HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 14:38.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 182 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 28 ruj 2017, 19:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2009, 22:03
Postovi: 1447
Da, jako nas boli što od 2 200 000 Srba prečana danas ima samo 1 200 000 na pola ozemlja koje su zauzimali a i ovo što vam je ostalo je rascjepkano, gospodarski i demografski uništeno, prometno izolirano i dugoročno neodrživo. Koji ste vi smiješni likovi... Ustvari, bolje da ste takvi nego sposobni. Puno nam olakšavate posao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 28 ruj 2017, 20:17 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13484
Lokacija: ZG
Pazite da vam opet ne iskljucimo struju :kava

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 28 ruj 2017, 23:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21622
Vujadin je napisao/la:
Dušan je imperator koji je vladao drugim narodima.

Porijeklom Albanac, s malo krvi svakoga u sebi.
Vujadin je napisao/la:
Kao i kralj Aleksandar koji je vladao i nad vama.

Odbijegli Albanac koji je popio metak.
Vujadin je napisao/la:
Vi ste ti koji volite da se nad vama vlada. Austrijski car, ugarski kralj... To je suprotno od Dušana i našeg mentaliteta, dudek.

Dudek ti je omogućio šup-kartu iz Lapca, zar ne ?
Naši kraljevi su vladali nad pola svijeta.
Vaši nad 2 selendre u Albaniji.
Vujadin je napisao/la:
Pa dabome da su Turci sa svoje strane naselili kad su se hrabre Rvatine razbježali na sve strane. Neće sigurno zemlju držati praznu.

Jbg. Srbija je pala nakon jedne bitke, a Hrvatska se branila stoljećima, a na kraju i pobjedila.
Nešto ljudi je izginulo tu, zar ne?
A za vas, trebali su im podguzni konjušari jbg.
Vujadin je napisao/la:
A i kad je Austrija to zauzela 1699. za Srbe na tom prostoru su važile privilegije, sloboda i samo vojna obaveza, dok ste vi bili kmetovi.

Većinu stanovništva u Vojnoj Krajini su činili Hrvati.
Dao sam ti kartu koja pokazuje da je Srba bilo samo po šumama.
To što niste ni seljaci mogli biti, jbg.
Vujadin je napisao/la:
Bugari, Vlasi... šta si ti nešto bolji od Bugara i Vlaha, nesrećniče. Pa ih nešto prozivaš. Eno Rumunija vas je stigla, zadnja ste rupa na svirali u EU i on s visoka docira Vlasima. =))

Nemam ja ništa kontra nikoga.
Rumunjska je onda 3 puta bolja od vas?
Vlasi kao uzor ? :D
Vujadin je napisao/la:
Zašto vama ta Austrija "nije dala nezavisnost", a Srbiji jeste? :D

Jer je naša zemlja ljepša nego vaša.
Vujadin je napisao/la:
I Srbima u Hrvatskoj, koje su većinom i jebeni Turci naselili, priviliegije, a vama *** u zube. :zubati

Kakve privilegije?
Pravoslavci imaju kitu do Hedervarya, on ih koristi i školuje kontra Hrvata.
Vujadin je napisao/la:
Samo moli Boga da vas nikad ne stigne ona pravda po starozavjetnom oko za oko. :kava

Sad si i židov postao?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 29 ruj 2017, 02:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
mirv je napisao/la:
Da, jako nas boli što od 2 200 000 Srba prečana danas ima samo 1 200 000 na pola ozemlja koje su zauzimali a i ovo što vam je ostalo je rascjepkano, gospodarski i demografski uništeno, prometno izolirano i dugoročno neodrživo. Koji ste vi smiješni likovi... Ustvari, bolje da ste takvi nego sposobni. Puno nam olakšavate posao.
Spasi nas Bože dragi hrvatske pameti i karaktera.

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 29 ruj 2017, 02:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
Eminentni članovi NATO i EU isto kao i za vreme AU - niko ih ne jebe 2% .
Ludak koji kolje druge narode za gazdin račun pričajući o svojoj veličini i kako je sve tuđe njegovo dok mi guzica viri kroz pocepane gaće.

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 29 ruj 2017, 11:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
Ono kad ti dođe šaka bednika i kaže da su za tebe gospoda a državu im špijuniraju Mujo i Haso.
Ono kad ti silu pokazuje šaka jajara hvaleći se svojim kokošinjcem a nisu u stanju da zaštite sopstveni narod od odrpanca Muje i žvaljavog Hase.
Ahahahaha.. :laugh

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 29 ruj 2017, 12:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
reinkarnirani četnik opet priča sam sa sobom. =)) šta li vama u vodu stavljaju?

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 29 ruj 2017, 14:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
Domaćice manje zbori da ti ručak ne zagori.

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 29 ruj 2017, 15:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
mirv je napisao/la:
Da, jako nas boli što od 2 200 000 Srba prečana danas ima samo 1 200 000 na pola ozemlja koje su zauzimali a i ovo što vam je ostalo je rascjepkano, gospodarski i demografski uništeno, prometno izolirano i dugoročno neodrživo. Koji ste vi smiješni likovi... Ustvari, bolje da ste takvi nego sposobni. Puno nam olakšavate posao.


Srba zapadno od Drine nažalost nikad nije bilo 2.200.000, a 1991. je zabilježeno 1.948.000.

Mi smo ostvarili u BiH ono što je trebalo uraditi još 1918 - formirali etnički homogenu srpsku državu. Do neke 1971. smo bili demografski jači i ona da je tada formirana mogla da obuhvati 60% BiH, ali je i ovo zadovoljavajuće.

A oni koji nisu zapadno od Drine, u novoj etnički homogenoj srpskoj državi koju smo napravili na pola BiH, sada posrbljuju prostor od Subotice do Zemuna, oslobođen 1918. Možeš da zamisliš kako se odnose prema ostacima hrvatske manjine na ovom području. :001_smile

A ako je neko demografski razoren u BiH, prepolovljen i bez i jednog većeg grada, zna se dobro koji je to narod.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 29 ruj 2017, 16:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Vujadin je napisao/la:
mirv je napisao/la:
Da, jako nas boli što od 2 200 000 Srba prečana danas ima samo 1 200 000 na pola ozemlja koje su zauzimali a i ovo što vam je ostalo je rascjepkano, gospodarski i demografski uništeno, prometno izolirano i dugoročno neodrživo. Koji ste vi smiješni likovi... Ustvari, bolje da ste takvi nego sposobni. Puno nam olakšavate posao.


Srba zapadno od Drine nažalost nikad nije bilo 2.200.000, a 1991. je zabilježeno 1.948.000.

Mi smo ostvarili u BiH ono što je trebalo uraditi još 1918 - formirali etnički homogenu srpsku državu. Do neke 1971. smo bili demografski jači i ona da je tada formirana mogla da obuhvati 60% BiH, ali je i ovo zadovoljavajuće.

A oni koji nisu zapadno od Drine, u novoj etnički homogenoj srpskoj državi koju smo napravili na pola BiH, sada posrbljuju prostor od Subotice do Zemuna, oslobođen 1918. Možeš da zamisliš kako se odnose prema ostacima hrvatske manjine na ovom području. :001_smile

A ako je neko demografski razoren u BiH, prepolovljen i bez i jednog većeg grada, zna se dobro koji je to narod.

Najjači su mi kad likuju da Srba ima duplo manje preko Drine, a to što njih isto ima duplo manje preko Une i Save, to elegantno zaobiđu. :D

I naši koji nisu više preko Drine su uglavnom po Vojvodini, a njihovi su uglavnom po Vrankvurtu ili Minkenu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 29 ruj 2017, 17:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
A sad napraviše Veliku seobu Hrvata za Irsku.Valjalo bi napraviti neku ogromnu umetničku sliku na tu temu.
Ulje na platnu:Seoba Hrvata pod Kolindom.

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 29 ruj 2017, 20:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21622
Srba je 1948. u BiH bilo 45%. Danas vas je 30.
U RH vas je bilo 16%. Danas vas je 4 (i to sam još puno rekao).

Da se sluša vas, tada Hrvatske nije bilo, samo srpska vlast do Karavanki.
A danas vas već u Iloku više nema...
Onak =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 29 ruj 2017, 21:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
Aaaaa Ceha!Kakva pobeda nema Srba u Iloku!
Znam gde je i na šta liči Ilok.Koja zapizdina.Zaista grandiozna pobeda.Ti ko da piješ vodu iz Sarajevskog vodovoda.

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 29 ruj 2017, 21:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
Nego Ceha jel tebi mađarski ili nemački maternji jezik?

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 29 ruj 2017, 21:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Ceha je napisao/la:
Srba je 1948. u BiH bilo 45%. Danas vas je 30.
U RH vas je bilo 16%. Danas vas je 4 (i to sam još puno rekao).


Pa za to što ste uradili cijenu plaćaju BH i vojvođanski Hrvati.

Prvih ima koliko ono 380-390.000 bez ijednog normalnog grada. Prepolovili se u broju.

Ovi drugi više skoro da ni ne postoje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 29 ruj 2017, 21:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21622
sivi vuk je napisao/la:
Aaaaa Ceha!Kakva pobeda nema Srba u Iloku!
Znam gde je i na šta liči Ilok.Koja zapizdina.Zaista grandiozna pobeda.Ti ko da piješ vodu iz Sarajevskog vodovoda.

Od Iloka.
Čuj, Ilok je više grad nego pola vaše vojvodine, pa...
Nego tebi je očito RH pripizdina, što ste se onda za VKK borili i ginuli?
Vujadin je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
Srba je 1948. u BiH bilo 45%. Danas vas je 30.
U RH vas je bilo 16%. Danas vas je 4 (i to sam još puno rekao).

Pa za to što ste uradili cijenu plaćaju BH i vojvođanski Hrvati.
Prvih ima koliko ono 380-390.000 bez ijednog normalnog grada. Prepolovili se u broju.
Ovi drugi više skoro da ni ne postoje.

A što smo to napravili?
U BiH ste na toliko pali prije rata. U RH vas je bilo više, no...
Sami pali, sami se ubili.
U Vojvodini smo etnički izgubili Suboticu (koja je imala mađarsku većinu) i podosta sela uz Dunav i mađarsku granicu. Te još poneku enklavu u Srijemu.
No to je sve bilo za SFRJ.
U BiH nismo izgubili rat.
Uostalom, što te žulja Lapac?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 29 ruj 2017, 22:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
U Srbiji kao što rekoh, skoro da ni ne postojite. Tu nema šta ni o čemu da se priča.

U BiH ste u vrlo nezavidnom položaju, bez i jednog grada, brojno prepolovljeni, rasparčani i rastureni po ruralnim enklavama.
Možda niste izgubili rat u BiH, ali niste ga ni dobili. Ko ono najviše kmeči zbog dvoentitetske strukture BiH?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 30 ruj 2017, 12:20 
Offline

Pridružen/a: 12 lis 2012, 21:38
Postovi: 2005
Kompleksi svrbe Srbe, vise nego jasno.
Izgubili ste vise puta protiv nas.
Zato Srbici pssssssssst

_________________
Dobar moto za sve nas: BiH je sredstvo a ne cilj


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 30 ruj 2017, 14:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2016, 15:19
Postovi: 285
Znam da je tema zamišljena za međusobno trolanje i podjebavanje, ali realno gledano, Srbi su u pravu.

RH je članica EU-a i NATO-a, a u susjednoj državi Muslimani gaze Hrvate kako im je volja. Ne možemo dobiti TV kanal (odnedavno se promijenilo mainstream mišljenje na forumu, pa nam, eto, ni ne treba), Mostar je grad slučaj, blokiran pitaj Boga koliko godina, da ne govorim da se u tom stolnom gradu nismo pomaknuli ni pedlja od crte razgraničenja, unatoč svim ulaganjima u njega (ok, ovo je krivica nas Hrvata u BiH).

Ukratko, za jaja nas drže Muslimani, koji su šaka jada u apsolutno svakom pogledu. Koje god područje ljudskog djelovanja da uzmemo - kulturu, gospodarstvo, sport... oni su samo svjetsko dno, i oni nama "vladaju". Podsjeća me na onu antologijsku scenu iz Trainspottinga kad odu u prirodu i rasprave o odnosu Škota i Engleza... :zubati

_________________
Ori svoju njivu najbolje što možeš!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 30 ruj 2017, 14:47 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Pa dobro, šta to govori o vama ako vas za jaja drži "šaka jada"?

Rekao sam i ponoviti ću, vi Hrvati imate dvostruki kompleks. Prvi je od zapadnjaka kojima težite, a drugi je od Srba.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 01 lis 2017, 09:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2009, 22:03
Postovi: 1447
Muslimani su šaka jada koja ima pripremljene turske zastave za svaku priliku kada Hrvatska u nečemu izgubi što samo pokazuje da su u pravu svi koji ih zovu Turcima. Pomisao da bi oni mogli tlačiti ikoga a kamoli Hrvate koji ih s lakoćom nadvladaju u svemu od rada pa do ratovanja je nezamisliva. Međunarodna zajednica je ta koja tlači Hrvate i to zato jer se boje da bi ovi divlji poluarapi stvorili džihadističku državu u srcu Europe pa Hrvati sada te primitivce moraju držati na lancu. Sjetimo se samo tko je upao tenkovima u Hercegovačku banku, nisu to bili Muslimani, oni ne znaju niti voziti tenk a nemaju niti novca da kupe bar tri. Međutim, doći će vrijeme kada će i ta retardirama MZ jednostavno zaključiti da je najbolje rješenje stvoriti obnovljenu Kraljevinu Hrvatsku do Drine pa Turci u Tursku a Vlasi natrag u Smederevo ili će pak oni sami postati kalifat pa će onda HV bez stranog ometanja riješiti neke stvari.

Glede martologa, nisam bio svjestan da je internet instaliran u ruskom dupetu s obzirom da nikada nisam vidio nikoga da tako revno, strastveno i podanički pokušava postati ruska gubernija kao što to činite vi. Nakon što ste ljigavili s onim podguznim spomenikom u Beogradu kako vi volite Francusku onako kako je ona voljela vas sada ste velika braća s Rusijom zato što je ona jako velika i moćna a inače biste ih poslali u MP3 i objasnili im da su svi Slaveni Srbi. Ruska država bi vjerojatno uštedjela znatna sredstva u zdravstvu da svim svojim građanima kojima je dijagnosticiran rak prostate omogući dodatni pregled koji bi provjerio da to ustvari nije dupeuvlakački Srbin koji se lako može otjerati ponudom za posao ili slikom Ante Pavelića.

Pored ovih nabrojanih debila ne treba zaboraviti niti alpske Srbe, tzv. Slovence. Nakon što su sami sebe nekada nazivali alpskim Hrvatima jer su željeli državnost i samoupravu kakvu je imala Kraljevina Hrvatska i Slavonija sada se dokazuju pred Hrvatima i misle da nas jako zanima ono što rade. To je jedan žalostan odnos u kojem je Hrvatska njima suparnik a Slovenija Hrvatskoj nije, iako je na najboljem putu da postane neprijatelj.

Prvo počne ovako:

http://www.rtvslo.si/sport/oi-2008/olimpijske-igre/samo-da-smo-pred-hrvati/202912

a završit će ulaskom hrvatskih tenkova u Ljubljanu ako bace petardu na HRM u Savudrijskoj vali. Odgojit ćemo mi i njih ako bude trebalo, majka Hrvatska ima tešku ruku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 01 lis 2017, 11:30 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
mirv je napisao/la:

Prvo počne ovako:

http://www.rtvslo.si/sport/oi-2008/olimpijske-igre/samo-da-smo-pred-hrvati/202912

a završit će ulaskom hrvatskih tenkova u Ljubljanu ako bace petardu na HRM u Savudrijskoj vali. Odgojit ćemo mi i njih ako bude trebalo, majka Hrvatska ima tešku ruku.


Videli smo na primeru gospodina Loše kako odgajate Janeze.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 01 lis 2017, 12:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21622
sivi vuk je napisao/la:
Nego Ceha jel tebi mađarski ili nemački maternji jezik?

Tebi je turski?
Hrvatski je, s time da sam skoro pa bilingualan s engleskim.
Dosta dobro su mi išli i talijanski, francuski i španjolski, ali kako ih slabo koristim, zahrđao sam.
Par godina sam učio i njemački i portugalski, znam nešto malo latinskog (ostale samo poslovice, manje-više), a i prošao sam tečajeve irskog, velškog, nizozemskog, poljskog, ruskog, norveškog, danskog i švedskog (uz ove jezike koje znam) na duolingu.
Kako ti stojiš s jezicima?
Vujadin je napisao/la:
U Srbiji kao što rekoh, skoro da ni ne postojite. Tu nema šta ni o čemu da se priča.
U BiH ste u vrlo nezavidnom položaju, bez i jednog grada, brojno prepolovljeni, rasparčani i rastureni po ruralnim enklavama.
Možda niste izgubili rat u BiH, ali niste ga ni dobili. Ko ono najviše kmeči zbog dvoentitetske strukture BiH?

S obzirom na srpsko poštovanje dogovora, što ćemo i u Srbiji?
U BiH je većina poluga vlasti u našim rukama, bilo je raznoraznih mixeva, sad je vrijeme obračuna.
Pa gle, pola fBiH (+ ili -) je hrvatski teritorij.
Mislim, nemoj se naljutiti, ali priče izbjeglog hrvatskog srbina o gubitku rata su "malčice" smješne.

@Mirv, kako je krenulo izbrisat će se taj ruski džep između RH i ostatka zapada i ponovno uspostaviti granice s Italijom i Njemačkom/Austrijom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 01 lis 2017, 13:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Sama potreba da @mirv otvori ovu temu govori sve. Kad si video Srbina da otvara takve teme, zašto raspravljati o nečemu što je samopodrazumevajuće, dragi naši bivši podanici.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kompleksi stranaca spram Hrvata
PostPostano: 01 lis 2017, 13:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21622
Srbi samo dolaze na tuđe forume i seru po tuđoj povijesti, kada nemaju svoje.
Samo ime Servi dolazi od bizantskog izgovora v kao b, latinske riječi za robove.
Ili politički korektno, podanike :D


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 182 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO