HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 21:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8849 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 ... 354  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 12:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Agathonikos je napisao/la:
Od vaših 7117 postova, cijenim da ne postoje ni 3 u kojima niste pomenuli Srbeke, je li tako gospodine Tulkas =))
Zbilja, čemu tolika fokusiranost na njiha :D


Sto ce ti bolan toliki smajliji? Ko neki bilde.
nego stvarno smanji dozivljaj.
A srbe i cetslje spomenem tu i tamo ko neki prosjecni srbo ustase sto spominje
recimo.. valjda zbog mrznje prema istima.
jel sad jasnije?

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 16:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10121
Lokacija: Banja Luka
ManInBlack je napisao/la:
Svarog je napisao/la:
Taj esej ''pametnico'' koji bi napisao , mozes komotno odnijeti u WC , kod Zgabi u kafanu ( i onako nikad nema papira ) .
Jer su ta ''vlascad '' ( sa sve Agom ) svjesna , da za njihov zdrav i dugovjecan zivot nije nebitno u kakvoj su situaciji Rusi i majka Rusija .
Sabrali 2 i 2 i upratili , da kako koji Hitler pocne praviti poredak ,tj kada je god Majci bilo muka( od koji smo hiljadu kilometara daleko) i mi smo zestoko fasovali .


Nisi ti kriv , lobotomija je uradila svoje .. pa ti , i u tebi Uvjek spremni potencijalni Dolfijev legionar , niste vise u stanju to skontati .

slika

Evo i ova ''staljingradska'' ... od prosli put..
(more valjat za esej) :zubati

slika

Pronašao si se u komentaru koji si citirao ?

Ja sam 'legionar' bio 90tih, protiv tvojih ugroženih srba koji su na mene išli tenkom, haubicom, pragama i vbr, dok sam ja u rukama držao sjevernokorejski kalašnjikov. Osim što su na mene pucali, 'pucali su mi i na kuću' udaljenu 10km zračne linije, pucali su da mi ubiju familiju, roditelje, braću, sestre. I vi sada nekome držite moralna predavanja. Ma goni u 3 pm




Da vam ne bi ovih lola , krajiski Srbi bi sad bili u svojim kucama....

slika

slika

slika


Eno ih sad u Kijevu .
Samo Rusija je zeru veca od Srbije .
Ma, goni u 16 pm.

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 16:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Svarog je napisao/la:
ManInBlack je napisao/la:
Pronašao si se u komentaru koji si citirao ?

Ja sam 'legionar' bio 90tih, protiv tvojih ugroženih srba koji su na mene išli tenkom, haubicom, pragama i vbr, dok sam ja u rukama držao sjevernokorejski kalašnjikov. Osim što su na mene pucali, 'pucali su mi i na kuću' udaljenu 10km zračne linije, pucali su da mi ubiju familiju, roditelje, braću, sestre. I vi sada nekome držite moralna predavanja. Ma goni u 3 pm




Da vam ne bi ovih lola , krajiski Srbi bi sad bili u svojim kucama....

slika

slika

slika


Eno ih sad u Kijevu .
Samo Rusija je zeru veca od Srbije .
Ma, goni u 16 pm.

U čemu je problem ako Ameri drže obuku vojskama širom svijeta,pa tako i HV,HVO?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 16:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Citat:
Da vam ne bi ovih lola , krajiski Srbi bi sad bili u svojim kucama....


Koliko je tih lola poginulo ?

Mamlazi zaboravljaju da su te iste lole od 90 do 94 bile na njihovoj strani, da su uvele sankcije na uvoz oružja napadnutima, prijetili i drugim sankcijama? Mamlazi zaboravljaju da su te iste lole u ljeto i jesen 95 rekle stop, i tako tebe ostavili u BL. ???

Mamlazi zaboravljaju da su iste ove lole uz njih bile i u prvom svjetskom ratu, i da su ih vratili iz dalekog soluna u majčicu srbiju, kamo su pobjegli. Zaboravljaju da su lole bile uz srpskog kralja i njegove četnike, a da su braća rusi iste po kratkom postupku!

Ajde bolan, dosadni ste.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 16:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Citat:
Ukrajina: najmanje 16 poginulo i 114 ranjeno u poslednja 24 sata

LUGANSK – Najmanje 16 ljudi je poginulo i 114 ranjeno u poslednja 24 sata u napadima kijevskih snaga na gradove u samoproglašenoj Luganskoj Narodnoj Republici, saopštila je danas ministar zdravlja te republike Larisa Ajrapetjan.

Ona je rekla da je 13 civila ubijeno u Stakanovu, dvoje ljudi je poginulo u Krasnji Luč i jedna osoba u Lugansku, prenela je agencija Tas s.

„Reč je mahom o ranama od gelera, koje su veoma ozbiljne. Nemamo vremena da zbrinemo ljude u bolnice”, rekla je Ajrapetjan.

U Stakanovu, na oko 50 kilometara od Luganska, „ima mnogo ranjene dece”, rekla je ministarka zdravlja.

Agencija Rojters prenela je izjavu portparola kijevskih snaga Vladislava Seleznjova da su u poslednja 24 sata ubijena trojica ukrajinskih vojnika, a da ih je 15 ranjeno na istoku Ukrajine.

Prema rečima portparola, 55 ukrajinskih gradova i sela je pod paljbom proruskih snaga u poslednja 24 sata.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 16:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7952
Vladimir RUS je napisao/la:
Citat:
Ukrajina: najmanje 16 poginulo i 114 ranjeno u poslednja 24 sata

LUGANSK – Najmanje 16 ljudi je poginulo i 114 ranjeno u poslednja 24 sata u napadima kijevskih snaga na gradove u samoproglašenoj Luganskoj Narodnoj Republici, saopštila je danas ministar zdravlja te republike Larisa Ajrapetjan.

Ona je rekla da je 13 civila ubijeno u Stakanovu, dvoje ljudi je poginulo u Krasnji Luč i jedna osoba u Lugansku, prenela je agencija Tas s.

„Reč je mahom o ranama od gelera, koje su veoma ozbiljne. Nemamo vremena da zbrinemo ljude u bolnice”, rekla je Ajrapetjan.

U Stakanovu, na oko 50 kilometara od Luganska, „ima mnogo ranjene dece”, rekla je ministarka zdravlja.


Ti se ne racunaju.
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 17:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7952
Inace LNR i DNR nisu sposobne ni materijalno ni brojem ljudstva da ostvare neke znacajne ofanzivne rezultate.
Onih sa druge strane je uvijek 3-5 puta vise.
Braniti se mogu uspjesno ali napadati bez povecane pomoci Rusije ne mogu.
Nakon zadnjih akcija Marijupolj (prepreka za spajanje Rusije i Krima kopnenim putem) i dalje drze ukrajinci, isto tako i Pjeske i Avdjejovku odakle se gadja Donjeck.
Neshvatljivo je kako su ukrajinci dozvolili da im 7500 ljudi padne skoro u okruzenje u Djebjaljcjevu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 17:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
bezimeni12 je napisao/la:
Ti se ne racunaju.

Normalno. A kad treba zasliniti nad dvije-tri šljage u nacikinu njušku, odmah kreveljenje i plač, šćeram im ga materi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 17:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Da ne bi JNA srbi iz HR i BiH jos bi 91. ladili dupeta pored Moravu..
cisto da se zna jerbo lako je bilo tenkom na pusku. Lafo hrabri ratnici
cim je te razlike nestalo vidjeli smo sta se desilo

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 17:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Da ne bi AU, Hiće i NATO, ne biste znali ni metka ispaliti a ko fol neki fajteri :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 17:47 
Offline

Pridružen/a: 07 stu 2014, 23:04
Postovi: 184
Svarog je napisao/la:
Da vam ne bi ovih lola , krajiski Srbi bi sad bili u svojim kucama....


Suviše vi podcjenjujete Hrvate kad to tvrdite. Nikad mi neće biti jasno zbog čega. Nikako da se dozovete pameti i ne podcjenjujete neprijatelja. Možda i dobijete poneki rat u tom slučaju. Samo, sumnjam, ostat ćete isti kao i do sad. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 17:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Agathonikos je napisao/la:
Da ne bi AU, Hiće i NATO, ne biste znali ni metka ispaliti a ko fol neki fajteri :D

U pravu ste g.Aga,od amera sam naučio raznijeh vještina. :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 17:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10121
Lokacija: Banja Luka
Mar-kan je napisao/la:
Svarog je napisao/la:



Da vam ne bi ovih lola , krajiski Srbi bi sad bili u svojim kucama....

slika

slika

slika


Eno ih sad u Kijevu .
Samo Rusija je zeru veca od Srbije .
Ma, goni u 16 pm.

U čemu je problem ako Ameri drže obuku vojskama širom svijeta,pa tako i HV,HVO?

To uopste nije problem .
Ali do tad nevidjene visegodisnje sankcije na bukvalno sve ) koje su o svijetu uvedene jednoj maloj zemlji i narodu ( Rusiji naprimjer, to nisu ustanju uciniti ) , koje su USA ''isposlovale'' , pokretanje svih vidova mocne propagandne masinerije u cilju satanizacije tog naroda , kojom bi se dodatno vrsio pritisak na njega (njegovu maticu) da uradi , ono sto je na kraju i uradio , odustane od borbe za svoj etnicki prostor , podrska Hrvatima iz pozicije super sile , u svim vaznim i manje vaznim svjetskim organizacijama , a onemogucavanje Srbima da u njima uopste budu prisutni, i na kraju direktno vojno pomaganje , bombardovanjem Srba tj njihovih polozaja i vojne infrastrukture , npr aerodroma Udbine , dostavljanje hrvatskoj strani satelitskih i svih drugih raspoloživih snimaka i informacija o srpskim položajima i pokretima , ucestovanje u planiranju vojnih akcija...i mnogo toga jos ...vec jeste problem.

Realno , treba biti dobrano glup pa i pomisliti da su Srbi imali i najmanje sanse da sa takvim neprijateljima izbore za njih povoljan ishod tog rata.
Takodje, treba biti dobrano glup pa i pomisliti , da bi Hrvati poslije rata sa Srbima , bez mjesanja sa strane ,imali Hrvatsku sa ovakvim granicama .
Da je u to vrijema USA zeljela i Zemun u Hrvatskoj , NATO bi odradio i i to , bas ko i Kosovo i Metohiju '99 .
Srbi bi to vratili jednom..ali..

Jednostavno , njih se sve pitalo i oni su bili gospodari rata .
Poceo je kada su oni htjeli , vodio se onoliko koliko su oni htjeli , zavrsio se tacno onako kako su oni htjeli...

slika


slika


slika

( da su Srbi prihavtili Z -4 , a to je bio maksimum '' americke dazljivosti '' :zubati , danas bi imali jos jednu ovakvu fotografiju )


Po zakonu fizike , Srbi , sami.. nisu im se mogli suprostaviti .
Onaj koji je mogao , imao je tada svojih problema .
Evo , ovih dana , htio ne htio, ima priliku i on da se isprsi ...
Pa da vidimo jednom , sta biva u i takvom slucaju .



PS
Red bi bio reci da se oni nista nisu radili zato sto vole vas , a mrze nas ( isti smo mi njima) , ne rade oni nista ''na tu foru'' , nego cisto zbog svojih interesa .
Kojih..ni dan danas , nisam nacisto :neznam
Gledajuci ovo sto se desava u Ukrajini , sve vise mislim da smo im mi svi ovdje , posluzili za ''ratnu igricu'' tj simulaciju i trenazni proces , za nesto sto se odavno planiralo .

Vi ste '' glumili'' Ukrajinu , Krajina Dombas a Srbija Rusiju.
Svi sloveni.

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 17:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
mc_ozy je napisao/la:

Suviše vi podcjenjujete Hrvate kad to tvrdite. Nikad mi neće biti jasno zbog čega. Nikako da se dozovete pameti i ne podcjenjujete neprijatelja. Možda i dobijete poneki rat u tom slučaju. Samo, sumnjam, ostat ćete isti kao i do sad. :zubati

A koje smo to mi ratove izgubili s vama, ne računajući ovaj NATO rat u Hrvatskoj :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 17:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Mar-kan je napisao/la:
U pravu ste g.Aga,od amera sam naučio raznijeh vještina. :palacgore1

Bome i od braće Ruseka se može štošta lijepog naučiti :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 18:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Agathonikos je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
U pravu ste g.Aga,od amera sam naučio raznijeh vještina. :palacgore1

Bome i od braće Ruseka se može štošta lijepog naučiti :D


Vjerujem,nadam se da nećemo imati prilike razmijeniti tu vrstu vještina.

Agathonikos je napisao/la:
A koje smo to mi ratove izgubili s vama, ne računajući ovaj NATO rat u Hrvatskoj :D


Sve se računa,g.Aga :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 18:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Mar-kan je napisao/la:
Sve se računa,g.Aga :zubati

Šta sve, gospodine Markane?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 18:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Agathonikos je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Sve se računa,g.Aga :zubati

Šta sve, gospodine Markane?


Kako rekoh,sve,i taj kako ga vi zovete Nato rat. :hrvatinic

Ali,odosmo sa teme...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 18:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Agathonikos je napisao/la:
Da ne bi AU, Hiće i NATO, ne biste znali ni metka ispaliti a ko fol neki fajteri :D



Naravno naravno.. pitaj uCteljicu

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 18:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Mar-kan je napisao/la:
Kako rekoh,sve,i taj kako ga vi zovete Nato rat. :hrvatinic

Ali,odosmo sa teme...

Pa dobro, tu ste uradili posao ali u odnosu na apetite iz 1. i 2. vojne, ostade vam perec a i on uz blagoslov i pomoć NATO-a :D

Slažem se, dovoljno je malo pa da se skrene s tematike, hajde da se vratimo k njojzi :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10121
Lokacija: Banja Luka
Mar-kan je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
Bome i od braće Ruseka se može štošta lijepog naučiti :D


Vjerujem,nadam se da nećemo imati prilike razmijeniti tu vrstu vještina.



A sta ako Vojislav obljubi Kolindu ( + protuprirodni blud) ?

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 18:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Svarog je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:

Vjerujem,nadam se da nećemo imati prilike razmijeniti tu vrstu vještina.



A sta ako Vojislav obljubi Kolindu ( + protuprirodni blud) ?


Bolje i to nego da se koljemo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 18:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10121
Lokacija: Banja Luka
Mar-kan je napisao/la:
Svarog je napisao/la:

A sta ako Vojislav obljubi Kolindu ( + protuprirodni blud) ?


Bolje i to nego da se koljemo.


Pa, jest .

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 18:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Zbigniew Brzezinski smatra kako bi "Putin u jednom danu mogao zauzeti Rigu i Tallinn", pa predlaže slanje američke vojske na Baltik :D



Jedan od, bez sumnje, najutjecajnijih vanjskopolitičkih aktera u SAD-u, Zbigniew Brzezinski, još jednom ne krije svoje anti-ruske stavove te u svom novom komentaru upozorava kako bi Rusija mogla, "jednog dana", krenuti u invaziju Europe s ciljem zauzimanja Baltičkih zemalja.

Brzezinski smatra, što za njega nije nikakvo iznenađenje, da bi zbog toga trebalo što prije poslati američku vojsku u Baltičke zemlje. "Putin se igra s vatrom", ističe.


slika

matora i raspala drtina, gospodin Zbigniew




Nekoć savjetnik za nacionalnu sigurnost u vrijeme administracije američkog bivšeg predsjednika Jimmya Cartera, Brzezinski je danas u govoru pred Vijećem za oružane snage pri američkom Kongresu konstatirao kako bi Putin mogao krenuti u "iznenadni napad" na zemlje Baltike.

"Scenarij iz noćne more bio bi da jednog dana - zaista jednog dana, jer trebao bi mu samo jedan dan - on pokrene ofenzivu s ciljem zauzimanja Rige i Tallinna. Ovi se ne bi mogli obraniti", rekao je Brzezinski, referirajući se na glavne gradove Latvije i Estonije.

"I onda ćemo reći kako je to strašno, užasno i šokantno. No, dakako, nećemo biti u stanju ništa učiniti po tom pitanju", rekao je ovaj poljsko-američki geostrateg.

U svom govoru također je pozvao Washington da počne isporučivati oružje Ukrajini s ciljem obrane od Rusije. "Bez dostave oružja Ukrajini samo se povećavaju ruske namjere s ciljem eskalacije tenzija. Putin se u Europi igra s vatrom, financira i naoružava pobunjenike. Moramo nešto učiniti kako bi se zapitao prije nego krene u daljnju eskalaciju. Predlažem da se unaprijed pozicioniraju trupe", rekao je.

Brzezinski upozorava na eskalaciju tenzija, no on upravo to čini s ovakvim izjavama. Navodna ruska prijetnja istočnoj Europi intenzivno se koristi za dovođenje američkih vojnika i vojne opreme na ovaj prostor, nimalo ne iznenađuje da se tom zboru priključio i Brzezinski čiji su stavovi gotovo uvijek bili konfrontacijski kada je riječ o odnosu Zapada prema Rusiji



http://www.advance.hr/vijesti/zbigniew- ... na-baltik/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rat u Ukrajini
PostPostano: 28 sij 2015, 18:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Mar-kan je napisao/la:
Svarog je napisao/la:

A sta ako Vojislav obljubi Kolindu ( + protuprirodni blud) ?


Bolje i to nego da se koljemo.



Nek pozuri dok ga podstanar ne oglaba

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8849 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 ... 354  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 44 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO