HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 14:13.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 134 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 13 sij 2010, 13:04 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
RajvoSa je napisao/la:
Pa jasno, vidiš kako je osobno doživio one "napade". A sumnjam da bi itko bio toliko glup da nedozvoljeno na netu postavlja slike svog prijatelja. Dakle, Brne, glavom i bradom.

pa, tko ima potrebu u zrelim godinama napumpavati se poput balona i obnažen slikati svoje mišiće taj se bome sigurno voli i pohvaliti odnosno reagirati ako ga netko ne doživljava na način kako sam sebe doživljava.
ne bi se čudio da katkad i kojem novinaru uvali stoju da malo piše o njemu kako je gadan, zajeban...

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 13 sij 2010, 13:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Onda je očito ovaj kockastoglavi forum postao neki bitan faktor, ako mišljenje običnih smrtnika na njemu tangira nekog Vojvodu.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 13 sij 2010, 13:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
RajvoSa je napisao/la:
Nećemo cjepidlačit, ako nije 90% onda je bar 80%, toliko je jasno iz općih stavova o dogovorenom ratu i "izdajama".

jest ali komentatora video uradaka na you tube


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 13 sij 2010, 20:24 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 21:48
Postovi: 1387
o tek sad vidim ove slike , nije mala stvar za ovaj forum da se i jedan vojvoda javi... :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 03 ožu 2010, 15:24 
Offline

Pridružen/a: 04 stu 2009, 14:05
Postovi: 472
Lokacija: Bihać
evo u španiji uhićen neki vojvoda batko sa grbavice... meni to ime ništa ne znači, valjda vi sarajlijice znate nešto veiše o dotičnom vojvodi ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 06 ožu 2010, 22:10 
Offline

Pridružen/a: 18 stu 2009, 17:27
Postovi: 53
Pa na trecoj stranici ovde imas veliki tekst o njemu u muslimanskoj produkciji,bas onako u njihovom stilu rodio se lud ziveo lud dosao lud poceo da kolje ko lud a sta drugo i da bude kad je srbin mi ga primili u sarajevu tetosili ga mazili i pazili nune nane a on nama na kraju tako,mi sarajlije goloruki,fini,ma ni mrava nebi zgazili a kamoli nekome nazao ucinili postadosmo zrtve velikosrpske zavere na celu sa spc i sanu koji su kako stvari stoje podmuklo i planski jos sredinom osamdesetih doticnog batka koljaca koji se na zaprepastenje niksickih babica 1969 porodio sa nozem u zubima a ovi znajuci to dovedosega u nase sarajevo i pripremase ga za dan d kad velikosrpski zlocinci krenu u akciju da monstrum sa grbavice onako sistematski sve po uputstvima sanu na celu sa dobricom cosicem krene da kolje sve po redu,hahaha ili sto jedan musliman u hagu rece rat u bih je zapoceo sanu na celu sa brankom copicem i borom corbom hahaha.
Samo zaboravise muslici da su tom batku prvo oni jukini koji ni mrava nebi zgazili onako dobrodusne sarajlije poklale celu porodicu zenu i dvoje dece i sto je veoma vazna cinjenica koja daje odgovor na pitanje zasto je batko poludio,naravno to ga ne opravdava i doticni treba da zavrsi na robiji i to dozivotnoj jer jedne nevine zrtve nemogu da se pravdaju drugim ali ovaj bolesni pristup muslimana i ovoj prici a i celom ratu je toliko bljutav i ogavan pogotovo jer su isti taka zverstva cinili da je ovaj batko malo dete za njih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 07 ožu 2010, 11:15 
Offline

Pridružen/a: 05 sij 2010, 16:44
Postovi: 211
HitniLopticuUsumicu je napisao/la:
Pa na trecoj stranici ovde imas veliki tekst o njemu u muslimanskoj produkciji,bas onako u njihovom stilu rodio se lud ziveo lud dosao lud poceo da kolje ko lud a sta drugo i da bude kad je srbin mi ga primili u sarajevu tetosili ga mazili i pazili nune nane a on nama na kraju tako,mi sarajlije goloruki,fini,ma ni mrava nebi zgazili a kamoli nekome nazao ucinili postadosmo zrtve velikosrpske zavere na celu sa spc i sanu koji su kako stvari stoje podmuklo i planski jos sredinom osamdesetih doticnog batka koljaca koji se na zaprepastenje niksickih babica 1969 porodio sa nozem u zubima a ovi znajuci to dovedosega u nase sarajevo i pripremase ga za dan d kad velikosrpski zlocinci krenu u akciju da monstrum sa grbavice onako sistematski sve po uputstvima sanu na celu sa dobricom cosicem krene da kolje sve po redu,hahaha ili sto jedan musliman u hagu rece rat u bih je zapoceo sanu na celu sa brankom copicem i borom corbom hahaha.
Samo zaboravise muslici da su tom batku prvo oni jukini koji ni mrava nebi zgazili onako dobrodusne sarajlije poklale celu porodicu zenu i dvoje dece i sto je veoma vazna cinjenica koja daje odgovor na pitanje zasto je batko poludio,naravno to ga ne opravdava i doticni treba da zavrsi na robiji i to dozivotnoj jer jedne nevine zrtve nemogu da se pravdaju drugim ali ovaj bolesni pristup muslimana i ovoj prici a i celom ratu je toliko bljutav i ogavan pogotovo jer su isti taka zverstva cinili da je ovaj batko malo dete za njih.
Tako je kod njih jedina armija nije pravila zlocine Srbi i Hrvati su samoubojice pogotovo djeca sama se izklala :smajl037 :smajl037 :smajl037


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 22 ožu 2010, 19:50 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 21:48
Postovi: 1387
batko je sam priznao spanjolskoj policiji da je ubio 100 muslimana a vas dvojca serete i serete ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 22 ožu 2010, 20:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
..., i da mu nije žao zbog toga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 23 ožu 2010, 21:16 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 21:48
Postovi: 1387
meni nije jasno sa postoje ljudi bez savjesti i da ovakav koljac i ubojica mirno spava i da ga ne progone zlodjela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 23 ožu 2010, 21:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
sumnjam da mirno spava, baš suprotno...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 23 ožu 2010, 21:39 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 21:48
Postovi: 1387
pa ok kontam u ratu non stop pijan i drogiran pa nema kad ni razmisljat sta je napravio ,al evo sad s odmakom od 15 godina , nekaju se ...bar ne javno ne pokazuju znakove , eno nekakvog Milana Lukića pustili iz austrijskog zatvora nakon 10 godina i tamo u višegradu odakle je i gdje je klao i palio mu doček napravili i natako šubaru s kokardom i bacao izjave kojekakve , očito je da se nekaje za počinjeno ...ipak je ona tačna da je čovjek največa zvijer , kakav vuk i šta ja znam tko


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 25 ožu 2010, 08:24 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
Bogati, jel se kaju Mlaco, Cibo, Ejup, Sefer zbog zlocina nad Hrvatima?

Mislim, kad vec kontas.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 25 ožu 2010, 11:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Kina je napisao/la:
Kod njega ili pod njim su bili i oni dobrovoljci Rusi


slika




Ovi Rusi su bili zaj*bani. Na jednom muslimanskom ratnom blogu sam čitao ispovjest jednog muslimanskog borca. Zima, snijeg do koljena, on umotan u 5 deka, smrznut ko p*čka. Kroz dvogled posmatra Ruse kako na -20 u onim svojim mornarskim majicama ispijaju kafu :D

slika

Ovo su pripadnici Novosarajevskog četničkog odreda, negdje u okolini Šehersarajeva :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 29 ožu 2010, 20:25 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 21:48
Postovi: 1387
Agathonikos je napisao/la:
Ovi Rusi su bili zaj*bani. Na jednom muslimanskom ratnom blogu sam čitao ispovjest jednog muslimanskog borca. Zima, snijeg do koljena, on umotan u 5 deka, smrznut ko p*čka. Kroz dvogled posmatra Ruse kako na -20 u onim svojim mornarskim majicama ispijaju kafu :D

[

tek sad vidim ovaj upis , znaci ti si neki klinjo dok padas na te price ....jest jest u gaćama na minusu i umivaju se snijegom , ma face ..joj šupljaka


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 29 ožu 2010, 20:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
Betandwin je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
Ovi Rusi su bili zaj*bani. Na jednom muslimanskom ratnom blogu sam čitao ispovjest jednog muslimanskog borca. Zima, snijeg do koljena, on umotan u 5 deka, smrznut ko p*čka. Kroz dvogled posmatra Ruse kako na -20 u onim svojim mornarskim majicama ispijaju kafu :D

[

tek sad vidim ovaj upis , znaci ti si neki klinjo dok padas na te price ....jest jest u gaćama na minusu i umivaju se snijegom , ma face ..joj šupljaka


samo muslimanski borac od studeni nije skonto da je u fildžanu Votka ili Šljiva umjesto kahve..., da se slika popuni. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 29 ožu 2010, 23:07 
Offline

Pridružen/a: 04 stu 2009, 14:05
Postovi: 472
Lokacija: Bihać
bumbar92 je napisao/la:
Betandwin je napisao/la:
tek sad vidim ovaj upis , znaci ti si neki klinjo dok padas na te price ....jest jest u gaćama na minusu i umivaju se snijegom , ma face ..joj šupljaka


samo muslimanski borac od studeni nije skonto da je u fildžanu Votka ili Šljiva umjesto kahve..., da se slika popuni. :zubati

Čekaj... samo malo... zar to nije bilo u Staljingradu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 30 ožu 2010, 07:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
zrinki_frank je napisao/la:
bumbar92 je napisao/la:

samo muslimanski borac od studeni nije skonto da je u fildžanu Votka ili Šljiva umjesto kahve..., da se slika popuni. :zubati

Čekaj... samo malo... zar to nije bilo u Staljingradu


na blogu jablane...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 30 ožu 2010, 08:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Betandwin je napisao/la:
tek sad vidim ovaj upis , znaci ti si neki klinjo dok padas na te price ....jest jest u gaćama na minusu i umivaju se snijegom , ma face ..joj šupljaka

Ćitaj pažljivije jahrane, ne brzaj. Rijeć je o muslimanskom blogu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 06 tra 2010, 00:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2009, 16:59
Postovi: 892
Lokacija: Čaršija
:gunsmilie

http://www.youtube.com/watch?v=ND0px4_KAvc


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 11 tra 2010, 12:09 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 21:48
Postovi: 1387
Sultan je napisao/la:

mojne ovog sranja kafanskog pjevača Avde ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 11 tra 2010, 15:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2009, 16:59
Postovi: 892
Lokacija: Čaršija
Betandwin je napisao/la:
Sultan je napisao/la:

mojne ovog sranja kafanskog pjevača Avde ...


Kako bolan sranje. Pa dokazni materijal je tu - grobovi ruslih vojnika :neznam Imena, godine pogibije... Sad ćeš reći da je to sve sranje, izmišljeno, snimano na nekom muslimanskom haremu gdje su umjesto nišana stavili križeve i upisali ruska imena.

Samo seri moj golube bijeli :zubati

A šta veliš bojničino o paljenju bagera da bi čete pomislile da je neko teško-mehanizovan :zubati

Ili možda priča o "pucanju" linija koje je držao HVO :zubati

Ili možda "nedovoljna" motivacija za učestvovanje u akcijama protiv četa :zubati

Ili,ili :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 11 tra 2010, 16:08 
Offline

Pridružen/a: 07 svi 2009, 12:19
Postovi: 596
Kako god, Srbi su držali Sarajevo, nije bilo obratno :)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 11 tra 2010, 16:17 
Offline

Pridružen/a: 25 ožu 2010, 10:53
Postovi: 867
Zepce Jugend je napisao/la:
Kako god, Srbi su držali Sarajevo, nije bilo obratno :)

Mada Srbi tvrde da su oni njih držali u okruženju :neznam

_________________
"1+1=2"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grbavica
PostPostano: 16 pro 2011, 18:22 
Offline

Pridružen/a: 16 pro 2011, 17:29
Postovi: 1
Evo kako su stajale stvari u istocnom(Srpskom) Sarajevu 92-96 god.Ovo pisem bez namere da nekog vredjam i da ulazim u polemike sa bilo kim. Rodjen sam u SA ali sam se sa majkom preselio u Apatin 83 god dok su otac i brat ostali u SA. Vratio sam se sredinom petog meseca 92 god u Vogoscu i skoro ceo rat sam proveo u Ilijasu i na Ilidzi. Ni u jednom trenutku VRS nije imala nameru da osvaja SA nego je cilj bio zastita opstina sa vecinskim Srpskim stanovnistvom. Cak i kada je poceo Muslimanko - Hrvatski rat na tom prostoru i kada je u samom SA vodjena borba izmedju kriminalaca i tzv ABiH nije pokusan ulazak u SA iako su njihove linije bile napustene. U to vreme je velik deo Srba civila napustio grad i presao u RS. Na brdu Zus su prelazili u kolonama kada su videli da je Muslimanska linija napustena. Sa Hrvatima iz Kiseljaka je VRS imala vise nego dobru saradnju jer smo imali zajednickog neprijatelja. Osim svercera koji su u Kiseljak nosili cigare a kupovali benzin bilo je pomoci u MTS-u i logistici. Nisam bio svedok ali sam cuo od pouzdanih boraca da su Hrvati nakon Muslimanske ofanzive propustani da sa kompletnim naoruzanjem prodju kroz nasu teritoriju i da se nasa linija naslanjala na njihovu i da smo na jednom delu fronta imali zajednicki IKM. Ovde citam bajke poput one da je " Mladic spremao 150 000 " vojnika za ulazak u grad a cela VRS od Bihaca i Banja Luke pa do Zvornika i Trebinja ni u jednom trenutku nije prebacila brojno stanje preko 70 000 vojnika. Ceo Sarajevsko - Romanijski korpus je tokom rata brojao 12 hiljada vojnika a pokrivali smo od Zepe i Gorazda pa do Grbavice , Vogosce i Ilidze. Preko ilijasa i Vogosce je vodio Muslimanski pravac koji je spajao Sarajevo sa Zenicom i po posleratnim Muslimanskim podatcima u gradu su imali 35 000 vojnika a na spoljnom prstenu isto toliko. Uopste , odnos snaga na SA ratistu (iz pravca grada) je bio 3:1 u korist Muslimana i u ljudstvo i u opremi. Mi smo imali prednost samo u oklopu koji je iznosio 1,5 : 1. Ovo su podatci generala Rasima Delica koje je izneo u svojoj analizi operacije deblokade grada (koverat). Sto se tice aerodroma , on je predat UNPROFORU 92 godine i preko njega su naoruzavani Muslimani u gradu. Vidim i da je neko okacio sliku Brneta o kome licno nemam visoko misljenje mada sam cuo da su njegovi momci uradili dobar posao na aerodromskom naselju. Upoznao sam ga pre rata na putovanjima po Evropi sa Zvezdom a kasnije sam cuo da mu je rat postao brat i da se fino snasao i profitirao. Linije oko Sarajeva su manje vise ostale iste od 92 pa do Dejtona i pored muslimanskih ofanziva,Nato bombardovanja nasih polozaja i trgovine. Linije su ostale na svom mestu najvise zbog toga sto su ih branili borci cije su porodice zivele 500 m od linije i sto je na tom delu komandovao jedan od najsposobnijih oficira VRS.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 134 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO