HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 04:59.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 202 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 26 ruj 2022, 06:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15863
Talijani imaju daleko najniži fertilitet u europi i nestaju i nećemo plakat za njima

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Fojbe već dugo zjape prazne...
PostPostano: 26 ruj 2022, 11:41 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 22:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
Tuta je napisao/la:
Rika sv Vida je napisao/la:
Poistrijančeni Srbi i Muslimani se počinju izjašnjavat Hrvatima. KiM i ova tema na aparatima


*** bajo moj, tema nikad življa...

Citat:
Kontroverzne izjave buduće premijerke Italije: “Hrvati nam trebaju vratiti Istru i Rijeku”

Giorgia Meloni kao pripadnica ekstremne desnice je u prošlosti često spominjala naše krajeve, prvenstveno kako bi ugodila raznim desničarskim krugovima koji (još uvijek) maštaju o promjeni granica. U kontekstu lažnih tvrdnji da talijanske obitelji dobivaju novac od države kako bi ugostili imigrante, Meloni se dotakla i ulaska Hrvatske u EU.

“Prema nekim novinama, Ministarstvo unutarnjih poslova predložilo je gradonačelniku Rima da rimskim obiteljima koje žele ugostiti imigranta daju 30 eura dnevno. Marino (bivši gradonačelnik Rima op.a.) je, nepotrebno reći, odgovorio da on prijedlog podržava”.
30 eura po danu je 900 eura mjesečno. Dvostruko više od onoga što minimalni umirovljenik dobiva, tri puta više od onoga na što invalid ima pravo, i više nego što prosječni talijanski privremeni radnik zarađuje. I dodajem da vam talijanska država ne daje 30 eura dnevno za uzdržavanje djeteta ako je nezaposleno i još uvijek živi kod kuće s vama. Talijanska država vam kaže da se morate snaći sami.
Moj prijedlog je: imigranti se ravnomjerno rasporede u svih 28 zemalja EU, a EU plaća prihvat, tako da mi novcem koji danas trošimo za prihvat stotina tisuća stranaca pomažemo stotinama tisuća očajnih Talijana. Ili očaj zaslužuje solidarnost samo ako govori drugim jezikom?”
U komentarima je dodala : “Bit će da sam uvijek bila protiv ulaska Hrvatske u EU dok ne dođe do povrata imovine Ezulima. Da ne govorim o povratku, izravno, Istre i Dalmacije.”

Nadalje, 2018. godine je na komentar o finalu Svjetskog prvenstva u nogometu rekla da “Između Francuza i Hrvata, ne zna se tko je veći anti-Talijan”.

Strašno....ova će da vodi digiće 4 g.
Još ima potporu 45%>>>>

Možda sa još 2 str doguraju do 2/3 i promjene ustav.

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 26 ruj 2022, 13:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Ma ne brinite gospodine Kim samo vi nama dođite u hrvatsku Istru da se malo rekuperate.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 26 ruj 2022, 16:41 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 22:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
Reconquista je napisao/la:
Ma ne brinite gospodine Kim samo vi nama dođite u hrvatsku Istru da se malo rekuperate.

Brinem gospon Rec, goleme novce trebam uložiti.
Ne bih da moram pod stare dane učiti pod moranje talijanski.

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 26 ruj 2022, 16:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58886
Lokacija: DAZP HQ
Rika sv Vida je napisao/la:
Talijani imaju daleko najniži fertilitet u europi i nestaju i nećemo plakat za njima


meni su Talijani jedan od dražih naroda, ne želim im zlo, superiorna kultura, prelijep jezik, gradovi kao iz snova, predobra država.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 26 ruj 2022, 16:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
K..M je napisao/la:
Reconquista je napisao/la:
Ma ne brinite gospodine Kim samo vi nama dođite u hrvatsku Istru da se malo rekuperate.

Brinem gospon Rec, goleme novce trebam uložiti.
Ne bih da moram pod stare dane učiti pod moranje talijanski.


Ma to su vam paranoje. Talijani obožavaju Hrvate. Vidi se da ne ljetujete u svojoj novoj domovini. 90% Talijana nas voli. A u svakom narodu ima ekstremista. Ništa to ne znači.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 26 ruj 2022, 17:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Robbie MO je napisao/la:
Pa ako se vrati talijanski fašizam tek bi tad Istrani postali turbohrvati.

Opet će početi otvarati fojbe.


Bio sam napisao da fojbe zjape prazne, mislio sam da ćeš me upravo ti radi toga banirat, pa sam editovao.

Onda se zaštita odnosi samo na Bošnjake ipak. Okej.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 26 ruj 2022, 17:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
dudu je napisao/la:
Rika sv Vida je napisao/la:
Talijani imaju daleko najniži fertilitet u europi i nestaju i nećemo plakat za njima


meni su Talijani jedan od dražih naroda, ne želim im zlo, superiorna kultura, prelijep jezik, gradovi kao iz snova, predobra država.


Sve stoji osim zadnjeg. A ja ih ne mogu smislit, tj. samo ove hrvatske Talijane, jer nas mrze iz dna duše. I to nas mrze nehumano, hinjski. Dobro je što ih nema.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 26 ruj 2022, 17:56 
Offline

Pridružen/a: 01 ožu 2022, 21:12
Postovi: 525
Trebamo bit oprezni .

Talijani su u stanju od par mjeseci dignit 1,5-2 milijuna ljudi .

_________________
Drugi profil Th1950 .


Bugojno ne vidimo Tuzla u daljini ali Rafal pogađa Hrvatski sine ne brini !

Hrvatsku granatu božja ruka vodi , tamo gdje je pošaljemo ona i pogodi !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 26 ruj 2022, 17:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Reconquista je napisao/la:
K..M je napisao/la:
Brinem gospon Rec, goleme novce trebam uložiti.
Ne bih da moram pod stare dane učiti pod moranje talijanski.


Ma to su vam paranoje. Talijani obožavaju Hrvate. Vidi se da ne ljetujete u svojoj novoj domovini. 90% Talijana nas voli. A u svakom narodu ima ekstremista. Ništa to ne znači.


Ako pitaš potomke Talijana koji su nekad živjeli tu, grdno bi se prevario. Mislim da sanjaju kako se posrat po Hrvatima. Nije to posljedica samo protjerivanja poslije 1945., već i dok su bili tu bili su najveći hrvatomrsci. Jebi im mater. Znam da su priče o "povratu" Istre i Dalmacije teški SF, al ono, u slučaju krajnje nužde, još ima mjesta u fojbama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 26 ruj 2022, 18:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58886
Lokacija: DAZP HQ
perometličić je napisao/la:
Trebamo bit oprezni .

Talijani su u stanju od par mjeseci dignit 1,5-2 milijuna ljudi .


trebat će im za građanske ratove, puni su migranata i pune se brže od drugih s nule na milijune u samo 10tak godina.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 26 ruj 2022, 18:11 
Offline

Pridružen/a: 01 ožu 2022, 21:12
Postovi: 525
Dalmaciju nikad dobit neće .

Za Istru neznan koliko su se njeni bojovnici spremni branit .


Dalmaciju će dobit samo ako ubiju 40 000 torcidaša i paukova .

_________________
Drugi profil Th1950 .


Bugojno ne vidimo Tuzla u daljini ali Rafal pogađa Hrvatski sine ne brini !

Hrvatsku granatu božja ruka vodi , tamo gdje je pošaljemo ona i pogodi !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 26 ruj 2022, 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20861
Tuta je napisao/la:
slika

Smrad talijanskog iredentizma.

Kontekst, tko je tu koga potamanio?

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 26 ruj 2022, 22:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
weasel je napisao/la:
Tuta je napisao/la:
slika

Smrad talijanskog iredentizma.

Kontekst, tko je tu koga potamanio?


Pobjednici poražene. Konkretno hrvatski civili pobili Talijane u Labinu. Talijani traže rodbinu među raspalim pristašama talijanske iredente.

Inače, iredentisti su fasovali odmah nakon povlačenja Talijana u rujnu 1943. Ovo su ih Nijemci izvukli nakon što su zaposjeli Istru od Talijana. Drugi put su fasovali po konačnom oslobođenju u svibnju 1945.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 26 ruj 2022, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Tuta je napisao/la:
Reconquista je napisao/la:

Ma to su vam paranoje. Talijani obožavaju Hrvate. Vidi se da ne ljetujete u svojoj novoj domovini. 90% Talijana nas voli. A u svakom narodu ima ekstremista. Ništa to ne znači.


Ako pitaš potomke Talijana koji su nekad živjeli tu, grdno bi se prevario. Mislim da sanjaju kako se posrat po Hrvatima. Nije to posljedica samo protjerivanja poslije 1945., već i dok su bili tu bili su najveći hrvatomrsci. Jebi im mater. Znam da su priče o "povratu" Istre i Dalmacije teški SF, al ono, u slučaju krajnje nužde, još ima mjesta u fojbama.


Pitam 90% Talijana. Još nisam sreo Talijana koji ne voli Hrvate (a valjda postoje). A i oni su nama simpatični.

U slučaju, nužde se slažem. Ali mislim da nije priša.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 26 ruj 2022, 22:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5928
Nema od iredentiza ništa....

Pravi problem-Arapi, crnci, muslimani, Romi...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 26 ruj 2022, 22:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Hroboatos je napisao/la:
Nema od iredentiza ništa....

Pravi problem-Arapi, crnci, muslimani, Romi...


Normalno, ali ne ću ni da bude u folkloru. No, ako bude, znam da će Zoran znat odgovorit što bude i kada bude trebalo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 26 ruj 2022, 22:44 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2018, 23:31
Postovi: 1511
Lokacija: Mareva Ljut
Pa gdje su ti hateri, ja ih nisam vidio uživo, također ih nema baš na internetu. Znam ljudi koji žive u Italiji, znam talijanski i pratim njihove emisije.
Jedini ljudi koji stvarno mrze hrvatsku, ali ono iz dna duše, su prečanska ekipa aka Vujadinovci i slični. Lik je i danas aktivan na nekoliko foruma gdje prosipa mržnju prema hrvatskoj. Broji mrtve hrvatske babe po Vojvodini i to mu je smisao života.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 26 ruj 2022, 22:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Istin je napisao/la:
Pa gdje su ti hateri, ja ih nisam vidio uživo, također ih nema baš na internetu. Znam ljudi koji žive u Italiji, znam talijanski i pratim njihove emisije.
Jedini ljudi koji stvarno mrze hrvatsku, ali ono iz dna duše, su prečanska ekipa aka Vujadinovci i slični. Lik je i danas aktivan na nekoliko foruma gdje prosipa mržnju prema hrvatskoj. Broji mrtve hrvatske babe po Vojvodini i to mu je smisao života.


Gdje je Vuja? :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 26 ruj 2022, 23:02 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2018, 23:31
Postovi: 1511
Lokacija: Mareva Ljut
Na krstarici i još nekoliko opskurnih siteova. Inače živi u Zemunu, u jednom baš bijednom naselju.
Tu je još i Snouden pobjegulja iz Maovica kraj Vrlike, valjda jedini Srbin na svijetu koji govori ikavicom, lik spama mržnju negdje od sredine dvijetisućitih na internetu. Od mlađe garde Pan na ovom forumu isto ga ima svugdje gdje promovira ideje o "srpskoj dalmaciji".
Siniša Jerkovic na forumu hr i još masu likova.
Da je ovo ozbiljna država imali bi službe koje bi kontrolirale te likove kao što to radi Izrael sa raznim radikalima.
Dovoljno ti je vidjeti javni primjer Gorana Šarića, i taj mrzi ovu državu i pljuje je na vučićevim medijima i onda se vrati doma u Rijeku. I nikome ništa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 26 ruj 2022, 23:11 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2022, 21:04
Postovi: 2034
Istin je napisao/la:
Na krstarici i još nekoliko opskurnih siteova. Inače živi u Zemunu, u jednom baš bijednom naselju.
Tu je još i Snouden pobjegulja iz Maovica kraj Vrlike, valjda jedini Srbin na svijetu koji govori ikavicom, lik spama mržnju negdje od sredine dvijetisućitih na internetu. Od mlađe garde Pan na ovom forumu isto ga ima svugdje gdje promovira ideje o "srpskoj dalmaciji".
Siniša Jerkovic na forumu hr i još masu likova. Svima im znam imena i prezimena, i gdje žive.
Da je ovo ozbiljna država imali bi službe koje bi kontrolirale te likove kao što to radi Izrael sa raznim radikalima.
Dovoljno ti je vidjeti javni primjer Gorana Šarića, i taj mrzi ovu državu i pljuje je na vučićevim medijima i onda se vrati doma u Rijeku. I nikome ništa.


Au Inkvi jbt...

Borba sa cetnicima ne staje vec 30 godina...

A Istra se klati TKO... :glare

_________________
Pokaj se Grobi!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 27 ruj 2022, 00:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Istin, ti si ikvi ustvari?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 27 ruj 2022, 00:44 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina
dudu je napisao/la:
Rika sv Vida je napisao/la:
Talijani imaju daleko najniži fertilitet u europi i nestaju i nećemo plakat za njima


meni su Talijani jedan od dražih naroda, ne želim im zlo, superiorna kultura, prelijep jezik, gradovi kao iz snova, predobra država.


Ovako kad pogledaš stvarno je šteta što se ubrzano pretvoriše u Afriku, radi te kulture i svega, recimo za ove sjevernjake me i nije nešto posebno briga, gade mi se svakako, ali naš Mediteran, nije mi drago... Dragi su mi i Grčka i Španjolska i Portugal, sve te mediteranske zemlje bi trebale biti utvrde katoličanstva i kršćanstva...
Kaže mi ovaj sa Sicilije da je to dole već jebena Afrika... Raspad sistema. On inače ima kuću u okolici Milana koju iznajmljuje, kaže javljaju mu se samo razni obojeni... Generalno kroz priču koliko sam pohvatao nove generacije su im totalni degenerici isto kao i na ostatku zapada. Tako da danas pogotovo nekakve njihove pretenzije na istočni Jadran, ne znam, totalno nerealno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 10 pro 2022, 14:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278


Najdraži zub babin. :zubati

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Istra se klati tko babin zub
PostPostano: 29 sij 2024, 19:01 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 22:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
Reconquista je napisao/la:


Najdraži zub babin. :zubati

Krasno, Istra ponovo izaziva pozornost i napade hijene fašističke, prekomorske.

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 202 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO