HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 16:46.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 11 stu 2014, 23:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ima veze itekako. Jer se nalazite u neobranom grožđu i ne umijete obraniti zločine za koje je Muhammad odgovoran. Napravio ih je više nego Ratko Mladić. Ratko je ovdje referenca da se vidi od kakvog zla je islam startao.

Ne možeš nas na ovom forumu kriviti što su vaše vjerske knjige dokazi takvih zločina. Ako ti neugodno ne dolazi ovdje, ne vrti se svijet oko vas, niti će se ikada vrtiti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 00:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Halo nisam ja na optuženijskoj klupi i ni za šta nisam odgovoran.
Pokušavate primijeniti pogleda sa Zapada na nas Bošnjake pa nisu ni Srbi i Hrvati baš kršćani onako po pravilu da ne spominjem psovanja koja su vuam se zavukla pod tradiciju, Bošnjaci rakijaju pa rakijaju gldao sam neke lično što jedu krmetinu i šta sad hoćeš satime?Neki Hrvati i Srbi psuju svetinje od A do Ž i šta ja trebam sad reći, oni u Palestini su bolji kršćani od vas koji su iz Betlehema vi ste Slavenski prostaci. Znaš ti dobro na šta ja mislim.
Evo ti Isusova: Vidiš trn u tuđem a ne vidiš balvan u svom oku.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 00:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nije to "pogled sa zapada" već ljudskost. To zlo koje je Muhammad radio ljudima (i danas se to nastavlja) nema ni 1% šanse da dolazi od nekog "Boga". Može doći samo od Sotone sa teološkog aspekta.
Stvarno me ne zanima zašto i kako ti to ne znaš objasniti. Nisi ni bitan dok se ne obraćaš drugim forumašima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 00:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
E znaš kako bi ti objašnjavao ono što sam i ne cijeniš.
Sto put sam objašnjavao međutim ignoriraš iztrolaš itd.
Ima svakakvih primjera i bilo je bitki ali da ti objašnjavam suštinu i formu Islama morao bi dosta ispisati. Oni koji se pozivaju na Islam i čine zlo imaju dobru podlogu samo nemaju podršku od ostalih musliman. Znaš li kolko je halifa bilo pogubljeno smijenjeno u bivšim hilafetima zbog nepravednosti. Ako je nepravedan prvo se zatraži od njega da napusti vlast a ako neće narod digne bunu i smijne ga. Svi muslimani svijeta moraju izabrati halifu ako se hoće hilafet međutim pošto se ne bi slagali Suniti Šiti Hanefije Selefija Hanbelije Šafije Tarikati onda sekte od Šita Aleviti itd. Ahmedije itd nema ništa od hilafeta a te bajke o Islamskim državama pričaj nekom drugom.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 00:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
korrisnik je napisao/la:
E znaš kako bi ti objašnjavao ono što sam i ne cijeniš.
Sto put sam objašnjavao međutim ignoriraš iztrolaš itd.
Ima svakakvih primjera i bilo je bitki ali da ti objašnjavam suštinu i formu Islama morao bi dosta ispisati. Oni koji se pozivaju na Islam i čine zlo imaju dobru podlogu samo nemaju podršku od ostalih musliman. Znaš li kolko je halifa bilo pogubljeno smijenjeno u bivšim hilafetima zbog nepravednosti. Ako je nepravedan prvo se zatraži od njega da napusti vlast a ako neće narod digne bunu i smijne ga. Svi muslimani svijeta moraju izabrati halifu ako se hoće hilafet međutim pošto se ne bi slagali Suniti Šiti Hanefije Selefija Hanbelije Šafije Tarikati onda sekte od Šita Aleviti itd. Ahmedije itd nema ništa od hilafeta a te bajke o Islamskim državama pričaj nekom drugom.


Tebi nije zlo danas čovjeku odrezati glavu i na večer mu silovati ženu ? To je Muhammad radio i nema za to opravdanja. To ne može biti od "Boga", period.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 00:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Izvačiš iz konteksta zabranjeno je silovati onom surom Nur koju sam pokazao.
Eto i kaže što ne raspravljamo korektno.
Pročitaj moj post o suri a ako nećeš ne piši dalje jer je nesporazum veliki. Imaš i na engleskom vrati se samo koji post unazad.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 00:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
33. And let those who find not the financial means for marriage keep themselves chaste, until Allah enriches them of His Bounty. And such of your slaves as seek a writing (of emancipation), give them such writing, if you know that they are good and trustworthy. And give them something yourselves out of the wealth of Allah which He has bestowed upon you. And force not your maids to prostitution, if they desire chastity, in order that you may make a gain in the (perishable) goods of this worldly life. But if anyone compels them (to prostitution), then after such compulsion, Allah is Oft-Forgiving, Most Merciful (to those women, i.e. He will forgive them because they have been forced to do this evil action unwillingly)

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 00:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ništa se ne izvlači iz konteksta.
Muhammad je radio/odgovoran po zapovjednoj odgovornosti za:

- Ubijanja zarobljenika (Jel zločin ?)
- Silovanja ne-muslimanki (Jel zločin ?)
- Nasilno preobraćanje zarobljene djece na islam.
- Brak sa djetetom od 6.5 godina i seks sa djetetom od 9 godina koje nije zrelo da donese odluku o tome.
- Zapovijedio je bar dva puta da se ubiju osobe koje su ga kritizirale, od toga jednoj ženi odrezali glavu po njegovoj zapovijedi.
- Držao žene kao ropkinje i za seks.
- Pljačkao tuđe stvari, na koje ni u najvećem ludilu nije imao pravo.
- Sve zarobljeno muške djece preko 12-13 godina je ubijao, ostalo ostavljao za preobraćanje na islam.

I kažeš "izvučeno iz konteksta". Jedini koji su izvučeni iz konteksta su muslimani, jer su zbog islama izgubili ono ljudsko u sebi. Inače se ni Arapi ne rađaju zli, da ne robuju toj vjerskoj sekti bili bi vrlo prijatni i dobri ljudi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 00:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
korrisnik je napisao/la:
33. And let those who find not the financial means for marriage keep themselves chaste, until Allah enriches them of His Bounty. And such of your slaves as seek a writing (of emancipation), give them such writing, if you know that they are good and trustworthy. And give them something yourselves out of the wealth of Allah which He has bestowed upon you. And force not your maids to prostitution, if they desire chastity, in order that you may make a gain in the (perishable) goods of this worldly life. But if anyone compels them (to prostitution), then after such compulsion, Allah is Oft-Forgiving, Most Merciful (to those women, i.e. He will forgive them because they have been forced to do this evil action unwillingly)


To što si sad uradio je izvlačenje iz konteksta, i to doslovno.
Da tim ropkinjama Muhammad nije zaklao muževe i natjerao ih da budu ropkinje do toga što si napisao ne bi ni došlo.
Zašto bi postojao "Bog" koji dozvoljava ropstvo i ponižavanje ljudi. To može samo Sotona raditi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 00:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Ama kad bude bitka i poslije bitke kud ćeš sa tim ženama moraš im biti staratelj i brinuti se imetak hranu itd.
A sad zašto je bila bitka pa što su nas napali imao si ugovore da ako niko nikog ne napada i ne krši sve u redu.
Opet lupaš ko maksim po divizije "And such of your slaves as seek a writing (of emancipation), give them such writing, if you know that they are good and trustworthy. And give them something yourselves out of the wealth of Allah which He has bestowed upon you.
Islam je zakidao roboovlasništvo velik je sevap bio osloboditi roba ida ti mu nešto novca kasniej da se brine za sebe. A imaš i primjer u Bitki na bedru oni mušrici koji su naučili pismenosti 5 muslimana bivali su puštani i slobodni.
A k tome svidjelo se to kome ili ne Islam je zabrnaio zakopavanje žive ženske djece koja je bio običaj u predislamskoj Arabiji. Sad te običaje imaš u Indiji i dan danas u nekim plemenima. Ako ne vjeruješ istraži.
"Kada živa sahranjena djevojčica bude upitana zbog kakve krivice je ubijena"

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 00:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
korrisnik je napisao/la:
Ama kad bude bitka i poslije bitke kud ćeš sa tim ženama moraš im biti staratelj i brinuti se imetak hranu itd.
A sad zašto je bila bitka pa što su nas napali imao si ugovore da ako niko nikog ne napada i ne krši sve u redu.


:laugh
Islam napravi totalne retarde od ljudi. Kao zombies.

Inače, da ne bi bilo izvađeno iz konteksta. Radi se o zarobljenicima, ne ubijenim u borbi. Baš kao ISIL danas, nema nikakve razlike.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 00:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Je, imaš i primjer u Srebrenici kako je Ratko the Messenger (peace be up him) pustio sve žene i djecu na slobodu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 00:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Bacaš puno na politiku.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 00:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
BBC je napisao/la:
korrisnik je napisao/la:
Ama kad bude bitka i poslije bitke kud ćeš sa tim ženama moraš im biti staratelj i brinuti se imetak hranu itd.
A sad zašto je bila bitka pa što su nas napali imao si ugovore da ako niko nikog ne napada i ne krši sve u redu.


:laugh
Islam napravi totalne retarde od ljudi. Kao zombies.

Inače, da ne bi bilo izvađeno iz konteksta. Radi se o zarobljenicima, ne ubijenim u borbi. Baš kao ISIL danas, nema nikakve razlike.


Dužnost ti je da je da kažeš istinu u svemu što govoriš, ali nije na tebi da razlgašiš sve činjenice. I na tebi je da budeš iskren u svemu što govoriš ali nije ispravan način da izrekneš svu istinu.
Jer onaj čija namjera nije iskrena kao što je tvoja, moguće je da svojim sugestijama potakne nešto suprotno, pa se desi neželjeno. Imam ja puno objašnjavati tvoje namjere nisu dobre a djela se vrijednuju po nijetu.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 00:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Tako treba, slikovito objasniti. I treba naglasiti da je Ratko glumio generala, Muhammad je lagao da ga "Bog" poslao. Samim tim su grijesi Muhammada puno veći nego grijesi Mladića.

No, da me ne bi krivo razumio. Živo bi mi se jebalo za islam, kao što mi ni budizam i hinduizam ništa ne smetaju, niti mislim o tome, da nema te pokvarene mašte kod vas da će cijeli svijet biti kalifat.
A vi islam možete obraniti samo kao političku ideologiju, doktrinu, ne kao religiju. Pokušati bar, teško i tako.
Jer je jednostavno nemoguće da to sranje dolazi od bilo kakvog "Boga".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 00:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Znam ja šta ti hoćeš da radiš ali nije onako kako sve misliš.
Sve replicirati na Bošnjake i kroz politku spetljati, a znam da te boli đon i za Islam.Ako te boli đon za Islamom slobodno mi ne postavljaj pitanja jer ih neću odgovoriti slično kao i sa bezimenim on se igra ISILOvca i da određuje ko je musliman i da tekfiri a i ti si to radio šta ti znaš ko je kakav kršćanin ima Ko odlučuje ko je kakav. Trolaš i Markana kad je u pitanju Biblija, uvjerio sam se. Hraniš se trolanjem i to je to.
To je samo tvoja metoda napad za Bošnjake to dokazuju i neki prekopirani postovi, što hoće reći da si zaslijepljen mržnjom ali šta ću ti ja takav si kakavs takav i ostaješ to je karakter i osobina i ne može se promijeniti.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 00:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ništa ja "neću da radim" niti ste vi Bošnjaci bitni.
Cijeli zapad danas mrzi islam i vidi da nije problem u "pogrešnom tumačenju" već u samom islamu. Pa vi gurajte dalje kao sivonje po svom.

Već diskusija sa tobom, i tebi sličnim, usmjerava na jednu drugu vrlo zabrinjavajuću stvar. Ako bi ti ratovao protiv Hrvata u Bosni ti bi bez problema pobio zarobljene a žene Hrvatice uzeo sebi za seks. Jer ako nalaziš opravdanja za Muhammada onda sa moralnog i ljudskog aspekta ti to nije problem uraditi u ratu. Štoviše obveza.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 00:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
E ako bi ratovao znaš kako bi daj ti nama Bošnjakinju evo tebi Hrvatica.
Ne radi to se tako kako ti misliš sve bukvalno. Principi se gledaju i šta je preče ne slijedi se sunet bukvalno i u formi to se ne smije raditi npr ja imam bradu ja sam musliman držim se sunneta to jest forma ali nije suština imaš hodža obrijanih pa opet klanjaju a imaš bradonja divljaka isto tako.
Vidi imaš u Kuranu dozvoljeno i pod moranje ovo nije pod moranje isto tako dozvoljeno mi je oženiti od strica kćer ali nije mi pod moranje i nije moj običaj to tako rade Arapi Turci itd.
Farz nije da ideš zarobljavati nekoga.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 01:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Možda i ne bi, ali ideološka podloga je tu. Mislim bilo je toga, i silovanja od mudžahedina ali ništa organizirano. Ali ni vi više niste oni muslimani kao novajlije tek iskoračili iz ateizma i komunizma. Dobili ste dobrih 25 godina ideološke obrade. Dug je to period.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 01:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Puno si zamišljen u to.
Nema od toga koristi i fajde. A što su Hrvati nama silovali nikom ništa odakle njima inspiracija???
Tjeraš me da Ahmiće spominjem gdje je Isus kršćanstov kad su se zapaljivala djeca??
Eto samo tvoje teze.
Sunnet se ne slijedi kao bukva. Hodže i ove Selefije su druga priča imaš hodža koje idu u disko đuskaju itd. Jedan je meni rekao kad me je odvukao sa kolima u školu usput (a mlađi je nafataj sebi treba ima li treba) Vidiš to je sve danas nekako liberalizovalo se. Hodže mogu i ne mogu ništa i tako i rade danas.
A u Posavini jedan je parok poslao u pm čovjeka koji ga je nazvao popom. Kaže nisam ja pop to je srpsko hebo ti pop ... materinu.
Bio u Posavini pa znam.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 01:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
korrisnik je napisao/la:
Vidi imaš u Kuranu dozvoljeno i pod moranje ovo nije pod moranje isto tako dozvoljeno mi je oženiti od strica kćer ali nije mi pod moranje i nije moj običaj to tako rade Arapi Turci itd.


To znam, i za neke ostale stvari.
Ali postoji jedno moranje u islamu, sveta trojka. Konvertiraj, plati glavom, plaćaj ekstra porez da ne konvertiraš. Ako se musliman toga ne pridržava može značiti samo jedno i ništa više. Osjeća se slab vojno i čeka priliku da ojača.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 01:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Ali ja tebi reko u određenim situacijama ne mora ni po tome imaš ajet da je svinjetina dozvoljena ako si gladan i umrijet ćeš od gladi ne baš svinjetina nego ono što je harma postaje halal ali ako nije iz ćeijfa nego iz nužde.
A što veliš da se mora bukvalno i taj zakon o toj "trojci" prenositi ne mora neki su iz davnih dobai nisu baš dobro upotrebljivi danas. Imaš Bibliju probaj teokratski rješavati stvari?

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 01:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
korrisnik je napisao/la:
Puno si zamišljen u to.
Nema od toga koristi i fajde.


Sve bi isto bilo da ja i ne postojim. Kompletan islamski svijet je u sukobu sa svim susjedima, u vječitim ratovima sam sa sobom. To nije zbog toga što se Arapi i muslimani rađaju zli. Što onda preostaje ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 01:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Eto imaš fašizam jer si rekao da se muslimani i Arapi rađaju zli čim se rodije on je zao.
Ako to nije fašizam ja ne znam šta je.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teološka pitanja
PostPostano: 12 stu 2014, 01:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mislim da krivo čitaš, pročitaj još nekoliko puta. Baš si navro u džihad.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 69 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO