HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 19:06.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 2433 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 98  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 28 lis 2019, 19:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10121
Lokacija: Banja Luka
Ako smo mi izdržali ''Crnogorce'' , ''Bošnjake'' ,''Makedonce'' , popriličan procenat Hrvata..čemu sekiracija za par desetina hiljada Bunjevaca ?
Čak i Vatikan , koji vijekovima budno dežura , nad svim balkanskim pripadnicima firme , ih očigledno ne registruje i ne smatra bitnim.. :neznam

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 29 lis 2019, 07:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
Svarog je napisao/la:
Ako smo mi izdržali ''Crnogorce'' , ''Bošnjake'' ,''Makedonce'' , popriličan procenat Hrvata..čemu sekiracija za par desetina hiljada Bunjevaca ?
Čak i Vatikan , koji vijekovima budno dežura , nad svim balkanskim pripadnicima firme , ih očigledno ne registruje i ne smatra bitnim.. :neznam


Nastala podela je značajan udarac za Hrvate u Srbiji, ipak ne i fatalan. Gledano generalno na čitav hrvatski korpus, to je kamenčić bačen u vodu.

Čisto bunjevački
sentiment baštini neke opšte prihvaćene istorijske zablude, to tako opstaje. Od povesnih knjiga zaziru, na pitanja sležu ramenima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 30 lis 2019, 13:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10121
Lokacija: Banja Luka



_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 24 pro 2019, 22:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА


2:47
divan kadar


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 01:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Carmello Šešelj je napisao/la:
buenos aires je napisao/la:

Polako s to vređanje, polako i s ti salaši...


Da, ima ih na osami (al ne od 40km, jbte nije ti ovo Sibir!), ima ih i zbijenih u sokake. Kako koji, i zavisi gde.

Nisam nešto oduševljen nabijanicama od žute zemlje, pipikama i gudama po dvorištu...

Salaši su relativno jeftini jer da bi iole ličili na nešto, moraš sebe da šutiraš u zadnjicu od jutra do sutra radeći.

Koje sad vređanje!?

Pomenuo sam salaš zato što je to jedini prostor u Vojvodini sa zidovima i krovom koji se nalazi dovoljno daleko od bilo kakvog potencijalnog svedoka. Nisam rekao da živiš na salašu, jebli te salaši.

Poenta posta je bila da bih ja upotrebio vatreno oružje, koje žrtvu ne stavljaju ni u kakav oblik muke, bar ne dugotrajne, pošto bih se potrudio da pogodim u prava mesta ili ispraznio ceo okvir ne ostavljajući žrtvi vreme ni za poslednje reči, a kamoli nešto što traje duže od toga.

Dok tebe zamišljam da rešavaš problem u nekom zabačenom salašu, gde prvo neko vreme psihički zlostavljaš žrtvu tako što joj s vremena na vreme budiš nadu da će možda preživeti do jutra, da bi posle krenuo polako i sa uživanjemm da koristiš nož za filetiranje ribe u svrhu za koju nije namenjen.


Ovo nisam video. Šešo pa ti si se svađao i sa Buenosem. :D
I nemoj da kažeš da nisi, i on ti je skrenuo pažnju na vređanje, a ti isto kao sa mnom, praviš se mutav i kao nemaš pojma da je to bilo vređanje.

Kakav čovek. :D Ti se izgleda nisi svađao samo sa onima koji se nisu registrovali na Forumu. =))

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 04:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
@Buenos, ajde molim te objasni ljubičici jel ovo bilo vređanje ili zajebancija, pošto ljubičica nije iz prve shvatila da čim si ti napisao reč "vređanje" u nominativu, da je to onda verovatno bila zajebancija. A izgleda da ljubičica nije pročitala ni ceo razgovor iz kojeg se prejasno vidi da je sve zajebancija.

Čisto da pomognem, razgovor počinje od ove strane.

chat/o-svemu-i-svacemu-t12747-1475.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 05:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Carmello Šešelj je napisao/la:
@Buenos, ajde molim te objasni ljubičici jel ovo bilo vređanje ili zajebancija, pošto ljubičica nije iz prve shvatila da čim si ti napisao reč "vređanje" u nominativu, da je to onda verovatno bila zajebancija. A izgleda da ljubičica nije pročitala ni ceo razgovor iz kojeg se prejasno vidi da je sve zajebancija.

Čisto da pomognem, razgovor počinje od ove strane.

chat/o-svemu-i-svacemu-t12747-1475.html


Ljubičica? :D Tako me zvala jedna bivša devojka. :D

Šta će nam Buenos, Šešo, dovoljno je da kažeš ti da grešim, i jaću da prihvatim.
Što 'no kaže inspektor Mišo Kujović: Ja tebi sve vjerujem, pa nijesmo nas dvojica od prekjuče. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 05:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
A ne, ja te usrdno molim da pročitaš ceo razgovor od stranice koju sam nalepio. I onda sam donesi zaključak, nemoj da mi veruješ, jer ti neću verovati da mi veruješ.

Bojim se samo da nećeš prihvatiti ovaj post kao relevantan jer ti se obraćam u drugom licu. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 05:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Carmello Šešelj je napisao/la:
A ne, ja te usrdno molim da pročitaš ceo razgovor od stranice koju sam nalepio. I onda sam donesi zaključak, nemoj da mi veruješ, jer ti neću verovati da mi veruješ.

Bojim se samo da nećeš prihvatiti ovaj post kao relevantan jer ti se obraćam u drugom licu. :D


Ma sve privaćam samo da ne moram da čitam ceo taj razgovor. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 05:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Pa nije da imaš pametnija posla, čim si ovde. A nemaš ni sagovonike jer je trenutno pola šest ujutru u Beogradu. Ali ako te mrzi, mrzi te, nije problem, iako je šteta pošto mislim da je razgovor jako zanimljiv i nije samo između mene i buenosa.

Inače, vidim da si još uvek ozlojeđen čim imaš potrebu da me iz čista mira prozivaš da se sa svima svađam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 05:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Carmello Šešelj je napisao/la:
Pa nije da imaš pametnija posla, čim si ovde. A nemaš ni sagovonike jer je trenutno pola šest ujutru u Beogradu. Ali ako te mrzi, mrzi te, nije problem, iako je šteta pošto mislim da je razgovor jako zanimljiv i nije samo između mene i buenosa.

Inače, vidim da si još uvek ozlojeđen čim imaš potrebu da me iz čista mira prozivaš da se sa svima svađam.


Vidi čoveka. Pa meni je smešno, zabavlja me, a ti tražiš neku ozlojeđenost i prozivanje.
Ko nebo i zemlja smo. Ja u svemu tražim komičnu stranu, a ti tragičnu, ili makar konspirativno malicioznu.

Nemam vremena, oči su mi na pola koplja. Sutra je Božić. A i ti, šta radiš u cik zore?!

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 06:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
A kad ja kažem da mi je odgovor na tvoje pitanje o Fatmirovoj teoriji bio smešan i zabavan, ti to nisi shvatio tako, nego reagovao kako si reagovao. Zato sam zaključio to što sam zaključio. I nisam reagovao kako si ti reagovao.


Probudio se iz čista mira u pola četiri. Biću ko zombi ceo dan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 06:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Jutro, obojici!
Podsjetih se sada na ove savjetodavne price. Seki kao moj guru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 06:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
A priznaj da je zanimljiv razgovor, a ovaj lenji baksuz neće da ga pročita.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 06:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Carmello Šešelj je napisao/la:
A priznaj da je zanimljiv razgovor, a ovaj lenji baksuz neće da ga pročita.

Zanimljiv tebi, jer si izdominirao. Ja bila na granici za ban, pa mi odbrana bjese nikakva. Neka Aleksije procita. Cuj zanimljiv razgovor? Ja bih ga drugacije nazvala.
Ti stvarno mislis da je ok sto si mi sve ono napisao?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 06:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Naravno da ne mislim. Napisao sam ti vrlo neprijatne stvari u nekoliko navrata (mada, u moju odbranu, to je stvarno bilo iz najbolje namere). Ali to ne znači da razgovor nije bio zanimljiv, iako tebi na neke momente nesumnjivo neprijatan. I kakve veze ima što si bila na ivici bana?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 06:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Carmello Šešelj je napisao/la:
Naravno da ne mislim. Napisao sam ti vrlo neprijatne stvari u nekoliko navrata (mada, u moju odbranu, to je stvarno bilo iz najbolje namere). Ali to ne znači da razgovor nije bio zanimljiv, iako tebi na neke momente nesumnjivo neprijatan.

Naravno da je neprijatan. Opisao si me kao sujetnu, praznoglavu, paranoicnu osobu....U pomoc ti je pritekao Granicar, Buenos pa i Kvacica. Znam ja da brljam po forumu, ali to nije razlog da mi lijepis uvredljive epitete, koje si pazljivo izabrao za mene, a pogotovo ne izraze kao ,,kamenjarka,, koje mi je udijelio Granicar. Ni jednom rijecju se nisi potrudio da skrenes paznju da nije normalno da me se tako naziva. Kvacica je u nekoj blagoj formi, onako pomirljivo promrljao: nemoj Granicar, sto je takodje nekorektno. Sve one postove kojima me ruzis, savjetujes i sprdas se samnom si javno napisao, iako si mogao na pp ako si imao dobronamjerne nakane, sto ocito da nisi. Ja bih to nazvala samoreklamiranje mene pametnog, najpametnijeg i genijalnog, a ne zanimljiv razgovor. Sjecam se kako te Laki zezao na Kacamkovoj temi. E, to je bio zanimljiv razgovor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 06:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
U vezi kamenjarke.
Carmello Šešelj je napisao/la:
Izraz kamenjarka u Beogradu znači kurva najniže klase, ajde da budemo pošteni.

chat/o-svemu-i-svacemu-t12747-1500.html


Nego, jel nisi primetila da te od tog razgovora ne banuju, čoporativno ne napadaju, da daleko veći broj ljudi razgovara sa tobom i da te retko ko omalovažava. Baš nakon tog razgovora. Nisi to primetila?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 07:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Ja ne vidim razlog da me bilo ko vrijedja. Ako brljam po forumu postoji upozorenje, ban. Ako se neko ne slaze samnom, moze da opovrgne napisano, da me ignorise.... Jeste bolja atmosfera na forumu posljednjih mjesec, dva, ali moze i bolje....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 07:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
To što ti ne vidiš razlog ne pobija činjenicu da si dobijala ban svaka tri dana i da su te svi terali u pm i niko nije hteo sa tobom da razgovara ozbiljno. Baš nakon tog razgovora, situacija je drastično drugačija, naravno, verovatno ne još uvek kakva bi ti htela da bude, ali razlika je nebo i zemlja. Ili se ne slažeš?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 10:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Lapo-lapo je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
A priznaj da je zanimljiv razgovor, a ovaj lenji baksuz neće da ga pročita.

Zanimljiv tebi, jer si izdominirao. Ja bila na granici za ban, pa mi odbrana bjese nikakva. Neka Aleksije procita. Cuj zanimljiv razgovor? Ja bih ga drugacije nazvala.
Ti stvarno mislis da je ok sto si mi sve ono napisao?


Inace...

3 upozorenja = ban 7 dana, nije trajni

Za trajni ima posebno dugme.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 14:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Robbie MO je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Zanimljiv tebi, jer si izdominirao. Ja bila na granici za ban, pa mi odbrana bjese nikakva. Neka Aleksije procita. Cuj zanimljiv razgovor? Ja bih ga drugacije nazvala.
Ti stvarno mislis da je ok sto si mi sve ono napisao?


Inace...

3 upozorenja = ban 7 dana, nije trajni

Za trajni ima posebno dugme.


Je li crveno?
Sta toliko imas protiv mene? Drugi su pisali uvrede, provocirali, psovali....ja ni metka!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 14:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Carmello Šešelj je napisao/la:
To što ti ne vidiš razlog ne pobija činjenicu da si dobijala ban svaka tri dana i da su te svi terali u pm i niko nije hteo sa tobom da razgovara ozbiljno. Baš nakon tog razgovora, situacija je drastično drugačija, naravno, verovatno ne još uvek kakva bi ti htela da bude, ali razlika je nebo i zemlja. Ili se ne slažeš?


Vidi cvjecke?
Pa nalijepio te BBC, Laki, Kacamak, Buenos, Rus, Aleksije, Magicni, par njih te ne dozivljava i ti meni nasao da to govoris. Neka se javi onaj koga sam uvrijedila ili opsovala?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 14:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Dobro, ako ti tako kažeš, ko sam ja da ti protivrečim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 pro 2019, 14:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ja njoj pomognem, ona sere po meni. Tako mi i treba. Inače, nisu te banovali zato što si psovala i vređala nego zato što si bila dosadna i trolovala ozbiljne teme glupostima.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 2433 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 98  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO