HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 10:09.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 202 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 16 tra 2011, 20:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2009, 15:26
Postovi: 118
OK, da se ne prepiremo. Prvo nikad na Ljubinu prije sukoba sa vama nisam isao ... a to o izdaji, prva zrtva na ljubini 1992 mi je rodjak (Zajedno sa onim sa Homolja) tako da ti je to o patroliranju i cetnicima bezveze. Kao drugo, ak nam je taj zapovjednik izdao Ljubinu, kak da je jedina zrtva u toj pucnjavi njegov brat?Nas Zapovjednik na Ljubini je smijenjen, i skoro je zavrsio u zatvoru sa tim vasima koji su zarobljeni. O imenima necemo. Za specijalce sam bio sarkastican. Nikoga iz Ribica nisam poznavao, al si se ti raspistoljio sa pricama da su Ribicani bili, ovo ono. Ova rasprava ce krenuti u krivom smjeru, pa se ispricavam ak sam vrijedjao u prvoj poruci, al sam stekao dojam da si dosta arogantan i da pises nesto o cemu nemas pojma. Vidim da znas neke stvari, i mozemo kulturno, nema potrebe za vrijedjanje. Jos jednom, cuo sam za tog sto je iskrvario, bio je teze ranjen. Zao mi je covjeka, i eto ak ti je bio rodjak sto da ti velim, rat je, svasta se desava( Sam sam izgubio 2 strica i 4 rodjaka u tom periodu). Samo jedna stvar, ja ti opet velim vasima u zatvoru, je bilo skoro kao pa nama, tako da nema potrebe da pricas o klanjima, maltretiranju. Mozes se raspitati kako je bilo nasima na Musali, Celebicima i Bradini, pa ce mo onda o torturama. Pozdrav, i nadam se da ce mo nastaviti na ovoj temi bez svadjanja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 16 tra 2011, 20:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2009, 15:26
Postovi: 118
dupli post, ispricavam se :D :herceg_bosna


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 17 tra 2011, 05:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Samo da pozdravim sugraDŽanina Denija, đes kućo stara :zubati

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 17 tra 2011, 08:32 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2011, 17:04
Postovi: 45
DaNi je napisao/la:
OK, da se ne prepiremo. Prvo nikad na Ljubinu prije sukoba sa vama nisam isao ... a to o izdaji, prva zrtva na ljubini 1992 mi je rodjak (Zajedno sa onim sa Homolja) tako da ti je to o patroliranju i cetnicima bezveze. Kao drugo, ak nam je taj zapovjednik izdao Ljubinu, kak da je jedina zrtva u toj pucnjavi njegov brat?Nas Zapovjednik na Ljubini je smijenjen, i skoro je zavrsio u zatvoru sa tim vasima koji su zarobljeni. O imenima necemo. Za specijalce sam bio sarkastican. Nikoga iz Ribica nisam poznavao, al si se ti raspistoljio sa pricama da su Ribicani bili, ovo ono. Ova rasprava ce krenuti u krivom smjeru, pa se ispricavam ak sam vrijedjao u prvoj poruci, al sam stekao dojam da si dosta arogantan i da pises nesto o cemu nemas pojma. Vidim da znas neke stvari, i mozemo kulturno, nema potrebe za vrijedjanje. Jos jednom, cuo sam za tog sto je iskrvario, bio je teze ranjen. Zao mi je covjeka, i eto ak ti je bio rodjak sto da ti velim, rat je, svasta se desava( Sam sam izgubio 2 strica i 4 rodjaka u tom periodu). Samo jedna stvar, ja ti opet velim vasima u zatvoru, je bilo skoro kao pa nama, tako da nema potrebe da pricas o klanjima, maltretiranju. Mozes se raspitati kako je bilo nasima na Musali, Celebicima i Bradini, pa ce mo onda o torturama. Pozdrav, i nadam se da ce mo nastaviti na ovoj temi bez svadjanja.

ta patroliranja su bila pred sami sukob sa vama, znači nisi bio prije na LJubini. Nismo se ni svađali malo smo žešće diskutovali. Nećemo se ni svađati nego ćemo ljepo iznositi neka saznanja sa obje strane koje do sada nismo znali jel uredu. Koliko sam shvatio na Ljubini nisi bio prije sukoba sa nama tako da neznaš ni te neke detalje oko vaših odnosa sa VRS-om. to cu ti napisati u privatnoj poruci.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 22 tra 2011, 02:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2009, 15:26
Postovi: 118
RajvoSa je napisao/la:
Samo da pozdravim sugraDŽanina Denija, đes kućo stara :zubati

Pozdrav mom countrymanU :D Moramo se vec jednom organizirati, pa zagangat u jednom odovdasnjih "klabova"!

Bosnae je napisao/la:
ta patroliranja su bila pred sami sukob sa vama, znači nisi bio prije na LJubini. Nismo se ni svađali malo smo žešće diskutovali. Nećemo se ni svađati nego ćemo ljepo iznositi neka saznanja sa obje strane koje do sada nismo znali jel uredu. Koliko sam shvatio na Ljubini nisi bio prije sukoba sa nama tako da neznaš ni te neke detalje oko vaših odnosa sa VRS-om. to cu ti napisati u privatnoj poruci.

...kao sto rekoh, najblize Ljubini prije travnja 1993 sam bio u gornjem rovu na Turiji :D , to je to. Prvi puta sam na Ljubinu izasao 1993, bio sam prigodom predavanja dijela Ljubine (Jaje i celavica) Srbima. Opet ti velim, vi tu vezu sa Srbima uzimate odvec k srcu, to je bila cista egzistencija, mi da prezivimo, a njima lakse plus usli na Ljubinu bez ispaljenog metka. Nema Ljubavi, interes!! Nevesinjci su nas, imao sam utisak mrzili vise nego muslimane, cak je bilo i par ekscesnih situacija. Jednom, bas u to vrijeme Thompson je snimio onu Anicu, a radio Rama ju pustala svako pola sata, mi imali neki akumulator i radio strasni :zubati srbi su vidno negodovali na pustanje te stvari, al na nasu stranu nisu dolazili da ju gase. Jednom prigodom cak nam je bilo naredjeno da sve sto imamo okrecemo ka srbima, to je trajalo circa 10ak sati, ni dan danas ne znam razlog!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 22 tra 2011, 16:34 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2011, 17:04
Postovi: 45
DAni sve je to politika, vas su gurali da se bijete i koljete a oni svoje džepove punili zajedno jeli i pili dok ste se vi ganjali po šumi.
Stara je poslovica "ZAVADI PA VLADAJ" pogledaj sad njih sve same guzonje uvjek skupa a zavađaju nas građane.
Samo nemogu da shvatim ta dešavanja u logorima, evo recimo Čelebiće kasnije i Musalu. Ubijati i zlostavljati nenauružan narod onako ući među zarobljenike i početi degenečiti kunakom, ali kroz priče nekih ljudi koji su bili u logoru u Čelebićima i Musali većinom su ih tukle one jade koje nisu imale hrabrosti uzeti pušku pa krenuti prvi na Borke i Ljubinu. Nego su onako na izmrcvarenim zarobljenicima pokazivali svoje herojstvo. Znam za jedan slučaj čovjek je sa Radešina da ga je djevojka iz jedinice Fikre Prevljaka udarila par puta nako pred svima, a znam da je bilo torture povazdan nad vašim zarobljenicima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 27 tra 2011, 11:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Citat:
UZ 18. OBLJETNICU RATNOG ZLOČINA U VRCIMA

Kolekciju zločina muslimanska Armija RBiH povećala je zločinom počinjenim 22. travnja 1993. nad Stojom i Anom Kožul i Ivanom Stanićem u selu Vrci, zaselak Barakovići, te Katom Kaleb i srpskim bračnim parom Đokom i Petrom Ristić u Gornjim Nevizdracima.

Anu i Stoju Kožul okrutno su ubili nakon povratka iz neuspješnog živog štita prema pripadnicima HVO-a u zaseoku Dol sela Vrci, a Ivana Stanića na kućnom pragu. Posmrtni ostatci Stoje, Ane i Ivana pokopani su tjedan dana nakon ubojstva u katoličkom groblju Zelenak u selu Vrci, gdje je pokopana i Kata Kaleb nakon ekshumacije iz vrta pored svoje kuće u Gornjim Nevizdracima 15. rujna 1999. godine.

U neravnopravnoj i grčevitoj borbi za svoje, svojih obitelji i svog hrvatskog naroda živote, u selu Vrci pripadnici muslimanske Armije RbiH i mudžahedini okrutno su u rovu ubili Miru Stanića i ranili Ivana Dragića, koji je nakon tri dana teških muka umro, dok je od granate u podrumu kuće punca Mate Dragića poginuo Marinko Krezić.

O muslimanskoj nehumanosti i urođenoj prijevari svjedoči napad na prvi i posljednji konvoj upućen u Vrce s humanitarnom pomoći, te evakuacije ranjenih i bolesnih hrvatskih civila i vojnika iz Vrca. Taj humanitarni konvoj je dogovorom generala Milivoja Petkovića i generala Sefera Halilovića u Vrce krenuo iz Jablanice preko Kostajnice i Gornjih Nevizdraka 4. svibnja 1993. godine pod zapovjedništvom pukovnika dr. Tugomira Gverića. Unatoč dogovoru i pratnji UNPROFOR–a, vojnih promatrača i mješovitog povjerenstva muslimanske Armije RBiH i HVO-a sudionici konvoja hrvatske nacionalnosti višesatno su maltretirani na punktovima muslimanske Armije RBiH. U konvoju su bili dr. Safet Ćibo, pukovnik Vehbija Karić, pukovnik dr. Tugomir Gverić, Jerko Radić, pukovnik Ilija Filipović, pukovnik dr. Jadranko Barišić, pukovnik Stanko Marić, pukovnik Božo Raguž, dr. Alija Šuko i dr. Mirsad Džajić.

U konvoju je bilo devet sanitetskih vozila HVO-a, dva sanitetska vozila muslimanske Armije RBiH i dva kamiona HVO-a. Zbog minirane ceste i napada snajperima i PAM–ovima, konvoj je vraćen iz Gornjih Nevizdraka ne izvršivši svoju humanu zadaću. Odgovorni s muslimanske strane, dr. Safet Ćibo i Vehbija Karić, nikada nisu kažnjeni zbog žrtava prouzročenih nedolaskom konvoja na Vrce.
Pripadnici HVO-a i hrvatski civili na Vrcima su se predali pripadnicima muslimanske Armije RBiH brigade Neretvica 26. svibnja 1993. u skladu s dogovorom zapovjednika Hasana Hakalovića i Ilije Kaleba. Bio je to neočekivani rođendanski dar Hakaloviću. Nakon održanih pregovora o predaji, pismeni dogovor između Gorana Livaje i Željka Rajiča s hrvatske, i vojnika s muslimanske strane, donio je Ilija Stanić iz Strgonica Iliji Kalebu na Skukricu.

Ivica Kožul, Ilijin iz zaseoka Barakovići, sluteći što će se dogoditi nije se htio predati, već je spas preplivavanjem Nevizdračkog zaliva Jablaničkog jezera našao u Donjim Nevizdracima.
Dogovor o odlasku vojnika i civila s Vrca na prostore pod nadzorom HVOa u Klisu, Hasan Hakalović je pogazio. Vojnici iz Vrca nakon razoružanja u Boždarevićima zatvoreni su u kuću sestara Turić, Mande, Dome i Kate, a civili u hrvatskim kućama u Gornjim Višnjevicama. Odmah nakon predaje uslijedilo je pljačkanje, devastiranje i paljene hrvatske imovine koja do tada
nije bila uništena.

Nakon što vojnici HVO-a s Vrca, na nagovor dr. Safeta Ćibe, nisu htjeli pristupiti muslimanskoj Armiji RBiH, prebačeni su u logor u Konjic, a Zvonko Dragić, Ante i Goran Livaja, Ilija Kaleb i Zoran Milos u logor muslimanske Armije RBiH u OŠ Ramski partizanski odred u Parsoviće, a zatim u ljekarnu i kuću Jake Tomića u Buturović Polju te Muzej socijalističke revolucije Bitka za ranjenike u Jablanici. U Donjoj Jablanici je okrutno ubijen Zoran Milos, a Ilija Kaleb teško ranjen prebačen u jablaničku bolnicu.

Ne mogavši psihički podnijeti okruženje, prije predaje iz zaseoka Dol sa sinom Mariom, Nada Livaja, Anđelkova supruga, otišla je u Lisičiće. Predaju vojnika HVO-a s Vrca, vojnici Zulfikara Ali Špage Zuke ucjenjivali su ubojstvom Katice i Augustina Livaje, Goranove supruge i sina, te obitelji Zorana Kneževića. U tom cilju koristili su za živi štit prema pripadnicima HVO-a osim Stoje i Ane Kožul i hrvatske zatočenike iz logora u kavani Studenac na Pokojištu i Športske dvorane u Konjicu. Osim spomenutih okrutnih smrti na Vrcima je rođen i jedan život šest dana uoči predaje. U kući Ante Livaje u zaseoku Dol, supruga Mate Rajiča, Ružica, rodila je kći Mateu, koja će ostati upisana kao posljednje hrvatsko dijete rođeno u Vrcima u 20. stoljeću. Danas ona s obitelji poput brojnih drugih hrvatskih obitelji živi u Švedskoj i drugim europskim, američkim i australskim državama dok naredbodavci u liku dr. Safeta Ćibe i počinitelji ratnih zločina slobodno šeću općinom Konjic, Hercegovinom i Hrvatskom.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 01 svi 2011, 09:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2009, 15:26
Postovi: 118
Bravo Ministre, ovdje je pomenut Zivi Stit, sto nije jedini slucaj u Konjickoj opcini. Naime najmanje dva puta (za ovo sam i osobno bio svjedok) "Oslobodilacke Snage" su gurale nase civile ispred sebe, da bi nas se potisnulo nazad. Ne jednom , su nasi zarobljenici prakticki gurani do 50ak metara ispred nasih linija da kopaju rovove i slicne utvrde (Zaslivlje-Markovica Kosa lokacija) cak sam prepoznao rodjake jednom prigodom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 02 svi 2011, 18:03 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2011, 17:04
Postovi: 45
DaNi je napisao/la:
Bravo Ministre, ovdje je pomenut Zivi Stit, sto nije jedini slucaj u Konjickoj opcini. Naime najmanje dva puta (za ovo sam i osobno bio svjedok) "Oslobodilacke Snage" su gurale nase civile ispred sebe, da bi nas se potisnulo nazad. Ne jednom , su nasi zarobljenici prakticki gurani do 50ak metara ispred nasih linija da kopaju rovove i slicne utvrde (Zaslivlje-Markovica Kosa lokacija) cak sam prepoznao rodjake jednom prigodom!

a vi naše niste stavljali u živi štiti na Ljubini i ostalim ratištima i niste ih tjerali da kopaju rovove.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 02 svi 2011, 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2010, 00:50
Postovi: 444
Bosnae je napisao/la:
a vi naše niste stavljali u živi štiti na Ljubini i ostalim ratištima i niste ih tjerali da kopaju rovove.


Da li ti to jedan zločin pravdaš drugim??

_________________
"Pušenje ubija. A ako umrete, izgubili ste važan dio svog života." (Brooke Shields, glumica)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 03 svi 2011, 05:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2009, 15:26
Postovi: 118
Josip321 je napisao/la:
Bosnae je napisao/la:
a vi naše niste stavljali u živi štiti na Ljubini i ostalim ratištima i niste ih tjerali da kopaju rovove.


Da li ti to jedan zločin pravdaš drugim??

Hvala Josipe!!
Da odgovorim Bosancu iz Sjeverne Hercegovine :herceg_bosna
Na Ljubini NIKAD- i jos jednom NIKAD nije koristen zivi stit, vasi zarobljenici nisu metra iskopali na Ljubini(Kopali jesu na dijelu izmedju Markovica Kose i Osijeka za Turiju ne znam, mislim da su tamo kopali Tuzlaci), ali na Ljubini sam osobno svoje rovove kopao, dakle NE SERI!! Nikad nisu koristeni da bi se prislo vasim linijama ili uzeo bolji polozaj, radilo se utvrdjivanje, nece krepat od par zuljeva! NIKAD i opet NIKAD tu vasu taktiku "zivog stitanja" nismo koristili, pa opet NE SERI! Dakle, mozes argumentirano, inace ja nisam ovak stalozen i miran kao Josip. Da utvrdimo dakle, prigodom napada vasih na Linije povrh Donjeg Sela koristen Zivi stit!! Jel ovo proslo!! Napad na dijelove Galjeva, Zivi stit u kojem su mi cini mi se sve bile strine, rodice i djeca im! Jel i ovo jasno. Oba napada isla iz smjera Homolja! Prigodom provjere kuca na Donjem Selu (Ovo pricam iz druge ruke, osobno nisam vidio) Dvije moje tetke, zajedno sa unucicama su gurane ispred da se "oslobodioci" uvjere da su kuce prazne. Izvoli ti sad, reci mi sta smo mi radili i koga smo "genocidisali"!! Mogu pomenut i par mjesta u Klisu gdje ste isto radili Zivi stit, ali to cu ostavit za ljude koji su to vidili, ja ti navodim ono sto sam ja vidio!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 03 svi 2011, 12:22 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2011, 17:04
Postovi: 45
Sve su to priče rekla - čula - kazala. ali su korišteni kao odbrana od naših napada.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 03 svi 2011, 12:24 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2011, 17:04
Postovi: 45
Josip321 je napisao/la:
Bosnae je napisao/la:
a vi naše niste stavljali u živi štiti na Ljubini i ostalim ratištima i niste ih tjerali da kopaju rovove.


Da li ti to jedan zločin pravdaš drugim??

ne nikad. Nema opravdanja za zločine koji su učinjeni s obje strane u ovom slučaju između HVO-a i ARBiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 04 svi 2011, 04:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2009, 15:26
Postovi: 118
Bosnae je napisao/la:
Sve su to priče rekla - čula - kazala. ali su korišteni kao odbrana od naših napada.

Znaci ono sto ja kazem su price i bajke, a ono sto si ti cuo od nekoga ili prico ti netko, ko je znao nekoga sto je bio negdje, to su cinjenice, i tako je bilo?? Od vasih napada, mi se branili zarobljenicima?? Netko te dobro laze, ako ti ne bi bilo tesko da tu stavis mjesto i lokaciju tih napada? Odma da ti velim, ak spominjes napad na Ljubinu, bila su ih 2, nista od toga, zarobljenici nisu bili ni blizu. Aj pokusaj nesto drugo! :herceg_bosna


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 06 svi 2011, 11:28 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2011, 17:04
Postovi: 45
DaNi je napisao/la:
Bosnae je napisao/la:
Sve su to priče rekla - čula - kazala. ali su korišteni kao odbrana od naših napada.

Znaci ono sto ja kazem su price i bajke, a ono sto si ti cuo od nekoga ili prico ti netko, ko je znao nekoga sto je bio negdje, to su cinjenice, i tako je bilo?? Od vasih napada, mi se branili zarobljenicima?? Netko te dobro laze, ako ti ne bi bilo tesko da tu stavis mjesto i lokaciju tih napada? Odma da ti velim, ak spominjes napad na Ljubinu, bila su ih 2, nista od toga, zarobljenici nisu bili ni blizu. Aj pokusaj nesto drugo! :herceg_bosna

Ne nemislim na Ljubini znam da su bila dva napada. nego za druga ratišta. A što se tiče živog štita u klisu gdje su vaši civili navodno bili to neznam. samo znam da su u Trusini ostali civili i bilo im je zaprećeno da će ih ubiti ako se vaši vojnici nevrate tada su se vratila sedmorica koja su ubijena od strane žene koja je bila u jedinici "zulfikar" a ubila ih je iz tog razloga jer joj je tada poginuo njen momak a bio je komandir njenoj jedinici. A da još nešto spominjao si svog pokojnog rođaka koji je poginuo u Gluhom Dolu na Ljubini zajedno sa Suadom Alićem juče tj 5.05.2011 otkriven im je spomenik sa imenima još nekoliko pripadnika.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 06 svi 2011, 15:03 
Offline

Pridružen/a: 05 sij 2010, 16:44
Postovi: 211
Bosnae je napisao/la:
DaNi je napisao/la:
Znaci ono sto ja kazem su price i bajke, a ono sto si ti cuo od nekoga ili prico ti netko, ko je znao nekoga sto je bio negdje, to su cinjenice, i tako je bilo?? Od vasih napada, mi se branili zarobljenicima?? Netko te dobro laze, ako ti ne bi bilo tesko da tu stavis mjesto i lokaciju tih napada? Odma da ti velim, ak spominjes napad na Ljubinu, bila su ih 2, nista od toga, zarobljenici nisu bili ni blizu. Aj pokusaj nesto drugo! :herceg_bosna

Ne nemislim na Ljubini znam da su bila dva napada. nego za druga ratišta. A što se tiče živog štita u klisu gdje su vaši civili navodno bili to neznam. samo znam da su u Trusini ostali civili i bilo im je zaprećeno da će ih ubiti ako se vaši vojnici nevrate tada su se vratila sedmorica koja su ubijena od strane žene koja je bila u jedinici "zulfikar" a ubila ih je iz tog razloga jer joj je tada poginuo njen momak a bio je komandir njenoj jedinici. A da još nešto spominjao si svog pokojnog rođaka koji je poginuo u Gluhom Dolu na Ljubini zajedno sa Suadom Alićem juče tj 5.05.2011 otkriven im je spomenik sa imenima još nekoliko pripadnika.
Ja mislim da su tu krvolocnu kurvu uvatili u Americi sad ce ona ovamo.... :herceg_bosna :herceg_bosna :herceg_bosna


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 07 svi 2011, 14:53 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2011, 17:04
Postovi: 45
pucanj u noci je napisao/la:
Bosnae je napisao/la:
Ne nemislim na Ljubini znam da su bila dva napada. nego za druga ratišta. A što se tiče živog štita u klisu gdje su vaši civili navodno bili to neznam. samo znam da su u Trusini ostali civili i bilo im je zaprećeno da će ih ubiti ako se vaši vojnici nevrate tada su se vratila sedmorica koja su ubijena od strane žene koja je bila u jedinici "zulfikar" a ubila ih je iz tog razloga jer joj je tada poginuo njen momak a bio je komandir njenoj jedinici. A da još nešto spominjao si svog pokojnog rođaka koji je poginuo u Gluhom Dolu na Ljubini zajedno sa Suadom Alićem juče tj 5.05.2011 otkriven im je spomenik sa imenima još nekoliko pripadnika.
Ja mislim da su tu krvolocnu kurvu uvatili u Americi sad ce ona ovamo.... :herceg_bosna :herceg_bosna :herceg_bosna

nemaš šta da misliš uhvaćena je ona i neki Džeko, znam joj samo nadimak " ZOLJA"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 12 svi 2011, 17:40 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2011, 17:04
Postovi: 45
DaNi je napisao/la:
Glazbenik malo nadopune!
Donje Selo je vise Hrvatsko nego srpsko, Kanjina je skoro pa sva Hrvatska, Celebici koliko je bilo muslimana toliko i Hrvata(srbi su bili zasebno u onom dijelu kad se krene prema Idbru). U Spiljanima imas vise Hrvata nego muslimana(oni su u dijelu prema Dzajicima), na Bjelovcini je pola kuca Hrvatskih, tako da si dosta nasih sela poklonio, ili srbima ili muslimanima!(ovi podaci se odnose na vrijeme prije rata, dakako)
I nisam Javorik vidio na karti ima 100 godina :ujko djed mi je rodom iz Javorika, a drugi sa Borovca (Ak mozes lociraj Borovac izmedju Galjeva i Ovcara samo zericu uvise)sve 100% Hrvatska sela :)

Tvoj dida je iz Javorika?, u skorije vrijeme planiram jednu turu do Sirove Gore, pa cu ti poslati slike Javorika.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 12 svi 2011, 17:46 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2011, 17:04
Postovi: 45
:bih


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 15 svi 2011, 12:17 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2011, 17:04
Postovi: 45
slika

za danni-a ako možeš ucrtati vaše linije i linije VRS na ljubini i tisovici. pa ćeš vidjeti da akcija preko rapata nije blia moguća za izvesti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 15 svi 2011, 12:23 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2011, 17:04
Postovi: 45
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 15 svi 2011, 18:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
Zašto se ne mogu downloadati slike?

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 16 svi 2011, 16:57 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2011, 17:04
Postovi: 45
pjosip je napisao/la:
Zašto se ne mogu downloadati slike?

evo linkovi: http://rapidshare.com/files/158308258/Konjic-12.rar
http://rapidshare.com/files/158310429/Konjic-34.rar


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 06 lip 2011, 10:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lip 2009, 12:19
Postovi: 5376
Lokacija: Croatia Alba; site:hercegbosna.org/forum
Bosnae je napisao/la:
pucanj u noci je napisao/la:
Ja mislim da su tu krvolocnu kurvu uvatili u Americi sad ce ona ovamo....

nemaš šta da misliš uhvaćena je ona i neki Džeko, znam joj samo nadimak " ZOLJA"


Rasema Handanović - Zolja.

slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konjic
PostPostano: 06 lip 2011, 11:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
Glazbenik je napisao/la:
Bosnae je napisao/la:
nemaš šta da misliš uhvaćena je ona i neki Džeko, znam joj samo nadimak " ZOLJA"


Rasema Handanović - Zolja.

slika

slika



Kakva pača...

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 202 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO