HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 22:22.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 202 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 24 ruj 2010, 19:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 vel 2010, 18:53
Postovi: 792
Lokacija: iza kantuna
Pa ko pokla one starce , sami sebe ?

_________________
ujeo vuk magarca


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 24 ruj 2010, 19:28 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
Mar-kan je napisao/la:
Crni bombarder je napisao/la:
Eto ga oslobodjen taj Hakalovic za zlocine u Trusini, obrazlozenje ****** suda "u Trusini su se u to vrijeme vodile borbe i tu je ubijanje dozvoljeno"

U Ahmicima se naravno nalazio luna park i Hrvati su iz cista mira pobili inace miroljubive komsije.

Sjeme im se zatrlo, ukratko.


Gdje si pročitao to?


Vidio na tv-u.

Predsjednik sudskog vijeca govori sebi u njedra pa ga je tesko i razumjeti, ali uglavnom, vodjene su borbe i ubijeni nisu civili vec vojnici i po zenevskoj konvenciji to nije ratni zlocin jer su borbe u tijeku, a Jela Rajic koja je ranjena, pokusala je bjezati pa to znaci da onaj ko je pucao u nju nije pocinio zlocin jer ipak ga je izazvala svojim pokusajem bijega. Uglavnom to je to, ukratko, nisam detalje uhvatio.

Osobno mke to ne cudi, vec sam pisao o slucaju zenickog suda koji nije prihvatio svjedocenje hrvatskih svjedoka-stradalnika iz muslimanskih logora iz Varesa, jer nisu imali valjanu medicinsku dokumentaciju kojom bi dokazali da su maltretirani u logorima i zatvorima.

To je pravda koju su oni pripremili Hrvatima, ali hrvatski mediji kao po obicaju, o svemu tome sute. Kako oni iz BiH, tako oni iz Hrvatske. Od hrvatskih medija cak ocekujem i zataskavanje svega, po obicaju.

Jednako tako muslimanski mediji danas izvjestavaju o Vedranu Puljicu, od cijele price oni jos samo spominju to da ubojica Vedrana Puljica nije nadjen, razjarena rulja iz Sarajeva se naziva zrtvama, a ranjavanje gradjana Sirokog brijega po muslimanskim medijima se nikada nije ni desilo, niti to spominju, niti postavljaju pitanje o kaznjavanju pocinitelja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 24 ruj 2010, 19:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32148
Crni bombarder je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:

Gdje si pročitao to?


Vidio na tv-u.

Predsjednik sudskog vijeca govori sebi u njedra pa ga je tesko i razumjeti, ali uglavnom, vodjene su borbe i ubijeni nisu civili vec vojnici i po zenevskoj konvenciji to nije ratni zlocin jer su borbe u tijeku, a Jela Rajic koja je ranjena, pokusala je bjezati pa to znaci da onaj ko je pucao u nju nije pocinio zlocin jer ipak ga je izazvala svojim pokusajem bijega. Uglavnom to je to, ukratko, nisam detalje uhvatio.

Osobno mke to ne cudi, vec sam pisao o slucaju zenickog suda koji nije prihvatio svjedocenje hrvatskih svjedoka-stradalnika iz muslimanskih logora iz Varesa, jer nisu imali valjanu medicinsku dokumentaciju kojom bi dokazali da su maltretirani u logorima i zatvorima.

To je pravda koju su oni pripremili Hrvatima, ali hrvatski mediji kao po obicaju, o svemu tome sute. Kako oni iz BiH, tako oni iz Hrvatske. Od hrvatskih medija cak ocekujem i zataskavanje svega, po obicaju.

Jednako tako muslimanski mediji danas izvjestavaju o Vedranu Puljicu, od cijele price oni jos samo spominju to da ubojica Vedrana Puljica nije nadjen, razjarena rulja iz Sarajeva se naziva zrtvama, a ranjavanje gradjana Sirokog brijega po muslimanskim medijima se nikada nije ni desilo, niti to spominju, niti postavljaju pitanje o kaznjavanju pocinitelja.


Šta reći na sve to....psovati,prijetiti,izvršiti.Ne znam...samo siju sjeme zla ovako.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 24 ruj 2010, 20:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 vel 2010, 18:53
Postovi: 792
Lokacija: iza kantuna
Mar-kan je napisao/la:
Crni bombarder je napisao/la:

Vidio na tv-u.

Predsjednik sudskog vijeca govori sebi u njedra pa ga je tesko i razumjeti, ali uglavnom, vodjene su borbe i ubijeni nisu civili vec vojnici i po zenevskoj konvenciji to nije ratni zlocin jer su borbe u tijeku, a Jela Rajic koja je ranjena, pokusala je bjezati pa to znaci da onaj ko je pucao u nju nije pocinio zlocin jer ipak ga je izazvala svojim pokusajem bijega. Uglavnom to je to, ukratko, nisam detalje uhvatio.

Osobno mke to ne cudi, vec sam pisao o slucaju zenickog suda koji nije prihvatio svjedocenje hrvatskih svjedoka-stradalnika iz muslimanskih logora iz Varesa, jer nisu imali valjanu medicinsku dokumentaciju kojom bi dokazali da su maltretirani u logorima i zatvorima.

To je pravda koju su oni pripremili Hrvatima, ali hrvatski mediji kao po obicaju, o svemu tome sute. Kako oni iz BiH, tako oni iz Hrvatske. Od hrvatskih medija cak ocekujem i zataskavanje svega, po obicaju.

Jednako tako muslimanski mediji danas izvjestavaju o Vedranu Puljicu, od cijele price oni jos samo spominju to da ubojica Vedrana Puljica nije nadjen, razjarena rulja iz Sarajeva se naziva zrtvama, a ranjavanje gradjana Sirokog brijega po muslimanskim medijima se nikada nije ni desilo, niti to spominju, niti postavljaju pitanje o kaznjavanju pocinitelja.


Šta reći na sve to....psovati,prijetiti,izvršiti.Ne znam...samo siju sjeme zla ovako.

Ma triba im ebat mater na svakome koraku, i gledati ih sve isto..Kad oni mogu gledati na pobijene civile Hrvate
kao vojake Hrvatske vojske, i sjeci ih motornim pilama, pa treba i nji promatrati sa slicnog aspekta cim se pojave
negdje po Hercegovini, iili Hrvatskoj..A, ne ono , imam ja dobri prijatelja muslimana..Treba ih odjebati u poskocima
a ovo sudjenje Konjickim zrtvama, je dokaz da oni nas uopce ne cjene kao ljude, nego kao stoku..E, kad smo stoka
unda se triba i ponasati kao stoka.

_________________
ujeo vuk magarca


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 24 ruj 2010, 20:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
Bas me zanima hoce li i koji od kandidata za clana predsjednistva reagirati. S druge strane ja sam za krupnije ribe.

Bilo bi dobro napravit tablicu sa stratistima Hrvata i Muslimana, brojem poginulih i osudama za pocinjena djela. Ovako odokativno se cini drastican nesrazmjer.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 24 ruj 2010, 21:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 vel 2010, 18:53
Postovi: 792
Lokacija: iza kantuna
Junuz Djipalo je napisao/la:
Bas me zanima hoce li i koji od kandidata za clana predsjednistva reagirati. S druge strane ja sam za krupnije ribe.

Bilo bi dobro napravit tablicu sa stratistima Hrvata i Muslimana, brojem poginulih i osudama za pocinjena djela. Ovako odokativno se cini drastican nesrazmjer.

Ma znas Juzune da od toga nema nista . To je tako kako je, i svi vidimo sto se desava..Ili barem
vide oni koji zele da gledaju svojim ocima..Ne moze se zemlja praviti ovako, i na ovaj nacin, niti medjuljudski
odnosi stvarati, kad su jedni unaprijed osudjeni, a drugi su zrtve, pa i onda kad ubijaju.
I kako jedan Hrvat iz BiH DA VIJERUJE u ovo drzavu, njen ustav, zakone.I da se osjeca dobro dosao
u svojoj zemlji.

_________________
ujeo vuk magarca


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 25 ruj 2010, 02:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Da ne bude zabune, jer se radi o sličnoj lokaciji, ovo nije suđenje za onaj zločin u Trusini za kojeg svi znamo, a koji se desio 16. travnja. Suđenje je i dalje u tijeku, i sumnjam da će se tu izvući jer je tu nastradalo 18 civila.

Citat:
Čitanjem optužnice počelo je suđenje šesterici optuženih za ratne zločine nad civilnim stanovništvom i ratnim zarobljenicima u Trusini.

Međutim, prvo ročište obilježila je odluka da će se suđenje voditi i bez optuženog Nedžada Hodžića zvanog John Wayne, za kojeg je tim vještaka utvrdio da simulira psihičke probleme zbog kojih, navodno, ne može pratiti suđenje.

Nedžad Hodžić, bivši pripadnik Specijalnog odreda Zulfikar, optužen je da je naredio strijeljanje civila i pripadnika HVO-a u selu Trusina. Osim njega, ovaj postupak se vodi i protiv Mensura Memića, Dževada Salčina, Senada Hakalovića, Nihada Bojadžića te komandanta Specijalnog odreda Zulfikara Ališpage.

Ališpagi se na teret stavlja da nije poduzeo nužne mjere da kazni počinioce. Inače, u napadu na Trusinu 16. travnja 1993. godine ubijeno je 18 civila hrvatske nacionalnosti, četiri pripadnika HVO-a a ranjene su 4 osobe, među kojima i dvoje djece.

Tužilaštvo je najavilo da će ispitati 117 svjedoka, a prvog već 20. rujna. Obrana je problematizirala navode tužiteljstva da se istraga po komandnoj odgovornosti vodi protiv još četiri osobe, ali da oni ne znaju o kome se radi, što ih onemogućava u obrani.

Od šest optuženih samo je odbrana Mensura Memića najavila da će on svjedočiti u svoju korist, te da on tada nije bio u Trusini. Isto je kazao i Zulfikar Ališpago, koji, prema njegovim riječima, u travnju 1993. godine nije bio komandant Odreda Zulfikar.

Njegova odbrana je najavila da će se u ovom slučaju pozivati na presudu Apelacijskog vijeća u slučaju Miloš Stupar, u kojoj je optuženi oslobođen odgovornosti. (rtvfbih.ba)

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 25 ruj 2010, 11:43 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
Pa naravno da ne, radi se o sudjenju covjeku koji je ubio jednog covjeka i ranio jednu zenu, u Trusini.

Ali fora je u obrazlozenju presude, vodjene su borbe i u tom slucaju se ne radi o ratnom zlocinu, dakle u Srebrenici su vodjene borbe i strijeljanje zarobljenika u takvom stanju stvari nije ratni zlocin.

Jos smjesnije je obrazlozenje o ranjavanju te zene, kadija mrtav hladan izjavi da je zena pokusala bjezati.... mislim, pokusala je bjezati i to nije nikakav zlocin, izazvala ga je.

Dokazano je da je doticni pucao u tog covjeka i tu zenu, ali ni jedno djelo nije okvalificirano kao ratni zlocin. Dakle, muslimanski sudovi u narednom periodu mogu svakog muslimanskog zlocinca osloboditi na isti nacin, radilo se o podrucju u kojem su vodjene borbe (tako ce opravdati likvidacije zarobljenih vojnika HVO-a) a civili su pokusali bjezati.

Ovo je nista drugo nego ruganje zrtvama, i niko na to nece reagirati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 25 ruj 2010, 13:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2010, 18:33
Postovi: 4967
Lokacija: Capica curica kaze Tetovo
Crni bombarder je napisao/la:
Pa naravno da ne, radi se o sudjenju covjeku koji je ubio jednog covjeka i ranio jednu zenu, u Trusini.

Ali fora je u obrazlozenju presude, vodjene su borbe i u tom slucaju se ne radi o ratnom zlocinu, dakle u Srebrenici su vodjene borbe i strijeljanje zarobljenika u takvom stanju stvari nije ratni zlocin.

Jos smjesnije je obrazlozenje o ranjavanju te zene, kadija mrtav hladan izjavi da je zena pokusala bjezati.... mislim, pokusala je bjezati i to nije nikakav zlocin, izazvala ga je.

Dokazano je da je doticni pucao u tog covjeka i tu zenu, ali ni jedno djelo nije okvalificirano kao ratni zlocin. Dakle, muslimanski sudovi u narednom periodu mogu svakog muslimanskog zlocinca osloboditi na isti nacin, radilo se o podrucju u kojem su vodjene borbe (tako ce opravdati likvidacije zarobljenih vojnika HVO-a) a civili su pokusali bjezati.

Ovo je nista drugo nego ruganje zrtvama, i niko na to nece reagirati.

Ma dosta vise o srebrenici. Sto se god dogodi, uporedjuje se sa srebrenicom. Sve je isto, svaki zlocin je isti, samo sto u srebrenici je bilo brojcanije. Sa zrtvama. I to, da su oko 90% od zrtvi bili vojno sposobni. I bacili oruzje prije predaje. Ovi zeleni, su majstori za ubijanje staraca i djece. Na skoro svim hrvatskim stratistima u sr. bosni su mahom starci, zene i djeca kao zrtve. Ali jebiga, poceli su bjezati.Ludjaci lojavi. Zato me i boli *** za srebrenicu. Koji licemjeri. Oni kolju zarobljene pred kamerama, a ponasaju se najblaze receno kao da su im uradili eutanaziju. Onaj ******** Celo, je licno naredjivao zlocine po grabovici, cak i njegovi to priznaju, ali ne, to je bilo u jeku borbe. Pa Celo ubijen, i tek sada kazu, kao u stilu, mi bismo ga osudili, ali jebiga, ubijen je. A cekali su 15 godina za to sudjenje. Kod njih izgleda da ne vazi komandna odgovornost. Valjda nije po kuranu. Kada se sjetim da su se baskarili po hrvatskim hotelima na primorju, ide mi da vrisnem od muke. :hajduk1

_________________
Gospodja ministarka, gdje li sam je vidio...Obozavam tu komediju, osobito kada je Seka Sabljic glumi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 24 stu 2010, 00:03 
Offline

Pridružen/a: 10 svi 2009, 16:05
Postovi: 298
Još poneki detalj sa suđenja optuženim za zločin u Trusini!


http://www.hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=9732:suenje-za-zloin-u-trusini-predaja-vojnika-hvo-a-ili-smrt-enama-i-djeci&catid=24:bih-vijesti&Itemid=100

_________________
BOSNIAK PAROLE:
„To što je vaše, to je i naše, a što je naše, to ne može biti i vaše“


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 23 pro 2010, 20:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
IV Muslimanska slavna brigada iz Konjica - Postrojavanje brigade 09. februara 1995.g., u Jablanici
slika
slika
----

zlikovac slobodno hoda i živi u bosni

slika
slika
slika
slika

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 23 pro 2010, 21:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2009, 16:59
Postovi: 892
Lokacija: Čaršija
Ovaj "tip" sa slike je Nezim Halilović Muderis, ratni komadant 4. muslimanske koja je bila u sklopu 4. korpusa ARBIH....

Zamima me zbog čega ga oslovljavaš "zlikovcem"???

Imaš neki konkretan dokaz ili šta...???

Ako imaš nešto konkretno protiv Mudesrisa onda bi bilo u redu da to podjeliš s nama...

Gdje, šta, kako, kada???

Jer kada kažeš "zlikovac" onda trebaš imati i argumente za to...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 23 pro 2010, 21:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Sultan je napisao/la:
Ovaj "tip" sa slike je Nezim Halilović Muderis, ratni komadant 4. muslimanske koja je bila u sklopu 4. korpusa ARBIH....

Zamima me zbog čega ga oslovljavaš "zlikovcem"???

Imaš neki konkretan dokaz ili šta...???

Ako imaš nešto konkretno protiv Mudesrisa onda bi bilo u redu da to podjeliš s nama...

Gdje, šta, kako, kada???

Jer kada kažeš "zlikovac" onda trebaš imati i argumente za to...


Osjećaš se prozvanim?

Zlikovac je jer njegova vojska se nije borila za Bosnu, nego za islam.. Ako se malo potrudiš možeš doći do njegovih izjava kao i onih koji ga podržavaju ;) :kava

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 23 pro 2010, 21:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2009, 16:59
Postovi: 892
Lokacija: Čaršija
ManInBlack je napisao/la:
Sultan je napisao/la:
Ovaj "tip" sa slike je Nezim Halilović Muderis, ratni komadant 4. muslimanske koja je bila u sklopu 4. korpusa ARBIH....

Zamima me zbog čega ga oslovljavaš "zlikovcem"???

Imaš neki konkretan dokaz ili šta...???

Ako imaš nešto konkretno protiv Mudesrisa onda bi bilo u redu da to podjeliš s nama...

Gdje, šta, kako, kada???

Jer kada kažeš "zlikovac" onda trebaš imati i argumente za to...


Osjećaš se prozvanim?

Zlikovac je jer njegova vojska se nije borila za Bosnu, nego za islam.. Ako se malo potrudiš možeš doći do njegovih izjava kao i onih koji ga podržavaju ;) :kava


Neznam zbog čega bih se ja osjećao prozvan...

Možda tebe plaši ova njegova ratna odora ili ova zajednička molitva sa saborcima???

Mislim, ne vidim ništa loše u tome da se neko moli Bogu ili da nosi bradu...

Očekivao sam od tebe da ćeš pružiti neki konkretan dokaz u korist tvoje priče o "zlikovcu koji slobodno hoda Bosnom"...

Zanima me gdje, kada, i kako je Muderis dobio titulu "zlikovca"...

Zanima me zbog čega "on ne bi trebao slobodno hodati Bosnom"???


Nezim Muderis Halilović je rođen u Žepi (Općina Rogatica), 15. marta 1965. godine, gdje je završio Osnovnu školu, a od 1979. do 1980 upisuje Gazi Husrev-begovu medresu u Sarajevu, koju završava 1983. godine.

Nakon odsluženja vojnog roka upisuje se na Al-Azhar, gdje diplomira 1991. godine, na Fakultetu Arapskog jezika - odsjek arapske književnosti. Postavljen je za imama Repovačke džamije u Konjicu, augusta 1991. godine, da bi od januara 1992. godine, do septembra 1997. godine, obavljao dužnost glavnog imama u Konjicu.

U periodu agresije na BiH bio komandir „DIC Muderris“ i komandant 4. Muslimanske slavne brigade. Dva puta ranjavan i dobitnik ratnih priznanja: Zlatni Ljiljan i Grb sa Zlatnim mačevima. Demobilisan augusta 1996. godine, na lični zahtjev, sa činom pukovnika. Od septembra 1997. godine, do decembra 2008. godine na dužnosti je direktora Vakufske direkcije Sarajevo i u isto vrijeme je po položaju član Rijaseta Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini. U periodu 1998 - 2002. godina, član je Glavnog odbora SDA BiH. Bio član Parlamenta BiH u periodu od 1997. do 1999.

Trenutno je na dužnosti rukovodioca Ureda za hadž Rijaseta Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini.

Hatib je džamije „Kralj Fahd“ u Sarajevu, od njenog proklanjavanja septembra 2000. godine.(Najveća džamija na Balkanu[citat potreban]).

Oženjen i otac četvero djece dvije kćerke i dva sina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 23 pro 2010, 23:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Pa nećemo dvostruka mjerila, da je slučajno tu bradonja sa belim orlom koji ljubi krst, ili crnokošuljaš sa krunicom na ramenu, on bio bio koljač i zločinac, jeli tako?

Pravimo se malo mutavi :neznam ono ko ništa ne znao :confused1 ? Ti arapski plaćenici su bili pravi anđelčići kada se dokopaju protivničkog vojnika ili civila?

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 23 pro 2010, 23:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2009, 16:59
Postovi: 892
Lokacija: Čaršija
ManInBlack je napisao/la:
Pa nećemo dvostruka mjerila, da je slučajno tu bradonja sa belim orlom koji ljubi krst, ili crnokošuljaš sa krunicom na ramenu, on bio bio koljač i zločinac, jeli tako?

Pravimo se malo mutav
i :neznam ono ko ništa ne znao :confused1 ? Ti arapski plaćenici su bili pravi anđelčići kada se dokopaju protivničkog vojnika ili civila?


Nemoj da ti pređe u naviku...

Što se tiče Muderrisove brigade, sve su to bili domaći momci, mahom mlađa raja...Arapa nije bilo...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 23 pro 2010, 23:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
To što si podebljalo odnosilo se na tebe i dalje to činiš, praviš se mutav. Nisam ni rekao da su bili arapi, već arapski plaćenici, ikonografija i ideologija kojom se diče upravo je ona koju su zahtijevali određeni arapski režimi. Riječ je o zločincima i kriminalcima.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 23 pro 2010, 23:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
Sultan je napisao/la:
Nemoj da ti pređe u naviku...

Što se tiče Muderrisove brigade, sve su to bili domaći momci, mahom mlađa raja...Arapa nije bilo...



A šta im znače one ninđa mandure? Jel im to daje neke dodatne moći? Jesu nevidljivi, mogu li skakati po 20 metara?

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 24 pro 2010, 01:28 
Offline

Pridružen/a: 24 pro 2010, 01:23
Postovi: 1
pjosip je napisao/la:
Sultan je napisao/la:
Nemoj da ti pređe u naviku...

Što se tiče Muderrisove brigade, sve su to bili domaći momci, mahom mlađa raja...Arapa nije bilo...



A šta im znače one ninđa mandure? Jel im to daje neke dodatne moći? Jesu nevidljivi, mogu li skakati po 20 metara?
To pitaj 2.291 katolika iz Jablanice i 11.513 katolika iz Konjica koji su zivjeli tu prije rata...

Oni su mi najtisi danas

:sega :sega

A i ti bi im se mogao pridruziti u Zagrebu,naravno ako te vec nisu pocastili Muderisovi momci :dinamo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 24 pro 2010, 01:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Autor isključen, ali upis neka stoji.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 24 pro 2010, 06:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
el muhabir je napisao/la:
To pitaj 2.291 katolika iz Jablanice i 11.513 katolika iz Konjica koji su zivjeli tu prije rata...
Oni su mi najtisi danas


Istina.

Ajde bar si nam otkrio i koje su to tajne moći koje im daje to umatanje - tako se postaje jači od deda i baba katolika pa im onda mogu svakakva čuda napraviti.

Umotaš se ko ninđa pa prebiješ 80-godišnjeg Antu. Ili razbiješ babu Mandu kakvim high-kickom. Mašala!

Sve u duhu islama.

Citat:
:sega :sega
A i ti bi im se mogao pridruziti u Zagrebu,naravno ako te vec nisu pocastili Muderisovi momci :dinamo


Jesi li se ti ikad zapitao zašto se Muderis (a imena :ucelo) okružuje samo momcima?

Eto, pa ti i dalje vjeruj da je ono ustvari šampon što si našao na kosi i na šupku nakon seansi sa Muderisom.

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 24 pro 2010, 06:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
Ministry of Sound je napisao/la:
Autor isključen, ali upis neka stoji.


OK, dobio je i odgovor.

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 24 pro 2010, 11:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Ministry of Sound je napisao/la:
Autor isključen, ali upis neka stoji.


Jest teško žabu natjerati u vodu, pa tako i ovog :osama . Post neka stoji kao svjedočanstvo ljudskoj gluposti.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 24 pro 2010, 12:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009, 20:30
Postovi: 462
Lokacija: desno kod placa
ManInBlack je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Autor isključen, ali upis neka stoji.


Jest teško žabu natjerati u vodu, pa tako i ovog :osama . Post neka stoji kao svjedočanstvo ljudskoj gluposti.


cemu , pa ne bi muderis hodza *** , niti mrava zgazio
ako nijme u interesu Islama i dzamahirije. :rigam

_________________
Gotovina i Markač Hrvatski heroji domovinskog rata, p.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 24 pro 2010, 13:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2009, 16:59
Postovi: 892
Lokacija: Čaršija
ManInBlack je napisao/la:
To što si podebljalo odnosilo se na tebe i dalje to činiš, praviš se mutav. Nisam ni rekao da su bili arapi, već arapski plaćenici,ikonografija i ideologija kojom se diče upravo je ona koju su zahtijevali određeni arapski režimi. Riječ je o zločincima i kriminalcima.


Tvrdiš
Citat:
Riječ je o zločincima i kriminalcima


Zbog, radi, čega???

Zbog ikonografija i ideologija
Citat:
???

:smajl007 :palacgore2

Ae begaj matere ti...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 202 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 20 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO