HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 lip 2026, 00:46.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Ahmadinedžad: Hobotnica Paul je simbol svega lošeg u zapadnom svijetu
PostPostano: 29 srp 2010, 14:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
:smijeh :osama

Citat:
Omiljena hobotnica Paul koja je slavu stekla tijekom Svjetskog nogometnog prvenstva u Južnoj Africi se, nakon nizozemskih fanova, našla na meti iranskog predsjednika Mahmuda Ahmadinedžada.

Poznat kao jedan od kritičara zapadnog svijeta, u svojem je posljednjem osvrtu na "truli Zapad" dirnuo i u slavnog mekušca Paula rekavši kako je on "simbol dekadencije i rasula među našim neprijateljima". Dodao je i kako je životinjica "simbol svega što je loše u zapadnom svijetu" te da "promiče zapadnu propagandu i praznovjerje".

"Oni koji vjeruju u takve stvari ne mogu biti vođe nacija koje, poput Irana, za cilj imaju ljudsko savršenstvo i ljubav prema svetim vrijednostima", poručuje između ostalog predsjednik Ahmadinedžad.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ahmadinedžad: Hobotnica Paul je simbol svega lošeg u zapadnom svijetu
PostPostano: 29 srp 2010, 15:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 34244
Biće da je Paul zagrlio nuklearnu bombu kad je Obama priupitao kako da riješi problem Irana...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ahmadinedžad: Hobotnica Paul je simbol svega lošeg u zapadnom svijetu
PostPostano: 29 srp 2010, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 srp 2010, 09:33
Postovi: 249
Lokacija: Sarajevo
Ministry of Sound je napisao/la:
:smijeh :osama

Citat:
"Oni koji vjeruju u takve stvari ne mogu biti vođe nacija koje, poput Irana, za cilj imaju ljudsko savršenstvo i ljubav prema svetim vrijednostima", poručuje između ostalog predsjednik Ahmadinedžad.


Ljubav prema "svetim" :smajl043 vrijednostima je puno zla napravila.....

_________________
Sve je dobro kada se dobro svrši!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ahmadinedžad: Hobotnica Paul je simbol svega lošeg u zapadnom svijetu
PostPostano: 29 srp 2010, 16:10 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 29405
Lokacija: Heartbreak Hotel
Mar-kan je napisao/la:
Biće da je Paul zagrlio nuklearnu bombu kad je Obama priupitao kako da riješi problem Irana...


:smijeh

Što bi tek da je umjesto hobotnice bio kakav prasić. Pa ono igraju npr Turska i Engleska a praščić Paul navali na kutiju sa zvijezdom i polumjesecom. :001_cool

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ahmadinedžad: Hobotnica Paul je simbol svega lošeg u zapadnom svijetu
PostPostano: 29 srp 2010, 22:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5970
Prasić? Fuj!
Nego, taj Nedžad prolupo. Šta mu smeta jadna životinja. A što kada hobotnica ubrzo ugine? Ne žive one dugo.

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Navodni Poslanik i 33 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO