HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 13:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1219 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49  Sljedeća

Hrvatska plasman na Euru 2016
Ispadanje u skupini 22%  22%  [ 7 ]
Osmina finala 22%  22%  [ 7 ]
Četvrtfinale 25%  25%  [ 8 ]
Polufinale 9%  9%  [ 3 ]
Finale 9%  9%  [ 3 ]
Pobjednik 13%  13%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 32
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 26 lip 2016, 21:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Evo o ovome sam govorio kad sam govorio o mentalitetu i zašto treba podržati sve one koji su dali sve od sebe, pošteno i odgovorno napravili svoj posao, bez obzira na rezultat.
Jer ukoliko ne podržimo takve, onda nećemo podržati nikoga jer se svakome može naći zamjerka, a ako ne podržavamo nikoga onda se događa da isplivaju iskompleksirani luzeri koje može utješiti samo nečija krv, i ako takve ne sasječemo u korijenu, što ja pokušavam, onda to postaje dominantno raspoloženje i onda se to već odražava na mentalitet.
I onda imamo društvo željno krvi, društvo u kojemu se rad, pošetenje, odricanje ne cijene, ustvari gdje se ne cijeni ništa, gdje se nište ne potiče, nego se svaki uspjeh sabotira ... a to nikako nije dobro i to već postaje porblem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 26 lip 2016, 21:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
A ko će ti igrati bez talenata koje Dinamo šalje po svijetu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 26 lip 2016, 21:52 
Offline

Pridružen/a: 26 sij 2010, 11:13
Postovi: 649
BBC je napisao/la:
A ko će ti igrati bez talenata koje Dinamo šalje po svijetu.



Jer prije Mamica Dinamo nije izbaciva talente?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 26 lip 2016, 22:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2012, 23:31
Postovi: 1384
Lokacija: Hercegovina
http://www.hercegovina.info/vijesti/spo ... eli-109484
Koji su kraljevi ovi Kiseljačani, strava... :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 26 lip 2016, 22:30 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36047
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Svaka čast za Kiseljak.

Eto zaba repku dočekalo oko 2000 ljudi, većinom djece, lijepa gesta, samo tko ih je nagovorio da se deru ne damo te Čačiću, valjda čika Zdravko podijelio bombona.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 26 lip 2016, 23:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
...Ovo nije Jajce...Jebem te Bosno, jebem te ja, Hrvatska je moja domovina. :laugh


_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 26 lip 2016, 23:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kakve su to muslimanske pizdarije da navijačima ne daju navijati. Ako muslimanima smeta nek se zatvore doma, neće se svijet njima prilagođavati.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 26 lip 2016, 23:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ah ovih škutora i kockoglavaca iz Kiseljaka. Amidža šta nam ti kažeš o ovome.


_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 26 lip 2016, 23:33 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13484
Lokacija: ZG
Ovo je prije svega poruka Jajčanima. Pa tek onda Muslimanima koji ne mogu podnijet da netko navija za Hrvatsku. Uglavnom, bravo Kiseljak, mogli su i bez "jebem te Bosno" al ajde mladost-ludost :D

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 26 lip 2016, 23:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27466
Gdje je ovdje specijalna policija?


_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 27 lip 2016, 05:51 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Uljudba na nivou.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 27 lip 2016, 08:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23316
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Moram reći da jedan drugi problem hrvatski mediji i svi mi zaboravljamo. Da se Luka Modrić "izgubi" u svim krucijalnim utakmicama i da nema karakter vođe. On kao Realova zvijezda bi se tu trebao nametnuti kao autoritet, ali nema te karizme nimalo.

Nikad ga nigdje u biti ili ne biti utakmicama.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 27 lip 2016, 08:09 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36047
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Uljudbeno vas odjebali, nema šta :smajl007

Citat:
Hrvatska Ferrari bez vozača?

Ante Čačić ispao je od slabijeg Portugala, doživio je taktički fijasko od Fernanda Santosa i nije htio priznati nikakvu krivnju.

Umjesto analize utakmice u Lensu, priredio je performans na press konferenciji, sebe proglasio junakom i žrtvom, a novinare, koji su mnogo učinili za pravu atmosferu, podrivačima. Po strategiji: kad nemaš argumente za obranu - napadni.

U danima prije službenog Čačićeva ustoličenja jedan od vodećih ljudi HNS-a kazao nam je kako Hrvatskoj zapravo s ovim igračima ne treba veliki stručnjak i taktičar nego čovjek koji ima spiku i zna napraviti dobru atmosferu. Pa kako je po tim kriterijima Čačić izabran, zapravo ne čudi što nije secirao zbivanja na terenu, nego emocije i domoljublje. Na stol je stavio suze i patetiku umjesto stručnih rješenja koja su na kraju, nažalost, za nas i HNS, ipak nužna za veliki rezultat.

Fernando Santos je 2011. sredio Slavena Bilića, isto je učinio Čačiću jednostavnim taktičkim fintama na koje hrvatski izbornik uopće nije reagirao. Nije pomogao momčadi, zadovoljavao se što Portugal nije opasan, kao da bi bilo manje bolno ispasti na kaznene udarce.
Pa nismo mi Hrvati najmrskiji nebesima da se nakon svakog turnira isuče nesreću za opravdanje.

Za utakmice u kojima je Hrvatska igrala dobro Čačić ima zasluge: dao je igračima da rade na terenu što najbolje znaju, glavnim asovima je dopustio da budu face u svlačionici, ali kad dođemo u nokaut fazu na rivala poput Portugala, ekipa ne može sama iznijeti rezultat.

Kad ovako jaki nemamo rezultat, kad ćemo?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 27 lip 2016, 08:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Evo sad jedna interesantna primjedba, npr daramo se slaže kako je ova Hrvatska najbolja ikada, kako je neuporedivo bolja od Kovačeve sa potpuno istim igračima, kako Portugal ne da nije bio bolji nego doslovno nije imao nikakve šanse za gol, ali on i dalje vjeruje kako je Santos rasturio Čačića.
Da nije bilo nesretnog Strinićevog dodavanja, da sudac nije oprostio Sanchezu crveni karton , onda bi Santos bio nadigran predpostavljam...
Uglavnom što hoću reći, kako je moguće pisati da je onakav Portugal, inače skuplja momčad od nas, taktički ratsturila neznalicu Čačića, kad je očigledno da je ta tvrdnja maloumna, zlobna i potpuno besmislena, dakle sve je moguće ako su ti tako rekli na "Indexu" i ako Ćiro dokaže kako Čačić nije valjao ni za Dinamo, samo što je zaboravio kako je on nogiran i iz Dinama i Hajduka, da je barić bio u dinamu prije repke, da je Bilić bio u Hajduku , Kranjčar u Dinamu također.
I na kraju što je to posebno interesenatno i što hoću naglasiti, to da mediji mogu nametnuti sliku bilo čega onako kako god požele i da će to narod popušiti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 27 lip 2016, 09:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36047
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Šta bi bilo da Strinić nije pogriješio, dobili bi Portugalce na penale?
Ti se svezao skuplje momčadi ko pijan plota, da smo imali i igrača više isto bi bilo bez rizika i napada, čekao bi grešku Portugala do penala.

Ne da ga je rasturio nego obrisao pod sa njim ako ti nije jasnije.
Treba ipak biti pošten i držati se nekog pravila, dakle ako ne dobijemo Tursku i Island kući ove godine noga u guzicu i tražiti novog izbornika za proljeće.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 27 lip 2016, 09:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
O tome govorim, sa skupljom momčadi nije napravio ni jednu ni minimalnu šansu za gol, ali je ipak obrisao pod. Kako? Pa vrlo jednsoatvano, jer je tako reklo na indexu i jer je čačić bio "loš za Dinamo" .

Čačić je od repke izvukao maksimum, ali nisam siguran da nije izgorio, tako da svakako treba razmotriti i pitanje novog izbornika, a što će savez sigurno i napraviti i donijeti najbolju odluku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 27 lip 2016, 09:36 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3893
Pa činjenica je da je Portugal dao gol na sreću jer su ustvari 2 od njihova 3 igrača loše reagirala u tom napadu. Onaj s lijeve strane je pucao toliko loše da je lopta završila kod Ronalda, Ronaldo je umjesto da gurne Quaresmi pred prazan gol, pucao sebično iz nezgodne pozicije i lopta se odbila baš ovome na glavu.

Ali to nije opravdanje zašto Hrvatska nije zabila 3 gola prije toga. Generacije nakon 90-ih nemaju više taj pobjednički mentalitet i mirnoću u nokaut fazi, kao što nema rasnog strijelca tipa Šukera nego nam treba 15 šansi da damo 1 gol.

Tko se sjeća kako je generacija iz 90-ih glatko gubila zadnje rezultatski nebitne utakmice u grupnoj fazi na EP protiv Portugala i na SP Argentine, da bi proigrali u nokaut fazi. A sad je obratno, sad smo se napalili na Španjolsku isto kao ono kad smo dobili nebitno Englesku prije par godina pa su nas Rusi slavili za fair-play jer su oni išli na EP, a Englezi su nam vratili u sljedećim kvalifikacijama i pustili Ukrajini da mi ne idemo na SP.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 27 lip 2016, 09:48 
Online

Pridružen/a: 24 vel 2014, 20:05
Postovi: 206
Hrvatski nogomet ima dobar potencijal u budućnosti. Od bitnih tek Srni je vrijeme za mirovinu, a Modrić, Ćorluka i Mandžukić ulaze u 30+. Od svih njih će nam Modrić jedini baš nedostajat igrački kad ode. Svi ostali su ili u najboljim godinama ili mladi. Sad treba u novi ciklus više uključit Pjacu te priključit Pašalića, Halilovića, Vlašića i Roga. Ima odličnih mladih koji dolaze, jedino ne vidim pravu top špicu, ne znam jel Kramarić taj. Strinić i Pivarić su slabiji igrači al ni druge reperezentacije nemaju top ljevake. Prije svega treba resetirat kriminalni savez, maknit ga iz bezakonja, ujedinit stručnjake i vratit navijače.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 27 lip 2016, 11:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36047
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Veliki Maradona jasno detektirao i objasnio ispadanje Hrvatske i pri tom mogu reći potpuno pogodio.

Citat:
"Hrvati su si sami krivi za poraz. Bili su bolji od Portugala, ali nedostajao im je taj završni potet. Modrić i Rakitić ovoga puta nisu bili dovoljno kreativni, i nisu zapalili tu iskru koja donosi šanse"

"Da, Ronaldo i njegova momčad su imali sreće. Međutim, takav je nogomet. Portugalci su prvi put na ovom prvenstvu pokazali zajedništvo i baš to im u nastavku prvenstva može puno toga donijeti. Hrvatski su igrači imali svoje prilike, ali Pepe je u nekoliko situacija spasio svoju momčad. Na kraju su Portugalci prošli dalje zahvaljujući jednom jedinom potezu".


Sad samo malo pomladiti repku svježom krvi koja nema traume i osjećaj gubitničkog karaktera, da doda malo mladenačkog poleta i hrabrosti.

Kovačić samo da se makne iz Reala i krene dalje, riješti sve nesporazume s Lovrenom i Halilovićem, dati prilike mlađima.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 27 lip 2016, 11:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27466
Za ovo je definitivno trebalo dati crveni.

https://www.facebook.com/16152455987295 ... 860360732/

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 27 lip 2016, 13:26 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4370
zaba nikad nije sutao loptu cim brani Cacica. Ako smo pobjedili Tursku i Spaniju i igrali dobro protiv Turske neznaci da nismo grijesili. Svako grijesi ali Cacicev najveci grijeh je sto nije htjeo da prizna i nauci nesto iz svoji greski.
Odma sam govorio da Brozovic nije treba igrat desnog beka jer nije mu prirodna pozicija i fali mu na prodornosti za tu poziciju. Trebao je tu igrat Pjaca (ili Halilovic kojeg uopste nije vodio). Vidilo se i protiv Portugala kako je opasan bio kad je usao i steta da nije duze igrao.
Druga greska je opet vezana za Brozovica, trebao je on ipak igrat ali na mjestu Badelja. Zasto je taj Badelj toliko forsiran a ruku na srce nije nesto pokazao. Necemo sad prica o Mamicu i Dinamu itd mozd je jednostavno Caciceva simpatija ?!
Treca greska je Mandzukic. U prve tri utakmice je Cacic postupio kako treba, barem bi i ja tako. Postavio je po imenu najjaceg napadaca i nakon prve utakmice pruzio mu drugu priliku. Onda je stavio Kalinica (stim da je cacic to urdio zbog ozljede Mandze) koji se pokazao. ZASTO je opet vratio Mandzukica ali jos gore jos mnoooogoooooo gore je zasto ga nije vadio vec u 60oj minuti jer stvarno nije nista pokazao. Bio sam na stadionu imao sam extra mijesto, tik uz aut liniju i sve sam dobro vidio. Mandzo nazalost nije nista pokazao i onda treba mijenjat ali Cacic kao da nezna jos da smije mijenjat igrace i u 60oj ili 70oj minuti.
Nekrivim ja Cacica nego onog ko ga je postavio a ko god to bio.

Mislim da nam je buducnost blista, jer Modric sa 32 godine nece da bude star a tu je jos i Raketa i ostali jedino Srna je za mirovine. A ima tu jos mnogo igraca koje tek dolaze, Pjaca, Coric, Vlasic i Halilovic ce ja mislim bit veliki igraci a jos ima nade i za Balica, Brekala i onog malog Murica. Vidit cemo sta ce bit i sa Rogom i Simunovicem. Jedino sto smo prestali uzgajat napadace.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 27 lip 2016, 13:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Portugalci nezasluženo pobijediše. Peh totalni.

@Ribice, samo da te pitam je li ti onaj fićvirić Ronaldo još drag? :D

Nakon ovoga mislim.... Kah, Kah... :)

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 27 lip 2016, 13:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Vidis vuce ja sam itekako sutao loptu citav zivot, kao sto sam procitao masu analiza i prijedloga stotina "izbornika" i bas zato uopce ne dajem nekakve konkretne prijedloge jer sam i vise nego svjestan kako je sve to mlacenje prazne slame bez ikakvog znacaja i ozbiljnog sadrzaja.
Govorim isljucivo o onome sto je nedvojbeno i svima jasno, a to je da je ova Hrvatska , koju je Cacic nedavno uzeo u rasulu, najbolja Hrvatska ikada.
Kad me vuces za jezik, sto bi bilo da je Pjaca usao ranije nitko ne zna, ali ono sto znamo je da je upravo zelja i takticka orjentacija Portugala bila obrana i kontre koje su fascinantno neutralizirane tako da nisu imali nijedene jedine sanse, Hr je imala svoje prilike iz kojih se moga dati gol zatvorenom i takticki dobro postavljenom Portugalu koji samo cekao da Cacic izgubi zivce i krene u napad, bi li mi dali gol s pjacom i li bi oni uvalili kontru nikad necemo saznati, ali izglednije je da bi oni poentirali sa svojim vrhunskim napadom i tada bi se moglo reci da nas je Portugal takticki nadigrao, ovako se moze zakljuciti da je nesreca sto nas je Portugal zapao rano, sto sudac nije dao crveni i sto smo glupom nesrecom primili gol.
Zato igracima, trenneru i svima u stozeru treba cestitati i zazeljeti sretniju buducnost.
I naravno dati podrsku da nastave ovako ili netko smatra ne treba ovako?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 27 lip 2016, 14:11 
Online

Pridružen/a: 24 vel 2014, 20:05
Postovi: 206
Izuzmi suca iz analiza. Za Strinićev pokušaj ubojstva na Naniju nije dosuđen ni penal ni karton.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 27 lip 2016, 14:28 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36047
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Prerano izgorimo, uvijek padnemo u ključnim utakmicama, trećoj ili četvrtoj, dok drugim velikim repkama forma raste mi padamo.

Moj zaba ako se mi s ovakvom postavom moramo bojati istog onog Portugala koji nije preplašio niti slabašnu Mađarsku, Austriju i Island onda smo i daleko dogurali.

Baš me zanima kako će Poljaci odigrati, dosta su brži od nas, tu ćemo vidjeti gdje je i šta je Portugal na ovom prvenstvu.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1219 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO