HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 06:47.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 27842 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 27 sij 2021, 02:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
buenos aires je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Tako bi bilo najbolje, Markane, ali kako to izvesti?
To bi podstaklo mnoge da se zene cim postanu punoletni, ali sta cemo sa onima koji zele da studiraju? Moraju da odloze brak, a time i seksualne odnose, do 22, 23. ili 25. godine.

Mada, to bi i njih podstaklo da uce! :D Ili da se dvoje uzmu, pa odloze pravljene dece dok ne zavrse fakultete.


Mora se tovariti prije braka, da stekneš rutinu učinkovitog nabadanja. Žena ne može i ne želi biti dobra kućanica ako seks nije zadovoljavajući. Stari Latini lijepo kažu: Penis bonus, pax in domus.

Dobar ***, mir u kući.

To ženi žarko triba, ako je ne budeš ti drmo kako valja, naćiće se već mangup... Možemo se mi sablažnjavati ali ženske potrebe nisu uvijek suptilne. A ni situacije na koje su spremne da dođu do malo zadovoljstva. :kava


Sto jes' jes', a nesto imam utisak da si ti bas takav, uvezban, sposoban da zadovoljis nasusne zenske potrebe... :D

Zadovoljavanje telesnih strasti ipak nije najvaznije u zivotu, cak nije ni razlog za srecu. Najvise zbog toga sto je to neka vrsta ovisnosti, koja konzumacijom se sve teze zadovoljava, a "glad" raste, tj. praznina je sve veca...

Ista zena, isti muskarac, kada u centar svog odnosa postave zadovoljavanje telesnih strasti, brzo dosade jedno drugom, pa se onda ide u preljubu. Ili se uvode inovacije u nadi da ce se vratiti nekakav osecaj i zadovoljstvo. Te inovacije mogu da budu analni seks, ili bicevanje, ili pirsinzi intimnih mesta, ili seksualna pomagala, ili uriniranje jedno po drugom, upustanje u eksperimentisanje sa istim polom - sto da ne?! A imas i ovakve devijcije koje je Nino lepo obradio u svojoj kolumni: Nino Raspudić: Ima li života nakon seksa koji ‘više nije tako dobar’? https://kamenjar.com/nino-raspudic-ima- ... ako-dobar/

Imas i devijacije poput Lapuse koja ne bira nacin da privuce paznju. :D

Dakle, gusenje potiskivanje izbegavanje strasti a ne povladjivanje istima usrecuje coveka dublje, trajnije, potpunije... Dugo uzdrzavanje uz dopustanje da se zivot i pratece emocije razvijaju u raznim pravcima, seksulani odnos cak i sa istom zenom cini uzbudljivim kao prvi put. A onda kada potreba za seksom prestane, zivot je dovoljno obogacen, a covek oplemenjen, da ima nacina da uziva.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 27 sij 2021, 02:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Lapo-lapo je napisao/la:
Kakvi su ovo muškići na forumu? Koja razmišljanja!?
Ništa prije braka! Vječita muška nesigurnost, koja ih prati cijeli život. Vječiti strah od većeg i boljeg! Cccc...
Rijetke su te sretnice koje ,,od prve,, potrefe ono što je kvalitetno i odgovarajuće u više pogleda, a to znači da je pravih ,,muškadina,, u manjini! Iz tog, jadnog razloga, mnogi se ne ustežu vrijeđati i ponižavati ženski rod na sve moguće načine.

Evo tipičnih primjera muške nesigurnosti i frustracija prema ženskom rodu iz predhodnih komentara:
-Dosta više s tim ženskim picajzlama
-A zenska neobuzdana priroda
-a one bas i nisu u dobrom odnosu sa razumom
-Mora se tovariti prije braka, da stekneš rutinu učinkovitog nabadanja
-To ženi žarko triba, ako je ne budeš ti drmo kako valja, naćiće se već mangup
-ženske potrebe nisu uvijek suptilne.....


Lapuso duso, ti kad treba isporovocirati musku paznju (kao sad recima: nesigurni ste), branis nekakav apstraktni zenski rod. Medjutim, svaku konkretnu zenu, bez izuzetka, ovde na forumu ne podnosis! =)) Ergo, ti si mnogo veci sovinista prema zenskom rodu od muskaraca ovde, i to ne po nacinu kako razmisljas, nego po konkretnim delima. A sve to vodjena ljubomorom, zaviscu, nekom neobjasnjivom zlocestoscu - svime onime sto nije razum! Tako da ne znam sto se bunis ako neko kaze su zene u svadji sa razumom, i da tu svoju prirodu tesko obuzdavaju.

To sto neki muskrac primeti tu prirodu i obuzda je, ne znaci da mrzi zene. A i zene to ne osecaju kao mrznju, nego su mu pre ili kasnije zahvalne ako ih dovede u red.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 27 sij 2021, 08:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
Graničar Jozo je napisao/la:
Znači, jedan presjek zadnjih upisa bi, po mom sudu, bio otprilike ovako: žene vole dominaciju, ali ne vole kad mi to pokazujemo na nesuptilan način i kad pričamo o tome.


ako misliš na dominaciju tipa: odalamim te toljagom i odvučem u svoju pećinu, onda ti je sud ispravan. inače si promašio ceo fudbal :zubati
ne razumijem zašto neki muškarci misle da je krkanluk ok i privlačan ženama. nije ok i nije privlačan. to što neke žene nemaju samopouzdanja i samopoštovanja pa daj šta daš nije generalno pravilo.

Aleksiću, primijeti da pišem "neki muškarci" i "neke žene". za razliku od tebe kojemu su sve žene nerazumne pa ih treba dovesti u red. e to je krkanski stav, pa molim da porazmisliš o tome i korigiraš ga. :001_tongue niti su svi muškarci bogomdani genijalci, sposobni, muževni itd., niti su sve žene kokoši.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 27 sij 2021, 12:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8143
Lokacija: Na rubu egzistencije
ZGabriel je napisao/la:
Graničar Jozo je napisao/la:
Znači, jedan presjek zadnjih upisa bi, po mom sudu, bio otprilike ovako: žene vole dominaciju, ali ne vole kad mi to pokazujemo na nesuptilan način i kad pričamo o tome.


ako misliš na dominaciju tipa: odalamim te toljagom i odvučem u svoju pećinu, onda ti je sud ispravan. inače si promašio ceo fudbal :zubati
ne razumijem zašto neki muškarci misle da je krkanluk ok i privlačan ženama. nije ok i nije privlačan. to što neke žene nemaju samopouzdanja i samopoštovanja pa daj šta daš nije generalno pravilo.


moram ti priznati da me ti muško-ženski nesporazumi nikad nisu pretjerano intrigirali, tako da ih ne razumijem niti danas ništa bolje nego prije 20 godina.



možda se muškarci bolje osjećaju samo sa sobom ako se ponašaju kao krkani. :neznam

p.s. zar stvarno netko želi u svojoj nutrini biti bradati gmaz iz priložene priče. hoću reći, nekada, ali samo nekada, treba prihvatiti i ulogu luzera. :bihzastava

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 27 sij 2021, 12:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
a postoji i nešto što se zove razmišljanje i rad na sebi. pa kad si svjestan svog krkanluka, korigiraš ga koliko se može.
luzer nije trajno stanje, osim ako ga ne učiniš trajnim.
ne ti, jel, ti si fin momak :D

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 27 sij 2021, 15:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8143
Lokacija: Na rubu egzistencije
ZGabriel je napisao/la:
a postoji i nešto što se zove razmišljanje i rad na sebi. pa kad si svjestan svog krkanluka, korigiraš ga koliko se može.
luzer nije trajno stanje, osim ako ga ne učiniš trajnim.
ne ti, jel, ti si fin momak :D


ja. (ne osobna zamjenica, nego afirmacija prethodno iznesenih tvrdnji.)

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 27 sij 2021, 15:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
ja, ja, rekao bi Meho pričalica. :D

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 28 sij 2021, 09:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8143
Lokacija: Na rubu egzistencije
ZGabriel je napisao/la:
ja, ja, rekao bi Meho pričalica. :D


Tko je Meho pričalica?

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 28 sij 2021, 10:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32123
Graničar Jozo je napisao/la:
ZGabriel je napisao/la:
a postoji i nešto što se zove razmišljanje i rad na sebi. pa kad si svjestan svog krkanluka, korigiraš ga koliko se može.
luzer nije trajno stanje, osim ako ga ne učiniš trajnim.
ne ti, jel, ti si fin momak :D


ja.

Ja(h) :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 28 sij 2021, 10:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
Graničar Jozo je napisao/la:
ZGabriel je napisao/la:
ja, ja, rekao bi Meho pričalica. :D


Tko je Meho pričalica?



sjede Mujo i Haso u kaHvani i pijuckaju kaHvu. s vremena na vrijeme jedan od njih kaže: jaH.
dođe Meho, sjedne s njima, otpije malo kaHve i kaže: jaH, jaH.
kad je otišao, kaže Mujo Hasi: nećemo Mehu više zvat u društvo, previše priča. :D

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 28 sij 2021, 14:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8143
Lokacija: Na rubu egzistencije
ZGabriel je napisao/la:
Graničar Jozo je napisao/la:

Tko je Meho pričalica?



sjede Mujo i Haso u kaHvani i pijuckaju kaHvu. s vremena na vrijeme jedan od njih kaže: jaH.
dođe Meho, sjedne s njima, otpije malo kaHve i kaže: jaH, jaH.
kad je otišao, kaže Mujo Hasi: nećemo Mehu više zvat u društvo, previše priča. :D


muškarci i baba tračara. jah

:zubati

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 28 sij 2021, 14:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8143
Lokacija: Na rubu egzistencije
Mar-kan je napisao/la:
Graničar Jozo je napisao/la:

ja.

Ja(h) :zubati


znači i taj su problem naši bh. mudraci riješili. vidi se da imamo Nobelovu iz knjiženosti.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 30 sij 2021, 22:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
aleksije radicevic je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Kakvi su ovo muškići na forumu? Koja razmišljanja!?
Ništa prije braka! Vječita muška nesigurnost, koja ih prati cijeli život. Vječiti strah od većeg i boljeg! Cccc...
Rijetke su te sretnice koje ,,od prve,, potrefe ono što je kvalitetno i odgovarajuće u više pogleda, a to znači da je pravih ,,muškadina,, u manjini! Iz tog, jadnog razloga, mnogi se ne ustežu vrijeđati i ponižavati ženski rod na sve moguće načine.

Evo tipičnih primjera muške nesigurnosti i frustracija prema ženskom rodu iz predhodnih komentara:
-Dosta više s tim ženskim picajzlama
-A zenska neobuzdana priroda
-a one bas i nisu u dobrom odnosu sa razumom
-Mora se tovariti prije braka, da stekneš rutinu učinkovitog nabadanja
-To ženi žarko triba, ako je ne budeš ti drmo kako valja, naćiće se već mangup
-ženske potrebe nisu uvijek suptilne.....


Lapuso duso, ti kad treba isporovocirati musku paznju (kao sad recima: nesigurni ste), branis nekakav apstraktni zenski rod. Medjutim, svaku konkretnu zenu, bez izuzetka, ovde na forumu ne podnosis! =)) Ergo, ti si mnogo veci sovinista prema zenskom rodu od muskaraca ovde, i to ne po nacinu kako razmisljas, nego po konkretnim delima. A sve to vodjena ljubomorom, zaviscu, nekom neobjasnjivom zlocestoscu - svime onime sto nije razum! Tako da ne znam sto se bunis ako neko kaze su zene u svadji sa razumom, i da tu svoju prirodu tesko obuzdavaju.

To sto neki muskrac primeti tu prirodu i obuzda je, ne znaci da mrzi zene. A i zene to ne osecaju kao mrznju, nego su mu pre ili kasnije zahvalne ako ih dovede u red.

Aleksije srce, opet bulazniš, po starom običaju! Ja ovdje isprovociram isključivo tvoju pažnju i ti si jedina žena s kojom sam u virtualnom sukobu. Ujedno, ti ne možeš ni sebe obuzdati, a kamoli ženu! Krotke ženice su za buzdovane, pijandure, Edipovce, kratkokite i ostale bofl muškiće, a pravi momci vole razigrane, neobuzdane i nepredvidljive žene. Eh, kada bi smjela otvoriti temu ,,Macho cista forumskih publicista,,!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 01 vel 2021, 20:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Lapo-lapo je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Lapuso duso, ti kad treba isporovocirati musku paznju (kao sad recima: nesigurni ste), branis nekakav apstraktni zenski rod. Medjutim, svaku konkretnu zenu, bez izuzetka, ovde na forumu ne podnosis! =)) Ergo, ti si mnogo veci sovinista prema zenskom rodu od muskaraca ovde, i to ne po nacinu kako razmisljas, nego po konkretnim delima. A sve to vodjena ljubomorom, zaviscu, nekom neobjasnjivom zlocestoscu - svime onime sto nije razum! Tako da ne znam sto se bunis ako neko kaze su zene u svadji sa razumom, i da tu svoju prirodu tesko obuzdavaju.

To sto neki muskrac primeti tu prirodu i obuzda je, ne znaci da mrzi zene. A i zene to ne osecaju kao mrznju, nego su mu pre ili kasnije zahvalne ako ih dovede u red.

Aleksije srce, opet bulazniš, po starom običaju! Ja ovdje isprovociram isključivo tvoju pažnju i ti si jedina žena s kojom sam u virtualnom sukobu. Ujedno, ti ne možeš ni sebe obuzdati, a kamoli ženu! Krotke ženice su za buzdovane, pijandure, Edipovce, kratkokite i ostale bofl muškiće, a pravi momci vole razigrane, neobuzdane i nepredvidljive žene. Eh, kada bi smjela otvoriti temu ,,Macho cista forumskih publicista,,!?


Lapsi duso, pa mi smo u ljubavi, a ne u svadji. To sto si ti sumnjcava prema svakoj reci i sve dozivljavas kao napad na sebe, to ti je veeeelika mana koja te cesto sprecava da se normalno ponasas.
Naravno, i to sto imas pogresne orijentacije u zivotu i to te sprecava da se normalno i opusteno ponasas.
Konkretno, kakve neobuzdane i nepredvidljive zene? Daj primer takve zene? Jelena Karleusa? A pravi muskarac je onaj fudbaler sto ju je snimao dok su seksualno opstili? Ma daaaaj... :D

Uostalom, zakon trzista je jasan. Ono cega ima previse manje je vredno od onoga cega je malo. A danas je mnogo "karleusa" jer je nametnuta ideologija da zene budu nadmene, prodorne, lajave itd. Malo je zena ljupkih, kulturnih, odmerenih, skromnih, krotkih. Zato su one narocito vredne.
Ako bas govorimo o neobuzdanosti - neka to bude neobuzdana zelja za pravdom koja krasi Jovanku Orleanku, ili talenat za umetnost i nauku koji dovodi do neobuzdane kreativnosti. A i bez toga, snaga koja obuzdava neobuzdanu prirodu cini zenu privlacnom.
To je neobuzdanost koja se trazi, a ne bezobrazluk netalentovane idiotkinje koja se gura u prvi plan ne pitajuci sta kosta, kao Karleusa npr. :neznam

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 02 vel 2021, 10:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
aleksije radicevic je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Aleksije srce, opet bulazniš, po starom običaju! Ja ovdje isprovociram isključivo tvoju pažnju i ti si jedina žena s kojom sam u virtualnom sukobu. Ujedno, ti ne možeš ni sebe obuzdati, a kamoli ženu! Krotke ženice su za buzdovane, pijandure, Edipovce, kratkokite i ostale bofl muškiće, a pravi momci vole razigrane, neobuzdane i nepredvidljive žene. Eh, kada bi smjela otvoriti temu ,,Macho cista forumskih publicista,,!?


Lapsi duso, pa mi smo u ljubavi, a ne u svadji. To sto si ti sumnjcava prema svakoj reci i sve dozivljavas kao napad na sebe, to ti je veeeelika mana koja te cesto sprecava da se normalno ponasas.
Naravno, i to sto imas pogresne orijentacije u zivotu i to te sprecava da se normalno i opusteno ponasas.
Konkretno, kakve neobuzdane i nepredvidljive zene? Daj primer takve zene? Jelena Karleusa? A pravi muskarac je onaj fudbaler sto ju je snimao dok su seksualno opstili? Ma daaaaj... :D

Uostalom, zakon trzista je jasan. Ono cega ima previse manje je vredno od onoga cega je malo. A danas je mnogo "karleusa" jer je nametnuta ideologija da zene budu nadmene, prodorne, lajave itd. Malo je zena ljupkih, kulturnih, odmerenih, skromnih, krotkih. Zato su one narocito vredne.
Ako bas govorimo o neobuzdanosti - neka to bude neobuzdana zelja za pravdom koja krasi Jovanku Orleanku, ili talenat za umetnost i nauku koji dovodi do neobuzdane kreativnosti. A i bez toga, snaga koja obuzdava neobuzdanu prirodu cini zenu privlacnom.
To je neobuzdanost koja se trazi, a ne bezobrazluk netalentovane idiotkinje koja se gura u prvi plan ne pitajuci sta kosta, kao Karleusa npr. :neznam


Naravno da smo ,,u ljubavi,, To je neupitno!
Nego, nešto mi je nejasno oko ovih ,,pogrešnih orIjentacija u životu,, stoga te molim da mi to malo pobliže objasniš na šta si tačno mislio! Usput i da mi opišeš ,,nenormalnosti,, moga ponašanja!
Kakav je to primjer ,,Jelena Karleuša,,? Ja u svojoj bližoj i daljnoj okolini nemam takvih primjeraka. Ja ne živim na estradi. Što se tiče spomenute ličnosti, ne zamjeram joj ponašanje, jer je to nekakav ,,drugi svijet,, koji živi od takve vrste provokacija i senzaciolističkih reklama, a koje te tvoje ženice (ljupke, kulturne, odmerene, skromne, krotke) halapljivo čitaju i gledaju, maštajući da se jednoga dana i same ,,oslobode,, od svih vrsta stega zbog kojih su i postale sve ono što si nabrojao, a zaboravio si reči da su i nesretne i nespretne u životu.
Kada sam rekla: neobuzdane, razigrane i nepredvidljive, nisam mislila na aždaje, već žene slobodnog uma, žene koje misle svojom glavom, žive svoj život, razdragane, nasmijane, nesputane, sposobne, neovisne, sve ono što vi zatrete svojom pojavom u njenom životu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 02 vel 2021, 11:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
aleksije radicevic je napisao/la:
Malo je zena ljupkih, kulturnih, odmerenih, skromnih, krotkih. Zato su one narocito vredne.
Ako bas govorimo o neobuzdanosti - neka to bude neobuzdana zelja za pravdom koja krasi Jovanku Orleanku, ili talenat za umetnost i nauku koji dovodi do neobuzdane kreativnosti. A i bez toga, snaga koja obuzdava neobuzdanu prirodu cini zenu privlacnom.


jel me netko tražio? :001_smile

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 02 vel 2021, 13:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
ZGabriel je napisao/la:
:zivili

stora nam dođe jednom godišnje, vidi da smo živi i ode svojim putem :D

znaš, stora, *dramatična glazba* jednom ćeš naći zaključana vrata i paučinu na prozorima, ali onda će biti kasno. :kava


Gospođice zGabi dođu tako vremena... Lijepo je čuti da vas baš briga za aktuelne društveno globalističke tokove. :zivili

Što se tiče paučine na prozoru, uh, opasnija je ona u sanduku... Ako razumijete. :zubati

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 02 vel 2021, 13:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
:kava Sličan se sličnom raduje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 02 vel 2021, 17:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Lapo-lapo je napisao/la:
Naravno da smo ,,u ljubavi,, To je neupitno!
Nego, nešto mi je nejasno oko ovih ,,pogrešnih orIjentacija u životu,, stoga te molim da mi to malo pobliže objasniš na šta si tačno mislio! Usput i da mi opišeš ,,nenormalnosti,, moga ponašanja!

Pa pogresna orijentacija je upravo ovo o cemu pricamo - verovanje da treba biti neobuzdan, nepredvidljiv, a u sustini nekontrolisan! To u praksi znaci da pustas provokativne izjave o forumasima cesto netacne, ili kako ti kaze "bockas" da bi izazvala reakciju, ili tracas. A to se moze nazvati nenormalnim ponasanjem. Da je nenormalno vidis po rezultatima - a rezultat je da mnoge iznerviras pa nece da uopste komuniciraju s tobom, ili ti odbruse svasta!

Citat:
Kakav je to primjer ,,Jelena Karleuša,,? Ja u svojoj bližoj i daljnoj okolini nemam takvih primjeraka. Ja ne živim na estradi. Što se tiče spomenute ličnosti, ne zamjeram joj ponašanje, jer je to nekakav ,,drugi svijet,, koji živi od takve vrste provokacija i senzaciolističkih reklama, a koje te tvoje ženice (ljupke, kulturne, odmerene, skromne, krotke) halapljivo čitaju i gledaju, maštajući da se jednoga dana i same ,,oslobode,, od svih vrsta stega zbog kojih su i postale sve ono što si nabrojao, a zaboravio si reči da su i nesretne i nespretne u životu.


Naravno da te zene nisu ni nesrecne niti nespretne, kao sto ti mislis. Uzmi npr. lik Emilije Popadic iz Boljeg zivota. Idealna zena, vaspitana, svira klavir, insistira na pristojnosti, na skandale se krsti i govori "Gospode Boze"! Zasto je ona nesretna i nespretna?
Ili stvarna licnost, Danica Crnogorcevic! Udata za svestenika. Pogledaj kako je divna:
https://www.youtube.com/watch?v=g4bIpk3Cvjw
A pored toga, neverovatno talentovana za pevanje!

Mozda je najbolji primer, Jenny iz filma "Forest Gamp", u kojem se vidi da je ta sloboda od stega o kojoj govoris obicna laz i iluzija i pre unisti zenu, nego sto je ucini srecnom. Jenny je sebi dala maksimalnu slobodu u svakom pogledu - promiskuitet, droge, rokenrol itd. i to je dovleo na ivicu samoubistva. A istinski mir i srecu tek je nasla kad je jednom Forestu podarila dete i vratila se u svoje malo selo da zivi sa mentalno zaostalim Forestom. Da je to u pocetku shvatila ne bi veliki deo zivota protracila na gluposti poput slobode od stega, da se brinula o Forestu i komsijeskoj deci, mozda ne bi obelela od side ili od cega vec. :neznam

Citat:
Kada sam rekla: neobuzdane, razigrane i nepredvidljive, nisam mislila na aždaje, već žene slobodnog uma, žene koje misle svojom glavom, žive svoj život, razdragane, nasmijane, nesputane, sposobne, neovisne, sve ono što vi zatrete svojom pojavom u njenom životu.

Pa zene zele da se muskarci pojave u njihovim zivotima, i buduci da su muskarci isti idioti kao i zene, to im oteza zivot, ali svejedno, i zene otezavaju muskarcima zivot. No, sve to moze biti lakse ako je Bogom Blagosloveno i ako se zna red. A ako ti je red i Bozji Blagoslov nesto dosadno, a ti zivi "slobodno" pa ces videti koliko je to tek besmisleno.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 02 vel 2021, 17:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
ZGabriel je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:
Malo je zena ljupkih, kulturnih, odmerenih, skromnih, krotkih. Zato su one narocito vredne.
Ako bas govorimo o neobuzdanosti - neka to bude neobuzdana zelja za pravdom koja krasi Jovanku Orleanku, ili talenat za umetnost i nauku koji dovodi do neobuzdane kreativnosti. A i bez toga, snaga koja obuzdava neobuzdanu prirodu cini zenu privlacnom.


jel me netko tražio? :001_smile


Jeste, duuuuusooo! :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 02 vel 2021, 18:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Aleksije, brkaš neobuzdanost sa slobodom, širinu i otvoren um sa lupanjem po glavi i ponavljanjem muške šovinističke mantre, brkaš razdraganost sa raskalašćenošću, brkaš samostalnost sa zatočeništvom, sve brkaš Aleksije, život si pobrkao!
Bockam forumaše, da, ponekad, spavaju. Nije ovo spavaona!
Nisi ni ti najpametniji. Sve je laž i priviđenje! Monarhija je isto priviđenje, proganja te prošlost! Slagali su te da će se vratiti, nemaju gdje i kome!
Odbruse mi, da, odbrusim i ja njima, tvrdokožac sam ja!
Gdje nađe Emiliju/Svetlanu, bukvarski primjer frigidne žene!? A i preljubnica!
Ova druga pjeva! A zavodi li, kuha li, čisti li? Samo pjeva i recituje, kao i ti!
Ah, umalo zaboravih, pita Karmelica, ima li zavodnika Aleksija? Ima, još ga ima, dok ga Markan ,,ne smakne,,!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 02 vel 2021, 18:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Lapo-lapo je napisao/la:
Aleksije, brkaš neobuzdanost sa slobodom, širinu i otvoren um sa lupanjem po glavi i ponavljanjem muške šovinističke mantre, brkaš razdraganost sa raskalašćenošću, brkaš samostalnost sa zatočeništvom, sve brkaš Aleksije, život si pobrkao!
Bockam forumaše, da, ponekad, spavaju. Nije ovo spavaona!
Nisi ni ti najpametniji. Sve je laž i priviđenje! Monarhija je isto priviđenje, proganja te prošlost! Slagali su te da će se vratiti, nemaju gdje i kome!
Odbruse mi, da, odbrusim i ja njima, tvrdokožac sam ja!
Gdje nađe Emiliju/Svetlanu, bukvarski primjer frigidne žene!? A i preljubnica!
Ova druga pjeva! A zavodi li, kuha li, čisti li? Samo pjeva i recituje, kao i ti!
Ah, umalo zaboravih, pita Karmelica, ima li zavodnika Aleksija? Ima, još ga ima, dok ga Markan ,,ne smakne,,!


Eto vidis kakav si ti konj od osobe! :D Nesto pokusavam da ti objasnim kroz normalan razgovor, a ti u isti uvodis gluposti da bi izvala svadju. :001_rolleyes

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 02 vel 2021, 18:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Markane, vadi se! Linčuj kauboja!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 02 vel 2021, 21:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32123
Lapo-lapo je napisao/la:
Markane, vadi se! Linčuj kauboja!

Koga, čega? :neznam

Kakav linč u kavani? I kaže netko povedi žensko u kavanu, ccc...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kava pa rakijica - Le club obscure
PostPostano: 09 vel 2021, 11:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
žensko samo dođe u kavanu, moj Markane. takva su vremena došla, a i takvi muškarci :D

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 27842 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 1059, 1060, 1061, 1062, 1063, 1064, 1065 ... 1114  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO