HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 15:47.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 857 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 35  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 27 stu 2011, 12:35 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
..zna li netko pojedinosti odrzane na saboru HSP-a?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 27 stu 2011, 13:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
zomby je napisao/la:


Znači glavni mustaša :ujko u BiH je opet YUrišić - a Đeneral Neću-izdat-ja napušta sabor .....

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 27 stu 2011, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32152
Zadar1993 je napisao/la:
zomby je napisao/la:


Znači glavni mustaša :ujko u BiH je opet YUrišić - a Đeneral Neću-izdat-ja napušta sabor .....


Koliko sam čuo-svi su napustili Sabor,kad je završen :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 27 stu 2011, 16:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Mar-kan je napisao/la:
Zadar1993 je napisao/la:

Znači glavni mustaša :ujko u BiH je opet YUrišić - a Đeneral Neću-izdat-ja napušta sabor .....


Koliko sam čuo-svi su napustili Sabor,kad je završen :zubati


Čito ja u nekom listu da je Đeneral i prije napustio sabor , možda je morao ići srati nakon što je čuo dio govora predsjednika stranke :zubati ?

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 27 stu 2011, 16:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2010, 00:50
Postovi: 444
Pobjednički govor na kraju Sabora Jurišića. Kaže jedan momak: Ovo je čistilište. (misli na slušanje njega kako priča)
Pita ga jedna cura, kako to, zar nije pakao?
Odgovori on: Nije, sve je isto samo u paklu neema nikad kraja govoru.

:D

_________________
"Pušenje ubija. A ako umrete, izgubili ste važan dio svog života." (Brooke Shields, glumica)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 27 stu 2011, 17:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24675
Lokacija: Heartbreak Hotel
Josip321 je napisao/la:
Pobjednički govor na kraju Sabora Jurišića. Kaže jedan momak: Ovo je čistilište. (misli na slušanje njega kako priča)
Pita ga jedna cura, kako to, zar nije pakao?
Odgovori on: Nije, sve je isto samo u paklu neema nikad kraja govoru.

:D


Meni je glavni onaj Marko Dražetić iz Jajca, jedan od podpredsjednika HSP BiH. Kaže: - Sada ćemo izjednačiti Hrvate iz Bosne sa onima iz Hercegovine. A on jedini Bosanac koji je jučer izabran na rukovodeću funkciju u toj kvazistranci. :rolleyes

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 19 pro 2011, 15:04 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
Novi Travnik: Pripreme za božićni sajam privedene kraju
Petak, 16 Prosinac 2011 08:18
Zajednica žena „Kraljica Katarina Kosača“ Novi Travnik, s podružnicama izvan gradskog područja, ima oko 80 aktivnih članica, a s onim koje se povremeno uključuju u određene aktivnosti i daleko više od stotinu.

Raznoliko članstvo

Članstvo je raznoliko po obrazovanju, starosnoj dobi..., ali svima je cilj i zadatak raditi i organizirati aktivnosti humanitarnog, obrazovnog, ekološkog... karaktera, ali i onog toplog, ljudskog za određene kategorije kojima je to potrebno te onog općeg značenja, edukativnog, poučnog, od općeg dobra i od koristi za sve građane svoga grada. Redovito, dva puta godišnje, daruju krv u Hrvatskoj bolnici „Dr. fra Mato Nikolić“ u Novoj Biloj, organiziraju predavanja različitih tematika, akcije pješačenja, uređuju napuštene i zapuštene grobove u Gradskom groblju umrlih koji nemaju blisku rodbinu u Novom Travniku, ali i niz drugih akcija i aktivnosti koje organiziraju, vode i provode i sve odreda plijene pozornost njihovih sugrađana. Zajednicu uspješno vodi predsjednica Ankica Đuran, a kako kaže, bez pomoći ostalih članica, među kojima je i poznata akademska slikarica, aktualna predsjednica Općinskog vijeća Sonja Jurišić, sama ništa ne bi mogla napraviti.

No, razlog našeg posjeta u utorak navečer ovoj vrijednoj zajednici je njihova priprema za „Božićni sajam“ koji i ove godine, upravo one, organiziraju i drugi put. Sajam će službeno biti otvoren u petak u Domu kulture i dijelom na platou ispred Doma i imat će prodajni i humanitarni karakter. Na sajmu će izlagati proizvođači zdrave hrane, Udruga „Zlatna nit“, proizvođači rakije travarice i drugih prerađevina od voća, osnovci i srednjoškolci članovi kreativni radionica, članovi Udruge obitelji oboljelih od psorijaze s prehrambenim proizvodima bez glutona...! I, naravno, članice organizatora Zajednice žena „Kraljica Katarina Kosača“ sa svojim prekrasnim, maštovitim, zanimljivim božićnim ekološkim nakitom, koji u mnogo čemu ima umjetnička obilježja, pa i umjetničku vrijednost. A zanimljivo je, sav nakit koji prave već dva mjeseca, dva puta tjedno po 3 - 4 sata od materijala koji same nabavljaju i kupuju, u koji unose trud, strpljenje, maštu, ideju, umjetničku žicu koja im ne nedostaje, prodavat će na sajmu, a sav prihod, kao i prošle godine, uložit će u kupovinu i pripremu božićnih poklon-paketa siromašnim novotravničkim obiteljima.

Dobra prodaja

„Prošle godine, na prvom sajmu, naša prodaja je išla dobro, premda zarada baš i nije bila tko zna kakva. Pa ipak, uspjele smo obradovati osam obitelji, a ove godine, uvjerene smo, naš će rad biti plodonosniji i uspješniji, jer sada i naši sugrađani znaju što radimo i za koga je svaka marka od prodaje (kupnje) naših proizvoda i lijepog i zanimljivog božićnog nakita. A da smo uspjele u nakani govori i podatak i najave da će se još neke udruge i pojedinci, sudionici sajma, skupa s nama, uključiti u ovu akciju kojoj je cilj unijeti bar tračak božićne radosti, ljubavi i dobrote u obitelji naših najsiromašnijih sugrađana“, kazale su nam vrijedne članice Zajednice žena „Kraljica Katarina Kosača“ iz Novog Travnika.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 19 pro 2011, 15:13 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
Nova udruga;

Katolička obiteljska udruga "Milosrdno Srce"
http://milosrdno-srce.com/web/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 29 pro 2011, 14:00 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 29 pro 2011, 14:01 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 29 pro 2011, 14:28 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989


...valjda slucajno izostavljeno, i danas se odvoze trupci nemilce asvaltanog su puta dobili ali malo. Malo ga ima , pa ga malo nema? Imalo bi se tu jos sto sta reci ... Oni koji neznaju Sebesic je i prugu imao...bilo je projekata da se napravi skijaliste,radeni su projekti nagiba,visine snjega,..i svega ostalog sto bi bilo propratni sadrzaj ali na kraju nije ispalo nista. Iako je Vranica daleko vise snabdjevenija vodom od Vlasica. Sve se svelo na izvlacenje sume!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 17 sij 2012, 12:40 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
..cujem da je bio pokusaj pljacke u Novom Travniku, pokusali su opljackati jednu kucu. Ali to i ne bi bilo nista cudno niti bi bilo zanimljivo. Desilo se da su lopove uhvatili! Iz Travnika, cak su im i vozilo uspjeli stavit pod kontrolu.
Dali je sve slucajno ili ne, neznam ali eto mozda se nesto pocelo raditi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 19 sij 2012, 20:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
zomby je napisao/la:


...valjda slucajno izostavljeno, i danas se odvoze trupci nemilce asvaltanog su puta dobili ali malo. Malo ga ima , pa ga malo nema? Imalo bi se tu jos sto sta reci ... Oni koji neznaju Sebesic je i prugu imao...bilo je projekata da se napravi skijaliste,radeni su projekti nagiba,visine snjega,..i svega ostalog sto bi bilo propratni sadrzaj ali na kraju nije ispalo nista. Iako je Vranica daleko vise snabdjevenija vodom od Vlasica. Sve se svelo na izvlacenje sume!


Skijalište je velika obmana ionako bila, iako je prelijep kraj i za skijanje kad je pod snijegom, ali je po iskustvu prenizak, i puno više planine imaju problema sa snijegom.

U onoj birtiji sam ljetos bio. Ušao malo, popričao, imam i novootkrivene rodbine... :zubati

Evo dvoumim se koji mi je kraj ljepši, Pougarje ili Sebešić, blaga prednost ipak Sebešiću, pravi bosanski raj na zemlji.

Ono što mi nikako nije jasno je kako to da, od toliko poduzetnih ljudi poteklih iz Sebešića, niko nije napravio nekakva postrojenja za obradu drveta. Ne znam gdje ima više šume nego tamo, a kažu da je danas puno manje no nekad.

Općenito, šteta što je sve zapušteno. I slabo povezano. Inače, ne znam koliko je za skijanje baš ali za sve druge oblike rekreacije doista rajski.

Busovačke staje nisu daleko, Prokoško jezero, pa i Rostovo... Bicikl, enduro, quad, noge, terenci. Samo malo truda i pomoći vlasti.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 29 sij 2012, 16:04 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
...u pravu si junuze, ali kao do sada kao da je taj dio nekako proklet...svi bjeze od njega, da pojma nemaju koju ljepotu skriva.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 30 sij 2012, 14:22 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
Akcija Šuma: FUP podnio prijave protiv 10 dilera
Ukupno je uhićeno 15 osumnjičenih, a među njima je i jedan od organizatora Zdenko Maroš zvani Zmajzo iz Travnika

Jedino organizator Fikret Kunić nije konzumirao narkotike - mjesečno prodavao po jedan kg heroina!?

Mirnes D., koji je radio za Kunića i Maroša, u posljednja tri mjeseca prodao više od 150 paketića droge

Pripadnici Federalne uprave policije podnijeli su Tužiteljstvu SBŽ-a prijave protiv pripadnika dvije narko-grupe, koji su na području te županije uhićeni u četvrtak u sklopu akcije kodnog naziva Šuma. Nakon saslušanja Tužiteljstvo je zatražilo pritvor za osam osoba.



U petak je u Tužiteljstvo privedeno devet osumnjičenih, dok se još traga za dvije osobe: Ž. P. (35) i 26-godišnjom M. M. iz Vareša. Među onima koji su jučer ispitani nalaze se vođa prve narko-grupe 59-godišnji Fikret Kunić, zvani Žuna, iz Novog Travnika, te dileri Mirnes D. (34), A. K. (38), D. G. (33), H. N. (30) T. K. (33) S. Š. (37) i K. L. (34).

Podsjetimo, akcija je počela u šest sati istovremeno u Travniku, Novom Travniku, Bugojnu i Jajcu. Uhapšena su dva šefa narko-grupa: 59-godišnji Fikret Kunić, zvani Žuna i Zdenko Maroš, zvani Zmajzo, iz Travnika, te njihovi ulični dileri. Ove dvije grupe dilera radile su na području Srednjobosanske, ali i susjednih županija te imale više od 100 svakodnevnih „klijenata“.

Nakon višemjesečnog praćenja policajci su većinu dilera iznenadili na spavanju i uhitili. Tijekom pretresa pronađeno je oko 100 grama heroina, a najviše droge, više od 50 grama, pronađeno je kod Žune. S obzirom na to da kod ovih dilera prilikom osobnog pretresa nije pronađeno mnogo droge, može se reći da su radili veoma oprezno. Obično su tijekom ulične prodaje nosili po jedan ili dva paketića od po pola grama, kako bi prilikom eventualnog uhićenja i procesuiranja izbjegli veće kazne.
U prijavi protiv prve - devetoročlane grupe, na čelu koje je bio Kunić, prijavljeni su Mirnes D. iz Novog Travnika te još sedam osoba među kojima je i M. M. iz Vareša za kojom se traga. Tijekom jednog mjeseca oni su uspijevali prodati između 800 grama do jednog kilograma te bi tako naplatili između 50.000 i 60.000 maraka. Također, istragom je utvrđeno da je Mirnes D. samo u posljednja tri mjeseca prodao više od 150 paketića heroina različitim osobama.
Sa konzumentima sastajali su se u Travniku, Novom Travniku, Bugojnu, Uskoplju/Gornjem Vakufu, Jajcu, Rami/Prozoru, Livnu i u šumi na planini Rostovo.

Žuna je mjesečno prodavao po jedan kg heroina!?

Prema podacima do kojih je došla policija, Kunić je sam mjesečno prodavao blizu kilogram heroina, po uličnoj cijeni od 60 maraka po gramu. Prosječna mjesečna zarada od prodaje droge tako mu je iznosila između 50.000 i 60.000 maraka.

Inače, Fikret Kunić osuđen je još 1997. godine pred Županijskim sudom u Zenici na deset godina zatvora zbog ubojstva jedne Srpkinje s područja Novog Travnika tijekom 1992. godine, ali nikada nije do kraja odležao tu kaznu.
Osim za ovo, nekoliko svjedoka s područja Novog Travnika optužilo je Kunića za ubojstvo još nekoliko civila na tom području, ali do postupka nikada nije došlo.

Zbog toga se s pravom vjeruje da je Kunić tek nižerangirani igrač iz dijela vrlo ozbiljne i moćne organizacije koja je mogla stati iza svih njegovih nedjela.


...hvataju kokosare kao i obicno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 30 sij 2012, 14:43 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
Godišnje prodaju 50 tona papira zeničkoj Albi!
JKP Vilenica Čistoća iz Novog Travnika jedno je od rijetkih poduzeća koje zbrinjava sekundarne sirovine. Umjesto da završe sa smećem kao što je to slučaj kod drugih komunalnih poduzeća u SBŽ-u, papir, PET ambalaža i polietilen zbrinjavaju se i prodaju zeničkoj Albi koja dolazi po sirovine u Novi Travnik. Iako je upitna zarada na ovim sirovinama jer cijene papira stalno padaju, direktor poduzeća Drago Radeljak kaže da i na taj način žele podizati razinu svijesti građana kako bi sami počeli odvajati papir, staklo, metal, plastiku u već pripremljene kontejnere.

Presovanje papira

- Moram reći da smo počeli prikupljati, a nakon toga i presovati papir još prije osam godina. Onoga dana kada smo doznali preko medija da Natron u Maglaju počinje s radom, mi smo se organizirali i počeli prikupljati za njih papir. Kako su nas počeli zavlačiti s plaćanjem i kasniti čak dvije godine, prestali smo im isporučivati papir koji mi danas već prešamo, govori nam Drago Radeljak. Po papir u Novi Travnik već duže dolaze kamioni zeničke Albe, a polietilensku ambalažu odvozi Slavko Đotlo iz Stare Bile kod Viteza. -Svako jutro upalim kamionet te obiđem grad i prigradska naselja da pokupim papir, PET ambalažu ili najlon. Nakon toga papir i PET ambalažu prešam u specijalnoj presi i pripremim za utovar na Albin kamion, govori Nermin Malkoč kojega smo zatekli pored prese dok u nju ubacuje tek prikupljeni papir. -Iako smo u gradu postavili specijalne kontejnere za papir, staklo, plastiku, metal, građani se ne pridržavaju reda. Znaju u te kontejnere ubacivati kiseli kupus, drveni namještaj i mnogo toga drugog što ne odgovara namjeni i što nam otežava posao. Prikupljanjem papira i ostalih sekundarnih sirovina jednostavno želimo dati svoj doprinos smanjenju smeća i troškova. Poznato je da se općinska odlagališta smeća moraju zatvoriti do 2014. kada slijedi razvrstavanje otpada, pogotovo sekundarnih sirovina. Mi se dakle pripremamo za to vrijeme, ali je sve teže uvjeriti građane u neophodnost čuvanja sekundarnih sirovina. Pogotovo je to slučaj po selima, a ni gradski stanovnici nisu ništa bolji. Naplativost odvoza smeća u Novom Travniku pala je ispod 50 posto, objasnio je Drago Radeljak, direktor koji je sa svojih 27 zaposlenika poduzeće izgradio na livadi bez ičije pomoći, pa čak i inozemnih donacija.

Razvrstavanje otpada

Drago je tiskao i letak koji se dijelio po školama, vrtićima, građanima uz račune za komunalne usluge promovirajući razvrstavanje kućnog otpada. Osigurali su 1400 kanti za smeće i 55 kontejnera.


Sve je ovo super na prvi pogled,ali kako cujem Redeljak bi da za direktora Vilenice pastavi muslimana!? Cist ne vidim koji je motiv...a ponekada se pitam sto bi sa masinama odnosno mehanizacijom iz te tvrtke!? Da nije dozivjela privatizaciju... :smajl007


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 31 sij 2012, 15:01 
Offline

Pridružen/a: 31 sij 2012, 14:50
Postovi: 11
Hvala Bogu nema Hrvata dilera!!!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 31 sij 2012, 21:44 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
Flos je napisao/la:
Hvala Bogu nema Hrvata dilera!!!!!!


:dragobojic :sega :sega :smijeh :smijeh :smijeh :smijeh :smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 01 vel 2012, 03:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3688
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
Flos je napisao/la:
Hvala Bogu nema Hrvata dilera!!!!!!


:sega Kakav si ti lik... :zubati

Za mene osobno ,dileri i narkomani nemaju nacionalnost.

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 01 vel 2012, 12:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
mario_cro je napisao/la:
Flos je napisao/la:
Hvala Bogu nema Hrvata dilera!!!!!!


:sega Kakav si ti lik... :zubati

Za mene osobno ,dileri i narkomani nemaju nacionalnost.


Slažem se , niti je nezaslužuju.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 02 vel 2012, 23:24 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
slika slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 05 vel 2012, 12:27 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
ko najvise voli snjeg?
Dileri uzivaju u bjelom... :smijeh
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 09 vel 2012, 22:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
PRIČA O NOVOTRAVNIČKIM ROMIMA

http://www.poskok.info/index.php?option ... Itemid=433


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 18 vel 2012, 00:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
A tko je bio ovaj tip, vijest pročitana 2.350 puta, a pokojni je bio "samo" lokalni ugostitelj.

http://www.hercegbosna.org/vijesti/bih/ubijen-tone-kutlesa-5126.html

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 18 vel 2012, 01:22 
Offline

Pridružen/a: 28 ruj 2009, 21:16
Postovi: 1154
Lokacija: Tamo gdje je Srednja Bosna gdje je Vlasic planina, Vilenica, Bukovica, Lasvanska dolina...
Ministry of Sound je napisao/la:
A tko je bio ovaj tip, vijest pročitana 2.350 puta, a pokojni je bio "samo" lokalni ugostitelj.

http://www.hercegbosna.org/vijesti/bih/ubijen-tone-kutlesa-5126.html


Pa nije baš bio "samo" lokalni ugostitelj... a crna kronika je uvijek čitana bila .. a znam da su i oni filmovi a la "kum 1 2 3" također popularni bili tako da te ne čudi...

U svakom slučaju R I P i samo da ovakvi vijesti bude što manje...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 857 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 35  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 30 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO