HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 17:36.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 5212 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 209  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 14:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Nbgd88 je napisao/la:
Šala mala ženska glavo, što se odmah srdiš. Iskuliroluriraj.

Ne srdim, to ja onako, koment uz kafu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 15:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 10009
Lapo-lapo je napisao/la:
Vidi ovu dvojicu jadnika? Udruzeni zaglupljeni poduhvat koji obicno djeluje iza necije guzice, jer nisu sposobni sami da se izbore. Pismeni Granicar i smisleni Nbgd88, koja kombinacija?!

https://youtu.be/owo9feVIXWE
:laugh

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 15:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Graničar18 je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Vidi ovu dvojicu jadnika? Udruzeni zaglupljeni poduhvat koji obicno djeluje iza necije guzice, jer nisu sposobni sami da se izbore. Pismeni Granicar i smisleni Nbgd88, koja kombinacija?!

https://youtu.be/owo9feVIXWE
:laugh


De si, Ograničeni, sto godina? :D
Vidim da si naučio da copy-pastuješ video linkove.
Aferim, aferim!

Još nekoliko godina pa ćeš naučiti i da ih raširiš ovako, da se vide:


Uz tebe smo, samo napreduj! :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 16:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 10009
aleksije radicevic je napisao/la:
De si, Ograničeni, sto godina? :D
Vidim da si naučio da copy-pastuješ video linkove.
Aferim, aferim!

Još nekoliko godina pa ćeš naučiti i da ih raširiš ovako, da se vide:


Uz tebe smo, samo napreduj! :D

https://youtu.be/Y7oqfusKfUI
:sega :sega

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 16:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
aleksije radicevic je napisao/la:
Graničar18 je napisao/la:


De si, Ograničeni, sto godina? :D
Vidim da si naučio da copy-pastuješ video linkove.
Aferim, aferim!

Još nekoliko godina pa ćeš naučiti i da ih raširiš ovako, da se vide:


Uz tebe smo, samo napreduj! :D

Ma, mali je genije, ja sam to odmah skontala!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 16:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Evo je jedna za granicara


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 17:15 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
Lapo-lapo je napisao/la:
Vidi ovu dvojicu jadnika? Udruzeni zaglupljeni poduhvat koji obicno djeluje iza necije guzice, jer nisu sposobni sami da se izbore. Pismeni Granicar i smisleni Nbgd88, koja kombinacija?!


Kako koja, pa sjajna :thumbup


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 18:01 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
Lapo-lapo je napisao/la:
Ostavi meni Carmela za druzenje, a ti se slobodno druzi s Ksenijom. Nemam nista protiv toga, dapace! :biceovodobro


Čitajući neke komentare stekla sam utisak da sam među balavurdijom koja igra fote i slične igrarije. O čemu vi pišete? Ko s kim, ko je koga smuvao, zaveo, ostavio, ko cmizdri, ko je laf u srcu, ko je bolji baja itd. itd. Smešno! To jedino sa stilom rade Nbgd88 i Graničar18.

Ovde je Inkognito ozbiljan i zato ga izdvajam. Istina, ne poznajemo se od juče pa je moja ocena dobro potkovana. Naročito mi se dopada njegovo odlučno, jasno i precizno izneto mišljenje. :palacgore1

Nbgd88 je beskrajno šarmantan i kako već rekoh, veliko osveženje na forumu a i u mom životu. Jer i dok kuckamo - živimo. Neko je napisao "Ko zna da piše - taj malo piše". Nbgd88 to radi vrlo vešto, vedro, a puno kaže. Naravno, ovim nikako ne isključujem smislene, s razlogom, duže postove.

Graničara18 još nisam dobro osmotrila ali obećava. :D

Pitam se, gde je lucidnost i lepršavost u ovoj igri "ko s kim"? Nema je kao što je to znalo nekada biti, toga se Gabi seća i još poneki.

Nije potrebno da me spominjete u kombinacijama jer ja imam svoju listu forumaša favorita koje uvažavam i isključivo kao forumaše, a prema načinu pisanja i opšteg utiska.

I vrapci (oni malo stariji po stažu na forumu) znaju da je, na izvestan način, moja slaba tačka oduvek bio gospodin Agathonikos s kojim se poznajem zamalo dve decenije. Pri tom, čovek je vrlo naočit, stil po mom ukusu.

Karmelo je izuzetno dobar mladi čovek, moj drugar (da ne kažem brat jer nije Si), lep, zgodan, prijatan i svako njegovo zadovoljstvo i sreća kod mene izazivaju isti osećaj. Uz to dopada mi se njegov stil pisanja, neuobičajen, originalan itd. itd.

Svakako da u tu grupu spada meni dragi i poštovani Markan, izuzetno korektan i prijatan čovek.

Ko više nije aktivan na forumu neću o njemu, a to su svakako DzoniBG i Jagnjeća brigada.

aleksije radicevicu,

Ako provedemo na forumu makar godinu dana, možda ću moći da kažem i nešto više od ove rečenice: ne izražavajte se prizemno ako već želite ostaviti utisak gospodina. Inače, niste mi nesimpatični uprkos što ste mi podmetnuli kukavičije jaje. :zubati

Gabi se podrazumeva kao primus inter pares čak i da ima konkurenciju, a nema je. :flowers


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 18:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
nekima, zapravo većini, coronavirus udara na pluća.
ovim pjetlićima ovdje na mozak... ljudi dragi, umiremo ko muhe, bez obzira na geografsku širinu, ja čekam da mi slika sa zida okine na glavu a vi se mlatite plastičnim lopaticama u pješčaniku.
ccc

Ksenija, pozdrav

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 18:44 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
Pozdrav Gabi!

Upravo rekoh Karmelu da ću uz muziku malo osvežiti nervne ćelije. Nije mi do smeha ali moram biti mirna, kao uostalom svi. Daće Bog da se izborimo.
Strašna je vest o zemljotresu a problem sa COVID19 ne jenjava.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 18:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Ksenija je napisao/la:

aleksije radicevicu,

Ako provedemo na forumu makar godinu dana, možda ću moći da kažem i nešto više od ove rečenice: ne izražavajte se prizemno ako već želite ostaviti utisak gospodina. Inače, niste mi nesimpatični uprkos što ste mi podmetnuli kukavičije jaje. :zubati


Ksenija, u Inboksu imam Vaše poruke iz 2014. :D To je dugo poznanstvo, iako je bilo dugih pauza od druženja.

Gde ste vi videli moje prizemno izražavanje?

Vi ste mi se na temi o Srbiji obratli sa "ti", što me prilično šokiralo:
Citat:
Naravno da ima sposobnih za kvalitetan odgovor uprkos tvojim sumnjama


Pa valjda je trebalo da se sačeka, da ja kao stariji, predložim prelazak na malo relaksiraniju komunikaciju...

Ksenija, Ksenija... :001_smile

Da li vas nekada zovu Senka?

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 18:50 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
@Ksenija :blushing ju, zacrveneh se... Hvala na tako lepim i pozitivnim rečima! Prija od vedre Duše. Samo pozitiva i realno. :palacgore1

Pusti ove što pokušavaju da "ubiju dosadu", nek se vrte za svojim repom. :zubati

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 18:54 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
aleksije radicevic je napisao/la:
Ksenija, u Inboksu imam Vaše poruke iz 2014. :D To je dugo poznanstvo, iako je bilo dugih pauza od druženja.

:eek

Citat:
Gde ste vi videli moje prizemno izražavanje?

Npr. kada nekome date neprimeren nadimak ili ga nazovete glupakom i sl. Štaviše, uverena sam da ste zaista ljuti dok to pišete.

Citat:
Vi ste mi se na temi o Srbiji obratli sa "ti", što me prilično šokiralo:
Citat:
Naravno da ima sposobnih za kvalitetan odgovor uprkos tvojim sumnjama

Pa... šta s tim? Ako insistirate, vodiću računa da mi se ne omakne "ti".

Citat:
Pa valjda je trebalo da se sačeka, da ja kao stariji, preložim prelazak na malo relaksiraniju komunikaciju...

Ksenija, Ksenija... :001_smile

Da li vas nekada zovu Senka?

Mislite vi kao muškarac?

Naopako, kakva Senka!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 18:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Nbgd88 je napisao/la:
@Ksenija :blushing ju, zacrveneh se... Hvala na tako lepim i pozitivnim rečima! Prija od vedre Duše. Samo pozitiva i realno. :palacgore1

Pusti ove što pokušavaju da "ubiju dosadu", nek se vrte za svojim repom. :zubati


Kolega, meni ste rekli da ste pajac, što je potpuno različito od ovog što je Ksenija rekla o Vama. Zašto joj ne kažete da Vi sebe poznajete bolje nego bilo ko drugi? :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Ksenija je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Ostavi meni Carmela za druzenje, a ti se slobodno druzi s Ksenijom. Nemam nista protiv toga, dapace! :biceovodobro


Čitajući neke komentare stekla sam utisak da sam među balavurdijom koja igra fote i slične igrarije. O čemu vi pišete? Ko s kim, ko je koga smuvao, zaveo, ostavio, ko cmizdri, ko je laf u srcu, ko je bolji baja itd. itd. Smešno! To jedino sa stilom rade Nbgd88 i Graničar18.

Ovde je Inkognito ozbiljan i zato ga izdvajam. Istina, ne poznajemo se od juče pa je moja ocena dobro potkovana. Naročito mi se dopada njegovo odlučno, jasno i precizno izneto mišljenje. :palacgore1

Nbgd88 je beskrajno šarmantan i kako već rekoh, veliko osveženje na forumu a i u mom životu. Jer i dok kuckamo - živimo. Neko je napisao "Ko zna da piše - taj malo piše". Nbgd88 to radi vrlo vešto, vedro, a puno kaže. Naravno, ovim nikako ne isključujem smislene, s razlogom, duže postove.

Graničara18 još nisam dobro osmotrila ali obećava. :D

Pitam se, gde je lucidnost i lepršavost u ovoj igri "ko s kim"? Nema je kao što je to znalo nekada biti, toga se Gabi seća i još poneki.

Nije potrebno da me spominjete u kombinacijama jer ja imam svoju listu forumaša favorita koje uvažavam i isključivo kao forumaše, a prema načinu pisanja i opšteg utiska.

I vrapci (oni malo stariji po stažu na forumu) znaju da je, na izvestan način, moja slaba tačka oduvek bio gospodin Agathonikos s kojim se poznajem zamalo dve decenije. Pri tom, čovek je vrlo naočit, stil po mom ukusu.

Karmelo je izuzetno dobar mladi čovek, moj drugar (da ne kažem brat jer nije Si), lep, zgodan, prijatan i svako njegovo zadovoljstvo i sreća kod mene izazivaju isti osećaj. Uz to dopada mi se njegov stil pisanja, neuobičajen, originalan itd. itd.

Svakako da u tu grupu spada meni dragi i poštovani Markan, izuzetno korektan i prijatan čovek.

Ko više nije aktivan na forumu neću o njemu, a to su svakako DzoniBG i Jagnjeća brigada.

aleksije radicevicu,

Ako provedemo na forumu makar godinu dana, možda ću moći da kažem i nešto više od ove rečenice: ne izražavajte se prizemno ako već želite ostaviti utisak gospodina. Inače, niste mi nesimpatični uprkos što ste mi podmetnuli kukavičije jaje. :zubati

Gabi se podrazumeva kao primus inter pares čak i da ima konkurenciju, a nema je. :flowers

Poltronski izreceno, a subjektivnost vristi iz svake rijeci. No, nema veze. Da li da dam svoje misljenje ili da se ugrizem za jezik? Ipak cu reci, jezik mi je drazi od povrijedjene sujete ,,tamo nekoga,,! To ko koga ovdje zna ili ne zna uopste mi nije vazno, a nije ni bitno na forumu. Uvijek je neko nekoga prvi upoznavao, ali je vaznije koga je poslije nekog vremena odbacio ili ucvrstio u prihvatanju. Sta mene briga za osobine lika Inkognito i dr. Ko su oni??? Hrpa rijeci na forumu, kao i ja sama.
Ima djetinjarija i glupiranja, sto je uostalom uobicajeno i u svakodnevnom zivotu. Zamisli samo jedan dan, bez osmijeha, bez zezanja, bez drugovanja, propao dan. Ne treba pretjerivati, kao ni u cemu, ali malo prave zezancije, nije na odmet. Meni licno je ovo zezanje, a ne neko tamo: Evo, otvorila sam vino, je li kiselo, ne, skupo je, zini da ti saspem u grlo, pa pohvali i mene i vino. Hocu, draga divna si. I ti si krasna. Kako samo postoji takav netko? Ah, kao da smo sestre blizanke, isto mislimo....jbt. kakvo je to zezanje, kakva je to prica uopste? Ko mene da natjera da zinem i da mi sipa nesto u grlo? Zasto da mi se svidja ta haljina, ne, nije po mom ukusu. A pjesma, sranje. I tako dalje....
Ja niti se vidim u toj prici, niti mi pada na pamet da budem necija lutka na konopcu.
Neko mi je sapnuo da si ti interesantna i dobra osoba, ja vjerujem u to, meni si i jako inteligentna, ali budi Ksenija, a ne tamo potvrdjivac nekakav, da, jeste, divno, krasno, slazem se.... Neprirodno je to.
Navodno smo trebale da se druzimo. Tesko, osim ako ne dodje do odredjenih promjena. Ostavicu prostora.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 18:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
ZGabriel je napisao/la:
nekima, zapravo većini, coronavirus udara na pluća.
ovim pjetlićima ovdje na mozak... ljudi dragi, umiremo ko muhe, bez obzira na geografsku širinu, ja čekam da mi slika sa zida okine na glavu a vi se mlatite plastičnim lopaticama u pješčaniku.
ccc

Ksenija, pozdrav


Postovana, mene to ne brine, ja nemam umjetnickih slika na zidu, samo dva postera.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 19:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Nbgd88 je napisao/la:
@Ksenija :blushing ju, zacrveneh se... Hvala na tako lepim i pozitivnim rečima! Prija od vedre Duše. Samo pozitiva i realno. :palacgore1

Pusti ove što pokušavaju da "ubiju dosadu", nek se vrte za svojim repom. :zubati

Vidi jada?! Sada smo i repati? Ti i pozitiva? Odoh da se isplacem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 19:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Ksenija je napisao/la:
:eek

Hoćete li screenshot mog inboksa? :D
Citat:
Npr. kada nekome date neprimeren nadimak ili ga nazovete glupakom i sl. Štaviše, uverena sam da ste zaista ljuti dok to pišete.

Ma, neee.... Vidite ja bih najviše voleo da svi sa mnom komuniciraju kao Vi. Nikada prvi ne započinjem sa grubim rečnikom, a i kad neko drugi započne, ja ga ljubazno zamolim da to ne čini. Tek ako se to nastavi, onda ja postanem malo grublji u izražavanju. Dakle, iz nužde.

Meni je zanimljivo kako se niko nije setio da prigovori onim akoji počinju prvi, nego meni koji sam primoran da reagujem.

Citat:
Pa... šta s tim? Ako insistirate, vodiću računa da mi se ne omakne "ti".


Ne insistiram, ali sam iznenađen, jer sam stekao uverenje da Vi strogo držite do toga. Možda Vam je popustila koncentracija.

Citat:
Mislite vi kao muškarac?

Rekao sam šta mislim: ja, kao stariji! :001_smile

Citat:
Naopako, kakva Senka!

Vidite, razmišljao sam o onome kad ste govorili Lapo-lapo da je teško iz njenog imena izvesti neku tepalicu...

Ja, s druge strane, volim kada žene imaju neka krštena imena koja se mogu naći u pesmama. Od tri dame ovde, jedino Vi imate kršteno ime, ali ne znam nijednu pesmu sa imenom Ksenija u sebi. Ali znam "Pred Senkinom kućom", pa mi je ta pesma asocijacija na Vas.

Gabi bih predložio da promeni nick u Milica, a Lapo-lapo u Svetlana. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 19:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
Lapo-lapo je napisao/la:
ZGabriel je napisao/la:
nekima, zapravo većini, coronavirus udara na pluća.
ovim pjetlićima ovdje na mozak... ljudi dragi, umiremo ko muhe, bez obzira na geografsku širinu, ja čekam da mi slika sa zida okine na glavu a vi se mlatite plastičnim lopaticama u pješčaniku.
ccc

Ksenija, pozdrav


Postovana, mene to ne brine, ja nemam umjetnickih slika na zidu, samo dva postera.


super za tebe.
sigurno te ni korona ne brine, samo forumsko nadmudrivanje.
ajd nije ni to loše. mozak na pašu.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 19:09 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
Lapo-lapo je napisao/la:
Poltronski izreceno, a subjektivnost vristi iz svake rijeci.

Najbolje da sam skupila svačije mišljenje i formirala svoje. Pa naravno da je subjektivno.
Pogledaj datum mog upisa i poveži sa poltronstvom, a možeš i svratiti u "Kava pa rakijica", prelistati malo unazad pa da vidiš kako se vode vedri šaljivi razgovori.

Ali dobro, izgleda da nismo u harmoniji pa ću se vratiti na stari teren.

I što ti sad smeta Nbgd88? Čoveka sam ukapirala nakon par postova, retko pozitivan forumaš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 19:11 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
Nbgd88 je napisao/la:
@Ksenija :blushing ju, zacrveneh se... Hvala na tako lepim i pozitivnim rečima! Prija od vedre Duše. Samo pozitiva i realno. :palacgore1

Pusti ove što pokušavaju da "ubiju dosadu", nek se vrte za svojim repom. :zubati

:zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 19:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
ZGabriel je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:

Postovana, mene to ne brine, ja nemam umjetnickih slika na zidu, samo dva postera.


super za tebe.
sigurno te ni korona ne brine, samo forumsko nadmudrivanje.
ajd nije ni to loše. mozak na pašu.


Postovana,
naravno da me brine korona, pa ja sam porodicna zena, ne razmisljam samo o svojoj guzici, vec o par njih. I prvo sto sam jutros zapazila kada je bio zemljotres, a bile smo medju prvima na forumu, ni jedne rijeci o tome da li je ko nastradao, jesu li svi u ZG dobro, nikakva zabrinutost, sta i kako, samo JA, pa JA....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 19:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Ksenija je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Poltronski izreceno, a subjektivnost vristi iz svake rijeci.

Najbolje da sam skupila svačije mišljenje i formirala svoje. Pa naravno da je subjektivno.
Pogledaj datum mog upisa i poveži sa poltronstvom, a možeš i svratiti u "Kava pa rakijica", prelistati malo unazad pa da vidiš kako se vode vedri šaljivi razgovori.

Ali dobro, izgleda da nismo u harmoniji pa ću se vratiti na stari teren.

I što ti sad smeta Nbgd88? Čoveka sam ukapirala nakon par postova, retko pozitivan forumaš.


Prelistala sam Ksenija i ostala u cudu izvjesno vrijeme. Ne smeta mi Nbgd88 ni najmanje, ni Granicar, on je meni simpatican cak. Aleksije takodje, ali prednost Carmelu, u svakom slucaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 19:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Lapo-lapo je napisao/la:
ZGabriel je napisao/la:

super za tebe.
sigurno te ni korona ne brine, samo forumsko nadmudrivanje.
ajd nije ni to loše. mozak na pašu.


Postovana,
naravno da me brine korona, pa ja sam porodicna zena, ne razmisljam samo o svojoj guzici, vec o par njih. I prvo sto sam jutros zapazila kada je bio zemljotres, a bile smo medju prvima na forumu, ni jedne rijeci o tome da li je ko nastradao, jesu li svi u ZG dobro, nikakva zabrinutost, sta i kako, samo JA, pa JA....


Lapo-lapo, ili ako mogu da Vas zovem Svetlana, među vama ženama vlada nekakva netrpeljivost.
Kako to da ispravimo?
Gabi, ili ako smem da je zovem Milica, moja je stara drugarica, dama sa manirima. Nekonfliktna. Uz malo truda, izgladićete sve eventualne nesporazume s njom.
Ksenija takođe. Mene ispririše da usvajam njen način komunikacije, što je izuzetno, s obzirom da je i moj način komunikacije sa ljudima vrhunski. Bez preterivanja. :001_smile

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 22 ožu 2020, 19:26 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
aleksije radicevic
Hoću sadržaje PP, ako nije problem.

Lepo vam napisah, nisam vas dovoljno upoznala. Pauzirala sam sa foruma, a vi došli. Da čitam staru prepisku? Taman posla!

Nepoznate uvek oslovljavam sa "vi", posle kako bude. I da znate, kod "vi", "v" je uvek malo jer se obraćate određenoj osobi, a vi koristite staro pravopisno pravilo.
U haosu u kome smo, nije strašno i da koncentracija popusti mada... ima još objašnjenja ali neka ih, za sada.

Jeste li vi Radičević? Pa smislite pesmu.

Edit: pad koncentracije. :zubati


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 5212 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 209  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 19 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO