HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 12:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 350 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 29 kol 2021, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
dudu je napisao/la:
E moj aleksa, muškarac nije lovac nego lovina, tj. najbolji muškarci su lovine, a žene su programirane da idu za takvim muškarcima.

Još nijednom ovoj nisam napisao da je lijepa ili da me jako privlači, zasad je za najbolju sliku dobila komentar solidno i jednom 4-.

U moru fanboyeva koji se dive njenoj ljepoti, ja sam izuzetak, netko tko se nije počešao oko toga kako izgleda.

Od jutra joj ni ne pišem puno i sad izlazi s prijedlozima di da idemo, pita me znam li neke meni nepoznate ljude, potpuno siguran da ona ni o čemu više ne razmišlja nego o meni, niti će joj u bližoj budućnosti išta drugo biti na pameti.

Neću joj još pisati, nek se malo paca i nek misli što radim, uostalom ja sam ozbiljan čovjek, nemam ja vremena za ta klinačka dopisivanja. :zubati

U mojoj glavi ja sam glavna nagrada za nju, a ne obrnuto.


Ali dudu, svaki heteroseksualni muskarac, cak i kad mu nije do veze ili seksa, ima poriv ili nagon da makar pogleda, pa naravno i da uputi lascivni komentar, ili barem onaj nezni kulturni. To je jednostavno jace od nas. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 29 kol 2021, 16:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
Carmello Šešelj je napisao/la:
ZGabriel je napisao/la:

jesi ti pao na glavu nedavno?
tema na chat pdf-u, svi se zezaju, dudu tako preočito pretjeruje, a ti mrtav ozbiljan.
mislim da bi mi muž zamjerio da se registriram na tako nekoj stranici. preskačem, ali hvala na preporuci. baš si drug.



Citiram te.

Citat:
On topic - koji luzeri, majko mila. Ne mogu naci curu, osim u virtuali, ali idem se pohvaliti kakva sam faca. Sta internet radi od ljudi...
Da niste takvi papci, bilo bi mi vas i zao.


I ja sam ovde taj koji je ozbiljan...


bome jesi.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 29 kol 2021, 16:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Daleko manje od tebe. Prozivaš ljude da su luzeri i papci, i onda kada ti ja objasnim (naravno, na ozbiljan način, jer kada se ljudima obraćaš takvim tonom, to iziskuje ozbiljno objašnjenje), ti se vadiš da si se zezala. Ovo gore što sam citirao je sve nego zezanje. Prestani da se praviš blesava.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 29 kol 2021, 16:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58281
Lokacija: DAZP HQ
aleksije radicevic je napisao/la:
dudu je napisao/la:
E moj aleksa, muškarac nije lovac nego lovina, tj. najbolji muškarci su lovine, a žene su programirane da idu za takvim muškarcima.

Još nijednom ovoj nisam napisao da je lijepa ili da me jako privlači, zasad je za najbolju sliku dobila komentar solidno i jednom 4-.

U moru fanboyeva koji se dive njenoj ljepoti, ja sam izuzetak, netko tko se nije počešao oko toga kako izgleda.

Od jutra joj ni ne pišem puno i sad izlazi s prijedlozima di da idemo, pita me znam li neke meni nepoznate ljude, potpuno siguran da ona ni o čemu više ne razmišlja nego o meni, niti će joj u bližoj budućnosti išta drugo biti na pameti.

Neću joj još pisati, nek se malo paca i nek misli što radim, uostalom ja sam ozbiljan čovjek, nemam ja vremena za ta klinačka dopisivanja. :zubati

U mojoj glavi ja sam glavna nagrada za nju, a ne obrnuto.


Ali dudu, svaki heteroseksualni muskarac, cak i kad mu nije do veze ili seksa, ima poriv ili nagon da makar pogleda, pa naravno i da uputi lascivni komentar, ili barem onaj nezni kulturni. To je jednostavno jace od nas. :D


Suzdržavanje od takvog ponašanja radi razliku, zagrizi ruku kao što ja radim ili pogledaj diskretno dok te 100% ne vidi, žene izluđuju oni koji se ponašaju drukčije od svih drugih.

I nemoj ih previše zarezivati, ako te odbije ili ako vidiš da gubiš vrijeme i da samo traži pažnju produži dalje.

Zato je problem s ovim konceptom što je zec iznio, na taj način ne možeš imati lijepu i kvalitetnu ženu ili je to malo vjerojatno, trebaš imati ogroman bazen u kojem si prisutan pa da možeš imati pristojan broj takvih žena.

E sad drugo je ako su ti kriteriji prilagođeni, to je bio moj princip prije 10 godina, manji standardi, sad je drukčije, sad samo najbolje.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 29 kol 2021, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Carmello Šešelj je napisao/la:
Daleko manje od tebe. Prozivaš ljude da su luzeri i papci, i onda kada ti ja objasnim (naravno, na ozbiljan način, jer kada se ljudima obraćaš takvim tonom, to iziskuje ozbiljno objašnjenje), ti se vadiš da si se zezala. Ovo gore što sam citirao je sve nego zezanje. Prestani da se praviš blesava.


Ne znam Seso, ali nekako mi izgleda da Gabi ima pravo. Zamisli, od svih nas, niko nije nikada omanuo, ili imao neuspeh u udvaranju. Kako je to moguce?
Vecina nas se samo pojavi, kao onaj turbotakija, i zene se odmah obnazuju... =))

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 29 kol 2021, 16:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ne razumem šta hoćeš da mi kažeš. Da sam imao neuspeh u udvaranju? Lepo sam napisao da sam sa jednom koju sam upoznao na Badoo živeo godinu dana, a sa drugom, sedam, osam meseci. Šta si želeo da mi poručiš i da li, pored toga, uopšte shvataš o čemu Gabrijela i ja razgovaramo?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 29 kol 2021, 16:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
dudu je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Ali dudu, svaki heteroseksualni muskarac, cak i kad mu nije do veze ili seksa, ima poriv ili nagon da makar pogleda, pa naravno i da uputi lascivni komentar, ili barem onaj nezni kulturni. To je jednostavno jace od nas. :D


Suzdržavanje od takvog ponašanja radi razliku, zagrizi ruku kao što ja radim ili pogledaj diskretno dok te 100% ne vidi, žene izluđuju oni koji se ponašaju drukčije od svih drugih.

I nemoj ih previše zarezivati, ako te odbije ili ako vidiš da gubiš vrijeme i da samo traži pažnju produži dalje.

Zato je problem s ovim konceptom što je zec iznio, na taj način ne možeš imati lijepu i kvalitetnu ženu ili je to malo vjerojatno, trebaš imati ogroman bazen u kojem si prisutan pa da možeš imati pristojan broj takvih žena.

E sad drugo je ako su ti kriteriji prilagođeni, to je bio moj princip prije 10 godina, manji standardi, sad je drukčije, sad samo najbolje.


Meni je zena plava visoka, ima plave oci i posle dva porodjaja ima tanak struk. Potpuno sam zadovoljan njenim izgledom.
A nikad ne ignorisem zene, jer mi je to smaranje. I nisam nezadovoljan svojom momackom prosloscu.
Jednom sa sedeo sa dvojicom kolega u kafeteriji u firmi. I sad sef kaze onom drugom kolegi govoreci o meni: Covece njemu se sve zene u firmi smeskaju!
Ja mu kazem: pa normalno je da mi se smeskaju, kad se i ja smeskam njima. Ti sefe upadas ovde sa tim tvojim vucijim pogledom, i ja se preplasim, a da nece nezno zensko stvorenje. :neznam
Istina, uvek se osmehnem i nepoznatoj zeni, samo ako nam se pogledi sretnu...

Sto kaze Zvonko Bogdan: Svakoj blagi osmeh dam/da l je poznam ili ne/nijednoj se ne rugam... :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 29 kol 2021, 16:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58281
Lokacija: DAZP HQ
E pa pišeš kao da si ti taj koji daje vučji pogled. :D

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 29 kol 2021, 16:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ne razumem šta hoćeš da mi kažeš. Da sam imao neuspeh u udvaranju? Lepo sam napisao da sam sa jednom koju sam upoznao na Badoo živeo godinu dana, a sa drugom, sedam, osam meseci. Šta si želeo da mi poručiš i da li, pored toga, uopšte shvataš o čemu Gabrijela i ja razgovaramo?


Sto si lican? Ne govorim o tebi, nego o atmosferi na temi uopste, koja je prepuna hvalisanja od stane muskaraca, da je to pomalo grotskno. Niko ne prica o nesupesima kao da ih nikada nije bilo. A to daje Gabi za pravo kada kaze da je to malo jadno i luzerski. :neznam

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 29 kol 2021, 16:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
dudu je napisao/la:
E pa pišeš kao da si ti taj koji daje vučji pogled. :D


Onda je stvar u pisanju. Nisam dovoljno vest da recima docaram kakav mi je pogled. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 29 kol 2021, 16:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
Carmello Šešelj je napisao/la:
Daleko manje od tebe. Prozivaš ljude da su luzeri i papci, i onda kada ti ja objasnim (naravno, na ozbiljan način, jer kada se ljudima obraćaš takvim tonom, to iziskuje ozbiljno objašnjenje), ti se vadiš da si se zezala. Ovo gore što sam citirao je sve nego zezanje. Prestani da se praviš blesava.


evo ga opet. napisala sam šta mislim o ovakvim temama i nastavila u revijalnom tonu. možeš se zadržati na mom prvom upisu i nastaviti se duriti jer sam i tebe indirektno proglasila luzerom, ili se zezati jer ove bajke nisu za ništa drugo. ma nisu ni bajke, ovo je spomenar iz 7b. u osmom već prerastu te fore.


Aleksa, ti garav, gospođa nežna plavuša, jesu djeca prugasta? na koga su povukli?

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 29 kol 2021, 16:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Meni se sviđa njegova žena kako ju je opisao. Još kad progovori onim beogradskim naglaskom... :D

Daj neka te mijenja malo...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 29 kol 2021, 16:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
ZGabriel je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Daleko manje od tebe. Prozivaš ljude da su luzeri i papci, i onda kada ti ja objasnim (naravno, na ozbiljan način, jer kada se ljudima obraćaš takvim tonom, to iziskuje ozbiljno objašnjenje), ti se vadiš da si se zezala. Ovo gore što sam citirao je sve nego zezanje. Prestani da se praviš blesava.


evo ga opet. napisala sam šta mislim o ovakvim temama i nastavila u revijalnom tonu. možeš se zadržati na mom prvom upisu i nastaviti se duriti jer sam i tebe indirektno proglasila luzerom, ili se zezati jer ove bajke nisu za ništa drugo. ma nisu ni bajke, ovo je spomenar iz 7b. u osmom već prerastu te fore.


Aleksa, ti garav, gospođa nežna plavuša, jesu djeca prugasta? na koga su povukli?


kako da ti kazem, deda mi je bio skoro kao crnac, a otac mi ima ciganski ten. No, kako su dovodili izrazito bele zene, deca su sve bledja. Ja nisam garav u kozu nego u kosu, i prilicno sam izbledeo u odnosu na oca i dedu, kao i sestra mi koja cak ima svetliju kosu. A deca su mi svetlija od mene, mada sin po crtama lica izgleda isti kao ja.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 29 kol 2021, 16:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Junuz Djipalo je napisao/la:
Meni se sviđa njegova žena kako ju je opisao. Još kad progovori onim beogradskim naglaskom... :D

Daj neka te mijenja malo...


Moja zena prica americkim naglaskom, kad pokusava da govori srpski sto joj jako tesko ide.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 29 kol 2021, 16:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
aleksije radicevic je napisao/la:

kako da ti kazem, deda mi je bio skoro kao crnac, a otac mi ima ciganski ten. No, kako su dovodili izrazito bele zene, deca su sve bledja. Ja nisam garav u kozu nego u kosu, i prilicno sam izbledeo u odnosu na oca i dedu, kao i sestra mi koja cak ima svetliju kosu. A deca su mi svetlija od mene, mada sin po crtama lica izgleda isti kao ja.


sjećam se ja tebe, otprilike, za moj pojam poprilično si garav :D dobro, tamna kosa i oči, meni je i to garavo. nisam baš precizna u opisu :D
imam rođaka, ista kombinacija kao kod tebe, on garav, žena plava, djeca su više na njega, samo kćer maalo ima njene crte lica.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 29 kol 2021, 16:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
ZGabriel je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Daleko manje od tebe. Prozivaš ljude da su luzeri i papci, i onda kada ti ja objasnim (naravno, na ozbiljan način, jer kada se ljudima obraćaš takvim tonom, to iziskuje ozbiljno objašnjenje), ti se vadiš da si se zezala. Ovo gore što sam citirao je sve nego zezanje. Prestani da se praviš blesava.


evo ga opet. napisala sam šta mislim o ovakvim temama i nastavila u revijalnom tonu. možeš se zadržati na mom prvom upisu i nastaviti se duriti jer sam i tebe indirektno proglasila luzerom, ili se zezati jer ove bajke nisu za ništa drugo. ma nisu ni bajke, ovo je spomenar iz 7b. u osmom već prerastu te fore.


Aleksa, ti garav, gospođa nežna plavuša, jesu djeca prugasta? na koga su povukli?

Ma ne durim se, samo sam bio stekao utisak da misliš bikvalno ono štovsi napisala. A stekao sam ga jer si ga bukvalno napisala. Pa sam osetio potrebu da ti razbijem iluzije o tim sajtovima za koje sam, zbog tvog prvog odgovora, stekao utisak da imaš mišljenje koje si napisala. Niko se ne duri, osim tebe sada.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 29 kol 2021, 16:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
ZGabriel je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

kako da ti kazem, deda mi je bio skoro kao crnac, a otac mi ima ciganski ten. No, kako su dovodili izrazito bele zene, deca su sve bledja. Ja nisam garav u kozu nego u kosu, i prilicno sam izbledeo u odnosu na oca i dedu, kao i sestra mi koja cak ima svetliju kosu. A deca su mi svetlija od mene, mada sin po crtama lica izgleda isti kao ja.


sjećam se ja tebe, otprilike, za moj pojam poprilično si garav :D dobro, tamna kosa i oči, meni je i to garavo. nisam baš precizna u opisu :D
imam rođaka, ista kombinacija kao kod tebe, on garav, žena plava, djeca su više na njega, samo kćer maalo ima njene crte lica.


Dobro, ako se garavost odnosi na kosu i oci. Sin mi ima crne oci kao ja, ali kosu svetliju od moje, a kcerka jos svetliju kosu, i plave oci.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 29 kol 2021, 16:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ne razumem šta hoćeš da mi kažeš. Da sam imao neuspeh u udvaranju? Lepo sam napisao da sam sa jednom koju sam upoznao na Badoo živeo godinu dana, a sa drugom, sedam, osam meseci. Šta si želeo da mi poručiš i da li, pored toga, uopšte shvataš o čemu Gabrijela i ja razgovaramo?


Sto si lican? Ne govorim o tebi, nego o atmosferi na temi uopste, koja je prepuna hvalisanja od stane muskaraca, da je to pomalo grotskno. Niko ne prica o nesupesima kao da ih nikada nije bilo. A to daje Gabi za pravo kada kaze da je to malo jadno i luzerski. :neznam

Iskreno, nisam ni čitao temu, samo mi je njen post upao u oči. Učinilo mi se da kaže da su svi muškarci koji ih posećuju papci i luzeri, pa sam zato reagovao. Inače, ko normalan će da čita celu ovu temu, to stvarno treba da mi bude baš, baš dosadno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 03 ruj 2021, 17:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Što se tiče teme, da i ja prozborim nešto...
Komšija (udovac), još kako bi se u narodu reklo ,,dobro držeći,, oženio se prije dvije godine preko Badoo ili nekog sličnog sajta za upoznavanje. Sav hepi. Ona mlađa više od deset godina. Crnka. Glupa ko točkić, ali mlada. Premaže se kada priča, uvija, izvija, kreštavim glasom grohotom se smije... Noge krive, ali grudi kao ulični lampioni. Ovo samo da je dočaram!
I tako on jadničak sav u behutu, što bi rekli braća muslimani, izvoda je po gradu, upozna sa komšijama, prijateljima i svekolikom užom i širom familijijom. Jednog lijepog sunčanog, proljetnog dana prodaje on veliki komad zemlje da malo obnovi pokućstvo! Donio pare kući...Ustade on toga proljetnog jutra, da je iznenadi s kavom kada ono nema ni mlade, ni para. Zbrisala i naplatila. Poslije još dvojicu opelješila u Srbiji, jednog u Crnoj Gori i ko zna još koliko glupana koji se smrtno zaljube preko društvene mreže!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 03 ruj 2021, 18:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Lapo-lapo je napisao/la:
Što se tiče teme, da i ja prozborim nešto...
Komšija (udovac), još kako bi se u narodu reklo ,,dobro držeći,, oženio se prije dvije godine preko Badoo ili nekog sličnog sajta za upoznavanje. Sav hepi. Ona mlađa više od deset godina. Crnka. Glupa ko točkić, ali mlada. Premaže se kada priča, uvija, izvija, kreštavim glasom grohotom se smije... Noge krive, ali grudi kao ulični lampioni. Ovo samo da je dočaram!
I tako on jadničak sav u behutu, što bi rekli braća muslimani, izvoda je po gradu, upozna sa komšijama, prijateljima i svekolikom užom i širom familijijom. Jednog lijepog sunčanog, proljetnog dana prodaje on veliki komad zemlje da malo obnovi pokućstvo! Donio pare kući...Ustade on toga proljetnog jutra, da je iznenadi s kavom kada ono nema ni mlade, ni para. Zbrisala i naplatila. Poslije još dvojicu opelješila u Srbiji, jednog u Crnoj Gori i ko zna još koliko glupana koji se smrtno zaljube preko društvene mreže!


Lapuso seceru, de si ti ovih dana? :winkiss

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 03 ruj 2021, 18:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Ministar rekao da sam metastazirala na njegovom forumu. Koji prepotentni tipić!?
Kaže:,,Skloni se s moje teme,,! Kao da mu je tema doktorski rad, a ne budalaština obična! Svakakvih nas ima!
Mislila sam da odustanem od foruma, ali neću, iz inata! Neka banira!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 03 ruj 2021, 18:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Lapo-lapo je napisao/la:
Ministar rekao da sam metastazirala na njegovom forumu. Koji prepotentni tipić!?
Kaže:,,Skloni se s moje teme,,! Kao da mu je tema doktorski rad, a ne budalaština obična! Svakakvih nas ima!
Mislila sam da odustanem od foruma, ali neću, iz inata! Neka banira!


Pa nema razloga da se uzbudjavas. Ima masa drugih tema i forumasa s kojim mozes da diskutujes. Osim ako Ministar nije smislio temu koja te uzasno privlaci pa zelis bas na njoj da se oglasavas?! :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 03 ruj 2021, 18:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Tema je bila ,,Koju ste konkretno izvukli korist od forumašenja,,!?
Ima manje pregleda od DrMaginih ,,gaća,,!
Mislim da je to nešto lično bilo!
Samo neka se pojavi na mojoj temi, ako smije! Srušiću mu forum!
Ti si najbolji samnom i sa Gabi. Kakav Dudu, Šešo...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 03 ruj 2021, 18:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
aleksije radicevic je napisao/la:


]

kako da ti kazem, deda mi je bio skoro kao crnac, a otac mi ima ciganski ten. No, kako su dovodili izrazito bele zene, deca su sve bledja. Ja nisam garav u kozu nego u kosu, i prilicno sam izbledeo u odnosu na oca i dedu, kao i sestra mi koja cak ima svetliju kosu. A deca su mi svetlija od mene, mada sin po crtama lica izgleda isti kao ja.


Na što to liči??

Imaš neku poznatu osobu da nam pokažeš, da liči na tebe?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tinder
PostPostano: 03 ruj 2021, 19:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
E kako nam je Dudo? Ima li Dudića?

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 350 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO