HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 06:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 860 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 14 sij 2020, 20:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
Шешо, сисурино стара, значи почео си у одсуству да ме олајаваш. Па има ли у теби трунка части и витештва?! Дубоко си ме разочарао.
На страну што си заборавио да си јуче практично потврдио да си ти први почео, а не да сам ја "полудео" из чиста мира.
Рекао си "заборавио сам да си ти осетљиви цветић, љубичица..." или тако нешто слично си рекао. Магарац!

Па зар се нисмо договорили да нећемо да разговарамо?

И какве везе има што си био одсутан. Човек ми је поставио питање и ја сам
му одговорио. Није ваљда да сматраш да сам требао да чекам да се пробудиш!? Ево сад си ту и имаш цео сервер за себе да одговориш.

Буди од речи и немој да ми се обраћаш. И буди паметан и посети психијатра. Знам да су скупи у Америци, али здравље ипак нема цену.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 15 sij 2020, 04:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:
Шешо, сисурино стара, значи почео си у одсуству да ме олајаваш. Па има ли у теби трунка части и витештва?! Дубоко си ме разочарао.
На страну што си заборавио да си јуче практично потврдио да си ти први почео, а не да сам ја "полудео" из чиста мира.
Рекао си "заборавио сам да си ти осетљиви цветић, љубичица..." или тако нешто слично си рекао. Магарац!

Па зар се нисмо договорили да нећемо да разговарамо?

И какве везе има што си био одсутан. Човек ми је поставио питање и ја сам
му одговорио. Није ваљда да сматраш да сам требао да чекам да се пробудиш!? Ево сад си ту и имаш цео сервер за себе да одговориш.

Буди од речи и немој да ми се обраћаш. И буди паметан и посети психијатра. Знам да су скупи у Америци, али здравље ипак нема цену.


Договорили смо се да нећемо да комуницирамо. То подразумева да нема ни једносмерне комуникације. Тј. да ми упућујеш некакве захтеве.
Али нема ни призивања комуникације у виду олајавања један другог са трећим лицима, и нема прављења алузија.
Овако ћеш показати да те ја не интересујем, а ја већ од овог тренутка не комуницирам с тобом.
Нећу ти чак ни одговорити на ову увреду са психијатром. Поздрав. :001_smile

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 15 sij 2020, 04:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
novovrijeme je napisao/la:
Sabaheta i Aleksije piju slike piva na hrvatskom forumu... :confused1
Dosta interneta za danas...


Ne pijemo slike piva... To je skoro uobičajen način ćaskanja na četu. Eno kod Gabi isto tako lepe slike ića i pića.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 15 sij 2020, 06:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Па зар се нисмо договорили да нећемо да разговарамо?

И какве везе има што си био одсутан. Човек ми је поставио питање и ја сам
му одговорио. Није ваљда да сматраш да сам требао да чекам да се пробудиш!? Ево сад си ту и имаш цео сервер за себе да одговориш.

Буди од речи и немој да ми се обраћаш. И буди паметан и посети психијатра. Знам да су скупи у Америци, али здравље ипак нема цену.


Договорили смо се да нећемо да комуницирамо. То подразумева да нема ни једносмерне комуникације. Тј. да ми упућујеш некакве захтеве.
Али нема ни призивања комуникације у виду олајавања један другог са трећим лицима, и нема прављења алузија.
Овако ћеш показати да те ја не интересујем, а ја већ од овог тренутка не комуницирам с тобом.
Нећу ти чак ни одговорити на ову увреду са психијатром. Поздрав. :001_smile

Пази ти гастарбајтерског кретена који је умислио да ће он да одређује нека правила. Ако разговор са неким буде ишао у правцу да треба да поменем људе који су побегли из Србије и чија деца ће бити странци овој земљи, а у исто време не виде никакав проблем да соле Србима памет како да живе и кога да бирају на власт, онда наравно да ћу као пример поменути пичку и смрада попут тебе који је побегао у Америку, чији ће потомци бити Американци, а без трунке гриже савести даје себи за право да агресивно политички агитује у страној земљи коју је заувек напустио. То није обраћање тој особи, то је показивање живог примера каквих све говнара на овом свету има.

А ово је обраћање теби као особи, за које сам рекао да ћу наставити и за које не очекујем одговор и надам се да га нећу добити, дража би ми била акција уместо одговора јер ти се обраћам добронамерно. Закажи термин код психијатра, нек утврди од којих све поремећаја патиш и поштуј и не прескачи терапију коју ти препише. Овај апел ћу ти писати кад год стигнем јер ми није тешко, а постоји шанса, ма колико мала, да ћеш ме послушати. И онда ћемо се обојица осећати боље, ти јер ћеш почети да се лечиш, а ја јер сам учинио добро дело.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 15 sij 2020, 06:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Договорили смо се да нећемо да комуницирамо. То подразумева да нема ни једносмерне комуникације. Тј. да ми упућујеш некакве захтеве.
Али нема ни призивања комуникације у виду олајавања један другог са трећим лицима, и нема прављења алузија.
Овако ћеш показати да те ја не интересујем, а ја већ од овог тренутка не комуницирам с тобом.
Нећу ти чак ни одговорити на ову увреду са психијатром. Поздрав. :001_smile

Пази ти гастарбајтерског кретена који је умислио да ће он да одређује нека правила. Ако разговор са неким буде ишао у правцу да треба да поменем људе који су побегли из Србије и чија деца ће бити странци овој земљи, а у исто време не виде никакав проблем да соле Србима памет како да живе и кога да бирају на власт, онда наравно да ћу као пример поменути пичку и смрада попут тебе који је побегао у Америку, чији ће потомци бити Американци, а без трунке гриже савести даје себи за право да агресивно политички агитује у страној земљи коју је заувек напустио. То није обраћање тој особи, то је показивање живог примера каквих све говнара на овом свету има.

А ово је обраћање теби као особи, за које сам рекао да ћу наставити и за које не очекујем одговор и надам се да га нећу добити, дража би ми била акција уместо одговора јер ти се обраћам добронамерно. Закажи термин код психијатра, нек утврди од којих све поремећаја патиш и поштуј и не прескачи терапију коју ти препише. Овај апел ћу ти писати кад год стигнем јер ми није тешко, а постоји шанса, ма колико мала, да ћеш ме послушати. И онда ћемо се обојица осећати боље, ти јер ћеш почети да се лечиш, а ја јер сам учинио добро дело.


:001_rolleyes

Hvala na potvrdi moje teze da, budući da si sociopatski idiot, očajnički želiš komunikaciju sa mnom.

slika

Pa, Magi, imaj na umi da si glup i da nećeš dobro proći u tom preduzeću. :cool

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 15 sij 2020, 06:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
А ово је обраћање теби као особи, за које сам рекао да ћу наставити и за које не очекујем одговор и надам се да га нећу добити, дража би ми била акција уместо одговора јер ти се обраћам добронамерно. Закажи термин код психијатра, нек утврди од којих све поремећаја патиш и поштуј и не прескачи терапију коју ти препише. Овај апел ћу ти писати кад год стигнем јер ми није тешко, а постоји шанса, ма колико мала, да ћеш ме послушати. И онда ћемо се обојица осећати боље, ти јер ћеш почети да се лечиш, а ја јер сам учинио добро дело


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 15 sij 2020, 07:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
А ово је обраћање теби као особи, за које сам рекао да ћу наставити и за које не очекујем одговор и надам се да га нећу добити, дража би ми била акција уместо одговора јер ти се обраћам добронамерно. Закажи термин код психијатра, нек утврди од којих све поремећаја патиш и поштуј и не прескачи терапију коју ти препише. Овај апел ћу ти писати кад год стигнем јер ми није тешко, а постоји шанса, ма колико мала, да ћеш ме послушати. И онда ћемо се обојица осећати боље, ти јер ћеш почети да се лечиш, а ја јер сам учинио добро дело


Magi, ako neko prati ovo naše ćaskanje, mogao bi da zaključi da ti mene imitiraš.

Ja sam prvi govorio da sam prema tebi bio oštar, jer je to bio jedini način da se smiriš i da budeš civilizovan u razgovorima.
A sad ti kao meni, na isto tako oštar način predlažeš nekog psihijatra. =)) Jedina je razlika u tome što ti nemaš neki cilj šta tom oštrinom želiš od mene. Ja sam ionako civilizovan, tako da nema potrebe mene civilizovati kao što sam ja tebe pokušavao. :D
Osim toga, pametnijim ljudima ne priliči da budu kopije. Dobro, ti ne spadaš u pametnije ljude, tako da se ova primedba ne odnosi na tebe. :D

Drugi primer, ja tebi kažem ovo:
Citat:
1. Od izričitog "nema menjanja granica" došao si toga da je "potreban rat da bi se menjale", a u perspektiivi ćeš da stigneš do toga da ih je moguće i uz dogovor promeniti. Svejedno, magarac se nikad ne bi vratio i rekao "pogrešio sam kad sam izrekao izričitu tvrdnju, ipak postoje uslovi kada je to moguću/poželjno"!
2. Koliko danas si rekao da nećeš odgovarati na upise koji nisu u akademskoj formi, dakle, držiš se svoje reči nekoliko sati.
3. Pominješ argument lokacije iako si ne tako davno rekao da to nećeš više raditi. Ali dobro, tu se radi o nedeljama, pa ti nećemo zameriti. Kad ne pamtiš ono što izlaješ pre par sati, kako ćeš ono što si pre par nedelja.
4. Predsednik države ti govori o razgraničenju, promeni granica (sa Albancima) a ti poput konja, a mislim da i magarci isto imaju takvu opremu, koji nosi ono što im ne da da gledaju levo i desno, vidiš samo da je to rečeno na forumu. I uz to si ranije još rekao da da nas srećom predvode mudri ljudi koji ne razmišljaju o promenama granica.

Dakle, em si neinformisan, em glup, a zauzimaš takvu autoritativnu pozu nekog ko je pametan kao Ajnštajn, pa drugima zvocaš, koriguješ, opominješ itd. Karakter ti je za drame Duška Kovačevića.


A onda ti meni ovo: Siguran sam da ću ujutru naići na još gomilu neinformisanih gastarbajterskih gluposti.

Dakle opet si iskopirao. Prvi sam ja tebi sugerisao da pišeš gluposti i da si neinformisan, a onda ti prepišeš to isto u poruci meni. :D Jedina razlika je što sam ja prvo naveo konkretne primere tvoje gluposti i neinformisanosti na primerima 1,2,3. i 4. hvatajući te u logičkim protivrečnostima i nedostatku kapaciteta da zapamtiš ono što si obećao, i ukazujući ti na činjenicu da su ti promakle važne informacije da bi o nečemu mogao da diskutuješ; dok kod tebe nema nikakvih primera za ono što tvrdiš o meni.

Tako da, pokušaj barem ova obećanja, da ćeš mi nabijati na nos gde sam i šta sam, da zapamtiš. Ustvari, zapiši negde na ruci, valjda ćeš pogledati nekad. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 15 sij 2020, 07:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
А ово је обраћање теби као особи, за које сам рекао да ћу наставити и за које не очекујем одговор и надам се да га нећу добити, дража би ми била акција уместо одговора јер ти се обраћам добронамерно. Закажи термин код психијатра, нек утврди од којих све поремећаја патиш и поштуј и не прескачи терапију коју ти препише. Овај апел ћу ти писати кад год стигнем јер ми није тешко, а постоји шанса, ма колико мала, да ћеш ме послушати. И онда ћемо се обојица осећати боље, ти јер ћеш почети да се лечиш, а ја јер сам учинио добро дело


Eh, da! Magi, šta bi ti rekao za čoveka koji obećava da će se obraćati sa nekakvim zahtevima, a istovremeno kaže da se nada da neće dobiti odgovor?

Ovo je ta tvoja "genijalnost":
Citat:
Ne moramo da komunuciramo da bih te ja svaki dan smarao pitanjem da li si našao nekog sa kim sam u svađi ili nekog ko me mrzi. Ti na to jednostavno ne odgovoriš i rezultat je da ne komuniciramo.


Ako nećeš odgovor (tj. komunikaciju), zašto se onda obraćaš pitanjem? =))

Kako si to pomirio u svojoj magarećoj glavici?

P.S. I jednostrana komunikacija je komunikacija. ;)

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 15 sij 2020, 07:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Detaljne odgovore na ove tvoje teze si dobio na temi na kojoj smo o tome raspravljali, tako da mi nije jasno zašto to kopiraš ovde. Odgovoreno ti je na te gluposti tamo.

Jel ti hoćeš ili nećeš da prekineš komunikaciju sa mnom? Ja već ne znam koji put kažem da hoću i ajde molim te budi drug, usliši mi tu želju i prestani da mi se obraćaš.

Takođe sam rekao da ću ti se svakodnevno obraćati sa zahtevom da pronađeš osobu koja me mrzi na ovom forumu, pošto si u svojoj uobrazilji zaključio da me ceo forum mrzi. Na tvoju primedbu da komunikacija tako neće biti prekinuta, odgovorio sam ti da hoće dok god ti ne budeš odgovarao na to moje podsećanje. Promenio sam mišljenje o tome, i neću te podsećati da pronađeš još jednu osobu koja me mrzi na ovom forumu, mada bih voleo da pokušaš, čisto da vidiš kakve deluzije gajiš u lobanji. Umesto toga ću zadržati pravo da te posredno pominjem, u razgovoru sa trećim licem, kao primer gastarbajterskog *** koji domorocima soli pamet za koga da glasaju i kako da žive iako ih se to više ne tiče s obzirom da su pobegli iz zemlje, ne nameravaju u nju da se vrate i neće osećati nikakve lične posledice za razliku od domorodaca kojima je učinio čast da im deli savete i soli pamet, i usput uzvratiti savetodavnu uslugu i uputiti apel da ode na psihijatrijski pregled.

Vi imperijalisti morate konačno da pustite ljude u manjim zemljama da sami slobodno biraju političke predstavnike. Mi tebi ne dosađujemo skoro svaki dan za kojeg kongresmena, senatora, guvernera ili predsednika da glasaš, tako da bi bilo kulturno da uzvratiš uslugu i prestaneš nama da dosađuješ za koga da glasamo.

Ajde sad stvarno da prekinemo sa komuniciranjem. Ako imaš neki zahtev, slobodno ga reci i uzeću ga u razmatranje. Evo ostavljam ti zadnju reč i očekujem da mi se posle toga stvarno više ne obraćaš.

Edit, još jedna stvar, ja sam tebi odgovorio na baš svaki post koji si mi napisao. Ti meni i dalje nisi odgovorio na ona dva posta praveći se mutav da nećeš da odgovoriš jer nisu napisana u potpunosti u akademskom stilu pošto sadrže obraćanje u drugom licu, što je ad hominem. a tebi je, kao što se i u ovom razgovoru vrlo jasno vidi, ispod časti da odgovaraš na takve postove.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 15 sij 2020, 07:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Detaljne odgovore na ove tvoje teze si dobio na temi na kojoj smo o tome raspravljali, tako da mi nije jasno zašto to kopiraš ovde. Odgovoreno ti je na te gluposti tamo.

Pa kopiraj svoje detaljne odgovore ovde, da vidimo. Ja ti ukazujem na to da me kopiraš. Ja sam ti na primerima pokazao da si protivrečan i bez sposobnosti da pamtiš, kao i to da ne primećuješ važnu infromaciju. Ti si se u odgovorima na te primere tvoje neinformisnosti i gluposti, vadio objašnjenjima tipa "pa nisam baš tako bukvalno mislio". :D Dakle nisi navodio konkretne primere mojih "neinformisanih gastarbajterskih gluposti", kako si se izvoleo izraziti.

Citat:
Jel ti hoćeš ili nećeš da prekineš komunikaciju sa mnom? Ja već ne znam koji put kažem da hoću i ajde molim te budi drug. usliši mi tu želju i prestani da mi se obraćaš.


Naravno da hoću, ali ne zavisi sve od mene. Ako ti ne poštuješ ovo:
Citat:
То подразумева да нема ни једносмерне комуникације. Тј. да ми упућујеш некакве захтеве.
Али нема ни призивања комуникације у виду олајавања један другог са трећим лицима, и нема прављења алузија.
Овако ћеш показати да те ја не интересујем, а ја већ од овог тренутка не комуницирам с тобом.

- onda sam ja nemoćan u želji da ne komuniciram s tobom. Bez poštovanja ovog gore navedenog ćirilicom, ja mogu samo da konstatujem da komunikacija postoji jer ti ne možeš protiv svoje želje da budeš u komunikaciji sa mnom.

Citat:
Takođe sam rekao da ću ti se svakodnevno obraćati sa zahtevom da pronađeš osobu koja me mrzi na ovom forumu, pošto si u svojoj uobrazilji zaključio da me ceo forum mrzi. Na tvoju primedbu da komunikacija tako neće biti prekinuta, odgovorio sam ti da hoće dok god ti ne budeš odgovarao na to moje podsećanje. Promenio sam mišljenje o tome, i neću te podsećati da pronađeš još jednu osobu koja me mrzi na ovom forumu, mada bih voleo da pokušaš, čisto da vidiš kakve deluzije gajiš u lobanji. Umesto toga ću te, posredno pominjati, u razgovoru sa trećim licem, kao primer gastarbajterskog *** koji domorocima soli pamet za koga da glasaju i kako da žive iako ih se to više ne tiče s obzirom da su pobegli iz zemlje, ne nameravaju u nju da se vrate i neće osećati nikakve lične posledice za razliku od domorodaca kojima je učinio čast da im deli savete i soli pamet, i usput uzvratiti savetodavnu uslugu i uputiti apel da odeš na psihijatrijski pregled.


Šta da ti kažem. Ja ću onda morati da opominjem matorog magarca da se ponaša kao šesnaestogodišnjak koji je izabrao način da bude cool u društvu tako što će biti grub, bezobrazan, sklon vređanju. I koji misli da je talentovan za sarkazam, kojeg smatra oblikom duhovitosti. A koliko je talentovan vidi se po tome što posle svojih "duhovitih sarkazama" mora da naglasi "bio je sarkazam, trebalo je da bude duhovito". =)) Duhovito nije, ali je smešno. :D

Citat:
Vi imperijalisti morate konačno da pustite ljude u manjim zemljama da sami slobodno biraju političke predstavnike. Mi se tebi ne dosađujemo skoro svaki dan za kojeg kongresmena, senatora, guvernera ili predsednika da glasaš, tako da bi bilo kulturno da uzvratiš uslugu i prestaneš nama da dosađuješ za koga da glasamo.

Svako je dobrodošao da komentariše. I ljudi komentarišu. Oni koji su informisani. A ti u granicama svojih skromnih mogućnosti. :D

Citat:
Ajde sad stvarno da prekinemo sa komuniciranjem. Ako i ti imaš neki zahtev, slobodno ga reci i uzeću ga u razmatranje. Evo ostavljam ti zadnju reč i očekujem da mi se posle toga stvarno više ne obraćaš.


Ja sam ti objasnio na koji način se prekida komunikacija. Ako možeš to da poštuješ, OK, ako ne, onda šta da ti kažem - izabrao si komunikaciju, tj. tvoja želja da komuniciraš sa mnom je nesavladiva za tebe. :cool

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 15 sij 2020, 10:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
aleksije radicevic je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Sabaheta i Aleksije piju slike piva na hrvatskom forumu... :confused1
Dosta interneta za danas...


Ne pijemo slike piva... To je skoro uobičajen način ćaskanja na četu. Eno kod Gabi isto tako lepe slike ića i pića.


Vidim ja da je tebe Sabaheta zatakijala sa dvije slike piva, pa otvorio granice RS na izvolte, birajte sta cete...

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 15 sij 2020, 11:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Nije žena muslimanka, prestani da je prozivaš. A Amerikanac ne bi stavio granice RS na rulet zato što ga je ona nagovorila, nego zato što je budala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 15 sij 2020, 11:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
novovrijeme je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Ne pijemo slike piva... To je skoro uobičajen način ćaskanja na četu. Eno kod Gabi isto tako lepe slike ića i pića.


Vidim ja da je tebe Sabaheta zatakijala sa dvije slike piva, pa otvorio granice RS na izvolte, birajte sta cete...


Види кавгаџије Нововријеме?!
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 15 sij 2020, 11:29 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Carmello i Aleksije se vode onom njihovom izrekom "Srbin se nikad ne predaje". Ali s obzirom da je ovo forumska svađa ja vam preporučam jednu malo mudriju "pametniji popušta".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 15 sij 2020, 11:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Gotova je svađa. Prepustio sam mu zadnju reč i neću mu se obraćati više.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 15 sij 2020, 15:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Gotova je svađa. Prepustio sam mu zadnju reč i neću mu se obraćati više.


Prekršaj!
Citat:
Али нема ни призивања комуникације у виду олајавања један другог са трећим лицима, и нема прављења алузија.


Citat:
Nije žena muslimanka, prestani da je prozivaš. A Amerikanac ne bi stavio granice RS na rulet zato što ga je ona nagovorila, nego zato što je budala.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 15 sij 2020, 15:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Purger111 je napisao/la:
Carmello i Aleksije se vode onom njihovom izrekom "Srbin se nikad ne predaje". Ali s obzirom da je ovo forumska svađa ja vam preporučam jednu malo mudriju "pametniji popušta".


Nije to zbog sprskog nepredavanja. Magarac jednostavno ne zna kako se komunikacija prekida. :neznam

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 15 sij 2020, 15:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
novovrijeme je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Ne pijemo slike piva... To je skoro uobičajen način ćaskanja na četu. Eno kod Gabi isto tako lepe slike ića i pića.


Vidim ja da je tebe Sabaheta zatakijala sa dvije slike piva, pa otvorio granice RS na izvolte, birajte sta cete...


Vidim ja da ti pričaš koješta.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 15 sij 2020, 17:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Gastarbajterska budala opet misli da je pozvan da određuje pravila. Misli da mu je ovo utakmica NFL-a, pa se dere "Prekršaj!".

Budala mora da shvati da je niko i ništa i samim tim nema ovlašćenja da određuje nikakva pravila.

Ja ću u razgovoru sa trećim ljudima budalu pominjati kad, koliko i u kom smislu budem smatrao za prigodno. Jedino se neću njemu lično obraćati. Ako se budali to ne sviđa, neka zove Gorsku službu za spasavanje i prijavi im prekršaj.

Budala bi hitno trebala da poseti psihijatra radi pregleda i daljeg lečenja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 16 sij 2020, 02:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Gastarbajterska budala opet misli da je pozvan da određuje pravila. Misli da mu je ovo utakmica NFL-a, pa se dere "Prekršaj!".

Budala mora da shvati da je niko i ništa i samim tim nema ovlašćenja da određuje nikakva pravila.

Ja ću u razgovoru sa trećim ljudima budalu pominjati kad, koliko i u kom smislu budem smatrao za prigodno. Jedino se neću njemu lično obraćati. Ako se budali to ne sviđa, neka zove Gorsku službu za spasavanje i prijavi im prekršaj.

Budala bi hitno trebala da poseti psihijatra radi pregleda i daljeg lečenja.


Ali, Šešo, magare naše malo, pa zar ne vidiš da si ti taj koji hoće da uspostavi pravilo. Skoro pa si eksplicitno to rekao.
Ali pazi kakvo pravilo: Da ti okolo laješ o meni, a ja da ćutim i da ti ne govorim ništa. Pa jesi li ti normalan? =)) Ovo podvučeno je retoričko pitanje, dabome... :D

Ili misliš da bi trebalo da i ja tebe olajavam sa trećim licima, a tebi da se ne obraćam? Izvini, ali mislim da je to idiotskije od toga da ti direktno kažem šta imam. :wink

A ovo je tek ludilo, zato kopiram:
Citat:
Ja ću u razgovoru sa trećim ljudima budalu pominjati kad, koliko i u kom smislu budem smatrao za prigodno. Jedino se neću njemu lično obraćati.

-odrastao čovek ovakve odluke ne bi ni donosio, a ti si rezolutan, odvažan, a izgovaraš nešto na šta čovek može samo da se krsti, sa obe ruke... Kao da si odlučio nešto pametno, npr. da se skidaš sa droga, alkohola, cigareta.

I na kraju, glupo je da samo kažeš: idi kod psihijatra. Pa daj malo elaboriraj, obrazloži. Ja tebi tačno mogu reći zašto si psihopata, pa onda ako ti to i kažem (da si psihopata), barem se zna zašto.
Npr. školski primer psihopatske strukture ličnosti je odustvo ideje o poželjnom društvenom ponašanju (moralu, konvencijama i sl.). Ti misliš da je poželjno ponašanje izazivati neprijatnost kod ljudi, iako je u svim civilizacijama upravo obrnuto ponašanje poželjno. Onda ne osećaš potrebu da se držiš onoga što kažeš (rekao si da ne reaguješ na neakademske iskaze), onda nemaš izgrađen sistem logičkog razmišljanja. Recimo da su i simptomi to što si zaboravan, nihilista u politici, što ne spavaš kao sav normalan svet...

Eto, daj mi tako nešto, a ne puku uvredu "idi kod psihijatra". I nemoj da kažeš da je to što sam jednom izgubio nerve na tvoj bezobrazluk, da je to psihopatski. Pa ako si primetio, još neki ljudi gube nerve zbog iste stvari. To je prirodno.
Ali ti da bi ovo znao moraš nešto u životu i da pročitaš. Nemoj da se edukuješ samo na forumu i gledajući "Dozvolite da se obratimo", i da se učiš lepom ponašanju gledajući Farmu i Parove.


:cool

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 16 sij 2020, 02:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Budala, u skladu sa svojim atributom budale, nije uspeo da shvati smisao posta. Budali ništa nije zabranjeno, osim određivanja pravila. Nigde nije rečeno da je dužan da ćuti. Može čak i direktno da mi se obraća, ako želi da ispadne veća budala nego što već jeste, pošto neće dobiti odgovor. A šta i o kome priča sa drugim ljudima, to me apsolutno ne zanima, ja nisam arogantna budala koja daje sebi za pravo da nekom određuje pravila.

Budalu treba da pregleda psihijatar, jer se zdravlje u zemlji u kojoj je odlučio da živi i odgaja porodicu, plaća. Moje je samo da skrenem pažnju da je zdravlje važnije od novca.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 16 sij 2020, 02:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Budala, u skladu sa svojim atributom budale, nije uspeo da shvati smisao posta. Budali ništa nije zabranjeno, osim određivanja pravila. Nigde nije rečeno da je dužan da ćuti. Može čak i direktno da mi se obraća, ako želi da ispadne veća budala nego što već jeste, pošto neće dobiti odgovor. A šta i o kome priča sa drugim ljudima, to me apsolutno ne zanima, ja nisam arogantna budala koja daje sebi za pravo da nekom određuje pravila.

Budalu treba da pregleda psihijatar, jer se zdravlje u zemlji u kojoj je odlučio da živi i odgaja porodicu, plaća. Moje je samo da skrenem pažnju da je zdravlje važnije od novca.


Ali, Šešo, magare naše malo, atribut, po definiciji, u rečenici ide uz subjekat da govori o nekim osobinama subjekta, i obično je pridev, a ne imenica. Ti si upotrebio imenicu "budala" i nazvao je atributom, a očigledno je subjekat. Ali znamo da je to svemirski brod za tebe. Tvoj nivo je da ispravljaš nekoga ko slučajno ispusti slovo u reči. I to onako nadmeno, kao da si dr. Klaić iz "brojki i slova". :D

I znači u tvom brabonjčiću od mozga, normalnije je tako kao ti pričati u vetar, izigravajući kretena, nego se direktno obraćati? :D
I opet zaboravljaš šta si pričao. Tražio si da ti se ne obraćam, a ti ćeš mene olajavati trećim licima. Naravno da ne moram to da poštujem, kao što ni ti ne poštuješ moj predlog da se maksimalno ignorišemo. :wink

Laješ, laješ, a ne znaš da daš dijagnozu kao ja tebi. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 16 sij 2020, 02:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Budala je atribut osobe kojoj neću, čak i kada mu se posredno, preko atributa, obraćam, da spominjem ime, zato što sam se sa budalom dogovorio da nećemo više razgovarati, pa spominjem samo njegovu glavnu osobinu u nadi da će shvatiti o kome se radi bez upotrebe imena, već samo korišćenjem atributa. Inače, budala me je nekoliko puta zadnjih dana ubeđivala da se upinjem da privučem budalinu pažnju jer čeznem za razgovorom sa budalom. Savetujem budali da prouči termin koji se koristi u psihologiji, a zove se "projekcija". Sada stvarno molim budalu da me ostavi na miru tako što mi se neće obraćati, a ako ima baš toliku potrebu da razmišlja o meni, neka nađe nekog drugog pa neka me, kako kaže, "olajava", do mile volje. Ja se neću ljutiti. Niti ću više pisati ispod postova u kojim mi se budala direktno obraća, kršeći svoje obećanje koje nije izdržao da održi ni jedan jedini dan.

Budala treba da proveri da li njegovo zdravstveno osiguranje pokriva lečenje mentalnih bolesti, jer će u suprotnom lečenje biti relativno skupo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 16 sij 2020, 03:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Budala je atribut osobe kojoj neću, čak i kada mu se posredno, preko atributa, obraćam, da spominjem ime, zato što sam se sa budalom dogovorio da nećemo više razgovarati, pa spominjem samo njegovu glavnu osobinu u nadi da će shvatiti o kome se radi bez upotrebe imena, već samo korišćenjem atributa. Inače, budala me je nekoliko puta zadnjih dana ubeđivala da se upinjem da privučem budalinu pažnju jer čeznem za razgovorom sa budalom. Savetujem budali da prouči termin koji se koristi u psihologiji, a zove se "projekcija". Sada stvarno molim budalu da me ostavi na miru tako što mi se neće obraćati, a ako ima baš toliku potrebu da razmišlja o meni, neka nađe nekog drugog pa neka me, kako kaže, "olajava", do mile volje. Ja se neću ljutiti. Niti ću više pisati ispod postova u kojim mi se budala direktno obraća, kršeći svoje obećanje koje nije izdržao da održi ni jedan jedini dan.

Budala treba da proveri da li njegovo zdravstveno osiguranje pokriva lečenje mentalnih bolesti, jer će u suprotnom lečenje biti relativno skupo.


Ali Šešo, magare naše malo, nije bilo nikakvog bezuslovnog obećanja, nego je bilo to da ako ti budeš olajavao kod trećih lica, onda nema dogovora. Pa majku mu, ako si zaboravan, uzmi barem pa pročitaj šta je pisano na zadnje dve strane. :001_smile
A ti si olajavao kod trećih lica čim si jutros otvorio oči. A što si olajavao? Pa da bi privukao pažnju. Tako da tu nema projekcije, sve je suva faktografija. Nemaš pojma o psihilogiji, a ovo o atributu si nalupetao samo tako, upotrebivši tu reč u neadekvatnim logičkim konstrukcijama.

I nemoj da si na kraj srca, daj da ćaskamo. Evo tvoji su se skupili na mitingu podrške tebi.

slika

:D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 16 sij 2020, 04:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nije žena muslimanka, prestani da je prozivaš. A Amerikanac ne bi stavio granice RS na rulet zato što ga je ona nagovorila, nego zato što je budala.

Za one koji nemaju pametnija posla, pa čitaju ove gluposti, ovo citirano je objašnjenje. Potrudio sam se da bude što preciznije, da bi čovek tačno shvatio o čemu se radi. I biću isto tako precizan i u budućnosti. A budali ne odgovaram šta god on u svojoj mentalno oboleloj glavi umislio da smo se dogovorili, pošto dogovor znači da su se obe strane složile o nečemu. A dogovorili smo se da se ne obraćamo jedan drugom i ništa više od toga. Sve ostalo se budala dogovorila sama sa sobom i to ne obavezuje nikog, pa čak ni samu budalu, jer dogovor sa samim sobom nije dogovor.

Ako budala nema tu stavku pokrivenu u zdravstvenom osiguranju ili nema dovoljno para za kvalitetnog psihijatra, neka proba sa državnim, možda pomogne, nikad se ne zna. Bolje i to nego pustiti bolest da neometano napreduje.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 860 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 19 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO