HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 10:56.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Druga obljetnica foruma HercegBosna
PostPostano: 08 svi 2011, 05:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Prava obljetnica je pala na radni dan, pa evo da se očitujemo vikendom

- Na drugom mjestu u BiH po posjećenosti i broju postova (bježi nam dijasporski ojačan SA-X) :zubati
- U top 5 foruma na hrvatskom govornom području
- Vizuelno najjači - ovo je subjektivno, ali smo dobili dovoljno pohvala na taj račun od ljudi sa drugih foruma, osobito za "unique look" i naravno za smajliće
- Uskoro 2.500 članova
- Dnevni prosjek: 305 postova, 3.3 novih članova, 5.6 novih tema

- Uskoro novi forumi, nagradne igre i sl.

Možemo iskoristiti ovu priliku da stavite listu želja za forum

Idemo dalje, nadam se da ćemo doživjeti duboku starost :laugh

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druga obljetnica foruma HercegBosna
PostPostano: 08 svi 2011, 11:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 tra 2011, 00:49
Postovi: 808
Ministry of Sound je napisao/la:
Prava obljetnica je pala na radni dan, pa evo da se očitujemo vikendom

- Na drugom mjestu u BiH po posjećenosti i broju postova (bježi nam dijasporski ojačan SA-X) :zubati
- U top 5 foruma na hrvatskom govornom području
- Vizuelno najjači - ovo je subjektivno, ali smo dobili dovoljno pohvala na taj račun od ljudi sa drugih foruma, osobito za "unique look" i naravno za smajliće
- Uskoro 2.500 članova
- Dnevni prosjek: 305 postova, 3.3 novih članova, 5.6 novih tema

- Uskoro novi forumi, nagradne igre i sl.

Možemo iskoristiti ovu priliku da stavite listu želja za forum

Idemo dalje, nadam se da ćemo doživjeti duboku starost :laugh


Čestitke

Nisam puno po internetu i forumima ali ovaj mi se čini savim ok.Posebno zbog samog imena.
Iskoristio bih ovu priliku u vezi liste želja pa se usudim predložiti da pokušate sa temama poput privatizacije u Herceg-Bosni,građevinskih lobija,mafije i kriminala vezanih za ove teme,a što će siguran sam uvelike doprinijeti lakšem shvaćanju običnom puku trenutne situacije u kojoj se nalazi ovaj narod na ovim prostorima,obzirom da su ove teme,pouzdano znam,u mnogočemu odredile i određuju budući razvoj događaja na političkoj i gospodarskoj sceni,a sve to radi interesa naših pojedinaca koji su za novac spremni učiniti baš sve,primjerice regulacijski planovi u Mostaru.Nisu ovdje samo neki Lijanovići i Jurišići u pitanju-Bog da im dušu prosti,veći i ova žgadija koja je tolike godine bila u vlasti i samo gledala kako sebe namiriti,a što je za posljedicu imalo izazivanje JAVNE SABLAZNI i nepovjerenja kod običnog naroda,tako da mu nitko ne valja i pljuje,od popa,fratra,političara,pape i Vatikana.Pljuje sam po sebi.Briježani na Ljubušake i obratno,Bosanci na Hercegovce i obratno itd,dok oni i dalje mirno rade svoj posao i još uvjek namiruju sebe. Jer je njihov gospodin Bog-NOVAC.
Pričam o svim onim veleizdajnicima koji su uvijek imali i imaju rezervni položaj,ma gdje se on nalazio. Ja ga nemam niti ga tražim,niti sam ga ikad imao.Nadam se da ćete shvatiti da sam dobronamjeran i da predlažem "dekontaminaciju" kako veli ona ekipa s Poskoka,za početak samih sebe.`Ajmo se "raskužiti" jednom.Nestat će nas.
Svi mi dobro znamo šta nam misli ekipa iz Sarajeva,ma kako se ona zvala,ali pravi "uzročnici" MAJORIZACIJE Hrvata su prvenstveno naši Hrvati.VELEIZDAJNICI i PROFITERI koji nas drže za jaja,još otkad su pokupili NOVCE U VREĆAMA 1992,pa prešli na šverc najprije oružjem,pa alkoholom,cigaretama,da bi završili na privatizaciji i krađi novca poslanom ovom narodu iz RH,da bi istim tim novcima kupovali po Dalmaciji komplekse,njihova djeca u bijesnim strojevima ubijala nevine curice po Makarskoj,a nakon toga bivala oslobođena itd itd.
"KO JE JAMIJO JAMIJO"jebo mu pas mater, je naš majorizator.NAŠI LOPOVI su naši majorizatori.PRVENSTVENO.
A mi šutimo.Crkva šuti.
Ponavljam,njihov Gospodin Bog je-NOVAC,koji nema ni stranke ni vjere,ni CRKVE,ni osjećaja pripadnosti bilo čemu.Oni neće stati jer "što se više penju vide koliko nije njihovo".
E jebi ga sad odoh daleko.U svakom slučaju dobar forum na kojem ima kako vidim dosta male raje i sličnih razmišljanaja,pa sve ovo i izvalih.
:HVO :HercegBosanac :hrvatinic :hajduk :dinamo :nk_siroki_brijeg_1 :zastava_Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druga obljetnica foruma HercegBosna
PostPostano: 08 svi 2011, 11:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
nema stajanja dok ne preuzmemo sami vrh po svim statistikama. :HercegBosanac

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druga obljetnica foruma HercegBosna
PostPostano: 09 svi 2011, 08:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2011, 11:38
Postovi: 2611
Čestitke Forumu. Nema odmora dok ne dogurate do stotke. :zubati :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druga obljetnica foruma HercegBosna
PostPostano: 09 svi 2011, 09:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21288
Čestitke :herceg_bosna


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druga obljetnica foruma HercegBosna
PostPostano: 09 svi 2011, 15:02 
Offline

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 09:20
Postovi: 165
Lokacija: Bugarski vlak
Sretna druga godišnjca :HercegBosanac :hrvatinic

_________________
Lijepe žene prolaze kroz grad ja na googleu stojim sasvim sam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druga obljetnica foruma HercegBosna
PostPostano: 20 sij 2012, 22:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lip 2009, 12:19
Postovi: 5376
Lokacija: Croatia Alba; site:hercegbosna.org/forum
Ministry of Sound je napisao/la:
Prava obljetnica je pala na radni dan, pa evo da se očitujemo vikendom

- Na drugom mjestu u BiH po posjećenosti i broju postova (bježi nam dijasporski ojačan SA-X) :zubati
- U top 5 foruma na hrvatskom govornom području
- Vizuelno najjači - ovo je subjektivno, ali smo dobili dovoljno pohvala na taj račun od ljudi sa drugih foruma, osobito za "unique look" i naravno za smajliće
- Uskoro 2.500 članova
- Dnevni prosjek: 305 postova, 3.3 novih članova, 5.6 novih tema


Ministre,

pretražnik mi nije previše pomogao da nađem specijaliziranu temu o statistici foruma, pa ću zlorabiti ovu. Ukoliko postoji prikladnija tema, molim prebacite moj post na nju.

Zanimao bi me dnevni prosjek postova, novih članova i novih tema kao i rang u BiH te na hrvatskom jezičnom području!?

Danas sam pogledao statistiku članstva.
Ukupno je 1535 forumaša postalo bar jedan post (uključujući i banirane i klonove).
Registrirano je 3290 korisnika.
Forum ima 72 člana s 1000 i više postova, 50 s 500-999 postova i 138 sa 100-499 postova.

Primijetio sam sljedeću pojavu.
Od prvih 100 forumaša s najvećim brojem postova
među prvih 25 rado čitam 13,
u sljedećih 25 čitam 9,
u sljedećih 25 čitam 5
te u sljedećih 25 čitam 4.
Rado ih čitam u smislu da kliknem na njihovo ime, ako vidim da su nešto postali.

Zaključujem da skribomani ( :zubati ) s vremenom razvijaju stil ili ako im je razvijen, da ga imaju potrebu i iskazati. Vaš dojam?

Čestitam na uspješnom razvoju!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druga obljetnica foruma HercegBosna
PostPostano: 21 sij 2012, 01:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Glazbenik je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Prava obljetnica je pala na radni dan, pa evo da se očitujemo vikendom

- Na drugom mjestu u BiH po posjećenosti i broju postova (bježi nam dijasporski ojačan SA-X) :zubati
- U top 5 foruma na hrvatskom govornom području
- Vizuelno najjači - ovo je subjektivno, ali smo dobili dovoljno pohvala na taj račun od ljudi sa drugih foruma, osobito za "unique look" i naravno za smajliće
- Uskoro 2.500 članova
- Dnevni prosjek: 305 postova, 3.3 novih članova, 5.6 novih tema


Ministre,

pretražnik mi nije previše pomogao da nađem specijaliziranu temu o statistici foruma, pa ću zlorabiti ovu. Ukoliko postoji prikladnija tema, molim prebacite moj post na nju.

Zanimao bi me dnevni prosjek postova, novih članova i novih tema kao i rang u BiH te na hrvatskom jezičnom području!?

Danas sam pogledao statistiku članstva.
Ukupno je 1535 forumaša postalo bar jedan post (uključujući i banirane i klonove).
Registrirano je 3290 korisnika.
Forum ima 72 člana s 1000 i više postova, 50 s 500-999 postova i 138 sa 100-499 postova.

Primijetio sam sljedeću pojavu.
Od prvih 100 forumaša s najvećim brojem postova
među prvih 25 rado čitam 13,
u sljedećih 25 čitam 9,
u sljedećih 25 čitam 5
te u sljedećih 25 čitam 4.
Rado ih čitam u smislu da kliknem na njihovo ime, ako vidim da su nešto postali.

Zaključujem da skribomani ( :zubati ) s vremenom razvijaju stil ili ako im je razvijen, da ga imaju potrebu i iskazati. Vaš dojam?

Čestitam na uspješnom razvoju!


Postovi (dnevno): 317.38
Tema (dnevno): 5.41
Novi članovi (dnevno): 3.31
Privitaka (dnevno): 2.38

Rank u Hrvatskoj (u konkurenciji svih stranica, ne samo domaćih): 91 http://www.alexa-hr.com/
Rank u BiH (u konkurenciji svih stranica, ne samo domaćih): 133 http://www.alexa.com/siteinfo/hercegbosna.org#

Forum je drugi u BiH po aktivnosti.

U Hrvatskom govornom području, to nisam provjeravao, naravno da je iza Indexa i Forum.hr, a net.hr nisam provjeravao.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druga obljetnica foruma HercegBosna
PostPostano: 29 vel 2012, 14:39 
Offline

Pridružen/a: 29 vel 2012, 14:35
Postovi: 1
Da li ce ona nasa braca biti osudjena u Hagu. Ni krivi ni duzni. Izvukli su se oni koji su krivi a oni nevini came u kazamatima bjelosvjetskim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druga obljetnica foruma HercegBosna
PostPostano: 29 vel 2012, 16:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3462
:hrvatinic


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO