HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 05:27.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 66 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 21:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4419
Što ako nenamjerno nedjelovanjem otjerate curu od sebe a ona se zanimala(jako) vrtila oko vas i to dugo pa ona nađe drugog brzo u smislu da ju je on pokupio dok je bila na podu :( ??
Dali je to izgubljeno ili se da popravit,dali joj priznat osjecaje?
Iskustva?itko?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 21:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23320
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Eminencija je napisao/la:
Što ako nenamjerno nedjelovanjem otjerate curu od sebe a ona se zanimala(jako) vrtila oko vas i to dugo pa ona nađe drugog brzo u smislu da ju je on pokupio dok je bila na podu :( ??
Dali je to izgubljeno ili se da popravit,dali joj priznat osjecaje?
Iskustva?itko?


Ako ste ima obostranog sviđanja popravit će se. Voda i ljubav uvijek nađu put. :zubati Ako niste, neće.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 21:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ako je drugog našla tako brzo što će ti takva osoba.

Najspecijalniji su mi muškarci koji fantaziraju da mogu imati dugovječnu i harmoničnu vezu sa ženom koju su ukrali iz veze sa drugim muškarcem. Nešto kao Martina Mlinarević koja misli da će se usrećiti sa već dokazanim preljubnikom.
Ljudi nekad ne vide dalje od svog nosa, zato im se problemi u životu samo nižu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 22:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
Moj je prijatelj tako na poslu upoznao jednu zaručenu, lik joj je par godina zavlačio sa vjenčanjem, oteo ju, vjenčali se i evo sad već dvoje djece imaju :zubati


Iskreno, meni osobno je najgore upoznat neku zgodnu curu, svidi ti se, i onda shvatiš da je poglupa, bahata i površna instagramuša ili manipulatorica, i još k tome droljica.

Puno ljudi se zajebe jer gleda samo i jedino na izgled (koji je, slažem se, važan za genetiku buduće djece), a pritom zanemari činjenicu da je kvalitetan karakter iznimno bitan za dugu i stabilnu vezu, te suživot dvoje ljudi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 22:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4419
Ma jesmo :)
zenska se vrtila oko mene ljeti i to jedno 2 sezone,inace smo se samo sretali,viđao je na poslu svome.
Tako je upoznao jedno ljeto i nastavio viđat u prolazu,zezao,upucavo se i to.Ona je meni bila prišla sa priajteljicom sa onako nekim glupim zahtjevom "jel mi možeš ovo?" i tako zanla mi dobacit "jel ides di van i to" a ja nisam nista napravio sta nije cudno posto je samo ljeto bil tu pa išl van studirat.Nisam joj izravno priznao simpatiju ali komplimente,zeznje,par put joj parkirao auto i odnio vratit kljuceve na poso(konobarica).

Drugu sezonu slicno tako i pred kraj sezone kad joj je ostalo dva tjedna jedan dan je 3 put naletila autom kod mene :) išla se kupat mislim prvi put odnosno sam je sreo na povratku kad se vracala pa mi rekla da ce doci sa pasom da ga proseto to je i napravila i kad se vratila rekla da ce opet dojti jer mora materpokupit. Uglavnom kad je bia sa pasom u setnji e taj put smo najdue pricali ona me gledala ravno u oci ,stajala ispred mene cvijetala sva dok smo pricali i tad sam reko sebi "o moj boze uspio sam" isplaniro da cunje pozvat van ili nesta kad dojde treci put.
Eh onda kad je dosla,ostavila auto kod mene(parking) pa islau selo i rekla mi opet cemo se vidit ja bas smisljao sta c joj reci i tako dok sam stajao i cekao da se vrati prolazila jedna poznanica(danijela od prijateljeve rodice prijateljica LOL) s kojom nemam nista i nezelim ali eto javim joj se ona blizu zivi i tu prolazi pa kako se ona men javila i ja sam nju samo pozdavio sta je ona shvatila neznam kako u svojoj glavi jer mi se uvalila pravit drustvo :(
Predpostavljam da sam i ja sav sjajio pa je to pogresno shvatila(inace uvjek mrgudan).
I tako ta danijela izbacila noge,ono butinu,prekrizila noge i usmjerila ih meni da ih vidim dok je sjedila pokraj mene i naravno da se nije odmakla od mene prije nego se ova prva vratila.
Eh ta prva koja je bila sva slatka,nasmijana i ljepa dok se priblizavala i nije me vidila sa tom danijelom je izgledala sva ko iz bajke dok je isla meni :D majke mi koda je lebdila i samo su falili još šareni leptirici da lprse oko nje a kad je ugledala tu danijelu u tren oka napravila neki izraz face koda mala beba nezna ocel povracat,plakat,etc.
Ja vidio sta se desava i ustao sa stolice,odmakao se od danijele i napravio par koraka naprijed tako da sam stajao negdi između njih dvije(danijeli se faca također namrstila) i rekao ovoj prvoj "aj stani tu s nama" na sta je ona samo odmahnula glavom gledajuc prema podu i rekla sace mater doci pa idem.Sjela je u auto i nesta na mob gledala a kad je mater dosla pokupile se i otisle, :((( Danijela me pitala ko ti je ta? ja odgovorio da je musterija posto i jest a nisam nista drugo rijesio(iako sam prijatelj sa tom prvom ali se nedruzimo) jos sam nadodao ali je ja vise volim :P
Danijela je brzo otisla ona mala je jos nesta prolazila a kad sam ja dosao kuci na facebooku ona prva je objavila link jene strane pjesme.

https://www.youtube.com/watch?v=3p55wXWyc4o

Tako sam tocno saznao da me voli :(

ETO...

iduce ljeto iza kojeg ostaje za stalno je opet dosla i to da mi se javi :)
jedini problem sta sam je dugo cekao,pojeo *** sezonu prije pa mi malo bilo dosta i nisam bio tako atraktivan na pocetku XD
Još me znima ali nisam imao tolko energije frajerit se i bit zanimljiv i to(inace sam bio šou) tako da jedno vrijeme prestala dolazit pa sam ja malo izvidio8moro je malo vidit iz daljine jbg.) i sjeo u kafic ali susjedni a ona kad me vidila sa prijateljem mahnula mi je to ali ovaj puta sa nekom bas ono zabrinutom nervoznom facom.
Nakon toga je opet dolazila kod mene a znala je bit jako zamisljena po cesti sam je vidio tako nekko cudnu sa velikim ocima i jos ima tako neki tik da kad se zamisli digne ruku na uho i kod drzi telefon a lakat naprid izbaci(inace osjetljiva cura)

U kaficu ono kad sam isao izvidit nakon sto sam je "otjerao od sebe" vidio sam da je kasnije sjedila tamo sa kolegom konobarom z stolom i jos nekim dvoje.On je imao ruku prebacenu preko njene fotelje a kasnije ona preko njegove p sam se tad zabrinu da ima decka.Kako me ona opet posjecivala ja totalno nekako smeo da je to decko vec aj to joj je prika :(

Eto sad znam da su skupa,tek sad jer je nisam vidio tolko puno iza devetog mijeseca.Uglavnom u dobru smo jer ja sam dosao sebi i opet normalizirao odnos do kraja sezone ali nisam nista napravio posto mi nije bilo jasno imali koga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 22:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30483
Eminencija je napisao/la:
Što ako nenamjerno nedjelovanjem otjerate curu od sebe a ona se zanimala(jako) vrtila oko vas i to dugo pa ona nađe drugog brzo u smislu da ju je on pokupio dok je bila na podu :( ??
Dali je to izgubljeno ili se da popravit,dali joj priznat osjecaje?
Iskustva?itko?


Da se popravit jednostavno, samo budi veći frajer od tog konkurenta :zubati , samo je pitanje želiš li ti to popravit. Kao što BBC reče, možda bolje ne.

"Pokupio je dok je bila na podu" Nije ona jadna ništa kriva, nego on ne valja. :zubati Zašto joj tražiš izgovore?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 22:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4419
Crni Božo je napisao/la:
Moj je prijatelj tako na poslu upoznao jednu zaručenu, lik joj je par godina zavlačio sa vjenčanjem, oteo ju, vjenčali se i evo sad već dvoje djece imaju :zubati


Iskreno, meni osobno je najgore upoznat neku zgodnu curu, svidi ti se, i onda shvatiš da je poglupa, bahata i površna instagramuša ili manipulatorica, i još k tome droljica.

Puno ljudi se zajebe jer gleda samo i jedino na izgled (koji je, slažem se, važan za genetiku buduće djece), a pritom zanemari činjenicu da je kvalitetan karakter iznimno bitan za dugu i stabilnu vezu, te suživot dvoje ljudi.

Ma ova cura ima 22 godine i prije ovoga lika nije ni hodala ni sa kime :)
Inace to mi prijateljica kaze koja zivi pokraj nje a i najbolji prijatelj koji je zna od pete,bivsi susjed.
Cura je inace povucena,preljepa,mirna a ima zlatnu dusu.Svi za nju govore da je dobra,pristojna etc.Stvarno je plemenita!Kako je moj kolega za nu rekao "vidi se da je dobra" :) Jedna od onih iskrenih cura sto se stalno smiju.
Pamtna je relativno,ono vokabular jaci od 70% zena.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 22:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kakav ti sad savjet tražiš na forumu ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 22:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4419
Naša Kvačica je napisao/la:
Eminencija je napisao/la:
Što ako nenamjerno nedjelovanjem otjerate curu od sebe a ona se zanimala(jako) vrtila oko vas i to dugo pa ona nađe drugog brzo u smislu da ju je on pokupio dok je bila na podu :( ??
Dali je to izgubljeno ili se da popravit,dali joj priznat osjecaje?
Iskustva?itko?


Da se popravit jednostavno, samo budi veći frajer od tog konkurenta :zubati , samo je pitanje želiš li ti to popravit. Kao što BBC reče, možda bolje ne.

"Pokupio je dok je bila na podu" Nije ona jadna ništa kriva, nego on ne valja. :zubati Zašto joj tražiš izgovore?

A dobro nije u jedan dan to bilo,povlacilo se cijelo ljeto.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 22:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4419
Treba mi misljenje i iskustvo.
Jel ko od vas tako odbio pa uspio vrtit curu?
Dali da jo jednostavno priznam osjecaje ili bolje mozda pokusat ako nekad prekinu?
Sta bi nase forumasice rekle,koga bi birale? Jel vaznije zenskom srcu ljubav ili "e sad namjerno necu s tobom"?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 22:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4419
Naša Kvačica je napisao/la:
Eminencija je napisao/la:
Što ako nenamjerno nedjelovanjem otjerate curu od sebe a ona se zanimala(jako) vrtila oko vas i to dugo pa ona nađe drugog brzo u smislu da ju je on pokupio dok je bila na podu :( ??
Dali je to izgubljeno ili se da popravit,dali joj priznat osjecaje?
Iskustva?itko?


Da se popravit jednostavno, samo budi veći frajer od tog konkurenta :zubati , samo je pitanje želiš li ti to popravit. Kao što BBC reče, možda bolje ne.

"Pokupio je dok je bila na podu" Nije ona jadna ništa kriva, nego on ne valja. :zubati Zašto joj tražiš izgovore?

Cura je stvarno dobra nemojte tako.Pa netrazim izgovore jer ako sam ja ostavio dojam da me nezanima (jesam to jedno vrijeme) sto je mogla napravit nego potrzit drugog.Mislim kolega mi je bas rekao "stati mislis da ce cur patit?ako brzo nesta nenapravis ona ce naci drugog".

Ma mislim da mi nije konkurencija :) nego me sekira inat ;)
U biti neznam sta cure misle i kako u toj situaciji.Bili one napustile decka sa kojim im ide za onog koje vole?(predpostavimo da ide)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 22:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne znam, ja sam eskpert za takije i međunarodne odnose sa Sarajevom.
Primjetim jedan sitan problem. Ona sad ima dečka.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 22:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4419
Znam.
Zato pitam dali da joj priznam pa neka zna da je volim.Mislim dugo se zanimala jebemu!
Mozda bi prije prekinula?A i u tim stvarima ia napuštanja,izdaja,prevrata,svega moj BBC pa to ti je ko i sa **** XD


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 22:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30483
Pazi nešto Eminencija, prvo nemoj nikad pitat žene kako treba sa ženama jer ni one same ne znaju, objasnit ću malo logičnije da muški mozak može shvatiti.

Dakle, to je funkcija dva parametra:

1. Koliko si kvalitetan mužjak. Gdje si na skali od 1 do 10? Žene uvijek žele dobiti boljeg, tj. najboljeg što mogu. Ako si ti bolji od tog konkurenta, ona želi tebe. I obrnuto. E sad, to bolji i gori nije uvijek objektivno. Znaju se neki objektivni kriteriji, ali postoje i neki individualni. Zbog toga npr. idealna žena meni i tebi ne mora izgledati isto. Znači točnije bi bilo reći, ako si bolji po njenim kriterijima.

2. Dostupnost. Treba znati da te može imati. Možda je njoj dobar i neki strani glumac ili pjevač ali zna da nema šanse. Znači, hoće najboljeg od onih koje može imati. I tu dolazimo do još jednog problema. Ti čovječe tri godine napadaš curu. Pa šta radiš toliko ljeta. :zubati Kad se odlučiš, onda nema tamo vamo, priljepiš se uz nju i makar indirektno joj daš do znanja. Ne možeš reći evo to ću sljedeće godine, mislim stvarno. :zubati

Sad opet treće je pitanje je li to sve tako kao što ti misliš. Možda si sve samo umislio, tko zna, možda je cura bila samo prijateljski raspoložena.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 22:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58886
Lokacija: DAZP HQ
Moraš ići za onim što želiš ili prilika ode u propast.

Prizvala mi ova tema dvije slike, vozim prošli tjedan za Ljubljanu, telefoniram u autu, sav sam u pozivu i prelazi me neki auto u lijevoj traci, ali dosta sporo, bacim pogled, kad ono maše mi sa suvozačkog mjesta moja prva cura iz srednje škole i s početka faksa. Ostao sam u čudu kako je lijepa u faci, još bolja nego ju pamtim, a i zapeo sam s pozivom, ispao iz takta. :zubati

Druga je, po prirodi volim koketirat s drugim ženama, biti malo poželjan, bildat ego i odlučim da ću probat ispitati trza li jedna kolegica na mene. Žena ima 40 godina, prelijepa crnka, velike sise i guzice, baš ono top, ali totalno aseksualan tip, friendly, čak i majčinski, a s njom godinama imam striktno profesionalan odnos, osim što mi je davnih dana dala nekakav slatki nadimak (izvedenica od imena) kakvim me nikad nitko nije nazvao. I tako, ušli mi u novu godinu, a ja promjenio pristup prema njoj, odjednom dolazim kod nje u ured da pričam o poslu, ali da joj i kažem da volim doći kod nje u dnevnoj vrvi da malo razbistrim glavu, valjam fore pred njom (u zadnje vrijeme zajebancija na Brexit jer je ona vođa tog projekta kod nas), pričam viceve pa sve malo prostije i otvorenije pa joj pričam o sastancima po kojima idem i kako sam bio s jednom top plavušom na što kaže da očito volim plavuše... Onda joj ispričam kako sam ju sanjao, ali ono neki bezveze san di je jedan od sporednih likova pa joj kažem da mi je daleko najdraža kolegica, ali da nikom ne kaže i uglavnom ispleo sam oko nje sitan vez mrežu da se sam sebi divim. :zubati

epilog: rekla je u povjerenju svojoj podređenoj, s kojom sam od ranije dobar i isto je vrtio u nekoj priči da sam najjači lik u firmi pa onda da je sretna ona koja me ima i ovaj tjedan da misli da bih mogao biti jako dobar ljubavnik. :zubati sad ću reterirati, samo me zanimalo može li se i taj tip žene zapaliti.

poanta: kad znaš znanje, sve je moguće i izvedivo.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 23:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4419
2 ljeta dok je bila leteca :)
trece nisam znao sta napravit i imli koga.
jebote ovo mi je drugi put da sam zaljubljen a ona je bila samo sezonama tu a ja sam tio nesta stalnije sa njom kad se vrati ;)

E razmisljao sam i o tome i to me kopkalo ali ono sa danijelom i taj njen link (text govori o tome kaako nekog voli ali on vec zauzet i to)
Jedan vitežak bio samnom dok smo razmiojenili par rijeci bezveznih i rece mi odma da ima kemije.
Nevjerujem da sam umislio posto je i moj kolega nju tako pozivao da mu se javi i to pa mi se zalio kako uvjek kaze doci cu pa nedođe a ja joj jednom dobacio "aj doleti zapalit duhan kad krenes kuci" i došla je na prepastenje mog kolege.Imala je pun auto prijateljica koje je vracla kuci i njih je poredla da sjede u auto i da cekaju dok nas dvoje vani popušimo XD . Eto i to je jedna prilika bila ali sam i tu zajebao i cekao posto sam morao bit korektan i reci joj da rdije drugi put jer nek one necekaju.
Uglavnom znala je tako reagirat nekako osjetljivo na neke stvari kad mi je govorima da ce se ispisat is skole te strane jer je nezanima(mescini govorila mi izmedju redaka) pa ja reko "nemoj ispisat ma nemoj se ni vrati ovdije nevalja"-ona tuzno nekako ponovila nemoj se niti vratit" i nezz tako tih sitnica di sam je citao ;)
Mislim znam da to neznaci nista vama ali ja objasnjavam svoj dojam a ovo su najgluplje stvai,najkrupnije su te njene reakcije kad me vidi negdije i to.Onda ima kao onaj znak da te dodirne rukom po nadlaktici dok ti nesta govori(tako ti znakovi sta ovii na youtube seru).

Dosta puta sam zajebao npr. kad je odlazila od mene jedno se okrenia pa dobacija "ej jel izlazis van ista"a ja samo reko ma ne bas,slabo a ti? ona mi uz osmijeh i nekakvo ocijukanje onako rekla pa i sa nekim onako "daj prokužime tonom) pošla netsa reči "a ja ono mislim da me neko zovne...." sto sam ja prekinu sa " a ja,ja ti si ono uvijek nocna smijena" :(

Prve godine me bilo strah da neumisljam pa sam isto kolegi pricao kako mi je bila dosla sa tako nekom gluposti bez da sam ista otkrio da me zanima ili sta mislim o namjeri pa mi je on zakljucio "tako one uvijek kad oce da im pridjes a boje se".Ona i kolegica su a to sam tocno vidio među nas sestero trazile mene,prvo gledale di sam a bio sam najdalje u tom krugu koji je visio vani na zidicu i po stolicama(promatrano kutkom oka) te mi prisle i pitale tako neku glupost XD da jel joj mogu stavit privjesak na kljuc LOL one nisu uspijele na kavi!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 23:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
Ti nju možeš imat, ali bi morao prvo poradit na sebi. Svaku ženu je moguće smotat. Drugo je pitanje trebaš li. Mislim da ne, jer cura ima momka. Takve stvari se uvijek obiju o glavu, kad nekome činiš zlo, u ovom slučaju tom njenom tipu. Govorim iz iskustva. :D

Dakle kloni je se. Ako kojim slučajem ta njena veza pukne, onda možeš vidjet je li i dalje neiskvarena i nepotrošena kakva je prije bila i ako da onda trebaš za promjenu djelovat muški: samopouzdanje + inicijativa = tvoja je. Vrijedi i za koju drugu ako ova ostaje zauzeta. Pun je svijet ženki. Mada je onih koje valjaju čemu meni se čini sve manje.

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 23:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4419
Aseksualna? Dobra rijec,samo kako ti mislis?
Ova mala a to se tocno primjeti neoblaci nista sto puno otkriva i to mi je isto drugacije kod nje.Ona i ljeti cesto po danu nosi duge hlace.Noge uglavnom skriva a i oblaci majice one najobicnije Tshirts koje kao da nisu zenski model pa onda kad ide vani uglavnom bude u kosulji sa dugim rukavima a i zakopcava je skroz :P
Eto to je nesta sta kod nje zapažam.Mislim da sam je jednom ili dva puta vidio u šorcu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 23:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4419
iJozo je napisao/la:
Ti nju možeš imat, ali bi morao prvo poradit na sebi. Svaku ženu je moguće smotat. Drugo je pitanje trebaš li. Mislim da ne, jer cura ima momka. Takve stvari se uvijek obiju o glavu, kad nekome činiš zlo, u ovom slučaju tom njenom tipu. Govorim iz iskustva. :D

Dakle kloni je se. Ako kojim slučajem ta njena veza pukne, onda možeš vidjet je li i dalje neiskvarena i nepotrošena kakva je prije bila i ako da onda trebaš za promjenu djelovat muški: samopouzdanje + inicijativa = tvoja je. Vrijedi i za koju drugu ako ova ostaje zauzeta. Pun je svijet ženki. Mada je onih koje valjaju čemu meni se čini sve manje.


Pa nebi ja se petljao vec jednostavno njoj eto priznao cisto da izbacim iz sebe,nista nisam mislio trazit.
Najgore je sto ja mislim da sam je smotao bio ali eto sam posustao.Istina je da se nisam usudio a kasnije kad sam skupio hrabrosti odnosno kad me ona na to navela posrala ona druga :(

Po meni se moras borit za to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 23:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
Odgovaraš na moj post ili nečiji drugi kojega ne vidim?

Što ti želiš od nje, ili od bilo koje druge? Dobra ti je pa bi je rado opalio ili tražiš curu koja će ti jednog dana ljubit djecu pred spavanje? Ako je ovo prvo onda je sasvim nebitno kako se oblači. Ako je ovo drugo onda je također nebitno kako se oblači tj. moraš ju puno puno bolje upoznat.

Djeluješ neiskvaren i to je dobro. Ali za sobom povlači veću dozu naivnosti.

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 23:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4419
Naša Kvačica je napisao/la:
Pazi nešto Eminencija, prvo nemoj nikad pitat žene kako treba sa ženama jer ni one same ne znaju, objasnit ću malo logičnije da muški mozak može shvatiti.

Dakle, to je funkcija dva parametra:

1. Koliko si kvalitetan mužjak. Gdje si na skali od 1 do 10? Žene uvijek žele dobiti boljeg, tj. najboljeg što mogu. Ako si ti bolji od tog konkurenta, ona želi tebe. I obrnuto. E sad, to bolji i gori nije uvijek objektivno. Znaju se neki objektivni kriteriji, ali postoje i neki individualni. Zbog toga npr. idealna žena meni i tebi ne mora izgledati isto. Znači točnije bi bilo reći, ako si bolji po njenim kriterijima.

2. Dostupnost. Treba znati da te može imati. Možda je njoj dobar i neki strani glumac ili pjevač ali zna da nema šanse. Znači, hoće najboljeg od onih koje može imati. I tu dolazimo do još jednog problema. Ti čovječe tri godine napadaš curu. Pa šta radiš toliko ljeta. :zubati Kad se odlučiš, onda nema tamo vamo, priljepiš se uz nju i makar indirektno joj daš do znanja. Ne možeš reći evo to ću sljedeće godine, mislim stvarno. :zubati

Sad opet treće je pitanje je li to sve tako kao što ti misliš. Možda si sve samo umislio, tko zna, možda je cura bila samo prijateljski raspoložena.


Ma to se ja slazem,tako i ide sa zenkama ali ja mislim da ova poznaje principe.
O pa razmisljao sam ja cijelo vrijeme dali je samo prijateljski raspolozena to me je najvise nekako kopkalo a i to sto odlazi e sad nakon onoga sa danijelom NE.Posto ako je samo kompic samnom zasto onda nije tijela pricat samnom kad je ovu vidjela i cemu tako kisela reakcija+pijesma od tanye stevens "t imas drugu".Vjerojatno nisam sve uspio vjerno prenjeti sorry. :smajl026 a mozda nisi citao bibliju koju sam ispisao!


Ma ljudi pisem onako eto da nesta pisem,nije da sam mogao i ja sve sto je ostavilo dojam na mene ispisat ili da se nemam sa kime posavjetovati ali eto da cujem tuđa iskustva.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 23:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4419
iJozo je napisao/la:
Odgovaraš na moj post ili nečiji drugi kojega ne vidim?

Što ti želiš od nje, ili od bilo koje druge? Dobra ti je pa bi je rado opalio ili tražiš curu koja će ti jednog dana ljubit djecu pred spavanje? Ako je ovo prvo onda je sasvim nebitno kako se oblači. Ako je ovo drugo onda je također nebitno kako se oblači tj. moraš ju puno puno bolje upoznat.

Djeluješ neiskvaren i to je dobro. Ali za sobom povlači veću dozu naivnosti.


Ma znam,znao sam da ce tako izgledat kad napišem.
Ma nije samo sex.Ovo za oblacenje onako govorim cisto da je opisem,eto.

Neznam sto ti je najnaivnije u prici i znam da zvucim ko papak ali ona je na mene djeloval tako kao da daje signale i zanima se a sad sto ja nemogu tu to tako prikazat :(
Slazem se da ju moram bolje upoznati ;)

Recu vam i to da uglavnom svi tako gledaju kao na naivan opis nje koji je neznaju :D
Svijestan sam da zvucim kao zaljubljena budala.Prvi put kad sam bio zaljubljen bio sam svijestan njenih mana a mana na toj prvoj je bila da je glupa,nije samo moja rijec.
Imace ta mala ima sestre i one su tako slicne mirne i dobre cure.

E jel vi stvarno nevjerujete da je najlakse pokupit curu kad je na podu,odbijena,slomljena etc.
Inace preskocio sam dio di sam je otjerao.Jedno tri puta za redom mi je dolazila i taj treci put sam joj ja reko da samo ode u selo obavi sta treba i da se nemora javljat meni :( Ja mislio u smislu nisi se duzna uvjk javit meni,rec di ides i pitat jel mozes ostat ali sm to glupo reko i ona se nekako prepala okrenila i rkla dobro onda t vise necu ic na zivce te otisla LOL.


Uglavnom volio bi joj cisto priznat sta ima i reci dnesta kao da neocekujem da joj to nesta znaci vec eto d sam radi sebe morao to reci.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 23:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4419
dudu je napisao/la:
Moraš ići za onim što želiš ili prilika ode u propast.

Prizvala mi ova tema dvije slike, vozim prošli tjedan za Ljubljanu, telefoniram u autu, sav sam u pozivu i prelazi me neki auto u lijevoj traci, ali dosta sporo, bacim pogled, kad ono maše mi sa suvozačkog mjesta moja prva cura iz srednje škole i s početka faksa. Ostao sam u čudu kako je lijepa u faci, još bolja nego ju pamtim, a i zapeo sam s pozivom, ispao iz takta. :zubati

Druga je, po prirodi volim koketirat s drugim ženama, biti malo poželjan, bildat ego i odlučim da ću probat ispitati trza li jedna kolegica na mene. Žena ima 40 godina, prelijepa crnka, velike sise i guzice, baš ono top, ali totalno aseksualan tip, friendly, čak i majčinski, a s njom godinama imam striktno profesionalan odnos, osim što mi je davnih dana dala nekakav slatki nadimak (izvedenica od imena) kakvim me nikad nitko nije nazvao. I tako, ušli mi u novu godinu, a ja promjenio pristup prema njoj, odjednom dolazim kod nje u ured da pričam o poslu, ali da joj i kažem da volim doći kod nje u dnevnoj vrvi da malo razbistrim glavu, valjam fore pred njom (u zadnje vrijeme zajebancija na Brexit jer je ona vođa tog projekta kod nas), pričam viceve pa sve malo prostije i otvorenije pa joj pričam o sastancima po kojima idem i kako sam bio s jednom top plavušom na što kaže da očito volim plavuše... Onda joj ispričam kako sam ju sanjao, ali ono neki bezveze san di je jedan od sporednih likova pa joj kažem da mi je daleko najdraža kolegica, ali da nikom ne kaže i uglavnom ispleo sam oko nje sitan vez mrežu da se sam sebi divim. :zubati

epilog: rekla je u povjerenju svojoj podređenoj, s kojom sam od ranije dobar i isto je vrtio u nekoj priči da sam najjači lik u firmi pa onda da je sretna ona koja me ima i ovaj tjedan da misli da bih mogao biti jako dobar ljubavnik. :zubati sad ću reterirati, samo me zanimalo može li se i taj tip žene zapaliti.

poanta: kad znaš znanje, sve je moguće i izvedivo.


Znam.
Zasro sam.Uglvnom me zanima trebali joj reci pa dajte zar se nitko vise nebori za curu prije su se svi borili?
BTW tem je otisla u krivom smjeru htio sam zapravo cut jeli ko isao naknadno za curom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 23:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
A što bi joj rekao? Da ti se sviđa? To bi bilo pogrešno kako god okreneš. I ako ju želiš preotet i ako ne želiš to bi bio pogrešan korak. Jer ispadaš luzer, imao si dovoljno vremena za inicirati stvar, čekao si tri godine i sad joj izjavljuješ ljubav što li kada je u vezi. To bi bio totalni fail.

Pusti ju na miru. Bolje za sve.

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljubav,help me!
PostPostano: 03 tra 2019, 23:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4419
stvarno!

a u k...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 66 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO