HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 19:44.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: GOST ALEKSANDRA STANKOVIĆA u emisiji 'Nedjeljom u 2' je izvršni predsjednik Dinama Zdravko Mamić
PostPostano: 18 pro 2011, 23:12 
Offline

Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:13
Postovi: 5809


:sega

_________________
Riječi su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GOST ALEKSANDRA STANKOVIĆA u emisiji 'Nedjeljom u 2' je izvršni predsjednik Dinama Zdravko Mamić
PostPostano: 18 pro 2011, 23:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Osebujan lik. Bez njega bi Dinamo bio ništa, a i on je našao interesa u Dinamu. Odmaknuti od medija.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GOST ALEKSANDRA STANKOVIĆA u emisiji 'Nedjeljom u 2' je izvršni predsjednik Dinama Zdravko Mamić
PostPostano: 18 pro 2011, 23:22 
Offline

Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:13
Postovi: 5809
Citat:
Stanković: Što vam je Eduardo dužan?

Mamić: Jako puno. Tražim milijun eura. Samo za ono za što imam fizičke dokaze i to je novac koji sam ja osobno dao Eduardu. A će ugovorima s Arsenalom i Šahtjorom zaraditi 21 milijun neto. Tko je tu lud?!

Spreman sam lupiti dva staračka doma i otići iz Dinama ako sad tu lažem!!!

Nakon što mu je Stanković pustio snimku njegova gostovanja u emisiji otprije četiri godine, Mamić ga je napao da "laže i manipulira".

Tada je Mamić, naime, kazao da nema nikakvih potraživanja prema Eduardu on osobno, ali ima Dinamo.

- Kakav ste vi čovjek? Kakav ste vi to jadni Hrvat? Ne možete podnijeti da sam uspješan čovjek! Evo vam k... svima.


Ovaj dio je zanimljiv osobito.

_________________
Riječi su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GOST ALEKSANDRA STANKOVIĆA u emisiji 'Nedjeljom u 2' je izvršni predsjednik Dinama Zdravko Mamić
PostPostano: 18 pro 2011, 23:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
emt je napisao/la:
Citat:
Stanković: Što vam je Eduardo dužan?

Mamić: Jako puno. Tražim milijun eura. Samo za ono za što imam fizičke dokaze i to je novac koji sam ja osobno dao Eduardu. A će ugovorima s Arsenalom i Šahtjorom zaraditi 21 milijun neto. Tko je tu lud?!

Spreman sam lupiti dva staračka doma i otići iz Dinama ako sad tu lažem!!!

Nakon što mu je Stanković pustio snimku njegova gostovanja u emisiji otprije četiri godine, Mamić ga je napao da "laže i manipulira".

Tada je Mamić, naime, kazao da nema nikakvih potraživanja prema Eduardu on osobno, ali ima Dinamo.

- Kakav ste vi čovjek? Kakav ste vi to jadni Hrvat? Ne možete podnijeti da sam uspješan čovjek! Evo vam k... svima.


Ovaj dio je zanimljiv osobito.


Meni je bio nastavak još zanimljiviji... nešto tipa: Vi se svi borite za svaku lipu, a kad sam ja u pitanju svi podržavate da se meni uzme novac koji mi pripada, mojoj djeci, mojoj ženi...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GOST ALEKSANDRA STANKOVIĆA u emisiji 'Nedjeljom u 2' je izvršni predsjednik Dinama Zdravko Mamić
PostPostano: 18 pro 2011, 23:42 
Offline

Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:13
Postovi: 5809
MRSHO je napisao/la:
emt je napisao/la:

Ovaj dio je zanimljiv osobito.


Meni je bio nastavak još zanimljiviji... nešto tipa: Vi se svi borite za svaku lipu, a kad sam ja u pitanju svi podržavate da se meni uzme novac koji mi pripada, mojoj djeci, mojoj ženi...


I na kraju ovo

Citat:
Nemojte ne više zvati. Vi ste krivi. Uvijek me zovete kad trebate da vam podignem gledanost! Nemojte me zvati! Dajte me ignorirajte!!!"


:zubati

Evo link sa cijelom emisijom.

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews[tt_news]=143649&tx_ttnews[backPid]=38&cHash=7700f452f8

_________________
Riječi su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GOST ALEKSANDRA STANKOVIĆA u emisiji 'Nedjeljom u 2' je izvršni predsjednik Dinama Zdravko Mamić
PostPostano: 19 pro 2011, 00:02 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
- trenutacno repriza HRT1
Inace Maminjo je legenda sve dok mu se dirne izvor prihoda, koji bilo ili ne ilegalan, odnosno legalan je sve u redu. Inace Građanski nogometni klub Dinamo Zagreb ma sto to znacilo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GOST ALEKSANDRA STANKOVIĆA u emisiji 'Nedjeljom u 2' je izvršni predsjednik Dinama Zdravko Mamić
PostPostano: 19 pro 2011, 07:33 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
kada bi barem ovaj čovjek zastupao interese BH Hrvata :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GOST ALEKSANDRA STANKOVIĆA u emisiji 'Nedjeljom u 2' je izvršni predsjednik Dinama Zdravko Mamić
PostPostano: 19 pro 2011, 12:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 pro 2011, 17:04
Postovi: 711
Lokacija: Hercegovina
Zdravko Mamić - čovjek prema kojem je teško biti indiferentan. :biceovodobro

Da, smatram da je Dinamo doveo do vrhunca. Dobro je rekao Stanković, kad su u u pitanju transferi - on je čudotvorac. Najmoćniji mi je bio Šindenfeldov transfer u Bešiktaš za dva milijuna eura. Turci ga uzeli i na kraju ga vratili džabe u Dinamo. :sega

Ne znam puca li se Mamić čime i kako, ali fascinira me njegova hrabrost. Brzoplet je na jeziku, tvrdoglav, netaktičan i zadrt. Sklon je demagogiji i uvjerljiv je u nastupu. Ali još mi je zanimljivije ono što je i sam Mamić rekao, njega državni organi stalno pretresaju i traže nešto i nikad ništa. Sad su pronašli ovo sa stolicama, ali osobno smatram da je to nebitno i da mu traže bilo što da bi dalje nastavili proces Mamićeve sotonizacije, čemu i sam Mamić velikodušno pridonosi.

Što se tiče ovog skandala s Eduardom da Silvom. Da budem iskren, meni taj Brazilac nikad nije sjeo. Možda zbog onog medijskog linča Hrvata iz Hercegovine i zbog toga što je jedan Brazilac s Kopakabane bio veći (i bolji) Hrvat od jednog Hercegovca iz zapadne Hercegovine. Riječ je o momku koji još uvijek, nakon osam godina provedenih u Hrvatskoj, ne može suvislo pričati hrvatski. Pa je li itko ikad slušao tog lika? Bila je jednom nekakva Dinamova utakmica i sad su došli pred kamere Eduardo (kao već đuturum u mladoj Dinamovoj ekipi) i Etto (također Brazilac). Što mislite o utakmici? Dudu: "Misljim.. ono... suigrać doobar. Puno priljik i... misljim.. ono... gol." Nakon njega Sammir: "Pa kaj ja znam... Dobro je bilo. Hvala navijačima." Ostaneš puff.. Tko je tu debilan? :001_huh

Mamić je pogriješio što nije bio iskren. Trebao je ranije reći da je ulagao u Dudua i da, logično, traži kasnije nekakvu nadoknadu. Ali on je okolo išao pričati o nekakvom altruizmu i eto vidimo kako se jučer spetljao kod Stankovića. Dudu je ispao bezveze tu. Kad mu je Mamić punio džepove, mazio ga i tetošio - onda mu ugovor nije smetao i onda je posve dobro razumio svaku stavku iz ugovora. Kad je došlo vrijeme da on malo popuni Mamićev džep, e onda su nastali problem. Eh, moji Brazilci... :smajl052

_________________
It iz aj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GOST ALEKSANDRA STANKOVIĆA u emisiji 'Nedjeljom u 2' je izvršni predsjednik Dinama Zdravko Mamić
PostPostano: 19 pro 2011, 12:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58271
Lokacija: DAZP HQ
za Eduarda su Etto, Chago i Sammir profesori hrvatskog jezika. :D Ibanez je pak profesor doktor.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GOST ALEKSANDRA STANKOVIĆA u emisiji 'Nedjeljom u 2' je izvršni predsjednik Dinama Zdravko Mamić
PostPostano: 22 vel 2012, 00:08 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2012, 17:47
Postovi: 4042
lider30 je napisao/la:
Osebujan lik. Bez njega bi Dinamo bio ništa, a i on je našao interesa u Dinamu. Odmaknuti od medija.


:sega

orleanski je napisao/la:
Da, smatram da je Dinamo doveo do vrhunca. Dobro je rekao Stanković, kad su u u pitanju transferi - on je čudotvorac. Najmoćniji mi je bio Šindenfeldov transfer u Bešiktaš za dva milijuna eura. Turci ga uzeli i na kraju ga vratili džabe u Dinamo. :sega


Turci vratili Šifu u Dinamo? I još džabe? Očito sam nešto propustio. A ovo ruganje Eduardu i njegovom hrvatskom Vam ne služi na čast, velečasni. :nono Valjda znate da nam Bog nije dao svima jednake sposobnosti za učenje jezika. E da, i Schildenfeld danas vrijedi više nego za što ga Mamić prodao, toliko o čudotvorcu.

_________________
(*_*)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GOST ALEKSANDRA STANKOVIĆA u emisiji 'Nedjeljom u 2' je izvršni predsjednik Dinama Zdravko Mamić
PostPostano: 22 vel 2012, 11:19 
Offline

Pridružen/a: 05 vel 2012, 12:18
Postovi: 79


:zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GOST ALEKSANDRA STANKOVIĆA u emisiji 'Nedjeljom u 2' je izvršni predsjednik Dinama Zdravko Mamić
PostPostano: 22 vel 2012, 11:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Croat je napisao/la:
kada bi barem ovaj čovjek zastupao interese BH Hrvata :zubati


Stari stranački kolega, vidi se odma po nastupu =)) :
slika

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GOST ALEKSANDRA STANKOVIĆA u emisiji 'Nedjeljom u 2' je izvršni predsjednik Dinama Zdravko Mamić
PostPostano: 22 vel 2012, 19:15 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Ne pratin zbivanja oko njega, ali ako mu ima eduardo vratiti milijun eura, pa nije to sala.to je novac.ako je sve istina sto prica, eduardo mu ima zahvaliti na mnogocemu.nije pristojno onda tako zajebat covika.naravno da ce.ga.proganjati.milijun eura, hej....

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO