HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 21:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1370 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 55  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 24 svi 2018, 18:43 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Cestitke sarajki sto je se opametila i ubrala cvijet iz vlastite basce. Nije Amiđa kamena srca.

Mladencima mnogo srece i zdrave djece.


:thumbup

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 24 svi 2018, 21:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6900
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Amiđa je napisao/la:
Cestitke sarajki sto je se opametila i ubrala cvijet iz vlastite basce. Nije Amiđa kamena srca.

Mladencima mnogo srece i zdrave djece.


:thumbup


a što ako se kojim slučajem rodi tamnoputo ili mulasto dijete? :whistling

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 24 svi 2018, 21:33 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2012, 17:47
Postovi: 4042
Nisam skužio ono Sarajkino o analitičkoj inteligenciji koju posjeduju samo MoS, Robi i deset nula zarez 1 posto ljudi.

_________________
(*_*)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 24 svi 2018, 21:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58886
Lokacija: DAZP HQ
na kraju za lijabu? kolike godine maštanja da će biti neki Hrvat. :D

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 24 svi 2018, 23:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Ssrajka što ne priznaš da ti je bilo najlepše kad smo te gospodin @Tuta i ja ..peglali? :D

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 25 svi 2018, 01:14 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4418
Vi ste je peglali i sad vas boli k kad se ona na klixu okomljava na hrvate!
Ona je sad ko seselj kad je izaso iz zatvora,bavevina zamrzila hrvate LOL


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 25 svi 2018, 01:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
kiler je napisao/la:
Amiđa je napisao/la:
Cestitke sarajki sto je se opametila i ubrala cvijet iz vlastite basce. Nije Amiđa kamena srca.

Mladencima mnogo srece i zdrave djece.


:thumbup


a što ako se kojim slučajem rodi tamnoputo ili mulasto dijete? :whistling

Ili mali Vehabijica iz Gornje Maoce. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 26 svi 2018, 02:16 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
dudu je napisao/la:
na kraju za lijabu? kolike godine maštanja da će biti neki Hrvat. :D


I ja mislio nasla nekog ono ustasa dodrinas, dusu dala za takav brak, jebanje nane cetnicima 0-24, steta bas


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 26 svi 2018, 13:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Sarajka je prelomila, Amidzu obradovala. Vise nece morati da strijepi da doticna ne predje u neprijateljske redove. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 26 svi 2018, 22:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Meni je to prije bilo bitno sad i don't give fuck, da li mi je opao iman, da li mi je opao patriotizam ali mi svejedno.
Sta me boli briga za tamo nekom nepoznatom osobom hoće li se udati za Bošnjaka Srbina ili Hrvata ili pak Australijanca.
JEst eto svi smo Pleme Bošnjakios Bosnienis i trebamo se držati skupa, nije da podržavam miješane brakove ali mi svejedno.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 27 svi 2018, 10:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
korrisnik je napisao/la:
Meni je to prije bilo bitno sad i don't give fuck, da li mi je opao iman, da li mi je opao patriotizam ali mi svejedno.
Sta me boli briga za tamo nekom nepoznatom osobom hoće li se udati za Bošnjaka Srbina ili Hrvata ili pak Australijanca.
JEst eto svi smo Pleme Bošnjakios Bosnienis i trebamo se držati skupa, nije da podržavam miješane brakove ali mi svejedno.
Aj ne laži.Zamisli da dobiješ kćerku i ona se sutra uda za четника.Muslimanski horor film. :scared

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 27 svi 2018, 11:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Nije mi Sarajka kćerka, to se samo Bakiru može desiti da ode za Srbina.
Nego je li rijeka Sava dobila ime po Savi ili je Savo dobio ime po njoj

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 27 svi 2018, 12:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
korrisnik je napisao/la:
Nije mi Sarajka kćerka, to se samo Bakiru može desiti da ode za Srbina.
Nego je li rijeka Sava dobila ime po Savi ili je Savo dobio ime po njoj

Ha ja,to se samo može desiti prvom u muslimana,najbogatijem,najuticajnijem..Muji koriSSniku normalno da ne može. :kava

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 27 svi 2018, 12:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Tvoja će biti jedna od četiri nekog migranta iz Pakistana.Eto sreće i za tebe i za nju.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 27 svi 2018, 16:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Možda i švabu, možda se i ne oženim, možda se oženim budem impotentan ili sterilan, možda izginem, možda bude komšijno, možda sve može biti.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 27 svi 2018, 21:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4418
Moglo bi se onda u buducnisti desit da neki izetbegovic sa srbskom krvi zasjedne na SDA tron!
Zamislite da ste musliman i da vam SDA-om vlada neki srb koji je doso iz beograda(srb musliman) =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 27 svi 2018, 22:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
No shit sherlok jos da se doseli u B.Šamac pa da preuzme prezime od nekakvog Izet bega.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 28 svi 2018, 02:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
korrisnik je napisao/la:
No shit sherlok jos da se doseli u B.Šamac pa da preuzme prezime od nekakvog Izet bega.
I povede rat protiv Srba,kad gosn Živković iz Smedereva.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 28 svi 2018, 14:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Robbie MO je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Ja sam na WhatsApp dobio "jezikovu juhu" zbog ovog upisa, jer je gđica uvjerena da si ti moj klon, te da sve ovo mislim ja, a kao nemam hrabrosti napisati. Kao dokaz su navedene sljedeće teze:

- "Onaj nivo inteligencije i mozak, samo kod tebe onako fercera"
- "I zato taj matematičko-analitički mozak, da imate TI i još jedna osoba na onako malom neposjećenom forumu, je mogućnost 1:10000000000" (da, točno 10 nula)

Tu je bila i hrpa drugih stvari, od kojih mnoge involviraju razne druge osobe, ali to je neki sukus.

Inače, apropos tvoga upisa, ima jednu grešku u logici...podrazumijeva da se odmah moraju dilati slike, i kad su simpatije jednostrane. Ne vidim logiku zašto bi osoba koja je objekt nečije žudnje/pažnje, morala ispostaviti račun, izlagajući se još većem riziku.

Puno veće pitanje je što je Vladek nestao kada je Sarajka bila u Brčkom i pozvala ga na kavu. Nevjerojatan baksuzluk, ili bezmudaštvo?




Jos jedan argument u toj teoriji "Svemoguceg Mega Klona" kojeg je netko nekad napisao je da "nikad nije vidio da se u necemu (ja i Ministar) ne slazemo". To je naravno potpuno krivo ali zapravo govori u prilog necega drugog. Generalno imamo istu agendu (pa druzimo se zbog slicnih "hobija", ne?) sto dovodi do saveznistva, kod ciljeva se vecinom slazemo ali ne i kod nacina da se do njih dodje, u bar 50% slucajeva se razlikujemo u npr. procjeni koji je najbolji nacin da se ostvari nesto, ili kod formiranja neke liste prioriteta.
Dojam "slaganja" dolazi od toga sto valjda obojica imamo "korporativnu kulturu" komunikacije (koje imaju i politicke stranke), gdje se razlike i "sukobi" ne izbacuju javno na opce veselje naroda, nego se interno izdiskutiraju i usklade zakljucci o bitnim stvarima i onda se s tim misljenjem ide kao zajednicki blok, sto je jaca pregovaracka pozicija (konkretno kod odrzavanja stabilnosti foruma). Opcenito ni na jednom forumu necete vidjeti sukobe izmedu moderatora (osim na forumima krajnje desnice :D ).
Nevezano za forum (koji nam je obojici marginalan hobi), Ministar mi je dobar sugovornik i za neke druge konzultacije, upravo zato sto mogu ocekivati iskreno misljenje koje je cesto razlitito od moga. Sigurno je da mi treba sugovornik koji nece samo govoriti ono sto vec znam.
Po mojoj nekoj opservaciji, mislim da smo i ja i on "prakticari" u smislu da nam je proces formiranja sto boljeg rjesenja nekog problema (koji ce se pretopiti u neku dobit, benefit), daleko bitniji od toga tko je u pravu u nekoj parcijalnoj situaciji. Dovoljno smo "stari" (u smislu nakupljenog iskustva) da znamo to. Taj proces obicno izgleda ovako: sve strane "odvjetnicki" brane neku tezu koja im se svidja, ali dodje se do nekog kompromisa, i onda svi stanu iza toga. Ako se ne dodje do kompromisa, onda ostaje status quo. Znaci, radi se o najobicnijem civiliziranom nacinu rada, anglosaksonska sablona.

I meni muslimanski SDP izgleda kao skup klonova, ali se radi zapravo o heterogenoj skupini koja se jako razlikuje u svemu osim toga da ne zele biti u SDA, mrze Hrvate i zele se uhljebiti.

Generalno jedina bitnija slicnost mene i Ministra je zivotna prilagodljivost (relativno brzo mutiranje i evoluiranje i cesto iskakanje iz "comfort zone", ostra okretanja smjera u karijerama potaknuta prilikama ili vlastitim potrebama) i ono sto za neku nisku ljestvicu kriterija izgleda kao "ambicioznost".

A ovo je dobro rekao, za "carsijske" Hrvate.


A i nije neka fensi anglosaksonska šablona, nego dobra stara komunistička praksa "drugarske kritike", gdje se nesuglasice izglade iza zatvorenih vrata, da bi se prema vanjskom faktoru nastupalo ujedinjeno.

Za ostalo se slažem, ako sam nekada imao potrebu biti u pravu, to je nestalo. Važno je doći samo do najoptimalnijeg rješenja, u nekakvoj meritokraciji ideja, gdje se usvaja najbolja i najlogičnija ideja, neovisno od koga je krenula.

Što se tiče forumskih neslaganja, ne mogu ih se sjetiti previše, osim Stepinca, gdje sam ga pomalo branio od tebe. A i po pitanju religije, ja ne bih ni u snu trolao koliko i ti, jer će mene linčovati a i rodbina bi me se odrekla, dok tebi ne prijeti ta opasnost. :laugh

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 28 svi 2018, 14:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
SarajkaDjevojka je napisao/la:
kiler je napisao/la:


:sleep1

Manje čitati izvješća Amnesty Internationala i SNV-a,Milokliza Pupavca!!!



Da ovo pojasnim oko stereotipa. Na forumu ima i sada pametnih osoba.

Bobovac je jedan od elokvetnih likova, dudu nie glup takodjer. Naprotiv.
Nekada gospodin SDB i Zadar. ... Mislim ekspert i budući ekspert u području prava. Prepametni. Zadar nije ni dosegao vrhunac svojih mentalnih mogućnost još. Dzonika i g Aga. Moj susjed MAtemma :D! Inkvizitor.

Ali ovo s Robijem i Ministrom je nešto drugo. Znači obojca matematički precizno obradjuju podatke. Poput PC-a.
"Čupaju" bitno i odvajaju od manje bitnog i nebitnog. Ovaj način razmišljanja je rijetkost i ova vrsta inteligencije...Tu sposobnost na ovako neposjećenom mjestu, da dvije osobe imaju, zbilja je mogućnost 1 : 1000 000. Da ne pretjerujem.
Pogledajte temu matematika samo i obrazac po kojem rješavaju zadatke.
Obzirom da i Markan zaista garantirao, a on vidi IP adrese i nije šalabajzer, ja eto neka bude da griješim.

Uzburkah duhove.

Uglavnom, opet me preko 60% navodi pomisao da ista osoba posrijedi.

I "oba" imaju OKP.

Ja sam ovo Ministru rekla više puta, pitala ga, sad što ga javno natjeralo da pravdu istjeruje sad ne znam.


Nema kod mene ništa toliko natprosječno niti za divljenje. U nekim stvarima sam u top 10%, u nekim top 1% (a u mnogim jedva u top 50%), ali to definitivno nije ni matematika niti neka kompjuterska logika. Na onom topicu o Matematici sam sudjelovao samo kad sam bio na postdiplomskom, pa se napalio na neke zadatke koji su imali logiku i jasnu primjenu u stvarnom životu (npr duplikati sličica ili pogrešno dijagnosticiranje bolesti). A na tim se temama vidjelo da ima barem pola tuceta forumaša, možda i više, koji su talentiraniji u matematici, pogotovo kad je riječ o nekim tamo apstrakcijama.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 31 svi 2018, 23:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
I ne ode Sarajka DZevojka za hAustraliju,jada mu.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 31 svi 2018, 23:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
jazuk

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 02 lip 2018, 11:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Seljačići, da sam se ja mislila po forumima osobito ovakvim poput HB udavati ne bi Ministra spajala s drugim forumašicama na WP i viberu. Nego bi ga bolesno ljubomorno čuvala za sebe. Tako da vam te glupe nebulozne izjave padaju u startu u vodu.
Čovjek zahvaljujući meni je obogatio virtualni, a možda i privat život. To ljubomorne žene i žene koje bilo šta očekuju od muškaraca ne rade nikad. Je li si???

Mini je kul lik, a osobito mi je bilo kul njegova zaštita i bezuvjetna simpatija (obostrana) u dvadesetoj.
Jer lik je skoro 10 godina stariji :D a imala sam i privilegiju zbog njega da nesmetano serem po pojedincima :D

To bi bilo sve što se našeg odnosa tiče!

@Amidža hvala :bihzastava

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 02 lip 2018, 11:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Ministry of Sound je napisao/la:

Nema kod mene ništa toliko natprosječno niti za divljenje. U nekim stvarima sam u top 10%, u nekim top 1% (a u mnogim jedva u top 50%), ali to definitivno nije ni matematika niti neka kompjuterska logika. Na onom topicu o Matematici sam sudjelovao samo kad sam bio na postdiplomskom, pa se napalio na neke zadatke koji su imali logiku i jasnu primjenu u stvarnom životu (npr duplikati sličica ili pogrešno dijagnosticiranje bolesti). A na tim se temama vidjelo da ima barem pola tuceta forumaša, možda i više, koji su talentiraniji u matematici, pogotovo kad je riječ o nekim tamo apstrakcijama.



Nemam namjeru dalje ulaziti u diskusije na ovu temu. Rekla sam javno i više nego sam mislila. I opet ti kažem, ne bih nikada i moj gnjev bi se završio sa prvim upisom i našim razgovorom na WP. Što je tebe nagnalo da javno istjeruješ pravdu sada, to samo ti znaš. Ja ti svakako nisam za ovo godina prvi put pomenulo kloniranje i dupli nick. Je li tako?

Uglavnom ružno je pokušati diskreditirati nekog s čoporom "podrške" i nekim nebuoozama o izmiješanosti R.L i virtuale. Te intrigama. Ja se bar tim ne bavim, niti sam ikada.
A ti pošteno sebi priznaj i svoj forumski opus i virtualni život. I neka ti sve to ode fino na dušu :D
Jedine osobe s kojim sam ja u kontaktu svakih mjesec dva, mimo foruma su: Riba, Kruška, Zadar i ti. S Duduom par pp razmijenim svake godina. .. Dakle o čemu bulazniš? I jedini forum na kome boravim s posla je kliks. Od tamo privatno ne znam nikoga, niti kontaktiram s bilo kim. Kakve ti onda ovdje množine pominješ kad je moj virtualni život u pitanju???



Sve što imam sasula sam ti uvjek u facu. I drugima takodjer. To je opće poznato. Hinjski nikog nisam tračarila po pp i privatima.(dobro u facu nije moguće, ali direktno je)
Ja nikada nisam hinjava i podmukla bila. Uvjek otvoreno bezobrazna. I kakve god druge loše osobine imala.... bile su na uvid. Hinjaluk nije moj stil.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajka udaj se za mene
PostPostano: 02 lip 2018, 11:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Sarajka udaj se za mene :) selimo odmah u Bec

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1370 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 55  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO