|
|
Stranica: 2/5.
|
[ 123 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 01 lip 2009, 14:29 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90177 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
Upravo je srušen rekord 19 korisnika online. 
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
RajvoSa
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 01 lip 2009, 14:32 |
|
Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17 Postovi: 3720 Lokacija: Nanya Lakes
|
I što je najvažnije, uspostavio se normalan dijalog sa Bošnjacima i Srbima bez vrijeđanja. I to bez prijetnji moderatora. Sve neka prefinjena gospoda izgleda 
_________________ Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)
R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses
|
|
| Vrh |
|
 |
|
RajvoSa
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 01 lip 2009, 14:33 |
|
Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17 Postovi: 3720 Lokacija: Nanya Lakes
|
Robbie MO je napisao/la: Upravo je srušen rekord 19 korisnika online.  Pravi rekord je sigurno više. Ovi phpbb forumi ne broje ljude koji su logirani a nisu 5 minuta dotakli forum, dok forum.hr (vbulletin) zbraja sve koji su ulogirani.
_________________ Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)
R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses
|
|
| Vrh |
|
 |
|
chichonina
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 01 lip 2009, 22:15 |
|
Pridružen/a: 05 svi 2009, 13:10 Postovi: 334
|
Novi rekord 23Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 23, dana pon lip 01, 2009 8:39 pm. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zapadni_Mostar
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 02 lip 2009, 21:21 |
|
Pridružen/a: 04 svi 2009, 22:02 Postovi: 500
|
Ma malo je to  , evo novog rekorda: Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 39, dana uto lip 02, 2009 2:53 pm.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 02 lip 2009, 22:32 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90177 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
7000 poruka  U samo mjesec dana postali smo 2. najjači forum na prostoru BiH.
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zapadni_Mostar
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 03 lip 2009, 09:30 |
|
Pridružen/a: 04 svi 2009, 22:02 Postovi: 500
|
Robbie MO je napisao/la: U samo mjesec dana postali smo 2. najjači forum na prostoru BiH. ne bi rekao: Sarajevo-x.com/forumUkupno postova: 2384484. • Ukupno tema: 50550. • Ukupno korisnika/ca: 44790. • Najnoviji/a korisnik/ca: sonbob115. forum.Bljesak.infoUkupno postova: 552811. • Ukupno tema: 9778. • Ukupno korisnika/ca: 4029. • Najnoviji/a korisnik/ca: deo, Ima još i većih i jačih foruma, ali polako, razvijamo se i mi. Bit ćemo jednog dana prvi! 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
RajvoSa
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 03 lip 2009, 10:30 |
|
Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17 Postovi: 3720 Lokacija: Nanya Lakes
|
Zapadni_Mostar je napisao/la: Robbie MO je napisao/la: U samo mjesec dana postali smo 2. najjači forum na prostoru BiH. ne bi rekao: Sarajevo-x.com/forumUkupno postova: 2384484. • Ukupno tema: 50550. • Ukupno korisnika/ca: 44790. • Najnoviji/a korisnik/ca: sonbob115. forum.Bljesak.infoUkupno postova: 552811. • Ukupno tema: 9778. • Ukupno korisnika/ca: 4029. • Najnoviji/a korisnik/ca: deo, Ima još i većih i jačih foruma, ali polako, razvijamo se i mi. Bit ćemo jednog dana prvi!  Ma nema tamo kvalitete kao ovdje. Ovaj forum ima neke od najjačih forumaša u Hrvata općenito. 
_________________ Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)
R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 03 lip 2009, 11:51 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90177 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
Zapadni_Mostar je napisao/la: Robbie MO je napisao/la: U samo mjesec dana postali smo 2. najjači forum na prostoru BiH. ne bi rekao: Sarajevo-x.com/forumUkupno postova: 2384484. • Ukupno tema: 50550. • Ukupno korisnika/ca: 44790. • Najnoviji/a korisnik/ca: sonbob115. forum.Bljesak.infoUkupno postova: 552811. • Ukupno tema: 9778. • Ukupno korisnika/ca: 4029. • Najnoviji/a korisnik/ca: deo, Ima još i većih i jačih foruma, ali polako, razvijamo se i mi. Bit ćemo jednog dana prvi!  Pa nisam mislio na ukupan broj korisnika u zadnjih 10 godina. To nije kriterij. MI JESMO trenutno po aktivnosti 2. forum. Broj članova i broj poruka nije nikakav kriterij, on više govori koliko dugo forum postoji - mi imamo dnevno više poruka nego bljesak. Kriterij može biti broj poruka po danu, a ne broj poruka od nastanka foruma. Cyberbulevar je danas mrtav forum (2-3 poruke dnevno, 2 lika), a ima 100 puta više "članova" i poruka od nas. 
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zapadni_Mostar
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 03 lip 2009, 21:20 |
|
Pridružen/a: 04 svi 2009, 22:02 Postovi: 500
|
Robbie MO je napisao/la: Pa nisam mislio na ukupan broj korisnika u zadnjih 10 godina. To nije kriterij. MI JESMO trenutno po aktivnosti 2. forum. Broj članova i broj poruka nije nikakav kriterij, on više govori koliko dugo forum postoji - mi imamo dnevno više poruka nego bljesak. Kriterij može biti broj poruka po danu, a ne broj poruka od nastanka foruma. Cyberbulevar je danas mrtav forum (2-3 poruke dnevno, 2 lika), a ima 100 puta više "članova" i poruka od nas.  Aha, shvatio sam! Fin ti taj grb Kosača na avataru (može li mi dati link od veće slike), inače vidio sam jedno 5 ljudi u zapadnom Mostaru koji imaju tetovaže grba Zapadnog Mostara ili njegove osnovne elemente (taj štit sa štrikama i križ na njemu). U svakom slučaju za pohvalu!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zapadni_Mostar
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 03 lip 2009, 21:21 |
|
Pridružen/a: 04 svi 2009, 22:02 Postovi: 500
|
RajvoSa je napisao/la: Ma nema tamo kvalitete kao ovdje. Ovaj forum ima neke od najjačih forumaša u Hrvata općenito.  normala 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 03 lip 2009, 21:22 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90177 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 04 lip 2009, 17:21 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90177 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
Sad nam forum ima 1. mjesto na google kad utipkaš "hercegbosna forum". 
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zapadni_Mostar
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 04 lip 2009, 19:12 |
|
Pridružen/a: 04 svi 2009, 22:02 Postovi: 500
|
hvala 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
RajvoSa
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 06 lip 2009, 17:04 |
|
Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17 Postovi: 3720 Lokacija: Nanya Lakes
|
10.000 mora pasti večeras 
_________________ Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)
R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 06 lip 2009, 20:57 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90177 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
|
10 000
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
RajvoSa
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 10 lip 2009, 16:00 |
|
Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17 Postovi: 3720 Lokacija: Nanya Lakes
|
32 člana koji su se registrirali a ni riječi nisu beknuli? WTF? Ko da skupljaju hrabrost....ajde, napišite nešto, neće vas tipkovnica ujest 
_________________ Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)
R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Vladimir RUS
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 24 lip 2009, 16:29 |
|
Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01 Postovi: 19712
|
|
Ljudi, kazite dragicka, na forum.hr ne postoji vise podforum EX-YU. Ukinuli su doticni podforum zbog slabe posjecenosti. Prije neki dan samo dva posta je bilo napisano na tom podforumu, tako da sada na politici postoji samo podforum Svijet i podforum Na rubu politike (bivsa Luda Kuca).
|
|
| Vrh |
|
 |
|
kajman
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 08 kol 2009, 14:36 |
|
Pridružen/a: 14 lip 2009, 15:27 Postovi: 487
|
eto bacio sam i ja ljudima 600 pozivnica na fb pa ko hoće hoće nadam se da hoće 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 08 kol 2009, 15:21 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90177 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
kajman je napisao/la: eto bacio sam i ja ljudima 600 pozivnica na fb pa ko hoće hoće nadam se da hoće  bravo. 
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Uskok
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 30 kol 2009, 02:35 |
|
Pridružen/a: 29 srp 2009, 01:57 Postovi: 1388 Lokacija: Hrvatska republika Herceg Bosna
|
|
| Vrh |
|
 |
|
RajvoSa
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 30 kol 2009, 03:24 |
|
Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17 Postovi: 3720 Lokacija: Nanya Lakes
|
Uskok je napisao/la: RajvoSa je napisao/la: 32 člana koji su se registrirali a ni riječi nisu beknuli? WTF? Ko da skupljaju hrabrost....ajde, napišite nešto, neće vas tipkovnica ujest :-top2 Pa mozda su oni samo zaduzeni da nas promatraju i cisto nadgledaju kao u staro titino doba, i mozda podnose nekome izvjesce o tome koliko ima ovdje sepertatistickih elemenata koliko od njih smatraju potencionalno opasnim! Mozda da malo procitate sto ovaj covjek misli o tome ...jedan visoki dužnosnik Obavještajno - sigurnosne agencije BiH (OSA) (Bošnjak po nacionalnosti) je već godinama dvostruki agent iranske tajne službe VEVAK.Nadam se da će ''mudre glave'' sebe lako prepoznati, jer će ih njihovi žbirevi informirati, da jedna budaletina piše ono, što se njima ne sviđa, pa makar to bila i istina. Pa bolan, mogu sve čitati i bez registracije. Ali kad bi nekim čudom i bio u pravu, to je onda stvarno za  jer je onda kraj bliži no što se čini. 
_________________ Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)
R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Uskok
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 30 kol 2009, 13:41 |
|
Pridružen/a: 29 srp 2009, 01:57 Postovi: 1388 Lokacija: Hrvatska republika Herceg Bosna
|
RajvoSa je napisao/la: Uskok je napisao/la: Pa bolan, mogu sve čitati i bez registracije. Ali kad bi nekim čudom i bio u pravu, to je onda stvarno za  jer je onda kraj bliži no što se čini.  1. Znam da mogu nego sam zaboravio staviti  ,pa je bas zvucalo preozbiljno, a sto se tice gledanja to bi mi bas odgovaralo dalo bi mi jos vise motivacije da pisem, a stavljeno je da se vidi da nas ima 2. Vise je bilo napisano kao predgovor za link bloga koji sam ostavio da netko ako je zainteresiran da pogleda!
_________________
|
|
| Vrh |
|
 |
|
RajvoSa
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 30 kol 2009, 14:01 |
|
Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17 Postovi: 3720 Lokacija: Nanya Lakes
|
|
Pa zanimljiv je blog, a inače o ulozi Vevaka u BiH sam davno ovdje postavljao neke američke članke.
_________________ Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)
R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Uskok
|
Naslov: Re: Reklamiranje foruma. Postano: 30 kol 2009, 14:03 |
|
Pridružen/a: 29 srp 2009, 01:57 Postovi: 1388 Lokacija: Hrvatska republika Herceg Bosna
|
I izgleda da je ovaj forum puno aktivniji nego sto sam i slutio 3 posta u par minuta 
_________________
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|