HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 09:45.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 428 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 02 srp 2015, 14:04 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2014, 15:40
Postovi: 3307
Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
Vlastito *** uvijek ljepše miriše, zar ne...

_________________
A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 02 srp 2015, 14:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 20:26
Postovi: 1431
Idi onda na klix i miriši.

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 08:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
Jes kad je hrvat u pitanju onda je sve drugacije. Herceg bosna se toboz branila od tudjeg osvajanja a u hrvatskoj pogrom srba je trebao i ovaj put proc tako da sami sebe u jamu metnu...

Krajinu su vodili prazilukovici cije dupe zinulo da i ono bude na naslovnoj strani. I kad cujem da je martic heroj prorade mi suljevi...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 08:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
A ne može biti isto otpočeti omeđivanje velike Srbije sa balvanima, četnicima i JNA tenkovima i suprostavljanje tome omeđivanju granica kroz tri države.

Nisu to bili nikakvi prazilukovci kako kažeš, nego glavom i bradom četnici koji su mislili da mogu sa balvanima i tenkovima pregaziti sve što im stane na put. Jebga, pogrešna procjena.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 08:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24530
Lokacija: Heartbreak Hotel
Tuta je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
Po zakonu koji je omogućavao grupiranje općina.
BiH nije RH, čedo.


Je li te tko šta pito?

BiH je HR HB proglasila neustavnom dva puta. HB je također imala vrlo mješovitu nacionalnu sliku. Povijesno, nikad nije postojala do 1991.

Eh. Meni je to opravdano. Ja nisam pravni formalist. Problem je kod Hrvatske što na svaki način koriste neke nepostojeće termine izmišljaju ih itd. Iste epitete mogu koristit i za HR HB. Takozvana, paradržava, kvazidržava itd.


Postoji jedna bitna razlika - Herceg-Bosna je oduvjek priznavala svoje postojanje u okvirima BiH, dakle u tom smislu je to bilo unitardržavno pitanje za razliku od RSK koja nije mogla priznati egzistiranje u okvirima RH.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 08:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
Herceh bosnu bosnja ne priznaje kao ni tudjman krajinu tj srbe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 08:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
HercegBosna je priznata u Washingtonu, unesena u FBiH, a tzv. RSK se spominjala od Z4 do Oluje i to je to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 08:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
bumbar92 je napisao/la:
A ne može biti isto otpočeti omeđivanje velike Srbije sa balvanima, četnicima i JNA tenkovima i suprostavljanje tome omeđivanju granica kroz tri države.

Nisu to bili nikakvi prazilukovci kako kažeš, nego glavom i bradom četnici koji su mislili da mogu sa balvanima i tenkovima pregaziti sve što im stane na put. Jebga, pogrešna procjena.

Hrvatski nacionalizam je trebalo docekati kao 1941 i mirno poc stazama jadovna i jasenovca. Boga mu srpskog i cetnickog on naso balvane metat umesto da mirno odseta sa posla i skoci u jamu?
To oces rec?

Bahati krkan martic im je odlicno dosao. A da je cinio zlocine jeste.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 09:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
bumbar92 je napisao/la:
HercegBosna je priznata u Washingtonu, unesena u FBiH, a tzv. RSK se spominjala od Z4 do Oluje i to je to.



Nigd danas priznata nije. U dejtonu to je federacija priznata. Herceg bosne nem a ne kazem da je ne treba biti.
Gledas sa svoje tacke gledista.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 09:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
kolubara je napisao/la:
bumbar92 je napisao/la:
A ne može biti isto otpočeti omeđivanje velike Srbije sa balvanima, četnicima i JNA tenkovima i suprostavljanje tome omeđivanju granica kroz tri države.

Nisu to bili nikakvi prazilukovci kako kažeš, nego glavom i bradom četnici koji su mislili da mogu sa balvanima i tenkovima pregaziti sve što im stane na put. Jebga, pogrešna procjena.

Hrvatski nacionalizam je trebalo docekati kao 1941 i mirno poc stazama jadovna i jasenovca. Boga mu srpskog i cetnickog on naso balvane metat umesto da mirno odseta sa posla i skoci u jamu?
To oces rec?

Bahati krkan martic im je odlicno dosao. A da je cinio zlocine jeste.


Malo ti je trebalo da upadneš u vremoplov i mitologiju,... i na kraju te mitske balade koje je "jame" napravio Tuđman, a koje Karadžić, Mladić, Martić, Hadžić?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 09:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21288
Tuta je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
Po zakonu koji je omogućavao grupiranje općina.
BiH nije RH, čedo.

Je li te tko šta pito?

Zašto misliš da četnici imaju išta pravo za pitati?
Tuta je napisao/la:
BiH je HR HB proglasila neustavnom dva puta.

A RS nijednom?
To govori o legitimitetu krnjih organa BiH.
Tuta je napisao/la:
HB je također imala vrlo mješovitu nacionalnu sliku.

Imala je apsolutnu (natpolovičnu) hr. većinu.
S time da je još iber toga rečeno da će se kompatna rubna naselja bez hr. većine izdvojiti iz nje.
Tuta je napisao/la:
Povijesno, nikad nije postojala do 1991.

Prostori na kojima je proglašena HRHB su prostori (preko 80% teritorija) na kojima je bila proglašena banovina Hrvatska 1939.
Tuta je napisao/la:
Eh. Meni je to opravdano.

Ti nisi faktor, tebe se ne pita.
Tuta je napisao/la:
Ja nisam pravni formalist.

Kad ne znaš ništa o pravu.
Tuta je napisao/la:
Problem je kod Hrvatske što na svaki način koriste neke nepostojeće termine izmišljaju ih itd. Iste epitete mogu koristit i za HR HB. Takozvana, paradržava, kvazidržava itd.

Ne možeš.
RH je država Hrvata, u njoj svaka struktura koja nije hrvatska je paradržavna.
BiH je država Hrvata, Srba i Muslimana...

Tuta je napisao/la:
Ali da se razumijemo. Boli mene *** za RSK. Samo mi na živce ide terminološka defenziva. To me podsjeća a odsutnost svake znanstvene podloge, prednost je dana emocijama... još mi više ide na živce kada vidim da je isti modus operandi kod Bošnjaka i Perecijanaca.

Nije isto.
I to radi više stvari.
Povijest stvaraju pobjednici. Mi smo dobili rat, oni nisu.

I postoji još jedna bitna razlika.
Tkz RSK je napravljena kao objekt velikosrpske agresije. Njezin cilj je bila okupcija nesrpskih prostora i pripajanje istih Srbiji. To je klasična okupacijska zona (uz potporu dijela lokalne populacije).
HB je napravljena kao subjekt u obrani velikosrpskoj agresiji (a kasnije i velikomuslimanskoj/bošnjačkoj). Ona je služila samo za obranu hrvatskih prostora i cijelo vrijeme se smatrala dijelom BiH.

A kao što kaže Bumbar, HB se priznala washingtonom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 10:19 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Tuta je napisao/la:
Ali da se razumijemo. Boli mene *** za RSK. Samo mi na živce ide terminološka defenziva. To me podsjeća a odsutnost svake znanstvene podloge, prednost je dana emocijama... još mi više ide na živce kada vidim da je isti modus operandi kod Bošnjaka i Perecijanaca.


Nisan ti ni ja neki pravni formalist, ''rsk'' je bila *** od tovara, cetnicka umobolna diarrhoe-a, dok je HRHB naravno bila opravdana u svrsi obrane Hrvata od najprije Srba, pa onda Bosnjaka. Moralno su nebesa izmedj'.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 10:55 
Offline

Pridružen/a: 17 tra 2015, 19:31
Postovi: 931
kolubara je napisao/la:
bumbar92 je napisao/la:
A ne može biti isto otpočeti omeđivanje velike Srbije sa balvanima, četnicima i JNA tenkovima i suprostavljanje tome omeđivanju granica kroz tri države.

Nisu to bili nikakvi prazilukovci kako kažeš, nego glavom i bradom četnici koji su mislili da mogu sa balvanima i tenkovima pregaziti sve što im stane na put. Jebga, pogrešna procjena.

Hrvatski nacionalizam je trebalo docekati kao 1941 i mirno poc stazama jadovna i jasenovca. Boga mu srpskog i cetnickog on naso balvane metat umesto da mirno odseta sa posla i skoci u jamu?
To oces rec?

Bahati krkan martic im je odlicno dosao. A da je cinio zlocine jeste.

Vidi, vidi evo nam Kolubare nazad. Koji hrvatski nacionalizam? Ma hajde molim te.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 11:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
Onaj koji se iskopava i danas. Evo jos zrtava starci zene... Samo sto ni za jedne niko osudjen jos nije. Pojela maca dokaze. Sami sebe zakopali.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 11:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
Tomašica? Srebrenica? Huda Jama,...?
Na koju točno misliš jamu ili masovnu grobnicu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 11:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
bumbar92 je napisao/la:
kolubara je napisao/la:
Hrvatski nacionalizam je trebalo docekati kao 1941 i mirno poc stazama jadovna i jasenovca. Boga mu srpskog i cetnickog on naso balvane metat umesto da mirno odseta sa posla i skoci u jamu?
To oces rec?

Bahati krkan martic im je odlicno dosao. A da je cinio zlocine jeste.


Malo ti je trebalo da upadneš u vremoplov i mitologiju,... i na kraju te mitske balade koje je "jame" napravio Tuđman, a koje Karadžić, Mladić, Martić, Hadžić?

Jeste srbima se 1991 nagovestilo med i mleko. Otpustanjem s posla diskriminacijom i svim cinjenim. Da ne pominjemo vukovarska dogadjanja pre otvorenog rata. 200 najmanje mrtvih u teroru mercepa koji su zaplivali dunavom.
Srpski odgovor je ono na sta su i igrali.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 11:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
prepali se "nagoveštaja" pa počeli da kolju, bacaju u jame, zatrpavaju, prekopavaju, siluju i streljaju,... smešno breeee da nije toliko krvi proliveno.

de bolan, mani se te mitologije pogledaj sumu na kraju te vaše krvave balade.
Ko vam je u Prijedoru "nagovestio" med i mlijeko pa ste ljude pobacali u jame i logore? čega ste se tu prepali?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 11:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
S obzirom na ndh a nije to jedini rat koji je vodjen uz hajku na srbe ruzicaste zvezde su se pojavile pred srbima 1991 i 1992 jel?

Ovde je tema rs pa s pravom podsetih na demokratiju koju je sprovodio mercep. Izuzetan primer blagostanja za srbe u r hrvatskoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 12:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
kako lijepo šaltaš iz prve u treću brzinu kad se spomenu jame i masovna pogubljenja koje su izvodili "ugroženi Srbi" po Prijedoru i Srebrenici :D

iz predostrožnosti ste napali tri države, ah jadni i ugroženi, pa de bar malo samokritike.

dobili ste Z4 na stol i nije bilo dovoljno, a sad guslanje...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 12:19 
Offline

Pridružen/a: 17 tra 2015, 19:31
Postovi: 931
kolubara je napisao/la:
S obzirom na ndh a nije to jedini rat koji je vodjen uz hajku na srbe ruzicaste zvezde su se pojavile pred srbima 1991 i 1992 jel?

Ovde je tema rs pa s pravom podsetih na demokratiju koju je sprovodio mercep. Izuzetan primer blagostanja za srbe u r hrvatskoj.

Zašto nas ne podsjetiš na "demokratiju" koju su Srbi sproveli u Škabrnji? Izuzetan primjer blagostanja hrvatskog naroda u svojoj nacionalnoj državi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 12:23 
Offline

Pridružen/a: 17 tra 2015, 19:31
Postovi: 931
kolubara je napisao/la:
Onaj koji se iskopava i danas. Evo jos zrtava starci zene... Samo sto ni za jedne niko osudjen jos nije. Pojela maca dokaze. Sami sebe zakopali.

Mislim da ti je ovo krivi forum za prodavanje nekakvih neistina o "hrvatskom nacionalizmu". Za to imaš Krajinaforce i Krstarica.com.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 12:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Ceha je napisao/la:
Tuta je napisao/la:
Je li te tko šta pito?

Zašto misliš da četnici imaju išta pravo za pitati?
Tuta je napisao/la:
BiH je HR HB proglasila neustavnom dva puta.

A RS nijednom?
To govori o legitimitetu krnjih organa BiH.
Tuta je napisao/la:
HB je također imala vrlo mješovitu nacionalnu sliku.

Imala je apsolutnu (natpolovičnu) hr. većinu.
S time da je još iber toga rečeno da će se kompatna rubna naselja bez hr. većine izdvojiti iz nje.
Tuta je napisao/la:
Povijesno, nikad nije postojala do 1991.

Prostori na kojima je proglašena HRHB su prostori (preko 80% teritorija) na kojima je bila proglašena banovina Hrvatska 1939.
Tuta je napisao/la:
Eh. Meni je to opravdano.

Ti nisi faktor, tebe se ne pita.
Tuta je napisao/la:
Ja nisam pravni formalist.

Kad ne znaš ništa o pravu.
Tuta je napisao/la:
Problem je kod Hrvatske što na svaki način koriste neke nepostojeće termine izmišljaju ih itd. Iste epitete mogu koristit i za HR HB. Takozvana, paradržava, kvazidržava itd.

Ne možeš.
RH je država Hrvata, u njoj svaka struktura koja nije hrvatska je paradržavna.
BiH je država Hrvata, Srba i Muslimana...

Tuta je napisao/la:
Ali da se razumijemo. Boli mene *** za RSK. Samo mi na živce ide terminološka defenziva. To me podsjeća a odsutnost svake znanstvene podloge, prednost je dana emocijama... još mi više ide na živce kada vidim da je isti modus operandi kod Bošnjaka i Perecijanaca.

Nije isto.
I to radi više stvari.
Povijest stvaraju pobjednici. Mi smo dobili rat, oni nisu.

I postoji još jedna bitna razlika.
Tkz RSK je napravljena kao objekt velikosrpske agresije. Njezin cilj je bila okupcija nesrpskih prostora i pripajanje istih Srbiji. To je klasična okupacijska zona (uz potporu dijela lokalne populacije).
HB je napravljena kao subjekt u obrani velikosrpskoj agresiji (a kasnije i velikomuslimanskoj/bošnjačkoj). Ona je služila samo za obranu hrvatskih prostora i cijelo vrijeme se smatrala dijelom BiH.

A kao što kaže Bumbar, HB se priznala washingtonom.


Ovde si nasrao svašta, mogao si pojednostavit i sve u jednom paragrafu odgovorit. Nema veze. Tvoje gluposti ću preskočit. Republika Srpska je također proglašena neustavnom. Herceg-Bosna je isto proglašena neustavnom. Ali to uopće nije bila moja poanta. To je problem tvog bošnjačko-perecijskog razmišljanja. Poanta je bila da je prirodno pravo ispred pisanog prava. Svaki narod ima pravo na samoopredjeljenje, i nije država ta koja svojim ustavom dodjeljiva prava. Ako sve ubaciš u pravi konekst, viđećeš da je to bio odgovor na, čini mi se, ateistovu nebulozu da je RSK "paradržava" što li, jer nije imala pravno utemeljenje. Što znači, dakle, imati pravno utemeljenje? Tipično bošnjačko-perecijsko objašnjenje. Kao da države nastaju na osnovi nečijeg tuđeg ustava ili zakona. Međunarodno pravo tu je jasno - postojanje države je činjenično, a ne pravno stanje.

HR Herceg-Bosna nije imala apsolutnu hrvatsku većinu. Imala je relativnu hrvatsku većinu od 44%, tj. na područjima na kojima je proglašena. Republika Srpska Krajina je imala srpsku apsolutnu većinu od 52%. To je bio odgovor, viđećeš, na drugu nebulozu da je RS Krajina paradržava ili neki treći derogativni pojam, zato jer nije imala etničku osnovu. Imala je - veću nego Herceg-Bosna. A to šta je rečeno, šta nije, nije niti bitno.

Prostori na kojima je proglašena HR HB većim dijelom jesu bili dio Banovine Hrvatske. No to nije nikakva "povijesna osnova". Ovaj idiotski arugment često čujem od perecijanera. Time ruše legitimnost Republike Srpske (kao nije bilo srpske države zapadno od Drine) i Srpskoj Krajini (kao nije postojala ranije, a ovi se istovremeno pozivaju na negdašnju Vojnu Krajinu). Da Banovina Hrvatska nije preteča HR Herceg-Bosne jasno je što sadržajno ne radi se o istim, pa ni sličnim tvorevinama. Prva je bila upravna jedinica Kraljevine Jugoslavije, druga je bila samoupravna jedinica tadašnje Republike BiH, kako je i bilo inzistirano. Ako je pak Banovina Hrvatska povijesno utemeljenje, po tvojim nekim shvaćanjima, onda je i RS Krajini Vojna Krajina povijesno utemeljenje. Mada, tražiti "povijesnu utemeljenost" je krajnje glupo. Radi se o, hitlerovskim rječnikom, trijumfu volje. Dakle to je bio odgovor na to da RS Krajina nema povijesno utemeljenje.

Teorija države ne poznaje pojam "paradržave", to je izmišljotina, derogativan pojam. Ili je država ili nije država.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 12:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
bumbar92 je napisao/la:
HercegBosna je priznata u Washingtonu, unesena u FBiH, a tzv. RSK se spominjala od Z4 do Oluje i to je to.


Jeste. I je li zbog toga Republika Srpska možda nešto legitimnija od nje, jer ova nije absorbirana, već je nastavila postojati? A ako je pak Republici Srpskoj priznata legitimnost, po čemu se ab initio ova razlikovala od RS Krajine? Dakle, ovde se radilo o deklarativnom aktu priznanja postojećeg činjeničnog stanja. Da je, dao Bog HR Herceg-Bosna izvrišla agresiju, kao mrski nam srpsko-pravoslavni agresor, možda bi i mi imali entitet.

I kad već pojedini perecijsko-bošnjački pravni formalisti inzistiraju na hartijama - nije ni tad HR HB priznata, Republika Srpska jest. Washigtonski sporazum nigdje (!) ne spominje HR HB, kao da nije niti postojala. Činjenično, ona jest bila stranka u ugovoru. Ali perecijsko-bošnjačkim riječnik kak bum kazal, nije postojala, kaj ne. Kak ti morti biti, nije ju priznal pravni sustav R BiH, kaj ne?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 12:42 
Offline

Pridružen/a: 17 tra 2015, 19:31
Postovi: 931
Kako je RSK mogla imati veću etničku osnovu nego HRHB? U RSK je bilo 250 000 Hrvata i 200 000 Srba.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: tzv. Republika Srpska Krajina
PostPostano: 03 srp 2015, 12:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
yayo je napisao/la:
Kako je RSK mogla imati veću etničku osnovu nego HRHB? U RSK je bilo 250 000 Hrvata i 200 000 Srba.


Yayo, nauči se čitat.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 428 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO