HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 06:02.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Valtere probudi se, neprijatelji BiH šetaju Sarajevom
PostPostano: 12 pro 2013, 16:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19062
Lokacija: među zvijezdama
Citat:
Valtere probudi se, neprijatelji Bosne šetaju Sarajevom




Dok je fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine nizala vrtoglave uspjehe država Bosna i Hercegovina je vrtoglavo padala u ambis. Put se nastavlja. Fudbaleri su na putu da se popnu na još koju stepenicu slave naviše a država, nažalost, obrnuto.







Uprkos lajanju na zvijezde sa Kastela i Neretve, fudbaleri su uspjeli da prevaziđu međunacionalne idiotizme i stvore jedinstven tim spreman da ” gine ” na terenu za državni dres i navijače. Uspjeli su jer imaju vođe posvećene toj ideji, od Štrausa i Papeta pa nadalje. Odbranu države Bosne i Hercegovine već odavno nema ko da organizuje a napadi ne prestaju decenijama.







Uvriježeno je mišljenje u širokim narodnim masama da najveći neprijatelji Bosne i Hercegovine sjede u Banja Luci i Mostaru, od karadžića do dodika, od bobana do čovića. Samo jedna od brojnih zabluda i ubleha. Glavni neprijatelji države Bosne i Hercegovine sjede po sarajevskim minderima!



Oni su ti koji ništa ne čine u političkoj odbrani države Bosne i Hercegovine, oni su ti koji su se, zabavljeni sopstvenim interesima, postali marionete u rukama dodika i ala dodika.



Politika tzv blentiteta RS u odnosu na BiH nije se puno promijenila u odnosu na dabićeve dane, samo se sad ne koristi oružje već jezičine, ublehe, drskost, laži i sve ostalo iz naciOnanističko-secenioistčkog arsenala. Danas je tu glavni eksponent milorad dodik, sutra će biti neko drugi ali ovakva politika teško da će se promijeniti, naročito uz tako dobre partnera sa Miljacke i Neretve, pa i sa Save. Zvanično Sarajevo šuti ( odobrava) i tek ponekad, fol, odgovara na provokacije ali isključivo u cilju lažnog prebacivanja krivice na druge. Baci se akcenat na neki ”važan+ problem i danima se kroz režimske medije zamajava narod dok se iz državne sehare preliva u stranačke i privatne džepove. Nema odgovora gdje su donacije koje je porodica izetbegović preuzimala ” u ime naroda” tokom rata, gdje su donacije koje su nakon rata stigle, šta je sa velikim pljačkama državne imovine, kriminalom. Od devedesetih pa do danas razni mudroseri bave se crtanjem mapa, podjelama, izgradnjom vjerskih objekata ( Fabrike? Gluho bilo!) i međusobnim optužbama na različite teme. Sarajevske političare BiH već odavno ne zanima van granica fildžana koji su osmislili silajdžić, izetbegović i još par mudrosera još devedeset i treće. Dokaz za to je i predlog da se Sarajevo proglasi Distriktom a skoro sve ostalo u BiH ” pokloni” tzv blentitetima, sve van fildžana. Beskrupulozni bolesnik koji se liječi ( moguće i instruiše) po inostranstvu sulejman tihić godinama na tacni nudi saradnju miloradu dodiku po svim pitanjima, ko cuko cupkajući iza njega u raznim prilikama i blesavo se cereći. Javno se zalaže za podjelu Mostara i Travnika a prema nekim izvorima i Distrikt je skoro spreman za udaju. Kao da mu je sve to babovina. Od tog istog Distrikta su odavno sda ovce i sateliti im digli ruke na terenu. Pojave se tu i tamo,ponešto lupe i odu dalje u svoj zeleni sarajevski vilajet. Distrikt su dali na upravljanje, a možda i dokusurivanje, esedu kadriću, dokazanom kadru za propast još iz vremena kada je bio ministar obrazovanja i pitomom hdz ovcu anti domiću koji, po svemu sudeći, srce drži preko Save a ovdje je samo radi posla, kao i većina kadrova u državnim službama koje daje stranka koja je izdala Posavinu i od samog početka šuruje sa braćom, nekad sa Pala danas iz Banja Luke-na istom zadatku. No, to je stvar višedecenijske navike,teško je protiv toga. Zato njih i ne treba kriviti-glavni krivci su u Sarajevu, veliki vjernici koji mrze nekokonstitutivne, valjaju ublehe, pune džepove parama i naravno, kao i njihovi krim-naciOnanistički kompanjoni sanjaju sopstvenu fildžan državicu, kako ima je babo alija valjda ostavio u amanet.



Bosni ostaje samo da sanja i čeka da se pojavi novi Tvrtko, Kulin ban ili barem da se probudi Valter jer, od ovih danas nema hajra.


:klanjam

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Valtere probudi se, neprijatelji BiH šetaju Sarajevom
PostPostano: 12 pro 2013, 18:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
slika

:zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Valtere probudi se, neprijatelji BiH šetaju Sarajevom
PostPostano: 12 pro 2013, 19:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Bas. Sto je novo? 'Mi' mislimo da je cijela Bosna i H. nasa. Hrvati u Hr a Srbi u Srbiju. Ja to slusam od 1991.

'Mi' su tzv. Bosanci, dok nema popisa, a na njemu su Muslimani, odnosno Bosnjaci.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Valtere probudi se, neprijatelji BiH šetaju Sarajevom
PostPostano: 12 pro 2013, 20:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Nekima nije jasno da muslimansko političko vodstvo ne želi uopće čitavu multietničku BiH, nego predano rade na bošnjakistanu sa centrima Sa, Zenica, Tuzla, Bihać. Bugojno. Čekaju da iscure vlasi i škutori sa tog prostora, pa da se proglase pašama republike BiH. I dok čekaju, njihov narod umire prazna stomaka. Sve one priče o Bošnjačkom Mostaru, Bošnjačkoj BiH služe u svrhu zastrašivanja ustaša i četnika, kako bi napustili svoju djedovinu.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Valtere probudi se, neprijatelji BiH šetaju Sarajevom
PostPostano: 12 pro 2013, 20:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Kao I obicno, jedina kritika koju bosnjacki fasisti mogu da dobiju od svog naroda je - da nisu dovoljno zestoki.

A ne zna se ni identitet autora teksta...

Glede Valtera, ja bih tu bio oprezan.

http://www.telegraf.rs/vesti/833297-val ... ajevo-foto

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Valtere probudi se, neprijatelji BiH šetaju Sarajevom
PostPostano: 12 pro 2013, 22:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Valtere probudi se, neprijatelji BiH šetaju Sarajevom
PostPostano: 13 pro 2013, 11:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19062
Lokacija: među zvijezdama
Metemma je napisao/la:
Kao I obicno, jedina kritika koju bosnjacki fasisti mogu da dobiju od svog naroda je - da nisu dovoljno zestoki.

A ne zna se ni identitet autora teksta...

Glede Valtera, ja bih tu bio oprezan.

http://www.telegraf.rs/vesti/833297-val ... ajevo-foto


Kritika naroda ne glasi " dragi naši fašisti" niste dovoljno zestoki, nego " izrodi bosanskohercegovačkog naroda" VI ste nesposobni debili.
Uvijek se pitam da ste VI Srbi ubili Aliju Izetbegovića, onda kad ste ga zarobili, da li bi povijest poprimila druge pozitivnije tokove za bošnjački narod.
Zrtvovao je toliko ljudi, da bi na kraju otišao potpisati podjelu. Ostavio je nakon svoje smrti kriminalnoj kliki iz SDA na čelu sa nesposobnim Tihićem sudbine našeg naroda koji je predhodno prodao i obespravio gore nego što je to uspjelo i Karadziću i Mladiću zajedno.
Razumijem ja da je retardirani dupeuvlakač Tihić prvi izbor bošnjačkog političara svakog Srbina u BiH.
Nije ni Bakir daleko od te definicije " onaj koji Srbima " čini usluge no ne očekuj od objektivnog čovjeka da poštuje tu bagru.
Najradije bi vam ih ustupila pa da vas onako retardirani zastupaju. Ionako su Srbi, sigurno :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Valtere probudi se, neprijatelji BiH šetaju Sarajevom
PostPostano: 13 pro 2013, 12:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
Metemma je napisao/la:
Kao I obicno, jedina kritika koju bosnjacki fasisti mogu da dobiju od svog naroda je - da nisu dovoljno zestoki.

A ne zna se ni identitet autora teksta...

Glede Valtera, ja bih tu bio oprezan.

http://www.telegraf.rs/vesti/833297-val ... ajevo-foto

Valter je bio Crnogorac i šta tebe briga

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Valtere probudi se, neprijatelji BiH šetaju Sarajevom
PostPostano: 13 pro 2013, 15:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Safeti, Omeri i Sulejmani više ne mogu očekivati pomoć od ne-muslimana Waltera.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Valtere probudi se, neprijatelji BiH šetaju Sarajevom
PostPostano: 14 pro 2013, 00:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Kritika naroda ne glasi " dragi naši fašisti" niste dovoljno zestoki, nego " izrodi bosanskohercegovačkog naroda" VI ste nesposobni debili.


Nesposobni ste jer niste u stanju da nam date ono što ste nam 93. prodali kao cilj. Jebiga, lagali vas, a vi se navukli.

Neprijatelji u Mostaru i Banjaluci, a još gori u Sarajevu... ko da je 93, taj rad.

Citat:
Uvijek se pitam da ste VI Srbi ubili Aliju Izetbegovića, onda kad ste ga zarobili, da li bi povijest poprimila druge pozitivnije tokove za bošnjački narod.
Zrtvovao je toliko ljudi, da bi na kraju otišao potpisati podjelu.


Nije on potpisao nikakvu podjelu, već mir.
Podjela je već postojala, nije on morao da je potpiše. Niti je Muslimanistan ikad imao 100% BiH, pa da nekom poklanja dijelove. Koji svakako nisu vaši.

Citat:
Ostavio je nakon svoje smrti kriminalnoj kliki iz SDA na čelu sa nesposobnim Tihićem sudbine našeg naroda koji je predhodno prodao i obespravio gore nego što je to uspjelo i Karadziću i Mladiću zajedno.


Bogme ovaj tvoj spominje Dodika i Čovića u istom rangu kao i Ratka i Radovana.

Citat:
Razumijem ja da je retardirani dupeuvlakač Tihić prvi izbor bošnjačkog političara svakog Srbina u BiH.
Nije ni Bakir daleko od te definicije " onaj koji Srbima " čini usluge no ne očekuj od objektivnog čovjeka da poštuje tu bagru.
Najradije bi vam ih ustupila pa da vas onako retardirani zastupaju. Ionako su Srbi, sigurno :D


Ma, smiješna je kompletna priča. Vi niste u stanju da iskritikujete svoje političare a da ne popljujete jal Srbe jal Hrvate.

A i obično vam je svaka kritika upletena u agresivnost prema drugim narodima. Lafo, jao, svi su oni isti, političari nas lažu i kradu, svi smo mi braća, RS treba ukinut, treba svi zajedno da živimo... al uvijek se tu negdje povlači da su "gori neprijatelji u Sarajevu nego ui BL ili MO", a da se niko ne zapita, a što su nam ti u MO i BL neprijatelji.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Valtere probudi se, neprijatelji BiH šetaju Sarajevom
PostPostano: 14 pro 2013, 10:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19062
Lokacija: među zvijezdama
1.Grohotom se smijem kad mi počne o " pušenju" i jalovim ciljevima Srbin iz Sarajeva :D
Ako je postoje zrtve jalove politike i velikosrpskih ciljeva dragi moj zenljače MAtemma onda ste to svakako VI - sarajevski Srbi.
Znam da je tebi Najlakše uvjeravati se kako ste lafo profitirali ratom, no prvaci u zrtvovanju zarad velikosrpske politike ste upravo i jedino Vi :D

2.Pa nisu ni ta dvojca bez putera na glavama sigurno. Mada ne mogu reći da su zločinci. No kriminalci svakako jesu :D

3.Rekla sam ti već jednom, taj kršćanski pristup u odbrani Evrope od razulsrenih dzihadlija je loša furka vas Srba :D

VI ste ( pošto ima amneziju ) braću kršćane Hrvate pokušali poklati prije nas dzihadlija u BiH
Ponovi kronologiju ratovanja devedesetih zemljače.
A zaviri i na teme o Vukovaru i ćirilici. Tako da nema govora o krstaškom p.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Valtere probudi se, neprijatelji BiH šetaju Sarajevom
PostPostano: 14 pro 2013, 11:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
SarajkaDjevojka je napisao/la:
1.Grohotom se smijem kad mi počne o " pušenju" i jalovim ciljevima Srbin iz Sarajeva :D
Ako je postoje zrtve jalove politike i velikosrpskih ciljeva dragi moj zenljače MAtemma onda ste to svakako VI - sarajevski Srbi.
Znam da je tebi Najlakše uvjeravati se kako ste lafo profitirali ratom, no prvaci u zrtvovanju zarad velikosrpske politike ste upravo i jedino Vi :D


Ludaci su počeli rat jer su htjeli sve za sebe, najvjerovatnije jer ih je naložio neko iz Hrvatske i Amerike. Pošli su u rat za nešto što nisu imali, a to nešto nisu ni dobili. A vi Aliju kritikujete kao da je "odustao od cijele Bosne". A on cijelu Bosnu nikad nije imao, niti je ikad bila opcija da je ima, od prvog do poslednjeg mirovnog plana ponuđenog od velikih sila. Ili 100% na 33% BiH, ili 33% na 100% BiH. A vi, masa, povjerovali u 100% za vas, i sad ljuti na političare što to nemate.

Umjesto što se ložite na otimanje nečeg što nije vaše i sukobe s narodima s kojima živite, kritikujte svoje političare zbog pljačke, krađe, nesposobnosti... ali ne nesposobnosti da se komšiji skine glava.

Glede sarajevskih Srba, samo budala može reći da smo mi negdje profitirali, sem onih koji su se dokopali Kanade, Australije, Švedske... ali sigurno nas iz Sarajeva nije otjerala "velikosrpska politika". Da jeste, ne bi danas po sarajevskim opštinama radilo po 1,5% Srba, vratile bi se hiljade, sad kad mogu.

Citat:
2.Pa nisu ni ta dvojca bez putera na glavama sigurno. Mada ne mogu reći da su zločinci. No kriminalci svakako jesu :D


Samo što vi ne lajete na njih zato što su kriminalci. Ne mrzite vi Srbe zbog Dodika, već Dodika zbog Srpske.

Citat:
3.Rekla sam ti već jednom, taj kršćanski pristup u odbrani Evrope od razulsrenih dzihadlija je loša furka vas Srba :D

VI ste ( pošto ima amneziju ) braću kršćane Hrvate pokušali poklati prije nas dzihadlija u BiH
Ponovi kronologiju ratovanja devedesetih zemljače.
A zaviri i na teme o Vukovaru i ćirilici. Tako da nema govora o krstaškom p.


Ti misliš da nama Hrvati trebaju za hrišćanski pristup u odbrani Evrope?
Prvo, u Hrvatskoj je bila jedna stvar, u BiH druga.
Drugo, krstaški ratovi se vode protiv nevjernika i Azijata, sluga okupatora, pete kolone, kvislinga, ali mogu i protiv jeretika i šizmatika :zubati

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO