HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 lip 2026, 05:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 123 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 30 kol 2009, 14:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3720
Lokacija: Nanya Lakes
Uskok je napisao/la:
I izgleda da je ovaj forum puno aktivniji nego sto sam i slutio 3 posta u par minuta :zivili


Ako Bog da, uskoro će postovi frcati tako brzo da će ličiti na chat.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 03 ožu 2010, 19:15 
Offline

Pridružen/a: 01 ožu 2010, 10:55
Postovi: 41
A, gdji ću se ja sad svađat?! Neko mi katanac prikačio na moj pozdravni pristup!!! I to mi doooobro-došlica?
Odo' odmah razvezivat zastave, pa svoju svizat sa Dodikovcima (kad može D. Čović mogu i ja bit blesav, pa mislit da će Slobini sljedbenici poštovati dogovoreno, ma privarit će ga bolan).
Poslije, kad nam puste Šešelja iz Aga, eto naske sve do Karlobaga!
Na ovom forumu tražim (pazi, ne molim, već zahtijevam) protekciju. Ako to ne mogu imat, onda ostajte mi sretni i veseli.
Ako sutra ne budem ovdje od moderatora dibija lip pozdrav onda...ma možeš samo zamislit šta će bit!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 03 ožu 2010, 20:23 
Rubi je napisao/la:
A, gdji ću se ja sad svađat?! Neko mi katanac prikačio na moj pozdravni pristup!!! I to mi doooobro-došlica?
Odo' odmah razvezivat zastave, pa svoju svizat sa Dodikovcima (kad može D. Čović mogu i ja bit blesav, pa mislit da će Slobini sljedbenici poštovati dogovoreno, ma privarit će ga bolan).
Poslije, kad nam puste Šešelja iz Aga, eto naske sve do Karlobaga!
Na ovom forumu tražim (pazi, ne molim, već zahtijevam) protekciju. Ako to ne mogu imat, onda ostajte mi sretni i veseli.
Ako sutra ne budem ovdje od moderatora dibija lip pozdrav onda...ma možeš samo zamislit šta će bit!


slika


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 04 ožu 2010, 11:25 
Offline

Pridružen/a: 01 ožu 2010, 10:55
Postovi: 41
@Ilirka, nisam ti ja načitan, a i slabo kopčam (neću da kažem za sebe da sam glup, jer bi tako kontirao svojoj materi, a roditelje moram poštovat i uvažavati njihovo mišljenje).
Šta ti znači ona sličica u prethodnom postu? Ma, već sam zapazio da si ti inteligencija na ovom forumu, ali kako da te pratim i razumijem, ako meni neka daščica fali?!
Ih, od moderatora ništa posebno (a taman sam ga htio podsjetit kako je davno prošlo vrijeme inkvizicije, nećemo je, valjda, opet oživljavat). Dok se ja malo uhodam, možda budem i potrefio gdje i šta mogu pisati na ovom forumu.
Ponovo: Pozdravljam sve dobronamjerne ljude (a sa onim drugim došao sam se kulturno svađat, pa i ne vidjeh neku masovnost takvih?!).
Negativna propaganda stvorila mi iskrivljenu sliku???


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 06 ožu 2010, 13:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 20871
@Rubi, bolnica kreka je premještena na gradinu, potraži gore pomoć.

_________________
🇭🇷🇧🇦


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 06 ožu 2010, 13:52 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2009, 05:35
Postovi: 1336
RajvoSa je napisao/la:
Forum je dobro zaštićen a uvijek će se pri ruci naći netko od moderatora da počisti provokacije ili trollanje. Svi dobronamjerni sugovornici, bez obzira na naciju i stavove (ako te stavove znaju argumentirati na civiliziran način) su dobrodošli. Neće biti brisanja niti zaključavanja tema, pa se ne morate bojati da će uloženi trud propasti. Tolerirat će se i malo žustrije rasprave i "zajebancija", ta nismo uštogljeni Slovenci.


Mos mislit kako ce se tolerirat. To smo vidjeli i do sada. Ja sam ponudio reklamu na Mreži portala cca 20.000 HB Hrvata dnevno. Pod uvjetom da se ovde odrede jasna pravila igre. I nisam dobio odgovor.

_________________
Sarajka Đevojka: " Želim reći da Komšić izgleda poput simpatičnog dječaka iz susjedstva"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 06 ožu 2010, 13:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Hvala na ponudi ali nismo (niti ćemo biti) portal komercijalnog tipa. Mada bi se trebala napraviti mreža (stari webring) hercegbosanskih portala, sve regije, gradovi, sela...

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 06 ožu 2010, 14:04 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2009, 05:35
Postovi: 1336
Ministry of Sound je napisao/la:
Hvala na ponudi ali nismo (niti ćemo biti) portal komercijalnog tipa. Mada bi se trebala napraviti mreža (stari webring) hercegbosanskih portala, sve regije, gradovi, sela...


nisam ja ni govorio o komercijalizaciji nego o stavljanju linkova na forum. da se na svim hb portalima zavrti linki u vidu banera koji ide na forum.

Ali pod uvjetom da se stave u lance zagrebačke doge , uvrede, nesrazmjerno brisanje i baniranje neistomišljenika. Drugim rječima zauzdaj moderatore koji su točno ono što im imena govore - tjerači vještica, uvedi red i imat ćeš najjači forum u državi. ili se liži s njima ta ću ti ja. Ako ste htjeli napraviti Forum DUD - Društva uzajamnog divljenja to može svatko.

_________________
Sarajka Đevojka: " Želim reći da Komšić izgleda poput simpatičnog dječaka iz susjedstva"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 06 ožu 2010, 14:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Mislim da znaš gdje se trebaš javiti za detaljnije pregovore. A u toj mreži još nema srednjebosanskih i posavskih portala.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 06 ožu 2010, 14:25 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2009, 05:35
Postovi: 1336
Srednjebosanski portali ne postoje. Na zalost. Ili su minorni. Uglavnom su na poskoku. Od Posavskih portala imas posavski obzor i to je. Ostali nisu autentični.

Gdje se trebam javiti?

_________________
Sarajka Đevojka: " Želim reći da Komšić izgleda poput simpatičnog dječaka iz susjedstva"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 06 ožu 2010, 14:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Kako ne, baš fino surađujemo sa sredisnjabosna.com i vitez.info. A za sve dogovore postoji mjesto ako te nije strefila amnezija.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 06 ožu 2010, 14:44 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3703
zrikavac je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Hvala na ponudi ali nismo (niti ćemo biti) portal komercijalnog tipa. Mada bi se trebala napraviti mreža (stari webring) hercegbosanskih portala, sve regije, gradovi, sela...


nisam ja ni govorio o komercijalizaciji nego o stavljanju linkova na forum. da se na svim hb portalima zavrti linki u vidu banera koji ide na forum.

Ali pod uvjetom da se stave u lance zagrebačke doge , uvrede, nesrazmjerno brisanje i baniranje neistomišljenika. Drugim rječima zauzdaj moderatore koji su točno ono što im imena govore - tjerači vještica, uvedi red i imat ćeš najjači forum u državi. ili se liži s njima ta ću ti ja. Ako ste htjeli napraviti Forum DUD - Društva uzajamnog divljenja to može svatko.


drugim rječima da se tebi omogući nesmetano pričanje svega i svačenja i da te se zaštiti od svagog vida kritike.
ovaj forum jača iz dana u dan i bez tebe a ako misliš da bi se trebao pretvoriti u tvoju privatnu prčiju gdje bi ti imao jedini ekskluzivno pravo igrati se žmire ali da gledaš....
osim toga tko će te ozbiljno shvatiti ako vrijeđaš preko ekrana a bez volje da to napraviš oči u oči.
ako ministar misli da će mu tvoje reklame donijeti koristi ja se dragovoljno povlačim.
jer sve za herceg bosnu i treći!
uklonimno egoizam vlastitim primjerom!

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 06 ožu 2010, 14:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ma kakvo povlačenje, šta vam je...što više ljudi to raznovrsnije i zanimljivije - samo nemojte da Krleža ispadne u pravu glede Hrvata i "kulture".

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 07 ožu 2010, 07:59 
Offline

Pridružen/a: 01 ožu 2010, 10:55
Postovi: 41
Uskok je napisao/la:
Možemo li to i ovako iskazati:
-Nadam se da će "mudre glave" sebe lako prepoznati, jer će ih njihovi žbirevi informirati, da jedna budaletina piše ono, što se njima sviđa, pa makar to bila i neistina!!!!
Ako želiš izoštriti svoju misao - diskutuj i razgovaraj sa neistomišljenicima!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 07 ožu 2010, 15:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4799
zrikavac je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Hvala na ponudi ali nismo (niti ćemo biti) portal komercijalnog tipa. Mada bi se trebala napraviti mreža (stari webring) hercegbosanskih portala, sve regije, gradovi, sela...


nisam ja ni govorio o komercijalizaciji nego o stavljanju linkova na forum. da se na svim hb portalima zavrti linki u vidu banera koji ide na forum.

Ali pod uvjetom da se stave u lance zagrebačke doge , uvrede, nesrazmjerno brisanje i baniranje neistomišljenika. Drugim rječima zauzdaj moderatore koji su točno ono što im imena govore - tjerači vještica, uvedi red i imat ćeš najjači forum u državi. ili se liži s njima ta ću ti ja. Ako ste htjeli napraviti Forum DUD - Društva uzajamnog divljenja to može svatko.



Ovdje nema pretjeranog brisanja uopće.

Kao ni baniranja. Samo nečije drkadžijstvo se briše i totalne gluposti.

A šta, da nam ti ne bi predložio poularnost foruma poput tvog portala koji je postao jebodrom balijskih brigada iz Švecke i Kenjade.

To nam ti predlažeš. Onu pišalinu poput tvog portala. Pa ondje pošten čovjek ne može ući a da nema ribarske čizme na sebi jer toliki je vodostaj govana.

istovremeno dok si puštao muslimanska i svaka druga govna iz kanalizacije, nisi dopuštao normalne komentare što je nečuveno da takvu politiku ima jedan portal koji se kiti hrvatstvom.

zamisli neki srpski il muslimanski gdje je dopušteno protivnicima da seru šta požele a domaćinima ništa.

To je nemoguće u startu.

Tvoj portal po tome jeste veliki iskorak, pravo u septičku jamu

Tvoj portal je ogavnije mjesto od ijednog ekstremnog muslimanskog.

Nisi li sam rekao da se to mora, jer će inače portal ostati malecki, neprimjetan pa u tom cilju mora se dosputiti jaranu Jašaru iz Švecke da se iskenja po ustaškoj glavi jelda.

I sad bi to napravio i s ovim portalom i forumom..da dođu jarani i da nam onako po redu virtualno jebu sve po spisku i nazivaju nas stokom ko što rade na tvom portalu.

jadan li je onaj kome ti daješ sugestije

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 08 ožu 2010, 00:13 
Offline

Pridružen/a: 27 sij 2010, 14:06
Postovi: 44
Lokacija: Zagreb
Knjigalica(fejsbuk) bi bio pun pogodak, al uz neke uvjete.
1. Redovito micanje provokatora.
2. Česte novosti.
3. Atraktivne teme na forumu.

_________________
"Uvijek i sve za Hrvatsku, a našu jedinu i vječnu Hrvatsku ni za što"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 08 ožu 2010, 01:06 
Offline

Pridružen/a: 07 ožu 2010, 21:59
Postovi: 16
Samo malo. Ja sam na sarajevo-x.com pisao puno žešće stvari pa nisam bio baniran. Takav ko ti Cappy ni na jednom forumu ne bi smio raditi što ovde radiš. I ne skreći s teme.

Rekao sam uvedi reda. Red vrijedi i za mene. Al u prvom redu znači micanje ideološke diktature prema kojoj je samo Inkvizitorovo vidjenje svijeta dozvoljeno. I Cappyeva analiza ličnosti. A kad vas netk nazovem pičkicama idu banovi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 09 ožu 2010, 11:15 
šta je, zriki, ujebaniralo te jopet? :D
ja ne vidim velike razlike između tvog i ovdašnjeg moderiranja, a tvoje baniranje mi samo učvrstilo taj stav.
mediji kao i novac, ne poznaju nacionalnost. vi ste primjer demokracije na medijski način.

pozdrav zriki, javi se za kahvu...


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 09 ožu 2010, 11:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 vel 2010, 18:53
Postovi: 781
Lokacija: iza kantuna
poskok_ je napisao/la:
Samo malo. Ja sam na sarajevo-x.com pisao puno žešće stvari pa nisam bio baniran. Takav ko ti Cappy ni na jednom forumu ne bi smio raditi što ovde radiš. I ne skreći s teme.

Rekao sam uvedi reda. Red vrijedi i za mene. Al u prvom redu znači micanje ideološke diktature prema kojoj je samo Inkvizitorovo vidjenje svijeta dozvoljeno. I Cappyeva analiza ličnosti. A kad vas netk nazovem pičkicama idu banovi.



Zrikavac, nema ljutis , ali ti si poslijednji koji o
ovome moze da ima neko misljenje, jer ovo do sada sto pises je dvolicno na samom djelu..Nacin kako ti tamo cinis cistke
je prevazidjen odavno kod mnogi, zato bolje precutati nekad. Ja sam napisao tamo kod tebe da su muslimani
obicne pizde kad se ljudima obracaju kako jesu, i stajao iza toga, a ti si za svakim mojim IP brojem kojeg sam promjenuo
jer mogu, automatski udarao ban..Pricam ti price.Hebo te adnan, musala, t-b, bosna ,i ostali bojovnici.

_________________
ujeo vuk magarca


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 09 ožu 2010, 11:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4799
Ilirka je napisao/la:
šta je, zriki, ujebaniralo te jopet? :D
ja ne vidim velike razlike između tvog i ovdašnjeg moderiranja, a tvoje baniranje mi samo učvrstilo taj stav.
mediji kao i novac, ne poznaju nacionalnost. vi ste primjer demokracije na medijski način.

pozdrav zriki, javi se za kahvu...



Neće biti da je isto. Gospodina nitko nije napadao zbog njegovih stavova nego što vrijeđa u svakom postu i to na najgori mogući način. Namjerno to radi kako bi uništio forum. Nije mu stalo do rasprave, niti malo. Upozoravan, džabe, tjera svoje. Pa OK.

S tim da kad je prenio moju kolumnu na svoj portal nije dopustio meni komentar u kojem nije bila sadržana nijedna psovka nit išta slično.

I onda dođe ovdje i ponaša se kao u svojoj prćiji. Galami, psuje, razbija..

Dakle, nije isto.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 09 ožu 2010, 20:57 
Offline

Pridružen/a: 15 sij 2010, 09:09
Postovi: 214
Zašto admin se sprda na forumu sa osobama koje imaju prijavljena dva imena i javno ih objavljuje. Ako je jedno dozvoljeno uredu, štujemo. Ne želim na ovom forumu imati (KOS-vca) koji će šmekat i ostala imena osobe koja se prijavila pod dva imena.
DEFINIŠITE JEDNA OSOBA=JEDNO KORISNIČKO IME, i štujemo.
Pozdrav Robi MO!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 09 ožu 2010, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
egerija je napisao/la:
Zašto admin se sprda na forumu sa osobama koje imaju prijavljena dva imena i javno ih objavljuje. Ako je jedno dozvoljeno uredu, štujemo. Ne želim na ovom forumu imati (KOS-vca) koji će šmekat i ostala imena osobe koja se prijavila pod dva imena.
DEFINIŠITE JEDNA OSOBA=JEDNO KORISNIČKO IME, i štujemo.
Pozdrav Robi MO!?


zabranjeno:

korištenje klonova dok Vam bilo koji korisnički račun ima zabranjen pristup forumu (ban) ili korištenje više korisničkih računa na način koji zbunjuje ostale korisnike (raspravljanje na istoj temi s više nickova, slaganje s vlastitim argumentima...)

Pročitaj na objavi o pravilima.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 10 ožu 2010, 09:14 
Offline

Pridružen/a: 01 ožu 2010, 10:55
Postovi: 41
Ukoliko na ovom forumu ne mogu javno da navijam za Božu Ljubića i Krešimir-a Zubak-a ( u paketu), a protiv D. Čovića i Ive M. Jovića (opet u paketu), onda .....Ih, da vam je znati šta onda?!
Nego, vidim da se niste još "profilirali" (pa ne znam s kim imam posla, bi li se svađao ili normalno razgovarao).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 10 ožu 2010, 10:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9751
Lokacija: HR HB
Rubi je napisao/la:
Ukoliko na ovom forumu ne mogu javno da navijam za Božu Ljubića i Krešimir-a Zubak-a ( u paketu), a protiv D. Čovića i Ive M. Jovića (opet u paketu), onda .....Ih, da vam je znati šta onda?!
Nego, vidim da se niste još "profilirali" (pa ne znam s kim imam posla, bi li se svađao ili normalno razgovarao).


http://hercegbosna.org/forum/announces/pravila-koristenja-foruma-t2.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reklamiranje foruma.
PostPostano: 10 ožu 2010, 11:05 
Offline

Pridružen/a: 01 ožu 2010, 10:55
Postovi: 41
Pročitao sam ja pravila, ali ne vjerujem svemu što piše (pisalo je i na tarabi "p..ka", pa ja slomih "ku..c"). Pisalo je i da je ukinuta "herceg-bosna" i vidim da sam krivo zapamtio (pročitao).


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 123 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO