HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 23:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Gaće
PostPostano: 02 kol 2015, 17:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Šta mislite o tom odjevnom predmetu? Koliko ih često mijenjate, koju boju gaća preferirate ili vam je boja sporedna stvar?
Da li biste sebe mogli da zamislite bez gaća, odnosno da ih nikad ne nosite?
I tako dalje.

Ja sam u djetinjstvu viđao babe koje očigledno nisu nosile gaće jer sam nekoliko puta imao priliku vidjeti neku babu koja bi malo zastala misleći da je niko ne vidi. Samo bi raširila noge, malo pridigla kotulu i pomokrila se stojeći a onda nastavila svojim putem. Prvi put sam se veoma iznenadio dok sam bio u gustoj krošnji i zamišljao da sam američki traper, tačno iznad glave te jedne babe jer sam mislio da sve nose one debele gaće, pumpozne, kako su ih ljudi zvali u tom kraju. Bijele debele gaće do iznad koljena.
Za djedove ne znam, njih sam samo viđao kako pišaju stojeći, čaprkajući oko šlica kao što i ja koji nosim gaće čaprkam oko svog šlica ako želim da se pomokrim.
Nekad mi se dešavalo da iz nekog razloga ne obučem gaće i tako odem negdje, neprijatan osjećaj jer su mi se pantalone, šorc ili šta već, stalno uvlačile u guzicu.

Kakva su vaša iskustva sa gaćama, vaši ukusi, odnos prema gaćama itd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gaće
PostPostano: 02 kol 2015, 19:24 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2012, 17:47
Postovi: 4042
Nosim uvijek, mijenjam svaki dan. Najbolje su široke bokserice.

_________________
(*_*)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gaće
PostPostano: 02 kol 2015, 20:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Divlja svinja5 je napisao/la:
Nosim uvijek, mijenjam svaki dan. Najbolje su široke bokserice.

Dan traje 24 časa a to je mnoogo za jedne gaće. Preporučujem barem dvoje dnevno, ako vam se tri ili četiri učini previše.

:D


Znao sam jednog fanatika s kojim sam dijelio sobu u vrijeme školanja u N. Sadu, bio mi je tzv. cimer. Mijenjao ih je po 6-7 dnevno, na lageru ih je imao po 50-60 uz 20-ak neotpakovanih. Ode u WC i kesu sa iskorištenim gaćama stavi u torbu za prljave stvari, i to sa takvim gađenjem kao da *** drži u ruci a ne gaće koje je obukao prije 2-3 časa. Ili bi ih jednostavno bacio u kontejner. To ga je handrilo godinama a kako sam kasnije čuo, riješio se te boljke. Pokušao sam da mu ukažem na to ali bez uspjeha a bilo je i onih koji su ga otvoreno zajebavali zbog toga jer se glasine o takvim čudacima brzo prošire sredinama kao što su đački ili studentski domovi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gaće
PostPostano: 02 kol 2015, 20:29 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Pa ima i onih sto milijun puta dnevno peru ruke, to je neka psihicka smetnja.

Inace, lito je pravo doba za svakakve studije higijenskog ponasanja. Ono kad lik kraj tebe prodje a zasmrdi ki krme, da prostu praci.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gaće
PostPostano: 02 kol 2015, 20:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58
Postovi: 2352
Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
Zavisi od situacije.

- Kao dječak nisam mogao da biram, pa sam nosio klasične bijele
- Momčić već malo prati modu i prešao na bokserice
- Sad su to bokserice svih vrsta (uže i šire) ... boja nevažna

E sad uže i šire u zavisnosti od situacije. Uže, naravno, u ''specijalnim'' prilikama i prilikom upražnjavanja sportskih aktivnosti (potrebno držati stvar od vitalnog interesa na pravom mjestu). Šire mogu kod kuće na letnjim vrućinama zbog ventilacije. :)

_________________
Za dobar zivot nije rodjen svako


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gaće
PostPostano: 02 kol 2015, 20:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
puntar2.0 je napisao/la:
Ono kad lik kraj tebe prodje a zasmrdi ki krme, da prostu praci.

Ili kad lik sjedne pored tebe u autobusu, kao što se meni desilo jednom prilikom a na svakakve ljude sretneš u životu. To nije bio miris neopranog ljudskog tijela već udar nesnosnog smrada, nešto što dotad i otad nisam sreo. Momentalno sam se pokupio i sjeo na drugo mjesto. A lik je mlad i uopšte nije izgledao zapušteno, poput nekakvog prosijaka ili slično. Jednostavno sam morao zbrisati, nije bilo izbora. Ili šturnuti ili povratiti sebi u krilo. Nakon mene, sjedne neka cura pored njega, istog trenutka je složila facu pred povraćanje ali iz neke glupe pristojnosti ostane nekih 5 minuta pored njega a onda se pokupi i ona a ubrzo i ovaj izađe na stanici. Znači neviđeno nešto i neuporedivo s bilo čim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gaće
PostPostano: 02 kol 2015, 20:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58
Postovi: 2352
Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
Možda mu ne radi centrifuga na mašini za pranje veša, pa ne ispere dobro :)

_________________
Za dobar zivot nije rodjen svako


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gaće
PostPostano: 02 kol 2015, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Gaće ko gaće šta se ima tu filozofirati.
Mijenjaju se svaki dan, jer svaki dan se valja tuširati.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gaće
PostPostano: 02 kol 2015, 21:11 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Agathonikos je napisao/la:
puntar2.0 je napisao/la:
Ono kad lik kraj tebe prodje a zasmrdi ki krme, da prostu praci.

Ili kad lik sjedne pored tebe u autobusu, kao što se meni desilo jednom prilikom a na svakakve ljude sretneš u životu. To nije bio miris neopranog ljudskog tijela već udar nesnosnog smrada, nešto što dotad i otad nisam sreo. Momentalno sam se pokupio i sjeo na drugo mjesto. A lik je mlad i uopšte nije izgledao zapušteno, poput nekakvog prosijaka ili slično. Jednostavno sam morao zbrisati, nije bilo izbora. Ili šturnuti ili povratiti sebi u krilo. Nakon mene, sjedne neka cura pored njega, istog trenutka je složila facu pred povraćanje ali iz neke glupe pristojnosti ostane nekih 5 minuta pored njega a onda se pokupi i ona a ubrzo i ovaj izađe na stanici. Znači neviđeno nešto i neuporedivo s bilo čim.


Meni je najcudniji jedan lik, poznajen ga im a nekih deset godina, priko sestre mu. Inace su Talijani, stari uvik u kosulji, namirisan, onako uvik gospon. isto tako sestra, isto tako mater. A on 'nako malo alternativan, sto i nije problem, samo sto je covik dlakav ki majmuncic, a u sri lita nosa po dva, tri shirta. Sve to bi i bilo za podnositi, samo nekad covo zasmrdi po ***, mogu samo zamisliti kako mu se na dlakavoj rupcetini skuplja kao pasu, a lik ne vidja tusa cesto. Kaze nije dobro za kozu. I sad, sto da mu kazes.

Osjetljiva tema, i mislin da mozes duboko uvriditi nekoga, ovome jednostavno falilo batina od staroga cini mi se.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gaće
PostPostano: 02 kol 2015, 21:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
boksnamnik je napisao/la:
Možda mu ne radi centrifuga na mašini za pranje veša, pa ne ispere dobro :)

Prije bih rekao da mu je u mašini leš koji je tu godinama a on nema pojma o tome.
Ne stvarno, ono jeste zbog neopranosti tijela ali na onakvu koncentraciju ili bolje rečeno gustoću smrada nikad u životu nisam sreo a čovjek sjedne pored svakavih ili se očeše o svakakve u životu.

Inače, ja bih malo osvježio temu s nečim lijepim i mirisnim a šta ima ljepše i mirisnije od lijepih ženskih gaća i lijepog i mirisnog ženskog tijela, pa makar i u formi fotografije.

slika

Predivan prizor, tačno osjećam čarobni miris ovih nježnih djevojačkih gaćica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gaće
PostPostano: 02 kol 2015, 21:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58
Postovi: 2352
Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
Evo malo i onih ''skupih'' :)

slika

_________________
Za dobar zivot nije rodjen svako


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gaće
PostPostano: 02 kol 2015, 22:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Aga, gaće su ono što ćete moći ponijeti kad vas 100% patriJote budu tjerali preko Drine.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gaće
PostPostano: 02 kol 2015, 23:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Kanili su to i 14-18, 41-45, 92-95 pa završiše s gaćama na štapu. Đeš ba Srbe odvajati od vavijek srpske Drine, miševe mu njegove podrinjske.
No vratimo se tematici gaća u izvornom tematskom obliku, ne moramo baš svaku temu ukakati s ratom i đenosajdom :D


Nego, ima li zainteresovanih?

slika

Gaće kraljice Elizabete II prodaju se na aukciji

http://www.index.hr/xmag/clanak/gace-kr ... 26994.aspx

Cijenim da gaće te matore kokoške više "vrijede" nego godišnji kontigent hrane za gladne u Africi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gaće
PostPostano: 02 kol 2015, 23:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58
Postovi: 2352
Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
Da li su skuplje od golfa 6 :)

_________________
Za dobar zivot nije rodjen svako


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gaće
PostPostano: 02 kol 2015, 23:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Tu piše da im je cijena 9 000 dolara.
Nije fora u novcu već o "vrijednosti" jer kapiram da se više puta ta vijest obrnula po svjetskim medijima nego ona o od gladi umrlim u Africi, te godine kad su se te gaćetine pojavile na aukciji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gaće
PostPostano: 03 kol 2015, 00:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 srp 2015, 01:07
Postovi: 131
Lokacija: Праведна ХБ
Agathonikos je napisao/la:
Tu piše da im je cijena 9 000 dolara.
Nije fora u novcu već o "vrijednosti" jer kapiram da se više puta ta vijest obrnula po svjetskim medijima nego ona o od gladi umrlim u Africi, te godine kad su se te gaćetine pojavile na aukciji.


Nažalost, da. Otišlo sve k vragu.

_________________
„Da, Herceg-Bosna je hrvatska i po trećem pravu: po pravu pobjede hrvatskoga duha...”

...Antun Gustav Matoš...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO