HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 18:22.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 965 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 39  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 02 sij 2013, 19:54 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2010, 15:52
Postovi: 2769
Lokacija: Žepačko-bobovačka županija
Čeha jeste malo preoptimističan, i ponekad i naporan sa time i sa crtkaranjem karata (uz dužno poštovanje kolega, ne mislim ništa loše o tebi, cijenim tvoj trud i detaljno izučenje o selima Hrvata u BiH), međutim i vi ste previše pesimistični.
Busovača kao grad je većinski hrvatski, i opkoljena je selima koja su isključivo hrvatska i koja će takva i ostat, stoga nemojte previše kuknjave dizat oko nje. Stvar je u tome što Muslimani imaju većinu zahvaljujući Kaćunima i par sela oko njih plus oni iz grada i uvijek su složni oko odabira načelnika i imaju dobru izlaznost za razliku od Hrvata pa stoga Hrvati uvijek ondje popuše *** po tom pitanju.
Ali ako sumnjate u Hrvatstvo Busovače i ako kontate poput Jacka kako će to bit jednog dana neka turska mahala slobodno ju posjetite i sami se uvjerite. Nećete se razočarat.
Za Novi Travnik vrijedi isto tako. Sam grad i njegovo zaleđe je naseljeno isključivo Hrvatima (jedino što su Muslimani potrpani u Kalinsku), ali bijeli put i ostatak općine je prazan od Hrvata što njima daje većinu.
Što se tiče Viteza nadam se da je ondašnjim stanovnicima, čijoj općini mnogi drugi stanovnici BiH iz sva tri naroda mogu pozavidjeti po pitanju gospodarstva, to bio šamar da više ne ponavljaju takve gluposti.
Za Kiseljak i Kreševo se ne bojim.

Dakle Novi Travnik i Busovača su veoma hrvatski, sad je samo na ondašnjim ljudima da se malo više ugledaju na Vitez, Kiseljak, Kreševo, Široki Brijeg, Poššje... To vrijedi i za moje Žepče, posebno Novi Šeer. Svaka čast na poslovnoj zoni XP, ali to jednostavno nije dovoljno. Možemo mi i bolje. Na nama je sad jel umijemo...

_________________
Herceg-Bosno brdovita, zemljo mila plemenita, sva prkosna i od pjesme osvojit te nitko ne smije.
ivica je napisao/la:
Tuđman je za muslimane učinio više i od alije...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 02 sij 2013, 21:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21288
TG-B.B.B je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
A Mostar?
Jajce, Busovača i NTravnik (kao i Uskoplje) su imali demografsku krizu, koja je riješena u novijim naraštajima (manje-više). U Vitezu i Odžaku je problem idiotska politika, no to će se valjda uskoro riješiti.
Demografija je u svakom slučaju rješenje svega. Ako je po njoj, do 2050 ćemo preuzeti i Travnik, a (barem zasada) ćemo opstati i u Bugojnu i Fojnici. A možda i tamo krene na bolje.

Ceha nemoj se uvrijedit ali odakle ti crpiš takav optimizam, ovo mi zvuči bedasto kao i jackovi mokri snovi o muslimanskom prodoru ka Neumu

Dva su razloga.
Prvi su duduove priče o demografiji. U nekim mjestima nam zbilja ide (jesi pročitao kad koji članak, ili nešto od duduovih komentara koji nisu zezancija?). Za razliku od nas, njima je njihov natalitet umro. Krepao. Nema više. Pa što očekivati kad su im toliki mladi ili poginuli ili iselili?
Drugi je čista ekonomija. Muslimani su si sad stvorili neku emigraciju, a ovdje žive u čistoj bijedi. Ti misliš da će se oni vraćati? Selit će kud ih noge nose.
Zašto si ti tako pesimističan?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 02 sij 2013, 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21288
VUKsaJUGA je napisao/la:
TG-B.B.B je napisao/la:
Ceha nemoj se uvrijedit ali odakle ti crpiš takav optimizam, ovo mi zvuči bedasto kao i jackovi mokri snovi o muslimanskom prodoru ka Neumu

Mostar je hercegovina, ja mislim na SB !!
Slazem se sa TG-b.b.b. da smo mi ovde preoptimisticni... slazem se da demografija u hercegovini izgleda bajno... ali nevidim da je u SB
to tako !!
Radujem se jer je dio novorodene djece popeo se sa 30% na 31% ali kad gledas da ukupni dio naseg stanovnistva tu jest 34-35 % znaci ipak padamo.... Ja se nadam da si uprvu ali nekontam tu logiku !!!

31%?
Bio je prošle godine jedan članak da smo na solidnih 37% što se tiče djece, a da nas po procjenama u SBŽ-u ima oko 35%.
Ako misliš samo na Travnik, gle dobar dio povratnika su starci. Imaš neke župe koje izumiru. S druge strane, ove župe oko Nove Bile sve to vraćaju. Kužiš onda odkud mi optimizam? Muslimani nemaju toliko velike pluseve, a kad se poklope genericije, nestat će naših ogromnih minusa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 02 sij 2013, 21:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21288
NoviSeer je napisao/la:
Čeha jeste malo preoptimističan, i ponekad i naporan sa time i sa crtkaranjem karata (uz dužno poštovanje kolega, ne mislim ništa loše o tebi, cijenim tvoj trud i detaljno izučenje o selima Hrvata u BiH), međutim i vi ste previše pesimistični.
Busovača kao grad je većinski hrvatski, i opkoljena je selima koja su isključivo hrvatska i koja će takva i ostat, stoga nemojte previše kuknjave dizat oko nje. Stvar je u tome što Muslimani imaju većinu zahvaljujući Kaćunima i par sela oko njih plus oni iz grada i uvijek su složni oko odabira načelnika i imaju dobru izlaznost za razliku od Hrvata pa stoga Hrvati uvijek ondje popuše *** po tom pitanju.
Ali ako sumnjate u Hrvatstvo Busovače i ako kontate poput Jacka kako će to bit jednog dana neka turska mahala slobodno ju posjetite i sami se uvjerite. Nećete se razočarat.
Za Novi Travnik vrijedi isto tako. Sam grad i njegovo zaleđe je naseljeno isključivo Hrvatima (jedino što su Muslimani potrpani u Kalinsku), ali bijeli put i ostatak općine je prazan od Hrvata što njima daje većinu.
Što se tiče Viteza nadam se da je ondašnjim stanovnicima, čijoj općini mnogi drugi stanovnici BiH iz sva tri naroda mogu pozavidjeti po pitanju gospodarstva, to bio šamar da više ne ponavljaju takve gluposti.
Za Kiseljak i Kreševo se ne bojim.
Dakle Novi Travnik i Busovača su veoma hrvatski, sad je samo na ondašnjim ljudima da se malo više ugledaju na Vitez, Kiseljak, Kreševo, Široki Brijeg, Poššje... To vrijedi i za moje Žepče, posebno Novi Šeer. Svaka čast na poslovnoj zoni XP, ali to jednostavno nije dovoljno. Možemo mi i bolje. Na nama je sad jel umijemo...

Preoptimističan?
Koliko vidim imam debele razloge za to.
Pa pogledaj što je sve bilo u ratu, a kakav natalitet još uvijek imamo.
Muslimani imaju dva velika "grada" u blizini koji će prije ili kasnije krenut praznit okolicu.
Tu je Sarajevo i smogom prekrivena Zenica.
A njima se sada događa demografska tranzicija.
Inače, ne kužim čemu kuknjava oko rezultata. Fojnica je u svakom smislu brdsko selo (malen gradić od 2 tisuće stanovnika) koji se prilično lako da okrenuti.
Travnik je malo veći, al on je centar cijelog SBŽa, gledajući neke trendove (u principu sve trendove) kroz dovoljno dugo vremena u budućnost to isto ne bi trebao biti problem.
S time da, s obzirom na hrvatsku ekonomiju i razvitak, bi se muslimani trebali moliti da se to dogodi. Ovako će umrijeti od gladi negdje u predgrađima Sarajeva.
Za ostatak :zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 02 sij 2013, 22:02 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2010, 15:52
Postovi: 2769
Lokacija: Žepačko-bobovačka županija
Travnik, zajedno sa Bugojnom i Donjim Vakufom, je izrazito muslimanski. Posebice zato što su tamo naseljene muslimanske izbjeglice iz zapadne Bosne. Dakle nemojte se previše zamarat njima.

Samo se vi brinite za Jajce, Novi Travnik i Busovaču da to ostanu naši gradovi i to je to. Jer koliko god što ti veliš Muslimani su "spremni razbježat se za Zenicu, Sarajevo i ostatak svijeta" jednako toliko su i Hrvati u određenoj mjeri u tim općinama zbrisat odandje. Zato kažem da se te tri općine plus Žepče trebaju ugledat na Kiseljak i Vitez kad je riječ o gospodarstvu. Imaju potencijala. Žepče pogotovo. Pogledajte na Google Earth i shvatit ćete da kad bi grad pokrivao žepačko polje da bi to bio grad veći od Zenice, a kad bi imao jaku industrijsku zonu Sarajevo bi mu moglo lizat dupe. Doduše moja želja nije da Žepče postane veliki grad, već fin grad sa mnoštvom poduzeća koje će upošljavati žepačku enklavu. I da usred šeerske kotline također bude par poduzeća zahvaljujući kojima bi mladi imali i neku perspektivu u tom kraju.

_________________
Herceg-Bosno brdovita, zemljo mila plemenita, sva prkosna i od pjesme osvojit te nitko ne smije.
ivica je napisao/la:
Tuđman je za muslimane učinio više i od alije...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 02 sij 2013, 22:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21288
NoviSeer je napisao/la:
Travnik, zajedno sa Bugojnom i Donjim Vakufom, je izrazito muslimanski. Posebice zato što su tamo naseljene muslimanske izbjeglice iz srednje Bosne. Dakle nemojte se previše zamarat njima.
Samo se vi brinite za Jajce, Novi Travnik i Busovaču da to ostanu naši gradovi i to je to. Jer koliko god što ti veliš Muslimani su "spremni razbježat se za Zenicu, Sarajevo i ostatak svijeta" jednako toliko su i Hrvati u određenoj mjeri u tim općinama zbrisat odandje. Zato kažem da se te tri općine plus Žepče trebaju ugledat na Kiseljak i Vitez kad je riječ o gospodarstvu. Imaju potencijala. Žepče pogotovo. Pogledajte na Google Earth i shvatit ćete da kad bi grad pokrivao žepačko polje da bi to bio grad veći od Zenice, a kad bi imao jaku industrijsku zonu Sarajevo bi mu moglo lizat dupe. Doduše moja želja nije da Žepče postane veliki grad, već fin grad sa mnoštvom poduzeća koje će upošljavati žepačku enklavu. I da usred šeerske kotline također bude par poduzeća zahvaljujući kojima bi mladi imali i neku perspektivu u tom kraju.

U Travniku živi 1/3 Hrvata. Većina Hrvata živi u Novoj Biloj i par sela na zapadu općine. Sam gradić je muslimanski.
Što se tiče Jajca, NTravnika i Busovače, slažem se. Treba poradit na njima, slažem se. Isto kao i na Žepču. Brojevi kakvi god bili uvijek mogu biti bolji :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 18 sij 2013, 12:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58270
Lokacija: DAZP HQ
Krštenih u 2012. godini je 148 - 3 više nego prošle godine.

Od toga je 83 muških i 65 ženskih.

Vjenčanih u 2012. godini je 65 parova, 3 para manje nego u prošloj godini.

Umrlih u ovoj godini je 105 osoba, 23 manje nego u 2011. g.

Od toga je umrlo 47 muških i 58 ženskih osoba.

http://www.zupa-vitez.com/i/index.php?o ... e-za-2012-

:kava :ujko

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 28 vel 2013, 11:17 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
Zna li neko kava je sada ekonomska situacija u Vitezu, PC centru. Kako to u ovim remenima funkcionira...!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 21 ožu 2013, 19:18 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
Kako sam nesluzbeno doznao iz poslovnih krugova stanje tvrki koje su u poslovnom centru Vitez sve je teze. Neke su pred stecajem, gasenjem. Vise nisu u stanu izmirivati obaveze, place radnicima kasne (ali poslodavci prijete otkazom ako to neko kaze).

Koliko znam, Fis je place smanjio linearno, samo neznam koliko,Kristal stanje tesko, Ekonomik je u velikim problemima,...i tako redom.

Jedino jos jedan dio proizvodnje, Fis Ambijenta, i Ekonomik kupaonicki namjestaj, ih drze iznad granice pucanja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 23 ožu 2013, 06:33 
Offline

Pridružen/a: 28 ruj 2009, 21:16
Postovi: 1154
Lokacija: Tamo gdje je Srednja Bosna gdje je Vlasic planina, Vilenica, Bukovica, Lasvanska dolina...
zomby je napisao/la:
Kako sam nesluzbeno doznao iz poslovnih krugova stanje tvrki koje su u poslovnom centru Vitez sve je teze. Neke su pred stecajem, gasenjem. Vise nisu u stanu izmirivati obaveze, place radnicima kasne (ali poslodavci prijete otkazom ako to neko kaze).

Koliko znam, Fis je place smanjio linearno, samo neznam koliko,Kristal stanje tesko, Ekonomik je u velikim problemima,...i tako redom.

Jedino jos jedan dio proizvodnje, Fis Ambijenta, i Ekonomik kupaonicki namjestaj, ih drze iznad granice pucanja.


Hm... druže moj nisi u pravu.. evo ti malo službeni informacija iz poslovnih i drugih krugova... sve ove firme koje si nabrojao su prijavile AFIP-u da su poslovale pozitivno, znači nije baš potop, kad im pogledam vozni park i u gazda, djece, rodjaka, ljubavnica i sl. vikendice - kuće odnosno vile na moru, i stil života općenito,samo nek to rasprodaju i nema im zime pa makar trajala recesija još barem 20 godina...

Fulao si za Fis il te netko dole namjerno obmanuo, Fis proizvodnja je tradicionalno u minusu maltene odkada postoji, zato što je većina menagmenta, po mom skromnom mišljenju, su dole debili, nabavili strojeve koje koštaju po milion eura a onda prave "kolegije" za pite razvijat i daske za meso, gazišta za stepenice su vrh tehnološkog dosega... Da ne pričam kako su izgubili priliku za posao sa IKEOM ili kako su katastrofalno ugovarali inozemne poslove posebno po bliskom istoku gdje su mislili namlatit se para... ima toga još al za sad dosta
A kako trgovina stoji u FIS- u samo dodješ vikendom ispred i sve ti se samo kaže... i gluplji od Pere bi od one mase izvukao pare u dovoljnim količinama da posluje pozitivno...

A možemo se i kladiti, ja i ti da ni jedna od ovih firmi koje si nabrojao neće propast... stabilne su... ne sikiraj se druže


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 23 ožu 2013, 14:11 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
sioux111 prijatelju, moguce je da je istina sto navodis, ali nisu relevantni pokazateli gdje Pera ili Rajkovic ljetuju, sto vozaju ,gdje im i sto jdeca rade,...jer su ranije pare namirili za dva zivota...ove informacije sam dobio od poslovnih suradnika tvrki u poslovnom centru Vitez...od dobavljaca...

Cisto sumnjam,npr. da neko ima interesa da mu konterneri stoje na terminalu i da placa lezarinu,...!?

Neznam da li ce pomoci poslovnii Forim gdje ce gosti biti Slovenci (onako usput, njim je i crkva u stecaju)!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 15 svi 2013, 15:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2013, 17:52
Postovi: 142
Lokacija: Bobovac
Te price o porpasti viteškog poslovnog centra kruze vise od 12-godina !?!?!?!?!?!?!?!

Tko ih prica i napuhiva zna se, jer su SVE firme u rukama hrvatskog covijeka, a ti isti sto pricaju o toj propasti i kolapsu rade i zive od tih firmi. !

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=VhQVWWM06R0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 18 svi 2013, 11:15 
Offline

Pridružen/a: 13 svi 2013, 13:08
Postovi: 450
lesenswert :)

http://radiosarajevo.ba/novost/112770/nocache

_________________
jebem li te vojni referente shto me cherash dalje od dervente...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 18 svi 2013, 12:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2013, 17:52
Postovi: 142
Lokacija: Bobovac
Davno procitano,,,,,,, samo taj isiti sto je i napisao taj tekst,,zaboravio je i dodati jednu bitnu cinjenic, u FK se govori Selam alejkum ! dok se u NK pozdravlja s Dobar dan !

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=VhQVWWM06R0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 18 svi 2013, 13:49 
Offline

Pridružen/a: 19 ruj 2012, 12:12
Postovi: 39
Ovaj Dežulović je smeće neviđeno, teški serator
ne znam da li čitate njegove članke iz S.D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 30 svi 2013, 08:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 lip 2009, 05:17
Postovi: 330
frontman je napisao/la:
Ovaj Dežulović je smeće neviđeno, teški serator
ne znam da li čitate njegove članke iz S.D


Prodana duša. Evo ispod odličan komentar čovjeka iz Viteza. Kulturno, al bez pardona i dlake na jeziku. Svaka čast!

http://www.vitez.info/kolumna/6427-nogo ... se-od-igre

_________________
Right


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 30 svi 2013, 11:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2013, 17:52
Postovi: 142
Lokacija: Bobovac
Franz Ferdinand je napisao/la:
frontman je napisao/la:
Ovaj Dežulović je smeće neviđeno, teški serator
ne znam da li čitate njegove članke iz S.D


Prodana duša. Evo ispod odličan komentar čovjeka iz Viteza. Kulturno, al bez pardona i dlake na jeziku. Svaka čast!

http://www.vitez.info/kolumna/6427-nogo ... se-od-igre


Dopisnik Vecernjeg lista iz Viteza BiH izdanje.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=VhQVWWM06R0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 31 svi 2013, 14:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2013, 17:52
Postovi: 142
Lokacija: Bobovac
http://www.vitez.info/drustvo/najnovije ... ika-kordic

U Busovaci 29.05.2013 umrla je dr. Rozika Kordić majka našeg heroja Srednje Bosne Darija Kordića.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=VhQVWWM06R0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 01 lip 2013, 07:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Promet 230 gospodarskih subjekata u Vitezu za 2012. iznosi 1,007 milijarda KM,što je 11,5% više u odnosu za 2011.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 01 lip 2013, 14:33 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Mar-kan je napisao/la:
Promet 230 gospodarskih subjekata u Vitezu za 2012. iznosi 1,007 milijarda KM,što je 11,5% više u odnosu za 2011.


Wow. Dobre vijesti.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 01 lip 2013, 16:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2009, 19:58
Postovi: 149
Lokacija: Mostar,Herceg-Bosna
hoce li se gradit taj stadion u vitezu

_________________
S Mostarom je drugačije,snjim se nikad ne opraštam.Jer,Mostar možeš napustiti ,al on ne napušta tebe.Uvuče ti se pod kožu,protiče ti kroz vene i sjedini s tobom,a da nisi ni svjestan toga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 01 lip 2013, 18:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Izgleda da hoće.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 02 lip 2013, 20:46 
Offline

Pridružen/a: 19 ruj 2012, 12:12
Postovi: 39
mostarac_1991 je napisao/la:
hoce li se gradit taj stadion u vitezu




ako se neko zna baratat photoshopom da nam to napravi da vidimo kako ce to izgledat ustvarnosti


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 06 lip 2013, 19:59 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
Mar-kan je napisao/la:
Promet 230 gospodarskih subjekata u Vitezu za 2012. iznosi 1,007 milijarda KM,što je 11,5% više u odnosu za 2011.


Za proslu godinu "mozda" a u ovoj je stanje alarmantno! Izuzetno dobro poznajem ekonomsko stanje u PC Vitez (vece trvtke). Jedva disu cjeli PC centar. Ono sto ih jos drzi je proizvodnja, koja se odvija u Ekonomilku (kuhinje framini,mada na onoliku trvrtku nije dovoljno), FIS, (namjestaj Ambijenta,pelet,..)...sve sto je vezano uz tregovinu je poskupjelo (vecina artikala) sto sa ekonomskog stajalista nije nikako i nicime objasnjvo osim POHLEPE.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 06 lip 2013, 20:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58270
Lokacija: DAZP HQ
zadnja rečenica ti je u sukobu s prethodnim jer da im ide toliko loše sigurno ne bi povećali cijene.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 965 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 39  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO