HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 18:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 131 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Idealno mjesto za evangelizaciju muslimana - Neum!
PostPostano: 04 ruj 2009, 17:29 
Offline

Pridružen/a: 05 lip 2009, 16:25
Postovi: 1055
Posljednjih dana plasiraju se napisi po kojima se jasno vidi kakva se ustvari odvija igra oko koridora koji bi BiH trebao priključiti na integrativni europski kolosijek.

Definitivno će postati jasno da će namjera i plan osmišljen u krugu bošnjačkog intelektualnog i javno-političkog vodstva još prije 16 godina u ratom pogođenom Sarajevu, dobiti svoje prve konture u obliku izvršenja tada postavljenog cilja – doći do jedinog bh. gradića na Jadranu - Neuma. Jedan od tvoraca ideje o završetku koridora Vc u Neumu i njegovog priključenja na Jadransko-jonsku cestu godinama je spominjao kao najbolju. Riječ je o prof. dr. Ibrahimu Bušatliji, čovjeku kojega nitko, izvan bošnjačkog intelektualnog i selektiranog političkog miljea, nije shvaćao ozbiljno niti je njegovim zamislima pridavao poseban značaj.

Tragikomično i nevješto izgleda reakcija čelnih ljudi u hrvatskom političkom vrhu BiH – prvenstveno Dragana Čovića, predsjednika HDZ-a BiH, koji u trenutku dok se "izvode radovi na savijanju i okretanju autoceste kroz Hercegovinu", s Miloradom Dodikom odlazi u Beograd, valjda s namjerom da se domogne utjecaja u HT Mostaru. Istodobno, srbijanski predsjednik Boris Tadić je Čoviću očitao i lekciju iz svladavanja gradiva nakon beogradskog sastanka, te mu poručio da nije rekao kako podržava treći entitet. Još komičnije izgledaju nevješte reakcije Čovićevih stranačkih prijatelja koji su vjerojatno pokupovali gotovo sve što se dalo po(t)kupovati po onom dijelu Hercegovine kuda se očekivalo da će koridor proći.

Savez Bošnjaka i Srba

Nicanje maslinika i vinograda poput gljiva poslije kiše, ograđivanje parcela uz očekivanu trasu, a sve da bi se to moglo unovčiti kada radovi otpočnu, vrlo je izvjesno da bi se moglo raspršiti kao mjehur od sapunice. I dok su bošnjački "mozgovi" strpljivo pripremali strategiju i čekali razvoj situacije, unutar hrvatske političke elite koja je pod patronom HDZ-a BiH, događalo se svašta nešto osim – jasnog cilja i strategije. Alija Izetbegović, pred povlačenje iz politike, svome je narodu poručio: "Naš put je dug, i na njemu treba ustrajati i biti strpljiv." Obrisi tog puta s novim "krivinama" na njemu vrlo je moguće da se već naziru i kroz nagli zaokret o smjeru koridora Vc. Srpska politička elita, prema nekim najavama, podržat će Bošnjake u Parlamentu kada je riječ o dionici koridora kroz jugoistočnu Hercegovinu, jer i RS u tome vidi svoj interes. Samo hrvatski dužnosnici, kao i hrvatski intelektualni milje izgleda kao da se zanimao nekim sporednim interesima i pitanjima. Taj račun za naplatu mogao bi se, a i morao unutar hrvatskog naroda u BiH ispostaviti samo na jednu adresu – HDZ-a BiH, koji se tako zdušno i "zabrinuto" kune u svoj narod.

Most Komarna - Pelješac

Prof. dr. Ibrahim Bušatlija na čelu je skupine okupljene u Pomorskom društvu BiH. S njim djeluju i stručnjaci iz te oblasti: prof. dr. Bakir Tanović, prof. dr.Munib Jahić, prof. dr. Enes Ramić i dipl. ing. geod. Enver Buza. Upravo je ova skupina podigla glas kako bi se spriječila izgradnja mosta Komarna – Pelješac, zbog kojeg je bivši hrvatski premijer Ivo Sanader zabio svojevrstan politički auto-gol svojoj državi.

Amerika stoji iza luke?

"BiH mora imati svoju luku i to u Neumu, na svom teritoriju, i to joj nitko ne može zabraniti. Američki brodovi su u više navrata uplovljavali u Neum i njihovi su ljudi izvršili dubinsko snimanje, te ocijenili kako se luka nesmetano može izgraditi. Da bi cijeli projekt imao i materijalno i svako drugo uporište, koridor Vc mora završiti u Neumu. Najmanje je bitno kojim će smjerom uprijeti u Neum", izjavio je prije nekoliko mjeseci prof. dr. Ibrahim Bušatlija.

http://www.poskok.info/index.php?option ... Itemid=401
.........................

Nije loš komentar ispod teksta Zepe Bevanda, jeste da je malo vremenska perspektiva pomjerena jer se Crna Gora već odvojila, ali dobar:

Muslimani (Bošnjaci) tijekom zadnjega rata i u poraću nastoje također ostvariti nadzor nad morem u Neumu i dalje prema otvorenom moru. Srbi i Muslimani u dolini Neretve i u dijelu jugoistočne Hercegovine u određenom smislu bili su i mogu biti prirodni saveznici, kad je riječ o jednom tako značajnom zajedničkom cilju, izlazu na more. Mogući crnogorski separatizam od Srbije iz okvira zajedničke države, koji bi odvojio Srbiju i srpski narod od mogućnosti direktnog pristupa crnogorskom moru, izuzetno bi pojačao mogućnost srpsko-bošnjačkog savezništva na ovoj regiji. Bošnjačka politika održavotvorenja bošnjačke političke ideje na prostorima cijele BiH ako je to moguće, odnosno na prostoru koji se uspije dobiti podrazumijeva i izlaz more. Od toga cilja bošnjačka politika neće odustati dok za njegovo ostvarenje postoje i najmanje šanse. Južna Hrvatska od Ploča do Prevlake karakteristična je po svom izduženom obliku, s malom dubinom teritorija u morskom zaleđu. Bez hrvatskoga naroda u BiH, na nekadašnjem području katoličke župe Dubrave, južna Hrvatska od Ploča do Prevlake postala bi predmetom realnih teritorijalnih pretenzija drugih nacija iz bosanskohercegovačkog zaleđa. Jasno je, na osnovi svega navedenog, da je rat između Hrvata i Srba iz 1992. god. i rat Hrvata i Muslimana iz 1993. god. u dolini Neretve, i istočnom dijelu Hercegovine vođen radi izlaska na more i utjecaja na Jadranu. Radi toga treba zaključiti da će u bližoj i daljoj budućnosti Hrvati u dolini Neretve, i istočnom dijelu Hercegovine, između Čapljine, Stoca, Ravna i Neuma biti pod naglašenim pritiskom od Bošnjaka i Srba i određenih dijelova međunarodne zajednice. Očito je da je na ovom dijelu teritorija doline Neretve od Mostara preko Čapljine i Stoca, Ravna i Neuma ustvari riječ o procesu nedovršenih politogeneza (održavotvorenja), gdje je sa svrhom očuvanja ili osvajanja geopolitičke osnovice riječ o najsurovijoj borbi za životni prostor Hrvata, Srba i Bošnjaka. Bošnjački zahtjev za izlaskom na otvoreno more, dolinom Neretve, preko vlasništva na dijelom luke Ploče ili preko Stoca i Neuma na otvoreno more u bošnjačkom političkom vrhu tumači se kao teritorijalni imperativ bošnjačke državne politogeneze. Naime, neovisno o hrvatsko-bošnjačkim odnosima u FBiH i BiH, proisteklim iz međunarodnih sporazuma na bošnjačkoj strani postoji jasno izražena potreba za vlastitim funkcionalnim izlazom na more. U slučaju neuspjeha Daytonskog sporazuma, za očekivati je da se problem “izlaza na more” ponovno aktualizira kao mogući povod hrvatsko-bošnjačkih sporenja odnosno sukoba. Zato je priroda hrvatsko-bošnjačkih odnosa, u dolini Neretve, na području katoličke župe Dubrave i istočnom dijelu Hercegovine, presudni čimbenik ukupnih hrvatsko-bošnjačkih odnosa na razini FBiH i općenito BiH i RH.6
....................

Geopolitika posebno bošnjačka usmjerena je na jug.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 04 ruj 2009, 18:06 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
U 100.00% hrvatskom Neumu ih čeka brod koji će ih deportirat za Tursku. :zivili :gun_bandana

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 04 ruj 2009, 18:15 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Što se tiče teme, mislim da u novootvorenom slanom jezeru u Tuzli imaju dovoljno vode za podapiranje.

A kuda će jadni do Neuma?
Tunelom ispod Mostara koji demografski postaje hrvatski grad?
E moje Mujice, ne oblače se gaće preko pantalona.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 04 ruj 2009, 18:20 
Offline

Pridružen/a: 06 svi 2009, 00:04
Postovi: 105
Robbie MO je napisao/la:
Što se tiče teme, mislim da u novootvorenom slanom jezeru u Tuzli imaju dovoljno vode za podapiranje.

A kuda će jadni do Neuma?
Tunelom ispod Mostara koji demografski postaje hrvatski grad?
E moje Mujice, ne oblače se gaće preko pantalona.

Ašta radi supermen. :sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 04 ruj 2009, 18:50 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
slika

:hrvatinic :hrvatinic :hrvatinic

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 04 ruj 2009, 18:54 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
kakvo je to zelenilo oko šahovnice? :ujko


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 04 ruj 2009, 19:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 20:42
Postovi: 941
Lokacija: Angloprc
Primjer Neuma je najbolji dokaz da su muslimani sto puta gori od Srba...

Na koji god osmanski forum čovjek ode, jedno 20 % svih postova se odnosi kako će muslimani preuzeti Neum demografijom i sistematskim naseljavanjem...

Nigdje ama baš nigdje, nema niti jedan topic da se istim metodama, dakle sistematskim naseljavanjem, vrate Srebrenica, Goražde, Bratunac i ostale istočnobosanske prčvarnice gdje su ih Srbi počastitli srpskim metodama, koje su jako slične osmanskim metodama.

I kao što reče onaj uvodni komentar, kroz Neum će se shvatiti i djelovanje Muslimani provokatora Nerina Dizdara u Stocu.

_________________
Montreal, Quebec, Canada hercegbosna.org, 72.55.146.19
Čuvajte se velikosrpskih lobista, musli kameleona, XD3-ovih operativaca te dvoličnih angloidnih moderatora koji imaju po više nickova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 04 ruj 2009, 19:05 
Offline

Pridružen/a: 08 srp 2009, 20:37
Postovi: 1818
Croat je napisao/la:
kakvo je to zelenilo oko šahovnice? :ujko


Ne provociraj. :ujko
Znaš kako su Neumljani laki na okidaču, lako plane autobus iz Bosne a kamoli borova šuma nesretne zelene boje. :zubati

slika
(Slika: Mostar 2009. Visit Herceg-Bosnia :zivili )

_________________
Federacija BiH: Sveto rimsko carstvo hrvatskog naroda


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 04 ruj 2009, 19:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:31
Postovi: 1725
upozorenje zbog trollanja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 04 ruj 2009, 19:33 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Neum trebamo preorjentirati na kvalitetniji turizam, pozitivno je što su drastično podigli cijene, jer to odbija razne klošare koji dolaze iz Bosne, a koji slabo troše.
Potrebno se orjentirat na turiste jače kupovne moći.
Grad treba rasteretiti masovnog turizma, more se ljeti toliko uprlja a plaže postanu masne i musave i crvene od paradajza, da treba 3 mjeseca bure da to očisti.


Kome bi šumilo more moje Sinje
Da Hrvatske nije, da Hrvatske nije
Kome bi svirale moje mandoline
Da Hrvatske nije more moje Sinje


:zivili

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 04 ruj 2009, 20:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5808
Idiotizam tih ciljeva ne znači da će zatucanci
tek tako odustati od njih.
Uistinu velik narod kao Nijemci ispao je kolektivni krelac
kad je krenuo na Rusiju (jedno od dvaju "no, no" pravila
Montgomeryja), a kamoli neće ovi tupsoni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 18 srp 2011, 17:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom

Petorica Sarajlija izbola 19-godišnjem Neumljanina

Domagoj Zovko rođen 1992. godine iz Neuma zadobio je teške tjelesne ozljede u fizičkom sukobu nakon čega je smješten u Sveučilišnu kliničku bolnicu u Mostaru na liječenje. Zovko je zadobio tri ubodne rane, dvije u predjelu lijevog prsišta te jednu u desnu butinu.

Prema posljednjim informacijama iz SKB Mostar, iako je zadobio ozljede opasne po život, Zovko je trenutačno stabilno.

Do sukoba je došlo u noći sa subote na nedjelju, u 3.10 sati na plaži Hotela "Sunce", ispod Ulice Franje Tuđmana.

Kako se doznaje, petorica mladića iz Sarajeva vraćali su se plažom iz jednog ugostiteljskog objekta i sreli Zovku. Započeli su s njim razgovor upitavši za koji nogometni klub navija. Tu je došlo do prepirke, a potom i fizičkog sukoba u kojem su razmijenili par udara nakon čega je Zovko otišao. Zovko se potom vratio do plaže u društvu prijatelja, nakon čega je ponovno došlo do verbalne prepirke oko nogometnih klubova, a potom i do fizičkog sukoba.

Jedan od mladića iz Sarajeva izvadio je tijekom sukoba nož i Zovki zadao tri ubodne rane, od kojih su dvije teže i opasne po život.

Na mjesto događaja je pozvana policija i hitna pomoć koji su Zovku nakon pružene prve pomoći prevezli u mostarsku bolnicu.

Policija je brzom intervencijom pronašla petoricu mladića i svi su privedeni na kriminalističku obradu, te sinoć oko 21 sat predani Tužiteljstvu na postupanje. Istražitelji su posjetili i ozlijeđenog Zovku u bolnici pokazavši mu fotografije privedenih. Zovko je na jednoj od fotografija prepoznao mladića koji mu je zadao ubodne rane, potvrdila je tužiteljica Valerija Tomić.

Četvorica su nakon iskaza puštena braniti se sa slobode, dok je maloljetni H. Č. (16), kojega je Zovko prepoznao kao napadača s nožem, zadržan u pritvoru još 24 sata.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 18 srp 2011, 18:20 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Bar sad znaju šta im je činiti - milo za drago ;)

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 18 srp 2011, 22:54 
Offline

Pridružen/a: 25 lip 2011, 09:50
Postovi: 75
Sumnjam da je Bosnjacima stalo do (ne)simpaticnog hercegovackog Monte Karla koji odise kanalizacijom. Meni nije, jer jednostavno ne zelim imati bilo kakvih dodira sa odvratnim ljudima poput Neumljana. Mislim da je njihova arogantnost daleko cuvena i rijetko videna na drugim mjestima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 18 srp 2011, 23:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 pro 2009, 22:59
Postovi: 247
Lokacija: HRHB
Madner je napisao/la:
Sumnjam da je Bosnjacima stalo do (ne)simpaticnog hercegovackog Monte Karla koji odise kanalizacijom. Meni nije, jer jednostavno ne zelim imati bilo kakvih dodira sa odvratnim ljudima poput Neumljana. Mislim da je njihova arogantnost daleko cuvena i rijetko videna na drugim mjestima.

Kanalizacija je tu s ciljem da se osjećate kao kod svoje kuće. :evotigana

_________________
Da je sloboda i demokracija, bila bi Herceg Bosna a ne Federacija


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 18 srp 2011, 23:16 
Offline

Pridružen/a: 25 lip 2011, 09:50
Postovi: 75
Josip TG je napisao/la:
Madner je napisao/la:
Sumnjam da je Bosnjacima stalo do (ne)simpaticnog hercegovackog Monte Karla koji odise kanalizacijom. Meni nije, jer jednostavno ne zelim imati bilo kakvih dodira sa odvratnim ljudima poput Neumljana. Mislim da je njihova arogantnost daleko cuvena i rijetko videna na drugim mjestima.

Kanalizacija je tu s ciljem da se osjećate kao kod svoje kuće. :evotigana



U Neumu bio jedan dan na izletu sa polazistem iz Dubrovnika, sasvim dovoljno da vise nikada ni pomislim na njega kao na mogucu godisnju destinaciju. U Dalmaciji i Istri dojam je mnogo bolji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 18 srp 2011, 23:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
5 muslimana izbola Hrvata!!!!!

ništa me više ne čudi....

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 19 srp 2011, 00:03 
Offline

Pridružen/a: 25 lip 2011, 09:50
Postovi: 75
Josip TG je napisao/la:
Madner je napisao/la:
Sumnjam da je Bosnjacima stalo do (ne)simpaticnog hercegovackog Monte Karla koji odise kanalizacijom. Meni nije, jer jednostavno ne zelim imati bilo kakvih dodira sa odvratnim ljudima poput Neumljana. Mislim da je njihova arogantnost daleko cuvena i rijetko videna na drugim mjestima.

Kanalizacija je tu s ciljem da se osjećate kao kod svoje kuće. :evotigana



U Neumu bio jedan dan na izletu sa polazistem iz Dubrovnika, sasvim dovoljno da vise nikada ni pomislim na njega kao na mogucu godisnju destinaciju. U Dalmaciji i Istri dojam je mnogo bolji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 19 srp 2011, 00:03 
Offline

Pridružen/a: 25 lip 2011, 09:50
Postovi: 75
Sumnjam da je Bosnjacima stalo do (ne)simpaticnog hercegovackog Monte Karla koji odise kanalizacijom. Meni nije, jer jednostavno ne zelim imati bilo kakvih dodira sa odvratnim ljudima poput Neumljana. Mislim da je njihova arogantnost daleko cuvena i rijetko videna na drugim mjestima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 19 srp 2011, 00:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6802
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Prije će Njemci u Staljingrad nego munđosi u Neum. :herceg_bosna :herceg_bosna :herceg_bosna
Ali stvarno.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 19 srp 2011, 07:13 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
Madner je napisao/la:
Sumnjam da je Bosnjacima stalo do (ne)simpaticnog hercegovackog Monte Karla koji odise kanalizacijom. Meni nije, jer jednostavno ne zelim imati bilo kakvih dodira sa odvratnim ljudima poput Neumljana. Mislim da je njihova arogantnost daleko cuvena i rijetko videna na drugim mjestima.

Nema veze,kad budemo vecina,mi cemo ga uredit. :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 19 srp 2011, 08:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
zapovjednik je napisao/la:
Madner je napisao/la:
Sumnjam da je Bosnjacima stalo do (ne)simpaticnog hercegovackog Monte Karla koji odise kanalizacijom. Meni nije, jer jednostavno ne zelim imati bilo kakvih dodira sa odvratnim ljudima poput Neumljana. Mislim da je njihova arogantnost daleko cuvena i rijetko videna na drugim mjestima.

Nema veze,kad budemo vecina,mi cemo ga uredit. :palacgore1


Nema potrebe-kad budete većina,globalno zatopljenje će vam dotad dovesti more na obale Baščaršije...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 19 srp 2011, 08:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
zapovjednik je napisao/la:
Madner je napisao/la:
Sumnjam da je Bosnjacima stalo do (ne)simpaticnog hercegovackog Monte Karla koji odise kanalizacijom. Meni nije, jer jednostavno ne zelim imati bilo kakvih dodira sa odvratnim ljudima poput Neumljana. Mislim da je njihova arogantnost daleko cuvena i rijetko videna na drugim mjestima.

Nema veze,kad budemo vecina,mi cemo ga uredit. :palacgore1

Većina u Kraljevstvu Nebeskom :zubati

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 19 srp 2011, 09:21 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
ManInBlack je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:
Nema veze,kad budemo vecina,mi cemo ga uredit. :palacgore1

Većina u Kraljevstvu Nebeskom :zubati

mala ispravka,Kraljevstvu Neumskom :bih


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjački cilj - Neum!
PostPostano: 19 srp 2011, 09:21 
Offline

Pridružen/a: 25 lip 2011, 09:50
Postovi: 75
ManInBlack je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:
Nema veze,kad budemo vecina,mi cemo ga uredit. :palacgore1

Većina u Kraljevstvu Nebeskom :zubati






Dzes ba, sa ima u Salt Cityju?


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 131 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Hagresor, Naša Kvačica i 283 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO