HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 09:09.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 459 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 02 kol 2020, 00:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Magični, dr Mag. Konfuzan.
Ima li ko još nešto dodati, bar čiji je klon?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 02 kol 2020, 09:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Lapo-lapo je napisao/la:
Magični, dr Mag. Konfuzan.
Ima li ko još nešto dodati, bar čiji je klon?


Klon ćaće i matere. konfuzan? A sto ga umota lijepo.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 02 kol 2020, 10:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
DrMag je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Magični, dr Mag. Konfuzan.
Ima li ko još nešto dodati, bar čiji je klon?


Klon ćaće i matere. konfuzan? A sto ga umota lijepo.


A šta da kažem za tebe? S vremena na vrijeme nekoga ukoriš, bacis neku foru koja bi kao trebala biti smiješna,
Postaviš novitete o robotici koje niko osim mene nije komentarisao, hipohondrično izjaviš da si dobio koronu, pa se ispostavi da je zapaljenje krajnika, pa bi smršao odpozadi, pozdravio dragu u Austriji....sve u svemu ništa. Avatar ti je strava, mnogo mi se sviđa.
A, da, mislim da si Ministrov klon.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 02 kol 2020, 10:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Sto da kazes o meni? Nista i svasata, kako ti volja. Bacim foru poput Jokera :D.

Noviteti o robotici su radi SEO pogodaka i dolazaka na forum ljudi sa vecim IQ sa prostora ex yu, usput mozda pogledaju i druge teme na forumu.

"... sve u svemu ništa" upravo mi i namjera jeste pisati nista.

Joker je moja personifikacija. Sizofren, lud, hrabar, lukav, podmukao, nedorecen,..

I drugi misle da sam klon ovoga i onoga. XD

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 02 kol 2020, 10:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
Lapo-lapo je napisao/la:
Magični, dr Mag. Konfuzan.
Ima li ko još nešto dodati, bar čiji je klon?

tuta

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 02 kol 2020, 14:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Heero je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Magični, dr Mag. Konfuzan.
Ima li ko još nešto dodati, bar čiji je klon?

tuta

Ne vjerujem, čitala sam Tutine upise, tip je imao smisla za humor, naš Magi još vježba i svakoga dana u svakom pogledu sve više napreduje! Magi, ti si meni Simpa, ali moram malo ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 02 kol 2020, 15:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Lapo-lapo je napisao/la:
Heero je napisao/la:
tuta

Ne vjerujem, čitala sam Tutine upise, tip je imao smisla za humor, naš Magi još vježba i svakoga dana u svakom pogledu sve više napreduje! Magi, ti si meni Simpa, ali moram malo ....


Nisam ministrov klon, on je Bruce Wayne foruma, ja sam gospodar kaosa Jack Napier.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 02 kol 2020, 17:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Heero, lik iz crtića. Mali zezator. Mislim da voli potegnuti malo iz flaše i onda smisli novi jezik, mješavinu srpskog, hrvatskog i vanzemaljskog.simpa mali.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 04 kol 2020, 13:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Lapo-lapo je napisao/la:
Ministar. Sarajlica. Rijetko se pojavljuje ovdje. Nisam razgovarala s njim, osim par psovki, pa i po koju mlaku rečenicu. Mislim da je zgodan tip, jer je malo prepotentan. Uz to ima i koju kintu više, pa može mu se. Obrazovan, inteligentan, ali nekako krut. Negdje usput je izgubio onu sarajevsku ,,dušu,, onu zajebanciju i opuštenost. Vodi računa o zdravlju. Ne znam puno o njemu.


Ko se ljuti, uvalim mu kruti. Donekle pogođeno. Ovo "krut" je promašaj, ali razumijem zašto bi noviji forumaši imali taj dojam, u potpunosti sam nestao sa lakših tema.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 05 kol 2020, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18580
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Vlado je dobro čeljade. Malo pogubljen, no bezazlen i dobar. Za razliku od nekih koji se deklariraju normalnim, a njega ponižavaju...

Alekseja je jedan meni drag čovjek, bivši forumaš i cijenjeni intelektualac opisao kao salonca.

U prijevodu ispod miške "Nož" od Draškovića i svileni kućni ogrtač. Lula polunapunjena u pepeljari na ivici komode. A u pozadini svira... Pa zna se što! :D
Najhladnokrvniji je od svih forumskih Srba. I vjerojatno bi u nekom budućem ratu za kralja i otadzbinu bio logistička potpora. Bez milosti.
Postoje Srbi koji simpatiziraju Hrvate, a imaju i oni naklonjeni Bošnjacima. Aleksej nije ni 1) ni 2).
Šokantno je odsustvo njegovih emocija ponekad i ljudima koji ga poznaju u virtuali i desetak godina :D
Zar ne Aleksa?

Lapo, traži mu sliku. Ima portofolio cijeli, za forume i internet platforme.
Sliči Mitru Miriću. Mladom onako od 40 i kusur :D i stil oblačenja takodjer. :basket


Sarajkice lepotice.
Primecujem da vec odavno spominjes neku moju sliku, moj izgled i stil oblacenja. Naravno, izmisljas u pokusaju da napravis neku sprdnju. A izmisljati nije lepo.
Zato, da se osvrnemo na neke evidentne stvari.
Mnogo mojih slika videlo je mnogo forumasa, sto kod Kubija, sto kod Inkvija. Niko, naglasavam: niko! od njih nije rekao da sam slican Mitru Miricu, da sam crn kao Arapin, da nosim nekakve svilene kosulje, da nosim zlatne kajle oko vrata i sl. Moja bliskost sa damama se nije prekinula. Tako da zaista ne mogu da razumem sta ti ovo lupetanje znaci.

S druge strane, forumskim PP podzemljem i tvoja slika je stigla do mnogih. Jedan hrvatski kolega je imao komentar "obicna konjasta Turkinja", kolega Mag je postavio sliku neke debeljuce koja uzima selfi zelivsi tako da docara tvoju pojavu. Odnos muskog sveta prema tebi se nije poboljsao, nego naprotiv, izgleda da si im jako neprivlacna. Cak je i Vladica odustao od spopadanja tebe. :D Shvatio sam da te kolega MiB najbolje osmotrio, a on te se bukvalno gadi.

To je dakle ono sto svi vide i svi znaju, tako da nema potrebe da ja izmisljam nesto o tebi.

A i ti bi trebalo da prestanes da lupetas bez kontrole, reda i smisla, jer ovi dobri ljudi na forumu misle da si najgrdja opajdara koju je virtuleni svet video. A meni koji bi hteo da te odbranim od njih, oduzimas svaki argument u tvoju korist.
Ajde, uzdravlje! :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 05 kol 2020, 18:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Pazi ti što saloncu radi sujeta. :biceovodobro

Jesam te pogodila? I to direktno. :basket Ja sam tvoju sliku vidjela i kod Inkvija i kod Kubure. I ne možeš tvrditi da ne znam kako izgledaš.
To što ti sebe vidiš drugačijim očima, normalno je. :smajl052

Ali onako kako te vidim ja, tako te opisah. Demantiraj. Izvoli! Postavi sliku. Izazivam te. :smajl032 zavodniče.

Što se tiče tvog forumskog opusa, PFC sarajevski Srbin te s Kuburinog foruma ismijao i tim ismijavanjem te većina protjerala, još dok sam ja bila aktivna. I igrala lookleta. Zar ne?

A i drug Inkviji je izgleda shvatio tvoju "dobronamjernost"? Čim si trajni fasovao? Od nekad omiljene srbende i počasnog moderatora? Do trajnog. Dugo mu je trebalo.. :zubati

Što se mene tiče, i mišljenja forumskog pučanstva te Vladinog obozavanja.. to je gotovo. Vlado je za razliku od tebe razborit momak i zna kad je dosta. A do toga kako me vide forumski mučenici i pičkopaćenici, nikad mi i nije bilo stalo. Danas pogotovo. Jesi ti zdrav? =)) Pa nisam ja luda matora neiživljena drtina poput tebe, da patim od vitualnih razmišljanja anonimusa. :punk Zamišljajte da imam rogove ili da sam dvospolac. Muškarac. Libo me :zubati
Ogavno je bolan tvoje glumatanje zavodnika ovdje, a udao si se u Čemeriku za neku babuskaru i tamo si kerovođa.
Još ljudima soliš pamet o politici i kralju govedaru.
Izgledaš poput ofucanog, olinjalog, matorog debila, drkadžije. Koji se upucava ženama. I to godinama radiš.
Ti moraš biti preko 4 banke star, jer ja sam preko 3 :D a razlika izmedju nas je minimum 10g. A možda i 15g. Pa ja sam svoje zezanje odavno završila, a niko se ne može pohvaliti ni čim u vezi mog bivstvovanja ovdje. Ako ima? Molim javno! Sve što god ko ima. Kad ti ženska osoba to kaže pa i konjske face Turkinja, to ima težinu.

Skuliraj se. Još ovaj ti je HR forum ostao. Isplazi jezik i liži dupe Hrvatima. Nećeš imati gdje smrditi još malo. :sega

Na kraju, šalila sam se s Lapo. Ko bi rekao da si hodajući transfer blama i taštine i da ćeš ovako reagirati? :zubati

Ustvari znala sam da hoćeš! I čekala!

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 05 kol 2020, 18:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Smajli ludilo sa muslimanskog foruma.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 05 kol 2020, 18:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Gospodina Aleksija zamišljam kao četničkog majora Gašpara iz filma Povratak otpisanih. Kulturan, odmjeren, uglađen, pravi gospodin.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 05 kol 2020, 18:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18580
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Pazi ti što saloncu radi sujeta. :biceovodobro

Jesam te pogodila? I to direktno. :basket Ja sam tvoju sliku vidjela i kod Inkvija i kod Kubure. I ne možeš tvrditi da ne znam kako izgledaš.
To što ti sebe vidiš drugačijim očima, normalno je. :smajl052

Ali onako kako te vidim ja, tako te opisah. Demantiraj. Izvoli! Postavi sliku. Izazivam te. :smajl032 zavodniče.

Što se tiče tvog forumskog opusa, PFC sarajevski Srbin te s Kuburinog foruma ismijao i tim ismijavanjem te većina protjerala, još dok sam ja bila aktivna. I igrala lookleta. Zar ne?

A i drug Inkviji je izgleda shvatio tvoju "dobronamjernost"? Čim si trajni fasovao? Od nekad omiljene srbende i počasnog moderatora? Do trajnog. Dugo mu je trebalo.. :zubati

Što se mene tiče, i mišljenja forumskog pučanstva te Vladinog obozavanja.. to je gotovo. Vlado je za razliku od tebe razborit momak i zna kad je dosta. A do toga kako me vide forumski mučenici i pičkopaćenici, nikad mi i nije bilo stalo. Danas pogotovo. Jesi ti zdrav? =)) Pa nisam ja luda matora neiživljena drtina poput tebe, da patim od vitualnih razmišljanja anonimusa. :punk Zamišljajte da imam rogove ili da sam dvospolac. Muškarac. Libo me :zubati
Ogavno je bolan tvoje glumatanje zavodnika ovdje, a udao si se u Čemeriku za neku babuskaru i tamo si kerovođa.
Još ljudima soliš pamet o politici i kralju govedaru.
Izgledaš poput ofucanog, olinjalog, matorog debila, drkadžije. Koji se upucava ženama. I to godinama radiš.
Ti moraš biti preko 4 banke star, jer ja sam preko 3 :D a razlika izmedju nas je minimum 10g. A možda i 15g. Pa ja sam svoje zezanje odavno završila, a niko se ne može pohvaliti ni čim u vezi mog bivstvovanja ovdje. Ako ima? Molim javno! Sve što god ko ima. Kad ti ženska osoba to kaže pa i konjske face Turkinja, to ima težinu.

Skuliraj se. Još ovaj ti je HR forum ostao. Isplazi jezik i liži dupe Hrvatima. Nećeš imati gdje smrditi još malo. :sega

Na kraju, šalila sam se s Lapo. Ko bi rekao da si hodajući transfer blama i taštine i da ćeš ovako reagirati? :zubati

Ustvari znala sam da hoćeš! I čekala!


Sarajkice lepotice, pa proslo je nedelju dana da bih ti danasnjim upisom odgovorio, a ti si na moj danasnji upis odgovorila u roku od 5 minuta (iako si bila prozivana i od drugih, ali nisi reagovala, osim na moj upis). Pa valjda se iz toga vidi ko je cime pogodjen a ko ne. =)) Tvoju pogodjenos dodatno ilustruje i ostrina jezika kojim si se ostrvila na mene, neznog. :D Znaci nije dovoljno da napisis da nisi pogodjena, nego treba to i delom da pokazes, a ti delom pokazujes suprotono.

Dakle, nije bitno sta ja pisem o tebi, i sta ti pises o meni. Ajde recimo da smo tu oboje pristrasni. Zato sam ti i naveo kako drugi reaguju na moje fotke - bitno drugacije nego ti; tj. kako reaguju na tvoje fotke - onako kako ja reagujem na tvoje verbalne gluposti. :D Ti, ili me nisi dobro videla, a zelela bi, pa sad provokacijama pokusavas da me navedes da postavim slku, ili si videla nekog drugog, ili jednostavo izmisljas.
Kao sto izmisljas moju svadju sa PFC-om. Pa taj covek je moj brat, izmadju nas je bilo sirivog muskog zezanja, a ne zelje da uvredimo jedan drugog. Uostalom, covek je ovde na forumu pod drugim nickom, naravno, i druzimo se.
Inkvi me banisao, pa sta? Smak sveta? Da mi je stalo, klonirao bih se.

Sto se tice mene i forumskih ....pacenika. To izgleda tebe boli. Ljudi koji pate, da izvinis, za onom stvari, tebe se gnusaju! =)) Pa sta je to s tobom?
Ili ja koji "se upucavam" zenama, samo jednoj se nisam "upucavao"? Pogodi kojoj. :D I pogodi zasto!

Zato sto ti ne znas kako da zainteresujes muskarce koji jure za suknjom, cak i one "pacenike". Pa pitaj nekog sta nije u redu s tobom. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 05 kol 2020, 18:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18580
Agathonikos je napisao/la:
Gospodina Aleksija zamišljam kao četničkog majora Gašpara iz filma Povratak otpisanih. Kulturan, odmjeren, uglađen, pravi gospodin.


Gosn Aga, pa Gaspar je bo nedicevac? Ili se varam? :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 05 kol 2020, 19:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Nije. Nedićevac je bio ministar Jović (lažni) kojeg je glumio gospodin Pavle.


:D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 05 kol 2020, 19:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18580
Agathonikos je napisao/la:
Nije. Nedićevac je bio ministar Jović (lažni) kojeg je glumio gospodin Pavle.


:D


OK onda :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 05 kol 2020, 19:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Pa ti na internet dolaziš kad ti žene nema Aleksej, a ja kad hoću. Zato sebi mogu dozvoliti luksuz da ti odmah odgovorim, a ti moraš čekati 7 dana :sega

I gristi se. Vidiš kako si sad bio brz i opširan? I to odmah. Imaš očigledno ili dozvolu za pristup ili šefica nije tu :aleale

Pa si se raspojasao. Čovječe odurno je bilo čitati tvoje seruntije kako se uvaljuješ ženama. Odurno. (Prije par mjeseci) linkali te ljudi... Vjerovao ili ne, ja sam u kontaktu sa većinom osoba, s kojim sam bila i prije 10 godina. :neznam

Ja bi tebe željela da vidim? Pa te provociram? I reagiram na tvoje nebuloze? =))
Čovječe!!!! =))
Ovo ti ozbiljno? Stvarno? Da se ja ložim na četaljsku olinjalu drtinu? :smijeh Dosadno mi, karanten. Pa da malo dignemo atmosferu. Ti nisi bio zanimljiv ni sa 35. U pedesetim da budeš? Pa to je suluda pretpostavka!

Čuj da se klonira kod Inkvija? Ti si ono baš poglup? Kako ćeš se klonirati na forum gdje te ljudi znaju 10g i tvoj stil pisanja? Ti misliš, ako si ti glup i moron, svi su. :smajl047

Na kraju ja bi mislila da sa mnom nešto nije ok, da mi se ti sad ili prije 10g kreneš upucavati :zubati
Ti kiruški precizno znaš što ja mislim o tebi? Kiruški? Zar ne? :rigam

A znaju i pičkopaćenici slični tebi. I nije da nisu probali. I FB profile linkali i kopali ID. Ali džaba.
Nakon kataklizme svjetskih razmjera, ja s pojedinim predstavnicima muškog roda TEHNIČKI ne bi produžila postojanje ljudskog roda.
Krenuli bi opet od paramecijuma. U toj skupini i izmedju ostalih si i ti Aleksej
Ozbiljno mislim.
Znači laboratorij i vještačka oplodnja. A ne da me dotakneš/te. Dovoljno slikovito? Precizno?

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 05 kol 2020, 19:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30477
Šakom ga Sarajka.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 05 kol 2020, 19:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Naša Kvačica je napisao/la:
Šakom ga Sarajka.



Zamisli olinjalu četničinu. I nebuloze.. Ovakvi su samo mogli silovati 92'. Sad po Čikagu ID mijenjaju i kriju se. :zubati

A na internetu švalerčina :sega

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 05 kol 2020, 19:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Treba mu 45 minuta da smisli proser i otipka :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 05 kol 2020, 19:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18580
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Pa ti na internet dolaziš kad ti žene nema Aleksej, a ja kad hoću. Zato sebi mogu dozvoliti luksuz da ti odmah odgovorim, a ti moraš čekati 7 dana :sega

I gristi se. Vidiš kako si sad bio brz i opširan? I to odmah. Imaš očigledno ili dozvolu za pristup ili šefica nije tu :aleale

Pa si se raspojasao. Čovječe odurno je bilo čitati tvoje seruntije kako se uvaljuješ ženama. Odurno. (Prije par mjeseci) linkali te ljudi... Vjerovao ili ne, ja sam u kontaktu sa većinom osoba, s kojim sam bila i prije 10 godina. :neznam

Ja bi tebe željela da vidim? Pa te provociram? I reagiram na tvoje nebuloze? =))
Čovječe!!!! =))
Ovo ti ozbiljno? Stvarno? Da se ja ložim na četaljsku olinjalu drtinu? :smijeh Dosadno mi, karanten. Pa da malo dignemo atmosferu. Ti nisi bio zanimljiv ni sa 35. U pedesetim da budeš? Pa to je suluda pretpostavka!

Čuj da se klonira kod Inkvija? Ti si ono baš poglup? Kako ćeš se klonirati na forum gdje te ljudi znaju 10g i tvoj stil pisanja? Ti misliš, ako si ti glup i moron, svi su. :smajl047

Na kraju ja bi mislila da sa mnom nešto nije ok, da mi se ti sad ili prije 10g kreneš upucavati :zubati
Ti kiruški precizno znaš što ja mislim o tebi? Kiruški? Zar ne? :rigam

A znaju i pičkopaćenici slični tebi. I nije da nisu probali. I FB profile linkali i kopali ID. Ali džaba.
Nakon kataklizme svjetskih razmjera, ja s pojedinim predstavnicima muškog roda TEHNIČKI ne bi produžila postojanje ljudskog roda.
Krenuli bi opet od paramecijuma. U toj skupini i izmedju ostalih si i ti Aleksej
Ozbiljno mislim.
Znači laboratorij i vještačka oplodnja. A ne da me dotakneš/te. Dovoljno slikovito? Precizno?


Aaaaa, izvini. Znaci ti i ne zelis da ti se bilo ko "upucava", pa si to nekako svojim trudom i postigla?? =))
Uspela si da odbijes cak i pacenike za onom stvari da izvines, iako njih tesko da nesto moze spreciti... Svaka cast, ako neko zna kako oterati uspaljene muskarce to si ti. :D
I tako svi na forumu koji su ozenjeni pate za onom stvari, iako je imaju svaki dan na raspolaganju, a Vladica koji je jos momak i single, e on uopste ne razmislja o zenskim organima, pa si njemu poslala svoju sliku?
Nema sta, sve se uklapa. :D

I opet ti kazem. Neka ono sto pricas ima veze sa onim kako se ponasas. Ako te ja ne zanimam, nisi morala ni da me spominjes, a kamoli da mizmisljas gluposti. Ja tebe npr. ne spominjem, osim ako ti prva ne pocnes, sto se redovno desava. Dakle, i iz toga se moze nesto zakljuciti. :palacgore1

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 05 kol 2020, 19:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18580
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
Šakom ga Sarajka.



Zamisli olinjalu četničinu. I nebuloze.. Ovakvi su samo mogli silovati 92'. Sad po Čikagu ID mijenjaju i kriju se. :zubati

A na internetu švalerčina :sega


Ukljuci mozak, Kvaka te lozi jer zeli da gleda svadju.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 05 kol 2020, 19:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18580
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Treba mu 45 minuta da smisli proser i otipka :D


Bolje nego da budem hvatan u kontradiktornostima kao ti, tupavo moje. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Profili popularnih forumaša
PostPostano: 05 kol 2020, 19:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
aleksije radicevic je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Pa ti na internet dolaziš kad ti žene nema Aleksej, a ja kad hoću. Zato sebi mogu dozvoliti luksuz da ti odmah odgovorim, a ti moraš čekati 7 dana :sega

I gristi se. Vidiš kako si sad bio brz i opširan? I to odmah. Imaš očigledno ili dozvolu za pristup ili šefica nije tu :aleale

Pa si se raspojasao. Čovječe odurno je bilo čitati tvoje seruntije kako se uvaljuješ ženama. Odurno. (Prije par mjeseci) linkali te ljudi... Vjerovao ili ne, ja sam u kontaktu sa većinom osoba, s kojim sam bila i prije 10 godina. :neznam

Ja bi tebe željela da vidim? Pa te provociram? I reagiram na tvoje nebuloze? =))
Čovječe!!!! =))
Ovo ti ozbiljno? Stvarno? Da se ja ložim na četaljsku olinjalu drtinu? :smijeh Dosadno mi, karanten. Pa da malo dignemo atmosferu. Ti nisi bio zanimljiv ni sa 35. U pedesetim da budeš? Pa to je suluda pretpostavka!

Čuj da se klonira kod Inkvija? Ti si ono baš poglup? Kako ćeš se klonirati na forum gdje te ljudi znaju 10g i tvoj stil pisanja? Ti misliš, ako si ti glup i moron, svi su. :smajl047

Na kraju ja bi mislila da sa mnom nešto nije ok, da mi se ti sad ili prije 10g kreneš upucavati :zubati
Ti kiruški precizno znaš što ja mislim o tebi? Kiruški? Zar ne? :rigam

A znaju i pičkopaćenici slični tebi. I nije da nisu probali. I FB profile linkali i kopali ID. Ali džaba.
Nakon kataklizme svjetskih razmjera, ja s pojedinim predstavnicima muškog roda TEHNIČKI ne bi produžila postojanje ljudskog roda.
Krenuli bi opet od paramecijuma. U toj skupini i izmedju ostalih si i ti Aleksej
Ozbiljno mislim.
Znači laboratorij i vještačka oplodnja. A ne da me dotakneš/te. Dovoljno slikovito? Precizno?


Aaaaa, izvini. Znaci ti i ne zelis da ti se bilo ko "upucava", pa si to nekako svojim trudom i postigla?? =))
Uspela si da odbijes cak i pacenike za onom stvari da izvines, iako njih tesko da nesto moze spreciti... Svaka cast, ako neko zna kako oterati uspaljene muskarce to si ti. :D
I tako svi na forumu koji su ozenjeni pate za onom stvari, iako je imaju svaki dan na raspolaganju, a Vladica koji je jos momak i single, e on uopste ne razmislja o zenskim organima, pa si njemu poslala svoju sliku?
Nema sta, sve se uklapa. :D

I opet ti kazem. Neka ono sto pricas ima veze sa onim kako se ponasas. Ako te ja ne zanimam, nisi morala ni da me spominjes, a kamoli da mizmisljas gluposti. Ja tebe npr. ne spominjem, osim ako ti prva ne pocnes, sto se redovno desava. Dakle, i iz toga se moze nesto zakljuciti. :palacgore1



Čuj ne želiš? Jok, eto želim vidjeti tebe da mi izvještačeno laskaš. A :rigam na te sladunjave gluposti i tvoju pojavu. I pojavu sličnih tebi. Hvala Bogu da sam pokušavala odbijati. Ako se ovakav stav može nazvati privlačenjem, onda ti imaš problem sa percepcijom. Ja nisam nikom poslala sliku. I Bog jedini zna šta vi i koga dilate. :zubati


Pominjala sam te, da ovoj ženi Lapo razbijem iluzije i prikažem te u pravom svjetlu. :001_rolleyes
Da ne živi u ubjeđenju kako si kulturan i elokventan šarmer. Prijatan, pametan i načitan.

Nego da ispod fasade vidi "neožbukani" dio. I evo uspjelo mi. :D
Vuk dlaku mijenja, ćud nikad!

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 459 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO