HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 15:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 19:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
Jack je napisao/la:
Odlucio sam trajno da odem u penziju negdje za par mjeseci

Kolicina gluposti, nesposobnosti i pomoci koju sam dobio od takozvanih Bosnjaka kroz sve ove godine.I pozive na linc, i to mene.Je uradila svoje.Moze da trpis dokle hoces, ali ne i koliko hoces

Moj rad ce prestati trajno i sve manje cu dolaziti na net i to uskoro.Dosta je toga.Jednostavno, prestat sam vise da se bavim ovim, ne zelim da se zivciram i gubim zdravlje, a kad gledam politiku i vijesti oko mene, i kad dodjem na ovaj forum.To su za mene bezveze gubljenje zivaca i vremena.

Lijepo ste me odjebali, kad sam trazio pomoc, a dosta njih zna, ko i sta.Svoju ''sposobnost'' ste pokazali, to nema price.Pustali ste mene da radim, da se bavim spamerima, pricali ste i nista niste radili da mi pomognete.I sve ove godine ja sam morao i jos uvijek finansiram sve ovo, i niko nije rekao, kako mogu da ti pomognem, sem sto sam dobio nekih gluposti

Da sam 5 godina mladji, mogao bih da odsutim.Vise necu, ne zelim

Portal http://www.bosanskehistorije.com

Zatvara se ovih dana.Nakon toga, moj rad prestaje i ja nemam vise nikakvih namjera da radim bilo sta

Lagano cu se pokusati odvikavati.Prije 2008 godine znao sam da ne dodjem na net par dana, a u zadnjih 4 godine sam postao ovisan o tome.Dok je jedan moj clan porodice umirao od raka, ja sam morao u sobi da budem, da ne slusam vrisku, patnju i sve ostalo


On je sad mrtav, kao sto su za mene mrtvi i vecina ljudi okolo mene, i ja vise nemam namjeru, zivce, a ni trud da ovo radim.Prije sam radio ovo, da ne izludim od zivaca, od bilo cega.Sad, kad njega nema, i kad nema jedne druge osobe koja je par godina bila starija od mene

I posebno, sto nemam vise zivaca da slusam svakodnedno ponizavanja Bosnjaka od strane ustasha.Kad nemam i zasto bi.Umjesto da sam budala naplacivao knjige i sve ovo sto sam radio.Ja sam sve vam besplatno davao.Nezahvalna stoka, koja me je prognanjala preko interneta, cak i krala moje podatke, i jos se zajebavala na moj racun

Moze da se odmori

U Maju mjesecu cu lagano poceti da se odvikavam.Ima zivota i bez ovog foruma.Prije sam morao da budem ovdje, samo da ne izludim od brige, i stresa.Danas, ja vise ne moram nista da radim, ako necu, i da vam kazem nesto iskreno


Ne zelim.Imao sam planove, pricao sam vam sta da radite, vi ste se zalili, i nista niste radili.Ko sam ja da vam kazem drugacije

Hvala svima, ali danas je ovo za mene previse.Moj komp je previse spor.Moji zivci su u fazi nestajanja, i ono malo sto sam ih imao.Moje zdravlje je naruseno u zadnjih par godina.Umjesto da ste mi pustili da se odmorim, da mi pomognete, vi ste pustali da ja godinama gubim zivce, i nista niste uradili da mi pomognete

I to je tako.Ja vise nemam namjeru da gubim zivce.Prije sam zelio da ostanem ovdje, ali sad vise nemam nijedan razlog zasto bih takvo sta i radio.Zalim slucaj ali je tako


Svima ovdje sto su dolazili na forum.Mozete se lagano privikati na ovaj forum i na portal bez mene.I sve ono sto sam ja uradio.Uradite vi i jos vise(Ako mozete).A, necete moci.Imali ste sansu, da vam nesto napravim, uradim, da ste mi pustili da manje briga imam, oko svega.Niste mogli da to uradite, i kad sam trazio, vecina vas je pricalo, i pricalo, a nije uradilo nista



Sta je tu je.Moj rad zavrsava i to zavrsava ovdje, i to je kraj price

Hvala


Ovo mozete uramiti, jer nijedna budala se nece pojaviti vise na netu, koja je napravila i dostavila vam ovoliko podataka besplatno.I da ju jos pljujete i laprdate po njoj

Bosnjaci po meni nemaju mentalne sposobnosti, a pravo da se izvinem postale su p... u Bosni.U zatvoru sam prezivio.Ovo necu vise prezivjeti, i nije to strano meni, nije tesko,. i sve ono sto je bilo, sad vise i nece biti


Sretno svima, i lagano nadjite ''budalu'' koja ce naci i koja je nasla ovoliko podataka od mene, kroz godine, pa da vidimo, hoce li se takav jedan pojaviti

Steta je za vas trositi i pare i zivce, i od politike nadalje

Iduce godine prodat cu zemlju.Srbima.Kucu Srbima.Prodat cu sve svoje nekretnine.Srbima.Trazit cu Srbina s mnogo djece.Dat cu mu zemlju u po cijene.


Jebi ga.Ja sam radio, radio.I radio.A, sad vise nemam razloga da radim, a vi nadjite covjeka koji moze da radi

Ne namjeravam da zatvaram ovaj forum.Bez obzira kako imam licnih problema, kako sam pun mrznje, zdravstvenih briga, i kako par godina stresa i ubijanja mojih zivaca je dosao kraj


Dovidjenja svima, bilo je lijepo.I kraj price


Forum necu zatvarati, da ne bude nekih neprilika.I to je kraj sto se tice mog angazovanja ovdje

Doci cu napisati, ponekad cu napisati vise.Dnevne novosti me ne zanimaju vise, a ni statistika.Jer skoro sve sto sam naumio da nabavim.Nabavio sam




Toliko o tome

Hvala, ali ne hvala


ostat će u srcima svih nas. :zivili

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 19:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Smiješno, žalosno, sve odjednom.

Inače su imali nekih problema sa policijom u Brčkom. Sin imama koji je uređivao stranicu se malo vehabizirao online izgleda.

http://www.bosanskehistorije.com/index. ... &Itemid=72

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 20:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
dudu je napisao/la:
Jack je napisao/la:
Odlucio sam trajno da odem u penziju negdje za par mjeseci

Kolicina gluposti, nesposobnosti i pomoci koju sam dobio od takozvanih Bosnjaka kroz sve ove godine.I pozive na linc, i to mene.Je uradila svoje.Moze da trpis dokle hoces, ali ne i koliko hoces

Moj rad ce prestati trajno i sve manje cu dolaziti na net i to uskoro.Dosta je toga.Jednostavno, prestat sam vise da se bavim ovim, ne zelim da se zivciram i gubim zdravlje, a kad gledam politiku i vijesti oko mene, i kad dodjem na ovaj forum.To su za mene bezveze gubljenje zivaca i vremena.

Lijepo ste me odjebali, kad sam trazio pomoc, a dosta njih zna, ko i sta.Svoju ''sposobnost'' ste pokazali, to nema price.Pustali ste mene da radim, da se bavim spamerima, pricali ste i nista niste radili da mi pomognete.I sve ove godine ja sam morao i jos uvijek finansiram sve ovo, i niko nije rekao, kako mogu da ti pomognem, sem sto sam dobio nekih gluposti

Da sam 5 godina mladji, mogao bih da odsutim.Vise necu, ne zelim

Portal http://www.bosanskehistorije.com

Zatvara se ovih dana.Nakon toga, moj rad prestaje i ja nemam vise nikakvih namjera da radim bilo sta

Lagano cu se pokusati odvikavati.Prije 2008 godine znao sam da ne dodjem na net par dana, a u zadnjih 4 godine sam postao ovisan o tome.Dok je jedan moj clan porodice umirao od raka, ja sam morao u sobi da budem, da ne slusam vrisku, patnju i sve ostalo


On je sad mrtav, kao sto su za mene mrtvi i vecina ljudi okolo mene, i ja vise nemam namjeru, zivce, a ni trud da ovo radim.Prije sam radio ovo, da ne izludim od zivaca, od bilo cega.Sad, kad njega nema, i kad nema jedne druge osobe koja je par godina bila starija od mene

I posebno, sto nemam vise zivaca da slusam svakodnedno ponizavanja Bosnjaka od strane ustasha.Kad nemam i zasto bi.Umjesto da sam budala naplacivao knjige i sve ovo sto sam radio.Ja sam sve vam besplatno davao.Nezahvalna stoka, koja me je prognanjala preko interneta, cak i krala moje podatke, i jos se zajebavala na moj racun

Moze da se odmori

U Maju mjesecu cu lagano poceti da se odvikavam.Ima zivota i bez ovog foruma.Prije sam morao da budem ovdje, samo da ne izludim od brige, i stresa.Danas, ja vise ne moram nista da radim, ako necu, i da vam kazem nesto iskreno


Ne zelim.Imao sam planove, pricao sam vam sta da radite, vi ste se zalili, i nista niste radili.Ko sam ja da vam kazem drugacije

Hvala svima, ali danas je ovo za mene previse.Moj komp je previse spor.Moji zivci su u fazi nestajanja, i ono malo sto sam ih imao.Moje zdravlje je naruseno u zadnjih par godina.Umjesto da ste mi pustili da se odmorim, da mi pomognete, vi ste pustali da ja godinama gubim zivce, i nista niste uradili da mi pomognete

I to je tako.Ja vise nemam namjeru da gubim zivce.Prije sam zelio da ostanem ovdje, ali sad vise nemam nijedan razlog zasto bih takvo sta i radio.Zalim slucaj ali je tako


Svima ovdje sto su dolazili na forum.Mozete se lagano privikati na ovaj forum i na portal bez mene.I sve ono sto sam ja uradio.Uradite vi i jos vise(Ako mozete).A, necete moci.Imali ste sansu, da vam nesto napravim, uradim, da ste mi pustili da manje briga imam, oko svega.Niste mogli da to uradite, i kad sam trazio, vecina vas je pricalo, i pricalo, a nije uradilo nista



Sta je tu je.Moj rad zavrsava i to zavrsava ovdje, i to je kraj price

Hvala


Ovo mozete uramiti, jer nijedna budala se nece pojaviti vise na netu, koja je napravila i dostavila vam ovoliko podataka besplatno.I da ju jos pljujete i laprdate po njoj

Bosnjaci po meni nemaju mentalne sposobnosti, a pravo da se izvinem postale su p... u Bosni.U zatvoru sam prezivio.Ovo necu vise prezivjeti, i nije to strano meni, nije tesko,. i sve ono sto je bilo, sad vise i nece biti


Sretno svima, i lagano nadjite ''budalu'' koja ce naci i koja je nasla ovoliko podataka od mene, kroz godine, pa da vidimo, hoce li se takav jedan pojaviti

Steta je za vas trositi i pare i zivce, i od politike nadalje

Iduce godine prodat cu zemlju.Srbima.Kucu Srbima.Prodat cu sve svoje nekretnine.Srbima.Trazit cu Srbina s mnogo djece.Dat cu mu zemlju u po cijene.


Jebi ga.Ja sam radio, radio.I radio.A, sad vise nemam razloga da radim, a vi nadjite covjeka koji moze da radi

Ne namjeravam da zatvaram ovaj forum.Bez obzira kako imam licnih problema, kako sam pun mrznje, zdravstvenih briga, i kako par godina stresa i ubijanja mojih zivaca je dosao kraj


Dovidjenja svima, bilo je lijepo.I kraj price


Forum necu zatvarati, da ne bude nekih neprilika.I to je kraj sto se tice mog angazovanja ovdje

Doci cu napisati, ponekad cu napisati vise.Dnevne novosti me ne zanimaju vise, a ni statistika.Jer skoro sve sto sam naumio da nabavim.Nabavio sam




Toliko o tome

Hvala, ali ne hvala


ostat će u srcima svih nas. :zivili


Neeee , evo plačem :crying , zato imamo Bošnju da nas razvedri :zivili

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 20:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Jeli "poklapanje" dobrijeh Bošnjana u Mostaru bilo prijelomna točka :zubati ?

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 20:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
Jao, pa sve teme o Bošnjacima

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 20:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Kum Bečo je napisao/la:
Jao, pa sve teme o Bošnjacima

Bgmi je degutantno, neki ovdje ne mogu spavati a da ne sanjaju bošnjake
to i jest svrha ovog foruma.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 20:36 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30059
Jack je napisao/la:
Kolicina gluposti, nesposobnosti i pomoci koju sam dobio od takozvanih Bosnjaka kroz sve ove godine

....

Bosnjaci po meni nemaju mentalne sposobnosti, a pravo da se izvinem postale su p... u Bosni.


Eh, a da sam ja rekao "takozvani" Bošnjaci rekli bi da sam fašist. :zubati


Jack je napisao/la:
I posebno, sto nemam vise zivaca da slusam svakodnedno ponizavanja Bosnjaka od strane ustasha.Kad nemam i zasto bi.


Baš su te ustashe neki grozni ljudi. :smajl025

dudu je napisao/la:
ostat će u srcima svih nas. :zivili


Teško je zaboravit nekog tako živopisnog. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Objektivno, draži mi je od muhe *** - Bošnje poštarčića.

Inače, u mladim danima je ustašovao po Ljubljani a sad svršava na nestanak Hrvata. To mu zamjeram. Mogao je bit naše cvijeće, a eto sad ga njegovi sjebaše, i to psihički...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 21:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
MRSHO je napisao/la:
Objektivno, draži mi je od muhe *** - Bošnje poštarčića.

Inače, u mladim danima je ustašovao po Ljubljani a sad svršava na nestanak Hrvata. To mu zamjeram. Mogao je bit naše cvijeće, a eto sad ga njegovi sjebaše, i to psihički...


Bošnjo ustaša :laugh ?

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 21:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
ma ne, nego Jack, tamo početkom 90-tih je nosio Pavelića u novčaniku i hvalio se kako je Pavelić posjetio njegovo selo u Krajini. tako nekako priča ide. :D

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 21:20 
Offline

Pridružen/a: 13 vel 2012, 18:01
Postovi: 115
koji je ovo frik zivoga ti klaka

_________________
Meščini da je ode Bog reka zbogom....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 21:33 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
350 povlačenje hehe, pa nije valjda da je i prije imao ovakve dirljive oproštaje? =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 21:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
svake godine "odlazi zauvijek" bar dva puta. :D

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Inače, lik je i pjesnički nadaren...

Citat:
Ratnik smrti

Hej, ti!
Tu sam, još sam tu!
Čekam te!
Svaku noć, ja te čekam!
Ko si, i sta želis?
I šta tražiš, na ovom putu?
Ja sam ratnik, koji nema sna
Moj san je rat, a život mi je pust
A, čekam kad ćeš
Jer, znam da ćeš doći
Ali, koga čekaš, i šta ti tražiš čovječe?
Čekam tebe !
Jer sam ja taj
Ratnik smrti, i noć ce doći
Ali kroz tvoje tijelo, ona ce proći
Tiho, skriveno i bolno
Ja sam ratnik duše
Uzimam i tražim
Nove duše, svaka je za mene rat
A, ti.Ti ćeš ionako kod mene
Jer, ratnik duše uzima sve
I ne gleda


ima smisla, što jest jest...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 21:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sjebo ga Mostar pravo.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 21:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Citat:
PostHeaderIcon Krvave noći

Krvavo se budi jutro
Sunce čeka da požuri
Onako vrelo i tamno
Kroz prozore me žudi
Ali, sunce je za mene krvavo
Ja, čekam u samoći
I ne čekam kada ćeš ponovo svanuti
Ti si za mene smrt
I ja sam tu
Moje noći su ljepše
Ljepše od tvojih zraka
Jer, moja noć puna mraka
Je noć, gdje moja duša ostaje ista
Ista kao juče
I ista kao prošli put
Kad si bio i kroz prozor
Bacao sunčeve zrake
Jer, ja sam tu
Da kroz noć tražim
Tražim put bez traga
I put bez nestanka
Da, ja želim noći
Moje krvave noći
Noći koje neće proći

Jer, ja sam tu
Noćni stražar na putu za nigdje
I svaki put, gledam novi dan
I pitam se.
Pitam


Oni dani u mjesecu...

slika

=))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 21:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Tribute to jack.


Citat:
Sat

Tiho, kroz otkucaje noći
Čuje se poznati bat
Tik-Tak-Tik-Tak
Čuje se stari sat
Svaku noć on me budi
I kroz dan da me ludi
Slušaj, čovječe, priču moju sad
Ja sam taj, tvoji vjerni stari sat
Svaku noć ti kažem, šta i kako
Kako da ti život vjerno dajem
I kroz život ja ti kažem
Otkucaje srca tvog
Jer ja sam dobri
Dobri, stari sat


:D

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 21:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
Žak se oglasio. :D

Jack je napisao/la:
Gleda te pacenik Dudu s portala hercegsumska.Kao i drustvo 23 godisnjaka iz Agrama, medju njima i nabrijani mladic Mrso, kao i 55 godisnji bivsi policijac Osa.A, imas ih takvih.Superb choice in markings, some would say

Onda me gleda postar Bosnjo, koji fakat i svoj maternji ne zna.Jedan drugi pacenik s drugog portala.Stalno viri i prepisuje.Sa, foruma Krstarica, mozda ste culi za njega.Onda ima jos jedan pacijent, isto s portala hercegsumske.Te, ima jos jedan pacenik

Da, ne pominjem da me jedan retardirani komunjara gleda

I eto.Nije to nista novo.Svak gleda mene.Navikao sam da virkaju, svaki put dodju, virkaju, gledaju'

Iskreno, da sam i ja ne daj boze Srbin ili Hrvat.I ja bih virkao.Pa, nema vise podataka odavde, mapa

Sto da ne.Fakat.Enciklopedija u malom.Jos kad dobijem biracki spisak, a nadam se da hocu.I druge stvari.Ko mi moze sta

Niko

Zato gleda gamad, sta ces.Ne mozes im zabraniti.Cim gleda, to mi laska

Nek gledaju.Jeste li vidjeli ustashe podatke za ovu skolsku 2011/2012 godinu Brcko distrikt.Sta kazete za Hrvate?

Posebno od 1-3 razreda.Sta ti kazes Dudek?Imas li ti neki dojam.Opcenje, pardon.Priopcenje, jel




Da me gledaju, pih.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 21:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Lijepo , priznajem :D .

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 21:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
dudu je napisao/la:
Žak se oglasio. :D

Jack je napisao/la:
Gleda te pacenik Dudu s portala hercegsumska.Kao i drustvo 23 godisnjaka iz Agrama, medju njima i nabrijani mladic Mrso, kao i 55 godisnji bivsi policijac Osa.A, imas ih takvih.Superb choice in markings, some would say

Onda me gleda postar Bosnjo, koji fakat i svoj maternji ne zna.Jedan drugi pacenik s drugog portala.Stalno viri i prepisuje.Sa, foruma Krstarica, mozda ste culi za njega.Onda ima jos jedan pacijent, isto s portala hercegsumske.Te, ima jos jedan pacenik

Da, ne pominjem da me jedan retardirani komunjara gleda

I eto.Nije to nista novo.Svak gleda mene.Navikao sam da virkaju, svaki put dodju, virkaju, gledaju'

Iskreno, da sam i ja ne daj boze Srbin ili Hrvat.I ja bih virkao.Pa, nema vise podataka odavde, mapa

Sto da ne.Fakat.Enciklopedija u malom.Jos kad dobijem biracki spisak, a nadam se da hocu.I druge stvari.Ko mi moze sta

Niko

Zato gleda gamad, sta ces.Ne mozes im zabraniti.Cim gleda, to mi laska

Nek gledaju.Jeste li vidjeli ustashe podatke za ovu skolsku 2011/2012 godinu Brcko distrikt.Sta kazete za Hrvate?

Posebno od 1-3 razreda.Sta ti kazes Dudek?Imas li ti neki dojam.Opcenje, pardon.Priopcenje, jel




Da me gledaju, pih.


:smijeh
Puko je ko' jebena kokica , nije ni čudo da je u boeme pošo =))

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 21:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Dajte link ? Ja to ne vidim nigdje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 22:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Ljudi ostavite budalu na miru :) čovjek toliko voli svoju domovinu da je zbrisao u USA, za razliku od njega mi koji mrzimo domovinu živimo u njoj i polako je ubijamo iznutra :D

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 22:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
ManInBlack je napisao/la:
Ljudi ostavite budalu na miru :) čovjek toliko voli svoju domovinu da je zbrisao u USA, za razliku od njega mi koji mrzimo domovinu živimo u njoj i polako je ubijamo iznutra :D


uf, još da zna da si iz Husina ili okolnih sela, koje poklapa na dnevnoj bazi. :D

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 22:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
dudu je napisao/la:
ManInBlack je napisao/la:
Ljudi ostavite budalu na miru :) čovjek toliko voli svoju domovinu da je zbrisao u USA, za razliku od njega mi koji mrzimo domovinu živimo u njoj i polako je ubijamo iznutra :D


uf, još da zna da si iz Husina ili okolnih sela, koje poklapa na dnevnoj bazi. :D


Eto sad će znati da sam iz okolnih sela :)

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Odlazak velikana?! Jack najavio jubilarno 350. povlačenje!
PostPostano: 09 ožu 2012, 22:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
ManInBlack je napisao/la:
dudu je napisao/la:

uf, još da zna da si iz Husina ili okolnih sela, koje poklapa na dnevnoj bazi. :D


Eto sad će znati da sam iz okolnih sela :)


kako se branite od sandžačkih divizija? jel juriša neprijatelj na sela? :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO