HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 12:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 965 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 39  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 06 lip 2013, 20:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2013, 17:52
Postovi: 142
Lokacija: Bobovac
zomby je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Promet 230 gospodarskih subjekata u Vitezu za 2012. iznosi 1,007 milijarda KM,što je 11,5% više u odnosu za 2011.


Za proslu godinu "mozda" a u ovoj je stanje alarmantno! Izuzetno dobro poznajem ekonomsko stanje u PC Vitez (vece trvtke). Jedva disu cjeli PC centar. Ono sto ih jos drzi je proizvodnja, koja se odvija u Ekonomilku (kuhinje framini,mada na onoliku trvrtku nije dovoljno), FIS, (namjestaj Ambijenta,pelet,..)...sve sto je vezano uz tregovinu je poskupjelo (vecina artikala) sto sa ekonomskog stajalista nije nikako i nicime objasnjvo osim POHLEPE.



Ajd primjere koje firme i koji artikli i koliko su poskupjeli ?
Evo bas zavrsavam kucu u Vitezu i sav materijal sam nabavljao u Economicu iz razloga sto nude naj povoljnije ponude !
Ja sam zadovoljan, a sto se tice namjesataja tu je Fis zakon sta os, izbora ko u prici a i cijena od najjeftinijh do najskupljih artikala namjestaja pa biraj ! :D

BTW Kristal iz pouzdanih izvora znam da posluje najbolje u povijesti firme, Real Comerce takoder konstanto siri svoje poslovanje vec 10-ak godina, Kim Tec - solidan EuroTank - pre jak, Ecos isto tako jak, itd itd

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=VhQVWWM06R0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 06 lip 2013, 20:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58281
Lokacija: DAZP HQ
u BIH ne možeš raditi, a da ne surađuješ s Vitezom, FIS, Kristal i KimTec su firme s kojima surađujem godinama i realno ni nemaju konkurenciju u BIH.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 06 lip 2013, 21:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2013, 17:52
Postovi: 142
Lokacija: Bobovac
Slikano 2011 jedan dio PC


Privitak/ci:
1.jpg
1.jpg [ 139.35 KiB | Pogledano 6939 put/a. ]

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=VhQVWWM06R0
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 06 lip 2013, 21:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2013, 17:52
Postovi: 142
Lokacija: Bobovac
Slikano 2012 dio PC-a samo od Fransiznog do EuroTanka, sto znaci da fali jos pola PC-a, slikano u razmaku od 1 godine,,,,,


Privitak/ci:
2.jpg
2.jpg [ 204.08 KiB | Pogledano 6938 put/a. ]

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=VhQVWWM06R0
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 07 lip 2013, 00:42 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
Kotromanovic je napisao/la:
zomby je napisao/la:

Za proslu godinu "mozda" a u ovoj je stanje alarmantno! Izuzetno dobro poznajem ekonomsko stanje u PC Vitez (vece trvtke). Jedva disu cjeli PC centar. Ono sto ih jos drzi je proizvodnja, koja se odvija u Ekonomilku (kuhinje framini,mada na onoliku trvrtku nije dovoljno), FIS, (namjestaj Ambijenta,pelet,..)...sve sto je vezano uz tregovinu je poskupjelo (vecina artikala) sto sa ekonomskog stajalista nije nikako i nicime objasnjvo osim POHLEPE.



Ajd primjere koje firme i koji artikli i koliko su poskupjeli ?
Evo bas zavrsavam kucu u Vitezu i sav materijal sam nabavljao u Economicu iz razloga sto nude naj povoljnije ponude !
Ja sam zadovoljan, a sto se tice namjesataja tu je Fis zakon sta os, izbora ko u prici a i cijena od najjeftinijh do najskupljih artikala namjestaja pa biraj ! :D

BTW Kristal iz pouzdanih izvora znam da posluje najbolje u povijesti firme, Real Comerce takoder konstanto siri svoje poslovanje vec 10-ak godina, Kim Tec - solidan EuroTank - pre jak, Ecos isto tako jak, itd itd


Prva je ta sto si je spomenuo...ja ovo govorim iz perspektive poslovne suradnje. Shvatam da netko ima emocijonalne razloge, ali ekonomski govore drugacije. Posao je opao cak i FIS-u,koj je daleko najaci...o poslovanju pojedinacno i detaljno necu govoriti,ali prvi pokazatelj pada je neredovito placanje dobavljacima,lezarina kontejnera,smanjenje placa radnicima te kasnjenja istih ili davanje u ratama.
Volio bi da nisam u pravu,sto ce se pokazati pred kraj godine, jer prema istom razdoblju u odnosu na proslju ,dnevni prihodi su pali u neki tvtkama i do 50%.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 07 lip 2013, 10:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2013, 17:52
Postovi: 142
Lokacija: Bobovac
zomby je napisao/la:
Kotromanovic je napisao/la:


Ajd primjere koje firme i koji artikli i koliko su poskupjeli ?
Evo bas zavrsavam kucu u Vitezu i sav materijal sam nabavljao u Economicu iz razloga sto nude naj povoljnije ponude !
Ja sam zadovoljan, a sto se tice namjesataja tu je Fis zakon sta os, izbora ko u prici a i cijena od najjeftinijh do najskupljih artikala namjestaja pa biraj ! :D

BTW Kristal iz pouzdanih izvora znam da posluje najbolje u povijesti firme, Real Comerce takoder konstanto siri svoje poslovanje vec 10-ak godina, Kim Tec - solidan EuroTank - pre jak, Ecos isto tako jak, itd itd


Prva je ta sto si je spomenuo...ja ovo govorim iz perspektive poslovne suradnje. Shvatam da netko ima emocijonalne razloge, ali ekonomski govore drugacije. Posao je opao cak i FIS-u,koj je daleko najaci...o poslovanju pojedinacno i detaljno necu govoriti,ali prvi pokazatelj pada je neredovito placanje dobavljacima,lezarina kontejnera,smanjenje placa radnicima te kasnjenja istih ili davanje u ratama.
Volio bi da nisam u pravu,sto ce se pokazati pred kraj godine, jer prema istom razdoblju u odnosu na proslju ,dnevni prihodi su pali u neki tvtkama i do 50%.



NE znam bas odakle ti te informacije za Fis sto se tice radnika siguran sam da nisu tocne jer pola Viteza a samim time i mog sela radi u Fis-u sto se tice placa oni su konstantno iste, a i Fis je poznat po tome sto je isplata placa radnicima jedna od najtocniji (vremenski) i najsigurnijih na PC 96.

Opet s druge strane kriza jest uhvatila i BiH pa samim time i ovaj PC u Vitezu ali tolika kriza nije sigurno !

Mi u Vitezu hvala Bogu imam s cime biti u krizi dok ostatak drzave prezivljava da ni sam ne zna kako, Federacija je par puta dolazila na rub bankrota, dok SB županija direktno ovisi od Viteza i njenog PC-a ako je tolika kriza kao sto ti pises (ja ponovo tvrdim da nije) pa s toga interes da PC ozivi je sirih razmjera od samog interesa Viteza.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=VhQVWWM06R0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 07 lip 2013, 11:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zomby ti je malo slow, ne obaziri se na njega.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 07 lip 2013, 11:44 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
Kotromanovic je napisao/la:
zomby je napisao/la:

Prva je ta sto si je spomenuo...ja ovo govorim iz perspektive poslovne suradnje. Shvatam da netko ima emocijonalne razloge, ali ekonomski govore drugacije. Posao je opao cak i FIS-u,koj je daleko najaci...o poslovanju pojedinacno i detaljno necu govoriti,ali prvi pokazatelj pada je neredovito placanje dobavljacima,lezarina kontejnera,smanjenje placa radnicima te kasnjenja istih ili davanje u ratama.
Volio bi da nisam u pravu,sto ce se pokazati pred kraj godine, jer prema istom razdoblju u odnosu na proslju ,dnevni prihodi su pali u neki tvtkama i do 50%.



NE znam bas odakle ti te informacije za Fis sto se tice radnika siguran sam da nisu tocne jer pola Viteza a samim time i mog sela radi u Fis-u sto se tice placa oni su konstantno iste, a i Fis je poznat po tome sto je isplata placa radnicima jedna od najtocniji (vremenski) i najsigurnijih na PC 96.

Opet s druge strane kriza jest uhvatila i BiH pa samim time i ovaj PC u Vitezu ali tolika kriza nije sigurno !

Mi u Vitezu hvala Bogu imam s cime biti u krizi dok ostatak drzave prezivljava da ni sam ne zna kako, Federacija je par puta dolazila na rub bankrota, dok SB županija direktno ovisi od Viteza i njenog PC-a ako je tolika kriza kao sto ti pises (ja ponovo tvrdim da nije) pa s toga interes da PC ozivi je sirih razmjera od samog interesa Viteza.


Ja se sa tobom u vecini slazem,glede velicine i vaznosti PC vitez. Vidjeti ce mo na kraju da li sam bio u pravu ili ne. Moje informacije se temelje na navedenom, sve veci dugovi dobavljacima,pad prodaje,...sto se tice placa,pa jedan se dio (onaj minimalni uplacuje preko racuna) ostali dio se isplacuje na nacin da ne bude oporezovan, desava se da se dobijaju u dva obroka,...a odakud mi sve ovo, pa djelom od dobavljaca,dijelom sa kontejnerskih terminala,djelom od radnika,...

Ne mislis valjada da mi je BBC dao ove informacije u dijaspori!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 07 lip 2013, 12:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2013, 17:52
Postovi: 142
Lokacija: Bobovac
Kako god, zivi se, bori se i radi se i dalje.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=VhQVWWM06R0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 07 lip 2013, 12:12 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
Kotromanovic je napisao/la:
Kako god, zivi se, bori se i radi se i dalje.


Da ima jos jedan detalj koji sam zapazio, u cjelom PC centru, dosta radi gradana muslimanske vjeroispovjesti,dok sam primjetio da to nije slucaj kada su u pitanju tvrtke ciji su vlasnici muslimani.

Samo jos da Vitez (grad) malo zivne (kao nekada),sumorno izgleda pred kraj dana...nekako tuzno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 07 lip 2013, 12:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2013, 17:52
Postovi: 142
Lokacija: Bobovac
zomby je napisao/la:
Kotromanovic je napisao/la:
Kako god, zivi se, bori se i radi se i dalje.


Da ima jos jedan detalj koji sam zapazio, u cjelom PC centru, dosta radi gradana muslimanske vjeroispovjesti,dok sam primjetio da to nije slucaj kada su u pitanju tvrtke ciji su vlasnici muslimani.

Samo jos da Vitez (grad) malo zivne (kao nekada),sumorno izgleda pred kraj dana...nekako tuzno.



Naravno, sve fime u muslimanskim rukama u SB - radnici su im muslimani, dok Hrvat da bi dobio posao u muslimanskoj firmi to je skoro pa ne moguce, a i kada ga dobije, rad sa susjedima-komsijama u sredinama gdje su oni vecina je stvarno ne podnosljiv (ne kulturno, bahato i ne dostojno ponasanje vecine na sprem Hrvatima, cast pojedincima) !!!!!

a sto se tice samog grada Viteza, PC ima jaku gravitaciju sto negativno utjece na sam grad vitez u smislu zivota i raskosnosti. U zadnjih par godina i taj je se problem aktualizirao i vrsi se na rijesavanju, fali gradu malo vise uredenosti sto se nadam da ne ce ostati tako jos dugo. Tvrdim barem za onaj hrvatski dio grada.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=VhQVWWM06R0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 07 lip 2013, 22:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2010, 22:57
Postovi: 2546
Kotromanovic je napisao/la:
zomby je napisao/la:

Da ima jos jedan detalj koji sam zapazio, u cjelom PC centru, dosta radi gradana muslimanske vjeroispovjesti,dok sam primjetio da to nije slucaj kada su u pitanju tvrtke ciji su vlasnici muslimani.

Samo jos da Vitez (grad) malo zivne (kao nekada),sumorno izgleda pred kraj dana...nekako tuzno.



Naravno, sve fime u muslimanskim rukama u SB - radnici su im muslimani, dok Hrvat da bi dobio posao u muslimanskoj firmi to je skoro pa ne moguce, a i kada ga dobije, rad sa susjedima-komsijama u sredinama gdje su oni vecina je stvarno ne podnosljiv (ne kulturno, bahato i ne dostojno ponasanje vecine na sprem Hrvatima, cast pojedincima) !!!!!

a sto se tice samog grada Viteza, PC ima jaku gravitaciju sto negativno utjece na sam grad vitez u smislu zivota i raskosnosti. U zadnjih par godina i taj je se problem aktualizirao i vrsi se na rijesavanju, fali gradu malo vise uredenosti sto se nadam da ne ce ostati tako jos dugo. Tvrdim barem za onaj hrvatski dio grada.


identicna stvar je i u mostaru po pitanju rada u firmama,identicna

_________________
...naši zadržavaju po koju usamljenu zgradu, kao: "Hrvatski dom", hotel "Kalin", jedna zgrada u Gaju... Sva vojska u potpunom okruženju. Takvo nešto ne bih ni ja baba rasporedila.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 13 srp 2013, 21:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2013, 17:52
Postovi: 142
Lokacija: Bobovac
15.09.2013. povodom proslave 100 godina svete gore Kalvarije u Vitez dolazi gostovati Miroslav Škoro. Sve troškove oko nastupa snose poslodavci Viteza ulaz će biti slobodan.

:)) fino fino

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=VhQVWWM06R0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 13 srp 2013, 23:55 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
Za svaku pohvalu :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 15 srp 2013, 23:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2013, 17:52
Postovi: 142
Lokacija: Bobovac
http://www.vitez.ba/prozivci-u-rk-vitez ... 28-igraca/

pogledajte komentar nekog musimanskog idiota u poveznici. To je stav vecine muslimana ako im budemo jos ovako popustali nece nas biti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=VhQVWWM06R0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 23 srp 2013, 17:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2013, 17:52
Postovi: 142
Lokacija: Bobovac
HOKK Vitez (hrvatski omladinski kosarkaski klub) je dobio sluzbenu ponudu kosarkaskog zaveza BiH da nastupa u premier kosarkaskoj ligi BiH, nakon odustajanja Brotnja iz Čitluka.
Pored nogometnog preimerligasa NK Vitez mozemo dobiti jos jedan premier ligaski klub ovog puta u kosarci sto nije jos, osobno mislim nikom uspjelo, s obzirom da su oba hrvatska kluba a Hrvata u Vitezu ima "samo" oko 12.000

Samo jako moj viteze pokazimo da nas ima !!!! :D :))))))))

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=VhQVWWM06R0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 23 srp 2013, 18:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2010, 22:57
Postovi: 2546
cestitke....nemojte samo sa susjedima puno kontaktirat

_________________
...naši zadržavaju po koju usamljenu zgradu, kao: "Hrvatski dom", hotel "Kalin", jedna zgrada u Gaju... Sva vojska u potpunom okruženju. Takvo nešto ne bih ni ja baba rasporedila.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 08 ruj 2013, 22:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2013, 17:52
Postovi: 142
Lokacija: Bobovac
http://www.vitez.info/drustvo/najnovije ... arija.html

Dodite i uvelicajte slavlje svojim dolaskom

ps Nesto sam i nacuo da je upucen poziv hr generalima Gotovini, Markacu i Domazet Loši da prisustvuju proslavi :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=VhQVWWM06R0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 09 ruj 2013, 10:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Kotromanovic je napisao/la:
Dodite i uvelicajte slavlje svojim dolaskom

ps Nesto sam i nacuo da je upucen poziv hr generalima Gotovini, Markacu i Domazet Loši da prisustvuju proslavi :)

Dotičnog valja propisno izviždati zbog podrške nelegalnom predsjedniku Federacije BIH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 28 ruj 2013, 11:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
http://www.klix.ba/vijesti/bih/selo-bos ... /130927074

Fašisti sa Klix nemaju muda dozvoliti komentarima da fašisti muslimani kažu svoje mišljenje o ovom zločinu muslimanske "abih".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 28 ruj 2013, 19:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32062
Citat:
Kome smeta košarka u Vitezu?


VITEZ - Košarka je dobila još jedan šamar od Sportskog saveza Općine Vitez. Predvođeni "vrijednim" sportskim djelatnicima kojima je predsjednik Ljuban Šantić i ostalim voditeljima sporta Općine Vitez odlučeno je da je košarka jedan od 3 najlošija sportska kolektiva u sezoni iza nas (u konkurenciji preko 40 sportova), te su sredstva Općine po inzistiranju ovih "znalaca" prema našem Klubu umanjena....



Iza ove odluke stoje sljedeći ljudi: Ljuban Šantić, Mario Magerl, Aldin Adilović, Elizabeta Križanac, Vjeko Vidović, Slobodan Brkić, Ibrahim Tarahija, Adnan Šehić, Vahid Varupa.

U sezoni 2012/2013 seniori HOKK Vitez osvojili su prvo mjesto u regularnom dijelu lige A1 KS HB, u finalu za ulazak u Premier ligu BiH su poraženi 4 razlike u trećoj kvalifikacijskoj utakmici, te su seniori također ušli među 16 najboljih u Kupu BiH gdje su poraženi od momčadi KK „Bosna ASA" iz Sarajeva rezultatom 81 - 85...

Djeca su osvajala prva mjesta u županijskoj ligi, za Davida Tarabu je prikupljeno preko 11.000 KM u dva humanitarna spektakla (Široki i Igokea), na turniru "Jozo + 8" su gostovali Cibona, Šibenik, Široki, Bosna, Spars...

Djevojčicama se organizirao međunarodni turnir...jedini smo Klub u Vitezu koji stavlja svoje financije na stranicu JAVNO DA SVI VIDE...jedini smo Klub u Vitezu koji ima svoju vlastitu stranicu koja se STALNO ažurira...Klub broji ukupno preko 100 članova, muku mučimo sa sredstvima al smo ponosni kako Klub ide naprijed...svi nas cijene sa strane, nosimo se sa najboljim Klubovima BiH, samo nas ovi "znalci" iz našeg Grada žele uništiti...

Još jedna, možda i najvažnija činjenica za ovo sve: SASTANAK NA KOJEM SU SE DONIJELE OVE ODLUKE ODRŽAN JE U SRIJEDU OD 17.00 U TIJEKU NOGOMETNE UTAKMICE VITEZ - ČELIK (TAD IM ODGOVARA JER ĆE MALO LJUDI DOĆI, PA MOGU SE DOGOVARATI PO SISTEMU POLITIKE ILI PRIJATELJSTVA)...

To su dokazani MRZITELJI sporta jer nikad nisu u Dvoranu ušli, a evo i nogomet u Premijer ligi BiH ne prate...

HOKK Vitez


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 29 ruj 2013, 11:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2013, 17:52
Postovi: 142
Lokacija: Bobovac
Mar-kan je napisao/la:
Citat:
Kome smeta košarka u Vitezu?


VITEZ - Košarka je dobila još jedan šamar od Sportskog saveza Općine Vitez. Predvođeni "vrijednim" sportskim djelatnicima kojima je predsjednik Ljuban Šantić i ostalim voditeljima sporta Općine Vitez odlučeno je da je košarka jedan od 3 najlošija sportska kolektiva u sezoni iza nas (u konkurenciji preko 40 sportova), te su sredstva Općine po inzistiranju ovih "znalaca" prema našem Klubu umanjena....



Iza ove odluke stoje sljedeći ljudi: Ljuban Šantić, Mario Magerl, Aldin Adilović, Elizabeta Križanac, Vjeko Vidović, Slobodan Brkić, Ibrahim Tarahija, Adnan Šehić, Vahid Varupa.

U sezoni 2012/2013 seniori HOKK Vitez osvojili su prvo mjesto u regularnom dijelu lige A1 KS HB, u finalu za ulazak u Premier ligu BiH su poraženi 4 razlike u trećoj kvalifikacijskoj utakmici, te su seniori također ušli među 16 najboljih u Kupu BiH gdje su poraženi od momčadi KK „Bosna ASA" iz Sarajeva rezultatom 81 - 85...

Djeca su osvajala prva mjesta u županijskoj ligi, za Davida Tarabu je prikupljeno preko 11.000 KM u dva humanitarna spektakla (Široki i Igokea), na turniru "Jozo + 8" su gostovali Cibona, Šibenik, Široki, Bosna, Spars...

Djevojčicama se organizirao međunarodni turnir...jedini smo Klub u Vitezu koji stavlja svoje financije na stranicu JAVNO DA SVI VIDE...jedini smo Klub u Vitezu koji ima svoju vlastitu stranicu koja se STALNO ažurira...Klub broji ukupno preko 100 članova, muku mučimo sa sredstvima al smo ponosni kako Klub ide naprijed...svi nas cijene sa strane, nosimo se sa najboljim Klubovima BiH, samo nas ovi "znalci" iz našeg Grada žele uništiti...

Još jedna, možda i najvažnija činjenica za ovo sve: SASTANAK NA KOJEM SU SE DONIJELE OVE ODLUKE ODRŽAN JE U SRIJEDU OD 17.00 U TIJEKU NOGOMETNE UTAKMICE VITEZ - ČELIK (TAD IM ODGOVARA JER ĆE MALO LJUDI DOĆI, PA MOGU SE DOGOVARATI PO SISTEMU POLITIKE ILI PRIJATELJSTVA)...

To su dokazani MRZITELJI sporta jer nikad nisu u Dvoranu ušli, a evo i nogomet u Premijer ligi BiH ne prate...

HOKK Vitez



Iz razloga sto ima prefiks HRVATSKI omladinski košarkaški klub Vitez.

Ubaši, ljigavci, kukavice iza toga stoje

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=VhQVWWM06R0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 13 lis 2013, 09:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
http://www.hercegbosna.org/vijesti/bih/ ... 11048.html

Predstavljeno idejno rješenje Gradske tržnice u Vitezu

slika

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 13 lis 2013, 12:00 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
Robbie MO je napisao/la:
http://www.hercegbosna.org/vijesti/bih/predstavljeno-idejno-rjesenje-gradske-trznice-u-vitezu-11048.html

Predstavljeno idejno rješenje Gradske tržnice u Vitezu

slika


Odlicno izgleda!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vitez
PostPostano: 11 stu 2013, 12:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32062
:zivili

Citat:
U viteškom naselju Krčevine ovoga će vikenda, u nedjelju 10. studenog, biti održan treća po redu manifestacija Dan kazandžija i izvornog bećarca viteškog kraja.

Organizacijski odbor Dana kazandžija i izvornog bećarca viteškog kraja održao je završni sastanak u vezi ovoga sada već tradicionalnog događaja, a u priopćenju za javnost naglasili su kako su završene prijave za kazandžije te da je ukupan broj kazana koji će sudjelovati na ovogodišnjoj kazanijadi 15.

"Imat ćemo drage prijatelje iz više gradova Središnje Bosne, Viteza, Busovače, Zenice, Novog Travnika, Jajca, ali i Zenice. Dan održavanja je nedjelja, 10. studenog, a okupljanje kazandžija zakazano je za 8 sati. Svečana ceromonija započinje u 11 sati. Pozivamo sve građane Viteza i okolice da dođu i uvelićaju ovu već tradicionalnu manifestaciju", poručili su organizatori u izjavi za medije.

Vrijedni mještani viteškog naselja Krčevine na ovaj način pokušavaju sačuvati tradicijske običaje Središnje Bosne, a tijekom prethodne dvije godine ovaj događaj pohodilo je nekoliko tisuća posjetitelja.





Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 965 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 39  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 26 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO