HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 11:04.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 228 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 13 tra 2013, 18:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12319
Koprcate se sa tim lažnim dokazima, na stećcima se sve jasno vidi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 13 tra 2013, 19:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ruj 2011, 14:20
Postovi: 504
Lebowski je napisao/la:
Koprcate se sa tim lažnim dokazima, na stećcima se sve jasno vidi.



šta podizanje ruke u pozdrav.

Niste to radili dok vam nije palo napamet da bi oni trebali bit vaši preci... koga ti praviš budalom


Uostalom svi natpisi oko stećaka su na ikavskoj šćakavici, jeziku Šubića, high five


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 13 tra 2013, 19:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
pozitivac je napisao/la:
Orao Grmeca je napisao/la:
Abdul Aziz poznati multietničar.


Dobar mu je nadimak, "Riđobradi"

=))


"Barbarossa" :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 13 tra 2013, 19:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 srp 2010, 12:57
Postovi: 2360
O ovim amblemima se da diskutirati.

slika
slika
slika
slika
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 13 tra 2013, 19:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 srp 2010, 12:57
Postovi: 2360
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 13 tra 2013, 20:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12319


Sve je to isti Bog, Allah.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 13 tra 2013, 23:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 pro 2012, 00:37
Postovi: 143
Ja ne mogu da shvatim šta ova tema treba da pokaže ili dokaže ? Ako je ovo tema za zafrkavanje onda samo naprijed, nemojte da vas spriječavam. :confused1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2013, 07:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2010, 09:29
Postovi: 46
Ponos naše armije-multietničnost :blushing


Privitak/ci:
TERORISTIČKI ODRED el mudžahid.jpg
TERORISTIČKI ODRED el mudžahid.jpg [ 83.87 KiB | Pogledano 5010 put/a. ]
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2013, 08:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12319
Ti misliš da otkrivaš toplu vodu sa ovim? :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2013, 11:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
HrasnoSinj je napisao/la:
Ja ne mogu da shvatim šta ova tema treba da pokaže ili dokaže ? Ako je ovo tema za zafrkavanje onda samo naprijed, nemojte da vas spriječavam. :confused1



Treba da pokaže da ste se u ratu borili za islamsku državu. I tema je vrlo ozbiljna, čak i sa karikiranjme muslimana i njihovim upadicama.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2013, 11:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Evo još jednog lukavog latina

slika

slika

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2013, 11:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12319
BBC je napisao/la:
HrasnoSinj je napisao/la:
Ja ne mogu da shvatim šta ova tema treba da pokaže ili dokaže ? Ako je ovo tema za zafrkavanje onda samo naprijed, nemojte da vas spriječavam. :confused1



Treba da pokaže da ste se u ratu borili za islamsku državu. I tema je vrlo ozbiljna, čak i sa karikiranjme muslimana i njihovim upadicama.


Ti znaš za što se ko borio. Možda su se neki borili za muslimnsku državu, neki za Muslimansku, neki su se stvarno borili i za multietničku, neki za goli opstanak. Ne možeš sve ugurati u boru za islam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2013, 11:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Pa znam, evo vidi se na ovoj temi.

- 7 muslimanska bridaga
- Alija postrojava sa islamskim povicima
- "Šehidi", borci pali za islam
- Itd....itd..

Ako smrdi kao islamizam, ako izgleda kao islamizam, ako priča kroz islam....vanzemaljac je.

Nebitno za što su pojedinci mislili da se bore, radi se o politici vrha koja se i danas gura sudeći po svemu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2013, 13:10 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
HrasnoSinj je napisao/la:
Ja ne mogu da shvatim šta ova tema treba da pokaže ili dokaže ?


Misliš da je sve jasno i da je očigledo da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska, te da stoga temo o tomu nije potrebna? Da bi to bilo isto kao npr otvoriti temu da li je nebo plavo?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2013, 15:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2010, 09:29
Postovi: 46

Ma sve je to razumljivo,njihova vjera,njihovi običaji ali problem je što laž.Dobro što ostale pokušavaju prevariti o tzv. Armiji BiH ali što lažu sami sebe i što je najgore u to su na kraju i povjerovali.Da su je nazvali bilo kako ili bar oni nazivi što su na početku bili kao TO,Zelene beretke,Patriotska liga i slično ali Armija BiH nikako nije mogla proći kod ljudi zdravog razuma i logike. Jedan Jovan Divjak,Triša Pejanović,Stjepan Šiber i razni sarajevski komunističko-bezbožnički tipovi su se mogli kupiti ali narod nikad.I dan danas se mogao kupiti predstavnik Hrvata ali narod ne.Džaba Željko Komšić,samo se zavaravaju tj.lažu sami sebe kao i u ratu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2013, 16:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 pro 2012, 00:37
Postovi: 143
Bobovac je napisao/la:
HrasnoSinj je napisao/la:
Ja ne mogu da shvatim šta ova tema treba da pokaže ili dokaže ?


Misliš da je sve jasno i da je očigledo da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska, te da stoga temo o tomu nije potrebna? Da bi to bilo isto kao npr otvoriti temu da li je nebo plavo?


Šta je bolan jasno ? Mene bi bilo sramota pričati o nekim namjerama iz posljednjeg rata. Znaci govoriš o ljudima, recimo iz Sarajeva, koji su se borili za goli opstanak, i da su se u isto vrijeme borili za islamsku državicu ? Jasno je i da je bilo islamskih jedinica, posebno po srednjoj Bosni, jasno je i odakle su došli, ali koda mene to nešto zanima, ako su se borili pod vjerskim zastava umjesto nacionalnim to je njihov problem, ali pričati o njima u negativnom smislu, i pri tome samo spominjati "muslimani ovo" "muslimani ono" i tako napišeš par rečenica koju i Mladić lično koristi u hagu onako ležerno bez imalo obraza, jer stvarno glupavo.

Svoje neznanje i mržnju ističete i koristite je kao protu-argument kada vam netko spomene ABiH. Sada da me pogrešno ne shvatite, i da ne počnemo opet ono koje šta radio. Naravno ja sam protiv svih ovih islamista koji su se borili u zelenim bojama umjesto pod "bosanskim", i ne zato što je to po meni "islamisticki" već zato što takvo nešto BiH ne zaslužuje, i jer normalna osoba može zaključiti neke stvari samo gledajući u nekoga tko nosi crnu haljinu po liniji. :osama

Slobodno pricajte o muđahedinima ja nemam ništa protiv, i po meni oni nama nisu trebali, i stvarno oni bi po meni trebali jednostavno što dalje od BiH,
ali ... najgora... ali znači najgora uvreda koju meni netko može kazati nije za Srebrenicu, nije za zločine, kao da mene to nešto pogađa hajde ja samo gledam svoj grad ,ali kada mi netko kaže "ABiH bila muslimanska vojska" i još gore kada mi netko kaže "borila se za islamsku državu", e pa mislim .. tu osobu jednostavno moraš prebit, šta ćeš drugo, prekipi ti mozak. Zamislite da ja kažem (a nikad neću) da se HVO borila za katoličku Bosnu .. pa mislim ono glupost.

Evo moj otac je onda čudo neviđeno. Odakle on u toj islamskoj armiji, odakle njegov brat ? Odakle njihovi rođaci po drugim gradovima, stvarno ispada svi sa Marsa pali. :neznam

Na kraju posta, ipak, moram napisati da ne želim da započinjem neku svađu, jer ovo nije nikakvo moje mišljenje, već činjenica, i ako netko tvrdi drugačije onda nek barem pokuša normalno razgovarati samnom, a ne da moram kroz njegov post "filtrirati" normalni jezik od uličnog. :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2013, 16:51 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
HrasnoSinj je napisao/la:
Jasno je i da je bilo islamskih jedinica, posebno po srednjoj Bosni, jasno je i odakle su došli, ali koda mene to nešto zanima,


Zanima nas koji su od takvih stradavali.

Citat:
ako su se borili pod vjerskim zastava umjestom nacionalnim to je njihov problem,


Ja mislim da je to prije svega problem onih koje su oni poklali, protjerali, popalili, mučili...

Citat:
ali pričati o njima u negativnom smislu,... jer stvarno glupavo.


O jbt...

Citat:
Svoje neznanje i mržnju ističete i koristite je kao protu-argument kada vam netko spomene ABiH.


Kakvo neznanje? Ja sam se 1993 u Središnjoj Bosni osobno uvjerio u to što su oni i kakva su vojska. I ti sad meni koji si u to vrijeme bio u Sarajevu, možda beba, pokušavaš otvoriti oči? Jel ti nekog zezaš?

Citat:
Naravno ja sam protiv svih ovih islamista koji su se borili u zelenim bojama umjesto pod "bosanskim", i ne zato što je to po meni "islamisticki" već zato što takvo nešto BiH ne zaslužuje, i jer normalna osoba može zaključiti neke stvari samo gledajući u nekoga tko nosi crnu haljinu po liniji.


Znači nije upitanju klanje već style i image? Woow. =))

Citat:
Slobodno pricajte o muđahedinima ja nemam ništa protiv, i po meni oni nama nisu trebali, i stvarno oni bi po meni trebali jednostavno što dalje od BiH,


Nisu stvarno, to je jedino pametno što si napisao ovdje.

Citat:
ali ... najgora... ali znači najgora uvreda koju meni netko može kazati nije za Srebrenicu, nije za zločine koda mene to pogađa hajde ja samo gledam svoj grad ,ali kada mi netko kaže "ABiH bila muslimanska vojska" i još gore kada mi netko kaže "borila se za islamsku državu",


=))

OMG, O Bože moj... I što sad čovjek da mu radi? Pa jel ti stvarno vjeruješ u te bedastoće? Da to nije bila muslimanska vojska?? Znaš li ti što znači biti nečija vojska? To znači da su muslimani imali nadzor nad tom vojskom i da se ona borila za političke ciljeve muslimana. Nije se ta tvoja vojska borila za interese ni Hrvata ni Srba. Čani ni po etničkom sastavu nije bila više multietnična od recimo HVO-a, a svi znamo da je HVO bio hrvatska oružana sila, bez obzira što je u njemu bilo i Srba i muslimana.

Citat:
e pa mislim .. tu osobumoraš prebit, šta ćeš drugo, prekipi ti mozak jednostavno.


Probaj sine... tzv ABiH je bila muslimanska, bila je muslimanka, bila je muslimanska, muslimanska, muslimanska....s

Citat:
Zamislite da ja kažem (a nikad neću) da se HVO borila za katoličku Bosnu .. pa mislim ono glupost.


HVO se borio da sačuva što više prostora na kojemu su živjeli Hrvati i na kojem bi Hrvati imali vlast, i to je to.

Citat:
Evo moj otac je onda čudo neviđeno. Odakle on u toj islamskoj armiji, odakle njegov brat ? Odakle njihovi rođaci po drugim gradovima, stvarno ispada svi sa Marsa pali. :neznam


Tvoj otac je služio u muslimanskoj vojsci za muslimanske nacionalne ciljeve. O razlozima se može raspravljati. Možda zato jer je musliman, možda zato jer je morao, možda zato jer je procjenjivao da mu je to najisplativije, možda mu je bio ispran mozak, možda su se njegovi tadašnji interesi poklapali sa interesima muslimana u Sarajevu... tko zna?

N
Citat:
a kraju posta, ipak, moram napisati da ne želim da započinjem neku svađu, jer ovo nije nikakvo moje mišljenje, već činjenica,


:bihzastava
=))


Svašta u Božjoj bašti!

Ozbiljno, jesi ti nečiji klon možda pa pokušavaš diskreditirati muslimane kroz traljavu promidžbu?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2013, 17:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 pro 2012, 00:37
Postovi: 143
Bobovac je napisao/la:
HrasnoSinj je napisao/la:
Jasno je i da je bilo islamskih jedinica, posebno po srednjoj Bosni, jasno je i odakle su došli, ali koda mene to nešto zanima,


Zanima nas koji su od takvih stradavali.


Apsolutno, ali govorim ti samo da oni mene kao neka vrsta "vojske" ne zanima niti ih podržavam jer ne želim da još i pomisliš da pišem o njima kao borcima ...

Bobovac je napisao/la:
HrasnoSinj je napisao/la:
ako su se borili pod vjerskim zastava umjestom nacionalnim to je njihov problem.


Ja mislim da je to prije svega problem onih koje su oni poklali, protjerali, popalili, mučili...


Šta mjenjaš temu, ne pričam o žrtvama već o zločincima i na koji naćin su se pokazivali.

Bobovac je napisao/la:
HrasnoSinj je napisao/la:
ali pričati o njima u negativnom smislu,... jer stvarno glupavo.


O jbt...


Opet ti po svojem standardno. Izvlačiš iz konteksta i pokušavaš me napraviti idiotom. Govorim da se treba govoriti o njima u negativnom smislu, ali kad to već radimo ili radite onda barem pokušajte, a da ne koristite riječ "islam" u svakom trečem razmaku, jer bezveze je izjednačavati vjeru sa takvim idiotima, oni imaju svoje "posebno" ime u ovoj državi, baš zbog toga, jer kada tako razgovaraš, upravo vrijeđaš direktno 200 000 ljudi u nekim gradovima ni krivi ni dužni.

Bobovac je napisao/la:
HrasnoSinj je napisao/la:
Svoje neznanje i mržnju ističete i koristite je kao protu-argument kada vam netko spomene ABiH.


Kakvo neznanje? Ja sam se 1993 u Središnjoj Bosni osobno uvjerio u to što su oni i kakva su vojska. I ti sad meni koji si u to vrijeme bio u Sarajevu, možda beba, pokušavaš otvoriti oči? Jel ti nekog zezaš?


Ako jesi onda te sigurno podržavam i napisao sam da su takve budale djelovale po srednjoj Bosni, ali opet ti govorim, ako imaš neku mržnju (što je normalno za sve nas) onda budi pribran i barem kaži "ta vojska" u ovom dijelu, a ne odmah hajmo kolektivno sve pa tko se osjeca uvrijeđenim nek grize jastuke po kući. Nsi ti jedini koji je "nešto" vidio za vrijeme rata, bio sam mlad ali ne i toliko.
Bobovac je napisao/la:

Znači nije upitanju klanje već style i image? Woow. =))


Govorim ti direktno za ove islamiste koji su isticali vjeru tokom rata, znaš i sam, takvo nešto nam ne treba.

Bobovac je napisao/la:

Tvoj otac je služio u muslimanskoj vojsci za muslimanske nacionalne ciljeve. O razlozima se može raspravljati. Možda zato jer je musliman, možda zato jer je morao, možda zato jer je procjenjivao da mu je to najisplativije, možda mu je bio ispran mozak, možda su se njegovi tadašnji interesi poklapali sa interesima muslimana u Sarajevu... tko zna?


Evo jedan smiješan razgovor u citatu sa prijateljem od oca(musliman).
" Pričali smo u šali, kao, da smo mogli, uzeli bi sve ove džamije i direktno lansirali prema brdima, toliko je to očajno bilo hahah "
Njima je ovde islam bitan ko nekome na skijanje otići .. a to što su se neki politicari kao Alija borili da Bosna opstane pomoču islama, to je vec neka druga stvar, politika je jedno, narod je drugo.

Bobovac je napisao/la:

Ozbiljno, jesi ti nečiji klon možda pa pokušavaš diskreditirati muslimane kroz traljavu promidžbu?


Da li je tvoja uloga ovde da ponižavaš moje komšije u svakoj temi :thumbdown


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2013, 18:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Ti ljudino zapadaš u jednu zamku. A to je da za svo zlo i stradanja Hrvata (i drugih) od strane muslimana svaljuješ na nekave mudžahedine. Oni jesu činilo zlo, ali gro zločina nisu počinili oni već domaći muslimani, pripadnici tzv ABiH. Dakle nominalmo pripadnici sekularnih postrojbi, a u kojima su se kako neki vele borili pripadnici svih vjera i nacija.
Jednostavno, procent nemuslimana u tzv ABiH je bio manji od procenta nesrba u VRS i Hrvata u HVO. O tomu postoje egzaktni podaci. Dakle to se me nože uzeti kao mjerilo multietničnosti jer ostale 2 vojske su po tomu bile multietničkije od tzv ABiH.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2013, 18:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 pro 2012, 00:37
Postovi: 143
Bobovac je napisao/la:
Ti ljudino zapadaš u jednu zamku. A to je da za svo zlo i stradanja Hrvata (i drugih) od strane muslimana svaljuješ na nekave mudžahedine. Oni jesu činilo zlo, ali gro zločina nisu počinili oni već domaći muslimani, pripadnici tzv ABiH. Dakle nominalmo pripadnici sekularnih postrojbi, a u kojima su se kako neki vele borili pripadnici svih vjera i nacija.
Jednostavno, procent nemuslimana u tzv ABiH je bio manji od procenta nesrba u VRS i Hrvata u HVO. O tomu postoje egzaktni podaci. Dakle to se me nože uzeti kao mjerilo multietničnosti jer ostale 2 vojske su po tomu bile multietničkije od tzv ABiH.


Sve zločine su činili ljudi sa imenom i prezimenom, pametnom dosta. Sad da li je to bio Srbin, Hrvat ili Bošnjak, zločin je zločin, nije valjda tebi gore ako Bošnjak ubije nevinog civila nego kad Hrvat ubije nevinog civila, meni je to sve isto, izbacim rijec "Bošnjak, Hrvat" i ubacim rijec "čovjek" ..

Imaš bezbroj raznih brigada i odreda tokom rata, oni se mogu zvati kako god žele, i mogu sebe svrstati gdje god to oni voljeli, ali ako se ti zaklinješ da nećeš ćiniti zlocine , a to se ipak desi, onda druže ... kriva je osoba a ne cijela armija pod kojom se navodno "bore".

Procent nesrba u VRS, to bih volio vidjeti :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2013, 18:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12319
Pusti ga rasno, ni neko ko je prošao Srebrenicu ne može voljeti Karadzića. Ko zna šta su mu radili muslimani.

ABiH je bila dominantno Muslimanska, to je istina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2013, 18:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
HrasnoSinj je napisao/la:
Šta je bolan jasno ? Mene bi bilo sramota pričati o nekim namjerama iz posljednjeg rata. Znaci govoriš o ljudima, recimo iz Sarajeva, koji su se borili za goli opstanak, i da su se u isto vrijeme borili za islamsku državicu ? Jasno je i da je bilo islamskih jedinica, posebno po srednjoj Bosni, jasno je i odakle su došli, ali koda mene to nešto zanima, ako su se borili pod vjerskim zastava umjesto nacionalnim to je njihov problem,


Alija ih je postrojavao i uveo u "abih". I ne svaljujte sve na strance, radi vaše duše. Gdje god sam bio na crti a vi na drugoj strani tekbiralo se i allah uekberalo.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2013, 18:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 pro 2012, 00:37
Postovi: 143
Lebowski je napisao/la:
Pusti ga rasno, ni neko ko je prošao Srebrenicu ne može voljeti Karadzića. Ko zna šta su mu radili muslimani.

ABiH je bila dominantno Muslimanska, to je istina.


Razumijem ja njega šta želi da kaže, i nije problem ako govori da je ABiH bila dominatno muslimanska, ipak su svi bošnjaci bili u njoj, ali to je napisao na jedan jako bezobrazan način.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2013, 18:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 pro 2012, 00:37
Postovi: 143
BBC je napisao/la:
HrasnoSinj je napisao/la:
Šta je bolan jasno ? Mene bi bilo sramota pričati o nekim namjerama iz posljednjeg rata. Znaci govoriš o ljudima, recimo iz Sarajeva, koji su se borili za goli opstanak, i da su se u isto vrijeme borili za islamsku državicu ? Jasno je i da je bilo islamskih jedinica, posebno po srednjoj Bosni, jasno je i odakle su došli, ali koda mene to nešto zanima, ako su se borili pod vjerskim zastava umjesto nacionalnim to je njihov problem,


Alija ih je postrojavao i uveo u "abih".


To svi znaju. Ne znam kako je za ostale gradove, ali ovde većina ljudi ne podnosi Aliju. Poštujemo svi njegovu prisutnost u najtežim vremenima, ali opet se sve zna, i šta je on želio, i kakva je osoba bio, i šta je na kraju uradio ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Konkretni dokazi da je takozvana "armija BiH" bila, i ostala, islamska i muslimanska armija
PostPostano: 14 tra 2013, 19:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
HrasnoSinj je napisao/la:
BBC je napisao/la:

Alija ih je postrojavao i uveo u "abih".


To svi znaju. Ne znam kako je za ostale gradove, ali ovde većina ljudi ne podnosi Aliju. Poštujemo svi njegovu prisutnost u najtežim vremenima, ali opet se sve zna, i šta je on želio, i kakva je osoba bio, i šta je na kraju uradio ...


Toliko ne podnosite Aliju da ste njegovu stranku izabrali na zadnjim izborima ? Koga ti lažeš ovdje ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 228 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO