HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 23:44.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Mostar United
PostPostano: 18 tra 2010, 14:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Gdje je klub kojeg se Hajduk bojao:

http://www.zabranjeni.hr/gdje-je-klub-koj ... ao/722099/

Evo i Jurice koji inače se meni sviđa kao kolumnist ali meni za razliku od njega ne zadrhti srce na crvenu petokraku kao njemu i Matvejeviću.

Može li se već jednom probit ova blokada i napisat istina:

Da u zapadnom žive svi a na istoku samo muslimani.

Da u Zrinjskom igraju svi a u Vehležu samo muslimani

Da su petokraku stavili samo zato što su ih islamisti htjeli otkantat

Da su dio Mostara pretvorili u tešku kasabu u kojoj vladaju JOB-ovci, skakaĆi...

I da prije svega zapadni liči na Split sa svim tim što takav status nosi.


Da dodam na kraju da mi ideja o Unitedu i nije loša i ime mi se sviđa... :HercegBosanac

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar United
PostPostano: 18 tra 2010, 14:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Pavičić je tendeciozan. A imam osjećaj, da je i taj dokumentarac isti. Jadni šmrc Velež, ustaški Zrinjski. Iako je Zapadni Mostar i Zrinjski mutlietničan (koliko u BiH može biti), a Velež i istočni Mostar jednonacionalan.

Barem 5 prvotimaca Zrinjskog je druge nacionalnosti, a 20% Zapadnog Mostara su neHrvati. Za raszliku od monoetničkog Istočnog Mostara i Veleža. I gdje se u Europi pozdravlja na početku službene utakmice vjerskim pozdravom, kao što je to učinjeno u Vrapčićima.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar United
PostPostano: 18 tra 2010, 14:39 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Pavičić kenja jasno pod debelim ideološkim opterećenjem , nije to naravno prvi put da piše pizdarije , pogotovo kad se uhvati nogometa u svojim kolumnama ...

Pizdarije ...

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar United
PostPostano: 18 tra 2010, 14:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Izgleda da je dokumentarac tendenciozan a ovaj gnom Pavičić nije propustio zicer. Ali i u ovoj mržnji je zaboravio da svi procesi ujedinjenja Mostara sada idu Hrvatima na ruku.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar United
PostPostano: 18 tra 2010, 16:11 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 01:00
Postovi: 541
Lokacija: HB
da prenesem samo


Citat:
(wwest @ Apr 18 2010, 04:28 PM) <{POST_SNAPBACK}>
zelio bih da se obrati pozornost na ljigavo montiranje zvucne podloge " gazi ****** " dok kamera prikazuje nasu tribinu stajanje kako navijamo ...

1min 44sec

a jasno se vidi na snimku da mi u tom trenutku navijamo totalno drugu pjesmu gdje se radi sa rukama ( rekao bih da je IGRAJ ZRINJSKI VOLIM TE, ili ZRINJSKI MOSTAR)...

mislim nevazna sitnica...ali su ljigavi do bola..


zato ce popusiti u srijedu zzz.gif


:zrinjski_ultras1 :zrinjski1

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar United
PostPostano: 18 tra 2010, 22:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Isječak iz dokumentarca na youtube.




Mensečini da su pitali samo jednu stranu. :thumbdown

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar United
PostPostano: 18 tra 2010, 22:22 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2009, 01:00
Postovi: 541
Lokacija: HB
men se cini da su to pacenici--pogotovo ovaj ******** iz jutarnjeg lista koji nema pojma o Mostaru ..ali eto dirnuo ga film koji je pogledao ..pa on plaho napisa kolumnu o fasistima nacsitima na zapdanoj strani koji navijaju za Zrinjski , i o jadnim Zidovima, komunistima na istocnoj strani koji navijaju za vehlez....

to su ti idiotizmi koje u Hrvatskoj puse idioti ...


i samo nek puse...


mislim i sad me sekiraju ovakvi idiotski jednostrani textovi...ali s vremenom covjek ogugla ..pa nakon pocetnog povisenog talak ..se smirim i kazem....a vitar puseee...samo nek puse !1
UM 94!

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar United
PostPostano: 18 tra 2010, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
Psi laju - karavane prolaze.

Jergović se kompromitirao već prije tako da njegove škrabanije baši ne uzimaju za ozbiljno a i ljude ulgavnom boli za "tamo neku Bosnu".

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar United
PostPostano: 26 kol 2010, 09:16 
Offline

Pridružen/a: 26 kol 2010, 08:20
Postovi: 2
U Mostaru samo fali jedno 20 setak to 30 hiljada(tisuca za susjede iz Rvatske) Srba koji su nekad tamo zivili.. I davali jedam imidz tom gradu .. Legendarni Mostarski Imidz..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar United
PostPostano: 13 lis 2010, 13:02 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Sin trenera Veleža iz iz filma Mostar United,onaj što govori kako djecu uči multientiĆnosti i kako svaka podijela spriječava napredak.E upravo njegov sin je jedan od sudionika napada na naše maturalce neki dan.

http://hercegovina.info/vijesti/hercego ... #news_view

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar United
PostPostano: 13 lis 2010, 17:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Samo jako! je napisao/la:
Sin trenera Veleža iz iz filma Mostar United,onaj što govori kako djecu uči multientiĆnosti i kako svaka podijela spriječava napredak.E upravo njegov sin je jedan od sudionika napada na naše maturalce neki dan.

http://hercegovina.info/vijesti/hercego ... #news_view


OOOOOOOOOO. :zrinjski_ultras1 Ti lažnjaci iz tzv. Istočnog Mostara nevjerojatno kome sve mogu prodati priču. Pa moj Jurica Pavičiću, hoćeš li sad napisati tekst o ovoj tragikomediji?
A ne uvijek simpatični Velež i šovinistički Zrinjski, a najviše se taj šovinizam može nožem rezati upravo u tzv. istočnom Mostaru.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar United
PostPostano: 13 lis 2010, 17:42 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Gospodine Pavičiću prosvijetlite nas ponovno sa nekom svojom kolumnom o multikulti Bošnjacima i ekstremnim Hrvatima iz Mostara ...

Onu talijansku plaćenu kokoš ne treba ni komentirat ... Smeće.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar United
PostPostano: 13 lis 2010, 17:48 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Dio teksta jednog podvelešca:

Citat:
Na posljednjoj utakmici pred rat, uvali mi Niko Jurincic djon. Skrešem mu majku fašisticku. `Dje ceš, bolan Meha, meni mater fašisticku”, žali se. Jebi ga, Niko, omaklo se. Šta god me zaboli, fašizam je.”



:zubati

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar United
PostPostano: 13 lis 2010, 18:17 
Offline

Pridružen/a: 13 lis 2010, 18:07
Postovi: 5
lider30 je napisao/la:
Samo jako! je napisao/la:
Sin trenera Veleža iz iz filma Mostar United,onaj što govori kako djecu uči multientiĆnosti i kako svaka podijela spriječava napredak.E upravo njegov sin je jedan od sudionika napada na naše maturalce neki dan.

http://hercegovina.info/vijesti/hercego ... #news_view


OOOOOOOOOO. :zrinjski_ultras1 Ti lažnjaci iz tzv. Istočnog Mostara nevjerojatno kome sve mogu prodati priču. Pa moj Jurica Pavičiću, hoćeš li sad napisati tekst o ovoj tragikomediji?
A ne uvijek simpatični Velež i šovinistički Zrinjski, a najviše se taj šovinizam može nožem rezati upravo u tzv. istočnom Mostaru.

Zivis u Mostaru a nemas pojma,na forumima mozes vidjet nacionalizam kod Zrinjskog,a neces kod Veleza.
Kako moze neko bit sekularan ko ima HSK u imenu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar United
PostPostano: 13 lis 2010, 18:18 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Može li netko ovom glupanu objasnit šta je sekularnost ...

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar United
PostPostano: 14 lis 2010, 08:42 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
Nije problem ni nacionalizam ni mržnja koliko činjenica da netko ne da ne vidi vlastiti šovinizam i mržnju nego je uopće ne smatra ni mržnjom ni isključivošću.
Mostarski muslimani imaju tako posložen mentalni sklop pri čemu oni duboko vjeruju kako je se sa škutorima i ustašama ni ne može drukčije.
Oni smatraju kako mržnja i šovinizam u konkretnom slučaju nije ni mržnja ni šovinizam jer je opravdano mrziti ustaše i škutore i da je dapače njihova sveta zadaća kao boraca za pravdu i toleranciju i multietniku boriti se svim sredstvima protiv multinekulturnih, negrađanskih, secesionistički ustaša i škutora.

Neka gora i metastazirana verzija one crnačke kako "crnac ne može biti rasist" pa je time svaki napad i mržnja na bijelce zapravo borba protiv rasizma koji je prirodna pojava bijelaca.

kako je mostar bio šugava mala sredina, koju pamtim iz djetinjstva dok sam u njemu živio u kojemu se klelo u tita i mrzilo Klauberga (vrlo negativna metafora nazvana po njemačkom pilotu iz tada vrlo popularne "partizanske eskadrile"), u kojemu su se najveća *** jugokomunističkog mentalnog sklopa nataložila, ni ne čudi kako su ustaški unuci i kasniji najveći zagovornici i prostalice soc realističkih dostignuća razvili specifičan zatupljeni mentalni sklop koji je pretekao i boljševiči a u kojem mentalnom sklopu vlada stav kako je sve što oni rade po samoj prirodi ispravno.

srećom, smrdljivom i šugavom mostaru (mom mostaru) se dogodio rat kao nešto najbolje što je dovelo veći broj ljudi sa strane, što bosne što ostatka hercegovine u taj isti mostar i time natjeralo Braate da po bijelom svijetu kmeče o nekadašnjem mostaru i seljacima koji su okupirali grad (radi čega se bogu molim da se brate više nikad ne vrate).
sad je već mosta r već nešto, toliko da bi se i ja mogao ponovo vidjeti u njemu.
Mostar je mrtav, živio mostar.
j9oš da se riješimo gamadi sa istočne strane i aferim

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar United
PostPostano: 14 lis 2010, 08:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
caporegime je napisao/la:
Nije problem ni nacionalizam ni mržnja koliko činjenica da netko ne da ne vidi vlastiti šovinizam i mržnju nego je uopće ne smatra ni mržnjom ni isključivošću.
Mostarski muslimani imaju tako posložen mentalni sklop pri čemu oni duboko vjeruju kako je se sa škutorima i ustašama ni ne može drukčije.
Oni smatraju kako mržnja i šovinizam u konkretnom slučaju nije ni mržnja ni šovinizam jer je opravdano mrziti ustaše i škutore i da je dapače njihova sveta zadaća kao boraca za pravdu i toleranciju i multietniku boriti se svim sredstvima protiv multinekulturnih, negrađanskih, secesionistički ustaša i škutora.

Neka gora i metastazirana verzija one crnačke kako "crnac ne može biti rasist" pa je time svaki napad i mržnja na bijelce zapravo borba protiv rasizma koji je prirodna pojava bijelaca.

kako je mostar bio šugava mala sredina, koju pamtim iz djetinjstva dok sam u njemu živio u kojemu se klelo u tita i mrzilo Klauberga (vrlo negativna metafora nazvana po njemačkom pilotu iz tada vrlo popularne "partizanske eskadrile"), u kojemu su se najveća *** jugokomunističkog mentalnog sklopa nataložila, ni ne čudi kako su ustaški unuci i kasniji najveći zagovornici i prostalice soc realističkih dostignuća razvili specifičan zatupljeni mentalni sklop koji je pretekao i boljševiči a u kojem mentalnom sklopu vlada stav kako je sve što oni rade po samoj prirodi ispravno.


Dobre kolumne, ovo kasnije si malo pokakio, možda malo drukčije reći ostatak. Baš nam fali jedna takva, možda dodat ovu aktualnu priču s Unitedom.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar United
PostPostano: 25 stu 2010, 12:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 stu 2010, 12:35
Postovi: 2762
Lokacija: Zadar
Pogleda sam film u Dokukinu čim je doša u Hrvatsku. I točno sam pogodija kakav će biti prije nego sam ga iša pogledati. Muslimansko-kmečarska propaganda. Jebeš film koji pokazuje samo jednu stranu a drugu inkriminira bez i najmanjeg dokaza. Smijurija.

_________________

K tebi lete naših želja jata,
naša radost tvojoj se veseli,
naša tuga tvojoj pomoć želi.
Herceg-Bosno, - kol'jevko Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar United
PostPostano: 07 ožu 2013, 15:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 srp 2009, 18:41
Postovi: 12
Pogleda sam film u Dokukinu čim je doša u Hrvatsku. I točno sam pogodija kakav će biti prije nego sam ga iša pogledati. Muslimansko-kmečarska propaganda. Jebeš film koji pokazuje samo jednu stranu a drugu inkriminira bez i najmanjeg dokaza. Smijurija.
----------------------------------------------------------------------
A tko bi što drugo i pomislio? Jbga, imaš ljudi nadaju se da će optuženi pomislit da je kriv ako mu to kažeš dovoljan broj puta.

E pa qrac. Nek kmeče, ko ih...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mostar United
PostPostano: 13 svi 2013, 14:15 
Offline

Pridružen/a: 13 svi 2013, 13:08
Postovi: 450
došo šejtan u mostar, pa sreo jednog evliju i otišo s njim na cijedženu lozu. kad su im se malo jezici razvezali, šejtan upita

- reci mi, koju vjeru ovdže ljudi ispovjedaju

- vako ti stvari stoje, kaza mu evlija. ima muslimana, više ovih nego onih. ima i hriščana, više ovih nego onih. al najviše ih ispovjeda jednu neobičnu vjeru

- a koja je to vjera? upita opet šejtan

- to ti je cener-budizam, kaza mu evlija i poruči još dvije cijedžene loze

pa ti to sad shvati

_________________
jebem li te vojni referente shto me cherash dalje od dervente...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO