HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 10:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 860 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 23 kol 2020, 18:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Kažem lepo da ću ti ostaviti da napišeš zadnji post, i ti kao zadnja džukela ladno to iskoristiš da napišeš kako se ja kao plašim da razgovaram direktno sa tobom, a savršeno si svestan da smo u zadnjih par dana razmenili bar dvadesetak postova. Kompleks niže vrednosti je stvarno gadna boljka, ne zavidim ti nimalo. Aj sad molim te napiši još jedan traktat pun gluposti i laži, da ipak ne ispadne da ti nisam pustio da imaš zadnu reč.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 23 kol 2020, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Carmello Šešelj je napisao/la:
Kažem lepo da ću ti ostaviti da napišeš zadnji post, i ti kao zadnja džukela ladno to iskoristiš da napišeš kako se ja kao plašim da razgovaram direktno sa tobom, a savršeno si svestan da smo u zadnjih par dana razmenili bar dvadesetak postova. Kompleks niže vrednosti je stvarno gadna boljka, ne zavidim ti nimalo. Aj sad molim te napiši još jedan traktat pun gluposti i laži, da ipak ne ispadne da ti nisam pustio da imaš zadnu reč.


I onda ti prekrsis to sto si mi prepustio da napisem zadnji post... =))
Malo ti treba da prekrisis, a koliko juce si rekao da ne nasedas na provokacije, jer nisi iskompleksirana budala. Izgleda da si se ipak opredelio da budes iskompleksirana budala. =))
A da se plasis to pokazuje tvoje upadanje u moje razgovore u kojima ne smes meni da se obratis, nego pravis detinjaste aluzije na mene. Ja sam na to reagovao direktno u glavu, tako da i da si hteo nisi ni mogao da izbegnes tih dvadesetak postova. :palacgore1 Znaci nisi ih napisao jer si hrabar, nego si bio primoran na njih.
Vidi, ako si vec zakljucio da je moj zadnji upis provokacija, onda se i ti mani prvokativnih aluzija, ako si sposoban za tako nesto. Ako nisi, onda nastavi da ispadas znas vec sta....

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 26 kol 2020, 19:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Karmelo, dođi u kafanu, Navodiš me tamo na temi na chat, da me Robi opminje.
A, dobro si izignorisao Aleksiju, on napisa roman, a ti ni riječi. Tako. Neka tvoja bude zadnja!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 26 kol 2020, 20:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ne, njegova je zadnja. I to dve zadnje. Pokušao je da me navuče da se opet raspravljam s njim, dok u isto vreme rezolutno tvrdi da ja imam nezajažljivu potrebu da razgovaram sa genijem poput njega.Samo čovek sa ozbiljnim psihičkim problemom može da napiše sam za sebe da je pametan, obrazovan i načitan. Ja to u životu ne bih mogao da napišem za sebe jer bih umro od sramote, takvo hvalisanje je jednostavno bolesno. Meni bude neprijatno i kad me neko drugi pohvali, a kamoli da sam sebe hvalim da sam genije, takvo ponašanje je za lečenje u instituciji zatvorenog tipa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 26 kol 2020, 20:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ne, njegova je zadnja. I to dve zadnje. Pokušao je da me navuče da se opet raspravljam s njim, dok u isto vreme rezolutno tvrdi da ja imam nezajažljivu potrebu da razgovaram sa genijem poput njega.Samo čovek sa ozbiljnim psihičkim problemom može da napiše sam za sebe da je pametan, obrazovan i načitan. Ja to u životu ne bih mogao da napišem za sebe jer bih umro od sramote, takvo hvalisanje je jednostavno bolesno. Meni bude neprijatno i kad me neko drugi pohvali, a kamoli da sam sebe hvalim da sam genije, takvo ponašanje je za lečenje u instituciji zatvorenog tipa.


Majku mu Seso, bas si veliko djubre!
Zameras mi sto sam ti postavio tri pitanja, a ja se cak izvinio sto sam prekrsio ignorisanje. Da si ti ikada na taj nacin prekrsio, mogao bi jos da se nazoves blago pristojnim. :D

E sad, da ti je stvarno do ignorisanja, ti bi ignorisao i ovaj kobilin izazov, kao sto sam ja onomad. Ali cak nije iskljuceno da ste preko PP dogovorili da me malo prozivate, sto vam ne bi bilo prvi put da pravite takve dogovore. Dokoni magarac i dokona kobila! :palacgore1

Pazi ti to, ignorisao si ona tri pitanja iz kojih se vidi da si glup, ali odgovaras/ne ignorises na Lapusin izazov, sto takodje govori da si glup. =))

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 26 kol 2020, 20:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Koja brzina reakcije. Fascinantno. Prijatelju, ne pričamo. Da, jesam prekršio dogovor i govorio o tebi, izvinjavam se i obećavam da se neće ponoviti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 26 kol 2020, 20:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Carmello Šešelj je napisao/la:
Koja brzina reakcije. Fascinantno. Prijatelju, ne pričamo. Da, jesam prekršio dogovor i govorio o tebi, izvinjavam se i obećavam da se neće ponoviti.


Uvek prihvatam izvinjenje, a i obecanje, za koje verujem da ces ga se pridrzavati. :001_cool
Brzina reakcije? Sto da ne?! Cituckam forum, slusam neku emisiju, a brzo mislim. :palacgore1

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 27 kol 2020, 12:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
aleksije radicevic je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ne, njegova je zadnja. I to dve zadnje. Pokušao je da me navuče da se opet raspravljam s njim, dok u isto vreme rezolutno tvrdi da ja imam nezajažljivu potrebu da razgovaram sa genijem poput njega.Samo čovek sa ozbiljnim psihičkim problemom može da napiše sam za sebe da je pametan, obrazovan i načitan. Ja to u životu ne bih mogao da napišem za sebe jer bih umro od sramote, takvo hvalisanje je jednostavno bolesno. Meni bude neprijatno i kad me neko drugi pohvali, a kamoli da sam sebe hvalim da sam genije, takvo ponašanje je za lečenje u instituciji zatvorenog tipa.


Majku mu Seso, bas si veliko djubre!
Zameras mi sto sam ti postavio tri pitanja, a ja se cak izvinio sto sam prekrsio ignorisanje. Da si ti ikada na taj nacin prekrsio, mogao bi jos da se nazoves blago pristojnim. :D

E sad, da ti je stvarno do ignorisanja, ti bi ignorisao i ovaj kobilin izazov, kao sto sam ja onomad. Ali cak nije iskljuceno da ste preko PP dogovorili da me malo prozivate, sto vam ne bi bilo prvi put da pravite takve dogovore. Dokoni magarac i dokona kobila! :palacgore1

Pazi ti to, ignorisao si ona tri pitanja iz kojih se vidi da si glup, ali odgovaras/ne ignorises na Lapusin izazov, sto takodje govori da si glup. =))



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 01 ruj 2020, 18:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Hajde Aleksije, Aga, svratite na pićence da proslavite ,,kako je Milo pao, upo što bi rekli ljudi iz srednje Bosne,,


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 01 ruj 2020, 20:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Lapo-lapo je napisao/la:
Hajde Aleksije, Aga, svratite na pićence da proslavite ,,kako je Milo pao, upo što bi rekli ljudi iz srednje Bosne,,


Doci cemo Aga i ja, ako dovedes i Robija, podrinje, Sarajku i Granicarka. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 01 ruj 2020, 20:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
aleksije radicevic je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Hajde Aleksije, Aga, svratite na pićence da proslavite ,,kako je Milo pao, upo što bi rekli ljudi iz srednje Bosne,,


Doci cemo Aga i ja, ako dovedes i Robija, podrinje, Sarajku i Granicarka. :D


Naravno da će doći, to je najdruštveniji dio foruma. Samo izvolite, evo i pjesma ,,Pada vlada,, pa neka svako odabere što mu srcu milo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 05 ruj 2020, 11:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Drago mi je što je ,,Laki se vraća kući,,!
Znam da će me provocirati i ostalo....ali volim što će ovoga Podrinje da malo utiša i spusti na zemlju crnicu. Preuzeo forum, a tip negativan do daske. Pogledaj mu upise, pakost, ljubomora, zloba....
Nemoj samo Laki da me Robiju isporučuješ u celofanu s mašnicom, sve ostalo ok.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 05 ruj 2020, 11:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 ruj 2020, 06:10
Postovi: 46
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
novovrijeme je napisao/la:
Srbi ne idu u muslimanske kafane.
Ignore.


Vidim lapo lapo pokretac teme, i nista mi nije jasno =))

Mnogo toga sam propustio :smijeh

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 05 ruj 2020, 12:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Uklopićeš se brzo, znam ja da se ti lako ,,uklapaš,,!
Nego, kako koljeno? Žena,djeca, policija, Davor?
Šta ti nije jasno? Tebi je sve jasno oduvijek!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 05 ruj 2020, 12:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 ruj 2020, 06:10
Postovi: 46
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
bla bla bla bla bla blalalala

doci ces ti na svoje ko nekada, polako tu sam, ici ce opet žalopojke administraciji i kmečičes ko nekada :smijeh =))

gazdarice kaHvane

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 05 ruj 2020, 13:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Očvrsla sam, pazi se! A ti omekšao, vidi se!
Ne žalim se ja više odavno. Borim se.
Šta ti je ovo 65 u nicku? Nije valjda godište :sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 13 ruj 2020, 21:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Nije do koronavirusa, izgleda svi antialkoholičari ili izliječeni.
Vidi Junuza što je dobio inspiraciju za otvaranje tema. A hoće i ukrasti, meni se čini. Mali Šengen zdipio.
Novi likovi, a niko se nije predstavio!?
Aleksije umukao? Zašto?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 13 ruj 2020, 21:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Lapo-lapo je napisao/la:
Nije do koronavirusa, izgleda svi antialkoholičari ili izliječeni.
Vidi Junuza što je dobio inspiraciju za otvaranje tema. A hoće i ukrasti, meni se čini. Mali Šengen zdipio.
Novi likovi, a niko se nije predstavio!?
Aleksije umukao? Zašto?


Lapsi ljubavi, sta je bilo? Oces da se mazimo opet? :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 13 ruj 2020, 21:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Aleksije, šta si se razniježio noćas? Kakve su to nebuloze u vezi maženja? Šta ti se dogodilo? Pričaj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 14 ruj 2020, 05:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Lapo-lapo je napisao/la:
Aleksije, šta si se razniježio noćas? Kakve su to nebuloze u vezi maženja? Šta ti se dogodilo? Pričaj.


Evo sad cu da uvatim banku i da pricam celu noc. :winkiss

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 19 ruj 2020, 20:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Opet prazno! Pa šta je ovo? Partijski sastanci 24 sata! Da nije opet zasjedanje ZAVUCIBiH-a?
Radne akcije na autoputu, krediti, obuka civilne zaštite na Manjači, posjete svrstanim i nesvrstanim, s partijskom knjižicom ili kartom za Međugorje, mi smo njegovi, on je naš....ima li išta novo?
Aga!
Aleksije!
Karmelo!
Sarajka!
Drugovi i drugarice!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 20 ruj 2020, 04:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Lapo-lapo je napisao/la:
Opet prazno! Pa šta je ovo? Partijski sastanci 24 sata! Da nije opet zasjedanje ZAVUCIBiH-a?
Radne akcije na autoputu, krediti, obuka civilne zaštite na Manjači, posjete svrstanim i nesvrstanim, s partijskom knjižicom ili kartom za Međugorje, mi smo njegovi, on je naš....ima li išta novo?
Aga!
Aleksije!
Karmelo!
Sarajka!
Drugovi i drugarice!


Trazi od moderacije da se kafana preimenuje u "Gostionica Vujic", pa cemo dolaziti cesce! :001_cool

slika

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 20 ruj 2020, 07:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
aleksije radicevic je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Opet prazno! Pa šta je ovo? Partijski sastanci 24 sata! Da nije opet zasjedanje ZAVUCIBiH-a?
Radne akcije na autoputu, krediti, obuka civilne zaštite na Manjači, posjete svrstanim i nesvrstanim, s partijskom knjižicom ili kartom za Međugorje, mi smo njegovi, on je naš....ima li išta novo?
Aga!
Aleksije!
Karmelo!
Sarajka!
Drugovi i drugarice!


Trazi od moderacije da se kafana preimenuje u "Gostionica Vujic", pa cemo dolaziti cesce! :001_cool

slika

Neću da rizikujem, ionako sam pred bankrotom. Sarajka ne vjerujem da bi došla izuzev ako je Mini dovede, Aga je komunista do koske, još mu se vidi crveni trag na vratu od pionirske marame. Karmelo je dijete komunista, izjašnjava se kao gazda, ti Aleksije od takve bratije ne bi bio prihvaćen, takav kakav jesi, ne piješ, ne pušiš, ne pucaš....došli bi samo Vujadin, Granični, plačipizda Podrinje i provokator Laki....i eto problema, a šta mi to treba?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 20 ruj 2020, 14:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Kakva su ovo otkrivanja čime se ja bavim!? I posle si u čudu kad se naljutim...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kafana samostalna drzava Republika Srpska
PostPostano: 20 ruj 2020, 16:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Carmello Šešelj je napisao/la:
Kakva su ovo otkrivanja čime se ja bavim!? I posle si u čudu kad se naljutim...

Pa sam si napisao u jednom postu da si gazda. Mislim na temi čime se bavite, šta radite ili sl.
A tebi teško da se naljutiššššš!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 860 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 27 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO