HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 09:38.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 02 srp 2016, 18:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
Posle brexita i najave čelnika EU da je dalja integracija balkanskih država stopirana, mislim da je krajnje vreme da počnemo da razmišljamo svojom glavom.
Ovaj savez bi imao podršku Rusije, uskoro i zvanične Austrije kada pobedi Hofer, kao i dobrog dela zapadno-evropske (o)pozicije, Vatikana i RPC.

U ovaj savez bi ušle države Srbija, Makedonija, Crna Gora, Republika Srpska i Herceg Bosna.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 02 srp 2016, 18:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Znači savez koji podržava Putin i udba , pedofili iz Vatikana i RPC , Fašista Hofer , i svi zapadnoevropski fašisti.

Divan savez , a još divnija potreba ovdašnjih naroda pogotovo Srba da permantetno svoj patriotizam i državno uređene zasniva na pušenju popovima i agentima udbe.

Blitz , kad te jednom budu vlasti balkanske federacije streljali zbog verbalnog delikta ti izađi i reci prkosno glasno: "Da Putin i patrijarh ovo znaju sigurno bi nešto učinili i sprečili , i zato živeo Putin i živela federacija". :zubati

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 02 srp 2016, 19:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
joe enter pa kad vi komunjare se okupljate od Vardara do Triglava, što ne bi mogli i mi ... mada ideologija u ovom savezu ne bi bila toliko bitna, jer je prvenstveni cilj jačanje budućih država, kao i već postojećih koje su priznate i koje bi činile motor ovog saveza.

Kad si već spomenuo fašiste, zaboravio sam Izrael, jer računam na podršku i tih fašista.

Pa prvi samit neka bude u najugroženijem delu saveza, a to je Mostar.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 02 srp 2016, 19:09 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Od tog posla nema ništa. Neka se svi jebu i neka ih šiptari dele i raseljavaju.

Joe Enter je Petar Lukovic iz kanalizacije E novine. Njegov stil nenadjebiv.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 03 srp 2016, 11:00 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Blitz je napisao/la:
Posle brexita i najave čelnika EU da je dalja integracija balkanskih država stopirana, mislim da je krajnje vreme da počnemo da razmišljamo svojom glavom.
Ovaj savez bi imao podršku Rusije, uskoro i zvanične Austrije kada pobedi Hofer, kao i dobrog dela zapadno-evropske (o)pozicije, Vatikana i RPC.

U ovaj savez bi ušle države Srbija, Makedonija, Crna Gora, Republika Srpska i Herceg Bosna.


A shta ce bit sa kosovom.Samo nemoj reci da ste se definitivno odrekli svete srpske zemlje.Tada ce KIM da umre od muke.Srbija mozhe u takav savez ali bez sandzhaka i juga srbije.To je tudja zemlja.Makedonija u takav savez mozhe samo posle gradjanskog rata.A posle takvog rata dali ce nesto ostati od makedonije je veliko pitanje.Crna gora je u nato.A ubrzo ce u eu.Oni su nesto sasvim drugo od nas.U slucaju da ti eu ponovo uvali vize trebat ces u sutomore sa vizom uzetom u crnogorsku ambasadu.
Republika srpska.Pada procenat srba u bosni.Sledeci popis bit cete ispod 30%.Otcepljenje republike srpske bi izazvao novi rat.
Vi taj rat cete izgubiti budi siguran.
Boshnjaci imaju sada vojsku i policiju.Imaju naoruzhanje i sredstava komunikacija.Stoje im pozadi bogati arapi i muslimani cijellog sveta.Na zapadu imaju na granici hrvate koji ce da zaradjuju teshke miliarde od prodaje oruzhja.Dok vama nedostaje naoruzhanje bivshe JNA.Niste pozicionirani po strateshkim visovima.Srbija je ekonomski nikakva.Ne mozhe vam puno pomoci.U roku 3 mjeseca imao bi boshnjake na drini.I imali biste srpsku krajinu 2.
Sta se hercegovaca tice, Smatras ti njih retardiranim.Maticna drzhava im je clanica EU. I oni ce da naprave savez sa koljacima koji su ih istorijski istrebljavali.Daj ne zajebaj.U takvu situaciju ces imati preko noci referendum o pripajanju hercegovine maticnoj drzhavi hrvatskoj


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 03 srp 2016, 11:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
Samo neka forumski šiptar zna da je stavljen na ignore, tako da može da sere i smrdi drugima samo.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 03 srp 2016, 12:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4439
Lokacija: Grobnik
Blitz je napisao/la:
Samo neka forumski šiptar zna da je stavljen na ignore, tako da može da sere i smrdi drugima samo.


Ja ću i dalje sa zanimanjem štit njegove odgovore na tvoje upise.

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 03 srp 2016, 12:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4439
Lokacija: Grobnik
Blitz je napisao/la:
Posle brexita i najave čelnika EU da je dalja integracija balkanskih država stopirana, mislim da je krajnje vreme da počnemo da razmišljamo svojom glavom.
Ovaj savez bi imao podršku Rusije, uskoro i zvanične Austrije kada pobedi Hofer, kao i dobrog dela zapadno-evropske (o)pozicije, Vatikana i RPC.

U ovaj savez bi ušle države Srbija, Makedonija, Crna Gora, Republika Srpska i Herceg Bosna.


Crna Gora pred malo pobjegla od vas... Mislim da se više ne će naći budala koja će opet slati novce u Beograd.

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 03 srp 2016, 13:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Blitz je napisao/la:
joe enter pa kad vi komunjare se okupljate od Vardara do Triglava, što ne bi mogli i mi ... mada ideologija u ovom savezu ne bi bila toliko bitna, jer je prvenstveni cilj jačanje budućih država, kao i već postojećih koje su priznate i koje bi činile motor ovog saveza.

Kad si već spomenuo fašiste, zaboravio sam Izrael, jer računam na podršku i tih fašista.

Pa prvi samit neka bude u najugroženijem delu saveza, a to je Mostar.


Ja nisam komunista , a kamoli Jugosloven.

Odakle ti to?? , ono kao zato što ne volim religiju i ne volim ovdašnje nacionaliste automatksi sam komunjara i Jugosloven??

Pa to je tipično za ovdašnje ljude da sortira svakog čoveka trpajući ga u torove po svome nahođenju jer mu je tako lakše se obračunati.

Kažeš ideologoija nije bitna ali ti je bitan Vatikan,RPC i Putin i Rusija kao podrška tog saveza "bez ideologije"?? , pa koga ti lažeš Blitz??

Vama srpskim desničarima je slagati kao dobar dan i totalno ste neozbiljni jer politku shvatate kao dečju igru koja služi da zadovolji vaše dečje hirove,inaćenja i osećanja , a ne da je to odgovoran posao i da bez odgovornosti svojim hirovima celoj jednoj zemlji i jednom narodu možete totalno život zagorčati.

Ti bi neki savez a ne znaš zašto bi taj savez postojao osim što bi bio opozicija EU i zapadnom svetu.

Ne možeš praviti savez iz inata i sa motom "E baš neću" , već se savezi prave sa jasnim ideološkim i društvenim princpima gde celi narodi svojom demokratksom voljom prisrtaju na to koncezusom.

A koji principi i koja ideologija može biti u takvom savezu?? , pa samo udbaška i fašistička.

Siledžije ne mogu ništa drugo ponuditi sem sile.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 07 srp 2016, 17:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
joe enter EU je živi organizam, sutra može da umre, a često se menja, modifikuje. Evo danas razmatraju slanje vojske na granice ... možda će sutra i pripucati na islamske migrante.
Zašto bi mi bili protiv EU, ako sutra ona može biti naš saveznik u slučaju da pobede desničarske snage koje će oblikovati tu tvorevinu.

Ideologija jeste bitna i svaki normalan narod se drži nacionalističke ideologije, ali ona ne sme biti ekstremna i isključiva, jer svaki savez prirodno želi da ima što jaču podršku kako bi što brže došli do cilja.
Ako nemački komunisti iz partije Die Linke kažu nešto u bundestagu protiv šiptarske kvazi države, zašto bi mi bili protiv tih komunista, kada nas oni ne ugrožavaju, već naprotiv.
Vatikan nije priznao tzv Kosovo i pored toliko šiptarskih Katolika i Pravoslavaca koji i danas lobiraju za priznanje.
Šiptarsko Hrišćanstvo je pokušaj kupovine evropskog identiteta, oni su potrebni islamistima kako bi sebe predstavili u drugom svetlu.

Cilj saveza je borba protiv islamizacije i njihovih pomagača, to si recimo ti i Dane, a cilj je i ostvariti nezavisnost RS i HB i kasnije pripajanje maticama.
Tu nema nikakvog inata, čak šta više možda možemo i računati na podršku nekih muslimana koji su bili saveznici Hrišćana, kao što su Cazinski muslimani i Goranci recimo.


dane-croatia je napisao/la:
Blitz je napisao/la:
Posle brexita i najave čelnika EU da je dalja integracija balkanskih država stopirana, mislim da je krajnje vreme da počnemo da razmišljamo svojom glavom.
Ovaj savez bi imao podršku Rusije, uskoro i zvanične Austrije kada pobedi Hofer, kao i dobrog dela zapadno-evropske (o)pozicije, Vatikana i RPC.

U ovaj savez bi ušle države Srbija, Makedonija, Crna Gora, Republika Srpska i Herceg Bosna.


Crna Gora pred malo pobjegla od vas... Mislim da se više ne će naći budala koja će opet slati novce u Beograd.

Srpski muslimani se ližu sa bosanskim, pa je red i da to malo hrvatskih muslimana pruži pomoć islamskoj braći.
Kako stoji ona dzamija u Rijeci ? Jesi prešao sa bajrama na nižeslav ?

Što se tiče CG, oni su jedva se odvojli, u pitanju je manje od 1% razlike, uz svu pomoć zapada i muslimana.

Ali to ne menja stvari, sada ti isti muslimani ne pitaju da li si Crnogorac, Srbin iz CG ili Hrvat iz CG, svima hoće da smaknu glavu, svi smo mi isti za njih.
Kao što forumski šipac tvrdi da je Makedonija srpski udbaški projekat, jer njegova mržnja prema Srbima je slična tvojoj.

Dane samo radi svoj posao, samo mrzi Srbe, ali pazi da te ne strefi srčka od tolike bolesne mržnje.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 07 srp 2016, 18:52 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Cg se odvojila kvalificiranom većinom 55 je cenzus. Za je bilo 55.5 malo nastelano da više boli.
Hrv nam ne trebaju za ništa. Osim u borbi protiv belog isila. Jel ti znaš povjest. Sa njima i Bugarima NE.

Može sa šipkama jer su inferijorniji od nas. Možemo uvek biti gornji. To je cilj integriranja.
Plus mi smo njih više pobili. Kao ova dva naroda nas.

Vatikan će pokatoliciti sve siptare kao uslov ujedinjenja. Najveća katedrala na Balkanu nije u Zg već u Pristini.

Nemoj mnogo da se ulizujes Hrvatima ispadas smešan i jadan. Suradnja da i Niš više.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 07 srp 2016, 19:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
KiM kontradiktoran si i lupaš gluposti.
Hrvati iz Perecije nisu tema, posebno ako ih ne zanima šta će biti sa HB.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 07 srp 2016, 19:36 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Blitz je napisao/la:
Samo neka forumski šiptar zna da je stavljen na ignore, tako da može da sere i smrdi drugima samo.

Od retardiranog kontejnerasa ne mozhesh ocekivati drugaciji vokabular


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 07 srp 2016, 19:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4439
Lokacija: Grobnik
Blitz je napisao/la:
dane-croatia je napisao/la:

Crna Gora pred malo pobjegla od vas... Mislim da se više ne će naći budala koja će opet slati novce u Beograd.

Srpski muslimani se ližu sa bosanskim, pa je red i da to malo hrvatskih muslimana pruži pomoć islamskoj braći.
Kako stoji ona dzamija u Rijeci ? Jesi prešao sa bajrama na nižeslav ?

Što se tiče CG, oni su jedva se odvojli, u pitanju je manje od 1% razlike, uz svu pomoć zapada i muslimana.

Ali to ne menja stvari, sada ti isti muslimani ne pitaju da li si Crnogorac, Srbin iz CG ili Hrvat iz CG, svima hoće da smaknu glavu, svi smo mi isti za njih.
Kao što forumski šipac tvrdi da je Makedonija srpski udbaški projekat, jer njegova mržnja prema Srbima je slična tvojoj.

Dane samo radi svoj posao, samo mrzi Srbe, ali pazi da te ne strefi srčka od tolike bolesne mržnje.


Meni spominješ mržnju na Srbe, a sam pucaš od mržnje prema muslimanima i Albancima... Inače tek toliko, ne mrzim Srbe.

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 07 srp 2016, 20:13 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Blitz je napisao/la:
KiM kontradiktoran si i lupaš gluposti.
Hrvati iz Perecije nisu tema, posebno ako će biti sa HB.

Što će nam Hrv ercegovine. Jedva smo se Cg u Bgd okačili na ravnateljskim i pronacelnickim mjestima. Ministarstva diplomaciju bezbedonosni sustav. Ovi bi zajahali pozicije u Bgd kao u Zg.

Uporedi lukavog dudua Robiju otresitog Markan bbc sa mlakim bledim mitomanom Čehom. Pravasima puntisom tukijem Zg gabrijelom muslimanom danetom. To je druga liga.

Ne bih sa njima da merim čiji je duži. Jer to je unapred osuđeno da bude gubitak i na štetu.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 07 srp 2016, 21:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
AHIRU ZEMAN ĆAFIRIIII.
"“Kad su ti krivovjerni zamke postavljali da bi te zatočili, ubili ili protjerali, Allah je zamke postavljao dok su oni svoje postavljali, a Allah je u postavljanju zamki najbolji” (el-Enfal, 30). Sura Plijen
"“I oni lukavstva svoja pletu, a Allah zna za lukavstva njihova, samo što lukavstva njihova ne mogu brda pokrenuti.” (Ibrāhīm, 46) Abraham 46
“Eto to su neke nepoznate vijesti koje Mi tebi objavljujemo, a ti nisi bio s njima kad se oni dogovoriše i spletke smisliše” (Jūsuf, 102) Josip 102

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 07 srp 2016, 21:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
korrisnik je napisao/la:
AHIRU ZEMAN ĆAFIRIIII.
"“Kad su ti krivovjerni zamke postavljali da bi te zatočili, ubili ili protjerali, Allah je zamke postavljao dok su oni svoje postavljali, a Allah je u postavljanju zamki najbolji” (el-Enfal, 30). Sura Plijen
"“I oni lukavstva svoja pletu, a Allah zna za lukavstva njihova, samo što lukavstva njihova ne mogu brda pokrenuti.” (Ibrāhīm, 46) Abraham 46
“Eto to su neke nepoznate vijesti koje Mi tebi objavljujemo, a ti nisi bio s njima kad se oni dogovoriše i spletke smisliše” (Jūsuf, 102) Josip 102

Eto poštovani čitaoci sada znate zašto je loše drogirati se.Svaka droga je opasna i heroin i LSD,i ekstazi i islam,i kokain,i marihuana.
Drogiranje je jako loše i nemojte to da radite.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 07 srp 2016, 21:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
@Sokoli,već sam ti davno rekao da će vas oni Srbi tamo iz Srbije jesti.Mislim da nisi svestan da sam to rekao u bukvalnom smislu.Imaju želju da se hrane sa vama.Misli o tome.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 07 srp 2016, 21:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
KiM savez znači saradnja u nekom obliku sa ograničenim vremenskim rokom, zbog zajedničkih ciljeva ... ne znači okupljanje nove Jugoslavije.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 07 srp 2016, 21:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Ne može HB ni u kakav savez.Oni imaju svoj put i neka idu svojim putem zauvek.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 07 srp 2016, 21:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Srbija,Republika Srpska,Crna Gora,Makedonija,mogu.
Gle pobrojah srpske zemlje.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 07 srp 2016, 21:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Blitz je napisao/la:
KiM savez znači saradnja u nekom obliku sa ograničenim vremenskim rokom, zbog zajedničkih ciljeva ... ne znači okupljanje nove Jugoslavije.

Neka naprave referendum.Nemaju Hrvati muda a ni mozak za tako nešto.Kakva saradnja?!Nema nikakve Yu.Nek se prcaju sa svojom maticom tamo.To je drugi svet uslovno rečeno.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 07 srp 2016, 21:31 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
I to lik hladno izjavi dok je na forumu HB Hrvata, nemate muda i mozak.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 07 srp 2016, 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Kačamak je napisao/la:
korrisnik je napisao/la:
AHIRU ZEMAN ĆAFIRIIII.
"“Kad su ti krivovjerni zamke postavljali da bi te zatočili, ubili ili protjerali, Allah je zamke postavljao dok su oni svoje postavljali, a Allah je u postavljanju zamki najbolji” (el-Enfal, 30). Sura Plijen
"“I oni lukavstva svoja pletu, a Allah zna za lukavstva njihova, samo što lukavstva njihova ne mogu brda pokrenuti.” (Ibrāhīm, 46) Abraham 46
“Eto to su neke nepoznate vijesti koje Mi tebi objavljujemo, a ti nisi bio s njima kad se oni dogovoriše i spletke smisliše” (Jūsuf, 102) Josip 102

Eto poštovani čitaoci sada znate zašto je loše drogirati se.Svaka droga je opasna i heroin i LSD,i ekstazi i islam,i kokain,i marihuana.
Drogiranje je jako loše i nemojte to da radite.


S hriscanstvo ortodoxno, ono pravo ne gay krscanstvo.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkanski savez nezavisnih država
PostPostano: 07 srp 2016, 21:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
puntar2.0 je napisao/la:
I to lik hladno izjavi dok je na forumu HB Hrvata, nemate muda i mozak.

Dalmatinac domaci Sokci su ti lukavi ljudi.Ovo ce oni dobro iskoristiti, znam ih jedan mi he Simic bio 2godine profesor prakticne nastave.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 93 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO