani?

Ratko Mladić i Radovan Karadžić su odbranili srpski narod preko Drine i stvorili srpsku državu. Uzevši to u obzir, bilo kakvi zločini su trećerazredna stvar kada ja ocenjujem njihovu istorijsku ulogu.


Sećam se da ti je Metemma jednom dobro rekao da kada bi ti pisao analizu Kenedija kao predsednika, 99% bi pisao o tome kako je bio đubre jer je prevario ženu zato što je opalio Merilin, a činjenicu da je sprečio nuklearni rat bi usput naveo u jednoj rečenici, a verovatno bi i to povezao sa činjenicom da je jebao Merilin i da je to najbitnija stvar zbog čega je rešio Kubansku krizu na miran način.

I naravno da očekujem da ćeš ti sada iz ovoga što sam napisao da zaključiš kako ja podržavam zločince i prekopavam leševe uz blagoslov pomesnog vladike.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 30 svi 2016, 19:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Ovo je već upala mozga u akutnom obliku.

Ispade evo da anitfašizam sranje i da su saveznici kao pobednici u 2.sv.ratu zločinci , samo zato da bi opravdao klanje nevinih ljudi iz sela ovih naših zabiti.

Neću ti se više obraćati ikad više , kao ni onom pedofilu koljačkom iz BL zvanom Agaton.

A sad slobodno ukrstite ruke pa izdrkajte jedan drugom nad primerima srpskog junaštva i državotvornosti u Srebrenici,Tomašici,Višegradu,Zvorniku,Srajevu,Hrvatskoj,....

Zbogom zanavek.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 30 svi 2016, 20:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Čerčil po tebi nije bio zločinac? Truman nije bio zločinac? Drezden i Lajpcig nisu bili ratni zločin? Hirošima? Nagasaki?

Hitler je bio mnogo gori od njih, apsolutno se slažem. Ali da li onda to znači da Drezden i Hirošima nisu bili ratni zločini, samo iz razloga jer su nacisti bili mnogo gori?

I, ako kojim slučajem misliš da Drezden i Hirošima jesu bili užasni ratni zločini, da li takođe misliš da su Englezi i Amerikanci necivilizovana koljačka bagra zato što Čerčila i Trumana smatraju za velike državnike?


Znam da si se naljutio na mene i da nećeš više da pričaš sa mnom, ali pokušaj da budeš drug pa da mi odgovoriš na još samo ovih par pitanja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 30 svi 2016, 20:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
joe enter je napisao/la:

Zbogom zanavek.

Poselamite mi gospodu Sabahudina i Nedima i jebite im mater u moje i ime svih nas iz Srpske.
Zbogom, gospodine Joe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 30 svi 2016, 20:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Agathonikos je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

Zbogom zanavek.

Poselamite mi gospodu Sabahudina i Nedima i jebite im mater u moje i ime svih nas iz Srpske.
Zbogom, gospodine Joe.

Ne budite naivni, gospodine Agathonikos. Javljaće se on još hiljadu puta na vaše postove. Više voli vas da provocira, nego leba da jede, prija mu vaša pažnja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojvođanske aktualnosti
PostPostano: 30 svi 2016, 20:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
hehhe


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1580 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 64  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 114 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO