HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 17:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3951 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 159  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 19 srp 2016, 22:06 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
A hebote sta je po vama "neki bolji" hdz? Ako pricamo samo iz neke pragmaticne hercegbosanske perspektive...Ovi bar nece ulaziti u neke besmislene prepirke sa RSom, bar ce postojat odmak od te pravaske retorike. Ako je samo eurokratska deklarativna potpora ravnopravnosti hrvatskog naroda u bih, neka je. I bar postoje neke natruhe da bi se mogli aktivirat oko sestorke. Treba bit realan, u Hrvatskoj se nitko nema namjeru sekirat vrlo oko problema Herceg Bosne niti ko to kuzi, a od sdpa ces dobit samo maltretiranje ljudi radi prebivalista i osudu Tudjmanovih osvajackih pohoda na bih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 19 srp 2016, 22:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 20:26
Postovi: 1431
Milanovic se pokazao puno boljim od Karamarka, a Josipovic od Kolinde. Toliko o SDP-ovcima.

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 19 srp 2016, 22:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23320
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
S Jandrokovićem me je totalno odbio. Iako je tu i Stier, da malo izbalansira, ja ću koristiti svaki svoj kontakt da oko ovog HDZ-a širim negativnu vibru.

Čović je za ove sve opcije iz RH-azije Erdogan. :biceovodobro

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 20 srp 2016, 08:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6123
zaba1111 je napisao/la:
Prema americkim zeljama, koje se uglavnom i ostvare, Plenkovic bi trebao biti novi premijer, cime bi HR ,preko predsjednice i premijera, napokon postala pouzdani i ozbiljni americki saveznik i preko kojega bi se formirala i sprovodila politika za ovo podrucje.


Ovo je post iz studenog 2015. , sad ostaje za vidjeti hoće li Ameri ustrajati do kraja,... a ko zna možda oni i nemaju veze sa ovim jer neki dan smo čuli inside info kako je Brkić namoćniji čovjek u HDZu pa je moguće da je i on postavio Plenkovića.

Što se tiče Jandrokovića, o tome smo sve već davno rekli, čovjek je upozorio naše kako bi priča o trećem mogla izazvati Amere da iskoriste sve svoje kontakte šireći negativnu sliku o BH Hrvatima, tako da Jandroković po tom pitanju i nije negativac, međutim s druge strane je razljutio mnoge naše koji su to iskoristili za širenje loših vibra preko svojih kontakata protiv HDZa i Hrvatske, tako da me onda to demantira i Jandroković je s te strane negativac... tako da je na kraju stvar procjene koji su kontakti opasniji, ja osobno dajem blagu prednost amričkim , ali ni ovi nisu za baciti, zato ja ovim putem , poput jandrkovića kad je kontakitrao sa HDZom BIH , apeliram na Lidera , pozivam na rauzum i tražim da on odustane od širenja negativne vibre preko svojih kontakata jer realno ipak je HDZ bolja opcija za nas sve u HB, nego SDP, bez obzira što tko od nas nosi iz obitelji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 20 srp 2016, 10:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Priznaj da lupaš gluposti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 20 srp 2016, 10:43 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6123
To tebi tako izgleda jer je ovo nemjenjeno nešto inteligentnijima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 20 srp 2016, 10:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Što tu ima inteligentno da Jandroković tebi priča što se i kako dogovara sa Amerikancima pa ti nama na forumu to pričaš. Aj bježi, jeftin si sa tim šupljacima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 20 srp 2016, 11:14 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
i_jopet je napisao/la:
master_mind_ je napisao/la:
Ajde odjebite sa tom kulturom. Vama da neki blebece sat vremena o tome kako bi zelio pokrasti FINU smatrali biste ga elokventnim.


A dobro ajde onda stavi Miljana Brkića za predsjednika i očekuj pobjedu na izborima :zubati

Pa u biti da, kada bi Brkic imao stav kao Orban dogurao bi vise nego Karamarko ili sada Plenkovic.

Previse slusas medije. Oni nisu ovdje da neutralno informiraju ljude vec da provode kulturni rat i namecu stavove koje mali broj populacije u RH dijeli.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 20 srp 2016, 11:28 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6123
BBC je napisao/la:
Što tu ima inteligentno da Jandroković tebi priča što se i kako dogovara sa Amerikancima pa ti nama na forumu to pričaš. Aj bježi, jeftin si sa tim šupljacima.

A mozda i je, kao sto je moguce da je tebi Obama reko da bi Treci bio tu jos davno samo da to nije sprijecio Jandrokovic .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 20 srp 2016, 11:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Trolaš i to loše.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 20 srp 2016, 13:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 20:26
Postovi: 1431
Na partijskom zadatku :D

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 20 srp 2016, 13:53 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6123
BBC je napisao/la:
Trolaš i to loše.

Dobro, sad nemoj vise temu zasipavati smecem jer ima ljudi kojima su neke stvari nejasne, a neki im pokusavaju to isto pojasniti.
S duge strane ima i nekih koji iz ko zna kojih motiva, mislim uglavnom se zna, ali nije ni bitno, dakle koji smatraju, kontra svake razumne logike, da je za nas bolji SDP od HDZa i to elobariraju najsmjesnijom tezom u povijesti ,koja zaista je uzela nekog maha, kako je nekakv Jandrokovic sprijecio Treci ili barem imao namjeru to uciniti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 20 srp 2016, 14:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 20:26
Postovi: 1431
Nije sprijecio, nego se pred trecerazrednim americkim birokratom pravdao da ce on to rijesiti i rjesava, bio je minister, da Hrvati ne traze Treci. Hvalisao se time. Laskao si da je on uspjesni gospodar misljenja Hrvata u BiH o samima sebi i svojoj slobodi.

I zbilja, Bosanac ili Hercegovac koji da glas ovom HDZ-u nema nikakvog samopostovanja.

SDP-ovci su se pokazali manje izdajicama, a pored SDP-a tu su i druge, bolje opcije.

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 20 srp 2016, 15:25 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6123
A ko ce ga znati, mozda je i taj mozdjani konstrukt tocan, sve je moguce, ali ono sto se dogadjalo ni najmane ne upucuje na to. Covic ga nije obadavao ni dva posto jer se nije htio sastati niti sa Sanadaerom u Mostaru i Covic je jedino tada otvoreno govorio i o trecem entitetu , nikad prije ni ikad poslije, uglavnom Covic je tu pricu dozirao onoliko koliko je bilo pozeljno, a to opet nikako ne znaci kako je Jandrokovicevo prenosenje americkih poruka nesto lose, naprotiv . Kao sto ni najmanje ne mora znaciti da bi bilo bolje da smo o tome govorili vise u trenutku kada se SAD izravno tome protivio jer izravna konfrontacija s njima i njihove veze i kontakti su ipak nesto oapsniji od Liderovih ili proteinovih.... A da ne spominjem koja su to vremena bila kada su pregovori sa EU skoro propali i dugorocno odgodjeni, tako da na kraju ako Covic i HDZ bih tada i jesu ublazili pricu o trecem to samo znaci da su postupili racionalno u najboljem interesu HB Hrvata, ma koliko to prosjecnom HB tupsonu bilo nepojmljivo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 23 srp 2016, 14:33 
Offline

Pridružen/a: 09 stu 2009, 06:39
Postovi: 746
Plenković: Nećemo mijenjati dosadašnju politiku prema BiH

http://www.vecernji.ba/plenkovic-necemo ... ih-1101087

Jasno je svima koliko je sati. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 23 srp 2016, 16:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
Meni ovo pomalo vuče kao da je ljiga tipa Prgomet ili Jandroković došao na čelo HDZ-a, te kao mali poslušni aparatčik sluša naredbe "odozgo".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 23 srp 2016, 16:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Meni dotični gospodin Andrej facom baca na gospodina Ivu (Sanader). Nešto volovsko u licu.

Ugledajte ga, pljunuti gospodin Ivo.


slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 23 srp 2016, 16:37 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Pupovac najavljuje kako hoce u koaliciju sa HDZ-on.

Mozda misli da ce nastaviti di stade sa Ivekon, i izposlovati autonomiju negdi po Slavoniji.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 25 srp 2016, 22:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 20:26
Postovi: 1431
Okosnica "novog" HDZ-a su Plenković, Njonjo Jandroković i ustašoid cvjećar Hasanbegović, džamijaš praktikant. Eto vam još gore kad vam se nisu sviđali Sanader i Kosorica, poručuju iz HDZ-a Hrvatske pučanstvu Herceg-Bosne. :P Pa vi jopet glasajte za njih.

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 26 srp 2016, 17:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21673
protein je napisao/la:
Okosnica "novog" HDZ-a su Plenković, Njonjo Jandroković i ustašoid cvjećar Hasanbegović, džamijaš praktikant. Eto vam još gore kad vam se nisu sviđali Sanader i Kosorica, poručuju iz HDZ-a Hrvatske pučanstvu Herceg-Bosne. :P Pa vi jopet glasajte za njih.

Čim je Njonjo tu (on i Zoki su oženili sestre) zna se koliko je sati.
A i Šeki se vraća.
Ja bi ionako glasao za MOST, ali ovo...
Onak, imam feeling da će dobiti dosta manje glasova od karamarka, a on je tek bio feler.
(bivši udbaš koji je pričao o desnici :D).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 26 srp 2016, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
Ceha je napisao/la:
protein je napisao/la:
Okosnica "novog" HDZ-a su Plenković, Njonjo Jandroković i ustašoid cvjećar Hasanbegović, džamijaš praktikant. Eto vam još gore kad vam se nisu sviđali Sanader i Kosorica, poručuju iz HDZ-a Hrvatske pučanstvu Herceg-Bosne. :P Pa vi jopet glasajte za njih.

Čim je Njonjo tu (on i Zoki su oženili sestre) zna se koliko je sati.
A i Šeki se vraća.
Ja bi ionako glasao za MOST, ali ovo...
Onak, imam feeling da će dobiti dosta manje glasova od karamarka, a on je tek bio feler.
(bivši udbaš koji je pričao o desnici :D).


imaš kakve dokaze za ovo, ili samo ponavljaš tračeve iz YUčernjeg? :D

meni se čini da ćemo mi plakat za Karamarkom.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 02 kol 2016, 09:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Povratak Kujundžića i Prgometa u stranku, moguće i Jadranke Kosor, važne stranačke sinekure povjerene njonjama, a savjetnička uloga Šeksu, na listama ljudi poput Tomislava Ivića, na prvom mjestu "europski put" BIH i stabilnost "regije", o neravnopravnosti Hrvata ništa... :rigam

Sve mi se čini da bi Plenković mogao biti i gori od Karamarka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 02 kol 2016, 10:05 
Offline

Pridružen/a: 10 srp 2013, 17:55
Postovi: 215
Možda je ovakva prognoza (a bojim se da nije samo gledanje u šalicu kave, odnosno bacanje graha) i dobra za HB Hrvate. Nakon dna, počet će još jača emancipacija. "Dijete" će postati punoljetno i za samostalni život neće pitati mamu i tatu (ili ponekad u Hr slučaju, dvojicu tate).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 14 kol 2016, 21:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
protein je napisao/la:
Idealan HDZ-ovac. Bez dana radnog staza van politike u kojoj je uhljebljen od rane mladosti. Sljedbenik kulta EU cija je birokratska platforma raj za zemlji za takve poput njega. Aparitcik, sin aparitcikov.

Puno bolja opcija za premijera od jednog Oreskovica koji nije u zivotu stekao nikakvo iskustvo u komesarijatima, odborima, vijecima i uredima za istrazivanje ruda i gubljenje vremena. Andrej je prepun tog iskustva. I sigurno ce uspjesno povesti RH prema drzavi blagostanja.


I meni je Tim bio gud, gud. Vieš volim te konkretne od ovih sastančara. No, činjenica je da desnica ima opet "Sanadera" ali bez potrebe da krade i bude slab na pokazivanje statusa kao Sanader ili Vidošević, jer već jest buržuj za razliku od prethodne dvojice kojima je to došlo glave. U svakom slučaju, neusporedivo bolji izbor od Karamarka.

Inače, ja zaokružujem 14. u II. izbornoj - Brkića. A nadam se da će Plenki počet čistiti vrh od oportunista i ljudi s orasima u džepovima koji se vrlo lako mogu ucijeniti i ukrotiti ili su potrošeni.


Uglavnom, na zadnjim predsjedničkim sam rekao kako između Kolinde i Ive nema lošeg izbora e tako mi se sad čini da nema ni između Tima, Petrova, Plenkija i Milanovića lošeg izbora za premijera. Veći su problem niža gamad u stranačkoj hijerarhiji.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Andrej Plenković - Predsjednik HDZ-a RH
PostPostano: 26 kol 2016, 10:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23320
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Jao pizduna jučer =))

Citat:
“Mi smo u izbornoj kampanji u kojoj se događaju određene neobične pojave, ponovno vezano za kandidata oporbe. Cure raznorazne snimke na kojima možemo vidjeti poprilično iznenađujuće i razotkrivajuće elemente. Želim reći da hrvatski ljudi na ovim izborima imaju birati između odgovornog, ozbiljnog, staloženog i vjerodostojnog lidera i poruka koju čujemo od kandidata oporbe koji više liče na kavanski diletantizam koje se usred izborne kampanje usmjeravaju na besprizorno dodvoravanje hrvatskim braniteljima, onima istima koje kandidat oporbe Milanović nije htio mjesecima primati, izjavama koje više liče na raspravu u nekoj krčmi i koje nam štete u odnosima sa susjednim državama, sa referencama na BiH, pa i na Srbiju koje su krajnje neprimjerene i nedostojne onoga koji je obnašao dužnosnika predsjednika hrvatske Vlade", rekao je Plenković novinarima.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3951 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 159  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Navodni Poslanik, VUKsaJUGA i 42 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO