HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 lip 2026, 19:03.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 123 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 01 lip 2009, 14:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90177
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Upravo je srušen rekord 19 korisnika online. :-top :-oleole

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 01 lip 2009, 14:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3720
Lokacija: Nanya Lakes
I što je najvažnije, uspostavio se normalan dijalog sa Bošnjacima i Srbima bez vrijeđanja. I to bez prijetnji moderatora. Sve neka prefinjena gospoda izgleda :-top

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 01 lip 2009, 14:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3720
Lokacija: Nanya Lakes
Robbie MO je napisao/la:
Upravo je srušen rekord 19 korisnika online. :-top :-oleole


Pravi rekord je sigurno više. Ovi phpbb forumi ne broje ljude koji su logirani a nisu 5 minuta dotakli forum, dok forum.hr (vbulletin) zbraja sve koji su ulogirani.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 01 lip 2009, 22:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 13:10
Postovi: 334
Novi rekord 23



Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 23, dana pon lip 01, 2009 8:39 pm.


:ymhug:


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 02 lip 2009, 21:21 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 22:02
Postovi: 500
Ma malo je to :-zubati , evo novog rekorda:

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 39, dana uto lip 02, 2009 2:53 pm.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 02 lip 2009, 22:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90177
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
7000 poruka :-loptam

U samo mjesec dana postali smo 2. najjači forum na prostoru BiH.

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 03 lip 2009, 09:30 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 22:02
Postovi: 500
Robbie MO je napisao/la:
U samo mjesec dana postali smo 2. najjači forum na prostoru BiH.

ne bi rekao:

Sarajevo-x.com/forum
Ukupno postova: 2384484. • Ukupno tema: 50550. • Ukupno korisnika/ca: 44790. • Najnoviji/a korisnik/ca: sonbob115.

forum.Bljesak.info
Ukupno postova: 552811. • Ukupno tema: 9778. • Ukupno korisnika/ca: 4029. • Najnoviji/a korisnik/ca: deo,

Ima još i većih i jačih foruma, ali polako, razvijamo se i mi. Bit ćemo jednog dana prvi! :-zubati :-top

:-hrvatinic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 03 lip 2009, 10:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3720
Lokacija: Nanya Lakes
Zapadni_Mostar je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
U samo mjesec dana postali smo 2. najjači forum na prostoru BiH.

ne bi rekao:

Sarajevo-x.com/forum
Ukupno postova: 2384484. • Ukupno tema: 50550. • Ukupno korisnika/ca: 44790. • Najnoviji/a korisnik/ca: sonbob115.

forum.Bljesak.info
Ukupno postova: 552811. • Ukupno tema: 9778. • Ukupno korisnika/ca: 4029. • Najnoviji/a korisnik/ca: deo,

Ima još i većih i jačih foruma, ali polako, razvijamo se i mi. Bit ćemo jednog dana prvi! :-zubati :-top

:-hrvatinic


Ma nema tamo kvalitete kao ovdje. Ovaj forum ima neke od najjačih forumaša u Hrvata općenito. :-top

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 03 lip 2009, 11:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90177
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Zapadni_Mostar je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
U samo mjesec dana postali smo 2. najjači forum na prostoru BiH.

ne bi rekao:

Sarajevo-x.com/forum
Ukupno postova: 2384484. • Ukupno tema: 50550. • Ukupno korisnika/ca: 44790. • Najnoviji/a korisnik/ca: sonbob115.

forum.Bljesak.info
Ukupno postova: 552811. • Ukupno tema: 9778. • Ukupno korisnika/ca: 4029. • Najnoviji/a korisnik/ca: deo,

Ima još i većih i jačih foruma, ali polako, razvijamo se i mi. Bit ćemo jednog dana prvi! :-zubati :-top

:-hrvatinic



Pa nisam mislio na ukupan broj korisnika u zadnjih 10 godina. To nije kriterij.
MI JESMO trenutno po aktivnosti 2. forum.
Broj članova i broj poruka nije nikakav kriterij, on više govori koliko dugo forum postoji - mi imamo dnevno više poruka nego bljesak. :!:
Kriterij može biti broj poruka po danu, a ne broj poruka od nastanka foruma.
Cyberbulevar je danas mrtav forum (2-3 poruke dnevno, 2 lika), a ima 100 puta više "članova" i poruka od nas. B-)

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 03 lip 2009, 21:20 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 22:02
Postovi: 500
Robbie MO je napisao/la:

Pa nisam mislio na ukupan broj korisnika u zadnjih 10 godina. To nije kriterij.
MI JESMO trenutno po aktivnosti 2. forum.
Broj članova i broj poruka nije nikakav kriterij, on više govori koliko dugo forum postoji - mi imamo dnevno više poruka nego bljesak. :!:
Kriterij može biti broj poruka po danu, a ne broj poruka od nastanka foruma.
Cyberbulevar je danas mrtav forum (2-3 poruke dnevno, 2 lika), a ima 100 puta više "članova" i poruka od nas. B-)


Aha, shvatio sam! :-top

Fin ti taj grb Kosača na avataru (može li mi dati link od veće slike), inače vidio sam jedno 5 ljudi u zapadnom Mostaru koji imaju tetovaže grba Zapadnog Mostara ili njegove osnovne elemente (taj štit sa štrikama i križ na njemu). U svakom slučaju za pohvalu!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 03 lip 2009, 21:21 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 22:02
Postovi: 500
RajvoSa je napisao/la:
Ma nema tamo kvalitete kao ovdje. Ovaj forum ima neke od najjačih forumaša u Hrvata općenito. :-top


normala :-top2


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 03 lip 2009, 21:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90177
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Evo ga!
http://cro-eu.com/galerija-fotografija/ ... novic-.jpg

:-top2

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 04 lip 2009, 17:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90177
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Sad nam forum ima 1. mjesto na google kad utipkaš "hercegbosna forum". :-oleole

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 04 lip 2009, 19:12 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 22:02
Postovi: 500
hvala :-top


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 06 lip 2009, 17:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3720
Lokacija: Nanya Lakes
10.000 mora pasti večeras :-top2

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 06 lip 2009, 20:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90177
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
10 000

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 10 lip 2009, 16:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3720
Lokacija: Nanya Lakes
32 člana koji su se registrirali a ni riječi nisu beknuli? WTF? Ko da skupljaju hrabrost....ajde, napišite nešto, neće vas tipkovnica ujest :-top2

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 24 lip 2009, 16:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19712
Ljudi, kazite dragicka, na forum.hr ne postoji vise podforum EX-YU. Ukinuli su doticni podforum zbog slabe posjecenosti. Prije neki dan samo dva posta je bilo napisano na tom podforumu, tako da sada na politici postoji samo podforum Svijet i podforum Na rubu politike (bivsa Luda Kuca).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 08 kol 2009, 14:36 
Offline

Pridružen/a: 14 lip 2009, 15:27
Postovi: 487
eto bacio sam i ja ljudima 600 pozivnica na fb pa ko hoće hoće nadam se da hoće :zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 08 kol 2009, 15:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90177
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
kajman je napisao/la:
eto bacio sam i ja ljudima 600 pozivnica na fb pa ko hoće hoće nadam se da hoće :zivili


bravo. :palacgore2

_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 30 kol 2009, 02:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2009, 01:57
Postovi: 1388
Lokacija: Hrvatska republika Herceg Bosna
RajvoSa je napisao/la:
32 člana koji su se registrirali a ni riječi nisu beknuli? WTF? Ko da skupljaju hrabrost....ajde, napišite nešto, neće vas tipkovnica ujest :-top2



Pa mozda su oni samo zaduzeni da nas promatraju i cisto nadgledaju kao u staro titino doba, i mozda podnose nekome izvjesce o tome koliko ima ovdje sepertatistickih elemenata koliko od njih smatraju potencionalno opasnim!

Mozda da malo procitate sto ovaj covjek misli o tome
...jedan visoki dužnosnik Obavještajno - sigurnosne agencije BiH (OSA) (Bošnjak po nacionalnosti) je već godinama dvostruki agent iranske tajne službe VEVAK.


Nadam se da će ''mudre glave'' sebe lako prepoznati, jer će ih njihovi žbirevi informirati, da jedna budaletina piše ono, što se njima ne sviđa, pa makar to bila i istina.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 30 kol 2009, 03:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3720
Lokacija: Nanya Lakes
Uskok je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:
32 člana koji su se registrirali a ni riječi nisu beknuli? WTF? Ko da skupljaju hrabrost....ajde, napišite nešto, neće vas tipkovnica ujest :-top2



Pa mozda su oni samo zaduzeni da nas promatraju i cisto nadgledaju kao u staro titino doba, i mozda podnose nekome izvjesce o tome koliko ima ovdje sepertatistickih elemenata koliko od njih smatraju potencionalno opasnim!

Mozda da malo procitate sto ovaj covjek misli o tome
...jedan visoki dužnosnik Obavještajno - sigurnosne agencije BiH (OSA) (Bošnjak po nacionalnosti) je već godinama dvostruki agent iranske tajne službe VEVAK.


Nadam se da će ''mudre glave'' sebe lako prepoznati, jer će ih njihovi žbirevi informirati, da jedna budaletina piše ono, što se njima ne sviđa, pa makar to bila i istina.


:sega

Pa bolan, mogu sve čitati i bez registracije.

Ali kad bi nekim čudom i bio u pravu, to je onda stvarno za :zivili jer je onda kraj bliži no što se čini. :palacgore2

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 30 kol 2009, 13:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2009, 01:57
Postovi: 1388
Lokacija: Hrvatska republika Herceg Bosna
RajvoSa je napisao/la:
Uskok je napisao/la:


Pa mozda su oni samo zaduzeni da nas promatraju i cisto nadgledaju kao u staro titino doba, i mozda podnose nekome izvjesce o tome koliko ima ovdje sepertatistickih elemenata koliko od njih smatraju potencionalno opasnim!

Mozda da malo procitate sto ovaj covjek misli o tome
...jedan visoki dužnosnik Obavještajno - sigurnosne agencije BiH (OSA) (Bošnjak po nacionalnosti) je već godinama dvostruki agent iranske tajne službe VEVAK.


Nadam se da će ''mudre glave'' sebe lako prepoznati, jer će ih njihovi žbirevi informirati, da jedna budaletina piše ono, što se njima ne sviđa, pa makar to bila i istina.


:sega

Pa bolan, mogu sve čitati i bez registracije.

Ali kad bi nekim čudom i bio u pravu, to je onda stvarno za :zivili jer je onda kraj bliži no što se čini. :palacgore2



1. Znam da mogu nego sam zaboravio staviti :zubati ,pa je bas zvucalo preozbiljno, a sto se tice gledanja to bi mi bas odgovaralo dalo bi mi jos vise motivacije da pisem, a stavljeno je da se vidi da nas ima :hrvatinic

2. Vise je bilo napisano kao predgovor za link bloga koji sam ostavio da netko ako je zainteresiran da pogleda!

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 30 kol 2009, 14:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3720
Lokacija: Nanya Lakes
Pa zanimljiv je blog, a inače o ulozi Vevaka u BiH sam davno ovdje postavljao neke američke članke.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 30 kol 2009, 14:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2009, 01:57
Postovi: 1388
Lokacija: Hrvatska republika Herceg Bosna
I izgleda da je ovaj forum puno aktivniji nego sto sam i slutio 3 posta u par minuta :zivili

_________________
slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 123 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO