Bas,ima tih firmi dosta po BiH,al ovi jedino u BL,pa nemaju konkurencije mogu,kako hoce,drugi se i ne javljaju na poruke.Inace katastrofa,kako je pala cjena sirovina a sve poskupilo,nekad su za aluminijum prije korone placali 2km po kili, danas 1 ili 1,5 km,pa ne cudi da je manje sakupljaca i da to sve zavrsi na smecu,umjesto da se radi na zastiti okolisa.
u toj firmi je 2021 godine izbio veliki pozar svi najloni,novine i kartoni izgorili

,bio je gusti dim iznad Budzaka.Vise zagadili,nego sto bi flase zagadile u prirodi.

Posto su tad bili,mimo fabrike,izedju kuca privatnih,posto je to smrdilo,moguce da je neko od mjestana potpalio,sve izgorilo,nista nije ostalo

iz helikoptera gasili vatru.